Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 17. června 2019
svátek má Adolf.
Hlavní menu
  • ID: 9152
  • Návštěvy: 69/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Uherské Hradiště  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    8965
    Týden:
    69
    Dnes:
    14
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 09.08. 16:00 Bílovice - Ostrožská Lhota 0k:3
    So 09.08. 16:30 Slavkov - 1.FC Slovácko C 0:1
    So 09.08. 16:30 Drslavice - Zlámanec 5:1 (4:1)
    Ne 10.08. 16:30 Košíky - Nezdenice 0:3 (0:2)
    Ne 10.08. 16:30 Jarošov - Kudlovice 4:1
    Ne 10.08. 16:30 Šumice - Traplice 6:0 (3:0)
    Ne 10.08. 16:30 Dolní Němčí B - Hluk B 3:2 (2:1)

    2.kolo

    So 16.08. 16:30 Nezdenice - Hluk B 1:2 (1:0)
    Ne 17.08. 16:30 Ostrožská Lhota - Dolní Němčí B 2:2 (1:1)
    Ne 17.08. 16:30 Zlámanec - Bílovice 4:1 (3:0)
    Ne 17.08. 16:30 1.FC Slovácko C - Drslavice 2:0 (1:0)
    Ne 17.08. 16:30 Traplice - Slavkov 0:4 (0:2)
    Ne 17.08. 16:30 Kudlovice - Šumice 1:5 (0:2)
    Ne 17.08. 16:30 Košíky - Jarošov 3:1 (2:0)

    3.kolo

    So 23.08. 16:30 Slavkov - Kudlovice 2:0 (0:0)
    So 23.08. 16:30 Drslavice - Traplice 4:0 (0:0)
    So 23.08. 16:30 Dolní Němčí B - Zlámanec 2:3 (1:1)
    Ne 24.08. 16:30 Jarošov - Nezdenice 4:0
    Ne 24.08. 16:30 Šumice - Košíky 3:0 (1:0)
    Ne 24.08. 16:30 Bílovice - 1.FC Slovácko C 5:2
    Ne 24.08. 16:30 Hluk B - Ostrožská Lhota 2:1 (1:0)

    4.kolo

    So 30.08. 16:30 Nezdenice - Ostrožská Lhota 1:1 (0:1)
    Ne 31.08. 16:30 Zlámanec - Hluk B 3:4 (1:2)
    Ne 31.08. 16:30 1.FC Slovácko C - Dolní Němčí B 4:4 (4:0)
    Ne 31.08. 16:30 Traplice - Bílovice 3:3 (2:1)
    Ne 31.08. 16:30 Kudlovice - Drslavice 4:4 (4:0)
    Ne 31.08. 16:30 Košíky - Slavkov 1:1 (0:0)
    Ne 31.08. 16:30 Jarošov - Šumice 2:2 (2:1)

    5.kolo

    So 06.09. 16:00 Slavkov - Jarošov 2:0 (1:0)
    So 06.09. 16:00 Drslavice - Košíky 5:0 (2:0)
    So 06.09. 16:00 Bílovice - Kudlovice 0:1
    So 06.09. 16:00 Dolní Němčí B - Traplice 5:0 (1:0)
    Ne 07.09. 16:00 Šumice - Nezdenice 2:1 (2:0)
    Ne 07.09. 16:00 Hluk B - 1.FC Slovácko C 4:3 (2:1)
    Ne 07.09. 16:00 Ostrožská Lhota - Zlámanec 3:3

    6.kolo

    So 13.09. 16:00 Nezdenice - Zlámanec 4:1 (2:1)
    Ne 14.09. 16:00 1.FC Slovácko C - Ostrožská Lhota 5:4
    Ne 14.09. 16:00 Traplice - Hluk B 4:5 (4:3)
    Ne 14.09. 16:00 Kudlovice - Dolní Němčí B 1:6
    Ne 14.09. 16:00 Košíky - Bílovice 0:3
    Ne 14.09. 16:00 Jarošov - Drslavice 4:3 (3:3)
    Ne 14.09. 16:00 Šumice - Slavkov 2:2 (1:2)

