Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 20. února 2020
svátek má Oldřich.
Hlavní menu
  • ID: 9803
  • Návštěvy: 56/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    55467
    Týden:
    56
    Dnes:
    8
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 08.08. 16:30 Prostějov - Hulín 2:1 (0:0)
    So 08.08. 16:30 Břeclav - Vítkovice 0:2 (0:1)
    So 08.08. 16:30 Mohelnice - Vyškov 2:2 (1:1)
    So 08.08. 19:00 Kroměříž - Zlín B 2:0 (1:0)
    Ne 09.08. 10:15 1.FC Slovácko B - Třebíč 1:1 (1:1)
    Ne 09.08. 10:15 Uničov - HFK Olomouc 2:0 (2:0)
    Ne 09.08. 10:15 Velké Meziříčí - Líšeň 2:0 (1:0)
    Ne 09.08. 10:30 Otrokovice - Hlučín 3:2 (1:2)

    2.kolo

    14.08. 17:00 Hulín - Břeclav 3:3 (2:2)
    So 15.08. 14:30 HFK Olomouc - Kroměříž 0:1 (0:0)
    So 15.08. 16:30 Třebíč - Vyškov 0:2 (0:0)
    So 15.08. 16:30 Líšeň - Mohelnice 0:1 (0:0)
    So 15.08. 16:30 Vítkovice - Uničov 0:1 (0:1)
    So 15.08. 16:30 Hlučín - Prostějov 0:1 (0:1)
    Ne 16.08. 10:15 1.FC Slovácko B - Otrokovice 0:4 (0:1)
    Ne 16.08. 10:30 Zlín B - Velké Meziříčí 0:1 (0:0)

    3.kolo

    21.08. 17:00 Břeclav - Hlučín 1:0 (0:0)
    So 22.08. 16:30 Prostějov - 1.FC Slovácko B 3:1 (1:1)
    So 22.08. 16:30 Mohelnice - Zlín B 1:2 (0:1)
    So 22.08. 16:30 Vyškov - Líšeň 8:0 (3:0)
    So 22.08. 19:00 Kroměříž - Vítkovice 1:2 (0:1)
    Ne 23.08. 10:15 Uničov - Hulín 1:2 (0:1)
    Ne 23.08. 10:15 Velké Meziříčí - HFK Olomouc 2:2 (1:2)
    Ne 23.08. 10:30 Otrokovice - Třebíč 6:0 (3:0)

    4.kolo

    St 26.08. 17:00 Hlučín - Uničov 1:1 (0:1)
    So 29.08. 16:30 Hulín - Kroměříž 2:2 (1:1)
    Ne 30.08. 10:15 1.FC Slovácko B - Břeclav 6:1 (4:0)
    Ne 30.08. 10:30 Zlín B - Vyškov 3:2 (1:2)
    Ne 30.08. 10:30 Otrokovice - Prostějov 1:1 (0:1)
    Ne 30.08. 16:30 Třebíč - Líšeň 4:1 (1:1)
    Út 01.09. 17:30 HFK Olomouc - Mohelnice 4:1 (2:0)
    St 02.09. 16:30 Vítkovice - Velké Meziříčí 3:1 (1:0)

    5.kolo

    So 05.09. 16:00 Mohelnice - Vítkovice 1:2 (1:0)
    So 05.09. 16:30 Prostějov - Třebíč 3:1 (2:0)
    So 05.09. 16:30 Břeclav - Otrokovice 1:1 (0:1)
    So 05.09. 16:30 Vyškov - HFK Olomouc 3:0 (3:0)
    So 05.09. 16:30 Líšeň - Zlín B 3:2 (3:2)
    So 05.09. 19:00 Kroměříž - Hlučín 0:4 (0:2)
    Ne 06.09. 10:15 Uničov - 1.FC Slovácko B 3:1 (3:1)
    Ne 06.09. 10:15 Velké Meziříčí - Hulín 4:3 (0:3)

