Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 21. dubna 2018
svátek má Alexandra.
Hlavní menu
  • ID: 9771
  • Návštěvy: 293/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Zlínský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3518
    Týden:
    293
    Dnes:
    46
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 05.08. 10:00 Kunovice - Hulín 0:5 (0:3)
    So 05.08. 10:00 Slavičín - Lužkovice 4:2 (3:2)
    Ne 06.08. 10:00 Uherský Brod - Brumov 2:1 (0:0)
    Ne 06.08. 10:00 Louky - Luhačovice 3:0 (0:0)
    Ne 06.08. 14:00 Napajedla - Otrokovice 0:7 (0:2)
    Ne 06.08. 14:30 Bojkovice - Baťov 1930 2:1 (0:0)
    St 23.08. 17:00 Štítná n.Vláří - Hluk 3:2 (1:1)

    2.kolo

    So 12.08. 10:00 Slavičín - Bojkovice 2:0 (1:0)
    So 12.08. 10:00 Hulín - Louky 2:5 (1:1)
    So 12.08. 10:00 Brumov - Napajedla 2:1 (1:0)
    So 12.08. 10:00 Lužkovice - Otrokovice 2:3 (1:2)
    So 12.08. 13:30 Baťov 1930 - Kunovice 1:3 (0:1)
    Ne 13.08. 10:00 Luhačovice - Štítná n.Vláří 1:5 (1:1)
    Ne 13.08. 14:30 Hluk - Uherský Brod 0:6 (0:2)

    3.kolo

    St 16.08. 17:00 Bojkovice - Lužkovice 4:2 (2:1)
    So 19.08. 10:00 Otrokovice - Brumov 2:3 (1:2)
    So 19.08. 10:00 Kunovice - Slavičín 2:3 (1:3)
    So 19.08. 16:30 Štítná n.Vláří - Hulín 3:2 (1:1)
    Ne 20.08. 10:00 Uherský Brod - Luhačovice 7:1 (4:0)
    Ne 20.08. 10:00 Louky - Baťov 1930 3:1 (1:0)
    Ne 20.08. 13:30 Napajedla - Hluk 4:2 (2:2)

    4.kolo

    So 26.08. 10:00 Slavičín - Louky 2:0 (1:0)
    So 26.08. 10:00 Hulín - Uherský Brod 0:16 (0:8)
    Ne 27.08. 09:30 Lužkovice - Brumov 0:1 (0:0)
    Ne 27.08. 10:00 Luhačovice - Napajedla 0:1 (0:1)
    Ne 27.08. 14:00 Bojkovice - Kunovice 2:1 np (0:1)
    Ne 27.08. 14:00 Baťov 1930 - Štítná n.Vláří 2:1 (0:0)
    Ne 27.08. 14:00 Hluk - Otrokovice 0:3 (0:1)

    5.kolo

    So 02.09. 10:00 Otrokovice - Luhačovice 3:1 (1:1)
    So 02.09. 10:00 Kunovice - Lužkovice 2:6 (2:0)
    So 02.09. 16:00 Štítná n.Vláří - Slavičín 1:2 (1:2)
    Ne 03.09. 10:00 Uherský Brod - Baťov 1930 3:1 (2:0)
    Ne 03.09. 10:00 Louky - Bojkovice 2:1 (2:0)
    Ne 03.09. 13:00 Napajedla - Hulín 0:12 (0:8)
    06.10. 15:00 Brumov - Hluk 5:2 (5:1)

    6.kolo

    St 06.09. 17:00 Bojkovice - Štítná n.Vláří 5:4 np (3:1)
    So 09.09. 10:00 Kunovice - Louky 1:0 (0:0)
    So 09.09. 10:00 Slavičín - Uherský Brod 1:2 np (1:0)
    So 09.09. 13:30 Baťov 1930 - Napajedla 3:4 np (1:2)
    Ne 10.09. 10:00 Luhačovice - Brumov 0:2 (0:1)
    Ne 10.09. 11:00 Hulín - Otrokovice 4:1 (2:0)
    Ne 10.09. 12:30 Lužkovice - Hluk 5:2 (4:1)