    7.kolo

    So 20.09. 15:30 Slavkov - Nezdenice 2:0 (1:0)
    So 20.09. 15:30 Drslavice - Šumice 2:0 (0:0)
    So 20.09. 15:30 Dolní Němčí B - Košíky 3:1 (1:1)
    Ne 21.09. 15:30 Bílovice - Jarošov 2:1 (1:1)
    Ne 21.09. 15:30 Hluk B - Kudlovice 1:4 (0:2)
    Ne 21.09. 15:30 Ostrožská Lhota - Traplice 3:0 (0:0)
    Ne 21.09. 15:30 Zlámanec - 1.FC Slovácko C 4:3

    8.kolo

    So 27.09. 15:30 Nezdenice - 1.FC Slovácko C 3:2
    So 27.09. 15:30 Slavkov - Drslavice 1:1 (0:1)
    Ne 28.09. 15:30 Traplice - Zlámanec 0:5
    Ne 28.09. 15:30 Kudlovice - Ostrožská Lhota 3:2
    Ne 28.09. 15:30 Košíky - Hluk B 3:5
    Ne 28.09. 15:30 Jarošov - Dolní Němčí B 0:2 (0:0)
    Ne 28.09. 15:30 Šumice - Bílovice 2:1 (2:0)

    9.kolo

    So 04.10. 15:00 Drslavice - Nezdenice 3:2 (1:1)
    So 04.10. 15:00 Dolní Němčí B - Šumice 3:1 (2:1)
    Ne 05.10. 15:00 Bílovice - Slavkov 2:0
    Ne 05.10. 15:00 Hluk B - Jarošov 0:4
    Ne 05.10. 15:00 Ostrožská Lhota - Košíky 4:0 (1:0)
    Ne 05.10. 15:00 Zlámanec - Kudlovice 0:3 (0:0)
    Ne 05.10. 15:00 1.FC Slovácko C - Traplice 5:0 (2:0)

    10.kolo

    So 11.10. 14:30 Nezdenice - Traplice 2:3 (1:1)
    So 11.10. 14:30 Slavkov - Dolní Němčí B 0:1
    So 11.10. 14:30 Drslavice - Bílovice 3:2 (1:2)
    Ne 12.10. 14:30 Kudlovice - 1.FC Slovácko C 1:4 (0:2)
    Ne 12.10. 14:30 Košíky - Zlámanec 2:3 (1:3)
    Ne 12.10. 14:30 Jarošov - Ostrožská Lhota 1:2 (1:0)
    Ne 12.10. 14:30 Šumice - Hluk B 5:1 (3:1)

    11.kolo

    So 18.10. 14:00 Dolní Němčí B - Drslavice 2:1 (1:0)
    Ne 19.10. 14:00 Bílovice - Nezdenice 0:3 (0:1)
    Ne 19.10. 14:00 Hluk B - Slavkov 1:4 (0:1)
    Ne 19.10. 14:00 Ostrožská Lhota - Šumice 1:4 (0:2)
    Ne 19.10. 14:00 Zlámanec - Jarošov 3:5 (2:4)
    Ne 19.10. 14:00 1.FC Slovácko C - Košíky 4:0
    Ne 19.10. 14:00 Traplice - Kudlovice 3:1 (1:0)

    12.kolo

    So 25.10. 14:00 Nezdenice - Kudlovice 3:0 (2:0)
    So 25.10. 14:00 Slavkov - Ostrožská Lhota 1:0
    So 25.10. 14:00 Drslavice - Hluk B 4:3 (2:3)
    Ne 26.10. 14:00 Košíky - Traplice 1:1 (0:0)
    Ne 26.10. 14:00 Jarošov - 1.FC Slovácko C 6:0 (1:0)
    Ne 26.10. 14:00 Šumice - Zlámanec 2:2 (0:0)
    Ne 26.10. 14:00 Bílovice - Dolní Němčí B 1:1

    13.kolo

    Ne 02.11. 13:30 Dolní Němčí B - Nezdenice 1:1 (0:1)
    Ne 02.11. 13:30 Hluk B - Bílovice 1:1
    Ne 02.11. 13:30 Ostrožská Lhota - Drslavice 3:0
    Ne 02.11. 13:30 Zlámanec - Slavkov 2:3
    Ne 02.11. 13:30 1.FC Slovácko C - Šumice 2:1 (1:0)
    Ne 02.11. 13:30 Traplice - Jarošov 0:8 (0:4)
    Ne 02.11. 13:30 Kudlovice - Košíky 2:1

