Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 25. června 2019
svátek má Ivan.
Hlavní menu
  • ID: 9300
  • Návštěvy: 41/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Zlínský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    12060
    Týden:
    41
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 09.08. 16:30 Morkovice B - Buchlovice 6:3
    So 09.08. 17:30 Prakšice - Zlechov 0:2
    Ne 10.08. 10:15 Kunovice - Jalubí 2:1 np (1:1)
    Ne 10.08. 16:30 Sušice - Ořechov 1:2 np (1:1)
    Ne 10.08. 16:30 Koryčany - Vlčnov 0:4 (0:3)
    Ne 10.08. 16:30 Nedakonice - Havřice 5:3
    Ne 10.08. 16:30 Otrokovice B - Staré Město 2:7 (0:3)

    2.kolo

    So 16.08. 16:30 Ořechov - Morkovice B 3:0
    So 16.08. 17:30 Prakšice - Sušice 3:0
    Ne 17.08. 10:00 Zlechov - Staré Město 2:1 (1:0)
    Ne 17.08. 16:30 Havřice - Otrokovice B 1:8
    Ne 17.08. 16:30 Jalubí - Nedakonice 1:2 np (1:1)
    Ne 17.08. 16:30 Vlčnov - Kunovice 3:2 (3:0)
    Ne 17.08. 16:30 Buchlovice - Koryčany 2:3 np (2:2)

    3.kolo

    So 23.08. 16:30 Morkovice B - Prakšice 1:0 (0:0)
    Ne 24.08. 10:15 Kunovice - Buchlovice 1:2 np (1:1)
    Ne 24.08. 16:30 Sušice - Zlechov 1:2 np (1:1)
    Ne 24.08. 16:30 Koryčany - Ořechov 2:1 (2:0)
    Ne 24.08. 16:30 Nedakonice - Vlčnov 1:2 np (1:1)
    Ne 24.08. 16:30 Otrokovice B - Jalubí 5:0 (2:0)
    Ne 24.08. 16:30 Staré Město - Havřice 3:1

    4.kolo

    So 30.08. 10:00 Sušice - Morkovice B 1:2 (1:0)
    So 30.08. 16:30 Ořechov - Kunovice 2:5 (1:4)
    So 30.08. 17:30 Prakšice - Koryčany 3:1 (1:0)
    Ne 31.08. 10:00 Zlechov - Havřice 4:0 (1:0)
    Ne 31.08. 16:30 Jalubí - Staré Město 0:1 (0:1)
    Ne 31.08. 16:30 Vlčnov - Otrokovice B 2:1 (1:1)
    Ne 31.08. 16:30 Buchlovice - Nedakonice 2:3

    5.kolo

    So 06.09. 16:00 Morkovice B - Zlechov 0:1 np (0:0)
    So 06.09. 16:00 Koryčany - Sušice 6:0
    Ne 07.09. 10:15 Kunovice - Prakšice 3:2 (1:0)
    Ne 07.09. 16:00 Nedakonice - Ořechov 1:3
    Ne 07.09. 16:00 Otrokovice B - Buchlovice 1:2 (0:1)
    Ne 07.09. 16:00 Staré Město - Vlčnov 2:1 np (0:1)
    Ne 07.09. 16:00 Havřice - Jalubí 3:2 np

    6.kolo

    So 13.09. 00:00 Prakšice - Nedakonice 4:1
    So 13.09. 00:00 Zlechov - Jalubí 3:0
    So 13.09. 00:00 Vlčnov - Havřice 2:1 (1:1)
    So 13.09. 00:00 Buchlovice - Staré Město 3:2 np
    So 13.09. 00:00 Ořechov - Otrokovice B 0:4 (0:2)
    So 13.09. 00:00 Sušice - Kunovice 0:4 (0:2)
    So 13.09. 00:00 Morkovice B - Koryčany 1:3

    7.kolo

    So 20.09. 00:00 Koryčany - Zlechov 0:2 (0:2)
    So 20.09. 00:00 Kunovice - Morkovice B 1:2 (0:0)
    So 20.09. 00:00 Nedakonice - Sušice 5:2
    So 20.09. 00:00 Otrokovice B - Prakšice 3:0 (2:0)
    So 20.09. 00:00 Staré Město - Ořechov 3:0
    So 20.09. 00:00 Havřice - Buchlovice 0:6
    So 20.09. 00:00 Jalubí - Vlčnov 2:3 (0:1)

