Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 23. října 2019
svátek má Teodor, Theodor.
Hlavní menu
  • ID: 972
  • Návštěvy: 12/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Děčín  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1750
    Týden:
    12
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 20.08. 00:00 Starý Šachov - Dolni Habartice 7:2 (5:2)
    So 20.08. 00:00 Chřibská - FC Querétaro 9:1 (3:0)
    So 20.08. 00:00 Velká Bukovina - Horní Oldřichov 1:3 (0:2)
    So 20.08. 00:00 Rybniště - Bynovec 3:2 (1:2)
    So 20.08. 00:00 Lokomotiva Děčín - Sk Prysk 1:2 (0:1)
    So 20.08. 00:00 Verneřice - Dobkovice 2:2 (2:0)
    So 20.08. 00:00 Huntířov - Jiřetín 5:1 (2:1)

    4.kolo

    So 27.08. 00:00 Dobkovice - Huntířov 3:1 (1:1)
    So 27.08. 00:00 Sk Prysk - Verneřice 1:4 (0:2)
    So 27.08. 00:00 Bynovec - Lokomotiva Děčín 3:4 (3:1)
    So 27.08. 00:00 Horní Oldřichov - Rybniště 1:4 (0:1)
    So 27.08. 00:00 FC Querétaro - Velká Bukovina 1:0 (0:0)
    So 27.08. 00:00 Dolni Habartice - Chřibská 2:4 (1:3)
    So 27.08. 00:00 Caernarfon - Starý Šachov 2:3 (1:1)

    1.kolo

    St 31.08. 00:00 Caernarfon - FC Querétaro 0:2 (0:1)
    St 31.08. 00:00 Starý Šachov - Horní Oldřichov 3:3 (0:3)
    St 31.08. 00:00 Chřibská - Bynovec 4:2 (2:1)
    St 31.08. 00:00 Velká Bukovina - Sk Prysk 3:1 (1:1)
    St 31.08. 00:00 Rybniště - Dobkovice 2:3 (1:2)
    St 31.08. 00:00 Lokomotiva Děčín - Jiřetín 4:2 (2:1)
    St 31.08. 00:00 Verneřice - Huntířov 4:2 (2:1)

    5.kolo

    So 03.09. 00:00 Chřibská - Caernarfon 4:2 (1:1)
    So 03.09. 00:00 Velká Bukovina - Dolni Habartice 1:0 (1:0)
    So 03.09. 00:00 Rybniště - FC Querétaro 7:1 (3:0)
    So 03.09. 00:00 Lokomotiva Děčín - Horní Oldřichov 1:1 (1:1)
    So 03.09. 00:00 Verneřice - Bynovec 2:1 (0:1)
    So 03.09. 00:00 Huntířov - Sk Prysk 1:2 (0:2)
    So 03.09. 00:00 Jiřetín - Dobkovice 1:7 (0:1)

    6.kolo

    So 10.09. 00:00 Sk Prysk - Jiřetín 3:3 (2:1)
    So 10.09. 00:00 Bynovec - Huntířov 5:2 (1:1)
    So 10.09. 00:00 Horní Oldřichov - Verneřice 2:0 (1:0)
    So 10.09. 00:00 FC Querétaro - Lokomotiva Děčín 0:1 (0:0)
    So 10.09. 00:00 Dolni Habartice - Rybniště 1:4 (1:3)
    So 10.09. 00:00 Caernarfon - Velká Bukovina 2:1 (0:0)
    So 10.09. 00:00 Starý Šachov - Chřibská 2:2 (0:1)

    7.kolo

    So 17.09. 00:00 Velká Bukovina - Starý Šachov 1:2 (0:1)
    So 17.09. 00:00 Rybniště - Caernarfon 6:2 (3:0)
    So 17.09. 00:00 Lokomotiva Děčín - Dolni Habartice 3:2 (1:1)
    So 17.09. 00:00 Verneřice - FC Querétaro 3:3 (1:1)
    So 17.09. 00:00 Huntířov - Horní Oldřichov 3:2 (3:2)
    So 17.09. 00:00 Jiřetín - Bynovec 3:4 (1:2)
    So 17.09. 00:00 Dobkovice - Sk Prysk 3:4 (2:1)

