Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 24. června 2019
svátek má Jan.
Hlavní menu
  • ID: 9822
  • Návštěvy: 111/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Olomoucký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    42897
    Týden:
    111
    Dnes:
    8
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 08.08. 16:30 Šternberk - HFK Olomouc B 3:3 (1:1)
    So 08.08. 16:30 Dolany - Želatovice 4:0 (1:0)
    So 08.08. 16:30 Jeseník - Medlov 5:2 (3:1)
    Ne 09.08. 10:00 Ústí - Litovel 0:0 (0:0)
    Ne 09.08. 16:30 Zábřeh - Mohelnice B 0:2 (0:2)
    Ne 09.08. 16:30 Určice - Hněvotín 4:2 (2:0)
    Ne 09.08. 16:30 Kojetín - Kralice 2:2 (0:0)
    Ne 09.08. 16:30 Velké Losiny - Chválkovice 4:0 (2:0)

    2.kolo

    So 15.08. 16:30 Chválkovice - Šternberk 0:2 (0:1)
    So 15.08. 16:30 Kralice - Velké Losiny 0:7 (0:3)
    So 15.08. 16:30 Hněvotín - Kojetín 7:3 (3:1)
    Ne 16.08. 10:00 HFK Olomouc B - Dolany 3:1 (1:1)
    Ne 16.08. 16:30 Mohelnice B - Litovel 2:0 (1:0)
    Ne 16.08. 16:30 Medlov - Ústí 2:1 (2:1)
    Ne 16.08. 16:30 Želatovice - Jeseník 2:2 (1:2)
    Ne 16.08. 16:30 Zábřeh - Určice 1:0 (0:0)

    3.kolo

    So 22.08. 16:30 Šternberk - Kralice 2:0 (1:0)
    So 22.08. 16:30 Dolany - Chválkovice 0:0 (0:0)
    So 22.08. 16:30 Jeseník - HFK Olomouc B 3:1 (2:1)
    Ne 23.08. 10:00 Ústí - Želatovice 4:2 (1:2)
    Ne 23.08. 16:30 Určice - Mohelnice B 0:1 (0:1)
    Ne 23.08. 16:30 Kojetín - Zábřeh 0:1 (0:0)
    Ne 23.08. 16:30 Velké Losiny - Hněvotín 3:3 (2:2)
    Ne 23.08. 16:30 Litovel - Medlov 0:1 (0:0)

    4.kolo

    So 29.08. 16:30 Chválkovice - Jeseník 1:2 (0:2)
    So 29.08. 16:30 Kralice - Dolany 1:0 (1:0)
    So 29.08. 16:30 Hněvotín - Šternberk 0:1 (0:0)
    Ne 30.08. 10:00 HFK Olomouc B - Ústí 0:5 (0:2)
    Ne 30.08. 16:30 Mohelnice B - Medlov 0:4 (0:3)
    Ne 30.08. 16:30 Želatovice - Litovel 4:1 (2:0)
    Ne 30.08. 16:30 Zábřeh - Velké Losiny 1:4 (0:2)
    Ne 30.08. 16:30 Určice - Kojetín 1:2 (1:0)

    14.kolo

    St 02.09. 17:30 Mohelnice B - Hněvotín 1:2 (1:1)
    St 02.09. 17:30 Zábřeh - Kralice 0:0 (0:0)
    St 02.09. 17:30 Určice - Chválkovice 4:1 (2:0)
    St 02.09. 17:30 Kojetín - HFK Olomouc B 1:2 (1:2)
    St 02.09. 17:30 Velké Losiny - Želatovice 3:0 (2:0)
    St 02.09. 17:30 Šternberk - Medlov 1:2 (0:0)
    St 02.09. 17:30 Dolany - Litovel 6:1 (2:0)
    St 02.09. 17:30 Jeseník - Ústí 1:1 (0:0)

    5.kolo

    So 05.09. 16:30 Šternberk - Zábřeh 4:2 (3:1)
    So 05.09. 16:30 Jeseník - Kralice 4:1 (1:1)
    So 05.09. 16:30 Litovel - HFK Olomouc B 4:2 (3:0)
    Ne 06.09. 10:00 Ústí - Chválkovice 6:2 (2:1)
    Ne 06.09. 16:30 Kojetín - Mohelnice B 1:0 (1:0)
    Ne 06.09. 16:30 Velké Losiny - Určice 4:2 (1:1)
    Ne 06.09. 16:30 Dolany - Hněvotín 2:2 (1:1)
    Ne 06.09. 16:30 Medlov - Želatovice 2:0 (0:0)