    6.kolo

    So 12.09. 14:30 HFK Olomouc - Líšeň 0:0 (0:0)
    So 12.09. 16:00 Třebíč - Zlín B 0:1 (0:1)
    So 12.09. 16:00 Vítkovice - Vyškov 2:1 (1:1)
    So 12.09. 16:00 Hulín - Mohelnice 1:1 (0:1)
    So 12.09. 16:00 Hlučín - Velké Meziříčí 2:0 (1:0)
    So 12.09. 16:00 Prostějov - Břeclav 3:2 (0:1)
    Ne 13.09. 10:15 1.FC Slovácko B - Kroměříž 3:1 (2:1)
    Ne 13.09. 10:30 Otrokovice - Uničov 0:2 (0:1)

    15.kolo

    St 16.09. 16:30 Vyškov - Velké Meziříčí 1:0 (1:0)
    St 16.09. 16:30 Zlín B - Uničov 2:1 (1:0)
    St 16.09. 16:30 HFK Olomouc - Břeclav 1:0 (0:0)
    St 16.09. 16:30 Vítkovice - Prostějov 1:2 (1:1)
    St 16.09. 16:30 Hulín - Otrokovice 2:1 (1:0)
    St 16.09. 16:30 Hlučín - 1.FC Slovácko B 1:0 (1:0)
    St 16.09. 17:00 Mohelnice - Třebíč 1:1 (0:1)
    St 16.09. 17:00 Líšeň - Kroměříž 0:2 (0:1)

    7.kolo

    So 19.09. 16:00 Břeclav - Třebíč 3:3 (1:2)
    So 19.09. 16:00 Uničov - Prostějov 0:1 (0:0)
    So 19.09. 16:00 Mohelnice - Hlučín 1:1 (0:0)
    So 19.09. 16:00 Vyškov - Hulín 1:1 (1:1)
    So 19.09. 16:00 Líšeň - Vítkovice 0:3 (0:2)
    So 19.09. 19:00 Kroměříž - Otrokovice 2:1 (2:0)
    Ne 20.09. 10:15 Velké Meziříčí - 1.FC Slovácko B 3:0 (1:0)
    Ne 20.09. 10:30 Zlín B - HFK Olomouc 0:0 (0:0)

    8.kolo

    So 26.09. 16:00 Vítkovice - Zlín B 4:2 (3:1)
    So 26.09. 16:00 Hulín - Líšeň 3:0 (2:0)
    So 26.09. 16:00 Hlučín - Vyškov 4:3 (3:2)
    So 26.09. 16:00 Prostějov - Kroměříž 3:0 (2:0)
    So 26.09. 16:00 Břeclav - Uničov 0:2 (0:1)
    Ne 27.09. 10:15 1.FC Slovácko B - Mohelnice 2:2 (2:0)
    Ne 27.09. 10:30 Otrokovice - Velké Meziříčí 3:1 (0:1)
    Ne 27.09. 16:00 Třebíč - HFK Olomouc 3:2 (1:1)

    9.kolo

    So 03.10. 15:30 Kroměříž - Břeclav 3:0 (1:0)
    So 03.10. 15:30 Mohelnice - Otrokovice 0:0 (0:0)
    So 03.10. 15:30 Vyškov - 1.FC Slovácko B 0:0 (0:0)
    So 03.10. 15:30 Líšeň - Hlučín 1:1 (1:0)
    So 03.10. 15:30 HFK Olomouc - Vítkovice 0:3 (0:2)
    Ne 04.10. 10:15 Uničov - Třebíč 4:1 (0:1)
    Ne 04.10. 10:15 Velké Meziříčí - Prostějov 3:2 (2:1)
    Ne 04.10. 10:30 Zlín B - Hulín 1:1 (1:0)

