Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 17. června 2019
svátek má Adolf.
Hlavní menu
  • ID: 929
  • Návštěvy: 12/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Ústí nad Orlicí  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Ústí nad Orlicí

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1897
    Týden:
    12
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 13.08. 00:00 Rudoltice - Thisted FC 3:0
    So 13.08. 00:00 Žichlínek - Sokol Klášterec 5:0
    So 13.08. 00:00 Tatenice B - Albrechtice B 0:2
    So 13.08. 00:00 Verměřovice B - Mistrovice B 2:1
    So 13.08. 00:00 AFK Kunvald - Tatran Lichkov 4:1

    3.kolo

    So 20.08. 00:00 Tatran Lichkov - Rudoltice 0:0 (0:0)
    So 20.08. 00:00 Mistrovice B - AFK Kunvald 2:1
    So 20.08. 00:00 Albrechtice B - Jiskra 2008 B 1:1
    So 20.08. 00:00 Sokol Klášterec - Tatenice B 5:0
    So 20.08. 00:00 Thisted FC - Žichlínek 1:2

    4.kolo

    So 27.08. 00:00 Rudoltice - Žichlínek 2:4
    So 27.08. 00:00 Tatenice B - Thisted FC 7:0
    So 27.08. 00:00 Jiskra 2008 B - Sokol Klášterec 3:1
    So 27.08. 00:00 Verměřovice B - Albrechtice B 4:2
    So 27.08. 00:00 Tatran Lichkov - Mistrovice B 0:1

    5.kolo

    So 03.09. 00:00 Mistrovice B - Rudoltice 1:3
    So 03.09. 00:00 Albrechtice B - AFK Kunvald 2:5
    So 03.09. 00:00 Sokol Klášterec - Verměřovice B 4:4
    So 03.09. 00:00 Thisted FC - Jiskra 2008 B 2:3
    So 03.09. 00:00 Žichlínek - Tatenice B 8:3

    6.kolo

    So 10.09. 00:00 Rudoltice - Tatenice B 4:0
    So 10.09. 00:00 Jiskra 2008 B - Žichlínek 2:2
    So 10.09. 00:00 Verměřovice B - Thisted FC 5:1
    So 10.09. 00:00 AFK Kunvald - Sokol Klášterec 4:1
    So 10.09. 00:00 Tatran Lichkov - Albrechtice B 6:3

    7.kolo

    So 17.09. 00:00 Albrechtice B - Mistrovice B 1:0
    So 17.09. 00:00 Sokol Klášterec - Tatran Lichkov 3:2
    So 17.09. 00:00 Thisted FC - AFK Kunvald 1:4
    So 17.09. 00:00 Žichlínek - Verměřovice B 5:1
    So 17.09. 00:00 Tatenice B - Jiskra 2008 B 0:2

    8.kolo

    So 24.09. 00:00 Rudoltice - Jiskra 2008 B 2:3
    So 24.09. 00:00 Verměřovice B - Tatenice B 2:1
    So 24.09. 00:00 AFK Kunvald - Žichlínek 2:1
    So 24.09. 00:00 Tatran Lichkov - Thisted FC 2:0
    So 24.09. 00:00 Mistrovice B - Sokol Klášterec 0:3

    1.kolo

    St 28.09. 00:00 AFK Kunvald - Rudoltice 1:0
    St 28.09. 00:00 Tatran Lichkov - Verměřovice B 1:2
    St 28.09. 00:00 Mistrovice B - Jiskra 2008 B výsledek
    St 28.09. 00:00 Albrechtice B - Žichlínek 3:5
    St 28.09. 00:00 Sokol Klášterec - Thisted FC 9:0

    9.kolo

    So 01.10. 00:00 Albrechtice B - Rudoltice 5:0 (3:0)
    So 01.10. 00:00 Thisted FC - Mistrovice B 1:6
    So 01.10. 00:00 Žichlínek - Tatran Lichkov 5:3
    So 01.10. 00:00 Tatenice B - AFK Kunvald 1:3
    So 01.10. 00:00 Jiskra 2008 B - Verměřovice B 3:0

