Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 16. července 2019
svátek má Luboš.
Hlavní menu
  • ID: 9261
  • Návštěvy: 7/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Uherské Hradiště  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2938
    Týden:
    7
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    Ne 10.08. 16:30 Tučapy - Jalubí B 1:0
    Ne 10.08. 16:30 Babice - Jankovice 3:2
    Ne 26.10. 14:00 Stříbrnice - Uherský Ostroh B 1:0 (0:0)
    Ne 26.10. 14:00 Podolí - Velehrad 1:4

    2.kolo

    So 16.08. 16:30 Uherský Ostroh B - Velehrad 2:1
    Ne 17.08. 10:00 Jalubí B - Babice 0:3
    Ne 17.08. 16:30 Stříbrnice - Tučapy 3:3 (2:2)
    Ne 02.11. 13:30 Jankovice - Podolí 3:0 (2:0)

    3.kolo

    Ne 24.08. 16:30 Tučapy - Uherský Ostroh B 2:2 (1:1)
    Ne 24.08. 16:30 Babice - Stříbrnice 7:1 (2:0)
    Ne 24.08. 16:30 Podolí - Jalubí B 2:3
    Ne 24.08. 16:30 Velehrad - Jankovice 3:3

    4.kolo

    So 30.08. 16:30 Uherský Ostroh B - Jankovice 2:5 (1:1)
    Ne 31.08. 10:00 Jalubí B - Velehrad 0:3 (0:1)
    Ne 31.08. 16:30 Stříbrnice - Podolí 7:1 (4:1)
    Ne 31.08. 16:30 Tučapy - Babice 4:3 (2:3)

    5.kolo

    Ne 07.09. 16:00 Babice - Uherský Ostroh B 6:0
    Ne 07.09. 16:00 Podolí - Tučapy 5:3
    Ne 07.09. 16:00 Velehrad - Stříbrnice 2:0
    Ne 07.09. 16:00 Jankovice - Jalubí B 2:1

    6.kolo

    So 13.09. 16:00 Uherský Ostroh B - Jalubí B 4:0 (3:0)
    Ne 14.09. 16:00 Stříbrnice - Jankovice 6:5
    Ne 14.09. 16:00 Tučapy - Velehrad 1:2
    Ne 14.09. 16:00 Babice - Podolí 9:0

    7.kolo

    Ne 21.09. 15:30 Podolí - Uherský Ostroh B 1:3 (0:0)
    Ne 21.09. 15:30 Velehrad - Babice 1:2
    Ne 21.09. 15:30 Jankovice - Tučapy 4:2
    Ne 02.11. 10:00 Jalubí B - Stříbrnice 5:1 (1:1)

    8.kolo

    So 27.09. 00:00 Uherský Ostroh B - Stříbrnice 0:3
    So 27.09. 00:00 Jalubí B - Tučapy 0:0
    So 27.09. 00:00 Jankovice - Babice 4:4
    So 27.09. 00:00 Velehrad - Podolí 4:0

    9.kolo

    Ne 05.10. 15:00 Velehrad - Uherský Ostroh B 6:3 (2:2)
    Ne 05.10. 15:00 Podolí - Jankovice 2:4
    Ne 05.10. 15:00 Babice - Jalubí B 5:0
    Ne 05.10. 15:00 Tučapy - Stříbrnice 2:3 (2:2)

    10.kolo

    So 11.10. 14:30 Uherský Ostroh B - Tučapy 2:6 (2:5)
    Ne 12.10. 10:00 Jalubí B - Podolí 3:0 (0:0)
    Ne 12.10. 14:30 Stříbrnice - Babice 1:2 (0:2)
    Ne 12.10. 14:30 Jankovice - Velehrad 1:3 (0:1)

    11.kolo

    So 18.10. 00:00 Jankovice - Uherský Ostroh B 4:4 (2:2)
    So 18.10. 00:00 Velehrad - Jalubí B 5:1 (0:1)
    So 18.10. 00:00 Podolí - Stříbrnice 1:3 (1:2)
    So 18.10. 00:00 Babice - Tučapy 4:0 (2:0)

