Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 20. srpna 2019
svátek má Bernard.
Hlavní menu
  • ID: 9776
  • Návštěvy: 279/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    85164
    Týden:
    279
    Dnes:
    13
    On-line:
    1

    1.kolo

    29.07. 18:00 Dukla Praha - Teplice 0:1 (0:0)
    So 30.07. 15:00 Jihlava - Viktoria Plzeň 1:2 (1:0)
    So 30.07. 17:00 Zlín - 1.FK Příbram 2:0 (1:0)
    So 30.07. 17:00 Jablonec - Karviná 5:3 (1:3)
    So 30.07. 20:15 Sparta Praha - 1.FC Slovácko 3:2 (2:0)
    Ne 31.07. 16:30 Mladá Boleslav - Slovan Liberec 3:0 (1:0)
    Ne 31.07. 17:00 Bohemians 1905 - Hradec Králové 0:3 (0:0)
    St 19.10. 18:00 Zbrojovka Brno - Slavia Praha 1:4 (1:1)

    2.kolo

    So 06.08. 17:00 1.FC Slovácko - Dukla Praha 2:2 (0:1)
    So 06.08. 17:00 Hradec Králové - Jablonec 1:2 (0:1)
    So 06.08. 17:00 Karviná - Zbrojovka Brno 1:1 (1:1)
    Ne 07.08. 14:30 Viktoria Plzeň - Bohemians 1905 1:1 (1:1)
    Ne 07.08. 17:00 Slovan Liberec - Jihlava 1:1 (1:0)
    Ne 07.08. 17:00 1.FK Příbram - Mladá Boleslav 0:1 (0:1)
    Ne 07.08. 19:00 Teplice - Sparta Praha 0:0 (0:0)
    Po 08.08. 18:00 Slavia Praha - Zlín 2:2 (0:2)

    3.kolo

    12.08. 18:00 1.FK Příbram - Viktoria Plzeň 0:3 (0:2)
    So 13.08. 17:00 Zlín - Slovan Liberec 2:1 (1:1)
    So 13.08. 17:00 Mladá Boleslav - Karviná 1:2 (1:0)
    So 13.08. 17:00 Jablonec - 1.FC Slovácko 2:2 (1:1)
    So 13.08. 17:15 Zbrojovka Brno - Teplice 0:0 (0:0)
    So 13.08. 20:00 Bohemians 1905 - Sparta Praha 0:2 (0:2)
    Ne 14.08. 17:00 Dukla Praha - Hradec Králové 3:0 (1:0)
    Ne 14.08. 19:30 Jihlava - Slavia Praha 1:1 (1:0)

    4.kolo

    19.08. 18:35 Teplice - Mladá Boleslav 1:2 (0:1)
    So 20.08. 16:00 1.FC Slovácko - Bohemians 1905 2:0 (0:0)
    So 20.08. 16:00 Hradec Králové - Jihlava 1:0 (1:0)
    So 20.08. 16:00 Karviná - Dukla Praha 2:1 (0:0)
    So 20.08. 18:30 Viktoria Plzeň - Zlín 0:2 (0:1)
    Ne 21.08. 15:00 Slavia Praha - 1.FK Příbram 3:0 (1:0)
    Ne 21.08. 17:00 Slovan Liberec - Zbrojovka Brno 0:0 (0:0)
    Ne 21.08. 19:30 Sparta Praha - Jablonec 3:0 (0:0)

    5.kolo

    26.08. 18:00 Jihlava - Teplice 0:2 (0:0)
    26.08. 18:00 Mladá Boleslav - Hradec Králové 2:0 (1:0)
    26.08. 20:15 Bohemians 1905 - Jablonec 2:0 (0:0)
    So 27.08. 18:00 Zbrojovka Brno - 1.FC Slovácko 1:0 (0:0)
    Ne 28.08. 17:00 1.FK Příbram - Slovan Liberec 0:1 (0:0)
    Ne 28.08. 17:00 Dukla Praha - Sparta Praha 0:2 (0:0)
    Ne 28.08. 19:30 Viktoria Plzeň - Slavia Praha 3:1 (0:1)
    Po 29.08. 18:00 Zlín - Karviná 3:0 (1:0)

