Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 18. června 2019
svátek má Milan.
Hlavní menu
  • ID: 9832
  • Návštěvy: 50/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Olomoucký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    22089
    Týden:
    50
    Dnes:
    11
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 08.08. 16:30 Jesenec - Nové Sady B 3:1 (1:1)
    So 08.08. 16:30 Babice - Velká Bystřice 1:3 (0:2)
    So 08.08. 16:30 Otinoves - Zvole 1:0 (0:0)
    Ne 09.08. 16:30 Protivanov - Slavonín 0:3 (0:1)
    Ne 09.08. 16:30 Hvozd - Postřelmov 0:2 (0:0)
    Ne 09.08. 16:30 Doloplazy - Libina 2:1 (1:0)
    Ne 09.08. 16:30 Leština - Paseka 6:5 (2:3)

    2.kolo

    Čt 13.08. 17:30 Slavonín - Paseka 1:2 (0:1)
    So 15.08. 16:30 Libina - Leština 2:1 (2:0)
    So 15.08. 16:30 Postřelmov - Doloplazy 1:0 (1:0)
    So 15.08. 16:30 Zvole - Hvozd 2:0 (1:0)
    Ne 16.08. 10:15 Nové Sady B - Babice 6:2 (2:1)
    Ne 16.08. 16:30 Velká Bystřice - Otinoves 4:2 (2:1)
    Ne 16.08. 16:30 Protivanov - Jesenec 2:2 (2:0)

    3.kolo

    So 22.08. 16:30 Babice - Protivanov 1:3 (1:1)
    So 22.08. 16:30 Hvozd - Velká Bystřice 1:7 (0:4)
    Ne 23.08. 16:30 Jesenec - Slavonín 2:0 (1:0)
    Ne 23.08. 16:30 Otinoves - Nové Sady B 3:2 (1:1)
    Ne 23.08. 16:30 Doloplazy - Zvole 1:1 (1:1)
    Ne 23.08. 16:30 Leština - Postřelmov 0:2 (0:0)
    Ne 23.08. 16:30 Paseka - Libina 2:1 (2:1)

    4.kolo

    So 29.08. 16:30 Slavonín - Libina 3:1 (2:0)
    So 29.08. 16:30 Postřelmov - Paseka 1:1 (1:1)
    So 29.08. 16:30 Zvole - Leština 1:1 (1:0)
    So 29.08. 16:30 Jesenec - Babice 5:1 (4:1)
    Ne 30.08. 10:15 Nové Sady B - Hvozd 1:1 (1:0)
    Ne 30.08. 16:30 Velká Bystřice - Doloplazy 6:3 (3:1)
    Ne 30.08. 16:30 Protivanov - Otinoves 1:0 (0:0)

    5.kolo

    So 05.09. 16:30 Babice - Slavonín 2:5 (1:4)
    So 05.09. 16:30 Otinoves - Jesenec 1:0 (1:0)
    So 05.09. 16:30 Libina - Postřelmov 2:1 (0:0)
    Ne 06.09. 16:30 Hvozd - Protivanov 1:1 (0:1)
    Ne 06.09. 16:30 Doloplazy - Nové Sady B 2:3 (0:2)
    Ne 06.09. 16:30 Leština - Velká Bystřice 2:4 (2:0)
    Ne 06.09. 16:30 Paseka - Zvole 4:0 (2:0)

    6.kolo

    So 12.09. 16:00 Zvole - Libina 2:1 (1:1)
    So 12.09. 16:00 Jesenec - Hvozd 2:0 (2:0)
    So 12.09. 16:00 Babice - Otinoves 3:5 (2:3)
    Ne 13.09. 10:15 Nové Sady B - Leština 4:0 (2:0)
    Ne 13.09. 16:00 Slavonín - Postřelmov 0:0 (0:0)
    Ne 13.09. 16:00 Velká Bystřice - Paseka 4:2 (2:1)
    Ne 13.09. 16:00 Protivanov - Doloplazy 2:0 (1:0)

    7.kolo

    So 19.09. 16:00 Hvozd - Babice 1:2 (0:1)
    So 19.09. 16:00 Libina - Velká Bystřice 1:4 (0:3)
    So 19.09. 16:00 Postřelmov - Zvole 0:2 (0:1)
    Ne 20.09. 16:00 Otinoves - Slavonín 0:2 (0:0)
    Ne 20.09. 16:00 Doloplazy - Jesenec 2:3 (2:0)
    Ne 20.09. 16:00 Leština - Protivanov 2:2 (2:0)
    Ne 20.09. 16:00 Paseka - Nové Sady B 1:2 (0:2)

