Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 23. listopadu 2017
svátek má Klement.
Hlavní menu
  • ID: 9349
  • Návštěvy: 21/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    ME 2012 Chorvatsko

    Evropské soutěže

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4527
    Týden:
    21
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    Po 08.09. 19:30 Comes Košíře - FT PedF Praha B 4:2 (0:1)
    Po 08.09. 20:30 Frankie - WarriorS 5:1 (2:1)
    Út 09.09. 20:00 Za Zenitem - FC Marťans 0:8
    Út 09.09. 20:00 Vendetta - FC Real 8 5:8
    St 10.09. 20:00 Božolé - Letňany 3:2 (1:1)
    St 10.09. 20:00 PE3NY - Gusanos Rojos 4:2

    2.kolo

    Po 15.09. 19:30 FC Real 8 - Comes Košíře 4:3 (3:1)
    Po 15.09. 20:30 FT PedF Praha B - Frankie 6:3 (4:1)
    Út 16.09. 20:00 Letňany - Vendetta 0:5
    Út 16.09. 21:00 WarriorS - PE3NY 4:4
    St 17.09. 20:00 FC Marťans - Gusanos Rojos 1:1 (1:1)
    St 17.09. 20:00 Za Zenitem - Božolé 9:5 (5:2)

    3.kolo

    Po 22.09. 19:30 Comes Košíře - Letňany 1:2
    Po 22.09. 20:30 Frankie - FC Real 8 3:5 (1:1)
    Út 23.09. 20:00 Vendetta - Za Zenitem 3:3
    St 24.09. 20:00 Božolé - FC Marťans 5:3 (2:2)
    St 24.09. 20:00 PE3NY - FT PedF Praha B 5:4 (1:2)
    St 24.09. 20:00 Gusanos Rojos - WarriorS 3:2 (2:0)

    4.kolo

    Po 29.09. 20:00 Božolé - Vendetta 2:6 (1:2)
    Po 29.09. 20:30 Letňany - Frankie 4:2 (3:1)
    Po 29.09. 21:00 Za Zenitem - Comes Košíře 5:2
    Út 30.09. 21:00 FC Marťans - WarriorS 3:7 (0:2)
    St 01.10. 20:00 FT PedF Praha B - Gusanos Rojos 6:6
    St 01.10. 20:00 FC Real 8 - PE3NY 1:6

    5.kolo

    Po 06.10. 20:30 Frankie - Za Zenitem 8:4 (4:1)
    Po 06.10. 21:00 Comes Košíře - Božolé 6:5 (2:2)
    Út 07.10. 20:00 Vendetta - FC Marťans 3:7
    Út 07.10. 21:00 WarriorS - FT PedF Praha B 3:3 (2:0)
    St 08.10. 20:00 PE3NY - Letňany 2:1 (1:0)
    St 08.10. 20:00 Gusanos Rojos - FC Real 8 6:1 (3:1)

    6.kolo

    Po 20.10. 20:00 Vendetta - Comes Košíře 3:3 (1:2)
    Po 20.10. 20:30 Božolé - Frankie 5:5
    Út 21.10. 21:00 FC Real 8 - WarriorS 3:3 (1:2)
    St 22.10. 19:00 Letňany - Gusanos Rojos 6:2 (4:2)
    St 22.10. 20:00 FC Marťans - FT PedF Praha B 7:3 (2:2)
    St 22.10. 21:00 Za Zenitem - PE3NY 6:4 (1:2)

    7.kolo

    Po 13.10. 20:30 Frankie - Vendetta 0:6 (0:3)
    Út 28.10. 21:00 WarriorS - Letňany 3:1 (2:0)
    St 29.10. 19:45 Comes Košíře - FC Marťans 2:5 (0:4)
    St 29.10. 20:00 PE3NY - Božolé 4:7 (1:4)
    St 29.10. 20:00 Gusanos Rojos - Za Zenitem 7:6
    St 29.10. 20:00 FT PedF Praha B - FC Real 8 8:9 (3:3)

