Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 22. února 2020
svátek má Petr.
Hlavní menu
  • ID: 9819
  • Návštěvy: 50/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    63531
    Týden:
    50
    Dnes:
    14
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 08.08. 17:00 Jablonec n.J. - Suchdol 1:3 (0:1)
    So 08.08. 17:00 Nový Bor - Živanice 1:2 np (1:1)
    So 08.08. 17:00 Semily - Vysoké Mýto 0:2 (0:2)
    So 08.08. 17:00 Letohrad - Dvůr Králové 3:2 (3:1)
    So 08.08. 17:00 Ústí n.O. - Admira Praha 4:0 (3:0)
    Ne 09.08. 17:00 Turnov - Olympia HK 0:2 (0:2)
    Ne 09.08. 17:00 Kutná Hora - Jaroměř 3:1 (3:0)

    2.kolo

    So 15.08. 10:15 Olympia HK - Semily 2:0 (2:0)
    So 15.08. 17:00 Suchdol - Admira Praha 0:1 np (0:0)
    So 15.08. 17:00 Vysoké Mýto - Kutná Hora 3:2 np (2:2)
    So 15.08. 17:00 Živanice - Turnov 4:2 (2:1)
    So 15.08. 17:00 Jablonec n.J. - Trutnov 3:1 (1:0)
    Ne 16.08. 17:00 Dvůr Králové - Ústí n.O. 1:2 (0:0)
    Ne 16.08. 17:00 Jaroměř - Letohrad 1:2 (1:0)

    4.kolo

    St 19.08. 17:00 Olympia HK - Letohrad 4:0 (2:0)
    So 29.08. 17:00 Suchdol - Dvůr Králové 2:1 (1:0)
    So 29.08. 17:00 Vysoké Mýto - Ústí n.O. 4:1 (2:1)
    So 29.08. 17:00 Živanice - Kutná Hora 4:0 (0:0)
    So 29.08. 17:00 Jablonec n.J. - Turnov 5:2 (2:0)
    Ne 30.08. 17:00 Jaroměř - Admira Praha 2:1 np (1:1)
    Ne 30.08. 17:00 Trutnov - Nový Bor 4:0 (2:0)

    3.kolo

    So 22.08. 17:00 Nový Bor - Jablonec n.J. 2:1 (1:0)
    So 22.08. 17:00 Semily - Živanice 2:1 (1:0)
    So 22.08. 17:00 Letohrad - Vysoké Mýto 0:1 (0:0)
    So 22.08. 17:00 Ústí n.O. - Jaroměř 2:0 (0:0)
    Ne 23.08. 10:15 Admira Praha - Dvůr Králové 1:2 np (1:1)
    Ne 23.08. 17:00 Trutnov - Suchdol 3:2 np (2:2)
    Ne 23.08. 17:00 Kutná Hora - Olympia HK 0:4 (0:0)

    5.kolo

    So 05.09. 17:00 Nový Bor - Suchdol 2:1 np (1:1)
    So 05.09. 17:00 Semily - Jablonec n.J. 0:3 (0:1)
    So 05.09. 17:00 Letohrad - Živanice 1:2 np (1:1)
    So 05.09. 17:00 Ústí n.O. - Olympia HK 4:3 np (3:3)
    Ne 06.09. 10:15 Admira Praha - Vysoké Mýto 1:0 (0:0)
    Ne 06.09. 17:00 Turnov - Trutnov 4:0 (2:0)
    Ne 06.09. 17:00 Dvůr Králové - Jaroměř 2:3 np (2:2)

    6.kolo

    So 12.09. 10:15 Olympia HK - Admira Praha 3:0 (1:0)
    So 12.09. 17:00 Suchdol - Jaroměř 1:3 (1:1)
    So 12.09. 17:00 Vysoké Mýto - Dvůr Králové 3:4 np (3:3)
    So 12.09. 17:00 Živanice - Ústí n.O. 6:0 (6:0)
    So 12.09. 17:00 Jablonec n.J. - Kutná Hora 3:1 (1:1)
    So 12.09. 17:00 Nový Bor - Turnov 5:1 (2:0)
    Ne 13.09. 17:00 Trutnov - Semily 3:0 (1:0)