    6.kolo

    So 12.09. 16:00 Chválkovice - Litovel 1:1 (0:0)
    So 12.09. 16:00 Kralice - Ústí 0:2 (0:1)
    So 12.09. 16:00 Hněvotín - Jeseník 0:1 (0:0)
    Ne 13.09. 10:00 HFK Olomouc B - Medlov 1:3 (1:2)
    Ne 13.09. 16:00 Mohelnice B - Želatovice 0:1 (0:0)
    Ne 13.09. 16:00 Zábřeh - Dolany 2:2 (0:2)
    Ne 13.09. 16:00 Určice - Šternberk 0:5 (0:3)
    Ne 13.09. 16:00 Kojetín - Velké Losiny 0:0 (0:0)

    7.kolo

    So 19.09. 16:00 Šternberk - Kojetín 3:1 (3:0)
    So 19.09. 16:00 Jeseník - Zábřeh 3:1 (0:1)
    So 19.09. 16:00 Litovel - Kralice 2:4 (0:1)
    Ne 20.09. 10:00 Ústí - Hněvotín 2:1 (1:1)
    Ne 20.09. 16:00 Velké Losiny - Mohelnice B 1:1 (0:1)
    Ne 20.09. 16:00 Dolany - Určice 2:0 (0:0)
    Ne 20.09. 16:00 Medlov - Chválkovice 3:1 (2:1)
    Ne 20.09. 16:00 Želatovice - HFK Olomouc B 1:2 (1:0)

    15.kolo

    St 23.09. 16:00 Ústí - Mohelnice B 2:0 (0:0)
    St 23.09. 16:00 Litovel - Jeseník 0:4 (0:2)
    St 23.09. 16:00 Medlov - Dolany 0:0 (0:0)
    St 23.09. 16:00 Želatovice - Šternberk 1:4 (0:3)
    St 23.09. 16:00 HFK Olomouc B - Velké Losiny 0:2 (0:1)
    St 23.09. 16:00 Chválkovice - Kojetín 3:3 (0:1)
    St 23.09. 16:00 Kralice - Určice 1:5 (0:3)
    St 23.09. 16:00 Zábřeh - Hněvotín 0:0 (0:0)

    8.kolo

    So 26.09. 16:00 Mohelnice B - HFK Olomouc B 0:0 (0:0)
    So 26.09. 16:00 Chválkovice - Želatovice 2:3 (1:3)
    So 26.09. 16:00 Kralice - Medlov 3:2 (0:0)
    So 26.09. 16:00 Hněvotín - Litovel 2:1 (1:0)
    So 26.09. 16:00 Určice - Jeseník 4:0 (4:0)
    Ne 27.09. 16:00 Zábřeh - Ústí 1:3 (1:2)
    Ne 27.09. 16:00 Kojetín - Dolany 4:3 (2:3)
    Ne 27.09. 16:00 Velké Losiny - Šternberk 5:1 (3:0)

    9.kolo

    So 03.10. 15:30 Šternberk - Mohelnice B 2:1 (1:1)
    So 03.10. 15:30 Jeseník - Kojetín 5:1 (3:1)
    So 03.10. 15:30 Litovel - Zábřeh 0:0 (0:0)
    Ne 04.10. 10:00 Ústí - Určice 1:2 (0:1)
    Ne 04.10. 10:00 HFK Olomouc B - Chválkovice 0:1 (0:1)
    Ne 04.10. 15:30 Dolany - Velké Losiny 2:1 (0:0)
    Ne 04.10. 15:30 Medlov - Hněvotín 1:0 (0:0)
    Ne 04.10. 15:30 Želatovice - Kralice 0:1 (0:0)

    10.kolo

    So 10.10. 15:00 Kralice - HFK Olomouc B 0:2 (0:2)
    So 10.10. 15:00 Hněvotín - Želatovice 1:1 (0:0)
    So 10.10. 15:00 Šternberk - Dolany 1:1 (0:1)
    Ne 11.10. 15:00 Mohelnice B - Chválkovice 3:2 (2:0)
    Ne 11.10. 15:00 Zábřeh - Medlov 1:4 (0:4)
    Ne 11.10. 15:00 Určice - Litovel 1:2 (1:2)
    Ne 11.10. 15:00 Kojetín - Ústí 0:5 (0:2)
    Ne 11.10. 15:00 Velké Losiny - Jeseník 0:2 (0:1)

