Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 14. července 2020
svátek má Karolína.
Hlavní menu
  • ID: 9439
  • Návštěvy: 97/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    62144
    Týden:
    97
    Dnes:
    18
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 05.08. 15:00 Slavoj Polná - Bzenec 7:1 (4:1)
    So 05.08. 17:00 Havlíčkův Brod - Tasovice 2:1 (0:1)
    So 05.08. 17:00 Blansko - Rosice 1:1 (0:1)
    Ne 06.08. 17:00 Vrchovina - Šumperk 1:0 (0:0)
    Ne 06.08. 17:00 Žďár n.Sázavou - Třebíč 8:0 (4:0)
    Ne 06.08. 17:00 Strání - Velká Bíteš 3:1 (1:0)
    Ne 06.08. 17:00 Ždírec n.D. - Stará Říše 0:1 (0:1)

    2.kolo

    So 12.08. 16:00 Bzenec - Břeclav 4:1 (2:1)
    So 12.08. 17:00 Třebíč - Strání 2:1 (1:1)
    Ne 13.08. 17:00 Šumperk - Rosice 0:0 (0:0)
    Ne 13.08. 17:00 Tasovice - Blansko 2:1 (2:1)
    Ne 13.08. 17:00 Stará Říše - Havlíčkův Brod 3:1 (2:1)
    Ne 13.08. 17:00 Velká Bíteš - Ždírec n.D. 1:1 (1:1)
    Ne 13.08. 17:00 Vrchovina - Slavoj Polná 1:2 (0:2)

    3.kolo

    So 19.08. 16:30 Břeclav - Vrchovina 0:2 (0:0)
    So 19.08. 16:30 Žďár n.Sázavou - Bzenec 2:1 (1:1)
    So 19.08. 16:30 Blansko - Stará Říše 0:3 (0:2)
    So 19.08. 16:30 Rosice - Tasovice 3:1 (1:1)
    Ne 20.08. 16:30 Slavoj Polná - Šumperk 7:0 (4:0)
    Ne 20.08. 16:30 Ždírec n.D. - Třebíč 2:0 (2:0)
    Ne 20.08. 16:30 Havlíčkův Brod - Velká Bíteš 2:6 (0:4)

    4.kolo

    So 26.08. 16:30 Třebíč - Havlíčkův Brod 3:3 (1:2)
    So 26.08. 16:30 Bzenec - Strání 6:0 (1:0)
    Ne 27.08. 16:30 Šumperk - Tasovice 2:0 (1:0)
    Ne 27.08. 16:30 Stará Říše - Rosice 1:1 (0:1)
    Ne 27.08. 16:30 Velká Bíteš - Blansko 0:1 (0:1)
    Ne 27.08. 16:30 Vrchovina - Žďár n.Sázavou 1:1 (0:0)
    Ne 27.08. 16:30 Slavoj Polná - Břeclav 2:1 (1:1)

    5.kolo

    So 02.09. 16:00 Břeclav - Šumperk 1:1 (0:1)
    So 02.09. 16:00 Blansko - Třebíč 2:2 (1:0)
    So 02.09. 16:00 Rosice - Velká Bíteš 7:0 (5:0)
    Ne 03.09. 16:00 Žďár n.Sázavou - Slavoj Polná 2:1 (2:0)
    Ne 03.09. 16:00 Strání - Vrchovina 2:0 (1:0)
    Ne 03.09. 16:00 Ždírec n.D. - Bzenec 1:0 (0:0)
    Ne 03.09. 16:00 Tasovice - Stará Říše 3:1 (2:1)

    6.kolo

    So 09.09. 16:00 Velká Bíteš - Tasovice 1:2 (1:1)
    So 09.09. 16:00 Třebíč - Rosice 0:4 (0:1)
    So 09.09. 16:00 Bzenec - Havlíčkův Brod 4:0 (1:0)
    So 09.09. 16:00 Slavoj Polná - Strání 1:0 (1:0)
    So 09.09. 16:00 Břeclav - Žďár n.Sázavou 0:0 (0:0)
    Ne 10.09. 16:00 Šumperk - Stará Říše 2:0 (0:0)
    Ne 10.09. 16:00 Vrchovina - Ždírec n.D. 2:1 (2:1)