    8.kolo

    So 24.09. 00:00 Bynovec - Dobkovice 2:3 (1:2)
    So 24.09. 00:00 Horní Oldřichov - Jiřetín 3:1 (2:0)
    So 24.09. 00:00 FC Querétaro - Huntířov 1:0 (0:0)
    So 24.09. 00:00 Dolni Habartice - Verneřice 1:3 (1:1)
    So 24.09. 00:00 Caernarfon - Lokomotiva Děčín 2:0 (1:0)
    So 24.09. 00:00 Starý Šachov - Rybniště 2:2 (2:1)
    So 24.09. 00:00 Chřibská - Velká Bukovina 3:0 (2:0)

    2.kolo

    St 28.09. 00:00 Jiřetín - Verneřice 3:5 (2:3)
    St 28.09. 00:00 Dobkovice - Lokomotiva Děčín 0:3 (0:0)
    St 28.09. 00:00 Sk Prysk - Rybniště 1:3 (1:0)
    St 28.09. 00:00 Bynovec - Velká Bukovina 4:2 (1:1)
    St 28.09. 00:00 Horní Oldřichov - Chřibská 0:3 (0:1)
    St 28.09. 00:00 FC Querétaro - Starý Šachov 1:3 (0:0)
    St 28.09. 00:00 Dolni Habartice - Caernarfon 0:5 (0:0)

    9.kolo

    So 01.10. 00:00 Rybniště - Chřibská 1:3 (1:2)
    So 01.10. 00:00 Lokomotiva Děčín - Starý Šachov 4:4 (2:2)
    So 01.10. 00:00 Verneřice - Caernarfon 1:1 (1:0)
    So 01.10. 00:00 Huntířov - Dolni Habartice 4:1 (2:0)
    So 01.10. 00:00 Jiřetín - FC Querétaro 2:0 (1:0)
    So 01.10. 00:00 Dobkovice - Horní Oldřichov 2:0 (1:0)
    So 01.10. 00:00 Sk Prysk - Bynovec 3:3 (3:1)

    10.kolo

    So 08.10. 00:00 Horní Oldřichov - Sk Prysk 5:3 (1:2)
    So 08.10. 00:00 FC Querétaro - Dobkovice 2:3 (1:1)
    So 08.10. 00:00 Dolni Habartice - Jiřetín 0:2 (0:0)
    So 08.10. 00:00 Caernarfon - Huntířov 2:1 (0:1)
    So 08.10. 00:00 Starý Šachov - Verneřice 1:1 (1:1)
    So 08.10. 00:00 Chřibská - Lokomotiva Děčín 4:3 (2:0)
    So 08.10. 00:00 Velká Bukovina - Rybniště 1:5 (1:3)

    11.kolo

    So 15.10. 00:00 Lokomotiva Děčín - Velká Bukovina 1:1 (0:1)
    So 15.10. 00:00 Verneřice - Chřibská 1:4 (1:2)
    So 15.10. 00:00 Huntířov - Starý Šachov 1:3 (0:2)
    So 15.10. 00:00 Jiřetín - Caernarfon 2:3 (1:2)
    So 15.10. 00:00 Dobkovice - Dolni Habartice 5:1 (2:0)
    So 15.10. 00:00 Sk Prysk - FC Querétaro 5:1 (2:0)
    So 15.10. 00:00 Bynovec - Horní Oldřichov 0:6 (0:2)

    12.kolo

    So 22.10. 00:00 FC Querétaro - Bynovec 1:2 (1:1)
    So 22.10. 00:00 Dolni Habartice - Sk Prysk 2:2 (1:1)
    So 22.10. 00:00 Caernarfon - Dobkovice 1:1 (0:0)
    So 22.10. 00:00 Starý Šachov - Jiřetín 2:1 (0:1)
    So 22.10. 00:00 Chřibská - Huntířov 2:2 (2:2)
    So 22.10. 00:00 Velká Bukovina - Verneřice 1:1 (1:1)
    So 22.10. 00:00 Rybniště - Lokomotiva Děčín 3:0 (0:0)