    6.kolo

    09.09. 18:00 1.FC Slovácko - Zlín 1:3 (1:0)
    So 10.09. 15:00 Sparta Praha - Mladá Boleslav 2:2 (1:1)
    So 10.09. 17:00 Hradec Králové - 1.FK Příbram 2:0 (0:0)
    So 10.09. 17:00 Karviná - Jihlava 3:0 (2:0)
    So 10.09. 20:15 Slovan Liberec - Viktoria Plzeň 1:2 (0:1)
    Ne 11.09. 15:00 Bohemians 1905 - Zbrojovka Brno 3:0 (3:0)
    Ne 11.09. 17:00 Jablonec - Dukla Praha 1:1 (0:1)
    Ne 11.09. 18:15 Teplice - Slavia Praha 2:2 (1:0)

    7.kolo

    So 17.09. 15:00 Dukla Praha - Bohemians 1905 4:1 (1:1)
    So 17.09. 16:00 1.FK Příbram - Teplice 3:2 (1:1)
    So 17.09. 16:00 Mladá Boleslav - 1.FC Slovácko 3:0 (1:0)
    So 17.09. 16:00 Zbrojovka Brno - Hradec Králové 1:1 (0:0)
    So 17.09. 19:15 Jihlava - Jablonec 1:1 (0:1)
    Ne 18.09. 18:00 Viktoria Plzeň - Karviná 2:0 (1:0)
    Po 19.09. 17:00 Zlín - Sparta Praha 1:1 (1:0)
    Po 19.09. 18:30 Slavia Praha - Slovan Liberec 1:0 (0:0)

    8.kolo

    23.09. 20:15 Jablonec - Mladá Boleslav 1:2 (0:1)
    So 24.09. 15:00 Dukla Praha - Zbrojovka Brno 4:2 (2:1)
    So 24.09. 16:30 Hradec Králové - Zlín 0:2 (0:1)
    So 24.09. 17:00 1.FC Slovácko - Jihlava 1:1 (0:1)
    So 24.09. 18:00 Bohemians 1905 - 1.FK Příbram 1:0 (0:0)
    So 24.09. 20:15 Teplice - Viktoria Plzeň 0:1 (0:1)
    Ne 25.09. 15:30 Sparta Praha - Slavia Praha 0:2 (0:0)
    St 26.10. 17:00 Karviná - Slovan Liberec 0:0 (0:0)

    9.kolo

    30.09. 18:00 Jihlava - Bohemians 1905 0:2 (0:0)
    So 01.10. 15:30 Mladá Boleslav - Dukla Praha 1:0 (0:0)
    So 01.10. 17:00 1.FK Příbram - 1.FC Slovácko 0:1 (0:0)
    So 01.10. 17:00 Zlín - Jablonec 2:2 (0:1)
    So 01.10. 20:05 Slavia Praha - Karviná 1:0 (0:0)
    Ne 02.10. 14:30 Zbrojovka Brno - Sparta Praha 3:3 (1:2)
    Ne 02.10. 17:00 Slovan Liberec - Teplice 2:0 (0:0)
    Ne 02.10. 20:00 Viktoria Plzeň - Hradec Králové 4:1 (3:0)

    10.kolo

    14.10. 20:15 Bohemians 1905 - Mladá Boleslav 1:3 (0:2)
    So 15.10. 15:00 Hradec Králové - Slavia Praha 0:3 (0:1)
    So 15.10. 15:00 Karviná - 1.FK Příbram 2:0 (0:0)
    So 15.10. 17:00 Dukla Praha - Slovan Liberec 0:0 (0:0)
    So 15.10. 17:00 Jablonec - Zbrojovka Brno 1:2 (1:1)
    So 15.10. 17:00 Teplice - Zlín 2:0 (0:0)
    So 15.10. 20:15 1.FC Slovácko - Viktoria Plzeň 1:1 (1:0)
    Ne 16.10. 15:00 Sparta Praha - Jihlava 3:0 (1:0)