    7.kolo

    15.09. 17:00 Blansko - Bzenec 1:1 (1:1)
    So 16.09. 15:30 Žďár n.Sázavou - Šumperk 1:0 (0:0)
    So 16.09. 15:30 Strání - Břeclav 1:1 (1:1)
    So 16.09. 15:30 Havlíčkův Brod - Vrchovina 0:2 (0:2)
    Ne 17.09. 15:30 Ždírec n.D. - Slavoj Polná 1:1 (0:0)
    Ne 17.09. 15:30 Tasovice - Třebíč 3:3 (0:2)
    Ne 17.09. 15:30 Stará Říše - Velká Bíteš 0:2 (0:1)

    8.kolo

    So 23.09. 15:30 Bzenec - Rosice 2:1 (2:1)
    So 23.09. 15:30 Břeclav - Ždírec n.D. 2:0 (1:0)
    So 23.09. 15:30 Žďár n.Sázavou - Strání 6:0 (2:0)
    Ne 24.09. 15:30 Šumperk - Velká Bíteš 5:0 (2:0)
    Ne 24.09. 15:30 Třebíč - Stará Říše 1:4 (0:3)
    Ne 24.09. 15:30 Vrchovina - Blansko 5:0 (3:0)
    Ne 24.09. 15:30 Slavoj Polná - Havlíčkův Brod 1:2 (0:0)

    9.kolo

    So 30.09. 15:00 Havlíčkův Brod - Břeclav 0:2 (0:1)
    So 30.09. 15:00 Blansko - Slavoj Polná 2:0 (2:0)
    So 30.09. 15:00 Rosice - Vrchovina 5:1 (5:0)
    Ne 01.10. 15:00 Strání - Šumperk 1:2 (1:0)
    Ne 01.10. 15:00 Ždírec n.D. - Žďár n.Sázavou 1:0 (1:0)
    Ne 01.10. 15:00 Tasovice - Bzenec 3:2 (0:1)
    Ne 01.10. 15:00 Velká Bíteš - Třebíč 2:0 (1:0)

    10.kolo

    So 07.10. 15:00 Bzenec - Stará Říše 2:2 (2:1)
    So 07.10. 15:00 Žďár n.Sázavou - Havlíčkův Brod 4:2 (1:0)
    Ne 08.10. 15:00 Šumperk - Třebíč 3:1 (0:1)
    Ne 08.10. 15:00 Vrchovina - Tasovice 3:0 (2:0)
    Ne 08.10. 15:00 Slavoj Polná - Rosice 0:4 (0:1)
    Ne 08.10. 15:00 Břeclav - Blansko 2:0 (0:0)
    Ne 08.10. 15:00 Strání - Ždírec n.D. 1:2 (1:1)

    11.kolo

    13.10. 15:30 Blansko - Žďár n.Sázavou 1:1 (1:0)
    So 14.10. 15:00 Havlíčkův Brod - Strání 2:1 (2:0)
    So 14.10. 15:00 Rosice - Břeclav 1:0 (1:0)
    Ne 15.10. 15:00 Ždírec n.D. - Šumperk 2:0 (1:0)
    Ne 15.10. 15:00 Tasovice - Slavoj Polná 4:3 (0:2)
    Ne 15.10. 15:00 Stará Říše - Vrchovina 0:2 (0:1)
    Ne 15.10. 15:00 Velká Bíteš - Bzenec 1:3 (0:2)

    12.kolo

    So 21.10. 14:30 Bzenec - Třebíč 3:1 (2:0)
    Ne 22.10. 14:30 Vrchovina - Velká Bíteš 0:0 (0:0)
    Ne 22.10. 14:30 Slavoj Polná - Stará Říše 3:4 (2:3)
    Ne 22.10. 14:30 Břeclav - Tasovice 0:2 (0:1)
    Ne 22.10. 14:30 Žďár n.Sázavou - Rosice 2:1 (0:1)
    Ne 22.10. 14:30 Strání - Blansko 3:1 (1:1)
    Ne 22.10. 14:30 Ždírec n.D. - Havlíčkův Brod 1:2 (1:1)