    13.kolo

    So 29.10. 00:00 Verneřice - Rybniště 5:1 (1:0)
    So 29.10. 00:00 Huntířov - Velká Bukovina 1:1 (0:0)
    So 29.10. 00:00 Jiřetín - Chřibská 1:0 (0:0)
    So 29.10. 00:00 Dobkovice - Starý Šachov 3:2 (2:1)
    So 29.10. 00:00 Sk Prysk - Caernarfon 5:3 (2:1)
    So 29.10. 00:00 Bynovec - Dolni Habartice 3:7 (2:3)
    So 29.10. 00:00 Horní Oldřichov - FC Querétaro 3:0 (0:0)

    14.kolo

    So 05.11. 00:00 Dolni Habartice - Horní Oldřichov 1:5 (1:4)
    So 05.11. 00:00 Caernarfon - Bynovec 3:2 (3:0)
    So 05.11. 00:00 Starý Šachov - Sk Prysk 3:2 (1:1)
    So 05.11. 00:00 Chřibská - Dobkovice 2:1 (1:0)
    So 05.11. 00:00 Velká Bukovina - Jiřetín 1:1 (0:0)
    So 05.11. 00:00 Rybniště - Huntířov 4:2 (1:0)
    So 05.11. 00:00 Lokomotiva Děčín - Verneřice 1:1 (0:1)

    15.kolo

    So 12.11. 00:00 Huntířov - Lokomotiva Děčín 1:0 (1:0)
    So 12.11. 00:00 Jiřetín - Rybniště 3:2 (1:1)
    So 12.11. 00:00 Dobkovice - Velká Bukovina 2:1 (2:1)
    So 12.11. 00:00 Sk Prysk - Chřibská 1:3 (0:2)
    So 12.11. 00:00 Bynovec - Starý Šachov 2:1 (1:1)
    So 12.11. 00:00 Horní Oldřichov - Caernarfon 2:2 (1:1)
    So 12.11. 00:00 FC Querétaro - Dolni Habartice 3:2 (2:2)

    16.kolo

    So 19.11. 00:00 FC Querétaro - Caernarfon 0:2 (0:0)
    So 19.11. 00:00 Horní Oldřichov - Starý Šachov 0:2 (0:0)
    So 19.11. 00:00 Bynovec - Chřibská 0:8 (0:4)
    So 19.11. 00:00 Sk Prysk - Velká Bukovina 1:2 (1:0)
    So 19.11. 00:00 Dobkovice - Rybniště 2:1 (1:1)
    So 19.11. 00:00 Jiřetín - Lokomotiva Děčín 0:0 (0:0)
    So 19.11. 00:00 Huntířov - Verneřice 1:0 (1:0)

    19.kolo

    So 01.04. 00:00 Huntířov - Dobkovice 3:1 (1:1)
    So 01.04. 00:00 Verneřice - Sk Prysk 1:1 (0:0)
    So 01.04. 00:00 Lokomotiva Děčín - Bynovec 11:1
    So 01.04. 00:00 Rybniště - Horní Oldřichov 2:1 (0:0)
    So 01.04. 00:00 Velká Bukovina - FC Querétaro 5:0 (3:0)
    So 01.04. 00:00 Chřibská - Dolni Habartice 5:1 (3:0)
    So 01.04. 00:00 Starý Šachov - Caernarfon 1:1 (0:1)

    20.kolo

    So 08.04. 00:00 Caernarfon - Chřibská 0:0 (0:0)
    So 08.04. 00:00 Dolni Habartice - Velká Bukovina 3:4 (0:1)
    So 08.04. 00:00 FC Querétaro - Rybniště 2:5 (0:1)
    So 08.04. 00:00 Horní Oldřichov - Lokomotiva Děčín 1:2 (0:1)
    So 08.04. 00:00 Bynovec - Verneřice 0:3 (0:1)
    So 08.04. 00:00 Sk Prysk - Huntířov 11:2
    So 08.04. 00:00 Dobkovice - Jiřetín 2:2 (1:0)