    7.kolo

    So 16.09. 10:00 Brumov - Hulín 0:3 (0:0)
    So 16.09. 10:00 Otrokovice - Baťov 1930 5:2 (2:1)
    So 16.09. 15:30 Štítná n.Vláří - Kunovice 6:2 (3:1)
    Ne 17.09. 10:00 Uherský Brod - Bojkovice 4:1 (3:1)
    Ne 17.09. 10:00 Louky - Lužkovice 0:1 np (0:0)
    Ne 17.09. 12:30 Napajedla - Slavičín 1:5 (0:1)
    Ne 17.09. 13:00 Hluk - Luhačovice 2:0 (1:0)

    8.kolo

    So 23.09. 10:00 Kunovice - Uherský Brod 2:4 (2:2)
    So 23.09. 10:00 Slavičín - Otrokovice 5:2 (2:2)
    So 23.09. 10:00 Hulín - Hluk 8:1 (2:1)
    So 23.09. 13:30 Baťov 1930 - Brumov 1:4 (0:1)
    Ne 24.09. 10:00 Luhačovice - Lužkovice 2:1 np (0:0)
    Ne 24.09. 13:00 Bojkovice - Napajedla 10:1 (6:1)
    Čt 28.09. 14:30 Louky - Štítná n.Vláří 3:2 (2:1)

    13.kolo

    Čt 28.09. 10:00 Hulín - Bojkovice 3:5 (1:3)
    Čt 26.10. 18:00 Baťov 1930 - Slavičín 1:2 (0:1)
    So 28.10. 10:00 Brumov - Štítná n.Vláří 1:2 (0:0)
    So 28.10. 10:00 Otrokovice - Uherský Brod 2:7 (1:4)
    Ne 29.10. 10:00 Luhačovice - Kunovice 2:4 (1:1)
    Ne 29.10. 11:30 Napajedla - Lužkovice 5:2 (4:1)
    Ne 29.10. 12:00 Hluk - Louky 2:9 (1:3)

    9.kolo

    So 30.09. 10:00 Brumov - Slavičín 2:3 np (2:0)
    So 30.09. 11:00 Otrokovice - Bojkovice 1:2 (1:1)
    So 30.09. 12:00 Napajedla - Kunovice 0:4 (0:1)
    So 30.09. 15:00 Štítná n.Vláří - Lužkovice 2:7 (1:4)
    Ne 01.10. 10:00 Luhačovice - Hulín 1:5 (1:2)
    Ne 01.10. 10:00 Uherský Brod - Louky 5:0 (1:0)
    Ne 01.10. 12:30 Hluk - Baťov 1930 1:2 np (1:1)

    10.kolo

    So 07.10. 10:00 Kunovice - Otrokovice 4:0 (0:0)
    So 07.10. 10:00 Slavičín - Hluk 6:0 (4:0)
    So 07.10. 10:00 Lužkovice - Hulín 1:4 (1:3)
    So 07.10. 13:30 Baťov 1930 - Luhačovice 2:1 (0:0)
    So 07.10. 15:00 Štítná n.Vláří - Uherský Brod 3:1 (0:1)
    Ne 08.10. 10:00 Louky - Napajedla 8:1 (2:0)
    Ne 08.10. 12:30 Bojkovice - Brumov 1:2 (0:1)

    11.kolo

    So 14.10. 10:00 Hulín - Baťov 1930 6:2 (2:1)
    So 14.10. 10:00 Brumov - Kunovice 2:0 (0:0)
    So 14.10. 10:00 Otrokovice - Louky 3:4 np (2:2)
    So 14.10. 12:00 Napajedla - Štítná n.Vláří 2:5 (2:1)
    Ne 15.10. 10:00 Luhačovice - Slavičín 2:3 (0:0)
    Ne 15.10. 10:00 Uherský Brod - Lužkovice 13:1 (5:0)
    Ne 15.10. 12:30 Hluk - Bojkovice 1:2 (0:1)

