Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 3. dubna 2020
svátek má Richard.
Hlavní menu
  • ID: 9821
  • Návštěvy: 49/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    64512
    Týden:
    49
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 08.08. 16:30 Bystřice n.P. - Rosice 0:3 (0:0)
    So 08.08. 16:30 Blansko - Přerov 3:0 (2:0)
    So 08.08. 16:30 Uherský Brod - Žďár n.Sázavou 2:1 (0:0)
    So 08.08. 16:30 Hodonín - Stará Říše 2:1 (1:0)
    Ne 09.08. 16:30 Vrchovina - Tasovice 2:1 (0:0)
    Ne 09.08. 16:30 Kozlovice - Slavoj Polná 3:0 (2:0)
    Ne 09.08. 16:30 Havlíčkův Brod - Šumperk 1:1 (1:0)
    Ne 09.08. 16:30 Pelhřimov - Ždírec n.D. 4:2 (3:2)

    2.kolo

    So 15.08. 16:30 Ždírec n.D. - Hodonín 3:1 (0:1)
    So 15.08. 16:30 Přerov - Havlíčkův Brod 0:0 (0:0)
    So 15.08. 16:30 Rosice - Kozlovice 0:0 (0:0)
    Ne 16.08. 16:30 Tasovice - Stará Říše 1:1 (1:1)
    Ne 16.08. 16:30 Žďár n.Sázavou - Pelhřimov 5:0 (4:0)
    Ne 16.08. 16:30 Šumperk - Uherský Brod 1:2 (0:2)
    Ne 16.08. 16:30 Slavoj Polná - Blansko 2:1 (0:1)
    Ne 16.08. 16:30 Vrchovina - Bystřice n.P. 1:3 (0:3)

    3.kolo

    So 22.08. 16:30 Bystřice n.P. - Tasovice 2:2 (1:0)
    So 22.08. 16:30 Blansko - Rosice 3:0 (1:0)
    So 22.08. 16:30 Uherský Brod - Přerov 0:1 (0:1)
    So 22.08. 16:30 Hodonín - Žďár n.Sázavou 1:0 (0:0)
    Ne 23.08. 16:30 Kozlovice - Vrchovina 1:4 (1:2)
    Ne 23.08. 16:30 Havlíčkův Brod - Slavoj Polná 1:2 (0:0)
    Ne 23.08. 16:30 Pelhřimov - Šumperk 4:1 (2:0)
    Ne 23.08. 16:30 Stará Říše - Ždírec n.D. 1:0 (0:0)

    4.kolo

    So 29.08. 16:30 Přerov - Pelhřimov 3:2 (1:1)
    So 29.08. 16:30 Rosice - Havlíčkův Brod 3:1 (2:0)
    So 29.08. 16:30 Bystřice n.P. - Kozlovice 4:4 (1:2)
    Ne 30.08. 16:30 Tasovice - Ždírec n.D. 1:1 (0:0)
    Ne 30.08. 16:30 Žďár n.Sázavou - Stará Říše 0:0 (0:0)
    Ne 30.08. 16:30 Šumperk - Hodonín 2:3 (1:3)
    Ne 30.08. 16:30 Slavoj Polná - Uherský Brod 1:1 (1:1)
    Ne 30.08. 16:30 Vrchovina - Blansko 0:0 (0:0)

    15.kolo

    St 02.09. 17:00 Přerov - Kozlovice 1:0 (1:0)
    St 09.09. 17:00 Hodonín - Tasovice 4:0 (1:0)
    St 09.09. 17:00 Stará Říše - Pelhřimov 4:0 (2:0)
    St 09.09. 17:00 Ždírec n.D. - Uherský Brod 1:1 (1:1)
    St 09.09. 17:00 Žďár n.Sázavou - Havlíčkův Brod 2:0 (2:0)
    St 09.09. 17:00 Šumperk - Blansko 0:0 (0:0)
    St 09.09. 17:00 Slavoj Polná - Bystřice n.P. 1:2 (1:0)
    St 09.09. 17:00 Rosice - Vrchovina 1:3 (1:1)

