Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 25. června 2019
svátek má Ivan.
Hlavní menu
  • ID: 9824
  • Návštěvy: 88/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Olomoucký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    24149
    Týden:
    88
    Dnes:
    11
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 08.08. 14:00 TJ Štěpánov - Bělkovice 1:2 (1:0)
    So 08.08. 16:30 Moravský Beroun - Rapotín 2:5 (2:1)
    Ne 09.08. 10:00 Černovír - Maletín 5:3 (4:2)
    Ne 09.08. 16:30 Haňovice - SK Řetězárna 4:0 (2:0)
    Ne 09.08. 16:30 Loštice - Dubicko 4:0 (3:0)
    Ne 09.08. 16:30 Bohuňovice - Konice 3:2 (1:0)
    Ne 09.08. 16:30 Troubelice - Hlubočky 5:5 (3:3)

    2.kolo

    So 15.08. 16:30 Maletín - SK Řetězárna 1:1 (1:0)
    So 15.08. 16:30 Hlubočky - Moravský Beroun 3:2 (1:1)
    So 15.08. 16:30 Dubicko - TJ Štěpánov 4:0 (4:0)
    Ne 16.08. 16:30 Rapotín - Černovír 2:1 (0:0)
    Ne 16.08. 16:30 Konice - Troubelice 2:0 (2:0)
    Ne 16.08. 16:30 Bělkovice - Bohuňovice 3:1 (1:1)
    Ne 16.08. 16:30 Haňovice - Loštice 6:2 (4:0)

    3.kolo

    So 22.08. 16:30 TJ Štěpánov - Haňovice 1:8 (0:2)
    So 22.08. 16:30 Moravský Beroun - Konice 1:1 (1:1)
    So 22.08. 16:30 Rapotín - Maletín 6:1 (3:0)
    Ne 23.08. 10:00 Černovír - Hlubočky 3:1 (2:1)
    Ne 23.08. 16:30 Loštice - SK Řetězárna 2:1 (1:1)
    Ne 23.08. 16:30 Bohuňovice - Dubicko 3:0 (2:0)
    Ne 23.08. 16:30 Troubelice - Bělkovice 3:2 (0:1)

    4.kolo

    So 29.08. 16:30 SK Řetězárna - Rapotín 2:1 (2:0)
    So 29.08. 16:30 Hlubočky - Maletín 4:2 (3:1)
    So 29.08. 16:30 Bělkovice - Moravský Beroun 2:2 (0:0)
    So 29.08. 16:30 Dubicko - Troubelice 1:2 (1:1)
    Ne 30.08. 16:30 Konice - Černovír 3:1 (2:0)
    Ne 30.08. 16:30 Haňovice - Bohuňovice 4:2 (1:1)
    Ne 30.08. 16:30 Loštice - TJ Štěpánov 0:2 (0:0)

    5.kolo

    So 05.09. 16:00 TJ Štěpánov - SK Řetězárna 1:3 (0:1)
    So 05.09. 16:30 Moravský Beroun - Dubicko 1:2 (0:0)
    So 05.09. 16:30 Konice - Maletín 4:1 (3:1)
    Ne 06.09. 10:00 Černovír - Bělkovice 0:2 (0:2)
    Ne 06.09. 16:30 Bohuňovice - Loštice 4:1 (3:0)
    Ne 06.09. 16:30 Troubelice - Haňovice 0:0 (0:0)
    Ne 06.09. 16:30 Rapotín - Hlubočky 5:1 (3:1)

    6.kolo

    So 12.09. 16:00 SK Řetězárna - Hlubočky 4:1 (3:0)
    So 12.09. 16:00 Bělkovice - Maletín 2:1 (0:1)
    So 12.09. 16:00 Dubicko - Černovír 0:0 (0:0)
    So 12.09. 16:00 TJ Štěpánov - Bohuňovice 1:4 (1:0)
    Ne 13.09. 16:00 Konice - Rapotín 0:2 (0:0)
    Ne 13.09. 16:00 Haňovice - Moravský Beroun 2:1 (1:0)
    Ne 13.09. 16:00 Loštice - Troubelice 3:3 (2:0)

    7.kolo

    So 19.09. 16:00 Moravský Beroun - Loštice 5:1 (2:0)
    So 19.09. 16:00 Maletín - Dubicko 4:2 (2:1)
    So 19.09. 16:00 Hlubočky - Konice 1:1 (0:1)
    Ne 20.09. 10:00 Černovír - Haňovice 0:2 (0:1)
    Ne 20.09. 16:00 Bohuňovice - SK Řetězárna 3:0 (0:0)
    Ne 20.09. 16:00 Troubelice - TJ Štěpánov 2:2 (1:2)
    Ne 20.09. 16:00 Rapotín - Bělkovice 3:2 (1:1)

