Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 17. července 2019
svátek má Martina.
Hlavní menu
  • ID: 9761
  • Návštěvy: 210/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    85243
    Týden:
    210
    Dnes:
    30
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 08.08. 10:15 Chrudim - Benátky 1:0 np (0:0)
    So 08.08. 10:15 Vltavín - Domažlice 1:2 np (1:1)
    So 08.08. 10:30 Tachov - Štěchovice 1:2 np (1:1)
    So 08.08. 17:00 Králův Dvůr - Dobrovice 1:0 np (0:0)
    Ne 09.08. 10:15 FC Táborsko B - Jirny 6:1 (5:1)
    Ne 09.08. 10:15 Převýšov - Kolín 5:1 (2:0)
    Ne 09.08. 17:00 Zápy - Čáslav 6:1 (3:1)
    Ne 09.08. 17:00 Brozany - Písek 1:2 (1:2)
    Ne 09.08. 17:00 Mostecký FK - Viktoria Žižkov 3:2 np (2:2)

    2.kolo

    So 15.08. 10:15 Písek - FC Táborsko B 2:1 (1:1)
    So 15.08. 10:15 Chrudim - Zápy 2:1 (1:0)
    So 15.08. 15:00 Domažlice - Brozany 3:2 (1:1)
    So 15.08. 17:00 Dobrovice - Vltavín 3:2 np (2:2)
    Ne 16.08. 10:15 Viktoria Žižkov - Převýšov 1:0 (1:0)
    Ne 16.08. 17:00 Benátky - Kolín 1:3 (1:0)
    Ne 16.08. 17:00 Jirny - Mostecký FK 3:0 (2:0)
    Ne 16.08. 17:00 Štěchovice - Králův Dvůr 0:2 (0:0)
    Ne 16.08. 17:00 Čáslav - Benešov 3:1 (0:0)

    4.kolo

    St 19.08. 17:00 Písek - Převýšov 1:3 (0:2)
    St 19.08. 17:00 Domažlice - Mostecký FK 1:0 (0:0)
    St 19.08. 17:00 Dobrovice - FC Táborsko B 5:0 (1:0)
    St 19.08. 17:00 Štěchovice - Brozany 6:0 (3:0)
    St 19.08. 17:00 Chrudim - Tachov 5:3 (4:2)
    St 26.08. 17:00 Jirny - Kolín 2:0 (1:0)
    St 26.08. 17:00 Čáslav - Králův Dvůr 0:2 (0:1)
    Ne 30.08. 17:00 Benátky - Viktoria Žižkov 1:4 (0:1)
    Ne 30.08. 17:00 Zápy - Benešov 2:1 (1:1)

    3.kolo

    So 22.08. 10:15 Vltavín - Štěchovice 2:0 (1:0)
    So 22.08. 10:15 FC Táborsko B - Domažlice 1:3 (0:1)
    So 22.08. 10:30 Tachov - Čáslav 4:2 (2:2)
    Ne 23.08. 10:15 Převýšov - Jirny 1:3 (0:3)
    Ne 23.08. 17:00 Zápy - Benátky 3:2 np (2:2)
    Ne 23.08. 17:00 Benešov - Chrudim 1:4 (1:0)
    Ne 23.08. 17:00 Brozany - Dobrovice 2:1 (1:0)
    Ne 23.08. 17:00 Mostecký FK - Písek 1:2 np (1:1)
    Ne 23.08. 17:00 Kolín - Viktoria Žižkov 2:1 (0:1)

    17.kolo

    St 02.09. 17:00 Mostecký FK - Benátky 0:2 (0:2)
    St 02.09. 17:00 Převýšov - FC Táborsko B 3:1 (2:0)
    St 02.09. 17:00 Kolín - Brozany 2:0 (0:0)
    St 02.09. 17:00 Viktoria Žižkov - Vltavín 0:1 np (0:0)
    St 02.09. 17:00 Jirny - Králův Dvůr 2:3 np (2:2)
    St 02.09. 17:00 Písek - Tachov 3:0 (2:0)
    St 02.09. 17:00 Domažlice - Benešov 3:4 np (3:3)
    St 02.09. 17:00 Dobrovice - Zápy 1:2 (1:0)
    St 02.09. 17:00 Štěchovice - Chrudim 0:1 (0:0)