    10.kolo

    So 08.10. 00:00 Rudoltice - Verměřovice B 0:2
    So 08.10. 00:00 AFK Kunvald - Jiskra 2008 B 3:2
    So 08.10. 00:00 Tatran Lichkov - Tatenice B 8:1
    So 08.10. 00:00 Mistrovice B - Žichlínek 0:2
    So 08.10. 00:00 Albrechtice B - Sokol Klášterec 2:2

    11.kolo

    So 15.10. 00:00 Sokol Klášterec - Rudoltice 0:1
    So 15.10. 00:00 Thisted FC - Albrechtice B 2:3
    So 15.10. 00:00 Tatenice B - Mistrovice B 1:1
    So 15.10. 00:00 Jiskra 2008 B - Tatran Lichkov 5:2
    So 15.10. 00:00 Verměřovice B - AFK Kunvald 1:3

    12.kolo

    So 08.04. 00:00 Rudoltice - AFK Kunvald 2:0
    So 08.04. 00:00 Verměřovice B - Tatran Lichkov 0:1
    So 08.04. 00:00 Jiskra 2008 B - Mistrovice B 2:0
    So 08.04. 00:00 Žichlínek - Albrechtice B 5:0
    So 08.04. 00:00 Thisted FC - Sokol Klášterec 1:3

    13.kolo

    So 15.04. 00:00 Thisted FC - Rudoltice výsledek
    So 15.04. 00:00 Sokol Klášterec - Žichlínek výsledek
    So 15.04. 00:00 Albrechtice B - Tatenice B 3:1
    So 15.04. 00:00 Mistrovice B - Verměřovice B 1:0
    So 15.04. 00:00 Tatran Lichkov - AFK Kunvald 1:3

    14.kolo

    So 22.04. 00:00 Rudoltice - Tatran Lichkov 1:1
    So 22.04. 00:00 AFK Kunvald - Mistrovice B 3:0:
    So 22.04. 00:00 Jiskra 2008 B - Albrechtice B 2:1 (2:0)
    So 22.04. 00:00 Tatenice B - Sokol Klášterec 4:3
    So 22.04. 00:00 Žichlínek - Thisted FC 4:0

    15.kolo

    So 29.04. 00:00 Žichlínek - Rudoltice výsledek
    So 29.04. 00:00 Thisted FC - Tatenice B 0:2
    So 29.04. 00:00 Sokol Klášterec - Jiskra 2008 B 1:2
    So 29.04. 00:00 Albrechtice B - Verměřovice B 1:0
    So 29.04. 00:00 Mistrovice B - Tatran Lichkov 0:2

    16.kolo

    So 06.05. 00:00 Rudoltice - Mistrovice B 2:1
    So 06.05. 00:00 AFK Kunvald - Albrechtice B 4:1
    So 06.05. 00:00 Verměřovice B - Sokol Klášterec 3:1
    So 06.05. 00:00 Jiskra 2008 B - Thisted FC 1:0
    So 06.05. 00:00 Tatenice B - Žichlínek 0:4

    17.kolo

    So 13.05. 00:00 Tatenice B - Rudoltice 1:3
    So 13.05. 00:00 Žichlínek - Jiskra 2008 B 3:3
    So 13.05. 00:00 Thisted FC - Verměřovice B 1:3
    So 13.05. 00:00 Sokol Klášterec - AFK Kunvald 2:2
    So 13.05. 00:00 Albrechtice B - Tatran Lichkov 1:4

    18.kolo

    So 20.05. 00:00 Mistrovice B - Albrechtice B výsledek
    So 20.05. 00:00 Tatran Lichkov - Sokol Klášterec výsledek
    So 20.05. 00:00 AFK Kunvald - Thisted FC výsledek
    So 20.05. 00:00 Verměřovice B - Žichlínek výsledek
    So 20.05. 00:00 Jiskra 2008 B - Tatenice B 2:2 (2:2)

    19.kolo

    20.kolo

    21.kolo

    22.kolo

    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 15 12 1 2 42:18 37
    2. 14 11 2 1 55:20 35
    3. 15 10 4 1 36:20 34
    4. 15 8 1 6 29:26 25
    5. 14 7 2 5 23:19 23
    6. 15 6 2 7 34:29 20
    7. 16 6 2 8 31:41 20
    8. 15 5 3 7 38:33 18
    9. 14 4 1 9 14:23 13
    10. 16 3 2 11 24:50 11
    11. 15 0 0 15 10:57 0