    11.kolo

    So 17.10. 15:00 Jeseník - Šternberk 1:1 (0:0)
    So 17.10. 15:00 Litovel - Kojetín 2:0 (0:0)
    So 17.10. 15:00 Chválkovice - Kralice 3:0 (1:0)
    Ne 18.10. 10:00 Ústí - Velké Losiny 1:1 (1:0)
    Ne 18.10. 10:00 HFK Olomouc B - Hněvotín 2:1 (1:1)
    Ne 18.10. 15:00 Dolany - Mohelnice B 3:1 (1:1)
    Ne 18.10. 15:00 Medlov - Určice 4:1 (2:0)
    Ne 18.10. 15:00 Želatovice - Zábřeh 2:1 (2:0)

    12.kolo

    So 24.10. 14:30 Mohelnice B - Kralice 2:0 (1:0)
    So 24.10. 14:30 Hněvotín - Chválkovice 2:4 (1:1)
    So 24.10. 14:30 Šternberk - Ústí 2:4 (1:1)
    Ne 25.10. 14:30 Zábřeh - HFK Olomouc B 2:1 (2:1)
    Ne 25.10. 14:30 Určice - Želatovice 1:1 (0:1)
    Ne 25.10. 14:30 Kojetín - Medlov 5:0 (5:0)
    Ne 25.10. 14:30 Velké Losiny - Litovel 2:1 (1:1)
    Ne 25.10. 14:30 Dolany - Jeseník 0:5 (0:4)

    13.kolo

    So 31.10. 14:00 Jeseník - Mohelnice B 6:2 (4:1)
    So 31.10. 14:00 Litovel - Šternberk 1:3 (1:1)
    So 31.10. 14:00 Chválkovice - Zábřeh 2:1 (0:1)
    So 31.10. 14:00 Kralice - Hněvotín 1:0 (0:0)
    Ne 01.11. 10:00 Ústí - Dolany 2:1 (1:1)
    Ne 01.11. 10:00 HFK Olomouc B - Určice 3:2 (0:2)
    Ne 01.11. 14:00 Medlov - Velké Losiny 0:1 (0:1)
    Ne 01.11. 14:00 Želatovice - Kojetín 4:1 (1:0)

    16.kolo

    So 07.11. 14:00 Mohelnice B - Zábřeh 1:2 (0:0)
    So 07.11. 14:00 Hněvotín - Určice 3:0 (1:0)
    So 07.11. 14:00 Kralice - Kojetín 3:2 (1:1)
    So 07.11. 14:00 Chválkovice - Velké Losiny 2:0 (2:0)
    So 07.11. 14:00 Litovel - Ústí 2:5 (2:3)
    Ne 08.11. 10:00 HFK Olomouc B - Šternberk 1:0 (1:0)
    Ne 08.11. 14:00 Želatovice - Dolany 1:1 (1:0)
    Ne 08.11. 14:00 Medlov - Jeseník 0:2 (0:1)

    17.kolo

    So 14.11. 13:30 Litovel - Mohelnice B 4:3 (2:2)
    So 14.11. 13:30 Jeseník - Želatovice 4:2 (3:1)
    So 14.11. 13:30 Dolany - HFK Olomouc B 1:5 (0:1)
    So 14.11. 13:30 Šternberk - Chválkovice 3:2 (2:0)
    So 14.11. 13:30 Velké Losiny - Kralice 0:1 (0:0)
    So 14.11. 13:30 Určice - Zábřeh 0:3 (0:1)
    Ne 15.11. 10:00 Ústí - Medlov 2:2 (1:1)
    Ne 15.11. 13:30 Kojetín - Hněvotín 2:2 (2:0)

    18.kolo

    So 19.03. 15:00 Hněvotín - Velké Losiny 3:1 (2:1)
    So 19.03. 15:00 Kralice - Šternberk 1:1 (1:1)
    So 19.03. 15:00 Chválkovice - Dolany 0:3 (0:1)
    Ne 20.03. 10:00 HFK Olomouc B - Jeseník 0:1 (0:0)
    Ne 20.03. 15:00 Mohelnice B - Určice 1:1 (1:0)
    Ne 20.03. 15:00 Zábřeh - Kojetín 0:0 (0:0)
    Ne 20.03. 15:00 Želatovice - Ústí 2:3 (1:2)
    Ne 20.03. 15:00 Medlov - Litovel 2:0 (1:0)

    19.kolo

    So 26.03. 15:30 Litovel - Želatovice 0:2 (0:1)
    So 26.03. 15:30 Jeseník - Chválkovice 4:0 (2:0)
    Ne 27.03. 10:00 Ústí - HFK Olomouc B 3:0 (2:0)
    Ne 27.03. 15:30 Medlov - Mohelnice B 0:0 (0:0)
    Ne 27.03. 15:30 Dolany - Kralice 0:2 (0:0)
    Ne 27.03. 15:30 Šternberk - Hněvotín 1:1 (1:0)
    Ne 27.03. 15:30 Velké Losiny - Zábřeh 2:1 (0:1)
    Ne 27.03. 15:30 Kojetín - Určice 0:0 (0:0)