    5.kolo

    So 05.09. 10:15 Vltavín - Čáslav 5:0 (2:0)
    So 05.09. 10:30 Tachov - Zápy 4:1 (3:0)
    So 05.09. 17:00 Králův Dvůr - Chrudim 0:1 (0:0)
    Ne 06.09. 10:15 FC Táborsko B - Štěchovice 2:0 (2:0)
    Ne 06.09. 10:15 Převýšov - Domažlice 1:0 np (0:0)
    Ne 06.09. 10:15 Viktoria Žižkov - Jirny 0:1 (0:0)
    Ne 06.09. 17:00 Benešov - Benátky 0:1 np (0:0)
    Ne 06.09. 17:00 Mostecký FK - Dobrovice 2:1 (0:0)
    Ne 06.09. 17:00 Kolín - Písek 1:3 (1:2)

    6.kolo

    So 12.09. 10:15 Písek - Viktoria Žižkov 1:0 np (0:0)
    So 12.09. 10:15 Chrudim - Vltavín 1:0 np (0:0)
    So 12.09. 17:00 Dobrovice - Převýšov 3:0 (2:0)
    Ne 13.09. 17:00 Benátky - Jirny 3:1 (2:1)
    Ne 13.09. 17:00 Domažlice - Kolín 2:0 (0:0)
    Ne 13.09. 17:00 Štěchovice - Mostecký FK 1:0 (0:0)
    Ne 13.09. 17:00 Čáslav - Brozany 0:1 (0:0)
    Ne 13.09. 17:00 Zápy - Králův Dvůr 1:2 np (1:1)
    Ne 13.09. 17:00 Benešov - Tachov 1:0 np (0:0)

    18.kolo

    St 16.09. 17:00 Benátky - Čáslav 3:2 np (2:2)
    St 16.09. 17:00 Zápy - Štěchovice 1:0 (1:0)
    St 16.09. 17:00 Benešov - Dobrovice 1:2 (0:1)
    St 16.09. 17:00 Tachov - Domažlice 1:0 (0:0)
    St 16.09. 17:00 Králův Dvůr - Písek 1:0 (0:0)
    St 16.09. 17:00 Vltavín - Jirny 5:1 (3:1)
    St 16.09. 17:00 Brozany - Viktoria Žižkov 1:3 (0:2)
    St 16.09. 17:00 FC Táborsko B - Kolín 2:0 (1:0)
    St 16.09. 17:00 Mostecký FK - Převýšov 0:1 (0:1)

    7.kolo

    So 19.09. 10:15 Vltavín - Zápy 2:1 (1:1)
    So 19.09. 10:30 Tachov - Benátky 1:2 (0:1)
    So 19.09. 16:30 Králův Dvůr - Benešov 2:0 (1:0)
    Ne 20.09. 10:15 FC Táborsko B - Čáslav 1:0 (1:0)
    Ne 20.09. 10:15 Převýšov - Štěchovice 3:2 (1:1)
    Ne 20.09. 10:15 Viktoria Žižkov - Domažlice 2:1 (1:0)
    Ne 20.09. 16:30 Brozany - Chrudim 0:3 (0:0)
    Ne 20.09. 16:30 Kolín - Dobrovice 2:2 (1:0)
    Ne 20.09. 16:30 Jirny - Písek 2:1 (1:1)

    8.kolo

    So 26.09. 10:15 Chrudim - FC Táborsko B 3:0 (2:0)
    So 26.09. 10:30 Tachov - Králův Dvůr 2:1 np (1:1)
    So 26.09. 16:30 Domažlice - Jirny 2:1 np (1:1)
    So 26.09. 16:30 Dobrovice - Viktoria Žižkov 4:1 (2:0)
    Ne 27.09. 10:15 Benešov - Vltavín 1:2 (1:1)
    Ne 27.09. 16:30 Benátky - Písek 3:2 np (2:2)
    Ne 27.09. 16:30 Štěchovice - Kolín 1:0 (1:0)
    Ne 27.09. 16:30 Čáslav - Mostecký FK 1:2 (0:0)
    Ne 27.09. 16:30 Zápy - Brozany 3:0 (0:0)

