Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 17. listopadu 2019
Den boje za svobodu a demokracii.
Hlavní menu
  • ID: 9804
  • Návštěvy: 88/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    69108
    Týden:
    88
    Dnes:
    20
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 08.08. 10:15 Chomutov - Tatran Rakovník 3:2 np (2:2)
    So 08.08. 10:15 SK Kladno - Louny 3:0 (1:0)
    So 08.08. 10:15 Lovosice - Český Brod 3:2 np (2:2)
    So 08.08. 17:00 Vilémov - Libiš 2:1 (1:1)
    Ne 09.08. 14:00 Litoměřice - Úvaly 2:1 (1:0)
    Ne 09.08. 17:00 Hor. Měcholupy - Litvínov 1:0 np (0:0)
    Ne 09.08. 17:00 Neratovice - Meteor 4:1 (2:0)
    Ne 09.08. 17:00 Nymburk - Souš 2:1 np (1:1)

    2.kolo

    So 15.08. 10:15 Libiš - Souš 2:1 (1:0)
    So 15.08. 14:00 Tatran Rakovník - Hor. Měcholupy 3:1 (2:1)
    So 15.08. 17:00 Český Brod - Nymburk 3:2 np (2:2)
    So 15.08. 17:00 Litvínov - SK Kladno 1:0 (1:0)
    So 15.08. 17:00 Vilémov - Chomutov 2:1 np (1:1)
    Ne 16.08. 10:15 Meteor - Litoměřice 2:1 np (1:1)
    Ne 16.08. 17:00 Úvaly - Lovosice 1:2 (0:1)
    Ne 16.08. 17:00 Louny - Neratovice 1:4 (0:2)

    4.kolo

    St 19.08. 17:00 Tatran Rakovník - Neratovice 5:2 (3:1)
    So 29.08. 10:15 Libiš - Český Brod 2:0 (1:0)
    So 29.08. 10:15 Chomutov - Hor. Měcholupy 2:0 (0:0)
    So 29.08. 17:00 Litvínov - Litoměřice 0:3 (0:2)
    So 29.08. 17:00 Vilémov - SK Kladno 0:1 (0:0)
    Ne 30.08. 10:15 Meteor - Nymburk 2:0 (2:0)
    Ne 30.08. 17:00 Úvaly - Souš 1:0 np (0:0)
    Ne 30.08. 17:00 Louny - Lovosice 2:1 np (1:1)

    3.kolo

    So 22.08. 10:15 Chomutov - Libiš 0:1 np (0:0)
    So 22.08. 10:15 SK Kladno - Tatran Rakovník 5:0 (3:0)
    So 22.08. 10:15 Lovosice - Meteor 0:0 (0:0)
    So 22.08. 14:00 Litoměřice - Louny 2:0 (0:0)
    So 22.08. 17:00 Souš - Český Brod 2:0 (1:0)
    Ne 23.08. 17:00 Hor. Měcholupy - Vilémov 3:2 np (2:2)
    Ne 23.08. 17:00 Neratovice - Litvínov 2:0 (1:0)
    Ne 23.08. 17:00 Nymburk - Úvaly 3:2 (2:1)

    5.kolo

    So 05.09. 10:15 SK Kladno - Chomutov 3:4 np (3:3)
    So 05.09. 10:15 Lovosice - Litvínov 3:1 (1:1)
    So 05.09. 14:00 Litoměřice - Tatran Rakovník 1:3 (1:3)
    So 05.09. 17:00 Souš - Meteor 2:0 (0:0)
    So 05.09. 17:00 Český Brod - Úvaly 9:3 (6:0)
    Ne 06.09. 17:00 Hor. Měcholupy - Libiš 1:0 np (0:0)
    Ne 06.09. 17:00 Neratovice - Vilémov 1:2 np (1:1)
    Ne 06.09. 17:00 Nymburk - Louny 1:2 (0:1)

    6.kolo

    So 12.09. 10:15 Libiš - Úvaly 2:0 (0:0)
    So 12.09. 10:15 Chomutov - Neratovice 1:2 (1:1)
    So 12.09. 14:00 Tatran Rakovník - Lovosice 1:2 np (1:1)
    So 12.09. 17:00 Litvínov - Nymburk 0:1 (0:1)
    So 12.09. 17:00 Vilémov - Litoměřice 1:2 (1:2)
    Ne 13.09. 10:15 Meteor - Český Brod 0:1 (0:0)
    Ne 13.09. 17:00 Louny - Souš 0:2 (0:0)
    Ne 13.09. 17:00 Hor. Měcholupy - SK Kladno 0:6 (0:2)