    11.kolo

    21.10. 18:00 Jihlava - Dukla Praha 1:1 (1:0)
    21.10. 20:15 Zlín - Bohemians 1905 1:1 (1:0)
    So 22.10. 15:00 1.FK Příbram - Jablonec 2:4 (0:2)
    So 22.10. 17:00 Karviná - Teplice 1:4 (1:2)
    So 22.10. 17:00 Mladá Boleslav - Zbrojovka Brno 3:3 (1:1)
    So 22.10. 20:05 Slavia Praha - 1.FC Slovácko 1:0 (0:0)
    Ne 23.10. 14:00 Slovan Liberec - Hradec Králové 2:0 (0:0)
    Ne 23.10. 18:00 Viktoria Plzeň - Sparta Praha 1:0 (1:0)

    12.kolo

    So 29.10. 15:00 Sparta Praha - 1.FK Příbram 4:0 (2:0)
    So 29.10. 17:00 Zbrojovka Brno - Jihlava 1:1 (0:1)
    So 29.10. 17:00 1.FC Slovácko - Teplice 1:1 (1:1)
    So 29.10. 20:15 Mladá Boleslav - Zlín 1:2 (1:0)
    Ne 30.10. 14:30 Hradec Králové - Karviná 3:4 (0:2)
    Ne 30.10. 15:00 Jablonec - Slavia Praha 0:0 (0:0)
    Ne 30.10. 15:30 Bohemians 1905 - Slovan Liberec 2:1 (1:0)
    Ne 30.10. 18:30 Dukla Praha - Viktoria Plzeň 0:1 (0:1)

    13.kolo

    04.11. 18:00 Jihlava - Mladá Boleslav 2:1 (1:1)
    So 05.11. 15:00 Zlín - Zbrojovka Brno 2:1 (1:0)
    So 05.11. 17:00 1.FK Příbram - Dukla Praha 3:1 (1:1)
    So 05.11. 17:00 Teplice - Hradec Králové 0:1 (0:1)
    So 05.11. 20:05 Slavia Praha - Bohemians 1905 1:1 (1:1)
    Ne 06.11. 15:00 Slovan Liberec - Sparta Praha 0:0 (0:0)
    Ne 06.11. 17:00 Karviná - 1.FC Slovácko 0:1 (0:1)
    Ne 06.11. 19:15 Viktoria Plzeň - Jablonec 3:1 (1:0)

    14.kolo

    18.11. 18:00 Jihlava - Zlín 1:3 (1:1)
    18.11. 20:15 Dukla Praha - Slavia Praha 1:2 (1:0)
    So 19.11. 15:00 Bohemians 1905 - Teplice 0:1 (0:1)
    So 19.11. 15:00 Mladá Boleslav - Viktoria Plzeň 0:0 (0:0)
    So 19.11. 15:00 Zbrojovka Brno - 1.FK Příbram 2:2 (2:1)
    So 19.11. 15:00 1.FC Slovácko - Hradec Králové 1:3 (0:1)
    So 19.11. 18:15 Jablonec - Slovan Liberec 3:0 (1:0)
    Ne 20.11. 15:00 Sparta Praha - Karviná 3:0 (2:0)

    15.kolo

    So 26.11. 15:00 Slavia Praha - Mladá Boleslav 2:1 (1:0)
    So 26.11. 15:00 1.FK Příbram - Jihlava 0:0 (0:0)
    So 26.11. 15:00 Zlín - Dukla Praha 0:1 (0:1)
    So 26.11. 15:00 Karviná - Bohemians 1905 3:0 (0:0)
    So 26.11. 18:15 Teplice - Jablonec 1:0 (0:0)
    Ne 27.11. 13:00 Hradec Králové - Sparta Praha 1:2 (0:1)
    Ne 27.11. 14:00 Slovan Liberec - 1.FC Slovácko 2:2 (0:1)
    Ne 27.11. 18:30 Viktoria Plzeň - Zbrojovka Brno 2:0 (1:0)