    21.kolo

    So 15.04. 00:00 Jiřetín - Sk Prysk 0:3 (0:1)
    So 15.04. 00:00 Huntířov - Bynovec 0:1 (0:0)
    So 15.04. 00:00 Verneřice - Horní Oldřichov 3:2 (3:2)
    So 15.04. 00:00 Lokomotiva Děčín - FC Querétaro 2:2 (0:2)
    So 15.04. 00:00 Rybniště - Dolni Habartice 2:2 (1:1)
    So 15.04. 00:00 Velká Bukovina - Caernarfon 2:2 (0:1)
    So 15.04. 00:00 Chřibská - Starý Šachov 3:2 (2:2)

    17.kolo

    St 19.04. 00:00 Verneřice - Jiřetín 0:0 (0:0)
    St 19.04. 00:00 Lokomotiva Děčín - Dobkovice 1:1 (1:1)
    St 19.04. 00:00 Rybniště - Sk Prysk 4:1 (1:0)
    St 19.04. 00:00 Velká Bukovina - Bynovec 1:2 (1:2)
    St 19.04. 00:00 Chřibská - Horní Oldřichov 3:2 (1:1)
    St 19.04. 00:00 Starý Šachov - FC Querétaro 8:2 (5:1)
    St 19.04. 00:00 Caernarfon - Dolni Habartice 1:0 (0:0)

    22.kolo

    So 22.04. 00:00 Starý Šachov - Velká Bukovina 5:0 (4:0)
    So 22.04. 00:00 Caernarfon - Rybniště 3:2 (2:2)
    So 22.04. 00:00 Dolni Habartice - Lokomotiva Děčín 4:0 (1:0)
    So 22.04. 00:00 FC Querétaro - Verneřice 3:3 (3:1)
    So 22.04. 00:00 Horní Oldřichov - Huntířov 1:3 (0:0)
    So 22.04. 00:00 Bynovec - Jiřetín 1:0 (0:0)
    So 22.04. 00:00 Sk Prysk - Dobkovice 2:0 (1:0)

    23.kolo

    So 29.04. 00:00 Dobkovice - Bynovec 2:2 (1:1)
    So 29.04. 00:00 Jiřetín - Horní Oldřichov 5:2 (1:0)
    So 29.04. 00:00 Huntířov - FC Querétaro 2:1 (1:1)
    So 29.04. 00:00 Verneřice - Dolni Habartice 5:0 (3:0)
    So 29.04. 00:00 Lokomotiva Děčín - Caernarfon 1:4 (0:3)
    So 29.04. 00:00 Rybniště - Starý Šachov 1:1 (0:1)
    So 29.04. 00:00 Velká Bukovina - Chřibská 2:5 (0:3)

    24.kolo

    So 06.05. 00:00 Chřibská - Rybniště 1:6
    So 06.05. 00:00 Starý Šachov - Lokomotiva Děčín 2:4
    So 06.05. 00:00 Caernarfon - Verneřice 9:4
    So 06.05. 00:00 Dolni Habartice - Huntířov 2:1
    So 06.05. 00:00 FC Querétaro - Jiřetín 3:2
    So 06.05. 00:00 Horní Oldřichov - Dobkovice 7:1
    So 06.05. 00:00 Bynovec - Sk Prysk 11:7

    18.kolo

    St 10.05. 00:00 Dolni Habartice - Starý Šachov 2:0
    St 10.05. 00:00 FC Querétaro - Chřibská 7:0
    St 10.05. 00:00 Horní Oldřichov - Velká Bukovina 5:1
    St 10.05. 00:00 Bynovec - Rybniště 2:0
    St 10.05. 00:00 Sk Prysk - Lokomotiva Děčín 8:4
    St 10.05. 00:00 Dobkovice - Verneřice 7:2
    St 10.05. 00:00 Jiřetín - Huntířov 5:2