    5.kolo

    04.09. 17:00 Blansko - Bystřice n.P. 1:1 (0:1)
    So 05.09. 16:30 Uherský Brod - Rosice 1:3 (1:1)
    So 05.09. 16:30 Hodonín - Přerov 1:1 (1:1)
    Ne 06.09. 16:30 Kozlovice - Tasovice 1:1 (1:0)
    Ne 06.09. 16:30 Havlíčkův Brod - Vrchovina 1:0 (0:0)
    Ne 06.09. 16:30 Pelhřimov - Slavoj Polná 0:1 (0:1)
    Ne 06.09. 16:30 Stará Říše - Šumperk 3:0 (0:0)
    Ne 06.09. 16:30 Ždírec n.D. - Žďár n.Sázavou 3:1 (1:1)

    6.kolo

    So 12.09. 16:00 Přerov - Stará Říše 1:0 (1:0)
    So 12.09. 16:00 Slavoj Polná - Hodonín 3:1 (0:1)
    So 12.09. 16:00 Rosice - Pelhřimov 1:3 (1:1)
    So 12.09. 16:00 Bystřice n.P. - Havlíčkův Brod 1:1 (0:0)
    Ne 13.09. 16:00 Tasovice - Žďár n.Sázavou 2:0 (1:0)
    Ne 13.09. 16:00 Šumperk - Ždírec n.D. 2:1 (1:0)
    Ne 13.09. 16:00 Vrchovina - Uherský Brod 2:0 (1:0)
    Ne 13.09. 16:00 Kozlovice - Blansko 1:1 (1:0)

    7.kolo

    So 19.09. 16:00 Blansko - Tasovice 2:2 (2:0)
    So 19.09. 16:00 Uherský Brod - Bystřice n.P. 2:1 (0:0)
    So 19.09. 16:00 Hodonín - Rosice 3:1 (2:0)
    Ne 20.09. 16:00 Havlíčkův Brod - Kozlovice 1:1 (0:0)
    Ne 20.09. 16:00 Pelhřimov - Vrchovina 1:0 (1:0)
    Ne 20.09. 16:00 Stará Říše - Slavoj Polná 1:2 (1:0)
    Ne 20.09. 16:00 Ždírec n.D. - Přerov 2:0 (2:0)
    Ne 20.09. 16:00 Žďár n.Sázavou - Šumperk 5:0 (4:0)

    8.kolo

    25.09. 16:30 Blansko - Havlíčkův Brod 4:1 (2:1)
    So 26.09. 14:00 Bystřice n.P. - Pelhřimov 1:3 (1:1)
    So 26.09. 16:00 Přerov - Žďár n.Sázavou 0:0 (0:0)
    So 26.09. 16:00 Rosice - Stará Říše 1:2 (0:2)
    Ne 27.09. 16:00 Tasovice - Šumperk 1:0 (0:0)
    Ne 27.09. 16:00 Slavoj Polná - Ždírec n.D. 0:0 (0:0)
    Ne 27.09. 16:00 Vrchovina - Hodonín 2:2 (1:1)
    Ne 27.09. 16:00 Kozlovice - Uherský Brod 4:1 (2:0)

    9.kolo

    So 03.10. 15:30 Uherský Brod - Blansko 2:0 (0:0)
    So 03.10. 15:30 Hodonín - Bystřice n.P. 0:3 (0:3)
    Ne 04.10. 15:30 Havlíčkův Brod - Tasovice 1:3 (0:2)
    Ne 04.10. 15:30 Pelhřimov - Kozlovice 1:0 (0:0)
    Ne 04.10. 15:30 Stará Říše - Vrchovina 3:1 (1:0)
    Ne 04.10. 15:30 Ždírec n.D. - Rosice 1:1 (1:1)
    Ne 04.10. 15:30 Žďár n.Sázavou - Slavoj Polná 1:3 (0:2)
    Ne 04.10. 15:30 Šumperk - Přerov 0:1 (0:0)

