Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 24. července 2019
svátek má Kristýna.
Hlavní menu
  • ID: 9262
  • Návštěvy: 17/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Uherské Hradiště  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3139
    Týden:
    17
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 09.08. 16:30 Přečkovice - Korytná 5:2
    So 09.08. 16:30 Hradčovice - PSS Žítková 3:3
    Ne 10.08. 16:30 Bystřice - Drslavice B 1:2
    Ne 10.08. 16:30 Rudice - Vlčnov B 0:1

    2.kolo

    So 16.08. 16:30 Drslavice B - Hradčovice 5:1
    So 16.08. 16:30 Přečkovice - Bystřice 2:1 (0:0)
    Ne 17.08. 14:00 PSS Žítková - Rudice 6:1 (5:1)
    Ne 17.08. 16:30 Korytná - Vlčnov B 2:3 (1:1)

    3.kolo

    So 23.08. 00:00 Bystřice - Korytná 6:1
    So 23.08. 00:00 Hradčovice - Přečkovice 1:2
    So 23.08. 00:00 Rudice - Drslavice B 0:10
    So 23.08. 00:00 Vlčnov B - PSS Žítková 1:3

    4.kolo

    So 30.08. 00:00 Korytná - PSS Žítková 2:5 (0:3)
    So 30.08. 00:00 Drslavice B - Vlčnov B 3:0 (0:0)
    So 30.08. 00:00 Přečkovice - Rudice 7:1 (2:0)
    So 30.08. 00:00 Bystřice - Hradčovice 0:1 (0:0)

    5.kolo

    So 06.09. 00:00 Hradčovice - Korytná 6:1 (3:1)
    So 06.09. 00:00 Rudice - Bystřice 4:0 (1:0)
    So 06.09. 00:00 Vlčnov B - Přečkovice 2:0
    So 06.09. 00:00 PSS Žítková - Drslavice B 3:1 (1:0)

    6.kolo

    So 13.09. 00:00 Korytná - Drslavice B 3:1
    So 13.09. 00:00 Přečkovice - PSS Žítková 1:1
    So 13.09. 00:00 Bystřice - Vlčnov B 3:2
    So 13.09. 00:00 Hradčovice - Rudice 2:5 (0:2)

    7.kolo

    So 20.09. 00:00 Rudice - Korytná 5:0 (1:0)
    So 20.09. 00:00 Vlčnov B - Hradčovice 1:0 (0:0)
    So 20.09. 00:00 PSS Žítková - Bystřice 4:0 (2:0)
    So 20.09. 00:00 Drslavice B - Přečkovice 2:2 (1:2)

    8.kolo

    So 27.09. 00:00 Korytná - Přečkovice 2:7
    So 27.09. 00:00 Drslavice B - Bystřice 6:1
    So 27.09. 00:00 PSS Žítková - Hradčovice 3:3
    So 27.09. 00:00 Vlčnov B - Rudice 4:1

    9.kolo

    So 04.10. 15:00 Vlčnov B - Korytná 5:2
    Ne 05.10. 15:00 Rudice - PSS Žítková 1:5
    Ne 05.10. 15:00 Hradčovice - Drslavice B 1:4 (1:0)
    Ne 05.10. 15:00 Bystřice - Přečkovice 0:6

    10.kolo

    Ne 12.10. 14:00 PSS Žítková - Vlčnov B 4:0 (1:0)
    Ne 12.10. 14:30 Korytná - Bystřice 1:1 (1:1)
    Ne 12.10. 14:30 Přečkovice - Hradčovice 3:1 (2:1)
    Ne 12.10. 14:30 Drslavice B - Rudice 6:2 (4:0)

    11.kolo

    So 18.10. 00:00 PSS Žítková - Korytná 5:0 (4:0)
    So 18.10. 00:00 Vlčnov B - Drslavice B 0:2 (0:2)
    So 18.10. 00:00 Rudice - Přečkovice 1:4 (1:3)
    So 18.10. 00:00 Hradčovice - Bystřice 3:0 (1:0)