    25.kolo

    So 13.05. 00:00 Sk Prysk - Horní Oldřichov 5:0
    So 13.05. 00:00 Dobkovice - FC Querétaro 5:0
    So 13.05. 00:00 Jiřetín - Dolni Habartice 5:4
    So 13.05. 00:00 Huntířov - Caernarfon 1:1
    So 13.05. 00:00 Verneřice - Starý Šachov 5:0
    So 13.05. 00:00 Lokomotiva Děčín - Chřibská 8:0
    So 13.05. 00:00 Rybniště - Velká Bukovina 5:1

    26.kolo

    So 20.05. 00:00 Velká Bukovina - Lokomotiva Děčín 7:5
    So 20.05. 00:00 Chřibská - Verneřice 1:4
    So 20.05. 00:00 Starý Šachov - Huntířov 2:1
    So 20.05. 00:00 Caernarfon - Jiřetín 8:1
    So 20.05. 00:00 Dolni Habartice - Dobkovice 2:1
    So 20.05. 00:00 FC Querétaro - Sk Prysk 5:6
    So 20.05. 00:00 Horní Oldřichov - Bynovec 4:1

    27.kolo

    So 27.05. 00:00 Bynovec - FC Querétaro 1:0
    So 27.05. 00:00 Sk Prysk - Dolni Habartice 5:11
    So 27.05. 00:00 Dobkovice - Caernarfon 11:8
    So 27.05. 00:00 Jiřetín - Starý Šachov 6:4
    So 27.05. 00:00 Huntířov - Chřibská 5:1
    So 27.05. 00:00 Verneřice - Velká Bukovina 4:5
    So 27.05. 00:00 Lokomotiva Děčín - Rybniště 4:0

    28.kolo

    So 03.06. 00:00 Rybniště - Verneřice 4:0
    So 03.06. 00:00 Velká Bukovina - Huntířov 9:1
    So 03.06. 00:00 Chřibská - Jiřetín 0:5
    So 03.06. 00:00 Starý Šachov - Dobkovice 1:2
    So 03.06. 00:00 Caernarfon - Sk Prysk 2:4
    So 03.06. 00:00 Dolni Habartice - Bynovec 1:2
    So 03.06. 00:00 FC Querétaro - Horní Oldřichov 3:0

    29.kolo

    So 10.06. 00:00 Horní Oldřichov - Dolni Habartice 2:0
    So 10.06. 00:00 Bynovec - Caernarfon 1:2
    So 10.06. 00:00 Sk Prysk - Starý Šachov 5:0
    So 10.06. 00:00 Dobkovice - Chřibská 1:0
    So 10.06. 00:00 Jiřetín - Velká Bukovina 2:1
    So 10.06. 00:00 Huntířov - Rybniště 3:
    So 10.06. 00:00 Verneřice - Lokomotiva Děčín 2:2

    30.kolo

    So 17.06. 00:00 Lokomotiva Děčín - Huntířov 5:0
    So 17.06. 00:00 Rybniště - Jiřetín 1:9
    So 17.06. 00:00 Velká Bukovina - Dobkovice 0:19
    So 17.06. 00:00 Chřibská - Sk Prysk 8:7
    So 17.06. 00:00 Starý Šachov - Bynovec 1:14
    So 17.06. 00:00 Caernarfon - Horní Oldřichov 6:4
    So 17.06. 00:00 Dolni Habartice - FC Querétaro 8:2
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 28 17 3 8 82:69 54
    2. 28 16 5 7 93:55 53
    3. 28 14 7 7 79:62 49
    4. 28 15 3 10 80:59 48
    5. 28 13 4 11 101:88 43
    6. 28 11 10 7 69:59 43
    7. 28 11 8 9 75:58 41
    8. 28 13 2 13 74:84 41
    9. 28 11 7 10 67:73 40
    10. 28 11 5 12 68:70 38
    11. 28 11 3 14 67:61 36
    12. 28 10 3 15 51:71 33
    13. 28 8 5 15 55:86 29
    14. 28 7 3 18 47:89 24
    15. 28 7 2 19 62:86 23