    10.kolo

    So 10.10. 15:00 Rosice - Žďár n.Sázavou 2:0 (2:0)
    So 10.10. 15:00 Blansko - Pelhřimov 1:1 (1:1)
    Ne 11.10. 15:00 Tasovice - Přerov 3:1 (0:0)
    Ne 11.10. 15:00 Slavoj Polná - Šumperk 0:1 (0:0)
    Ne 11.10. 15:00 Vrchovina - Ždírec n.D. 2:1 (0:1)
    Ne 11.10. 15:00 Bystřice n.P. - Stará Říše 1:3 (1:0)
    Ne 11.10. 15:00 Kozlovice - Hodonín 2:4 (1:1)
    Ne 11.10. 15:00 Havlíčkův Brod - Uherský Brod 1:2 (1:1)

    11.kolo

    So 17.10. 15:00 Uherský Brod - Tasovice 2:0 (1:0)
    So 17.10. 15:00 Hodonín - Blansko 3:0 (1:0)
    So 17.10. 15:00 Přerov - Slavoj Polná 4:1 (2:0)
    Ne 18.10. 15:00 Pelhřimov - Havlíčkův Brod 2:0 (1:0)
    Ne 18.10. 15:00 Stará Říše - Kozlovice 2:0 (1:0)
    Ne 18.10. 15:00 Ždírec n.D. - Bystřice n.P. 5:3 (3:3)
    Ne 18.10. 15:00 Žďár n.Sázavou - Vrchovina 0:3 (0:1)
    Ne 18.10. 15:00 Šumperk - Rosice 3:2 (1:0)

    12.kolo

    So 24.10. 14:30 Rosice - Přerov 2:2 (2:1)
    So 24.10. 14:30 Bystřice n.P. - Žďár n.Sázavou 2:2 (1:0)
    So 24.10. 14:30 Uherský Brod - Pelhřimov 1:0 (0:0)
    Ne 25.10. 10:15 Blansko - Stará Říše 2:1 (1:1)
    Ne 25.10. 14:30 Tasovice - Slavoj Polná 1:1 (0:0)
    Ne 25.10. 14:30 Vrchovina - Šumperk 1:0 (1:0)
    Ne 25.10. 14:30 Kozlovice - Ždírec n.D. 3:1 (3:1)
    Ne 25.10. 14:30 Havlíčkův Brod - Hodonín 2:1 (1:0)

    13.kolo

    So 31.10. 14:00 Hodonín - Uherský Brod 1:2 (1:2)
    So 31.10. 14:00 Přerov - Vrchovina 4:0 (1:0)
    Ne 01.11. 14:00 Pelhřimov - Tasovice 1:2 (1:0)
    Ne 01.11. 14:00 Stará Říše - Havlíčkův Brod 6:1 (1:1)
    Ne 01.11. 14:00 Ždírec n.D. - Blansko 0:0 (0:0)
    Ne 01.11. 14:00 Žďár n.Sázavou - Kozlovice 0:1 (0:1)
    Ne 01.11. 14:00 Šumperk - Bystřice n.P. 1:3 (0:1)
    Ne 01.11. 14:00 Slavoj Polná - Rosice 0:0 (0:0)

    14.kolo

    So 07.11. 13:00 Bystřice n.P. - Přerov 3:1 (1:0)
    So 07.11. 14:00 Tasovice - Rosice 1:0 (0:0)
    So 07.11. 14:00 Blansko - Žďár n.Sázavou 3:0 (2:0)
    So 07.11. 14:00 Uherský Brod - Stará Říše 1:2 (0:0)
    Ne 08.11. 14:00 Vrchovina - Slavoj Polná 0:3 (0:2)
    Ne 08.11. 14:00 Kozlovice - Šumperk 4:1 (3:0)
    Ne 08.11. 14:00 Havlíčkův Brod - Ždírec n.D. 2:1 (0:1)
    Ne 08.11. 14:00 Pelhřimov - Hodonín 0:3 (0:2)