    8.kolo

    So 26.09. 16:00 Babice - Doloplazy 0:8 (0:5)
    So 26.09. 16:00 Otinoves - Hvozd 4:1 (3:0)
    Ne 27.09. 10:15 Nové Sady B - Libina 7:5 (4:4)
    Ne 27.09. 16:00 Slavonín - Zvole 4:1 (2:0)
    Ne 27.09. 16:00 Velká Bystřice - Postřelmov 0:0 (0:0)
    Ne 27.09. 16:00 Protivanov - Paseka 2:1 (1:1)
    Ne 27.09. 16:00 Jesenec - Leština 3:2 (2:2)

    9.kolo

    So 03.10. 15:00 Leština - Babice 1:2 (1:1)
    So 03.10. 15:30 Hvozd - Slavonín 1:4 (0:3)
    So 03.10. 15:30 Libina - Protivanov 6:1 (2:1)
    So 03.10. 15:30 Postřelmov - Nové Sady B 3:1 (1:1)
    So 03.10. 15:30 Zvole - Velká Bystřice 3:4 (1:2)
    Ne 04.10. 15:30 Doloplazy - Otinoves 9:0 (5:0)
    Ne 04.10. 15:30 Paseka - Jesenec 3:2 (1:0)

    10.kolo

    So 10.10. 15:00 Slavonín - Velká Bystřice 1:2 (1:1)
    So 10.10. 15:00 Babice - Paseka 2:5 (1:2)
    So 10.10. 15:00 Otinoves - Leština 2:0 (0:0)
    So 10.10. 15:00 Hvozd - Doloplazy 0:5 (0:2)
    Ne 11.10. 10:15 Nové Sady B - Zvole 7:0 (4:0)
    Ne 11.10. 15:00 Protivanov - Postřelmov 1:3 (1:1)
    Ne 11.10. 15:00 Jesenec - Libina 3:2 (2:1)

    11.kolo

    So 17.10. 15:00 Libina - Babice 5:2 (3:1)
    So 17.10. 15:00 Postřelmov - Jesenec 2:2 (0:0)
    So 17.10. 15:00 Zvole - Protivanov 1:0 (0:0)
    So 17.10. 15:00 Velká Bystřice - Nové Sady B 4:1 (2:0)
    Ne 18.10. 15:00 Doloplazy - Slavonín 2:4 (1:2)
    Ne 18.10. 15:00 Leština - Hvozd 4:2 (1:1)
    Ne 18.10. 15:00 Paseka - Otinoves 6:1 (2:0)

    12.kolo

    So 24.10. 14:30 Slavonín - Nové Sady B 4:1 (2:1)
    So 24.10. 14:30 Jesenec - Zvole 3:2 (1:1)
    So 24.10. 14:30 Babice - Postřelmov 1:5 (0:3)
    So 24.10. 14:30 Otinoves - Libina 2:1 (0:0)
    Ne 25.10. 14:30 Protivanov - Velká Bystřice 1:2 (0:1)
    Ne 25.10. 14:30 Hvozd - Paseka 2:3 (0:1)
    Ne 25.10. 14:30 Doloplazy - Leština 4:0 (2:0)

    13.kolo

    So 31.10. 14:00 Libina - Hvozd 3:2 (2:0)
    So 31.10. 14:00 Postřelmov - Otinoves 5:0 (3:0)
    Ne 01.11. 10:15 Nové Sady B - Protivanov 6:3 (4:1)
    Ne 01.11. 14:00 Leština - Slavonín 1:2 (1:1)
    Ne 01.11. 14:00 Paseka - Doloplazy 3:0 (0:0)
    Ne 01.11. 14:00 Velká Bystřice - Jesenec 2:2 (0:1)
    Út 17.11. 13:00 Zvole - Babice 3:2 (2:2)