    8.kolo

    Po 03.11. 21:00 Comes Košíře - Frankie 2:0 (1:0)
    Út 04.11. 19:00 Vendetta - PE3NY 2:4 (1:2)
    Út 04.11. 21:00 Za Zenitem - WarriorS 8:6 (3:5)
    St 05.11. 20:00 FC Marťans - FC Real 8 2:2 (1:1)
    St 05.11. 20:00 Božolé - Gusanos Rojos 5:8 (3:1)
    St 05.11. 21:00 Letňany - FT PedF Praha B 5:1 (2:1)

    9.kolo

    Po 10.11. 20:00 PE3NY - Comes Košíře 6:4 (3:1)
    Po 10.11. 20:30 Frankie - FC Marťans 0:7 (0:4)
    Út 11.11. 21:00 WarriorS - Božolé 7:4 (5:0)
    St 12.11. 21:00 FT PedF Praha B - Za Zenitem 9:6 (4:3)
    St 12.11. 21:00 FC Real 8 - Letňany 3:1 (3:1)
    Čt 13.11. 20:00 Gusanos Rojos - Vendetta 2:3 (2:2)

    10.kolo

    Út 18.11. 20:00 Za Zenitem - FC Real 8 13:8 (7:3)
    Út 18.11. 21:00 Vendetta - WarriorS 3:11 (1:5)
    St 19.11. 19:00 FC Marťans - Letňany 3:3 (2:1)
    St 19.11. 20:00 Božolé - FT PedF Praha B 6:12 (1:5)
    St 19.11. 20:00 Comes Košíře - Gusanos Rojos 8:1 (2:0)
    St 19.11. 21:00 Frankie - PE3NY 6:2 (3:1)

    11.kolo

    Po 24.11. 19:00 Letňany - Za Zenitem 5:0
    Po 24.11. 20:00 WarriorS - Comes Košíře 4:7 (3:2)
    Po 24.11. 20:00 FT PedF Praha B - Vendetta 3:3 (0:2)
    Po 24.11. 20:30 PE3NY - FC Marťans 3:3 (3:1)
    Út 25.11. 20:00 Gusanos Rojos - Frankie 3:5 (1:2)
    Út 25.11. 21:00 FC Real 8 - Božolé 1:3 (0:0)

    12.kolo

    Po 23.03. 20:00 FC Real 8 - Vendetta 0:4
    Po 23.03. 20:30 WarriorS - Frankie 9:5 (4:4)
    Po 23.03. 21:00 FT PedF Praha B - Comes Košíře 2:5
    Út 24.03. 21:00 FC Marťans - Za Zenitem 4:7
    St 25.03. 19:00 Gusanos Rojos - PE3NY 2:1
    St 25.03. 20:00 Letňany - Božolé 8:2

    13.kolo

    Po 30.03. 19:30 Vendetta - Letňany 1:2
    Po 30.03. 20:30 Frankie - FT PedF Praha B 3:3
    Po 30.03. 21:00 Comes Košíře - FC Real 8 6:2 (3:1)
    Út 31.03. 21:00 PE3NY - WarriorS 2:10 (0:4)
    St 01.04. 19:00 Gusanos Rojos - FC Marťans 6:1
    St 01.04. 20:00 Božolé - Za Zenitem 3:9 (2:4)

    14.kolo

    Po 13.04. 19:30 Za Zenitem - Vendetta 3:6 (3:2)
    Po 13.04. 20:30 FC Real 8 - Frankie 8:1
    Út 14.04. 21:00 Letňany - Comes Košíře 1:1 (1:1)
    St 15.04. 19:00 FT PedF Praha B - PE3NY 4:2 (2:1)
    St 15.04. 19:00 WarriorS - Gusanos Rojos 4:4 (2:0)
    St 15.04. 20:00 FC Marťans - Božolé 10:7

    15.kolo

    Po 20.04. 19:30 Vendetta - Božolé 3:7
    Po 20.04. 20:30 Frankie - Letňany 0:6
    Út 21.04. 19:00 Comes Košíře - Za Zenitem 5:6
    Út 21.04. 21:00 WarriorS - FC Marťans 4:3 (2:1)
    St 22.04. 20:00 Gusanos Rojos - FT PedF Praha B 3:5 (1:3)
    St 22.04. 20:00 PE3NY - FC Real 8 7:2 (3:1)