    8.kolo

    So 26.09. 16:00 SK Řetězárna - Konice 2:2 (2:1)
    So 26.09. 16:00 Bělkovice - Hlubočky 2:1 (1:1)
    So 26.09. 16:00 Dubicko - Rapotín 0:3 (0:2)
    So 26.09. 16:00 TJ Štěpánov - Moravský Beroun 4:1 (1:0)
    Ne 27.09. 16:00 Haňovice - Maletín 1:2 (1:0)
    Ne 27.09. 16:00 Loštice - Černovír 2:1 (1:1)
    Ne 27.09. 16:00 Bohuňovice - Troubelice 2:0 (0:0)

    9.kolo

    So 03.10. 15:30 Moravský Beroun - Bohuňovice 0:1 (0:0)
    So 03.10. 15:30 Maletín - Loštice 4:2 (2:1)
    So 03.10. 15:30 Hlubočky - Dubicko 4:3 (2:1)
    Ne 04.10. 10:00 Černovír - TJ Štěpánov 4:1 (2:1)
    Ne 04.10. 15:30 Troubelice - SK Řetězárna 0:1 (0:0)
    Ne 04.10. 15:30 Rapotín - Haňovice 3:0 (2:0)
    Ne 04.10. 15:30 Konice - Bělkovice 2:0 (0:0)

    10.kolo

    So 10.10. 15:00 SK Řetězárna - Bělkovice 2:2 (1:0)
    So 10.10. 15:00 Dubicko - Konice 2:3 (1:2)
    So 10.10. 15:00 TJ Štěpánov - Maletín 1:2 (1:0)
    Ne 11.10. 15:00 Haňovice - Hlubočky 1:3 (0:1)
    Ne 11.10. 15:00 Loštice - Rapotín 2:3 (1:2)
    Ne 11.10. 15:00 Bohuňovice - Černovír 2:0 (1:0)
    Ne 11.10. 15:00 Troubelice - Moravský Beroun 3:1 (3:0)

    11.kolo

    So 17.10. 15:00 Moravský Beroun - SK Řetězárna 4:2 (1:2)
    So 17.10. 15:00 Maletín - Bohuňovice 3:2 (1:1)
    So 17.10. 15:00 Hlubočky - Loštice 4:2 (2:0)
    So 17.10. 15:00 Bělkovice - Dubicko 5:0 (3:0)
    Ne 18.10. 10:00 Černovír - Troubelice 1:2 (0:1)
    Ne 18.10. 15:00 Rapotín - TJ Štěpánov 7:1 (4:0)
    Ne 18.10. 15:00 Konice - Haňovice 3:3 (0:0)

    12.kolo

    So 24.10. 14:30 SK Řetězárna - Dubicko 5:1 (2:0)
    So 24.10. 14:30 TJ Štěpánov - Hlubočky 2:1 (0:0)
    So 24.10. 14:30 Moravský Beroun - Černovír 2:0 (1:0)
    Ne 25.10. 14:30 Haňovice - Bělkovice 3:1 (0:1)
    Ne 25.10. 14:30 Loštice - Konice 1:7 (0:3)
    Ne 25.10. 14:30 Bohuňovice - Rapotín 3:0 (0:0)
    Ne 25.10. 14:30 Troubelice - Maletín 2:3 (1:0)

    13.kolo

    So 31.10. 14:00 Maletín - Moravský Beroun 5:1 (1:1)
    So 31.10. 14:00 Rapotín - Troubelice 8:2 (2:0)
    So 31.10. 14:00 Hlubočky - Bohuňovice 2:1 (1:1)
    So 31.10. 14:00 Bělkovice - Loštice 2:1 (0:0)
    So 31.10. 14:00 Dubicko - Haňovice 5:4 (2:4)
    Ne 01.11. 10:00 Černovír - SK Řetězárna 2:0 (1:0)
    Ne 01.11. 14:00 Konice - TJ Štěpánov 4:0 (2:0)

