Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 23. ledna 2020
svátek má Zdeněk.
Hlavní menu
  • ID: 9807
  • Návštěvy: 122/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Ústecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    61235
    Týden:
    122
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 08.08. 10:15 Štětí - Hrobce 3:2 np (2:2)
    So 08.08. 10:30 Blšany - Srbice 2:1 (0:1)
    So 08.08. 14:00 Modlany - LoKo Chomutov 6:0 (3:0)
    So 08.08. 17:00 Horní Jiřetín - Modrá 3:1 (1:0)
    So 08.08. 17:00 Proboštov - Postoloprty 2:1 (1:1)
    So 08.08. 17:00 Žatec - Krupka 2:3 (0:2)
    So 08.08. 17:00 Střekov - Duchcov 1:0 (1:0)
    Ne 09.08. 15:00 Neštěmice - Bílina 4:1 (3:1)

    2.kolo

    So 15.08. 10:15 Hrobce - Neštěmice 5:4 (4:1)
    So 15.08. 10:30 LoKo Chomutov - Štětí 3:5 (3:0)
    So 15.08. 15:00 Duchcov - Blšany 0:2 (0:1)
    So 15.08. 15:00 Bílina - Střekov 3:1 (0:0)
    So 15.08. 17:00 Krupka - Modlany 5:7 (2:5)
    So 15.08. 17:00 Postoloprty - Žatec 2:1 np (1:1)
    So 15.08. 17:00 Horní Jiřetín - Proboštov 4:2 (2:2)
    Ne 16.08. 17:00 Modrá - Srbice 6:4 (3:4)

    3.kolo

    So 22.08. 10:15 Štětí - Krupka 4:2 (2:1)
    So 22.08. 10:30 Blšany - Bílina 1:2 np (1:1)
    So 22.08. 11:00 Srbice - Duchcov 3:1 (1:1)
    So 22.08. 14:00 Modlany - Postoloprty 2:4 (1:3)
    So 22.08. 17:00 Proboštov - Modrá 5:1 (1:1)
    So 22.08. 17:00 Žatec - Horní Jiřetín 1:3 (1:1)
    So 22.08. 17:00 Střekov - Hrobce 5:6 np (5:5)
    Ne 23.08. 15:00 Neštěmice - LoKo Chomutov 7:1 (3:0)

    4.kolo

    So 29.08. 10:15 Hrobce - Blšany 0:4 (0:0)
    So 29.08. 14:00 LoKo Chomutov - Střekov 3:2 np (2:2)
    So 29.08. 15:00 Bílina - Srbice 6:4 (0:4)
    So 29.08. 17:00 Krupka - Neštěmice 5:1 (0:0)
    So 29.08. 17:00 Postoloprty - Štětí 0:5 (0:1)
    So 29.08. 17:00 Proboštov - Žatec 1:0 (0:0)
    Ne 30.08. 17:00 Modrá - Duchcov 3:1 (3:0)
    St 16.09. 17:00 Horní Jiřetín - Modlany 3:0 (1:0)

    5.kolo

    So 05.09. 10:15 Štětí - Horní Jiřetín 2:3 (1:0)
    So 05.09. 10:30 Blšany - LoKo Chomutov 2:0 (1:0)
    So 05.09. 14:00 Modlany - Proboštov 1:0 (0:0)
    So 05.09. 15:00 Duchcov - Bílina 1:2 (1:1)
    So 05.09. 17:00 Žatec - Modrá 3:2 (0:1)
    So 05.09. 17:00 Střekov - Krupka 1:3 (0:1)
    So 05.09. 17:00 Srbice - Hrobce 4:1 (2:0)
    Ne 06.09. 15:00 Neštěmice - Postoloprty 3:1 (2:0)

    6.kolo

    So 12.09. 10:15 Hrobce - Duchcov 4:2 (3:0)
    So 12.09. 13:45 Proboštov - Štětí 1:2 np (1:1)
    So 12.09. 14:00 LoKo Chomutov - Srbice 1:2 (1:2)
    So 12.09. 17:00 Krupka - Blšany 1:4 (1:1)
    So 12.09. 17:00 Postoloprty - Střekov 3:2 np (2:2)
    So 12.09. 17:00 Horní Jiřetín - Neštěmice 1:3 (0:2)
    So 12.09. 17:00 Žatec - Modlany 0:4 (0:3)
    Ne 13.09. 17:00 Modrá - Bílina 2:0 (1:0)