    20.kolo

    So 02.04. 15:30 Hněvotín - Dolany 0:2 (0:0)
    So 02.04. 15:30 Kralice - Jeseník 3:3 (1:2)
    So 02.04. 15:30 Chválkovice - Ústí 1:3 (0:2)
    Ne 03.04. 15:30 Mohelnice B - Kojetín 4:1 (2:0)
    Ne 03.04. 15:30 Určice - Velké Losiny 1:0 (1:0)
    Ne 03.04. 15:30 Zábřeh - Šternberk 1:2 (1:2)
    Ne 03.04. 15:30 HFK Olomouc B - Litovel 1:0 (0:0)
    Ne 03.04. 15:30 Želatovice - Medlov 1:4 (1:0)

    21.kolo

    So 09.04. 16:00 Litovel - Chválkovice 0:1 (0:0)
    So 09.04. 16:00 Jeseník - Hněvotín 5:1 (2:1)
    So 09.04. 16:00 Šternberk - Určice 3:1 (0:0)
    Ne 10.04. 10:00 Ústí - Kralice 7:0 (1:0)
    Ne 10.04. 16:00 Želatovice - Mohelnice B 1:2 (0:2)
    Ne 10.04. 16:00 Medlov - HFK Olomouc B 0:1 (0:0)
    Ne 10.04. 16:00 Velké Losiny - Kojetín 3:2 (2:0)
    St 27.04. 17:30 Dolany - Zábřeh 0:1 (0:0)

    22.kolo

    So 16.04. 16:00 Hněvotín - Ústí 4:4 (1:3)
    So 16.04. 16:00 Kralice - Litovel 3:2 (2:2)
    So 16.04. 16:00 Chválkovice - Medlov 2:6 (1:3)
    Ne 17.04. 10:00 HFK Olomouc B - Želatovice 3:2 (1:0)
    Ne 17.04. 16:00 Mohelnice B - Velké Losiny 0:0 (0:0)
    Ne 17.04. 16:00 Kojetín - Šternberk 3:1 (1:1)
    Ne 17.04. 16:00 Určice - Dolany 3:1 (3:1)
    Ne 17.04. 16:00 Zábřeh - Jeseník 2:2 (1:2)

    23.kolo

    So 23.04. 16:00 Litovel - Hněvotín 1:2 (0:1)
    So 23.04. 16:00 Jeseník - Určice 5:0 (2:0)
    So 23.04. 16:00 Šternberk - Velké Losiny 1:0 (0:0)
    Ne 24.04. 10:00 HFK Olomouc B - Mohelnice B 0:0 (0:0)
    Ne 24.04. 10:00 Ústí - Zábřeh 1:1 (0:0)
    Ne 24.04. 16:00 Želatovice - Chválkovice 8:2 (4:2)
    Ne 24.04. 16:00 Medlov - Kralice 1:1 (0:1)
    Ne 24.04. 16:00 Dolany - Kojetín 5:1 (2:1)

    24.kolo

    So 30.04. 16:30 Hněvotín - Medlov 4:3 (2:1)
    So 30.04. 16:30 Kralice - Želatovice 2:4 (0:2)
    So 30.04. 16:30 Chválkovice - HFK Olomouc B 2:0 (1:0)
    Ne 01.05. 16:30 Mohelnice B - Šternberk 2:1 (1:0)
    Ne 01.05. 16:30 Velké Losiny - Dolany 1:1 (0:0)
    Ne 01.05. 16:30 Kojetín - Jeseník 0:3 (0:1)
    Ne 01.05. 16:30 Určice - Ústí 1:5 (0:1)
    Ne 01.05. 16:30 Zábřeh - Litovel 1:0 (0:0)

    25.kolo

    So 07.05. 16:30 Chválkovice - Mohelnice B 1:5 (0:3)
    So 07.05. 16:30 Litovel - Určice 2:1 (1:0)
    So 07.05. 16:30 Jeseník - Velké Losiny 2:1 (1:0)
    Ne 08.05. 10:00 HFK Olomouc B - Kralice 2:0 (2:0)
    Ne 08.05. 10:00 Ústí - Kojetín 8:0 (3:0)
    Ne 08.05. 16:30 Želatovice - Hněvotín 0:3 (0:0)
    Ne 08.05. 16:30 Medlov - Zábřeh 1:1 (0:1)
    Ne 08.05. 16:30 Dolany - Šternberk 2:7 (2:4)