    9.kolo

    So 03.10. 10:15 Vltavín - Tachov 3:2 (2:1)
    So 03.10. 10:15 Písek - Domažlice 3:2 (0:0)
    So 03.10. 16:00 Králův Dvůr - Benátky 2:0 (0:0)
    Ne 04.10. 10:15 FC Táborsko B - Zápy 1:2 np (1:1)
    Ne 04.10. 10:15 Převýšov - Čáslav 1:2 (0:1)
    Ne 04.10. 10:15 Viktoria Žižkov - Štěchovice 1:2 (0:2)
    Ne 04.10. 16:00 Brozany - Benešov 0:2 (0:1)
    Ne 04.10. 16:00 Mostecký FK - Chrudim 2:1 (0:1)
    Ne 04.10. 16:00 Jirny - Dobrovice 2:1 (0:0)

    10.kolo

    So 10.10. 10:15 Chrudim - Převýšov 2:0 (1:0)
    So 10.10. 10:30 Tachov - Brozany 4:1 (1:1)
    So 10.10. 16:00 Dobrovice - Písek 0:1 (0:1)
    So 10.10. 16:00 Králův Dvůr - Vltavín 1:2 np (1:1)
    Ne 11.10. 16:00 Benátky - Domažlice 2:1 (0:0)
    Ne 11.10. 16:00 Štěchovice - Jirny 2:1 np (1:1)
    Ne 11.10. 16:00 Čáslav - Kolín 1:0 (0:0)
    Ne 11.10. 16:00 Zápy - Mostecký FK 1:0 (1:0)
    Ne 11.10. 16:00 Benešov - FC Táborsko B 2:1 np (1:1)

    11.kolo

    So 17.10. 10:15 Vltavín - Benátky 5:3 (5:1)
    So 17.10. 10:15 Písek - Štěchovice 0:1 (0:0)
    So 17.10. 15:30 Domažlice - Dobrovice 4:2 (0:0)
    Ne 18.10. 10:15 Převýšov - Zápy 0:1 (0:0)
    Ne 18.10. 10:15 Viktoria Žižkov - Čáslav 4:0 (2:0)
    Ne 18.10. 11:00 FC Táborsko B - Tachov 2:1 (2:0)
    Ne 18.10. 15:30 Brozany - Králův Dvůr 2:3 (1:3)
    Ne 18.10. 15:30 Mostecký FK - Benešov 2:3 np (2:2)
    Ne 18.10. 15:30 Kolín - Chrudim 3:1 (2:1)

    12.kolo

    So 24.10. 10:15 Chrudim - Viktoria Žižkov 2:1 (2:1)
    So 24.10. 10:15 Vltavín - Brozany 2:0 (1:0)
    So 24.10. 10:30 Tachov - Mostecký FK 1:0 (1:0)
    So 24.10. 14:30 Králův Dvůr - FC Táborsko B 1:0 (0:0)
    Ne 25.10. 14:30 Benátky - Dobrovice 0:4 (0:3)
    Ne 25.10. 14:30 Štěchovice - Domažlice 0:1 (0:0)
    Ne 25.10. 14:30 Čáslav - Jirny 0:2 (0:0)
    Ne 25.10. 14:30 Zápy - Kolín 3:0 (2:0)
    Ne 25.10. 14:30 Benešov - Převýšov 2:1 (0:1)

    19.kolo

    St 28.10. 10:15 Viktoria Žižkov - FC Táborsko B 4:0 (1:0)
    St 28.10. 10:15 Písek - Vltavín 1:0 (1:0)
    St 28.10. 14:30 Převýšov - Benátky 4:0 (1:0)
    St 28.10. 14:30 Kolín - Mostecký FK 2:0 (0:0)
    St 28.10. 14:30 Jirny - Brozany 4:1 (1:0)
    St 28.10. 14:30 Domažlice - Králův Dvůr 1:0 (0:0)
    St 28.10. 14:30 Dobrovice - Tachov 4:1 (1:1)
    St 28.10. 14:30 Štěchovice - Benešov 1:2 (0:1)
    St 28.10. 14:30 Čáslav - Chrudim 1:2 (0:0)

