Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 20. června 2019
svátek má Květa.
Hlavní menu
  • ID: 9246
  • Návštěvy: 23/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Pelhřimov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7291
    Týden:
    23
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 09.08. 16:30 Kamenice n.L. B - Hořepník 3:5 (1:2)
    So 09.08. 16:30 Žirovnice B - Pacov B 2:5 (0:4)
    So 09.08. 16:30 Počátky - Plačkov 2:4 (1:3)
    Ne 10.08. 16:00 Maraton PE - Ústrašín 5:1
    Ne 10.08. 16:30 Obrataň - Božejov 6:0
    Ne 10.08. 16:30 Čejov - Červená Řečice 0:0 (0:0)

    2.kolo

    So 16.08. 15:30 Hořepník - Žirovnice B 1:5 (0:3)
    So 16.08. 16:30 Ústrašín - Červená Řečice 2:0 (1:0)
    So 16.08. 16:30 Plačkov - Čejov 1:1
    So 16.08. 16:30 Pacov B - Počátky 2:1 (1:1)
    Ne 17.08. 14:30 Maraton PE - Žirov 5:1 (2:1)
    Ne 17.08. 15:00 Božejov - Kamenice n.L. B 3:6 (1:3)

    3.kolo

    So 23.08. 16:30 Žirov - Ústrašín 1:2 (0:2)
    So 23.08. 16:30 Obrataň - Maraton PE 1:1 (0:1)
    So 23.08. 16:30 Žirovnice B - Božejov 3:1 (1:0)
    So 23.08. 16:30 Počátky - Hořepník 5:0
    Ne 24.08. 15:00 Červená Řečice - Plačkov 0:1
    Ne 24.08. 16:30 Čejov - Pacov B 4:4

    4.kolo

    So 30.08. 15:00 Božejov - Počátky 1:4 (1:0)
    So 30.08. 15:30 Hořepník - Čejov 1:3
    So 30.08. 16:30 Ústrašín - Plačkov 2:2 (1:2)
    So 30.08. 16:30 Pacov B - Červená Řečice 1:0 (1:0)
    Ne 31.08. 15:00 Žirov - Obrataň 1:4
    Ne 31.08. 16:00 Maraton PE - Kamenice n.L. B 2:1 (1:0)

    5.kolo

    So 06.09. 16:00 Kamenice n.L. B - Žirov 2:2 (1:2)
    So 06.09. 16:00 Žirovnice B - Maraton PE 1:6 (0:5)
    So 06.09. 16:00 Plačkov - Pacov B 0:3 (0:1)
    Ne 07.09. 15:00 Červená Řečice - Hořepník 2:5
    Ne 07.09. 16:00 Obrataň - Ústrašín 4:1 (2:1)
    Ne 07.09. 16:00 Čejov - Božejov 3:3 (3:0)

    6.kolo

    So 13.09. 15:30 Hořepník - Plačkov 2:2
    So 13.09. 16:00 Ústrašín - Pacov B 2:5 (0:5)
    Ne 14.09. 13:00 Maraton PE - Počátky 3:1 (1:0)
    Ne 14.09. 15:00 Božejov - Červená Řečice 1:2 (0:1)
    Ne 14.09. 15:00 Žirov - Žirovnice B 4:5
    Ne 14.09. 16:00 Obrataň - Kamenice n.L. B 1:3

    7.kolo

    So 20.09. 15:30 Žirovnice B - Obrataň 3:4 (1:1)
    So 20.09. 15:30 Počátky - Žirov 5:0 (1:0)
    So 20.09. 15:30 Plačkov - Božejov 4:2
    So 20.09. 15:30 Pacov B - Hořepník 1:1
    Ne 21.09. 15:30 Kamenice n.L. B - Ústrašín 5:1 (3:0)
    Ne 21.09. 15:30 Čejov - Maraton PE 0:5

    8.kolo

    So 27.09. 15:30 Ústrašín - Hořepník 2:6
    So 27.09. 15:30 Obrataň - Počátky 4:3 (1:3)
    So 27.09. 15:30 Kamenice n.L. B - Žirovnice B 4:3
    Ne 28.09. 15:00 Božejov - Pacov B 3:3
    Ne 28.09. 15:00 Žirov - Čejov 3:2
    Ne 28.09. 15:30 Maraton PE - Červená Řečice 5:1 (2:1)

    9.kolo

    So 04.10. 15:00 Žirovnice B - Ústrašín 1:3
    So 04.10. 15:00 Počátky - Kamenice n.L. B 6:2 (4:1)
    So 04.10. 15:00 Plačkov - Maraton PE 1:3 (1:0)
    So 04.10. 15:30 Hořepník - Božejov 2:1
    Ne 05.10. 15:00 Čejov - Obrataň 2:4
    Ne 05.10. 15:00 Červená Řečice - Žirov 2:3 (1:3)