    16.kolo

    So 14.11. 13:30 Tasovice - Vrchovina 2:0 (0:0)
    So 14.11. 13:30 Rosice - Bystřice n.P. 1:1 (1:0)
    So 14.11. 13:30 Přerov - Blansko 1:3 (0:2)
    So 14.11. 13:30 Žďár n.Sázavou - Uherský Brod 2:1 (1:0)
    So 14.11. 13:30 Ždírec n.D. - Pelhřimov 3:0 (0:0)
    So 14.11. 13:30 Stará Říše - Hodonín 2:2 (1:1)
    Ne 15.11. 13:30 Slavoj Polná - Kozlovice 3:3 (1:1)
    Ne 15.11. 13:30 Šumperk - Havlíčkův Brod 3:2 (3:1)

    18.kolo

    So 19.03. 15:00 Rosice - Blansko 3:4 (1:2)
    So 19.03. 15:00 Přerov - Uherský Brod 2:0 (0:0)
    Ne 20.03. 15:00 Tasovice - Bystřice n.P. 2:0k (0:0)
    Ne 20.03. 15:00 Vrchovina - Kozlovice 0:2 (0:1)
    Ne 20.03. 15:00 Slavoj Polná - Havlíčkův Brod 1:1 (1:0)
    Ne 20.03. 15:00 Šumperk - Pelhřimov 2:1 (1:0)
    Ne 20.03. 15:00 Žďár n.Sázavou - Hodonín 1:1 (0:1)
    Ne 20.03. 15:00 Ždírec n.D. - Stará Říše 1:1 (0:1)

    19.kolo

    So 26.03. 15:00 Hodonín - Šumperk 1:1 (1:0)
    So 26.03. 15:00 Uherský Brod - Slavoj Polná 4:0 (3:0)
    So 26.03. 15:00 Blansko - Vrchovina 2:0 (0:0)
    Ne 27.03. 15:00 Ždírec n.D. - Tasovice 0:2 (0:1)
    Ne 27.03. 15:00 Stará Říše - Žďár n.Sázavou 1:1 (0:1)
    Ne 27.03. 15:00 Pelhřimov - Přerov 1:0 (0:0)
    Ne 27.03. 15:00 Havlíčkův Brod - Rosice 1:1 (0:1)
    Ne 27.03. 15:00 Kozlovice - Bystřice n.P. 0:0 (0:0)

    20.kolo

    So 02.04. 10:30 Bystřice n.P. - Blansko 0k:0 (1:0)
    So 02.04. 15:30 Rosice - Uherský Brod 3:0 (1:0)
    So 02.04. 15:30 Přerov - Hodonín 1:2 (1:1)
    Ne 03.04. 13:30 Slavoj Polná - Pelhřimov 2:0 (1:0)
    Ne 03.04. 15:30 Tasovice - Kozlovice 1:1 (0:0)
    Ne 03.04. 15:30 Vrchovina - Havlíčkův Brod 1:1 (1:1)
    Ne 03.04. 15:30 Šumperk - Stará Říše 5:0 (0:0)
    Ne 03.04. 15:30 Žďár n.Sázavou - Ždírec n.D. 1:1 (1:0)

    21.kolo

    So 09.04. 15:30 Hodonín - Slavoj Polná 6:1 (3:1)
    So 09.04. 15:30 Uherský Brod - Vrchovina 1:0 (1:0)
    So 09.04. 15:30 Blansko - Kozlovice 2:0 (2:0)
    Ne 10.04. 15:30 Žďár n.Sázavou - Tasovice 1:0 (0:0)
    Ne 10.04. 15:30 Ždírec n.D. - Šumperk 0:6 (0:2)
    Ne 10.04. 15:30 Stará Říše - Přerov 4:0 (2:0)
    Ne 10.04. 15:30 Pelhřimov - Rosice 2:1 (1:1)
    Ne 10.04. 15:30 Havlíčkův Brod - Bystřice n.P. 2:1 (2:0)

    22.kolo

    So 16.04. 16:00 Bystřice n.P. - Uherský Brod 3:3 (0:2)
    So 16.04. 16:00 Rosice - Hodonín 2:0 (0:0)
    So 16.04. 16:00 Přerov - Ždírec n.D. 3:1 (2:0)
    Ne 17.04. 16:00 Tasovice - Blansko 5:0 (3:0)
    Ne 17.04. 16:00 Kozlovice - Havlíčkův Brod 4:0 (1:0)
    Ne 17.04. 16:00 Vrchovina - Pelhřimov 1:3 (0:1)
    Ne 17.04. 16:00 Slavoj Polná - Stará Říše 2:0 (0:0)
    Ne 17.04. 16:00 Šumperk - Žďár n.Sázavou 0:0 (0:0)