    13.kolo

    So 31.10. 10:15 Písek - Čáslav 2:0 (0:0)
    So 31.10. 14:00 Dobrovice - Štěchovice 1:0 (1:0)
    Ne 01.11. 10:15 FC Táborsko B - Vltavín 1:5 (1:1)
    Ne 01.11. 10:15 Převýšov - Tachov 2:0 (2:0)
    Ne 01.11. 10:15 Viktoria Žižkov - Zápy 3:1 (0:0)
    Ne 01.11. 14:00 Brozany - Benátky 1:3 (0:2)
    Ne 01.11. 14:00 Mostecký FK - Králův Dvůr 1:4 (0:1)
    Ne 01.11. 14:00 Kolín - Benešov 0:1 (0:0)
    Ne 01.11. 14:00 Jirny - Chrudim 2:1 (1:0)

    14.kolo

    So 07.11. 10:15 Chrudim - Písek 4:1 (1:1)
    So 07.11. 10:15 Vltavín - Mostecký FK 3:0 (2:0)
    So 07.11. 10:30 Tachov - Kolín 0:1 (0:1)
    So 07.11. 14:00 Králův Dvůr - Převýšov 0:2 (0:1)
    Ne 08.11. 14:00 Benátky - Štěchovice 1:2 np (1:1)
    Ne 08.11. 14:00 Čáslav - Domažlice 3:4 (1:2)
    Ne 08.11. 14:00 Zápy - Jirny 2:0 (1:0)
    Ne 08.11. 14:00 Benešov - Viktoria Žižkov 1:2 (1:0)
    Ne 08.11. 14:00 Brozany - FC Táborsko B 1:2 (1:1)

    15.kolo

    So 14.11. 10:15 Písek - Zápy 0:1 np (0:0)
    So 14.11. 13:30 Domažlice - Chrudim 2:1 (2:0)
    So 14.11. 13:30 Dobrovice - Čáslav 6:0 (2:0)
    Ne 15.11. 10:15 FC Táborsko B - Benátky 2:1 (1:0)
    Ne 15.11. 10:15 Převýšov - Vltavín 2:4 (0:2)
    Ne 15.11. 10:15 Viktoria Žižkov - Tachov 3:0 (1:0)
    Ne 15.11. 13:30 Mostecký FK - Brozany 4:1 (1:1)
    Ne 15.11. 13:30 Kolín - Králův Dvůr 1:2 np (1:1)
    Ne 15.11. 13:30 Jirny - Benešov 5:4 np (4:4)

    16.kolo

    So 21.11. 10:15 Chrudim - Dobrovice 5:3 (2:2)
    So 21.11. 10:15 Vltavín - Kolín 0:2 (0:1)
    So 21.11. 10:30 Tachov - Jirny 0:1 (0:1)
    So 21.11. 13:30 Čáslav - Štěchovice 0:2 (0:1)
    So 21.11. 13:30 Zápy - Domažlice 2:1 (0:0)
    So 21.11. 13:30 Králův Dvůr - Viktoria Žižkov 2:3 (2:0)
    Ne 22.11. 10:15 FC Táborsko B - Mostecký FK 3:1 (1:0)
    Ne 22.11. 13:30 Benešov - Písek 2:1 (1:1)
    Ne 22.11. 13:30 Brozany - Převýšov 0:2 (0:2)