    16.kolo

    02.12. 20:15 Zlín - Slavia Praha 0:4 (0:3)
    So 03.12. 15:00 Zbrojovka Brno - Karviná 1:1 (0:0)
    So 03.12. 15:00 Sparta Praha - Teplice 2:1 (1:0)
    So 03.12. 15:00 Jihlava - Slovan Liberec 1:0 (1:0)
    Ne 04.12. 13:30 Dukla Praha - 1.FC Slovácko 2:3 (2:1)
    Ne 04.12. 15:00 Mladá Boleslav - 1.FK Příbram 2:2 (2:1)
    Út 14.03. 17:00 Jablonec - Hradec Králové 2:1 (2:0)
    St 15.03. 17:00 Bohemians 1905 - Viktoria Plzeň 0:1 (0:1)

    17.kolo

    So 18.02. 15:30 1.FC Slovácko - Jablonec 0:0 (0:0)
    So 18.02. 15:30 Teplice - Zbrojovka Brno 1:1 (1:1)
    So 18.02. 16:30 Slavia Praha - Jihlava 2:0 (1:0)
    So 18.02. 18:45 Viktoria Plzeň - 1.FK Příbram 1:0 (0:0)
    Ne 19.02. 14:00 Hradec Králové - Dukla Praha 0:2 (0:0)
    Ne 19.02. 14:00 Karviná - Mladá Boleslav 1:1 (0:0)
    Ne 19.02. 17:30 Sparta Praha - Bohemians 1905 1:0 (1:0)
    Po 20.02. 17:00 Slovan Liberec - Zlín 0:0 (0:0)

    18.kolo

    24.02. 18:00 Jihlava - Hradec Králové 3:1 (3:0)
    So 25.02. 13:30 Dukla Praha - Karviná 0:0 (0:0)
    So 25.02. 16:00 Zbrojovka Brno - Slovan Liberec 1:0 (0:0)
    So 25.02. 16:30 Bohemians 1905 - 1.FC Slovácko 0:0 (0:0)
    So 25.02. 17:00 Zlín - Viktoria Plzeň 0:0 (0:0)
    So 25.02. 19:15 1.FK Příbram - Slavia Praha 1:8 (0:3)
    Ne 26.02. 17:30 Jablonec - Sparta Praha 3:1 (2:0)
    Po 27.02. 17:00 Mladá Boleslav - Teplice 1:1 (1:0)

    19.kolo

    So 04.03. 15:00 Jablonec - Bohemians 1905 0:0 (0:0)
    So 04.03. 15:00 1.FC Slovácko - Zbrojovka Brno 0:0 (0:0)
    So 04.03. 15:00 Teplice - Jihlava 1:0 (0:0)
    So 04.03. 16:00 Hradec Králové - Mladá Boleslav 0:0 (0:0)
    So 04.03. 18:00 Sparta Praha - Dukla Praha 1:0 (1:0)
    Ne 05.03. 15:00 Slovan Liberec - 1.FK Příbram 2:1 (1:0)
    Ne 05.03. 16:00 Slavia Praha - Viktoria Plzeň 1:0 (0:0)
    Ne 05.03. 18:00 Karviná - Zlín 1:0 (0:0)

    20.kolo

    So 11.03. 15:00 Jihlava - Karviná 2:4 (2:3)
    So 11.03. 15:00 1.FK Příbram - Hradec Králové 1:0 (1:0)
    So 11.03. 15:00 Zlín - 1.FC Slovácko 1:1 (1:1)
    So 11.03. 15:00 Dukla Praha - Jablonec 1:0 (1:0)
    So 11.03. 15:30 Zbrojovka Brno - Bohemians 1905 0:0 (0:0)
    So 11.03. 17:45 Viktoria Plzeň - Slovan Liberec 1:0 (1:0)
    Ne 12.03. 15:30 Mladá Boleslav - Sparta Praha 1:0 (0:0)
    Ne 12.03. 17:30 Slavia Praha - Teplice 2:1 (1:1)

    21.kolo

    17.03. 20:15 Sparta Praha - Zlín 0:0 (0:0)
    So 18.03. 15:00 Teplice - 1.FK Příbram 3:0 (2:0)
    So 18.03. 16:30 Slovan Liberec - Slavia Praha 1:1 (0:0)
    So 18.03. 20:15 1.FC Slovácko - Mladá Boleslav 2:1 (1:1)
    Ne 19.03. 15:00 Hradec Králové - Zbrojovka Brno 0:0 (0:0)
    Ne 19.03. 15:00 Jablonec - Jihlava 5:0 (2:0)
    Ne 19.03. 16:30 Karviná - Viktoria Plzeň 2:3 (1:0)
    Ne 19.03. 17:00 Bohemians 1905 - Dukla Praha 1:2 (1:0)