    7.kolo

    So 19.09. 10:15 SK Kladno - Libiš 2:1 (1:1)
    So 19.09. 10:15 Lovosice - Vilémov 3:0 (1:0)
    So 19.09. 14:00 Litoměřice - Chomutov 3:0 (1:0)
    So 19.09. 16:30 Souš - Litvínov 6:2 (2:0)
    So 19.09. 16:30 Český Brod - Louny 3:1 (0:0)
    Ne 20.09. 16:30 Neratovice - Hor. Měcholupy 2:1 (0:1)
    Ne 20.09. 16:30 Nymburk - Tatran Rakovník 1:2 np (1:1)
    Ne 20.09. 16:30 Úvaly - Meteor 2:1 np (1:1)

    8.kolo

    So 26.09. 10:15 Libiš - Meteor 0:2 (0:1)
    So 26.09. 10:15 Chomutov - Lovosice 1:4 (1:1)
    So 26.09. 10:15 SK Kladno - Neratovice 1:2 np (1:1)
    So 26.09. 14:00 Tatran Rakovník - Souš 0:1 (0:0)
    So 26.09. 16:30 Litvínov - Český Brod 1:0 (1:0)
    So 26.09. 16:30 Vilémov - Nymburk 2:0 (1:0)
    Ne 27.09. 16:30 Louny - Úvaly 2:3 (1:3)
    Ne 27.09. 16:30 Hor. Měcholupy - Litoměřice 1:0 (0:0)

    9.kolo

    So 03.10. 10:15 Lovosice - Hor. Měcholupy 1:0 (1:0)
    So 03.10. 14:00 Litoměřice - SK Kladno 1:3 (1:1)
    So 03.10. 16:00 Souš - Vilémov 0:2 (0:0)
    So 03.10. 16:00 Český Brod - Tatran Rakovník 1:0 (0:0)
    Ne 04.10. 10:15 Meteor - Louny 8:2 (3:0)
    Ne 04.10. 16:00 Neratovice - Libiš 1:1 (0:1)
    Ne 04.10. 16:00 Nymburk - Chomutov 2:1 (1:1)
    Ne 04.10. 16:00 Úvaly - Litvínov 2:1 (0:0)

    10.kolo

    09.10. 19:30 Chomutov - Souš 4:0 (1:0)
    So 10.10. 10:15 Libiš - Louny 1:0 (0:0)
    So 10.10. 10:15 SK Kladno - Lovosice 2:0 (2:0)
    So 10.10. 14:00 Tatran Rakovník - Úvaly 2:1 np (1:1)
    So 10.10. 16:00 Litvínov - Meteor 1:2 (0:1)
    So 10.10. 16:00 Vilémov - Český Brod 0:5 (0:1)
    Ne 11.10. 16:00 Hor. Měcholupy - Nymburk 1:0 np (0:0)
    Ne 11.10. 16:00 Neratovice - Litoměřice 1:2 (1:1)

    11.kolo

    So 17.10. 10:15 Lovosice - Neratovice 2:1 (2:1)
    So 17.10. 14:00 Litoměřice - Libiš 2:5 (2:4)
    So 17.10. 15:30 Souš - Hor. Měcholupy 2:0 (0:0)
    Ne 18.10. 10:15 Meteor - Tatran Rakovník 5:1 (2:1)
    Ne 18.10. 15:30 Nymburk - SK Kladno 4:3 np (3:3)
    Ne 18.10. 15:30 Úvaly - Vilémov 2:0 (2:0)
    Ne 18.10. 15:30 Louny - Litvínov 0:3 (0:2)
    Út 17.11. 13:30 Český Brod - Chomutov 1:0 (1:0)

    12.kolo

    23.10. 19:45 Chomutov - Úvaly 1:4 (0:1)
    So 24.10. 10:15 Libiš - Litvínov 4:0 (3:0)
    So 24.10. 10:15 SK Kladno - Souš 2:1 np (1:1)
    So 24.10. 14:00 Tatran Rakovník - Louny 2:1 np (1:1)
    So 24.10. 14:00 Litoměřice - Lovosice 2:3 (1:1)
    So 24.10. 14:30 Vilémov - Meteor 1:4 (1:1)
    Ne 25.10. 14:30 Hor. Měcholupy - Český Brod 1:2 np (1:1)
    Ne 25.10. 14:30 Neratovice - Nymburk 2:1 (1:1)