    8.kolo

    So 27.09. 00:00 Zlechov - Vlčnov 0:2 (0:1)
    So 27.09. 00:00 Buchlovice - Jalubí 2:0
    So 27.09. 00:00 Ořechov - Havřice 4:2 (3:1)
    So 27.09. 00:00 Prakšice - Staré Město 2:1 np (0:1)
    So 27.09. 00:00 Sušice - Otrokovice B 0:1 np (0:0)
    So 27.09. 00:00 Morkovice B - Nedakonice 3:2 (2:0)
    So 27.09. 00:00 Koryčany - Kunovice 5:0 (3:0)

    9.kolo

    Ne 05.10. 10:15 Kunovice - Zlechov 5:2 (2:1)
    Ne 05.10. 15:00 Nedakonice - Koryčany 2:3
    Ne 05.10. 15:00 Otrokovice B - Morkovice B 6:1 (2:0)
    Ne 05.10. 15:00 Staré Město - Sušice 5:1
    Ne 05.10. 15:00 Havřice - Prakšice 1:2 np (1:1)
    Ne 05.10. 15:00 Jalubí - Ořechov 1:3
    Ne 05.10. 15:00 Vlčnov - Buchlovice 1:0 (1:0)

    10.kolo

    So 11.10. 14:30 Prakšice - Jalubí 3:0 (3:0)
    So 11.10. 14:30 Morkovice B - Staré Město 5:2 (2:1)
    Ne 12.10. 10:00 Zlechov - Buchlovice 2:1 (2:1)
    Ne 12.10. 10:15 Kunovice - Nedakonice 2:0 (1:0)
    Ne 12.10. 14:30 Ořechov - Vlčnov 1:2 (1:0)
    Ne 12.10. 14:30 Sušice - Havřice 1:0 (0:0)
    Ne 12.10. 14:30 Koryčany - Otrokovice B 3:2 np (1:1)

    11.kolo

    Ne 19.10. 14:00 Nedakonice - Zlechov 3:2
    Ne 19.10. 14:00 Otrokovice B - Kunovice 0:2 (0:1)
    Ne 19.10. 14:00 Staré Město - Koryčany 1:2 np
    Ne 19.10. 14:00 Havřice - Morkovice B 0:4 (0:3)
    Ne 19.10. 14:00 Jalubí - Sušice 0:1
    Ne 19.10. 14:00 Vlčnov - Prakšice 3:4 (0:2)
    Ne 19.10. 14:00 Buchlovice - Ořechov 2:0

    12.kolo

    So 25.10. 00:00 Zlechov - Ořechov 3:1 (1:0)
    So 25.10. 00:00 Prakšice - Buchlovice 1:2
    So 25.10. 00:00 Sušice - Vlčnov 1:4 (0:3)
    So 25.10. 00:00 Morkovice B - Jalubí 5:0 (2:0)
    So 25.10. 00:00 Koryčany - Havřice 6:1
    So 25.10. 00:00 Kunovice - Staré Město 2:1 (1:1)
    So 25.10. 00:00 Nedakonice - Otrokovice B 2:4

    13.kolo

    So 01.11. 00:00 Otrokovice B - Zlechov 3:2 (2:0)
    So 01.11. 00:00 Staré Město - Nedakonice 0:2
    So 01.11. 00:00 Havřice - Kunovice 0:2 (0:1)
    So 01.11. 00:00 Jalubí - Koryčany 4:1
    So 01.11. 00:00 Vlčnov - Morkovice B 1:0 np (0:0)
    So 01.11. 00:00 Buchlovice - Sušice 2:0 (1:0)
    So 01.11. 00:00 Ořechov - Prakšice 2:1

    14.kolo

    Ne 09.11. 10:00 Zlechov - Prakšice 3:0
    Ne 09.11. 13:30 Ořechov - Sušice 2:0
    Ne 09.11. 13:30 Vlčnov - Koryčany 3:2
    Ne 09.11. 13:30 Jalubí - Kunovice 1:3
    Ne 09.11. 13:30 Havřice - Nedakonice 1:2
    Ne 09.11. 13:30 Staré Město - Otrokovice B 1:4
    Ne 16.11. 13:30 Buchlovice - Morkovice B 1:8 (0:3)