    16.kolo

    Ne 29.03. 15:00 Uherský Ostroh B - Velehrad 2:1 (2:0)
    Ne 29.03. 15:00 Jankovice - Podolí 3:0 (2:0)
    Ne 29.03. 15:00 Jalubí B - Babice 1:8 (0:4)
    So 06.06. 16:30 Stříbrnice - Tučapy 3:1

    17.kolo

    So 04.04. 15:30 Babice - Stříbrnice 4:1
    Ne 05.04. 15:30 Tučapy - Uherský Ostroh B 2:2
    Ne 05.04. 15:30 Podolí - Jalubí B 5:3
    Ne 05.04. 15:30 Velehrad - Jankovice 6:2

    18.kolo

    So 11.04. 00:00 Uherský Ostroh B - Jankovice 3:2 (2:2)
    So 11.04. 00:00 Jalubí B - Velehrad 1:3 (0:0)
    So 11.04. 00:00 Stříbrnice - Podolí 0:1 (0:1)
    So 11.04. 00:00 Tučapy - Babice 1:7 (1:3)

    19.kolo

    So 18.04. 00:00 Babice - Uherský Ostroh B 3:1 (2:0)
    So 18.04. 00:00 Podolí - Tučapy 2:1
    So 18.04. 00:00 Velehrad - Stříbrnice 1:1
    So 18.04. 00:00 Jankovice - Jalubí B 8:3

    20.kolo

    So 25.04. 00:00 Uherský Ostroh B - Jalubí B 5:1 (3:0)
    So 25.04. 00:00 Stříbrnice - Jankovice 0:3
    So 25.04. 00:00 Tučapy - Velehrad 2:1
    So 25.04. 00:00 Babice - Podolí 12:0

    21.kolo

    So 02.05. 00:00 Podolí - Uherský Ostroh B 0:4
    So 02.05. 00:00 Velehrad - Babice 2:2
    So 02.05. 00:00 Jankovice - Tučapy 3:2
    So 02.05. 00:00 Jalubí B - Stříbrnice 0:4

    12.kolo

    Ne 10.05. 16:30 Uherský Ostroh B - Babice 1:1
    Ne 10.05. 16:30 Tučapy - Podolí 10:1
    Ne 10.05. 16:30 Stříbrnice - Velehrad 2:2
    Ne 10.05. 16:30 Jalubí B - Jankovice 0:5

    13.kolo

    Ne 17.05. 16:30 Jalubí B - Uherský Ostroh B 3:1
    Ne 17.05. 16:30 Jankovice - Stříbrnice 3:2
    Ne 17.05. 16:30 Velehrad - Tučapy 4:2
    Ne 17.05. 16:30 Podolí - Babice 0:9

    14.kolo

    Ne 24.05. 16:30 Uherský Ostroh B - Podolí 3:0
    Ne 24.05. 16:30 Babice - Velehrad 3:2
    Ne 24.05. 16:30 Tučapy - Jankovice 2:6
    Ne 24.05. 16:30 Stříbrnice - Jalubí B 4:0

    15.kolo

    Ne 31.05. 16:30 Stříbrnice - Uherský Ostroh B 2:0
    Ne 31.05. 16:30 Tučapy - Jalubí B 6:0
    Ne 31.05. 16:30 Babice - Jankovice 7:1
    Ne 31.05. 16:30 Podolí - Velehrad 0:2
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 21 17 3 1 104:23 54
    2. 21 12 4 5 58:31 40
    3. 21 12 3 6 73:55 39
    4. 21 10 3 8 48:43 33
    5. 21 8 4 9 44:50 28
    6. 21 6 4 11 53:57 22
    7. 21 4 1 16 25:75 13
    8. 21 4 0 17 22:93 12