    10.kolo

    So 11.10. 15:00 Ústrašín - Božejov 4:1 (2:1)
    So 11.10. 15:00 Kamenice n.L. B - Čejov 2:1 (1:0)
    So 11.10. 15:00 Žirovnice B - Počátky 1:1 (0:1)
    Ne 12.10. 15:00 Maraton PE - Pacov B 0:2 (0:1)
    Ne 12.10. 15:00 Žirov - Plačkov 4:1 (2:1)
    Ne 12.10. 15:00 Obrataň - Červená Řečice 3:1 (0:0)

    11.kolo

    So 18.10. 14:30 Počátky - Ústrašín 9:2 (4:1)
    So 18.10. 14:30 Plačkov - Obrataň 0:4 (0:0)
    So 18.10. 14:30 Pacov B - Žirov 7:0
    So 18.10. 15:30 Hořepník - Maraton PE 4:2
    Ne 19.10. 14:30 Čejov - Žirovnice B 1:0 (1:0)
    Ne 19.10. 14:30 Červená Řečice - Kamenice n.L. B 1:4

    12.kolo

    So 25.10. 13:30 Žirov - Hořepník 1:3
    So 25.10. 13:30 Kamenice n.L. B - Plačkov 2:1 (0:0)
    So 25.10. 13:30 Žirovnice B - Červená Řečice 3:1 (0:1)
    So 25.10. 13:30 Počátky - Čejov 5:0 (2:0)
    Ne 26.10. 12:30 Maraton PE - Božejov 6:0 (1:0)
    Ne 26.10. 13:30 Obrataň - Pacov B 6:3 (4:2)

    13.kolo

    So 01.11. 13:30 Plačkov - Žirovnice B 1:2 (1:2)
    So 01.11. 13:30 Pacov B - Kamenice n.L. B 3:1 (1:1)
    So 01.11. 15:30 Hořepník - Obrataň 3:2 (1:2)
    Ne 02.11. 13:30 Čejov - Ústrašín 1:1
    Ne 02.11. 13:30 Červená Řečice - Počátky 3:3 (0:1)
    Ne 02.11. 13:30 Božejov - Žirov 1:1

    14.kolo

    So 08.11. 00:00 Ústrašín - Maraton PE 2:5
    So 08.11. 00:00 Božejov - Obrataň 2:3
    So 08.11. 00:00 Hořepník - Kamenice n.L. B 7:1
    So 08.11. 00:00 Pacov B - Žirovnice B 4:1
    So 08.11. 00:00 Plačkov - Počátky 2:0
    So 08.11. 00:00 Červená Řečice - Čejov 1:1

    15.kolo

    So 28.03. 14:30 Žirov - Maraton PE 0:4
    So 28.03. 15:00 Počátky - Pacov B 4:1 (2:0)
    So 28.03. 15:00 Kamenice n.L. B - Božejov 3:1 (1:0)
    Ne 29.03. 15:00 Červená Řečice - Ústrašín 1:0 (0:0)
    Ne 29.03. 15:00 Čejov - Plačkov 0:1 (0:0)
    Ne 29.03. 15:00 Žirovnice B - Hořepník 0:2 (0:1)

    16.kolo

    So 04.04. 14:00 Maraton PE - Obrataň 6:2 (4:1)
    So 04.04. 15:30 Ústrašín - Žirov 0:2 (0:0)
    01.05. 16:30 Božejov - Žirovnice B 2:5
    01.05. 16:30 Plačkov - Červená Řečice 0:0
    08.05. 16:30 Hořepník - Počátky odloženo
    08.05. 16:30 Pacov B - Čejov odloženo

    17.kolo

    So 11.04. 15:30 Plačkov - Ústrašín 5:0 (1:0)
    So 11.04. 15:30 Počátky - Božejov 3:3 (1:0)
    So 11.04. 15:30 Kamenice n.L. B - Maraton PE 2:1 (0:1)
    So 11.04. 15:30 Obrataň - Žirov 1:2 (1:2)
    Ne 12.04. 15:00 Červená Řečice - Pacov B 1:5 (0:1)
    Ne 12.04. 15:30 Čejov - Hořepník 2:2 (1:1)

    18.kolo

    So 18.04. 15:30 Hořepník - Červená Řečice 0:0
    So 18.04. 16:00 Ústrašín - Obrataň 2:0
    So 18.04. 16:00 Žirov - Kamenice n.L. B 0:0
    So 18.04. 16:00 Pacov B - Plačkov 1:4 (0:2)
    Ne 19.04. 15:00 Božejov - Čejov 5:2 (2:1)
    Ne 19.04. 16:00 Maraton PE - Žirovnice B 4:0 (1:0)