    14.kolo

    So 08.11. 00:00 Nezdenice - Košíky 3:2
    So 08.11. 00:00 Kudlovice - Jarošov 1:7 (1:2)
    So 08.11. 00:00 Traplice - Šumice 2:4
    So 08.11. 00:00 1.FC Slovácko C - Slavkov 4:0
    So 08.11. 00:00 Zlámanec - Drslavice 1:4 (0:1)
    So 08.11. 00:00 Ostrožská Lhota - Bílovice 1:5
    So 08.11. 00:00 Hluk B - Dolní Němčí B 0:2 (0:1)

    15.kolo

    So 28.03. 15:30 Dolní Němčí B - Ostrožská Lhota 1:0 (1:0)
    So 28.03. 15:30 Drslavice - 1.FC Slovácko C 1:1 (1:1)
    So 28.03. 15:30 Slavkov - Traplice 3:1 (3:1)
    Ne 29.03. 15:30 Hluk B - Nezdenice 1:0 (1:0)
    Ne 29.03. 15:30 Bílovice - Zlámanec 0:5 (0:4)
    Ne 29.03. 15:30 Šumice - Kudlovice 4:0 (3:0)
    Ne 29.03. 15:30 Jarošov - Košíky 1:2 (1:2)

    16.kolo

    So 04.04. 15:30 Nezdenice - Jarošov 1:5 (0:4)
    Ne 05.04. 15:30 Košíky - Šumice 2:0
    Ne 05.04. 15:30 Kudlovice - Slavkov 3:1 (2:1)
    Ne 05.04. 15:30 Traplice - Drslavice 2:2 (1:1)
    Ne 05.04. 15:30 1.FC Slovácko C - Bílovice 1:0 (0:0)
    Ne 05.04. 15:30 Zlámanec - Dolní Němčí B 5:3 (1:2)
    Ne 05.04. 15:30 Ostrožská Lhota - Hluk B 1:2

    17.kolo

    So 11.04. 15:30 Dolní Němčí B - 1.FC Slovácko C 1:3 (1:1)
    So 11.04. 15:30 Drslavice - Kudlovice 6:1 (1:1)
    So 11.04. 15:30 Slavkov - Košíky 1:1 (1:1)
    Ne 12.04. 15:30 Ostrožská Lhota - Nezdenice 3:2 (2:0)
    Ne 12.04. 15:30 Hluk B - Zlámanec 0:3 (0:0)
    Ne 12.04. 15:30 Bílovice - Traplice 4:3 (2:2)
    Ne 12.04. 15:30 Šumice - Jarošov 5:1 (2:0)

    18.kolo

    So 18.04. 00:00 Nezdenice - Šumice 2:2 (0:1)
    So 18.04. 00:00 Jarošov - Slavkov 7:1 (3:0)
    So 18.04. 00:00 Košíky - Drslavice 1:3 (1:2)
    So 18.04. 00:00 Kudlovice - Bílovice 0:3
    So 18.04. 00:00 Traplice - Dolní Němčí B 2:1
    So 18.04. 00:00 1.FC Slovácko C - Hluk B 4:0 (1:0)
    So 18.04. 00:00 Zlámanec - Ostrožská Lhota 4:0

    19.kolo

    So 25.04. 00:00 Zlámanec - Nezdenice 4:1
    So 25.04. 00:00 Ostrožská Lhota - 1.FC Slovácko C 1:5 (1:2)
    So 25.04. 00:00 Hluk B - Traplice 1:1
    So 25.04. 00:00 Dolní Němčí B - Kudlovice 5:1 (2:0)
    So 25.04. 00:00 Bílovice - Košíky 1:2
    So 25.04. 00:00 Drslavice - Jarošov 4:2 (1:0)
    So 25.04. 00:00 Slavkov - Šumice 1:1 (0:0)

    20.kolo

    So 02.05. 00:00 Nezdenice - Slavkov 0:0
    So 02.05. 00:00 Šumice - Drslavice 1:2 (0:0)
    So 02.05. 00:00 Jarošov - Bílovice 6:4
    So 02.05. 00:00 Košíky - Dolní Němčí B 2:1
    So 02.05. 00:00 Kudlovice - Hluk B 4:4
    So 02.05. 00:00 Traplice - Ostrožská Lhota 6:3
    So 02.05. 00:00 1.FC Slovácko C - Zlámanec 3:0 (3:0)

