Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 26. ledna 2020
svátek má Zora.
Hlavní menu
  • ID: 9762
  • Návštěvy: 102/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    49851
    Týden:
    102
    Dnes:
    10
    On-line:
    1

    15.kolo

    So 15.08. 10:30 Union Vršovice - Motorlet Praha B 3:1 (2:1)
    So 15.08. 10:30 Zličín - Bohemians 0:1 (0:1)
    So 15.08. 10:30 Střešovice 1911 - ČAFC Praha 2:4 (1:1)
    So 15.08. 10:30 Uhelné sklady - Admira Praha B 1:1 (0:0)
    So 15.08. 17:00 Př. Kopanina - Cholupice 3:0 (2:0)
    So 15.08. 17:00 ABC Braník - Královice 1:2 (1:0)
    Ne 16.08. 17:00 Stodůlky - FC Háje 1:1 (0:0)
    Ne 16.08. 17:00 Třeboradice - Zbraslav 3:2 (1:2)

    1.kolo

    So 22.08. 10:15 ČAFC Praha - Uhelné sklady 3:1 (1:0)
    So 22.08. 10:30 FC Háje - Střešovice 1911 3:2 (2:1)
    So 22.08. 10:30 Bohemians - Stodůlky 5:0 (3:0)
    So 22.08. 10:30 Zličín - Královice 1:1 (1:1)
    So 22.08. 10:30 Union Vršovice - Př. Kopanina 0:1 (0:0)
    Ne 23.08. 16:00 Admira Praha B - Třeboradice 3:4 (1:2)
    Ne 23.08. 17:00 Zbraslav - Motorlet Praha B 2:0 (1:0)
    Ne 23.08. 17:00 Cholupice - ABC Braník 0:3 (0:1)

    2.kolo

    So 29.08. 10:30 Zličín - Cholupice 2:1 (0:0)
    So 29.08. 10:30 Střešovice 1911 - Bohemians 1:1 (1:1)
    So 29.08. 10:30 Uhelné sklady - FC Háje 8:1 (3:0)
    So 29.08. 17:00 ABC Braník - Union Vršovice 0:2 (0:1)
    Ne 30.08. 17:00 Př. Kopanina - Motorlet Praha B 2:0 (2:0)
    Ne 30.08. 17:00 Stodůlky - Královice 0:8 (0:3)
    Ne 30.08. 17:00 Třeboradice - ČAFC Praha 2:3 (1:0)
    Ne 30.08. 17:00 Zbraslav - Admira Praha B 2:2 (1:1)

    3.kolo

    So 05.09. 10:15 ČAFC Praha - Zbraslav 0:0 (0:0)
    So 05.09. 10:30 Třeboradice - FC Háje 3:0 (0:0)
    So 05.09. 10:30 Bohemians - Uhelné sklady 3:3 (3:1)
    So 05.09. 10:30 Střešovice 1911 - Královice 0:2 (0:0)
    So 05.09. 10:30 Union Vršovice - Zličín 2:2 (1:1)
    So 05.09. 17:00 Př. Kopanina - ABC Braník 7:0 (3:0)
    Ne 06.09. 16:00 Admira Praha B - Motorlet Praha B 4:1 (2:0)
    Ne 06.09. 17:00 Cholupice - Stodůlky 3:1 (1:1)

    4.kolo

    So 12.09. 10:30 Zličín - Př. Kopanina 1:3 (0:3)
    So 12.09. 10:30 Střešovice 1911 - Cholupice 4:0 (2:0)
    So 12.09. 10:30 Uhelné sklady - Královice 2:3 (1:1)
    Ne 13.09. 16:00 Admira Praha B - ČAFC Praha 0:1 (0:0)
    Ne 13.09. 17:00 Motorlet Praha B - ABC Braník 2:1 (1:0)
    Ne 13.09. 17:00 Stodůlky - Union Vršovice 1:2 (0:0)
    Ne 13.09. 17:00 Třeboradice - Bohemians 4:1 (1:0)
    Ne 13.09. 17:00 Zbraslav - FC Háje 4:1 (2:1)