    26.kolo

    So 14.05. 16:30 Šternberk - Jeseník 0:1 (0:0)
    So 14.05. 16:30 Hněvotín - HFK Olomouc B 3:1 (2:1)
    So 14.05. 16:30 Kralice - Chválkovice 3:1 (2:1)
    Ne 15.05. 16:30 Mohelnice B - Dolany 3:2 (0:2)
    Ne 15.05. 16:30 Velké Losiny - Ústí 0:7 (0:4)
    Ne 15.05. 16:30 Kojetín - Litovel 0:1 (0:1)
    Ne 15.05. 16:30 Určice - Medlov 0:0 (0:0)
    Ne 15.05. 16:30 Zábřeh - Želatovice 0:2 (0:1)

    27.kolo

    So 21.05. 16:30 Kralice - Mohelnice B 2:1 (1:1)
    So 21.05. 16:30 Chválkovice - Hněvotín 0:8 (0:1)
    So 21.05. 16:30 Litovel - Velké Losiny 1:2 (1:0)
    So 21.05. 16:30 Jeseník - Dolany 9:1 (3:1)
    Ne 22.05. 10:00 HFK Olomouc B - Zábřeh 1:1 (0:1)
    Ne 22.05. 10:00 Ústí - Šternberk 1:3 (0:1)
    Ne 22.05. 16:30 Želatovice - Určice 3:2 (1:0)
    Ne 22.05. 16:30 Medlov - Kojetín 0:0k (0:0)

    28.kolo

    So 28.05. 16:30 Šternberk - Litovel 3:0 (0:0)
    So 28.05. 16:30 Hněvotín - Kralice 1:0 (1:0)
    Ne 29.05. 16:30 Mohelnice B - Jeseník 2:3 (0:3)
    Ne 29.05. 16:30 Dolany - Ústí 1:1 (1:0)
    Ne 29.05. 16:30 Velké Losiny - Medlov 0:1 (0:1)
    Ne 29.05. 16:30 Kojetín - Želatovice 5:0 (4:0)
    Ne 29.05. 16:30 Určice - HFK Olomouc B 1:2 (1:2)
    Ne 29.05. 16:30 Zábřeh - Chválkovice 5:0 (4:0)

    29.kolo

    So 04.06. 16:30 Hněvotín - Mohelnice B 1:0 (0:0)
    So 04.06. 16:30 Kralice - Zábřeh 1:1 (1:0)
    So 04.06. 16:30 Chválkovice - Určice 1:1 (1:1)
    So 04.06. 16:30 Litovel - Dolany 2:1 (0:0)
    Ne 05.06. 10:00 HFK Olomouc B - Kojetín 3:1 (1:1)
    Ne 05.06. 10:00 Ústí - Jeseník 0:9 (0:4)
    Ne 05.06. 16:30 Želatovice - Velké Losiny 3:3 (1:2)
    Ne 05.06. 16:30 Medlov - Šternberk 0:3 (0:1)

    30.kolo

    10.06. 17:30 Určice - Kralice 1:1 (1:0)
    So 11.06. 12:45 Mohelnice B - Ústí 1:5 (0:2)
    So 11.06. 16:30 Jeseník - Litovel 7:1 (4:1)
    So 11.06. 16:30 Dolany - Medlov 1:4 (0:1)
    So 11.06. 16:30 Šternberk - Želatovice 3:1 (1:0)
    So 11.06. 16:30 Kojetín - Chválkovice 2:2 (1:0)
    So 11.06. 16:30 Hněvotín - Zábřeh 2:1 (0:0)
    Ne 12.06. 16:30 Velké Losiny - HFK Olomouc B 1:2 (0:0)
    Správce soutěže: Erik Kappel

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 24 5 1 104:30 77
    2. 30 19 7 4 94:42 64
    3. 30 18 5 7 67:39 59
    4. 30 15 7 8 54:38 52
    5. 30 15 4 11 44:45 49
    6. 30 13 7 10 61:48 46
    7. 30 12 7 11 52:42 43
    8. 30 11 7 12 37:60 40
    9. 30 10 6 14 41:48 36
    10. 30 10 5 15 54:66 35
    11. 30 8 10 12 35:42 34
    12. 30 8 8 14 49:63 32
    13. 30 7 6 17 40:60 27
    14. 30 6 8 16 43:73 26
    15. 30 7 5 18 40:85 26
    16. 30 7 3 20 32:66 24