    10.kolo

    So 10.10. 10:30 Břeclav - Velké Meziříčí 1:0 (1:0)
    So 10.10. 15:00 Třebíč - Vítkovice 2:2 (0:1)
    So 10.10. 15:00 Hulín - HFK Olomouc 1:2 (0:0)
    So 10.10. 15:00 Hlučín - Zlín B 1:1 (0:0)
    So 10.10. 15:00 Prostějov - Mohelnice 2:2 (1:0)
    Ne 11.10. 10:15 1.FC Slovácko B - Líšeň 0:0 (0:0)
    Ne 11.10. 10:15 Uničov - Kroměříž 1:1 (0:0)
    Ne 11.10. 10:30 Otrokovice - Vyškov 0:0 (0:0)

    11.kolo

    So 17.10. 14:30 HFK Olomouc - Hlučín 1:1 (1:1)
    So 17.10. 15:00 Kroměříž - Třebíč 5:1 (2:0)
    So 17.10. 15:00 Mohelnice - Břeclav 1:1 (1:0)
    So 17.10. 15:00 Vyškov - Prostějov 1:1 (1:1)
    So 17.10. 15:00 Líšeň - Otrokovice 6:0 (3:0)
    So 17.10. 15:00 Vítkovice - Hulín 0:1 (0:0)
    Ne 18.10. 10:15 Velké Meziříčí - Uničov 1:2 (0:2)
    Ne 18.10. 10:30 Zlín B - 1.FC Slovácko B 2:1 (1:1)

    12.kolo

    So 24.10. 10:30 Břeclav - Vyškov 1:1 (1:0)
    So 24.10. 14:30 Třebíč - Hulín 1:1 (0:0)
    So 24.10. 14:30 Hlučín - Vítkovice 4:2 (2:1)
    So 24.10. 14:30 Prostějov - Líšeň 2:1 (1:1)
    So 24.10. 14:30 Kroměříž - Velké Meziříčí 1:2 (0:1)
    Ne 25.10. 10:15 1.FC Slovácko B - HFK Olomouc 4:0 (2:0)
    Ne 25.10. 10:15 Uničov - Mohelnice 1:1 (1:0)
    Ne 25.10. 10:30 Otrokovice - Zlín B 1:0 (1:0)

    13.kolo

    So 31.10. 14:00 Mohelnice - Kroměříž 3:1 (2:1)
    So 31.10. 14:00 Vyškov - Uničov 0:0 (0:0)
    So 31.10. 14:00 Líšeň - Břeclav 2:0 (1:0)
    So 31.10. 14:00 Vítkovice - 1.FC Slovácko B 3:2 (2:2)
    So 31.10. 14:00 Hulín - Hlučín 0:0 (0:0)
    So 31.10. 14:30 HFK Olomouc - Otrokovice 0:2 (0:2)
    Ne 01.11. 10:15 Velké Meziříčí - Třebíč 2:2 (0:0)
    Ne 01.11. 10:30 Zlín B - Prostějov 1:1 (0:1)

    14.kolo

    So 07.11. 10:30 Břeclav - Zlín B 3:3 (3:0)
    So 07.11. 14:00 Třebíč - Hlučín 1:1 (0:0)
    So 07.11. 14:00 Prostějov - HFK Olomouc 2:0 (0:0)
    So 07.11. 14:00 Kroměříž - Vyškov 1:2 (0:1)
    Ne 08.11. 10:15 1.FC Slovácko B - Hulín 3:1 (1:1)
    Ne 08.11. 10:15 Uničov - Líšeň 2:3 (1:1)
    Ne 08.11. 10:15 Velké Meziříčí - Mohelnice 0:1 (0:0)
    Ne 08.11. 10:30 Otrokovice - Vítkovice 1:2 (1:1)

