Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 16. října 2019
svátek má Havel.
Hlavní menu
  • ID: 9327
  • Návštěvy: 17/1
  • mistrovská soutěž
  • ženy
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6183
    Týden:
    17
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 23.08. 00:00 Brumov - Nové Sady 4:7 (1:5)
    So 23.08. 00:00 Stachovice - Val. Meziříčí 1:3 (0:2)
    So 23.08. 00:00 Štramberk - Hol. Holky 2:6 (2:4)
    So 23.08. 00:00 Lubina - Veřovice 4:0 (0:0)

    2.kolo

    So 30.08. 00:00 Veřovice - Horní Bečva 7:0 (4:0)
    So 30.08. 00:00 Hol. Holky - Lubina 2:1
    So 30.08. 00:00 Val. Meziříčí - Štramberk 5:1 (3:0)
    So 30.08. 00:00 Brumov - Stachovice 0:2 (0:2)

    3.kolo

    So 06.09. 00:00 Stachovice - Nové Sady 2:1 (0:1)
    So 06.09. 00:00 Štramberk - Brumov 3:8 (2:4)
    So 06.09. 00:00 Lubina - Val. Meziříčí 2:1 (0:0)
    So 06.09. 00:00 Horní Bečva - Hol. Holky 0:9 (0:2)

    4.kolo

    So 13.09. 00:00 Nové Sady - Veřovice 6:0
    So 13.09. 00:00 Val. Meziříčí - Horní Bečva 7:0 (5:0)
    So 13.09. 00:00 Brumov - Lubina 2:1 (2:1)
    So 13.09. 00:00 Stachovice - Štramberk 6:1 (5:0)

    5.kolo

    So 20.09. 00:00 Štramberk - Nové Sady 1:3 (1:2)
    So 20.09. 00:00 Lubina - Stachovice 2:0 (0:0)
    So 20.09. 00:00 Horní Bečva - Brumov 2:4
    So 20.09. 00:00 Veřovice - Hol. Holky 0:6

    6.kolo

    So 27.09. 00:00 Nové Sady - Hol. Holky 5:1
    So 27.09. 00:00 Val. Meziříčí - Veřovice 4:1
    So 27.09. 00:00 Stachovice - Horní Bečva 5:1 (2:0)
    So 27.09. 00:00 Štramberk - Lubina 0:5 (0:3)

    7.kolo

    So 04.10. 00:00 Lubina - Nové Sady 3:1 (1:0)
    So 04.10. 00:00 Horní Bečva - Štramberk 2:1 (1:0)
    So 04.10. 00:00 Veřovice - Brumov 1:6
    So 04.10. 00:00 Hol. Holky - Val. Meziříčí 2:0 (0:0)

    8.kolo

    So 11.10. 00:00 Nové Sady - Val. Meziříčí 3:2 (3:0)
    So 11.10. 00:00 Brumov - Hol. Holky 1:4 (1:3)
    So 11.10. 00:00 Stachovice - Veřovice 6:3
    So 11.10. 00:00 Lubina - Horní Bečva 2:0 (1:0)

    9.kolo

    So 18.10. 00:00 Horní Bečva - Nové Sady 1:9 (1:3)
    So 18.10. 00:00 Veřovice - Štramberk 0:4
    So 18.10. 00:00 Hol. Holky - Stachovice 8:0 (4:0)
    So 18.10. 00:00 Val. Meziříčí - Brumov 3:1 (0:1)

    10.kolo

    So 25.10. 00:00 Nové Sady - Brumov 4:1 (4:0)
    So 25.10. 00:00 Val. Meziříčí - Stachovice 4:1 (0:0)
    So 25.10. 00:00 Hol. Holky - Štramberk 9:0 (1:0)
    So 25.10. 00:00 Veřovice - Lubina 1:1 (0:0)

    12.kolo

    So 04.04. 00:00 Nové Sady - Stachovice odloženo
    So 04.04. 00:00 Brumov - Štramberk 9:1 (4:0)
    So 04.04. 00:00 Val. Meziříčí - Lubina 3:0 (2:0)
    So 04.04. 00:00 Hol. Holky - Horní Bečva 11:0 (4:0)

    13.kolo

    So 11.04. 00:00 Veřovice - Nové Sady 0:6 (0:3)
    So 11.04. 00:00 Horní Bečva - Val. Meziříčí 0:5 (0:3)
    So 11.04. 00:00 Lubina - Brumov 1:4 (0:1)
    So 11.04. 00:00 Štramberk - Stachovice 0:2 (0:2)

    14.kolo

    So 18.04. 00:00 Nové Sady - Štramberk 11:1 (5:1)
    So 18.04. 00:00 Stachovice - Lubina 0:0 (0:0)
    So 18.04. 00:00 Brumov - Horní Bečva 6:0 (4:0)
    So 18.04. 00:00 Hol. Holky - Veřovice 6:0 (2:0)

    15.kolo

    So 25.04. 00:00 Hol. Holky - Nové Sady 3:3 (2:1)
    So 25.04. 00:00 Veřovice - Val. Meziříčí 2:2 (1:1)
    So 25.04. 00:00 Horní Bečva - Stachovice 0:1 (0:0)
    So 25.04. 00:00 Lubina - Štramberk 3:0 (2:0)

    16.kolo

    So 02.05. 00:00 Nové Sady - Lubina 1:0 (0:0)
    So 02.05. 00:00 Štramberk - Horní Bečva 3:2 (1:2)
    So 02.05. 00:00 Brumov - Veřovice 1:0 (1:0)
    So 02.05. 00:00 Val. Meziříčí - Hol. Holky 2:2 (0:2)

    17.kolo

    So 09.05. 00:00 Val. Meziříčí - Nové Sady 2:3 (1:2)
    So 09.05. 00:00 Hol. Holky - Brumov 4:0 (2:0)
    So 09.05. 00:00 Veřovice - Stachovice 1:3 (1:1)
    So 09.05. 00:00 Horní Bečva - Lubina 1:7 (1:4)

    18.kolo

    15.05. 17:00 Stachovice - Hol. Holky 0:2 (0:1)
    So 16.05. 10:00 Štramberk - Veřovice 8:0 ( 4:0)
    Ne 17.05. 12:30 Nové Sady - Horní Bečva 10:1 (5:1)
    Ne 17.05. 14:00 Brumov - Val. Meziříčí 0:4 (0:2)

    11.kolo

    So 23.05. 14:00 Stachovice - Brumov 2:2 (1:0)
    Ne 24.05. 14:00 Horní Bečva - Veřovice 2:3 (0:2)
    Ne 24.05. 15:00 Lubina - Hol. Holky 1:3 (0:1)
    Ne 24.05. 15:00 Štramberk - Val. Meziříčí 0:9 (0:3)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 16 13 2 1 78:15 41
    2. 16 13 1 2 84:23 40
    3. 16 10 2 4 56:19 32
    4. 16 8 2 6 33:19 26
    5. 16 8 2 6 32:39 26
    6. 16 8 1 7 49:39 25
    7. 16 3 0 13 26:80 9
    8. 16 2 2 12 19:65 8
    9. 16 1 0 15 12:90 3