    5.kolo

    So 19.09. 10:15 ČAFC Praha - Motorlet Praha B 3:5 (2:1)
    So 19.09. 10:30 Bohemians - Zbraslav 1:4 (1:1)
    So 19.09. 10:30 Union Vršovice - Střešovice 1911 0:1 (0:0)
    So 19.09. 10:45 FC Háje - Admira Praha B 3:2 (2:1)
    So 19.09. 16:30 Př. Kopanina - Stodůlky 4:0 (3:0)
    So 19.09. 16:30 ABC Braník - Zličín 3:1 (1:0)
    Ne 20.09. 16:30 Třeboradice - Královice 3:5 (1:2)
    Ne 20.09. 16:30 Cholupice - Uhelné sklady 1:6 (1:3)

    6.kolo

    So 26.09. 10:15 ČAFC Praha - FC Háje 5:3 (2:0)
    So 26.09. 10:30 Střešovice 1911 - Př. Kopanina 0:4 (0:1)
    So 26.09. 10:30 Uhelné sklady - Union Vršovice 7:2 (3:0)
    Ne 27.09. 16:30 Stodůlky - ABC Braník 1:2 (1:2)
    Po 28.09. 16:00 Admira Praha B - Bohemians 3:4 (2:2)
    Po 28.09. 16:30 Motorlet Praha B - Zličín 1:1 (1:1)
    Po 28.09. 16:30 Třeboradice - Cholupice 5:3 (1:3)
    Po 28.09. 16:30 Zbraslav - Královice 8:2 (3:0)

    7.kolo

    So 03.10. 10:30 Bohemians - ČAFC Praha 6:2 (2:0)
    So 03.10. 10:30 Union Vršovice - Třeboradice 0:2 (0:0)
    So 03.10. 10:30 Zličín - Stodůlky 4:2 (3:0)
    So 03.10. 10:45 FC Háje - Motorlet Praha B 5:3 (3:0)
    So 03.10. 16:00 Př. Kopanina - Uhelné sklady 3:0 (0:0)
    So 03.10. 16:00 ABC Braník - Střešovice 1911 2:0 (0:0)
    Ne 04.10. 16:00 Admira Praha B - Královice 2:2 (2:1)
    Ne 04.10. 16:00 Cholupice - Zbraslav 1:3 (0:1)

    8.kolo

    So 10.10. 10:00 Střešovice 1911 - Zličín 2:3 (1:3)
    So 10.10. 10:15 ČAFC Praha - Královice 2:4 (0:3)
    So 10.10. 10:30 Uhelné sklady - ABC Braník 0:2 (0:0)
    So 10.10. 10:45 FC Háje - Bohemians 3:3 (1:1)
    So 10.10. 15:00 Admira Praha B - Cholupice 2:5 (1:2)
    Ne 11.10. 16:00 Motorlet Praha B - Stodůlky 1:1 (1:1)
    Ne 11.10. 16:00 Třeboradice - Př. Kopanina 3:2 (0:1)
    Ne 11.10. 16:00 Zbraslav - Union Vršovice 2:0 (1:0)

    9.kolo

    So 17.10. 10:30 Bohemians - Motorlet Praha B 2:1 (2:1)
    So 17.10. 10:30 Union Vršovice - Admira Praha B 0:1 (0:1)
    So 17.10. 10:30 Zličín - Uhelné sklady 1:4 (1:1)
    So 17.10. 15:30 Př. Kopanina - Zbraslav 1:0 (1:0)
    So 17.10. 15:30 ABC Braník - Třeboradice 2:2 (2:1)
    Ne 18.10. 11:15 FC Háje - Královice 2:4 (0:3)
    Ne 18.10. 15:30 Cholupice - ČAFC Praha 1:0 (0:0)
    Ne 18.10. 15:30 Stodůlky - Střešovice 1911 2:2 (1:0)