    7.kolo

    So 19.09. 16:30 Semily - Nový Bor 3:2 np (2:2)
    So 19.09. 16:30 Letohrad - Jablonec n.J. 5:2 (3:2)
    Ne 20.09. 10:15 Admira Praha - Živanice 4:5 np (4:4)
    Ne 20.09. 16:30 Turnov - Suchdol 2:0 (1:0)
    Ne 20.09. 16:30 Kutná Hora - Trutnov 4:2 (2:0)
    Ne 20.09. 16:30 Dvůr Králové - Olympia HK 2:1 (1:1)
    Ne 20.09. 16:30 Jaroměř - Vysoké Mýto 2:3 (1:0)

    8.kolo

    So 26.09. 10:15 Olympia HK - Jaroměř 4:0 (2:0)
    So 26.09. 16:30 Suchdol - Vysoké Mýto 3:0 (1:0)
    So 26.09. 16:30 Živanice - Dvůr Králové 4:0 (2:0)
    So 26.09. 16:30 Jablonec n.J. - Ústí n.O. 2:1 (1:0)
    So 26.09. 16:30 Nový Bor - Kutná Hora 1:2 (0:0)
    Ne 27.09. 16:30 Trutnov - Letohrad 4:2 (2:0)
    Ne 27.09. 16:30 Turnov - Semily 1:0 (1:0)

    9.kolo

    So 03.10. 16:00 Semily - Suchdol 0:2 (0:2)
    So 03.10. 16:00 Letohrad - Nový Bor 4:0 (2:0)
    So 03.10. 16:00 Ústí n.O. - Trutnov 1:2 (0:1)
    So 03.10. 16:00 Vysoké Mýto - Olympia HK 3:2 np (2:2)
    Ne 04.10. 10:15 Admira Praha - Jablonec n.J. 1:0 np (0:0)
    Ne 04.10. 16:00 Kutná Hora - Turnov 3:1 (3:0)
    Ne 04.10. 16:00 Jaroměř - Živanice 0:4 (0:1)

    10.kolo

    So 10.10. 16:00 Suchdol - Olympia HK 0:1 (0:1)
    So 10.10. 16:00 Živanice - Vysoké Mýto 4:1 (1:0)
    So 10.10. 16:00 Jablonec n.J. - Dvůr Králové 1:2 np (1:1)
    So 10.10. 16:00 Nový Bor - Ústí n.O. 1:0 (0:0)
    So 10.10. 16:00 Semily - Kutná Hora 1:2 (1:1)
    Ne 11.10. 16:00 Trutnov - Admira Praha 1:0 (0:0)
    Ne 11.10. 16:00 Turnov - Letohrad 3:0 (3:0)

    11.kolo

    So 17.10. 10:15 Olympia HK - Živanice 1:0 (1:0)
    So 17.10. 15:30 Letohrad - Semily 3:2 (3:1)
    So 17.10. 15:30 Ústí n.O. - Turnov 2:3 np (2:2)
    Ne 18.10. 10:15 Admira Praha - Nový Bor 5:3 (2:1)
    Ne 18.10. 15:30 Kutná Hora - Suchdol 1:3 (0:1)
    Ne 18.10. 15:30 Dvůr Králové - Trutnov 2:3 (1:2)
    Ne 18.10. 15:30 Jaroměř - Jablonec n.J. 0:2 (0:1)

    12.kolo

    So 24.10. 14:30 Suchdol - Živanice 5:1 (2:0)
    So 24.10. 14:30 Jablonec n.J. - Vysoké Mýto 3:2 (1:1)
    So 24.10. 14:30 Nový Bor - Dvůr Králové 1:2 np (1:1)
    So 24.10. 14:30 Semily - Ústí n.O. 1:3 (1:0)
    Ne 25.10. 14:30 Trutnov - Jaroměř 4:0 (1:0)
    Ne 25.10. 14:30 Turnov - Admira Praha 1:0 np (0:0)
    Ne 25.10. 14:30 Kutná Hora - Letohrad 4:1 (3:1)