    7.kolo

    So 19.09. 10:15 Štětí - Žatec 7:1 (2:1)
    So 19.09. 10:30 Blšany - Postoloprty 6:0 (2:0)
    So 19.09. 15:00 Duchcov - LoKo Chomutov 3:0 (2:0)
    So 19.09. 15:00 Bílina - Hrobce 5:2 (1:1)
    So 19.09. 16:00 Modrá - Modlany 2:3 (1:3)
    So 19.09. 16:30 Střekov - Horní Jiřetín 4:2 (1:2)
    So 19.09. 16:30 Srbice - Krupka 2:3 (1:1)
    Ne 20.09. 15:00 Neštěmice - Proboštov 1:2 (1:1)

    8.kolo

    So 26.09. 10:30 Proboštov - Střekov 5:4 (3:1)
    So 26.09. 14:00 LoKo Chomutov - Bílina 1:0 (1:0)
    So 26.09. 16:30 Krupka - Duchcov 4:0 (2:0)
    So 26.09. 16:30 Postoloprty - Srbice 4:2 (3:0)
    So 26.09. 16:30 Horní Jiřetín - Blšany 0:2 (0:0)
    So 26.09. 16:30 Žatec - Neštěmice 2:0 (0:0)
    So 26.09. 16:30 Modlany - Štětí 2:3 np (2:2)
    Ne 27.09. 16:30 Modrá - Hrobce 2:4 (0:1)

    9.kolo

    So 03.10. 10:15 Štětí - Modrá 3:0 (0:0)
    So 03.10. 10:15 Hrobce - LoKo Chomutov 3:2 (2:2)
    So 03.10. 10:30 Blšany - Proboštov 3:2 (1:1)
    So 03.10. 15:00 Duchcov - Postoloprty 1:2 (1:1)
    So 03.10. 15:00 Bílina - Krupka 3:2 np (2:2)
    So 03.10. 16:00 Střekov - Žatec 2:3 (0:2)
    So 03.10. 16:00 Srbice - Horní Jiřetín 0:2 (0:2)
    Ne 04.10. 15:00 Neštěmice - Modlany 3:5 (1:4)

    10.kolo

    So 10.10. 10:15 Štětí - Neštěmice 5:1 (1:0)
    So 10.10. 14:00 Modlany - Střekov 5:1 (1:0)
    So 10.10. 16:00 Krupka - Hrobce 5:1 (3:1)
    So 10.10. 16:00 Postoloprty - Bílina 1:2 (1:2)
    So 10.10. 16:00 Horní Jiřetín - Duchcov 4:1 (3:1)
    So 10.10. 16:00 Proboštov - Srbice 4:0 (2:0)
    So 10.10. 16:00 Žatec - Blšany 3:1 (1:1)
    Ne 11.10. 16:00 Modrá - LoKo Chomutov 1:2 np (1:1)

    11.kolo

    So 17.10. 10:15 Hrobce - Postoloprty 10:0 (3:0)
    So 17.10. 10:30 Blšany - Modlany 4:5 (3:1)
    So 17.10. 10:30 LoKo Chomutov - Krupka 4:2 (1:1)
    So 17.10. 13:30 Srbice - Žatec 3:2 np (2:2)
    So 17.10. 14:30 Duchcov - Proboštov 2:5 (1:1)
    So 17.10. 15:00 Bílina - Horní Jiřetín 1:0 np (0:0)
    So 17.10. 17:00 Střekov - Štětí 1:2 (1:0)
    Ne 18.10. 15:00 Neštěmice - Modrá 8:4 (5:0)

    12.kolo

    So 24.10. 10:15 Štětí - Blšany 3:1 (0:0)
    So 24.10. 11:00 Proboštov - Bílina 3:1 (1:1)
    So 24.10. 14:00 Modlany - Srbice 2:4 (2:4)
    So 24.10. 14:30 Postoloprty - LoKo Chomutov 2:5 (0:1)
    So 24.10. 14:30 Horní Jiřetín - Hrobce 2:3 np (2:2)
    So 24.10. 14:30 Žatec - Duchcov 4:1 (1:0)
    Ne 25.10. 14:30 Modrá - Krupka 1:0 (0:0)
    Ne 25.10. 14:30 Neštěmice - Střekov 4:1 (1:1)