    15.kolo

    So 28.03. 15:00 Morkovice B - Ořechov 1:4 (0:4)
    Ne 29.03. 15:00 Staré Město - Zlechov 2:1
    Ne 29.03. 15:00 Otrokovice B - Havřice 5:0 (0:0)
    Ne 29.03. 15:00 Nedakonice - Jalubí 2:0
    Ne 29.03. 15:00 Kunovice - Vlčnov 3:2 (1:1)
    Ne 29.03. 15:00 Koryčany - Buchlovice 3:2 (2:0)
    Ne 29.03. 15:00 Sušice - Prakšice 1:2 np (1:1)

    16.kolo

    Ne 05.04. 15:30 Havřice - Staré Město 3:2 np (1:1)
    01.05. 16:30 Prakšice - Morkovice B 5:0 (4:0)
    01.05. 16:30 Ořechov - Koryčany 1:2 (1:1)
    08.05. 16:00 Vlčnov - Nedakonice 2:0 (0:0)
    08.05. 16:30 Zlechov - Sušice 3:2 (1:2)
    08.05. 16:30 Buchlovice - Kunovice 5:0
    08.05. 17:00 Jalubí - Otrokovice B 1:4 (0:0)

    17.kolo

    Ne 12.04. 10:15 Kunovice - Ořechov 3:4 np (1:1)
    Ne 12.04. 15:30 Havřice - Zlechov 2:1 (1:1)
    Ne 12.04. 15:30 Staré Město - Jalubí 2:3 np (0:1)
    Ne 12.04. 15:30 Otrokovice B - Vlčnov 4:3 (1:2)
    Ne 12.04. 15:30 Nedakonice - Buchlovice 1:3 (0:3)
    Ne 12.04. 15:30 Koryčany - Prakšice 2:1 (1:0)
    Ne 12.04. 15:30 Morkovice B - Sušice 3:2 (0:2)

    18.kolo

    So 18.04. 16:00 Ořechov - Nedakonice 1:2 (0:1)
    Ne 19.04. 10:00 Zlechov - Morkovice B 2:1 (2:1)
    Ne 19.04. 16:00 Sušice - Koryčany 1:4 (1:0)
    Ne 19.04. 16:00 Prakšice - Kunovice 2:1 (1:0)
    Ne 19.04. 16:00 Buchlovice - Otrokovice B 4:1 (2:1)
    Ne 19.04. 16:00 Vlčnov - Staré Město 3:2 (0:2)
    Ne 19.04. 16:00 Jalubí - Havřice 2:1 (1:0)

    19.kolo

    Ne 26.04. 10:15 Kunovice - Sušice 5:0 (2:0)
    Ne 26.04. 16:00 Jalubí - Zlechov 3:2 (0:0)
    Ne 26.04. 16:00 Havřice - Vlčnov 0:1 np (0:0)
    Ne 26.04. 16:00 Staré Město - Buchlovice 2:1 np (0:1)
    Ne 26.04. 16:00 Otrokovice B - Ořechov 2:1 (0:1)
    Ne 26.04. 16:00 Nedakonice - Prakšice 3:0 (2:0)
    Ne 26.04. 16:00 Koryčany - Morkovice B 3:1 (1:1)

    20.kolo

    Ne 03.05. 10:00 Zlechov - Koryčany 1:3 (0:1)
    Ne 03.05. 16:30 Morkovice B - Kunovice 1:3 (1:2)
    Ne 03.05. 16:30 Sušice - Nedakonice 0:2 (0:2)
    Ne 03.05. 16:30 Prakšice - Otrokovice B 2:1 (2:1)
    Ne 03.05. 16:30 Ořechov - Staré Město 3:2 (0:1)
    Ne 03.05. 16:30 Buchlovice - Havřice 4:3 np (2:2)
    Ne 03.05. 16:30 Vlčnov - Jalubí 5:1 (2:0)

    21.kolo

    08.05. 16:30 Havřice - Ořechov 4:2 (3:1)
    So 09.05. 16:30 Nedakonice - Morkovice B 5:0 (2:0)
    Ne 10.05. 14:30 Kunovice - Koryčany 2:1 (1:1)
    Ne 10.05. 16:30 Jalubí - Buchlovice 2:1 np (1:0)
    Ne 10.05. 16:30 Staré Město - Prakšice 2:0 (1:0)
    Ne 10.05. 16:30 Otrokovice B - Sušice 3:1 (0:0)
    Ne 10.05. 17:30 Vlčnov - Zlechov 4:3 np (2:3)