    16.kolo

    So 14.11. 10:15 HFK Olomouc - Uničov 0:2 (0:1)
    So 14.11. 10:30 Zlín B - Kroměříž 0:2 (0:0)
    So 14.11. 13:30 Třebíč - 1.FC Slovácko B 1:0 (0:0)
    So 14.11. 13:30 Hlučín - Otrokovice 3:0 (1:0)
    So 14.11. 13:30 Hulín - Prostějov 2:0 (1:0)
    So 14.11. 13:30 Líšeň - Velké Meziříčí 0:3 (0:2)
    So 14.11. 13:30 Vyškov - Mohelnice 3:2 (1:2)
    Út 17.11. 13:30 Vítkovice - Břeclav 3:2 (1:2)

    18.kolo

    So 19.03. 10:30 Zlín B - Mohelnice 3:1 (2:1)
    So 19.03. 15:00 Třebíč - Otrokovice 1:2 (0:2)
    So 19.03. 15:00 Hlučín - Břeclav 4:1 (2:0)
    So 19.03. 15:00 Hulín - Uničov 2:0 (1:0)
    So 19.03. 15:00 HFK Olomouc - Velké Meziříčí 1:1 (0:1)
    So 19.03. 15:00 Líšeň - Vyškov 2:0 (2:0)
    Ne 20.03. 10:15 1.FC Slovácko B - Prostějov 1:2 (0:0)
    Ne 20.03. 15:00 Vítkovice - Kroměříž 1:1 (1:1)

    19.kolo

    So 26.03. 10:30 Břeclav - 1.FC Slovácko B 0:1 (0:1)
    So 26.03. 15:00 Líšeň - Třebíč 1:0 (0:0)
    So 26.03. 15:00 Vyškov - Zlín B 1:3 (1:2)
    So 26.03. 15:00 Mohelnice - HFK Olomouc 3:1 (3:0)
    So 26.03. 15:00 Kroměříž - Hulín 1:2 (0:1)
    So 26.03. 15:00 Prostějov - Otrokovice 5:0 (2:0)
    Ne 27.03. 10:15 Velké Meziříčí - Vítkovice 1:1 (1:0)
    Ne 27.03. 10:15 Uničov - Hlučín 3:1 (2:1)

    20.kolo

    So 02.04. 10:15 HFK Olomouc - Vyškov 0:3 (0:0)
    So 02.04. 15:30 Třebíč - Prostějov 0:6 (0:2)
    So 02.04. 15:30 Hlučín - Kroměříž 1:2 (0:2)
    So 02.04. 15:30 Hulín - Velké Meziříčí 2:1 (1:1)
    So 02.04. 15:30 Vítkovice - Mohelnice 0:0 (0:0)
    Ne 03.04. 10:15 1.FC Slovácko B - Uničov 1:3 (0:2)
    Ne 03.04. 10:30 Otrokovice - Břeclav 2:1 (2:0)
    Ne 03.04. 10:30 Zlín B - Líšeň 2:0 (2:0)

    21.kolo

    So 09.04. 15:30 Líšeň - HFK Olomouc 4:1 (3:1)
    So 09.04. 15:30 Vyškov - Vítkovice 3:0 (2:0)
    So 09.04. 15:30 Mohelnice - Hulín 1:0 (0:0)
    So 09.04. 15:30 Kroměříž - 1.FC Slovácko B 1:7 (1:4)
    So 09.04. 15:30 Břeclav - Prostějov 0:3 (0:0)
    Ne 10.04. 10:15 Velké Meziříčí - Hlučín 1:1 (1:1)
    Ne 10.04. 10:15 Uničov - Otrokovice 2:0 (2:0)
    Ne 10.04. 10:30 Zlín B - Třebíč 2:1 (2:1)

    22.kolo

    So 16.04. 10:15 HFK Olomouc - Zlín B 2:2 (1:1)
    So 16.04. 15:30 Prostějov - Uničov 2:0 (1:0)
    So 16.04. 15:30 Hlučín - Mohelnice 1:0 (1:0)
    So 16.04. 15:30 Vítkovice - Líšeň 2:0 (1:0)
    So 16.04. 16:00 Třebíč - Břeclav 2:0 (0:0)
    So 16.04. 16:00 Hulín - Vyškov 2:0 (1:0)
    Ne 17.04. 10:15 1.FC Slovácko B - Velké Meziříčí 3:0 (1:0)
    Ne 17.04. 10:30 Otrokovice - Kroměříž 0:1 (0:0)