    13.kolo

    So 31.10. 10:15 Hrobce - Proboštov 2:3 np (2:2)
    So 31.10. 10:30 Blšany - Neštěmice 5:0 (1:0)
    So 31.10. 10:30 LoKo Chomutov - Horní Jiřetín 2:1 (2:0)
    So 31.10. 14:00 Srbice - Štětí 4:2 (1:1)
    So 31.10. 14:00 Duchcov - Modlany 0:9 (0:3)
    So 31.10. 14:00 Bílina - Žatec 2:3 (0:0)
    So 31.10. 14:00 Krupka - Postoloprty 5:2 (2:0)
    So 31.10. 17:00 Střekov - Modrá 2:3 (1:0)

    14.kolo

    So 07.11. 10:15 Štětí - Duchcov 7:2 (3:2)
    So 07.11. 14:00 Horní Jiřetín - Krupka 0:1 (0:0)
    So 07.11. 14:00 Proboštov - LoKo Chomutov 3:0 (2:0)
    So 07.11. 14:00 Žatec - Hrobce 3:1 (2:1)
    So 07.11. 14:00 Modlany - Bílina 1:0 (1:0)
    So 07.11. 14:00 Střekov - Blšany 3:4 (2:0)
    Ne 08.11. 14:00 Modrá - Postoloprty 2:6 (0:2)
    Ne 08.11. 14:00 Neštěmice - Srbice 2:0 (1:0)

    15.kolo

    So 14.11. 10:30 Blšany - Modrá 4:0 (3:0)
    So 14.11. 13:30 Srbice - Střekov 5:1 (0:1)
    So 14.11. 13:30 Duchcov - Neštěmice 1:6 (1:3)
    So 14.11. 13:30 Bílina - Štětí 1:2 (1:1)
    So 14.11. 13:30 Hrobce - Modlany 7:3 (3:1)
    So 14.11. 13:30 LoKo Chomutov - Žatec 1:2 np (1:1)
    So 14.11. 13:30 Krupka - Proboštov 3:0 (2:0)
    So 14.11. 13:30 Postoloprty - Horní Jiřetín 2:3 np (2:2)

    16.kolo

    So 12.03. 10:15 Hrobce - Štětí 3:4 (1:2)
    So 12.03. 14:30 Srbice - Blšany 5:3 (1:0)
    So 12.03. 14:30 Duchcov - Střekov 0:3 (0:1)
    So 12.03. 14:30 Bílina - Neštěmice 0:3 (0:1)
    So 12.03. 14:30 LoKo Chomutov - Modlany 2:3 np (2:2)
    So 12.03. 14:30 Krupka - Žatec 3:1 (2:0)
    So 12.03. 14:30 Postoloprty - Proboštov 0:1 np (0:0)
    Ne 13.03. 14:30 Modrá - Horní Jiřetín 3:2 (1:0)

    17.kolo

    So 19.03. 10:15 Štětí - LoKo Chomutov 5:0 (1:0)
    So 19.03. 10:30 Blšany - Duchcov 6:1 (4:0)
    So 19.03. 14:00 Modlany - Krupka 0:3 (0:1)
    So 19.03. 15:00 Srbice - Modrá 3:1 (2:0)
    So 19.03. 15:00 Proboštov - Horní Jiřetín 1:2 (1:1)
    So 19.03. 15:00 Žatec - Postoloprty 3:1 (1:1)
    So 19.03. 17:00 Střekov - Bílina 3:4 (0:2)
    Ne 20.03. 15:00 Neštěmice - Hrobce 5:2 (2:1)

    18.kolo

    So 26.03. 10:15 Hrobce - Střekov 7:0 (1:0)
    So 26.03. 15:00 Bílina - Blšany 2:4 (0:3)
    So 26.03. 15:00 Krupka - Štětí 0:2 (0:1)
    So 26.03. 15:00 Postoloprty - Modlany 4:2 (1:1)
    So 26.03. 15:00 Horní Jiřetín - Žatec 1:3 (0:0)
    So 26.03. 15:00 Duchcov - Srbice 1:6 (1:1)
    Ne 27.03. 15:00 LoKo Chomutov - Neštěmice 2:3 (0:1)
    Ne 27.03. 15:00 Modrá - Proboštov 1:5 (1:2)

    19.kolo

    So 02.04. 10:15 Štětí - Postoloprty 9:0 (4:0)
    So 02.04. 10:30 Blšany - Hrobce 2:6 (0:3)
    So 02.04. 14:00 Modlany - Horní Jiřetín 0:2 (0:1)
    So 02.04. 15:00 Duchcov - Modrá 1:0 (0:0)
    So 02.04. 16:30 Srbice - Bílina 2:0 (1:0)
    So 02.04. 16:30 Žatec - Proboštov 2:3 (0:2)
    So 02.04. 17:00 Střekov - LoKo Chomutov 1:2 (0:2)
    Ne 03.04. 15:00 Neštěmice - Krupka 3:1 (1:1)