    12.kolo

    So 21.10. 10:00 Kunovice - Hluk 2:0 (0:0)
    So 21.10. 10:00 Slavičín - Hulín 3:0 (2:0)
    So 21.10. 10:00 Lužkovice - Baťov 1930 2:1 np (0:1)
    So 21.10. 14:30 Štítná n.Vláří - Otrokovice 4:3 (1:1)
    Ne 22.10. 10:00 Uherský Brod - Napajedla 9:1 (3:1)
    Ne 22.10. 10:00 Louky - Brumov 1:3 (1:1)
    Ne 22.10. 12:00 Bojkovice - Luhačovice 6:3 (3:1)

    14.kolo

    So 24.03. 10:00 Hulín - Kunovice 3:2 (0:0)
    So 24.03. 10:00 Otrokovice - Napajedla 0:1 np (0:0)
    So 24.03. 10:00 Brumov - Uherský Brod 4:5 (1:2)
    So 24.03. 10:00 Lužkovice - Slavičín 2:1 np (0:0)
    So 24.03. 13:30 Baťov 1930 - Bojkovice 2:3 np (1:1)
    Ne 25.03. 10:00 Luhačovice - Louky 0:5 (0:1)
    Út 01.05. 14:00 Hluk - Štítná n.Vláří

    15.kolo

    So 31.03. 10:00 Kunovice - Baťov 1930 3:2 (2:2)
    So 31.03. 10:00 Otrokovice - Lužkovice 1:0 (0:0)
    So 31.03. 13:00 Bojkovice - Slavičín 4:3 (4:0)
    So 31.03. 15:30 Štítná n.Vláří - Luhačovice 3:1 (3:1)
    Ne 01.04. 10:00 Louky - Hulín 2:1 (0:0)
    Ne 01.04. 10:00 Uherský Brod - Hluk 11:0 (5:0)
    Ne 01.04. 12:30 Napajedla - Brumov 2:6 (0:2)

    16.kolo

    So 07.04. 10:00 Brumov - Otrokovice 6:0 (2:0)
    So 07.04. 10:00 Hulín - Štítná n.Vláří 3:1 (1:0)
    So 07.04. 10:00 Slavičín - Kunovice 6:0 (2:0)
    So 07.04. 13:30 Baťov 1930 - Louky 0:1 (0:0)
    Ne 08.04. 10:00 Luhačovice - Uherský Brod 1:10 (1:3)
    Ne 08.04. 13:00 Hluk - Napajedla 2:1 (0:1)
    Ne 08.04. 13:00 Lužkovice - Bojkovice 4:0 (1:0)

    17.kolo

    So 14.04. 10:00 Kunovice - Bojkovice 6:3 (3:2)
    So 14.04. 10:00 Otrokovice - Hluk 5:0 (1:0)
    So 14.04. 10:00 Brumov - Lužkovice 4:1 (1:0)
    So 14.04. 16:00 Štítná n.Vláří - Baťov 1930 3:4 np (2:2)
    Ne 15.04. 10:00 Louky - Slavičín 0:3 (0:0)
    Ne 15.04. 10:00 Uherský Brod - Hulín 9:3 (3:1)
    Ne 15.04. 13:00 Napajedla - Luhačovice 1:3 (1:0)

    18.kolo

    So 21.04. 10:00 Hulín - Napajedla 2:1 (1:0)
    So 21.04. 10:00 Slavičín - Štítná n.Vláří 3:1 (1:1)
    So 21.04. 10:00 Lužkovice - Kunovice 2:1 (1:1)
    So 21.04. 13:30 Baťov 1930 - Uherský Brod 2:7 (1:4)
    Ne 22.04. 10:00 Luhačovice - Otrokovice
    Ne 22.04. 13:30 Hluk - Brumov
    Ne 22.04. 13:30 Bojkovice - Louky

    19.kolo

    So 28.04. 10:00 Otrokovice - Hulín
    So 28.04. 10:00 Brumov - Luhačovice
    So 28.04. 16:30 Štítná n.Vláří - Bojkovice
    Ne 29.04. 10:00 Louky - Kunovice
    Ne 29.04. 10:00 Uherský Brod - Slavičín
    Ne 29.04. 13:30 Napajedla - Baťov 1930
    Ne 29.04. 14:00 Hluk - Lužkovice