    35.kolo

    So 05.03. 10:15 Písek - Benešov 3:0 (1:0)
    Ne 06.03. 10:15 Viktoria Žižkov - Králův Dvůr 6:2 (2:1)
    Ne 06.03. 10:15 Převýšov - Brozany 4:0 (1:0)
    Ne 06.03. 14:30 Štěchovice - Čáslav 2:0 (1:0)
    Ne 06.03. 14:30 Mostecký FK - FC Táborsko B 1:2 np (1:1)
    Čt 17.03. 16:00 Jirny - Tachov 1:0 (0:0)
    St 30.03. 16:30 Domažlice - Zápy 2:1 (1:1)
    St 30.03. 16:30 Dobrovice - Chrudim 1:4 (0:1)
    St 30.03. 16:30 Kolín - Vltavín 0:4 (0:2)

    20.kolo

    So 12.03. 10:15 Písek - Brozany 2:1 (1:0)
    So 12.03. 14:30 Dobrovice - Králův Dvůr 1:0 (0:0)
    So 12.03. 14:30 Domažlice - Vltavín 4:3 (2:1)
    So 12.03. 14:30 Jirny - FC Táborsko B 4:0 (2:0)
    Ne 13.03. 10:15 Viktoria Žižkov - Mostecký FK 6:0 (3:0)
    Ne 13.03. 14:30 Benátky - Chrudim 0:2 (0:1)
    Ne 13.03. 14:30 Čáslav - Zápy 1:2 (0:0)
    Ne 13.03. 14:30 Štěchovice - Tachov 2:1 (1:0)
    Ne 13.03. 14:30 Kolín - Převýšov 1:0 (1:0)

    21.kolo

    So 19.03. 10:15 Vltavín - Dobrovice 2:1 (0:0)
    So 19.03. 15:00 Králův Dvůr - Štěchovice 2:1 np (1:1)
    So 19.03. 15:00 Benešov - Čáslav 0:1 np (0:0)
    Ne 20.03. 10:15 Převýšov - Viktoria Žižkov 1:0 np (0:0)
    Ne 20.03. 10:15 FC Táborsko B - Písek 2:1 (2:0)
    Ne 20.03. 15:00 Kolín - Benátky 2:0 (0:0)
    Ne 20.03. 15:00 Mostecký FK - Jirny 0:1 np (0:0)
    Ne 20.03. 15:00 Brozany - Domažlice 1:2 np (1:1)
    Ne 20.03. 15:00 Zápy - Chrudim 3:2 np (2:2)

    22.kolo

    25.03. 10:30 Dobrovice - Brozany 1:0 (0:0)
    25.03. 15:00 Štěchovice - Vltavín 3:2 np (2:2)
    So 26.03. 10:15 Chrudim - Benešov 4:0 (1:0)
    So 26.03. 10:15 Písek - Mostecký FK 3:0 (3:0)
    So 26.03. 15:00 Čáslav - Tachov 0:5 (0:1)
    So 26.03. 15:00 Domažlice - FC Táborsko B 5:1 (1:1)
    So 26.03. 15:00 Jirny - Převýšov 2:1 (0:0)
    Ne 27.03. 10:15 Viktoria Žižkov - Kolín 2:0 (0:0)
    Ne 27.03. 15:00 Benátky - Zápy 0:1 (0:0)

    23.kolo

    So 02.04. 10:30 Tachov - Chrudim 0:3 (0:0)
    So 02.04. 16:30 Králův Dvůr - Čáslav 3:1 (1:1)
    Ne 03.04. 10:15 Viktoria Žižkov - Benátky 4:0 (2:0)
    Ne 03.04. 10:15 Převýšov - Písek 2:3 (0:2)
    Ne 03.04. 10:15 FC Táborsko B - Dobrovice 2:1 np (1:1)
    Ne 03.04. 16:30 Benešov - Zápy 1:2 (0:0)
    Ne 03.04. 16:30 Kolín - Jirny 0:1 (0:1)
    Ne 03.04. 16:30 Mostecký FK - Domažlice 1:4 (1:1)
    Ne 03.04. 16:30 Brozany - Štěchovice 1:0 np (0:0)