    14.kolo

    So 07.11. 14:00 SK Řetězárna - Haňovice 1:4 (0:3)
    So 07.11. 14:00 Dubicko - Loštice 2:5 (2:1)
    So 07.11. 14:00 Bělkovice - TJ Štěpánov 0:3 (0:0)
    So 07.11. 14:00 Hlubočky - Troubelice 5:1 (2:0)
    So 07.11. 14:00 Rapotín - Moravský Beroun 2:2 (1:0)
    So 07.11. 14:00 Maletín - Černovír 4:3 (3:3)
    Ne 08.11. 14:00 Konice - Bohuňovice 1:1 (1:0)

    15.kolo

    So 14.11. 13:30 SK Řetězárna - Maletín 2:2 (2:1)
    So 14.11. 13:30 Moravský Beroun - Hlubočky 3:0 (2:0)
    So 14.11. 13:30 TJ Štěpánov - Dubicko 5:1 (1:1)
    Ne 15.11. 10:00 Černovír - Rapotín 1:1 (1:0)
    Ne 15.11. 13:30 Troubelice - Konice 1:6 (0:2)
    Ne 15.11. 13:30 Bohuňovice - Bělkovice 1:1 (1:1)
    Ne 15.11. 13:30 Loštice - Haňovice 1:7 (1:1)

    16.kolo

    So 02.04. 15:30 SK Řetězárna - Loštice 4:1 (2:0)
    So 02.04. 15:30 Dubicko - Bohuňovice 1:0 (0:0)
    So 02.04. 15:30 Bělkovice - Troubelice 3:1 (1:1)
    So 02.04. 15:30 Hlubočky - Černovír 2:3 (1:1)
    So 02.04. 15:30 Maletín - Rapotín 0:2 (0:1)
    Ne 03.04. 15:30 Haňovice - TJ Štěpánov 2:3 (1:1)
    Ne 03.04. 15:30 Konice - Moravský Beroun 5:2 (4:2)

    17.kolo

    So 09.04. 16:00 Rapotín - SK Řetězárna 3:3 (2:1)
    So 09.04. 16:00 Maletín - Hlubočky 3:2 (1:2)
    So 09.04. 16:00 Moravský Beroun - Bělkovice 5:2 (2:1)
    So 09.04. 16:00 TJ Štěpánov - Loštice 1:5 (1:1)
    Ne 10.04. 10:00 Černovír - Konice 0:3 (0:1)
    Ne 10.04. 16:00 Troubelice - Dubicko 1:2 (0:1)
    13.05. 17:00 Bohuňovice - Haňovice 1:1 (1:0)

    18.kolo

    So 16.04. 16:00 SK Řetězárna - TJ Štěpánov 2:0 (1:0)
    So 16.04. 16:00 Dubicko - Moravský Beroun 3:1 (2:0)
    So 16.04. 16:00 Bělkovice - Černovír 2:1 (1:0)
    So 16.04. 16:00 Maletín - Konice 6:1 (3:1)
    So 16.04. 16:00 Hlubočky - Rapotín 3:2 (1:1)
    Ne 17.04. 16:00 Loštice - Bohuňovice 2:1 (1:0)
    Ne 17.04. 16:00 Haňovice - Troubelice 5:0 (3:0)

    19.kolo

    So 23.04. 10:00 Maletín - Bělkovice 2:3 (2:0)
    So 23.04. 16:00 Hlubočky - SK Řetězárna 1:2 (1:0)
    So 23.04. 16:00 Rapotín - Konice 3:2 (2:2)
    So 23.04. 16:00 Moravský Beroun - Haňovice 4:2 (2:1)
    Ne 24.04. 10:00 Černovír - Dubicko 2:2 (1:1)
    Ne 24.04. 16:00 Troubelice - Loštice 1:3 (1:2)
    Ne 24.04. 16:00 Bohuňovice - TJ Štěpánov 2:1 (1:1)

    20.kolo

    So 30.04. 16:30 SK Řetězárna - Bohuňovice 2:1 (0:1)
    So 30.04. 16:30 TJ Štěpánov - Troubelice 3:1 (0:0)
    So 30.04. 16:30 Dubicko - Maletín 3:4 (2:2)
    So 30.04. 16:30 Bělkovice - Rapotín 2:4 (0:2)
    Ne 01.05. 16:30 Loštice - Moravský Beroun 1:3 (0:1)
    Ne 01.05. 16:30 Haňovice - Černovír 3:1 (1:1)
    Ne 01.05. 16:30 Konice - Hlubočky 3:1 (1:1)