    20.kolo

    So 09.04. 10:15 Hrobce - Srbice 3:4 np (3:3)
    So 09.04. 15:00 Bílina - Duchcov 3:0 (2:0)
    So 09.04. 16:30 Krupka - Střekov 4:2 (1:1)
    So 09.04. 16:30 Horní Jiřetín - Štětí 0:2 (0:1)
    So 09.04. 16:30 Proboštov - Modlany 1:2 (1:1)
    Ne 10.04. 15:00 LoKo Chomutov - Blšany 2:1 (0:0)
    Ne 10.04. 16:30 Postoloprty - Neštěmice 2:0 (1:0)
    Ne 10.04. 16:30 Modrá - Žatec 1:2 (1:1)

    21.kolo

    So 16.04. 10:15 Štětí - Proboštov 0:1 (0:1)
    So 16.04. 10:30 Blšany - Krupka 1:3 (0:1)
    So 16.04. 14:00 Modlany - Žatec 1:2 (0:0)
    So 16.04. 15:00 Duchcov - Hrobce 0:4 (0:2)
    So 16.04. 15:00 Bílina - Modrá 6:2 (4:0)
    So 16.04. 17:00 Srbice - LoKo Chomutov 2:0 (2:0)
    So 16.04. 17:00 Střekov - Postoloprty 5:2 (2:2)
    Ne 17.04. 15:00 Neštěmice - Horní Jiřetín 0:1 (0:0)

    22.kolo

    So 23.04. 10:15 Hrobce - Bílina 2:5 (1:4)
    So 23.04. 14:00 Modlany - Modrá 2:3 np (2:2)
    So 23.04. 14:30 Proboštov - Neštěmice 2:1 np (1:1)
    So 23.04. 17:00 Žatec - Štětí 2:4 (0:1)
    So 23.04. 17:00 Krupka - Srbice 2:5 (1:2)
    So 23.04. 17:00 Horní Jiřetín - Střekov 2:3 np (2:2)
    So 23.04. 17:00 Postoloprty - Blšany 6:3 (4:1)
    Ne 24.04. 15:00 LoKo Chomutov - Duchcov 5:0 (0:0)

    23.kolo

    So 30.04. 10:15 Hrobce - Modrá 4:2 (1:0)
    So 30.04. 10:30 Blšany - Horní Jiřetín 5:4 (2:1)
    So 30.04. 11:00 Srbice - Postoloprty 3:1 (1:0)
    So 30.04. 15:00 Bílina - LoKo Chomutov 2:0 (0:0)
    So 30.04. 15:00 Duchcov - Krupka 0:9 (0:3)
    So 30.04. 17:00 Střekov - Proboštov 1:5 (1:3)
    Ne 01.05. 10:30 Štětí - Modlany 5:2 (2:1)
    Ne 01.05. 15:00 Neštěmice - Žatec 0:2 (0:1)

    24.kolo

    So 07.05. 14:00 Modlany - Neštěmice 1:0 (1:0)
    So 07.05. 17:00 Krupka - Bílina 3:2 (1:1)
    So 07.05. 17:00 Horní Jiřetín - Srbice 3:0 (2:0)
    So 07.05. 17:00 Proboštov - Blšany 4:0 (3:0)
    So 07.05. 17:00 Žatec - Střekov 7:2 (6:2)
    Ne 08.05. 17:00 Modrá - Štětí 0:5 (0:1)
    Ne 08.05. 17:00 LoKo Chomutov - Hrobce 0:2 (0:0)
    Ne 08.05. 17:00 Postoloprty - Duchcov 0:0k (0:0)

    25.kolo

    So 14.05. 10:15 Hrobce - Krupka 8:0 (3:0)
    So 14.05. 10:30 Blšany - Žatec 1:7 (1:7)
    So 14.05. 15:00 Duchcov - Horní Jiřetín 1:0 np (0:0)
    So 14.05. 15:00 Bílina - Postoloprty 5:1 (2:1)
    So 14.05. 17:00 Střekov - Modlany 1:2 (1:0)
    So 14.05. 17:00 Srbice - Proboštov 3:1 (2:0)
    So 14.05. 17:00 LoKo Chomutov - Modrá 1:2 (0:1)
    Ne 15.05. 15:00 Neštěmice - Štětí 0:5 (0:2)