    24.kolo

    So 09.04. 10:15 Písek - Kolín 2:1 (0:0)
    So 09.04. 10:15 Chrudim - Králův Dvůr 0:1 np (0:0)
    So 09.04. 16:30 Dobrovice - Mostecký FK 3:1 (0:1)
    Ne 10.04. 10:30 Domažlice - Převýšov 2:0 (0:0)
    Ne 10.04. 16:30 Jirny - Viktoria Žižkov 1:4 (1:2)
    Ne 10.04. 16:30 Štěchovice - FC Táborsko B 2:1 np (1:1)
    Ne 10.04. 16:30 Čáslav - Vltavín 0:2 (0:2)
    Ne 10.04. 16:30 Zápy - Tachov 3:0 (3:0)
    Ne 10.04. 16:30 Benátky - Benešov 2:1 (0:1)

    25.kolo

    So 16.04. 10:15 Vltavín - Chrudim 2:1 (0:1)
    So 16.04. 10:30 Tachov - Benešov 2:3 (2:2)
    So 16.04. 17:00 Králův Dvůr - Zápy 1:0 np (0:0)
    So 16.04. 17:00 Jirny - Benátky 2:0 (0:0)
    Ne 17.04. 10:15 Převýšov - Dobrovice 1:3 (0:1)
    Ne 17.04. 10:15 Viktoria Žižkov - Písek 1:2 np (1:1)
    Ne 17.04. 17:00 Brozany - Čáslav 2:1 (1:1)
    Ne 17.04. 17:00 Mostecký FK - Štěchovice 1:0 (1:0)
    Ne 17.04. 17:00 Kolín - Domažlice 1:2 (1:0)

    36.kolo

    St 20.04. 17:00 Chrudim - Štěchovice 1:0 (0:0)
    St 20.04. 17:00 Zápy - Dobrovice 4:1 (2:0)
    St 20.04. 17:00 Benešov - Domažlice 2:0 (1:0)
    St 20.04. 17:00 Tachov - Písek 2:3 (0:2)
    St 20.04. 17:00 Králův Dvůr - Jirny 0:1 (0:1)
    St 20.04. 17:00 Vltavín - Viktoria Žižkov 0:1 np (0:0)
    St 20.04. 17:00 Brozany - Kolín 0:1 (0:0)
    St 20.04. 17:00 FC Táborsko B - Převýšov 2:0 (0:0)
    St 20.04. 17:00 Benátky - Mostecký FK 1:0 (1:0)

    26.kolo

    So 23.04. 10:15 Písek - Jirny 0:3 (0:3)
    So 23.04. 10:15 Chrudim - Brozany 3:1 (2:0)
    So 23.04. 17:00 Domažlice - Viktoria Žižkov 0:1 (0:1)
    So 23.04. 17:00 Dobrovice - Kolín 3:2 np (2:2)
    Ne 24.04. 17:00 Štěchovice - Převýšov 3:4 np (3:3)
    Ne 24.04. 17:00 Čáslav - FC Táborsko B 1:2 (1:1)
    Ne 24.04. 17:00 Zápy - Vltavín 2:1 (0:0)
    Ne 24.04. 17:00 Benešov - Králův Dvůr 3:1 (0:0)
    Ne 24.04. 17:00 Benátky - Tachov 2:0 (1:0)

    27.kolo

    So 30.04. 10:15 Vltavín - Benešov 4:2 (1:2)
    So 30.04. 10:15 Písek - Benátky 2:3 np (2:2)
    So 30.04. 17:00 Králův Dvůr - Tachov 2:3 (1:2)
    Ne 01.05. 10:15 FC Táborsko B - Chrudim 0:5 (0:3)
    Ne 01.05. 10:15 Viktoria Žižkov - Dobrovice 3:1 (1:1)
    Ne 01.05. 17:00 Brozany - Zápy 0:2 (0:1)
    Ne 01.05. 17:00 Mostecký FK - Čáslav 2:1 np (1:1)
    Ne 01.05. 17:00 Kolín - Štěchovice 1:2 (0:1)
    Ne 01.05. 17:00 Jirny - Domažlice 3:0 (1:0)