    13.kolo

    So 31.10. 10:15 Olympia HK - Jablonec n.J. 3:0 (2:0)
    So 31.10. 14:00 Letohrad - Suchdol 3:1 (3:0)
    So 31.10. 14:00 Ústí n.O. - Kutná Hora 3:2 np (2:2)
    So 31.10. 14:00 Vysoké Mýto - Trutnov 3:1 (2:0)
    Ne 01.11. 10:15 Admira Praha - Semily 2:1 np (1:1)
    Ne 01.11. 14:00 Dvůr Králové - Turnov 3:4 (1:1)
    Ne 01.11. 14:00 Jaroměř - Nový Bor 1:2 (0:2)

    14.kolo

    So 07.11. 14:00 Jablonec n.J. - Živanice 1:3 (1:1)
    So 07.11. 14:00 Nový Bor - Vysoké Mýto 2:1 (1:0)
    So 07.11. 14:00 Semily - Dvůr Králové 1:7 (0:5)
    So 07.11. 14:00 Letohrad - Ústí n.O. 0:2 (0:1)
    Ne 08.11. 14:00 Trutnov - Olympia HK 1:2 (0:0)
    Ne 08.11. 14:00 Turnov - Jaroměř 1:0 np (0:0)
    Ne 08.11. 14:00 Kutná Hora - Admira Praha 0:1 (0:0)

    15.kolo

    So 14.11. 10:15 Olympia HK - Nový Bor 3:0 (2:0)
    So 14.11. 13:30 Ústí n.O. - Suchdol 1:0 (0:0)
    So 14.11. 13:30 Dvůr Králové - Kutná Hora 3:0 (3:0)
    So 14.11. 13:30 Vysoké Mýto - Turnov 2:3 np (2:2)
    So 14.11. 13:30 Živanice - Trutnov 0:2 (0:2)
    Ne 15.11. 10:15 Admira Praha - Letohrad 4:1 (3:1)
    Ne 15.11. 13:30 Jaroměř - Semily 2:3 np (2:2)

    16.kolo

    So 12.03. 10:15 Olympia HK - Turnov 4:1 (3:0)
    So 12.03. 14:30 Suchdol - Jablonec n.J. 2:0 (1:0)
    So 12.03. 14:30 Živanice - Nový Bor 1:0 (1:0)
    So 12.03. 14:30 Admira Praha - Ústí n.O. 2:0 (2:0)
    Ne 13.03. 14:30 Jaroměř - Kutná Hora 0:1 (0:1)
    Ne 13.03. 14:30 Dvůr Králové - Letohrad 1:0 (0:0)
    St 30.03. 17:00 Vysoké Mýto - Semily 4:0 (2:0)

    17.kolo

    So 19.03. 15:00 Ústí n.O. - Dvůr Králové 3:2 np (2:2)
    So 19.03. 15:00 Letohrad - Jaroměř 4:0 (2:0)
    So 19.03. 15:00 Semily - Olympia HK 0:1 (0:0)
    Ne 20.03. 10:15 Admira Praha - Suchdol 1:2 np (1:1)
    Ne 20.03. 15:00 Kutná Hora - Vysoké Mýto 1:0 (0:0)
    Ne 20.03. 15:00 Turnov - Živanice 0:3 (0:0)
    Ne 20.03. 15:00 Trutnov - Jablonec n.J. 4:0 (1:0)

    18.kolo

    So 26.03. 10:15 Olympia HK - Kutná Hora 3:0 (0:0)
    So 26.03. 15:00 Suchdol - Trutnov 3:2 np (2:2)
    So 26.03. 15:00 Jablonec n.J. - Nový Bor 0:1 (0:1)
    So 26.03. 15:00 Živanice - Semily 6:0 (2:0)
    So 26.03. 15:00 Vysoké Mýto - Letohrad 1:2 (0:2)
    Ne 27.03. 15:00 Jaroměř - Ústí n.O. 3:1 (0:0)
    Ne 27.03. 15:00 Dvůr Králové - Admira Praha 2:1 (1:0)

    19.kolo

    So 02.04. 16:30 Ústí n.O. - Vysoké Mýto 0:1 (0:0)
    So 02.04. 16:30 Letohrad - Olympia HK 1:2 (1:1)
    So 02.04. 16:30 Nový Bor - Trutnov 3:0 (0:0)
    Ne 03.04. 10:15 Admira Praha - Jaroměř 4:1 (2:0)
    Ne 03.04. 16:30 Dvůr Králové - Suchdol 1:0 (1:0)
    Ne 03.04. 16:30 Kutná Hora - Živanice 2:1 (1:1)
    Ne 03.04. 16:30 Turnov - Jablonec n.J. 0:3 (0:3)