    16.kolo

    Ne 29.03. 15:00 Korytná - Vlčnov B 5:3 (2:1)
    Ne 29.03. 15:00 PSS Žítková - Rudice 13:1 (7:1)
    Ne 29.03. 15:00 Drslavice B - Hradčovice 6:2 (4:1)
    Ne 29.03. 15:00 Přečkovice - Bystřice 4:1 (1:1)

    17.kolo

    So 04.04. 15:30 Bystřice - Korytná 2:1
    So 04.04. 15:30 Rudice - Drslavice B 1:9
    So 04.04. 15:30 Vlčnov B - PSS Žítková 0:4 (0:1)
    Ne 05.04. 15:30 Hradčovice - Přečkovice 2:3

    18.kolo

    So 11.04. 00:00 Korytná - PSS Žítková 1:6 (0:4)
    So 11.04. 00:00 Drslavice B - Vlčnov B 2:1 (1:1)
    So 11.04. 00:00 Přečkovice - Rudice 2:0 (2:0)
    So 11.04. 00:00 Bystřice - Hradčovice 2:3 (0:1)

    19.kolo

    So 18.04. 00:00 Hradčovice - Korytná 1:1 (0:0)
    So 18.04. 00:00 Rudice - Bystřice 1:2
    So 18.04. 00:00 Vlčnov B - Přečkovice 1:1
    So 18.04. 00:00 PSS Žítková - Drslavice B 4:0 (3:0)

    20.kolo

    So 25.04. 00:00 Korytná - Drslavice B 4:5
    So 25.04. 00:00 Přečkovice - PSS Žítková 3:1
    So 25.04. 00:00 Bystřice - Vlčnov B 0:4
    So 25.04. 00:00 Hradčovice - Rudice 0:0

    21.kolo

    So 02.05. 00:00 Rudice - Korytná 4:2
    So 02.05. 00:00 Vlčnov B - Hradčovice 3:2
    So 02.05. 00:00 PSS Žítková - Bystřice 2:0 (0:0)
    So 02.05. 00:00 Drslavice B - Přečkovice 2:2 (2:0)

    12.kolo

    So 09.05. 00:00 Korytná - Hradčovice 0:6 (0:1)
    So 09.05. 00:00 Bystřice - Rudice 5:1 (1:1)
    So 09.05. 00:00 Přečkovice - Vlčnov B 2:1 (1:0)
    So 09.05. 00:00 Drslavice B - PSS Žítková 2:3 (0:0)

    13.kolo

    So 16.05. 00:00 Drslavice B - Korytná 17:0 (7:0)
    So 16.05. 00:00 PSS Žítková - Přečkovice 2:2 (2:1)
    So 16.05. 00:00 Vlčnov B - Bystřice 5:3 (2:2)
    So 16.05. 00:00 Rudice - Hradčovice 2:4 (0:3)

    14.kolo

    So 23.05. 00:00 Korytná - Rudice 0:2 (0:0)
    So 23.05. 00:00 Hradčovice - Vlčnov B 2:3
    So 23.05. 00:00 Bystřice - PSS Žítková 2:2 (1:0)
    So 23.05. 00:00 Přečkovice - Drslavice B 3:0

    15.kolo

    So 30.05. 00:00 Přečkovice - Korytná 8:0 (3:0)
    So 30.05. 00:00 Bystřice - Drslavice B 3:4 (1:3)
    So 30.05. 00:00 Hradčovice - PSS Žítková 0:5 (0:2)
    So 30.05. 00:00 Rudice - Vlčnov B 1:4 (1:2)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 21 15 5 1 69:24 50
    2. 21 15 5 1 84:24 50
    3. 21 14 2 5 89:37 44
    4. 21 11 1 9 44:42 34
    5. 21 6 4 11 44:52 22
    6. 21 5 2 14 33:59 17
    7. 21 5 1 15 34:86 16
    8. 21 2 2 17 30:103 8