    26.kolo

    So 21.05. 14:00 Modlany - Blšany 0:0k
    So 21.05. 17:00 Horní Jiřetín - Bílina 2:1 np (1:1)
    So 21.05. 17:00 Proboštov - Duchcov 5:0 (1:0)
    So 21.05. 17:00 Žatec - Srbice 3:0 (1:0)
    So 21.05. 17:00 Štětí - Střekov 4:0 (3:0)
    So 21.05. 17:00 Postoloprty - Hrobce 0:7 (0:6)
    So 21.05. 17:00 Krupka - LoKo Chomutov 7:1 (4:1)
    Ne 22.05. 17:00 Modrá - Neštěmice 0:4 (0:3)

    27.kolo

    So 28.05. 10:15 Hrobce - Horní Jiřetín 5:2 (3:1)
    So 28.05. 10:30 Blšany - Štětí 0k:0
    So 28.05. 15:00 Duchcov - Žatec 1:4 (0:0)
    So 28.05. 15:00 Bílina - Proboštov 0:2 (0:2)
    So 28.05. 17:00 LoKo Chomutov - Postoloprty 2:1 np (1:1)
    So 28.05. 17:00 Krupka - Modrá 1:3 (0:3)
    So 28.05. 17:00 Střekov - Neštěmice 2:1 (1:1)
    So 28.05. 17:00 Srbice - Modlany 2:1 np (1:1)

    28.kolo

    So 04.06. 10:15 Štětí - Srbice 2:1 (1:1)
    So 04.06. 17:00 Modlany - Duchcov 6:0 (3:0)
    So 04.06. 17:00 Postoloprty - Krupka 0:2 (0:1)
    So 04.06. 17:00 Proboštov - Hrobce 3:1 (2:0)
    So 04.06. 17:00 Žatec - Bílina 3:4 np (3:3)
    Ne 05.06. 11:00 Horní Jiřetín - LoKo Chomutov 4:0 (3:0)
    Ne 05.06. 15:00 Neštěmice - Blšany 12:1 (7:0)
    Ne 05.06. 17:00 Modrá - Střekov 4:1 (1:1)

    29.kolo

    So 11.06. 10:15 Hrobce - Žatec 3:1 (1:1)
    So 11.06. 10:30 Blšany - Střekov 0:4 (0:1)
    So 11.06. 15:00 Bílina - Modlany 4:0 (1:0)
    So 11.06. 15:00 Duchcov - Štětí 1:3 (0:2)
    So 11.06. 17:00 Postoloprty - Modrá 1:3 (0:1)
    So 11.06. 17:00 LoKo Chomutov - Proboštov 2:3 np (2:2)
    So 11.06. 17:00 Srbice - Neštěmice 5:0 (3:0)
    Ne 12.06. 17:00 Krupka - Horní Jiřetín 3:0 (1:0)

    30.kolo

    So 18.06. 10:15 Štětí - Bílina 6:0 (1:0)
    So 18.06. 14:00 Modlany - Hrobce 7:3 (3:1)
    So 18.06. 15:00 Neštěmice - Duchcov 9:1 (3:0)
    So 18.06. 17:00 Modrá - Blšany 24:0 (12:0)
    So 18.06. 17:00 Střekov - Srbice 1:3 (0:1)
    So 18.06. 17:00 Žatec - LoKo Chomutov 10:3 (3:2)
    So 18.06. 17:00 Proboštov - Krupka 2:4 (1:2)
    So 18.06. 17:00 Horní Jiřetín - Postoloprty 5:1 (1:1)
    Správce soutěže: "Dejwíňo"

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 30 23 3 0 3 108:34 76
    2. 30 17 4 1 8 73:43 60
    3. 30 19 0 1 10 89:61 58
    4. 30 17 1 3 9 81:58 56
    5. 30 16 3 0 11 79:61 54
    6. 30 15 2 3 10 109:79 52
    7. 30 15 1 3 10 83:65 51
    8. 30 13 2 4 11 59:49 47
    9. 30 15 0 1 14 88:65 46
    10. 30 12 4 1 13 63:60 45
    11. 30 14 0 1 13 72:99 45
    12. 30 11 1 1 17 78:85 36
    13. 30 7 3 3 17 44:84 30
    14. 30 7 2 3 17 48:98 29
    15. 30 6 1 3 20 59:95 23
    16. 30 2 1 0 26 22:119 9