    13.kolo

    So 28.10. 14:30 Havlíčkův Brod - Šumperk 1:4 (0:1)
    So 28.10. 14:30 Blansko - Ždírec n.D. 1:1 (0:0)
    So 28.10. 14:30 Rosice - Strání 7:0 (3:0)
    So 28.10. 14:30 Třebíč - Vrchovina 2:3 (2:1)
    Ne 29.10. 14:30 Tasovice - Žďár n.Sázavou 1:0 (0:0)
    Ne 29.10. 14:30 Velká Bíteš - Slavoj Polná 1:6 (1:0)
    17.11. 13:30 Stará Říše - Břeclav 6:0 (3:0)

    14.kolo

    So 04.11. 14:00 Žďár n.Sázavou - Stará Říše 1:0 (0:0)
    So 04.11. 14:00 Havlíčkův Brod - Blansko 0:0 (0:0)
    Ne 05.11. 14:00 Šumperk - Bzenec 7:0 (3:0)
    Ne 05.11. 14:00 Slavoj Polná - Třebíč 2:1 (2:1)
    Ne 05.11. 14:00 Břeclav - Velká Bíteš 1:4 (1:1)
    Ne 05.11. 14:00 Strání - Tasovice 0:1 (0:1)
    Ne 05.11. 14:00 Ždírec n.D. - Rosice 1:3 (0:1)

    15.kolo

    So 11.11. 14:00 Blansko - Šumperk 2:1 (1:1)
    So 11.11. 14:00 Rosice - Havlíčkův Brod 0:1 (0:1)
    So 11.11. 14:00 Tasovice - Ždírec n.D. 2:2 (2:1)
    So 11.11. 14:00 Třebíč - Břeclav 0:4 (0:3)
    So 11.11. 14:00 Bzenec - Vrchovina 1:5 (1:3)
    Ne 12.11. 14:00 Stará Říše - Strání 4:2 (2:2)
    Ne 12.11. 14:00 Velká Bíteš - Žďár n.Sázavou 0:2 (0:0)

    18.kolo

    So 24.03. 13:00 Stará Říše - Blansko 3:1 (0:1)
    So 24.03. 15:00 Třebíč - Ždírec n.D. 2:3 (1:1)
    So 24.03. 15:00 Vrchovina - Břeclav 2:0 (2:0)
    Ne 25.03. 15:00 Tasovice - Rosice 4:2 (3:1)
    Ne 25.03. 15:00 Velká Bíteš - Havlíčkův Brod 3:0 (1:0)
    Ne 25.03. 15:00 Šumperk - Slavoj Polná 2:0 (1:0)
    St 30.05. 17:00 Bzenec - Žďár n.Sázavou 6:1 (4:1)

    19.kolo

    So 31.03. 15:30 Žďár n.Sázavou - Vrchovina 2:1 (2:0)
    So 31.03. 15:30 Blansko - Velká Bíteš 2:0 (1:0)
    So 31.03. 15:30 Rosice - Stará Říše 0:0 (0:0)
    Ne 01.04. 15:30 Břeclav - Slavoj Polná 2:1 (1:0)
    Ne 01.04. 15:30 Strání - Bzenec 2:0 (1:0)
    Ne 01.04. 15:30 Havlíčkův Brod - Třebíč 0:0 (0:0)
    Ne 01.04. 15:30 Tasovice - Šumperk 0:3 (0:2)

    20.kolo

    So 07.04. 15:30 Bzenec - Ždírec n.D. 5:1 (0:1)
    Ne 08.04. 15:30 Stará Říše - Tasovice 2:0 (1:0)
    Ne 08.04. 15:30 Velká Bíteš - Rosice 2:2 (0:1)
    Ne 08.04. 15:30 Třebíč - Blansko 0:3 (0:1)
    Ne 08.04. 15:30 Vrchovina - Strání 1:0 (0:0)
    Ne 08.04. 15:30 Slavoj Polná - Žďár n.Sázavou 0:1 (0:1)
    Ne 08.04. 15:30 Šumperk - Břeclav 1:1 (0:0)

    21.kolo

    So 14.04. 15:30 Žďár n.Sázavou - Břeclav 2:0 (1:0)
    So 14.04. 15:30 Strání - Slavoj Polná 0:1 (0:0)
    So 14.04. 15:30 Rosice - Třebíč 2:0 (0:0)
    Ne 15.04. 15:30 Ždírec n.D. - Vrchovina 0:2 (0:2)
    Ne 15.04. 15:30 Havlíčkův Brod - Bzenec 0:4 (0:2)
    Ne 15.04. 15:30 Tasovice - Velká Bíteš 2:0 (0:0)
    Ne 15.04. 15:30 Stará Říše - Šumperk 1:2 (0:1)