    28.kolo

    So 07.05. 10:15 Chrudim - Mostecký FK 5:0 (3:0)
    So 07.05. 10:30 Tachov - Vltavín 2:1 (2:1)
    So 07.05. 17:00 Domažlice - Písek 3:2 np (2:2)
    So 07.05. 17:00 Dobrovice - Jirny 1:2 (1:1)
    So 07.05. 17:00 Benešov - Brozany 2:1 np (1:1)
    Ne 08.05. 17:00 Štěchovice - Viktoria Žižkov 2:3 (2:1)
    Ne 08.05. 17:00 Čáslav - Převýšov 2:1 (1:0)
    Ne 08.05. 17:00 Zápy - FC Táborsko B 4:2 (2:1)
    Ne 08.05. 17:00 Benátky - Králův Dvůr 2:4 (0:3)

    37.kolo

    Út 10.05. 17:00 Domažlice - Tachov 1:3 (1:1)
    St 11.05. 17:00 Převýšov - Mostecký FK 3:0 (2:0)
    St 11.05. 17:00 Kolín - FC Táborsko B 3:2 (1:1)
    St 11.05. 17:00 Viktoria Žižkov - Brozany 3:1 (2:1)
    St 11.05. 17:00 Jirny - Vltavín 2:1 (0:1)
    St 11.05. 17:00 Písek - Králův Dvůr 2:1 np (1:1)
    St 11.05. 17:00 Dobrovice - Benešov 2:1 np (1:1)
    St 11.05. 17:00 Štěchovice - Zápy 2:3 np (2:2)
    St 11.05. 17:00 Čáslav - Benátky 1:0 (0:0)

    29.kolo

    So 14.05. 10:15 Vltavín - Králův Dvůr 3:1 (2:1)
    So 14.05. 10:15 Písek - Dobrovice 1:2 (1:1)
    So 14.05. 17:00 Domažlice - Benátky 2:1 np (1:1)
    Ne 15.05. 10:15 FC Táborsko B - Benešov 1:2 np (1:1)
    Ne 15.05. 10:15 Převýšov - Chrudim 2:0 (1:0)
    Ne 15.05. 17:00 Brozany - Tachov 1:2 (1:0)
    Ne 15.05. 17:00 Mostecký FK - Zápy 0:2 (0:1)
    Ne 15.05. 17:00 Kolín - Čáslav 4:0 (1:0)
    Ne 15.05. 17:00 Jirny - Štěchovice 4:0 (2:0)

    30.kolo

    St 18.05. 18:00 Benešov - Mostecký FK 2:1 np (1:1)
    So 21.05. 10:15 Chrudim - Kolín 1:2 np (1:1)
    So 21.05. 10:30 Tachov - FC Táborsko B 3:0 (0:0)
    So 21.05. 17:00 Dobrovice - Domažlice 4:1 (2:1)
    So 21.05. 17:00 Králův Dvůr - Brozany 5:1 (3:1)
    Ne 22.05. 17:00 Štěchovice - Písek 1:0 (1:0)
    Ne 22.05. 17:00 Čáslav - Viktoria Žižkov 0:1 (0:0)
    Ne 22.05. 17:00 Zápy - Převýšov 2:1 (2:0)
    Ne 22.05. 17:00 Benátky - Vltavín 1:2 (1:1)

    31.kolo

    So 28.05. 13:30 Mostecký FK - Tachov 2:3 (1:1)
    So 28.05. 14:00 Domažlice - Štěchovice 2:0 (2:0)
    So 28.05. 17:00 Dobrovice - Benátky 2:0 (0:0)
    Ne 29.05. 10:15 FC Táborsko B - Králův Dvůr 1:2 np (1:1)
    Ne 29.05. 10:15 Převýšov - Benešov 4:0 (3:0)
    Ne 29.05. 10:15 Viktoria Žižkov - Chrudim 3:1 (2:0)
    Ne 29.05. 17:00 Brozany - Vltavín 0:1 np (0:0)
    Ne 29.05. 17:00 Kolín - Zápy 1:2 (1:2)
    Ne 29.05. 17:00 Jirny - Čáslav 4:2 (1:0)