    10.kolo

    So 24.10. 10:15 ČAFC Praha - Union Vršovice 1:0 (0:0)
    So 24.10. 10:30 Uhelné sklady - Stodůlky 1:3 (0:3)
    So 24.10. 10:30 Bohemians - Královice 1:1 (0:1)
    So 24.10. 10:45 FC Háje - Cholupice 2:5 (1:1)
    So 24.10. 14:30 Admira Praha B - Př. Kopanina 3:4 (1:3)
    Ne 25.10. 14:30 Motorlet Praha B - Střešovice 1911 2:1 (2:0)
    Ne 25.10. 14:30 Třeboradice - Zličín 5:1 (1:0)
    Ne 25.10. 14:30 Zbraslav - ABC Braník 4:1 (1:0)

    11.kolo

    So 31.10. 10:00 Střešovice 1911 - Uhelné sklady 0:7 (0:3)
    So 31.10. 10:30 Union Vršovice - FC Háje 1:1 (1:0)
    So 31.10. 10:30 Zličín - Zbraslav 1:1 (1:1)
    So 31.10. 14:00 Motorlet Praha B - Královice 0:3 (0:2)
    So 31.10. 14:00 Př. Kopanina - ČAFC Praha 2:2 (2:0)
    So 31.10. 14:00 ABC Braník - Admira Praha B 2:3 (2:1)
    Ne 01.11. 14:00 Cholupice - Bohemians 4:0 (3:0)
    Ne 01.11. 14:00 Stodůlky - Třeboradice 1:2 (1:1)

    12.kolo

    So 07.11. 10:15 ČAFC Praha - ABC Braník 3:1 (1:1)
    So 07.11. 10:30 Bohemians - Union Vršovice 2:0 (1:0)
    So 07.11. 10:45 FC Háje - Př. Kopanina 1:1 (0:0)
    So 07.11. 13:30 Královice - Cholupice 1:1 (1:0)
    So 07.11. 14:00 Admira Praha B - Zličín 4:4 (3:2)
    Ne 08.11. 14:00 Motorlet Praha B - Uhelné sklady 3:2 (2:2)
    Ne 08.11. 14:00 Třeboradice - Střešovice 1911 3:2 (2:1)
    Ne 08.11. 14:00 Zbraslav - Stodůlky 3:1 (2:0)

    13.kolo

    So 14.11. 10:00 Střešovice 1911 - Zbraslav 4:4 (4:2)
    So 14.11. 10:30 Union Vršovice - Královice 3:0 (2:0)
    So 14.11. 10:30 Zličín - ČAFC Praha 5:2 (1:1)
    So 14.11. 10:30 Uhelné sklady - Třeboradice 1:3 (0:0)
    So 14.11. 13:30 Př. Kopanina - Bohemians 2:0 (1:0)
    So 14.11. 13:30 ABC Braník - FC Háje 2:0 (0:0)
    Ne 15.11. 13:30 Cholupice - Motorlet Praha B 4:2 (0:1)
    Ne 15.11. 13:30 Stodůlky - Admira Praha B 0:3

    14.kolo

    So 21.11. 10:15 ČAFC Praha - Stodůlky 2:0 (1:0)
    So 21.11. 10:30 Bohemians - ABC Braník 4:0 (1:0)
    So 21.11. 10:45 FC Háje - Zličín 2:5 (1:2)
    So 21.11. 13:30 Motorlet Praha B - Třeboradice 1:0 (1:0)
    So 21.11. 13:30 Admira Praha B - Střešovice 1911 5:1 (0:0)
    So 21.11. 13:30 Královice - Př. Kopanina 1:2 (1:1)
    So 21.11. 13:30 Cholupice - Union Vršovice 1:4 (0:1)
    Ne 22.11. 13:30 Zbraslav - Uhelné sklady 2:0 (1:0)