    23.kolo

    So 23.04. 16:00 Hodonín - Vrchovina 2:2 (2:0)
    So 23.04. 16:00 Uherský Brod - Kozlovice 1:1 (0:0)
    Ne 24.04. 16:00 Šumperk - Tasovice 2:2 (0:1)
    Ne 24.04. 16:00 Žďár n.Sázavou - Přerov 1:0 (0:0)
    Ne 24.04. 16:00 Ždírec n.D. - Slavoj Polná 1:2 (1:1)
    Ne 24.04. 16:00 Stará Říše - Rosice 0:3 (0:1)
    Ne 24.04. 16:00 Pelhřimov - Bystřice n.P. 0:0 (0:0)
    Ne 24.04. 16:00 Havlíčkův Brod - Blansko 2:4 (2:3)

    24.kolo

    So 30.04. 10:30 Bystřice n.P. - Hodonín 2:4 (0:0)
    So 30.04. 16:30 Blansko - Uherský Brod 0:1 (0:0)
    So 30.04. 16:30 Rosice - Ždírec n.D. 4:0 (3:0)
    So 30.04. 16:30 Přerov - Šumperk 1:2 (1:1)
    Ne 01.05. 16:30 Tasovice - Havlíčkův Brod 1:1 (0:0)
    Ne 01.05. 16:30 Kozlovice - Pelhřimov 4:0 (1:0)
    Ne 01.05. 16:30 Vrchovina - Stará Říše 2:1 (0:1)
    Ne 01.05. 16:30 Slavoj Polná - Žďár n.Sázavou 2:0 (1:0)

    30.kolo

    St 04.05. 16:30 Blansko - Šumperk 2:1 (1:1)
    St 11.05. 16:30 Uherský Brod - Ždírec n.D. 2:1 (2:1)
    St 11.05. 16:30 Havlíčkův Brod - Žďár n.Sázavou 1:2 (0:0)
    St 11.05. 16:30 Bystřice n.P. - Slavoj Polná 5:4 (2:3)
    St 11.05. 17:00 Tasovice - Hodonín 1:3 (0:1)
    St 11.05. 17:00 Pelhřimov - Stará Říše 2:4 (0:3)
    St 11.05. 17:00 Kozlovice - Přerov 2:1 (2:1)
    St 11.05. 17:00 Vrchovina - Rosice 1:2 (0:2)

    25.kolo

    So 07.05. 16:30 Přerov - Tasovice 0:2 (0:0)
    So 07.05. 16:30 Hodonín - Kozlovice 3:1 (1:0)
    So 07.05. 16:30 Uherský Brod - Havlíčkův Brod 2:0 (2:0)
    Ne 08.05. 16:30 Šumperk - Slavoj Polná 3:0 (0:0)
    Ne 08.05. 16:30 Žďár n.Sázavou - Rosice 1:0 (1:0)
    Ne 08.05. 16:30 Ždírec n.D. - Vrchovina 1:0 (0:0)
    Ne 08.05. 16:30 Stará Říše - Bystřice n.P. 0:1 (0:1)
    Ne 08.05. 16:30 Pelhřimov - Blansko 2:3 (1:1)

    26.kolo

    So 14.05. 16:30 Blansko - Hodonín 1:1 (0:0)
    So 14.05. 16:30 Bystřice n.P. - Ždírec n.D. 3:2 (1:0)
    So 14.05. 16:30 Rosice - Šumperk 2:0 (1:0)
    Ne 15.05. 16:30 Tasovice - Uherský Brod 1:4 (0:2)
    Ne 15.05. 16:30 Havlíčkův Brod - Pelhřimov 1:1 (1:1)
    Ne 15.05. 16:30 Kozlovice - Stará Říše 2:0 (1:0)
    Ne 15.05. 16:30 Vrchovina - Žďár n.Sázavou 2:1 (1:0)
    Ne 15.05. 16:30 Slavoj Polná - Přerov 0:5 (0:1)