    16.kolo

    Po 27.04. 19:00 FC Marťans - Vendetta 4:6 (4:2)
    Po 27.04. 21:00 Božolé - Comes Košíře 4:3 (2:3)
    Po 27.04. 21:00 Za Zenitem - Frankie 11:1
    Út 28.04. 21:00 FT PedF Praha B - WarriorS 5:12 (2:8)
    St 29.04. 19:00 FC Real 8 - Gusanos Rojos 3:10 (1:3)
    St 29.04. 20:00 Letňany - PE3NY 1:6

    17.kolo

    Po 04.05. 19:30 Comes Košíře - Vendetta 3:4 (2:1)
    Po 04.05. 20:30 Frankie - Božolé 2:9 (1:7)
    Út 05.05. 21:00 WarriorS - FC Real 8 13:0 (6:0)
    St 06.05. 20:00 FT PedF Praha B - FC Marťans 4:0
    St 06.05. 20:00 Gusanos Rojos - Letňany 5:4 (0:2)
    St 06.05. 20:00 PE3NY - Za Zenitem 9:5 (4:3)

    18.kolo

    Po 11.05. 19:00 Vendetta - Frankie 5:0 (0:0)
    Po 11.05. 21:00 FC Marťans - Comes Košíře 2:2 (0:1)
    Út 12.05. 21:00 Letňany - WarriorS 2:7 (0:2)
    St 13.05. 20:00 Božolé - PE3NY 9:4 (7:3)
    St 13.05. 20:00 Za Zenitem - Gusanos Rojos 3:8 (1:4)
    St 13.05. 20:00 FC Real 8 - FT PedF Praha B 4:5 (3:4)

    19.kolo

    Po 18.05. 21:00 PE3NY - Vendetta 6:1 (4:0)
    Po 18.05. 21:00 Frankie - Comes Košíře 2:4
    Út 19.05. 21:00 WarriorS - Za Zenitem 13:3
    St 20.05. 20:00 FC Real 8 - FC Marťans 2:4 (2:1)
    St 20.05. 20:45 Gusanos Rojos - Božolé 13:4 (6:1)
    St 20.05. 21:00 FT PedF Praha B - Letňany 8:4 (3:2)

    20.kolo

    Po 25.05. 20:30 FC Marťans - Frankie 9:2
    Po 25.05. 21:00 Comes Košíře - PE3NY 4:1 (0:0)
    Út 26.05. 20:00 Vendetta - Gusanos Rojos 6:4 (3:1)
    Út 26.05. 21:00 Božolé - WarriorS 4:15 (1:7)
    St 27.05. 20:00 Za Zenitem - FT PedF Praha B 6:4 (4:0)
    St 27.05. 20:00 Letňany - FC Real 8 7:2

    21.kolo

    Po 01.06. 20:00 WarriorS - Vendetta 11:5 (5:3)
    Po 01.06. 20:30 PE3NY - Frankie 5:3
    Út 02.06. 20:00 FC Real 8 - Za Zenitem 4:4
    St 03.06. 19:00 Letňany - FC Marťans 6:3 (4:0)
    St 03.06. 19:00 Gusanos Rojos - Comes Košíře 7:3 (3:1)
    St 03.06. 21:00 FT PedF Praha B - Božolé 6:5 (3:2)

    22.kolo

    Po 15.06. 19:30 Vendetta - FT PedF Praha B 4:3 (1:2)
    Út 16.06. 20:00 Za Zenitem - Letňany 0:8
    Út 16.06. 21:00 Comes Košíře - WarriorS 4:6 (1:3)
    St 17.06. 19:00 Božolé - FC Real 8 12:6 (3:4)
    St 17.06. 20:00 FC Marťans - PE3NY 5:0
    St 17.06. 20:00 Frankie - Gusanos Rojos 2:8 (2:1)
    Správce soutěže: Zdeněk Vácha

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 14 4 4 155:81 46
    2. 22 12 3 7 111:83 39
    3. 22 11 3 8 87:86 36
    4. 22 11 2 9 79:60 35
    5. 22 11 2 9 87:86 35
    6. 22 9 5 8 94:75 32
    7. 22 10 2 10 117:130 32
    8. 22 9 4 9 106:105 31
    9. 22 9 3 10 82:74 30
    10. 22 9 1 12 116:142 28
    11. 22 6 3 13 78:126 21
    12. 22 4 2 16 58:122 14