    16.kolo

    So 12.03. 10:30 Střešovice 1911 - FC Háje 2:2 (1:1)
    So 12.03. 13:00 ABC Braník - Cholupice 2:1 (1:1)
    So 12.03. 14:30 Př. Kopanina - Union Vršovice 1:2 (1:0)
    Ne 13.03. 10:00 Uhelné sklady - ČAFC Praha 3:3 (0:1)
    Ne 13.03. 12:15 Stodůlky - Bohemians 0:2 (0:0)
    Ne 13.03. 14:30 Motorlet Praha B - Zbraslav 1:1 (0:1)
    Ne 13.03. 14:30 Třeboradice - Admira Praha B 2:3 (0:2)
    Ne 13.03. 14:30 Královice - Zličín 0:0 (0:0)

    17.kolo

    So 19.03. 10:15 ČAFC Praha - Třeboradice 0:2 (0:1)
    So 19.03. 10:30 Bohemians - Střešovice 1911 3:2 (2:0)
    So 19.03. 10:30 FC Háje - Uhelné sklady 3:1 (1:0)
    So 19.03. 14:00 Královice - Stodůlky 2:0 (1:0)
    So 19.03. 15:00 Union Vršovice - ABC Braník 0:0 (0:0)
    Ne 20.03. 14:00 Admira Praha B - Zbraslav 1:0 (1:0)
    Ne 20.03. 15:00 Motorlet Praha B - Př. Kopanina 4:3 (1:2)
    Ne 20.03. 15:00 Cholupice - Zličín 3:3 (3:1)

    18.kolo

    25.03. 10:30 FC Háje - Třeboradice 1:0 (0:0)
    25.03. 10:30 Uhelné sklady - Bohemians 1:0 (0:0)
    So 26.03. 10:30 Zličín - Union Vršovice 1:0 (1:0)
    So 26.03. 14:00 Královice - Střešovice 1911 6:2 (4:0)
    So 26.03. 15:00 ABC Braník - Př. Kopanina 0:4 (0:3)
    Ne 27.03. 15:00 Stodůlky - Cholupice 1:3 (0:2)
    Po 28.03. 15:00 Motorlet Praha B - Admira Praha B 0:1 (0:1)
    Po 28.03. 15:00 Zbraslav - ČAFC Praha 2:2 (1:1)

    19.kolo

    So 02.04. 10:15 ČAFC Praha - Admira Praha B 3:3 (2:1)
    So 02.04. 10:30 Union Vršovice - Stodůlky 4:0 (2:0)
    So 02.04. 10:30 Bohemians - Třeboradice 2:1 (0:0)
    So 02.04. 10:30 FC Háje - Zbraslav 1:3 (0:2)
    So 02.04. 14:00 Královice - Uhelné sklady 3:3 (1:1)
    So 02.04. 16:30 ABC Braník - Motorlet Praha B 3:1 (1:0)
    So 02.04. 16:30 Př. Kopanina - Zličín 1:1 (0:1)
    Ne 03.04. 16:30 Cholupice - Střešovice 1911 4:2 (3:2)

    20.kolo

    So 09.04. 10:30 Uhelné sklady - Cholupice 3:4 (0:2)
    So 09.04. 10:30 Střešovice 1911 - Union Vršovice 3:3 (2:2)
    So 09.04. 10:30 Zličín - ABC Braník 0:3 (0:0)
    So 09.04. 14:00 Královice - Třeboradice 1:1 (0:1)
    Ne 10.04. 15:30 Admira Praha B - FC Háje 3:0 (1:0)
    Ne 10.04. 16:30 Motorlet Praha B - ČAFC Praha 4:2 (1:2)
    Ne 10.04. 16:30 Zbraslav - Bohemians 1:2 (0:2)
    Ne 10.04. 16:30 Stodůlky - Př. Kopanina 1:7 (0:2)

    21.kolo

    So 16.04. 10:30 Zličín - Motorlet Praha B 3:2 (1:1)
    So 16.04. 10:30 Union Vršovice - Uhelné sklady 0:1 (0:0)
    So 16.04. 10:30 Bohemians - Admira Praha B 1:1 (0:0)
    So 16.04. 11:00 FC Háje - ČAFC Praha 4:1 (2:1)
    So 16.04. 14:00 Královice - Zbraslav 3:0 (2:0)
    So 16.04. 17:00 ABC Braník - Stodůlky 5:0 (2:0)
    So 16.04. 17:00 Př. Kopanina - Střešovice 1911 1:1 (0:1)
    Ne 17.04. 17:00 Cholupice - Třeboradice 2:1 (0:1)