    21.kolo

    So 09.05. 00:00 1.FC Slovácko C - Nezdenice 7:2 (3:2)
    So 09.05. 00:00 Zlámanec - Traplice 5:2
    So 09.05. 00:00 Ostrožská Lhota - Kudlovice 2:1
    So 09.05. 00:00 Hluk B - Košíky 0:2
    So 09.05. 00:00 Dolní Němčí B - Jarošov 3:0
    So 09.05. 00:00 Bílovice - Šumice 2:3 (0:2)
    So 09.05. 00:00 Drslavice - Slavkov 1:1 (0:1)

    22.kolo

    So 16.05. 00:00 Nezdenice - Drslavice 1:1 (1:0)
    So 16.05. 00:00 Slavkov - Bílovice 1:1
    So 16.05. 00:00 Šumice - Dolní Němčí B 3:0
    So 16.05. 00:00 Jarošov - Hluk B 4:0
    So 16.05. 00:00 Košíky - Ostrožská Lhota 0:4
    So 16.05. 00:00 Kudlovice - Zlámanec 7:4 (4:3)
    So 16.05. 00:00 Traplice - 1.FC Slovácko C 4:1 (1:1)

    23.kolo

    So 23.05. 00:00 Traplice - Nezdenice 2:2
    So 23.05. 00:00 1.FC Slovácko C - Kudlovice 5:0 (1:0)
    So 23.05. 00:00 Zlámanec - Košíky 4:0
    So 23.05. 00:00 Ostrožská Lhota - Jarošov 2:3
    So 23.05. 00:00 Hluk B - Šumice 3:0
    So 23.05. 00:00 Dolní Němčí B - Slavkov 2:2 (2:1)
    So 23.05. 00:00 Bílovice - Drslavice 2:7

    24.kolo

    So 30.05. 00:00 Nezdenice - Bílovice 5:0
    So 30.05. 00:00 Drslavice - Dolní Němčí B 4:2 (3:0)
    So 30.05. 00:00 Slavkov - Hluk B 4:1 (3:1)
    So 30.05. 00:00 Šumice - Ostrožská Lhota 6:0 (2:0)
    So 30.05. 00:00 Jarošov - Zlámanec 8:1 (2:1)
    So 30.05. 00:00 Košíky - 1.FC Slovácko C 2:2 (0:1)
    So 30.05. 00:00 Kudlovice - Traplice 2:1 (0:0)

    25.kolo

    So 06.06. 00:00 Kudlovice - Nezdenice 1:3 (1:2)
    So 06.06. 00:00 Traplice - Košíky 1:1
    So 06.06. 00:00 1.FC Slovácko C - Jarošov 4:0 (2:0)
    So 06.06. 00:00 Zlámanec - Šumice 3:5 (0:3)
    So 06.06. 00:00 Ostrožská Lhota - Slavkov 0:0 (0:0)
    So 06.06. 00:00 Hluk B - Drslavice 0:3 (0:2)
    So 06.06. 00:00 Dolní Němčí B - Bílovice 5:5 (4:2)

    26.kolo

    So 13.06. 00:00 Nezdenice - Dolní Němčí B 6:1
    So 13.06. 00:00 Bílovice - Hluk B 5:1
    So 13.06. 00:00 Drslavice - Ostrožská Lhota 3:0k
    So 13.06. 00:00 Slavkov - Zlámanec 0:1
    So 13.06. 00:00 Šumice - 1.FC Slovácko C 1:2 (1:1)
    So 13.06. 00:00 Jarošov - Traplice 1:3
    So 13.06. 00:00 Košíky - Kudlovice 2:5
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 16 6 4 76:39 54
    2. 26 17 3 6 79:44 54
    3. 26 14 5 7 70:38 47
    4. 26 14 1 11 85:51 43
    5. 26 12 6 8 62:50 42
    6. 26 13 2 11 74:70 41
    7. 26 9 10 7 37:34 37
    8. 26 9 6 11 52:50 33
    9. 26 9 3 14 44:73 30
    10. 26 8 5 13 53:64 29
    11. 26 9 2 15 48:82 29
    12. 26 8 4 14 46:60 28
    13. 26 6 6 14 44:82 24
    14. 26 6 5 15 31:64 23