    22.kolo

    31.03. 20:15 Mladá Boleslav - Jablonec 0:0 (0:0)
    So 01.04. 15:00 Slovan Liberec - Karviná 2:0 (1:0)
    So 01.04. 17:00 Zlín - Hradec Králové 1:3 (1:2)
    So 01.04. 17:00 Jihlava - 1.FC Slovácko 0:0 (0:0)
    So 01.04. 17:00 1.FK Příbram - Bohemians 1905 1:0 (0:0)
    So 01.04. 17:00 Zbrojovka Brno - Dukla Praha 0:0 (0:0)
    So 01.04. 20:15 Viktoria Plzeň - Teplice 2:2 (0:0)
    Ne 02.04. 17:30 Slavia Praha - Sparta Praha 1:1 (0:0)

    23.kolo

    07.04. 18:00 Dukla Praha - Mladá Boleslav 1:2 (0:1)
    07.04. 20:15 Hradec Králové - Viktoria Plzeň 0:1 (0:0)
    So 08.04. 17:00 Bohemians 1905 - Jihlava 1:0 (1:0)
    So 08.04. 17:00 1.FC Slovácko - 1.FK Příbram 1:0 (0:0)
    So 08.04. 18:15 Teplice - Slovan Liberec 3:1 (1:0)
    So 08.04. 20:15 Karviná - Slavia Praha 1:2 (1:1)
    Ne 09.04. 15:00 Jablonec - Zlín 2:0 (1:0)
    Ne 09.04. 17:30 Sparta Praha - Zbrojovka Brno 3:2 (2:1)

    24.kolo

    So 15.04. 15:00 Zbrojovka Brno - Jablonec 2:0 (1:0)
    So 15.04. 17:00 1.FK Příbram - Karviná 4:2 (1:1)
    So 15.04. 17:00 Zlín - Teplice 0:2 (0:0)
    So 15.04. 17:30 Mladá Boleslav - Bohemians 1905 1:1 (1:0)
    So 15.04. 20:15 Jihlava - Sparta Praha 1:0 (0:0)
    Ne 16.04. 15:00 Slovan Liberec - Dukla Praha 3:1 (1:0)
    Ne 16.04. 18:15 Viktoria Plzeň - 1.FC Slovácko 2:0 (1:0)
    Po 17.04. 17:30 Slavia Praha - Hradec Králové 4:0 (3:0)

    25.kolo

    21.04. 18:00 Dukla Praha - Jihlava 4:1 (3:1)
    21.04. 20:15 1.FC Slovácko - Slavia Praha 0:2 (0:1)
    So 22.04. 17:00 Teplice - Karviná 1:0 (1:0)
    So 22.04. 17:00 Zbrojovka Brno - Mladá Boleslav 2:3 (1:1)
    So 22.04. 17:00 Hradec Králové - Slovan Liberec 0:1 (0:1)
    So 22.04. 17:30 Bohemians 1905 - Zlín 0:2 (0:1)
    Ne 23.04. 13:15 Jablonec - 1.FK Příbram 2:4 (0:1)
    Ne 23.04. 17:30 Sparta Praha - Viktoria Plzeň 2:0 (2:0)

    26.kolo

    28.04. 18:00 Jihlava - Zbrojovka Brno 3:0 (0:0)
    28.04. 20:15 1.FK Příbram - Sparta Praha 1:2 (1:1)
    So 29.04. 17:00 Zlín - Mladá Boleslav 1:2 (0:0)
    So 29.04. 20:15 Viktoria Plzeň - Dukla Praha 2:0 (2:0)
    Ne 30.04. 17:00 Karviná - Hradec Králové 4:2 (2:1)
    Ne 30.04. 17:00 Teplice - 1.FC Slovácko 2:2 (0:1)
    Ne 30.04. 17:30 Slavia Praha - Jablonec 1:1 (0:0)
    Po 01.05. 17:30 Slovan Liberec - Bohemians 1905 4:1 (3:0)