    27.kolo

    So 21.05. 16:30 Přerov - Rosice 1:3 (0:3)
    So 21.05. 16:30 Šumperk - Vrchovina 2:0 (0:0)
    So 21.05. 16:30 Hodonín - Havlíčkův Brod 5:1 (2:0)
    Ne 22.05. 16:30 Slavoj Polná - Tasovice 1:2 (1:1)
    Ne 22.05. 16:30 Žďár n.Sázavou - Bystřice n.P. 2:0 (1:0)
    Ne 22.05. 16:30 Ždírec n.D. - Kozlovice 1:2 (0:1)
    Ne 22.05. 16:30 Stará Říše - Blansko 0:0 (0:0)
    Ne 22.05. 16:30 Pelhřimov - Uherský Brod 1:5 (0:4)

    28.kolo

    So 28.05. 10:30 Bystřice n.P. - Šumperk 1:1 (0:1)
    So 28.05. 16:30 Uherský Brod - Hodonín 2:2 (0:1)
    So 28.05. 16:30 Blansko - Ždírec n.D. 3:0 (2:0)
    So 28.05. 16:30 Rosice - Slavoj Polná 5:0 (3:0)
    Ne 29.05. 16:30 Tasovice - Pelhřimov 5:1 (4:0)
    Ne 29.05. 16:30 Havlíčkův Brod - Stará Říše 4:1 (4:1)
    Ne 29.05. 16:30 Kozlovice - Žďár n.Sázavou 2:0 (1:0)
    Ne 29.05. 16:30 Vrchovina - Přerov 3:1 (0:0)

    29.kolo

    03.06. 17:00 Rosice - Tasovice 3:1 (1:1)
    03.06. 17:30 Přerov - Bystřice n.P. 2:1 (0:0)
    Ne 05.06. 16:30 Slavoj Polná - Vrchovina 4:1 (4:0)
    Ne 05.06. 16:30 Šumperk - Kozlovice 0:1 (0:0)
    Ne 05.06. 16:30 Žďár n.Sázavou - Blansko 3:4 (1:3)
    Ne 05.06. 16:30 Ždírec n.D. - Havlíčkův Brod 1:0 (1:0)
    Ne 05.06. 16:30 Stará Říše - Uherský Brod 1:0 (1:0)
    Ne 05.06. 16:30 Hodonín - Pelhřimov 4:1 (2:0)

    17.kolo

    10.06. 17:00 Pelhřimov - Žďár n.Sázavou 2:1 (1:0)
    10.06. 17:30 Hodonín - Ždírec n.D. 3:1 (0:0)
    10.06. 17:30 Blansko - Slavoj Polná 3:1 (3:1)
    So 11.06. 13:00 Stará Říše - Tasovice 5:1 (1:1)
    So 11.06. 16:30 Uherský Brod - Šumperk 2:3 (2:2)
    So 11.06. 16:30 Havlíčkův Brod - Přerov 3:1 (2:1)
    So 11.06. 16:30 Bystřice n.P. - Vrchovina 1:2 (0:0)
    Ne 12.06. 16:30 Kozlovice - Rosice 2:1 (0:0)
    Správce soutěže: Erik Kappel

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 16 8 6 69:42 56
    2. 30 15 9 6 52:35 54
    3. 30 14 9 7 52:35 51
    4. 30 15 5 10 48:39 50
    5. 30 13 9 8 49:41 48
    6. 30 13 6 11 54:37 45
    7. 30 13 6 11 50:39 45
    8. 30 12 6 12 43:56 42
    9. 30 11 6 13 44:46 39
    10. 30 9 10 11 50:55 37
    11. 30 11 4 15 39:45 37
    12. 30 11 4 15 36:47 37
    13. 30 11 3 16 39:61 36
    14. 30 9 7 14 34:39 34
    15. 30 7 7 16 36:54 28
    16. 30 6 9 15 34:58 27