    13.kolo

    So 31.10. 10:15 Lovosice - Libiš 2:0 (1:0)
    So 31.10. 10:15 Meteor - Chomutov 2:0 (1:0)
    So 31.10. 14:00 Souš - Neratovice 0:2 (0:0)
    So 31.10. 14:00 Český Brod - SK Kladno 3:1 (2:0)
    So 31.10. 14:00 Louny - Vilémov 1:2 np (1:1)
    So 31.10. 14:00 Litvínov - Tatran Rakovník 4:1 (1:0)
    Ne 01.11. 14:00 Nymburk - Litoměřice 2:0 (1:0)
    Ne 01.11. 14:00 Úvaly - Hor. Měcholupy 1:3 (1:1)

    14.kolo

    06.11. 18:30 Chomutov - Louny 1:0 (0:0)
    So 07.11. 10:15 Libiš - Tatran Rakovník 4:2 (3:1)
    So 07.11. 10:15 SK Kladno - Úvaly 2:0 (0:0)
    So 07.11. 10:15 Lovosice - Nymburk 1:0 (0:0)
    So 07.11. 14:00 Vilémov - Litvínov 0:1 (0:1)
    So 07.11. 14:00 Litoměřice - Souš 3:2 (1:1)
    Ne 08.11. 14:00 Hor. Měcholupy - Meteor 2:1 np (1:1)
    Ne 08.11. 14:00 Neratovice - Český Brod 1:0 np (0:0)

    15.kolo

    So 14.11. 13:30 Souš - Lovosice 1:2 np (1:1)
    So 14.11. 13:30 Český Brod - Litoměřice 2:1 (1:1)
    So 14.11. 13:30 Úvaly - Neratovice 5:2 (2:0)
    So 14.11. 13:30 Litvínov - Chomutov 0:1 (0:0)
    So 14.11. 13:30 Tatran Rakovník - Vilémov 3:2 (2:0)
    Ne 15.11. 13:30 Nymburk - Libiš 2:1 (2:1)
    Ne 15.11. 13:30 Meteor - SK Kladno 3:2 np (2:2)
    Ne 15.11. 13:30 Louny - Hor. Měcholupy 2:4 (1:4)

    16.kolo

    So 12.03. 10:15 Libiš - Vilémov 3:1 (1:1)
    So 12.03. 14:00 Tatran Rakovník - Chomutov 2:0 (1:0)
    So 12.03. 14:30 Litvínov - Hor. Měcholupy 0:1 (0:1)
    So 12.03. 14:30 Český Brod - Lovosice 1:2 np (1:1)
    So 12.03. 14:30 Souš - Nymburk 3:1 (1:0)
    Ne 13.03. 10:15 Meteor - Neratovice 1:3 (0:0)
    Ne 13.03. 14:30 Louny - SK Kladno 4:3 np (3:3)
    St 30.03. 16:30 Úvaly - Litoměřice 5:2 (2:1)

    17.kolo

    So 19.03. 10:15 Lovosice - Úvaly 3:0 (1:0)
    So 19.03. 10:15 SK Kladno - Litvínov 3:1 (1:0)
    So 19.03. 10:15 Chomutov - Vilémov 2:1 (0:1)
    So 19.03. 14:00 Litoměřice - Meteor 1:2 np (1:1)
    So 19.03. 15:00 Souš - Libiš 3:1 (1:1)
    Ne 20.03. 15:00 Nymburk - Český Brod 0:1 np (0:0)
    Ne 20.03. 15:00 Neratovice - Louny 2:1 (1:0)
    Ne 20.03. 15:00 Hor. Měcholupy - Tatran Rakovník 0:2 (0:0)

    18.kolo

    So 26.03. 10:15 Libiš - Chomutov 2:0 (1:0)
    So 26.03. 14:00 Tatran Rakovník - SK Kladno 2:1 (0:0)
    So 26.03. 15:00 Vilémov - Hor. Měcholupy 1:0 (1:0)
    So 26.03. 15:00 Litvínov - Neratovice 2:3 (1:1)
    So 26.03. 15:00 Český Brod - Souš 1:2 np (1:1)
    Ne 27.03. 10:15 Meteor - Lovosice 0:1 (0:1)
    Ne 27.03. 15:00 Louny - Litoměřice 1:3 (0:3)
    Ne 27.03. 15:00 Úvaly - Nymburk 1:0 np (0:0)

    19.kolo

    So 02.04. 10:15 Lovosice - Louny 0:1 (0:0)
    So 02.04. 10:15 SK Kladno - Vilémov 1:0 (0:0)
    So 02.04. 14:00 Litoměřice - Litvínov 1:0 (0:0)
    So 02.04. 16:30 Český Brod - Libiš 1:2 (0:1)
    So 02.04. 16:30 Souš - Úvaly 1:0 (0:0)
    Ne 03.04. 16:30 Nymburk - Meteor 2:1 np (1:1)
    Ne 03.04. 16:30 Neratovice - Tatran Rakovník 1:0 (0:0)
    St 13.04. 16:30 Hor. Měcholupy - Chomutov 3:0 (0:0)