    20.kolo

    So 05.05. 10:00 Hulín - Brumov
    So 05.05. 10:00 Slavičín - Napajedla
    So 05.05. 10:00 Kunovice - Štítná n.Vláří
    So 05.05. 10:00 Lužkovice - Louky
    So 05.05. 14:00 Bojkovice - Uherský Brod
    Ne 06.05. 10:00 Luhačovice - Hluk
    Ne 06.05. 13:30 Baťov 1930 - Otrokovice

    21.kolo

    So 12.05. 10:00 Otrokovice - Slavičín
    So 12.05. 10:00 Brumov - Baťov 1930
    So 12.05. 10:00 Lužkovice - Luhačovice
    So 12.05. 16:30 Štítná n.Vláří - Louky
    Ne 13.05. 10:00 Uherský Brod - Kunovice
    Ne 13.05. 13:30 Napajedla - Bojkovice
    Ne 13.05. 14:00 Hluk - Hulín

    22.kolo

    So 19.05. 10:00 Hulín - Luhačovice
    So 19.05. 10:00 Slavičín - Brumov
    So 19.05. 10:00 Kunovice - Napajedla
    So 19.05. 10:00 Louky - Uherský Brod
    So 19.05. 10:00 Lužkovice - Štítná n.Vláří
    So 19.05. 13:30 Baťov 1930 - Hluk
    Ne 20.05. 14:00 Bojkovice - Otrokovice

    23.kolo

    So 26.05. 10:00 Otrokovice - Kunovice
    So 26.05. 10:00 Brumov - Bojkovice
    So 26.05. 10:00 Hulín - Lužkovice
    Ne 27.05. 10:00 Uherský Brod - Štítná n.Vláří
    Ne 27.05. 10:00 Luhačovice - Baťov 1930
    Ne 27.05. 14:00 Napajedla - Louky
    Ne 27.05. 14:30 Hluk - Slavičín

    24.kolo

    So 02.06. 10:00 Slavičín - Luhačovice
    So 02.06. 10:00 Kunovice - Brumov
    So 02.06. 13:30 Baťov 1930 - Hulín
    So 02.06. 17:00 Štítná n.Vláří - Napajedla
    Ne 03.06. 10:00 Louky - Otrokovice
    Ne 03.06. 10:00 Lužkovice - Uherský Brod
    Ne 03.06. 14:30 Bojkovice - Hluk

    25.kolo

    So 09.06. 10:00 Otrokovice - Štítná n.Vláří
    So 09.06. 10:00 Brumov - Louky
    So 09.06. 10:00 Hulín - Slavičín
    So 09.06. 13:30 Baťov 1930 - Lužkovice
    Ne 10.06. 10:00 Luhačovice - Bojkovice
    Ne 10.06. 14:00 Napajedla - Uherský Brod
    Ne 10.06. 14:30 Hluk - Kunovice

    26.kolo

    So 16.06. 10:00 Slavičín - Baťov 1930
    So 16.06. 10:00 Kunovice - Luhačovice
    So 16.06. 10:00 Lužkovice - Napajedla
    So 16.06. 14:30 Bojkovice - Hulín
    So 16.06. 17:00 Štítná n.Vláří - Brumov
    Ne 17.06. 10:00 Louky - Hluk
    Ne 17.06. 10:00 Uherský Brod - Otrokovice
    Správce soutěže: David Tuizal

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 18 16 1 0 1 120:24 50
    2. 18 14 1 2 1 56:20 46
    3. 17 12 0 1 4 48:25 37
    4. 17 10 1 1 5 45:27 33
    5. 18 11 0 0 7 66:53 33
    6. 17 8 3 0 6 48:42 30
    7. 17 9 0 2 6 49:42 29
    8. 18 8 0 1 9 39:46 25
    9. 17 7 0 2 8 41:43 23
    10. 18 5 3 1 9 38:49 22
    11. 18 2 2 3 11 28:51 13
    12. 18 3 2 0 13 25:82 13
    13. 16 2 0 1 13 17:71 7
    14. 17 1 1 0 15 18:63 5