    27.kolo

    05.05. 18:00 Dukla Praha - 1.FK Příbram 3:1 (1:1)
    So 06.05. 14:00 Jablonec - Viktoria Plzeň 2:2 (0:2)
    So 06.05. 19:00 1.FC Slovácko - Karviná 1:1 (1:0)
    So 06.05. 19:00 Bohemians 1905 - Slavia Praha 1:3 (1:1)
    Ne 07.05. 17:00 Hradec Králové - Teplice 0:2 (0:0)
    Ne 07.05. 17:00 Zbrojovka Brno - Zlín 2:0 (1:0)
    Ne 07.05. 17:00 Sparta Praha - Slovan Liberec 1:0 (0:0)
    Ne 07.05. 19:00 Mladá Boleslav - Jihlava 3:1 (1:1)

    28.kolo

    12.05. 18:15 Viktoria Plzeň - Mladá Boleslav 3:3 (0:1)
    12.05. 20:15 Karviná - Sparta Praha 1:1 (0:0)
    So 13.05. 15:00 1.FK Příbram - Zbrojovka Brno 2:3 (1:1)
    So 13.05. 16:30 Slovan Liberec - Jablonec 1:1 (0:0)
    So 13.05. 17:00 Hradec Králové - 1.FC Slovácko 2:1 (1:0)
    So 13.05. 17:00 Zlín - Jihlava 0:3 (0:1)
    So 13.05. 18:45 Slavia Praha - Dukla Praha 2:2 (1:1)
    Ne 14.05. 18:30 Teplice - Bohemians 1905 1:0 (1:0)

    29.kolo

    So 20.05. 17:00 Bohemians 1905 - Karviná 2:0 (2:0)
    So 20.05. 17:00 Jablonec - Teplice 0:0 (0:0)
    So 20.05. 17:00 Sparta Praha - Hradec Králové 3:2 (2:0)
    So 20.05. 17:00 Dukla Praha - Zlín 1:0 (0:0)
    So 20.05. 17:00 Jihlava - 1.FK Příbram 1:1 (1:0)
    So 20.05. 17:00 Zbrojovka Brno - Viktoria Plzeň 0:1 (0:0)
    So 20.05. 17:00 Mladá Boleslav - Slavia Praha 1:2 (0:1)
    So 20.05. 17:00 1.FC Slovácko - Slovan Liberec 0:1 (0:1)

    30.kolo

    So 27.05. 17:00 1.FC Slovácko - Sparta Praha 1:1 (0:0)
    So 27.05. 17:00 Hradec Králové - Bohemians 1905 1:0 (0:0)
    So 27.05. 17:00 Karviná - Jablonec 0:2 (0:1)
    So 27.05. 17:00 Teplice - Dukla Praha 0:1 (0:0)
    So 27.05. 17:00 Slavia Praha - Zbrojovka Brno 4:0 (2:0)
    So 27.05. 17:00 Slovan Liberec - Mladá Boleslav 4:0 (2:0)
    So 27.05. 17:00 Viktoria Plzeň - Jihlava 2:0 (1:0)
    So 27.05. 17:00 1.FK Příbram - Zlín 0:2 (0:1)
    Správce soutěže: Marek Horký

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 20 9 1 65:22 69
    2. 30 20 7 3 47:21 67
    3. 30 16 9 5 47:26 57
    4. 30 13 10 7 47:37 49
    5. 30 13 9 8 38:25 48
    6. 30 11 8 11 34:35 41
    7. 30 11 7 12 39:35 40
    8. 30 9 12 9 43:38 39
    9. 30 10 9 11 31:28 39
    10. 30 9 7 14 39:49 34
    11. 30 6 14 10 32:45 32
    12. 30 6 14 10 29:38 32
    13. 30 7 7 16 22:39 28
    14. 30 6 9 15 26:47 27
    15. 30 8 3 19 29:51 27
    16. 30 6 4 20 29:61 22