    23.kolo

    So 23.04. 16:00 HFK Olomouc - Třebíč 2:0 (0:0)
    So 23.04. 16:00 Líšeň - Hulín 0:1 (0:0)
    So 23.04. 16:00 Vyškov - Hlučín 1:2 (1:2)
    So 23.04. 16:00 Mohelnice - 1.FC Slovácko B 2:1 (1:0)
    So 23.04. 16:00 Kroměříž - Prostějov 1:0 (1:0)
    Ne 24.04. 10:15 Velké Meziříčí - Otrokovice 4:0 (2:0)
    Ne 24.04. 10:15 Uničov - Břeclav 4:0 (1:0)
    Ne 24.04. 10:30 Zlín B - Vítkovice 1:1 (0:0)

    24.kolo

    29.04. 17:00 Hulín - Zlín B 3:1 (1:0)
    So 30.04. 16:00 Břeclav - Kroměříž 1:6 (1:3)
    So 30.04. 16:00 Prostějov - Velké Meziříčí 6:0 (4:0)
    So 30.04. 16:00 Hlučín - Líšeň 2:0 (1:0)
    So 30.04. 16:00 Vítkovice - HFK Olomouc 2:0 (1:0)
    So 30.04. 16:30 Třebíč - Uničov 1:1 (0:0)
    Ne 01.05. 10:15 1.FC Slovácko B - Vyškov 0:2 (0:1)
    Ne 01.05. 10:30 Otrokovice - Mohelnice 1:0 (1:0)

    30.kolo

    St 04.05. 16:30 Velké Meziříčí - Vyškov 0:3 (0:2)
    St 04.05. 16:30 Kroměříž - Líšeň 4:1 (2:0)
    St 04.05. 16:30 Uničov - Zlín B 4:1 (2:0)
    St 04.05. 16:30 Břeclav - HFK Olomouc 2:1 (1:0)
    St 04.05. 16:30 Prostějov - Vítkovice 1:2 (1:1)
    St 04.05. 16:30 Otrokovice - Hulín 1:0 (0:0)
    St 04.05. 16:30 1.FC Slovácko B - Hlučín 3:0 (1:0)
    St 04.05. 17:00 Třebíč - Mohelnice 1:2 (0:1)

    25.kolo

    So 07.05. 16:30 HFK Olomouc - Hulín 1:1 (1:1)
    So 07.05. 16:30 Líšeň - 1.FC Slovácko B 1:1 (0:0)
    So 07.05. 16:30 Vyškov - Otrokovice 0:1 (0:1)
    So 07.05. 16:30 Mohelnice - Prostějov 3:0 (2:0)
    So 07.05. 16:30 Kroměříž - Uničov 1:0 (0:0)
    Ne 08.05. 10:15 Velké Meziříčí - Břeclav 2:0 (1:0)
    Ne 08.05. 10:30 Zlín B - Hlučín 1:0 (1:0)
    Ne 08.05. 16:30 Vítkovice - Třebíč 3:1 (1:1)

    26.kolo

    So 14.05. 16:30 Břeclav - Mohelnice 3:2 (0:2)
    So 14.05. 16:30 Prostějov - Vyškov 3:2 (2:0)
    So 14.05. 16:30 Hlučín - HFK Olomouc 3:0 (2:0)
    So 14.05. 16:30 Hulín - Vítkovice 2:1 (2:0)
    Ne 15.05. 10:15 Uničov - Velké Meziříčí 5:1 (4:1)
    Ne 15.05. 10:15 1.FC Slovácko B - Zlín B 1:1 (1:0)
    Ne 15.05. 10:30 Otrokovice - Líšeň 1:2 (1:1)
    Ne 15.05. 16:30 Třebíč - Kroměříž 2:2 (1:1)