    20.kolo

    So 09.04. 10:15 Olympia HK - Ústí n.O. 1:0 np (0:0)
    So 09.04. 16:30 Suchdol - Nový Bor 0:0 (0:0)
    So 09.04. 16:30 Jablonec n.J. - Semily 2:1 np (1:1)
    So 09.04. 16:30 Živanice - Letohrad 2:0 (1:0)
    So 09.04. 16:30 Vysoké Mýto - Admira Praha 6:0 (2:0)
    Ne 10.04. 16:30 Trutnov - Turnov 1:4 (0:2)
    Ne 10.04. 16:30 Jaroměř - Dvůr Králové 0:6 (0:4)

    21.kolo

    So 16.04. 17:00 Ústí n.O. - Živanice 0:3 (0:1)
    So 16.04. 17:00 Semily - Trutnov 0:4 (0:2)
    Ne 17.04. 10:15 Admira Praha - Olympia HK 1:0 np (0:0)
    Ne 17.04. 17:00 Jaroměř - Suchdol 2:4 (0:1)
    Ne 17.04. 17:00 Dvůr Králové - Vysoké Mýto 2:0 (1:0)
    Ne 17.04. 17:00 Kutná Hora - Jablonec n.J. 1:2 (1:0)
    Ne 17.04. 17:00 Turnov - Nový Bor 3:1 (0:1)

    22.kolo

    So 23.04. 10:15 Olympia HK - Dvůr Králové 3:0 (1:0)
    So 23.04. 17:00 Suchdol - Turnov 1:2 (0:1)
    So 23.04. 17:00 Nový Bor - Semily 5:2 (1:1)
    So 23.04. 17:00 Jablonec n.J. - Letohrad 1:3 (0:2)
    So 23.04. 17:00 Živanice - Admira Praha 2:1 (0:1)
    So 23.04. 17:00 Vysoké Mýto - Jaroměř 1:2 np (1:1)
    Ne 24.04. 17:00 Trutnov - Kutná Hora 0:3 (0:2)

    23.kolo

    So 30.04. 17:00 Vysoké Mýto - Suchdol 1:0 (0:0)
    So 30.04. 17:00 Ústí n.O. - Jablonec n.J. 1:2 (1:1)
    So 30.04. 17:00 Letohrad - Trutnov 5:0 (1:0)
    So 30.04. 17:00 Semily - Turnov 0:5 (0:3)
    Ne 01.05. 17:00 Jaroměř - Olympia HK 0:2 (0:1)
    Ne 01.05. 17:00 Dvůr Králové - Živanice 0:1 (0:0)
    Ne 01.05. 17:00 Kutná Hora - Nový Bor 1:3 (0:1)

    24.kolo

    So 07.05. 10:15 Olympia HK - Vysoké Mýto 5:0 (2:0)
    So 07.05. 17:00 Suchdol - Semily 1:0 (1:0)
    So 07.05. 17:00 Nový Bor - Letohrad 2:1 (0:0)
    So 07.05. 17:00 Jablonec n.J. - Admira Praha 1:2 np (1:1)
    So 07.05. 17:00 Živanice - Jaroměř 3:0 (2:0)
    Ne 08.05. 17:00 Turnov - Kutná Hora 2:1 (1:1)
    Ne 08.05. 17:00 Trutnov - Ústí n.O. 2:0 (0:0)

    25.kolo

    So 14.05. 10:15 Olympia HK - Suchdol 2:0 (1:0)
    So 14.05. 17:00 Vysoké Mýto - Živanice 2:1 np (1:1)
    So 14.05. 17:00 Ústí n.O. - Nový Bor 1:0 (0:0)
    So 14.05. 17:00 Letohrad - Turnov 4:1 (3:0)
    Ne 15.05. 10:15 Admira Praha - Trutnov 2:0 (1:0)
    Ne 15.05. 17:00 Dvůr Králové - Jablonec n.J. 2:1 (1:0)
    Ne 15.05. 17:00 Kutná Hora - Semily 5:2 (3:1)