    19.kolo

    So 25.04. 16:00 Pacov B - Ústrašín 2:2 (2:1)
    So 25.04. 16:00 Plačkov - Hořepník 4:1
    So 25.04. 16:00 Počátky - Maraton PE 4:1 (3:0)
    So 25.04. 16:00 Žirovnice B - Žirov 5:4 (3:2)
    Ne 26.04. 15:00 Červená Řečice - Božejov 0:2
    Ne 26.04. 16:00 Kamenice n.L. B - Obrataň 5:2 (1:1)

    20.kolo

    So 02.05. 16:30 Ústrašín - Kamenice n.L. B 1:3 (1:0)
    So 02.05. 16:30 Obrataň - Žirovnice B 3:1
    So 02.05. 16:30 Žirov - Počátky 0:1 (0:1)
    Ne 03.05. 15:00 Božejov - Plačkov 1:0
    Ne 03.05. 15:00 Hořepník - Pacov B 5:2
    Ne 03.05. 16:30 Maraton PE - Čejov 6:1

    21.kolo

    So 09.05. 16:30 Pacov B - Božejov 2:1 (0:1)
    So 09.05. 16:30 Počátky - Obrataň 1:2 (0:1)
    Ne 10.05. 15:00 Hořepník - Ústrašín 8:0
    Ne 10.05. 15:00 Červená Řečice - Maraton PE 2:4 (1:4)
    Ne 10.05. 16:30 Čejov - Žirov 1:4 (0:2)
    Ne 10.05. 16:30 Žirovnice B - Kamenice n.L. B 3:6 (2:1)

    22.kolo

    So 16.05. 16:30 Ústrašín - Žirovnice B 2:0 (1:0)
    So 16.05. 16:30 Žirov - Červená Řečice 1:2
    So 16.05. 17:00 Kamenice n.L. B - Počátky 2:0 (0:0)
    Ne 17.05. 15:00 Božejov - Hořepník 0:0 (0:0)
    Ne 17.05. 16:00 Maraton PE - Plačkov 1:4 (0:3)
    Ne 17.05. 16:30 Obrataň - Čejov 6:0

    23.kolo

    So 23.05. 15:00 Plačkov - Žirov 1:2 (0:0)
    So 23.05. 16:30 Pacov B - Maraton PE 2:1 (1:1)
    So 23.05. 16:30 Počátky - Žirovnice B 2:2 (0:1)
    Ne 24.05. 15:00 Božejov - Ústrašín 2:1
    Ne 24.05. 15:00 Červená Řečice - Obrataň 2:1 (1:1)
    Ne 24.05. 16:30 Čejov - Kamenice n.L. B 1:1 (1:0)

    24.kolo

    So 30.05. 16:30 Ústrašín - Počátky 2:7 (0:2)
    So 30.05. 16:30 Kamenice n.L. B - Červená Řečice 4:2 (1:2)
    So 30.05. 16:30 Obrataň - Plačkov 5:3 (1:1)
    So 30.05. 16:30 Žirov - Pacov B 2:4 (2:2)
    Ne 31.05. 16:00 Maraton PE - Hořepník 4:1 (2:1)
    Ne 31.05. 16:30 Žirovnice B - Čejov 3:1

    25.kolo

    So 06.06. 16:00 Božejov - Maraton PE 3:5 (1:5)
    So 06.06. 16:30 Pacov B - Obrataň 2:1 (1:1)
    So 06.06. 16:30 Plačkov - Kamenice n.L. B 2:3 (0:2)
    Ne 07.06. 15:00 Hořepník - Žirov 5:2
    Ne 07.06. 15:00 Červená Řečice - Žirovnice B 5:1
    Ne 07.06. 16:30 Čejov - Počátky 1:3

    26.kolo

    So 13.06. 16:30 Ústrašín - Čejov 4:1 (3:0)
    So 13.06. 16:30 Počátky - Červená Řečice 8:2 (3:0)
    So 13.06. 16:30 Žirovnice B - Plačkov 6:1 (4:1)
    So 13.06. 16:30 Kamenice n.L. B - Pacov B 2:2 (1:1)
    So 13.06. 16:30 Obrataň - Hořepník 7:1
    So 13.06. 16:30 Žirov - Božejov 2:4
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 24 17 1 6 85:37 52
    2. 24 15 5 4 71:44 50
    3. 24 15 4 5 67:51 49
    4. 24 15 1 8 76:48 46
    5. 24 13 4 7 82:40 43
    6. 24 12 5 7 65:55 41
    7. 24 9 4 11 45:47 31
    8. 24 9 2 13 56:68 29
    9. 24 7 3 14 42:67 24
    10. 24 7 3 14 39:76 24
    11. 24 5 5 14 31:58 20
    12. 24 5 5 14 43:70 20
    13. 24 2 8 14 29:70 14