    20.kolo

    So 09.04. 10:15 Libiš - Hor. Měcholupy 0:1 (0:0)
    So 09.04. 10:15 Chomutov - SK Kladno 0:2 (0:1)
    So 09.04. 14:00 Tatran Rakovník - Litoměřice 2:0 (0:0)
    So 09.04. 16:30 Vilémov - Neratovice 1:0 (0:0)
    So 09.04. 16:30 Litvínov - Lovosice 0:1 (0:0)
    Ne 10.04. 10:15 Meteor - Souš 2:0 (1:0)
    Ne 10.04. 16:30 Louny - Nymburk 1:0 np (0:0)
    Ne 10.04. 16:30 Úvaly - Český Brod 2:3 np (2:2)

    21.kolo

    So 16.04. 10:15 Lovosice - Tatran Rakovník 4:2 (3:1)
    So 16.04. 10:15 SK Kladno - Hor. Měcholupy 3:1 (2:0)
    So 16.04. 14:00 Litoměřice - Vilémov 1:2 (1:0)
    So 16.04. 17:00 Český Brod - Meteor 5:3 (2:1)
    So 16.04. 17:00 Souš - Louny 2:1 np (1:1)
    Ne 17.04. 17:00 Úvaly - Libiš 3:2 np (2:2)
    Ne 17.04. 17:00 Nymburk - Litvínov 1:0 (1:0)
    Ne 17.04. 17:00 Neratovice - Chomutov 1:2 (1:0)

    22.kolo

    So 23.04. 10:15 Libiš - SK Kladno 2:1 (2:1)
    So 23.04. 10:15 Chomutov - Litoměřice 5:0 (2:0)
    So 23.04. 14:00 Tatran Rakovník - Nymburk 0:1 (0:1)
    So 23.04. 17:00 Vilémov - Lovosice 3:2 (1:0)
    So 23.04. 17:00 Litvínov - Souš 3:4 np (3:3)
    Ne 24.04. 10:15 Meteor - Úvaly 2:0 (1:0)
    Ne 24.04. 17:00 Hor. Měcholupy - Neratovice 2:1 np (1:1)
    Ne 24.04. 17:00 Louny - Český Brod 0:3 (0:0)

    23.kolo

    So 30.04. 10:15 Lovosice - Chomutov 3:2 (1:1)
    So 30.04. 14:00 Litoměřice - Hor. Měcholupy 2:1 (0:1)
    So 30.04. 17:00 Český Brod - Litvínov 7:0 (3:0)
    So 30.04. 17:00 Souš - Tatran Rakovník 2:1 (1:0)
    Ne 01.05. 10:15 Meteor - Libiš 3:2 (1:1)
    Ne 01.05. 17:00 Úvaly - Louny 2:3 np (2:2)
    Ne 01.05. 17:00 Nymburk - Vilémov 1:0 (0:0)
    Ne 01.05. 17:00 Neratovice - SK Kladno 1:0 (0:0)

    24.kolo

    So 07.05. 10:15 Libiš - Neratovice 2:0 (2:0)
    So 07.05. 10:15 SK Kladno - Litoměřice 2:0 (0:0)
    So 07.05. 10:15 Chomutov - Nymburk 2:1 (2:0)
    So 07.05. 14:00 Vilémov - Souš 1:2 (0:1)
    So 07.05. 14:00 Tatran Rakovník - Český Brod 1:0 np (0:0)
    So 07.05. 17:00 Litvínov - Úvaly 1:0 np (0:0)
    Ne 08.05. 17:00 Hor. Měcholupy - Lovosice 0:3 (0:2)
    Ne 08.05. 17:00 Louny - Meteor 0:2 (0:1)

    25.kolo

    So 14.05. 10:15 Lovosice - SK Kladno 1:2 np (1:1)
    So 14.05. 14:00 Litoměřice - Neratovice 1:0 np (0:0)
    So 14.05. 17:00 Český Brod - Vilémov 3:2 (2:0)
    So 14.05. 17:00 Souš - Chomutov 1:3 (0:0)
    Ne 15.05. 10:15 Meteor - Litvínov 3:0 (0:0)
    Ne 15.05. 17:00 Louny - Libiš 0:2 (0:1)
    Ne 15.05. 17:00 Úvaly - Tatran Rakovník 1:0 (0:0)
    Ne 15.05. 17:00 Nymburk - Hor. Měcholupy 1:2 (0:2)