    14.kolo

    So 07.11. 14:00 Zvole - Otinoves 3:0k
    So 07.11. 14:00 Postřelmov - Hvozd 2:0 (1:0)
    So 07.11. 14:00 Libina - Doloplazy 3:1 (1:0)
    Ne 08.11. 10:15 Nové Sady B - Jesenec 1:2 (0:2)
    Ne 08.11. 14:00 Slavonín - Protivanov 1:0 (1:0)
    Ne 08.11. 14:00 Velká Bystřice - Babice 1:1 (0:0)
    Ne 08.11. 14:00 Paseka - Leština 3:1 (3:1)

    15.kolo

    So 14.11. 13:30 Paseka - Slavonín 3:1 (1:0)
    So 14.11. 13:30 Leština - Libina 3:1 (1:0)
    So 14.11. 13:30 Doloplazy - Postřelmov 2:6 (2:3)
    So 14.11. 13:30 Hvozd - Zvole 3:1 (2:0)
    So 14.11. 13:30 Otinoves - Velká Bystřice 2:0 (0:0)
    So 14.11. 13:30 Babice - Nové Sady B 6:1 (3:0)
    So 14.11. 13:30 Jesenec - Protivanov 2:0 (2:0)

    16.kolo

    So 02.04. 15:30 Zvole - Doloplazy 1:1 (1:1)
    So 02.04. 15:30 Postřelmov - Leština 0:3k
    So 02.04. 15:30 Libina - Paseka 1:4 (1:3)
    Ne 03.04. 10:15 Nové Sady B - Otinoves 5:1 (3:1)
    Ne 03.04. 15:30 Slavonín - Jesenec 2:1 (1:1)
    Ne 03.04. 15:30 Protivanov - Babice 6:0 (4:0)
    Ne 03.04. 15:30 Velká Bystřice - Hvozd 2:0 (1:0)

    17.kolo

    So 09.04. 16:00 Libina - Slavonín 1:4 (1:3)
    So 09.04. 16:00 Leština - Zvole 4:1 (2:0)
    So 09.04. 16:00 Otinoves - Protivanov 1:5 (1:1)
    So 09.04. 16:00 Babice - Jesenec 1:5 (0:1)
    Ne 10.04. 16:00 Paseka - Postřelmov 3:0k
    Ne 10.04. 16:00 Hvozd - Nové Sady B 2:1 (1:0)
    22.04. 17:00 Doloplazy - Velká Bystřice 4:0 (2:0)

    18.kolo

    So 16.04. 16:00 Slavonín - Babice 8:0 (3:0)
    So 16.04. 16:00 Zvole - Paseka 0:2 (0:0)
    So 16.04. 16:00 Postřelmov - Libina 2:3 (1:2)
    Ne 17.04. 10:15 Nové Sady B - Doloplazy 4:3 (1:3)
    Ne 17.04. 16:00 Jesenec - Otinoves 5:3 (3:2)
    Ne 17.04. 16:00 Protivanov - Hvozd 4:2 (1:0)
    Ne 17.04. 16:00 Velká Bystřice - Leština 2:2 (0:1)

    19.kolo

    So 23.04. 16:00 Postřelmov - Slavonín 0:3 (0:1)
    So 23.04. 16:00 Libina - Zvole 2:0 (1:0)
    So 23.04. 16:00 Leština - Nové Sady B 2:4 (0:2)
    Ne 24.04. 16:00 Paseka - Velká Bystřice 2:0 (1:0)
    Ne 24.04. 16:00 Doloplazy - Protivanov 3:3 (1:2)
    Ne 24.04. 16:00 Hvozd - Jesenec 0:1 (0:0)
    Ne 24.04. 16:00 Otinoves - Babice 5:0 (1:0)

    20.kolo

    So 30.04. 16:30 Slavonín - Otinoves 7:0 (4:0)
    So 30.04. 16:30 Babice - Hvozd 2:3 (1:1)
    So 30.04. 16:30 Jesenec - Doloplazy 5:1 (3:1)
    So 30.04. 16:30 Zvole - Postřelmov 1:2 (1:1)
    Ne 01.05. 10:15 Nové Sady B - Paseka 1:1 (0:1)
    Ne 01.05. 16:30 Protivanov - Leština 6:1 (2:1)
    Ne 01.05. 16:30 Velká Bystřice - Libina 1:2 (0:1)