    22.kolo

    So 23.04. 10:15 ČAFC Praha - Bohemians 0:4 (0:1)
    So 23.04. 10:30 Uhelné sklady - Př. Kopanina 0:2 (0:0)
    So 23.04. 10:30 Střešovice 1911 - ABC Braník 2:4 (1:1)
    So 23.04. 14:00 Královice - Admira Praha B 7:0 (3:0)
    So 23.04. 17:00 Motorlet Praha B - FC Háje 0:1 (0:0)
    Ne 24.04. 17:00 Zbraslav - Cholupice 2:3 (1:1)
    Ne 24.04. 17:00 Třeboradice - Union Vršovice 0:2 (0:0)
    Ne 24.04. 17:00 Stodůlky - Zličín 2:2 (0:1)

    23.kolo

    So 30.04. 10:30 Zličín - Střešovice 1911 4:1 (2:0)
    So 30.04. 10:30 Union Vršovice - Zbraslav 1:1 (0:0)
    So 30.04. 10:30 Bohemians - FC Háje 3:1 (2:1)
    So 30.04. 14:00 Královice - ČAFC Praha 1:4 (1:1)
    So 30.04. 17:00 ABC Braník - Uhelné sklady 0:1 (0:1)
    So 30.04. 17:00 Př. Kopanina - Třeboradice 1:0 (0:0)
    Ne 01.05. 17:00 Stodůlky - Motorlet Praha B 1:1 (1:0)
    Ne 01.05. 17:00 Cholupice - Admira Praha B 3:0 (0:0)

    24.kolo

    So 07.05. 10:15 ČAFC Praha - Cholupice 2:4 (1:2)
    So 07.05. 10:30 Uhelné sklady - Zličín 3:1 (1:1)
    So 07.05. 10:30 Střešovice 1911 - Stodůlky 0:2 (0:1)
    So 07.05. 14:00 Královice - FC Háje 6:1 (3:1)
    Ne 08.05. 15:00 Admira Praha B - Union Vršovice 2:1 (0:1)
    Ne 08.05. 17:00 Motorlet Praha B - Bohemians 2:1 (2:0)
    Ne 08.05. 17:00 Zbraslav - Př. Kopanina 2:2 (1:2)
    Ne 08.05. 17:00 Třeboradice - ABC Braník 5:0 (2:0)

    25.kolo

    So 14.05. 10:30 Střešovice 1911 - Motorlet Praha B 1:7 (0:4)
    So 14.05. 10:30 Zličín - Třeboradice 3:2 (3:1)
    So 14.05. 10:30 Union Vršovice - ČAFC Praha 0:1 (0:0)
    So 14.05. 15:00 Královice - Bohemians 1:1 (1:0)
    So 14.05. 17:00 ABC Braník - Zbraslav 3:3 (2:2)
    So 14.05. 17:00 Př. Kopanina - Admira Praha B 2:1 (1:0)
    Ne 15.05. 17:00 Stodůlky - Uhelné sklady 0:4 (0:1)
    Ne 15.05. 17:00 Cholupice - FC Háje 3:2 (2:1)

    26.kolo

    So 21.05. 10:15 ČAFC Praha - Př. Kopanina 4:3 (2:1)
    So 21.05. 10:30 FC Háje - Union Vršovice 0:1 (0:1)
    So 21.05. 10:30 Uhelné sklady - Střešovice 1911 4:1 (3:1)
    So 21.05. 14:00 Královice - Motorlet Praha B 1:0 (1:0)
    Ne 22.05. 10:30 Bohemians - Cholupice 2:1 (2:0)
    Ne 22.05. 15:00 Admira Praha B - ABC Braník 1:4 (0:1)
    Ne 22.05. 17:00 Zbraslav - Zličín 2:1 (1:1)
    Ne 22.05. 17:00 Třeboradice - Stodůlky 7:2 (4:1)