    26.kolo

    So 21.05. 17:00 Suchdol - Kutná Hora 2:0 (1:0)
    So 21.05. 17:00 Semily - Letohrad 0:5 (0:3)
    So 21.05. 17:00 Nový Bor - Admira Praha 0:2 (0:1)
    So 21.05. 17:00 Jablonec n.J. - Jaroměř 3:1 (2:1)
    So 21.05. 17:00 Živanice - Olympia HK 1:3 (0:3)
    Ne 22.05. 17:00 Turnov - Ústí n.O. 1:0 (1:0)
    Ne 22.05. 17:00 Trutnov - Dvůr Králové 0:6 (0:4)

    29.kolo

    St 25.05. 17:30 Dvůr Králové - Semily 8:0 (5:0)
    So 11.06. 10:15 Olympia HK - Trutnov 5:1 (0:1)
    So 11.06. 14:00 Živanice - Jablonec n.J. 4:3 (2:2)
    So 11.06. 17:00 Vysoké Mýto - Nový Bor 3:0 (1:0)
    So 11.06. 17:00 Ústí n.O. - Letohrad 3:0 (0:0)
    Ne 12.06. 10:15 Admira Praha - Kutná Hora 2:0 (1:0)
    Ne 12.06. 17:00 Jaroměř - Turnov 1:3 (1:2)

    27.kolo

    So 28.05. 17:00 Živanice - Suchdol 2:0 (1:0)
    So 28.05. 17:00 Vysoké Mýto - Jablonec n.J. 1:0 (0:0)
    So 28.05. 17:00 Letohrad - Kutná Hora 1:0 (1:0)
    Ne 29.05. 10:15 Admira Praha - Turnov 2:1 (0:0)
    Ne 29.05. 17:00 Jaroměř - Trutnov 0:4 (0:1)
    Ne 29.05. 17:00 Dvůr Králové - Nový Bor 2:0 (2:0)
    St 08.06. 18:00 Ústí n.O. - Semily 0:0k

    28.kolo

    So 04.06. 17:00 Suchdol - Letohrad 1:2 (1:0)
    So 04.06. 17:00 Semily - Admira Praha 1:3 (0:2)
    So 04.06. 17:00 Nový Bor - Jaroměř 6:1 (3:1)
    So 04.06. 17:00 Jablonec n.J. - Olympia HK 3:2 np (2:2)
    Ne 05.06. 17:00 Kutná Hora - Ústí n.O. 2:0 (1:0)
    Ne 05.06. 17:00 Turnov - Dvůr Králové 3:0 (2:0)
    Ne 05.06. 17:00 Trutnov - Vysoké Mýto 0:1 (0:1)

    30.kolo

    St 15.06. 17:00 Nový Bor - Olympia HK 1:5 (0:3)
    St 15.06. 18:00 Turnov - Vysoké Mýto 2:4 (1:4)
    Čt 16.06. 18:00 Kutná Hora - Dvůr Králové 2:0 (1:0)
    So 18.06. 17:00 Suchdol - Ústí n.O. 0:2 (0:1)
    So 18.06. 17:00 Letohrad - Admira Praha 1:2 (1:1)
    So 18.06. 17:00 Semily - Jaroměř 3:1 (1:1)
    Ne 19.06. 17:00 Trutnov - Živanice 1:6 (0:2)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 28 22 1 4 1 72:15 72
    2. 28 18 3 1 6 73:31 61
    3. 28 12 5 5 6 41:35 51
    4. 28 13 3 3 9 50:40 48
    5. 28 13 4 0 11 52:51 47
    6. 28 12 4 2 10 61:41 46
    7. 28 14 0 1 13 54:47 43
    8. 28 13 0 2 13 43:47 41
    9. 28 11 2 3 12 46:48 40
    10. 28 11 1 3 12 43:49 39
    11. 28 12 1 1 14 49:60 39
    12. 28 10 2 3 12 37:34 38
    13. 28 9 3 2 13 34:42 36
    14. 28 2 3 2 21 24:77 14
    15. 28 2 2 2 21 21:83 13