    22.kolo

    So 21.04. 16:00 Třebíč - Tasovice 1:3 (0:2)
    So 21.04. 16:00 Bzenec - Blansko 2:0 (1:0)
    So 21.04. 16:00 Břeclav - Strání 4:2 (2:2)
    Ne 22.04. 16:00 Velká Bíteš - Stará Říše 0:1 (0:0)
    Ne 22.04. 16:00 Vrchovina - Havlíčkův Brod 3:2 (2:0)
    Ne 22.04. 16:00 Slavoj Polná - Ždírec n.D. 2:0 (1:0)
    Ne 22.04. 16:00 Šumperk - Žďár n.Sázavou 4:1 (1:0)

    23.kolo

    So 28.04. 16:00 Strání - Žďár n.Sázavou 3:1 (1:1)
    So 28.04. 16:00 Blansko - Vrchovina 1:2 (0:1)
    So 28.04. 16:00 Rosice - Bzenec 5:1 (3:1)
    So 28.04. 16:00 Stará Říše - Třebíč 0:0 (0:0)
    Ne 29.04. 16:00 Ždírec n.D. - Břeclav 1:0 (1:0)
    Ne 29.04. 16:00 Havlíčkův Brod - Slavoj Polná 6:1 (1:1)
    Ne 29.04. 16:00 Velká Bíteš - Šumperk 0:3 (0:2)

    30.kolo

    Út 01.05. 16:00 Strání - Stará Říše 2:0 (1:0)
    Út 01.05. 16:30 Vrchovina - Bzenec 3:1 (2:0)
    St 02.05. 17:00 Břeclav - Třebíč 3:0 (0:0)
    St 02.05. 17:00 Ždírec n.D. - Tasovice 1:0 (1:0)
    St 02.05. 17:00 Havlíčkův Brod - Rosice 1:1 (0:0)
    St 02.05. 17:00 Šumperk - Blansko 0:3 (0:2)
    St 06.06. 17:30 Žďár n.Sázavou - Velká Bíteš 2:3 (1:1)

    24.kolo

    So 05.05. 16:30 Třebíč - Velká Bíteš 0:3 (0:1)
    So 05.05. 16:30 Bzenec - Tasovice 1:3 (0:3)
    So 05.05. 16:30 Břeclav - Havlíčkův Brod 6:1 (2:0)
    Ne 06.05. 16:30 Vrchovina - Rosice 2:2 (1:1)
    Ne 06.05. 16:30 Slavoj Polná - Blansko 0:0 (0:0)
    Ne 06.05. 16:30 Žďár n.Sázavou - Ždírec n.D. 2:0 (1:0)
    Ne 06.05. 16:30 Šumperk - Strání 4:1 (2:0)

    25.kolo

    Čt 10.05. 17:30 Havlíčkův Brod - Žďár n.Sázavou 0:4 (0:1)
    So 12.05. 16:30 Blansko - Břeclav 1:2 (0:1)
    So 12.05. 16:30 Rosice - Slavoj Polná 5:1 (2:0)
    So 12.05. 16:30 Třebíč - Šumperk 0:0 (0:0)
    Ne 13.05. 13:30 Stará Říše - Bzenec 0:2 (0:0)
    Ne 13.05. 16:30 Ždírec n.D. - Strání 1:0 (0:0)
    Ne 13.05. 16:30 Tasovice - Vrchovina 1:3 (0:0)

    16.kolo

    St 16.05. 17:00 Rosice - Blansko 1:1 (0:0)
    St 16.05. 17:00 Tasovice - Havlíčkův Brod 5:2 (0:1)
    St 16.05. 17:00 Stará Říše - Ždírec n.D. 1:0 (1:0)
    St 16.05. 17:00 Velká Bíteš - Strání 0:0 (0:0)
    St 16.05. 17:00 Třebíč - Žďár n.Sázavou 1:8 (0:3)
    St 16.05. 17:00 Bzenec - Slavoj Polná 8:2 (5:1)
    St 16.05. 17:00 Šumperk - Vrchovina 1:3 (0:2)