    27.kolo

    27.05. 18:00 Uhelné sklady - Motorlet Praha B 1:0 (1:0)
    So 28.05. 10:30 Střešovice 1911 - Třeboradice 1:4 (1:2)
    So 28.05. 10:30 Zličín - Admira Praha B 6:3 (2:0)
    So 28.05. 10:30 Union Vršovice - Bohemians 1:1 (0:1)
    So 28.05. 17:00 ABC Braník - ČAFC Praha 1:1 (1:0)
    So 28.05. 17:00 Př. Kopanina - FC Háje 7:0 (3:0)
    Ne 29.05. 17:00 Stodůlky - Zbraslav 2:2 (0:2)
    Ne 29.05. 17:00 Cholupice - Královice 4:1 (3:1)

    28.kolo

    03.06. 18:00 Motorlet Praha B - Cholupice 4:0 (3:0)
    So 04.06. 10:15 ČAFC Praha - Zličín 1:1 (1:1)
    So 04.06. 10:30 Bohemians - Př. Kopanina 4:2 (0:2)
    So 04.06. 11:00 FC Háje - ABC Braník 2:3 (0:2)
    So 04.06. 14:00 Královice - Union Vršovice 1:0 (0:0)
    Ne 05.06. 15:00 Admira Praha B - Stodůlky 4:1 (1:0)
    Ne 05.06. 17:00 Zbraslav - Střešovice 1911 4:1 (1:0)
    Ne 05.06. 17:00 Třeboradice - Uhelné sklady 3:2 (0:1)

    29.kolo

    So 11.06. 10:30 Uhelné sklady - Zbraslav 1:6 (1:4)
    So 11.06. 10:30 Střešovice 1911 - Admira Praha B 3:2 (0:0)
    So 11.06. 10:30 Zličín - FC Háje 5:0 (2:0)
    So 11.06. 10:30 Union Vršovice - Cholupice 3:0 (1:0)
    So 11.06. 16:00 Třeboradice - Motorlet Praha B 1:0 (1:0)
    So 11.06. 17:00 Př. Kopanina - Královice 3:1 (1:1)
    Ne 12.06. 17:00 Stodůlky - ČAFC Praha 1:6 (0:2)
    Ne 12.06. 17:00 ABC Braník - Bohemians 0:3 (0:1)

    30.kolo

    St 15.06. 18:00 Admira Praha B - Uhelné sklady 4:0 (1:0)
    Čt 16.06. 18:00 Motorlet Praha B - Union Vršovice 3:1 (3:0)
    So 18.06. 10:15 ČAFC Praha - Střešovice 1911 3:2 (2:0)
    So 18.06. 10:30 Bohemians - Zličín 6:2 (1:1)
    So 18.06. 11:00 FC Háje - Stodůlky 2:2 (2:2)
    So 18.06. 14:00 Cholupice - Př. Kopanina 3:3 (1:0)
    So 18.06. 14:00 Královice - ABC Braník 1:3 (1:1)
    Ne 19.06. 17:00 Zbraslav - Třeboradice 4:0 (1:0)
    Správce soutěže: Jan Syrový

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 19 6 5 83:35 63
    2. 30 17 7 6 69:44 58
    3. 30 15 8 7 74:50 53
    4. 30 17 2 11 73:51 53
    5. 30 14 10 6 74:42 52
    6. 30 15 3 12 68:69 48
    7. 30 13 7 10 66:67 46
    8. 30 14 4 12 53:56 46
    9. 30 11 10 9 65:63 43
    10. 30 12 6 12 67:67 42
    11. 30 12 4 14 71:61 40
    12. 30 11 4 15 52:55 37
    13. 30 10 6 14 38:38 36
    14. 30 7 6 17 48:89 27
    15. 30 3 6 21 46:95 15
    16. 30 2 7 21 29:94 13