    38.kolo

    St 01.06. 17:00 Chrudim - Čáslav 5:0 (3:0)
    St 01.06. 17:00 Benešov - Štěchovice 0:1 np (0:0)
    St 01.06. 17:00 Králův Dvůr - Domažlice 0:3 (0:1)
    St 01.06. 17:00 Vltavín - Písek 1:0 (0:0)
    St 01.06. 17:00 Brozany - Jirny 0:2 (0:2)
    St 01.06. 17:00 FC Táborsko B - Viktoria Žižkov 0:4 (0:3)
    St 01.06. 17:00 Mostecký FK - Kolín 1:3 (1:3)
    St 01.06. 17:00 Benátky - Převýšov 1:3 (1:2)
    St 15.06. 17:00 Tachov - Dobrovice 4:0 (2:0)

    32.kolo

    So 04.06. 10:15 Chrudim - Jirny 2:0 (1:0)
    So 04.06. 10:15 Vltavín - FC Táborsko B 3:0 (1:0)
    So 04.06. 10:30 Tachov - Převýšov 3:1 (2:0)
    So 04.06. 17:00 Králův Dvůr - Mostecký FK 2:0 (1:0)
    Ne 05.06. 17:00 Štěchovice - Dobrovice 2:3 np (2:2)
    Ne 05.06. 17:00 Čáslav - Písek 0:1 np (0:0)
    Ne 05.06. 17:00 Zápy - Viktoria Žižkov 1:0 (0:0)
    Ne 05.06. 17:00 Benešov - Kolín 4:1 (2:0)
    Ne 05.06. 17:00 Benátky - Brozany 3:1 (1:1)

    34.kolo

    St 08.06. 17:30 Čáslav - Dobrovice 0:3 (0:1)
    So 18.06. 10:15 Chrudim - Domažlice 6:0 (4:0)
    So 18.06. 10:15 Vltavín - Převýšov 4:3 (2:2)
    So 18.06. 17:00 Zápy - Písek 2:0 (1:0)
    So 18.06. 17:00 Benešov - Jirny 0:2 (0:0)
    So 18.06. 17:00 Tachov - Viktoria Žižkov 1:6 (0:3)
    So 18.06. 17:00 Králův Dvůr - Kolín 2:1 (0:1)
    So 18.06. 17:00 Brozany - Mostecký FK 7:1 (2:1)
    So 18.06. 17:00 Benátky - FC Táborsko B 2:1 (0:1)

    33.kolo

    So 11.06. 10:15 FC Táborsko B - Brozany 3:0 (3:0)
    So 11.06. 10:15 Písek - Chrudim 2:1 (2:1)
    So 11.06. 14:00 Domažlice - Čáslav 3:0 (1:0)
    Ne 12.06. 10:15 Převýšov - Králův Dvůr 2:1 (1:0)
    Ne 12.06. 10:15 Viktoria Žižkov - Benešov 5:1 (3:0)
    Ne 12.06. 17:00 Mostecký FK - Vltavín 1:5 (0:2)
    Ne 12.06. 17:00 Kolín - Tachov 1:2 (1:0)
    Ne 12.06. 17:00 Jirny - Zápy 2:0 (1:0)
    Ne 12.06. 17:00 Štěchovice - Benátky 0:2 (0:2)
    Správce soutěže: Karel Horňák

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 36 25 2 3 6 69:40 82
    2. 36 23 5 2 6 65:35 81
    3. 36 24 1 5 6 87:32 79
    4. 36 22 3 5 6 82:40 77
    5. 36 23 2 3 8 84:34 76
    6. 36 18 5 2 11 64:54 66
    7. 36 16 4 2 13 72:54 59
    8. 36 15 5 4 12 50:45 59
    9. 36 13 8 3 12 51:46 58
    10. 36 15 3 0 18 61:52 51
    11. 36 15 1 2 18 60:64 49
    12. 36 10 6 5 15 39:45 47
    13. 36 9 7 5 15 46:64 46
    14. 36 11 4 4 17 44:64 45
    15. 36 12 2 5 17 46:73 45
    16. 36 13 1 2 19 44:55 44
    17. 36 5 1 3 27 26:87 20
    18. 36 5 2 5 24 28:81 18
    19. 36 4 1 3 28 31:84 17