    21.kolo

    So 07.05. 16:30 Hlubočky - Bělkovice 3:4 (1:1)
    So 07.05. 16:30 Maletín - Haňovice 3:1 (2:0)
    So 07.05. 16:30 Moravský Beroun - TJ Štěpánov 4:0 (2:0)
    Ne 08.05. 10:00 Černovír - Loštice 4:2 (0:1)
    Ne 08.05. 16:30 Konice - SK Řetězárna 0:1 (0:0)
    Ne 08.05. 16:30 Rapotín - Dubicko 3:1 (1:0)
    Ne 08.05. 16:30 Troubelice - Bohuňovice 3:1 (2:0)

    22.kolo

    So 14.05. 16:30 SK Řetězárna - Troubelice 3:2 (2:1)
    So 14.05. 16:30 TJ Štěpánov - Černovír 5:2 (4:1)
    So 14.05. 16:30 Dubicko - Hlubočky 7:2 (5:1)
    Ne 15.05. 16:30 Bohuňovice - Moravský Beroun 4:1 (3:1)
    Ne 15.05. 16:30 Loštice - Maletín 5:1 (4:1)
    Ne 15.05. 16:30 Haňovice - Rapotín 3:0 (2:0)
    Ne 15.05. 16:30 Bělkovice - Konice 4:0 (3:0)

    23.kolo

    So 21.05. 10:00 Konice - Dubicko 2:1 (2:1)
    So 21.05. 16:30 Bělkovice - SK Řetězárna 4:1 (1:0)
    So 21.05. 16:30 Hlubočky - Haňovice 2:1 (1:1)
    So 21.05. 16:30 Maletín - TJ Štěpánov 5:3 (3:1)
    So 21.05. 16:30 Moravský Beroun - Troubelice 2:2 (0:2)
    Ne 22.05. 10:00 Černovír - Bohuňovice 2:2 (1:2)
    Ne 22.05. 16:30 Rapotín - Loštice 5:1 (2:0)

    24.kolo

    So 28.05. 16:30 SK Řetězárna - Moravský Beroun 4:2 (2:1)
    So 28.05. 16:30 TJ Štěpánov - Rapotín 1:6 (1:1)
    So 28.05. 16:30 Dubicko - Bělkovice 7:3 (4:1)
    Ne 29.05. 16:30 Troubelice - Černovír 1:2 (1:1)
    Ne 29.05. 16:30 Bohuňovice - Maletín 4:1 (0:1)
    Ne 29.05. 16:30 Loštice - Hlubočky 5:0 (2:0)
    Ne 29.05. 16:30 Haňovice - Konice 2:3 (2:2)

    25.kolo

    So 04.06. 16:30 Dubicko - SK Řetězárna 5:0 (1:0)
    So 04.06. 16:30 Bělkovice - Haňovice 3:1 (0:1)
    So 04.06. 16:30 Hlubočky - TJ Štěpánov 4:1 (2:0)
    So 04.06. 16:30 Maletín - Troubelice 6:3 (5:2)
    So 04.06. 16:30 Černovír - Moravský Beroun 4:2 (2:2)
    Ne 05.06. 16:30 Konice - Loštice 3:2 (3:1)
    Ne 05.06. 16:30 Rapotín - Bohuňovice 5:4 (3:0)

    26.kolo

    So 11.06. 16:30 Moravský Beroun - Maletín 2:3 (2:3)
    So 11.06. 16:30 Bohuňovice - Hlubočky 5:0 (4:0)
    So 11.06. 16:30 TJ Štěpánov - Konice 1:3 (1:2)
    Ne 12.06. 16:30 SK Řetězárna - Černovír 2:3 (1:1)
    Ne 12.06. 16:30 Troubelice - Rapotín 1:4 (0:1)
    Ne 12.06. 16:30 Loštice - Bělkovice 4:4 (3:3)
    Ne 12.06. 16:30 Haňovice - Dubicko 1:1 (1:1)
    Správce soutěže: Erik Kappel

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 19 3 4 88:41 60
    2. 26 15 5 6 66:42 50
    3. 26 15 2 9 72:67 47
    4. 26 14 4 8 62:53 46
    5. 26 13 4 9 58:37 43
    6. 26 12 5 9 50:52 41
    7. 26 12 4 10 71:46 40
    8. 26 10 2 14 56:73 32
    9. 26 9 4 13 46:53 31
    10. 26 9 3 14 56:67 30
    11. 26 9 2 15 60:78 29
    12. 26 8 4 14 56:63 28
    13. 26 8 1 17 44:79 25
    14. 26 5 5 16 42:76 20