    22.kolo

    So 16.05. 16:30 Ořechov - Jalubí 1:2 np (1:1)
    Ne 17.05. 10:00 Zlechov - Kunovice 1:2 (0:1)
    Ne 17.05. 16:30 Koryčany - Nedakonice 4:3 (1:1)
    Ne 17.05. 16:30 Morkovice B - Otrokovice B 1:3 (0:0)
    Ne 17.05. 16:30 Sušice - Staré Město 0:7 (0:3)
    Ne 17.05. 16:30 Prakšice - Havřice 2:3 (2:0)
    Ne 17.05. 16:30 Buchlovice - Vlčnov 0:2 (0:0)

    23.kolo

    Ne 24.05. 16:30 Buchlovice - Zlechov 1:2 np (0:0)
    Ne 24.05. 16:30 Vlčnov - Ořechov 2:0 (1:0)
    Ne 24.05. 16:30 Jalubí - Prakšice 3:2 np (0:1)
    Ne 24.05. 16:30 Havřice - Sušice 8:1 (2:0)
    Ne 24.05. 16:30 Staré Město - Morkovice B 6:2 (3:1)
    Ne 24.05. 16:30 Otrokovice B - Koryčany 2:3 np (2:2)
    Ne 24.05. 16:30 Nedakonice - Kunovice 0:1 (0:0)

    24.kolo

    So 30.05. 16:30 Ořechov - Buchlovice 0:2 (0:2)
    Ne 31.05. 10:00 Zlechov - Nedakonice 1:4 (0:2)
    Ne 31.05. 10:15 Kunovice - Otrokovice B 2:3 np (0:2)
    Ne 31.05. 16:30 Koryčany - Staré Město 5:3 (4:2)
    Ne 31.05. 16:30 Morkovice B - Havřice 1:3 (0:3)
    Ne 31.05. 16:30 Sušice - Jalubí 1:6 (1:1)
    Ne 31.05. 16:30 Prakšice - Vlčnov 1:2 (0:0)

    25.kolo

    So 06.06. 16:30 Ořechov - Zlechov 3:2 (2:1)
    Ne 07.06. 16:30 Buchlovice - Prakšice 0:3 (0:1)
    Ne 07.06. 16:30 Vlčnov - Sušice 6:0 (2:0)
    Ne 07.06. 16:30 Jalubí - Morkovice B 3:1 (0:0)
    Ne 07.06. 16:30 Havřice - Koryčany 7:1 (2:1)
    Ne 07.06. 16:30 Staré Město - Kunovice 3:2 (1:1)
    Ne 07.06. 16:30 Otrokovice B - Nedakonice 10:0 (6:0)

    26.kolo

    12.06. 17:30 Prakšice - Ořechov 2:3 np (1:1)
    So 13.06. 16:30 Kunovice - Havřice 5:0 (1:0)
    Ne 14.06. 10:00 Zlechov - Otrokovice B 0:2 (0:1)
    Ne 14.06. 16:30 Nedakonice - Staré Město 0:6 (0:1)
    Ne 14.06. 16:30 Koryčany - Jalubí 11:2 (3:1)
    Ne 14.06. 16:30 Morkovice B - Vlčnov 2:4 (0:2)
    Ne 14.06. 16:30 Sušice - Buchlovice 1:0 (0:0)
    Správce soutěže: Fanda Fanda

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 18 4 1 3 65:32 63
    2. 26 16 2 2 6 82:39 54
    3. 26 15 4 0 7 75:52 53
    4. 26 16 1 3 6 62:40 53
    5. 26 11 2 5 8 67:45 42
    6. 26 10 3 4 9 50:44 40
    7. 26 12 1 1 12 52:59 39
    8. 26 10 3 1 12 46:45 37
    9. 26 9 3 2 12 44:42 35
    10. 26 9 3 1 13 44:52 34
    11. 26 10 0 2 14 52:65 32
    12. 26 5 4 3 14 36:67 26
    13. 26 6 2 3 15 46:75 25
    14. 26 3 0 4 19 19:83 13