    26.kolo

    So 21.05. 10:15 Libiš - Litoměřice 3:2 (1:2)
    So 21.05. 10:15 SK Kladno - Nymburk 3:0 (2:0)
    So 21.05. 10:15 Chomutov - Český Brod 0:1 np (0:0)
    So 21.05. 10:15 Litvínov - Louny 3:2 np (2:2)
    So 21.05. 14:00 Tatran Rakovník - Meteor 1:0 np (0:0)
    So 21.05. 17:00 Vilémov - Úvaly 0:4 (0:2)
    Ne 22.05. 11:00 Hor. Měcholupy - Souš 1:0 (0:0)
    Ne 22.05. 17:00 Neratovice - Lovosice 1:3 (0:1)

    27.kolo

    So 28.05. 10:15 Lovosice - Litoměřice 5:0 (2:0)
    So 28.05. 17:00 Litvínov - Libiš 2:3 (1:0)
    So 28.05. 17:00 Český Brod - Hor. Měcholupy 3:2 (1:0)
    So 28.05. 17:00 Souš - SK Kladno 3:2 np (2:2)
    Ne 29.05. 10:15 Meteor - Vilémov 6:0 (2:0)
    Ne 29.05. 17:00 Louny - Tatran Rakovník 0:1 (0:0)
    Ne 29.05. 17:00 Úvaly - Chomutov 2:0 (1:0)
    Ne 29.05. 17:00 Nymburk - Neratovice 1:0 (1:0)

    28.kolo

    So 04.06. 10:15 Libiš - Lovosice 1:4 (1:1)
    So 04.06. 10:15 SK Kladno - Český Brod 0:2 (0:0)
    So 04.06. 10:15 Chomutov - Meteor 3:0 (0:0)
    So 04.06. 14:00 Litoměřice - Nymburk 2:0 (1:0)
    So 04.06. 14:00 Tatran Rakovník - Litvínov 3:1 (2:1)
    So 04.06. 17:00 Vilémov - Louny 2:4 (0:2)
    Ne 05.06. 10:00 Hor. Měcholupy - Úvaly 3:1 (0:1)
    Ne 05.06. 17:00 Neratovice - Souš 1:2 np (1:1)

    29.kolo

    So 11.06. 14:00 Tatran Rakovník - Libiš 1:0 np (0:0)
    So 11.06. 17:00 Litvínov - Vilémov 2:1 (0:1)
    So 11.06. 17:00 Český Brod - Neratovice 3:0 (2:0)
    So 11.06. 17:00 Souš - Litoměřice 3:1 (0:1)
    Ne 12.06. 10:15 Meteor - Hor. Měcholupy 1:2 (0:2)
    Ne 12.06. 17:00 Louny - Chomutov 2:3 (1:0)
    Ne 12.06. 17:00 Úvaly - SK Kladno 0:3 (0:3)
    Ne 12.06. 17:00 Nymburk - Lovosice 3:1 (2:1)

    30.kolo

    St 15.06. 18:00 Hor. Měcholupy - Louny 1:2 (1:0)
    So 18.06. 10:15 Libiš - Nymburk 3:1 (2:0)
    So 18.06. 10:15 Lovosice - Souš 3:4 np (3:3)
    So 18.06. 10:15 SK Kladno - Meteor 3:1 (0:1)
    So 18.06. 10:15 Chomutov - Litvínov 5:0 (2:0)
    So 18.06. 17:00 Litoměřice - Český Brod 0:3 (0:2)
    So 18.06. 17:00 Neratovice - Úvaly 3:4 np (3:3)
    So 18.06. 17:00 Vilémov - Tatran Rakovník 1:5 (1:2)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 30 18 4 3 4 61:31 66
    2. 30 16 5 5 4 64:29 63
    3. 30 16 2 6 6 63:32 58
    4. 30 16 1 3 9 52:37 54
    5. 30 12 6 4 8 47:40 52
    6. 30 13 3 4 9 57:38 50
    7. 30 11 6 2 11 44:44 47
    8. 30 12 2 5 10 44:43 46
    9. 30 12 2 3 13 45:44 43
    10. 30 10 6 1 13 33:43 43
    11. 30 10 3 6 11 31:37 42
    12. 30 9 5 4 12 48:54 41
    13. 30 11 1 2 16 40:58 37
    14. 30 7 3 1 19 31:63 28
    15. 30 4 4 4 18 32:65 24
    16. 30 6 2 2 20 28:62 24