    26.kolo

    So 19.05. 17:00 Bzenec - Velká Bíteš 0:2 (0:1)
    So 19.05. 17:00 Žďár n.Sázavou - Blansko 2:0 (0:0)
    Ne 20.05. 17:00 Vrchovina - Stará Říše 1:0 (0:0)
    Ne 20.05. 17:00 Slavoj Polná - Tasovice 4:1 (2:1)
    Ne 20.05. 17:00 Břeclav - Rosice 0:1 (0:0)
    Ne 20.05. 17:00 Strání - Havlíčkův Brod 8:1 (2:0)
    Ne 20.05. 17:00 Šumperk - Ždírec n.D. 0:1 (0:1)

    27.kolo

    So 26.05. 13:00 Stará Říše - Slavoj Polná 1:4 (1:3)
    So 26.05. 17:00 Blansko - Strání 4:2 (2:1)
    So 26.05. 17:00 Rosice - Žďár n.Sázavou 5:1 (4:0)
    Ne 27.05. 17:00 Havlíčkův Brod - Ždírec n.D. 1:1 (1:1)
    Ne 27.05. 17:00 Tasovice - Břeclav 1:1 (1:1)
    Ne 27.05. 17:00 Velká Bíteš - Vrchovina 1:3 (0:2)
    Ne 27.05. 17:00 Třebíč - Bzenec 3:3 (2:1)

    28.kolo

    So 02.06. 17:00 Břeclav - Stará Říše 1:2 (1:0)
    So 02.06. 17:00 Žďár n.Sázavou - Tasovice 2:2 (1:2)
    Ne 03.06. 17:00 Vrchovina - Třebíč 6:1 (2:1)
    Ne 03.06. 17:00 Slavoj Polná - Velká Bíteš 0:3 (0:2)
    Ne 03.06. 17:00 Strání - Rosice 1:1 (0:0)
    Ne 03.06. 17:00 Ždírec n.D. - Blansko 0:0 (0:0)
    Ne 03.06. 17:00 Šumperk - Havlíčkův Brod 4:1 (4:1)

    29.kolo

    So 09.06. 13:00 Bzenec - Šumperk 2:1 (2:0)
    So 09.06. 15:30 Stará Říše - Žďár n.Sázavou 3:1 (0:1)
    So 09.06. 17:00 Blansko - Havlíčkův Brod 1:1 (0:0)
    So 09.06. 17:00 Rosice - Ždírec n.D. 3:0 (1:0)
    So 09.06. 17:00 Tasovice - Strání 3:2 (1:2)
    So 09.06. 17:00 Velká Bíteš - Břeclav 1:2 (1:1)
    Ne 10.06. 17:00 Třebíč - Slavoj Polná 4:6 (2:3)

    17.kolo

    St 13.06. 17:00 Blansko - Tasovice 1:1 (0:1)
    Čt 14.06. 17:30 Slavoj Polná - Vrchovina 2:0 (2:0)
    15.06. 17:00 Břeclav - Bzenec 0:3 (0:1)
    15.06. 17:00 Rosice - Šumperk 4:0 (4:0)
    So 16.06. 10:30 Ždírec n.D. - Velká Bíteš 2:1 (0:0)
    Ne 17.06. 17:00 Strání - Třebíč 3:1 (1:1)
    Ne 17.06. 17:00 Havlíčkův Brod - Stará Říše 1:4 (0:0)
    Správce soutěže: Erik Kappel

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 28 20 3 5 60:28 63
    2. 28 15 9 4 72:24 54
    3. 28 16 4 8 60:37 52
    4. 28 14 5 9 51:48 47
    5. 28 14 4 10 52:35 46
    6. 28 14 4 10 47:35 46
    7. 28 14 3 11 68:55 45
    8. 28 13 2 13 60:57 41
    9. 28 11 6 11 27:35 39
    10. 28 10 5 13 37:42 35
    11. 28 7 11 10 31:38 32
    12. 28 9 4 15 38:52 31
    13. 28 8 3 17 41:58 27
    14. 28 6 6 16 35:77 24
    15. 28 1 7 20 29:87 10