    21.kolo

    So 07.05. 16:30 Zvole - Slavonín 0:6 (0:3)
    So 07.05. 16:30 Postřelmov - Velká Bystřice 2:1 (1:0)
    So 07.05. 16:30 Libina - Nové Sady B 0:3 (0:1)
    So 07.05. 16:30 Leština - Jesenec 0:2 (0:0)
    Ne 08.05. 16:30 Paseka - Protivanov 3:1 (2:0)
    Ne 08.05. 16:30 Doloplazy - Babice 8:0 (4:0)
    Ne 08.05. 16:30 Hvozd - Otinoves 1:1 (1:1)

    22.kolo

    So 14.05. 16:30 Otinoves - Doloplazy 5:2 (4:1)
    So 14.05. 16:30 Babice - Leština 1:1 (1:0)
    Ne 15.05. 10:15 Nové Sady B - Postřelmov 9:0 (4:0)
    Ne 15.05. 16:30 Slavonín - Hvozd 6:0 (1:0)
    Ne 15.05. 16:30 Jesenec - Paseka 1:6 (0:3)
    Ne 15.05. 16:30 Protivanov - Libina 3:0k
    Ne 15.05. 16:30 Velká Bystřice - Zvole 1:4 (1:2)

    23.kolo

    So 21.05. 16:30 Zvole - Nové Sady B 1:2 (1:1)
    So 21.05. 16:30 Postřelmov - Protivanov 3:3 (0:3)
    So 21.05. 16:30 Libina - Jesenec 2:3 (1:1)
    So 21.05. 16:30 Leština - Otinoves 9:1 (1:0)
    Ne 22.05. 16:30 Velká Bystřice - Slavonín 0:1 (0:0)
    Ne 22.05. 16:30 Paseka - Babice 11:1 (5:1)
    Ne 22.05. 16:30 Doloplazy - Hvozd 4:0 (2:0)

    24.kolo

    So 28.05. 16:30 Otinoves - Paseka 1:3 (0:1)
    So 28.05. 16:30 Babice - Libina 2:3 (1:0)
    Ne 29.05. 10:15 Nové Sady B - Velká Bystřice 8:2 (3:0)
    Ne 29.05. 16:30 Slavonín - Doloplazy 3:1 (1:1)
    Ne 29.05. 16:30 Hvozd - Leština 3:2 (1:1)
    Ne 29.05. 16:30 Jesenec - Postřelmov 2:2 (0:0)
    Ne 29.05. 16:30 Protivanov - Zvole 3:0 (2:0)

    25.kolo

    So 04.06. 13:30 Nové Sady B - Slavonín 4:1 (2:0)
    So 04.06. 13:30 Paseka - Hvozd 5:0 (1:0)
    So 04.06. 16:30 Zvole - Jesenec 2:0 (1:0)
    So 04.06. 16:30 Libina - Otinoves 4:1 (2:1)
    So 04.06. 16:30 Leština - Doloplazy 5:2 (2:2)
    Ne 05.06. 16:30 Velká Bystřice - Protivanov 1:1 (0:0)
    Ne 05.06. 16:30 Postřelmov - Babice 3:1 (1:1)

    26.kolo

    So 11.06. 13:30 Protivanov - Nové Sady B 3:2 (1:2)
    So 11.06. 15:30 Jesenec - Velká Bystřice 4:1 (2:1)
    So 11.06. 16:30 Slavonín - Leština 8:1 (4:0)
    So 11.06. 16:30 Doloplazy - Paseka 2:3 (1:1)
    So 11.06. 16:30 Hvozd - Libina 6:1 (2:0)
    So 11.06. 16:30 Babice - Zvole 3:2 (0:1)
    Ne 12.06. 16:30 Otinoves - Postřelmov 1:2 (0:2)
    Správce soutěže: Erik Kappel

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 20 2 4 87:34 62
    2. 26 20 1 5 84:26 61
    3. 26 17 4 5 65:41 55
    4. 26 15 2 9 87:55 47
    5. 26 13 6 7 49:42 45
    6. 26 12 5 9 58:53 41
    7. 26 11 6 9 57:47 39
    8. 26 11 0 15 54:65 33
    9. 26 10 1 15 43:80 31
    10. 26 8 3 15 72:62 27
    11. 26 8 3 15 34:57 27
    12. 26 7 4 15 54:69 25
    13. 26 5 3 18 32:72 18
    14. 26 4 2 20 39:112 14