    27.kolo

    20.05. 17:00 Zlín B - Otrokovice 1:3 (0:1)
    So 21.05. 16:30 Hulín - Třebíč 2:0 (2:0)
    So 21.05. 16:30 HFK Olomouc - 1.FC Slovácko B 1:1 (0:0)
    So 21.05. 16:30 Líšeň - Prostějov 1:3 (1:1)
    So 21.05. 16:30 Vyškov - Břeclav 5:0 (3:0)
    So 21.05. 16:30 Mohelnice - Uničov 2:2 (2:1)
    Ne 22.05. 10:15 Velké Meziříčí - Kroměříž 7:2 (3:0)
    Ne 22.05. 16:30 Vítkovice - Hlučín 0:1 (0:1)

    28.kolo

    So 28.05. 16:30 Kroměříž - Mohelnice 0:0 (0:0)
    So 28.05. 16:30 Břeclav - Líšeň 0:0 (0:0)
    So 28.05. 16:30 Prostějov - Zlín B 4:0 (3:0)
    So 28.05. 16:30 Hlučín - Hulín 2:2 (0:2)
    Ne 29.05. 10:15 Uničov - Vyškov 2:1 (2:0)
    Ne 29.05. 10:15 1.FC Slovácko B - Vítkovice 0:0 (0:0)
    Ne 29.05. 10:30 Otrokovice - HFK Olomouc 4:1 (1:0)
    Ne 29.05. 16:30 Třebíč - Velké Meziříčí 2:1 (0:0)

    17.kolo

    St 01.06. 17:00 Velké Meziříčí - Zlín B 1:2 (0:1)
    Út 07.06. 16:30 Uničov - Vítkovice 0:2 (0:2)
    St 08.06. 17:00 Otrokovice - 1.FC Slovácko B 0:3 (0:1)
    10.06. 16:30 Kroměříž - HFK Olomouc 1:2 (0:0)
    10.06. 16:30 Prostějov - Hlučín 2:2 (0:2)
    10.06. 17:30 Vyškov - Třebíč 4:1 (3:0)
    So 11.06. 16:30 Mohelnice - Líšeň 1:0 (0:0)
    So 11.06. 16:30 Břeclav - Hulín 1:5 (1:1)

    29.kolo

    03.06. 16:30 Vítkovice - Otrokovice 1:0 (1:0)
    03.06. 16:30 Mohelnice - Velké Meziříčí 1:0 (1:0)
    So 04.06. 16:30 Hlučín - Třebíč 3:2 (1:0)
    So 04.06. 16:30 Hulín - 1.FC Slovácko B 7:3 (3:1)
    So 04.06. 16:30 HFK Olomouc - Prostějov 2:0 (0:0)
    So 04.06. 16:30 Zlín B - Břeclav 1:1 (1:0)
    So 04.06. 16:30 Líšeň - Uničov 3:1 (1:0)
    So 04.06. 16:30 Vyškov - Kroměříž 2:0 (0:0)
    Správce soutěže: Erik Kappel

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 19 5 6 66:31 62
    2. 30 17 6 7 50:32 57
    3. 30 15 9 6 56:35 54
    4. 30 15 6 9 52:32 51
    5. 30 13 10 7 49:34 49
    6. 30 13 7 10 57:33 46
    7. 30 13 5 12 48:50 44
    8. 30 13 4 13 39:44 43
    9. 30 10 12 8 39:36 42
    10. 30 11 9 10 41:47 42
    11. 30 9 8 13 50:46 35
    12. 30 10 5 15 45:52 35
    13. 30 9 5 16 32:52 32
    14. 30 6 8 16 27:54 26
    15. 30 5 9 16 36:66 24
    16. 30 4 8 18 29:72 20