Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 19. září 2017
svátek má Zita.
Hlavní menu
  • ID: 9136
  • Návštěvy: 38/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Frýdek-Místek  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Frýdek-Místek

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5276
    Týden:
    38
    Dnes:
    8
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 23.08. 17:00 Kunčice - Lučina 5:1
    Ne 24.08. 17:00 Návsí - Paskov 3:0
    Ne 24.08. 17:00 Milíkov - Vojkovice 2:2
    Ne 24.08. 17:00 Bukovec - Lískovec B 3:3 (1:1)
    Ne 24.08. 17:00 Pržno - Vendryně B 2:4 (2:2)

    4.kolo

    So 30.08. 17:00 Lískovec B - Milíkov 1:0 (1:0)
    So 30.08. 17:00 Vojkovice - Návsí 0:1
    Ne 31.08. 17:00 Paskov - Kunčice 1:6
    Ne 31.08. 17:00 Vendryně B - Lučina 3:0
    So 25.10. 14:30 Pržno - Bukovec 5:2 (1:0)

    5.kolo

    So 06.09. 16:30 Kunčice - Vojkovice 2:2
    So 06.09. 16:30 Návsí - Lískovec B 3:3 (1:2)
    Ne 07.09. 10:30 Lučina - Paskov 4:1
    Ne 07.09. 16:30 Milíkov - Pržno 2:0
    Ne 07.09. 16:30 Bukovec - Vendryně B 2:4

    6.kolo

    So 13.09. 16:00 Pržno - Návsí 3:3
    So 13.09. 16:00 Lískovec B - Kunčice 0:0
    So 13.09. 16:00 Vojkovice - Lučina 2:2
    Ne 14.09. 16:00 Bukovec - Milíkov 5:0 (2:0)
    Ne 14.09. 16:00 Vendryně B - Paskov 2:4

    7.kolo

    So 20.09. 16:00 Kunčice - Pržno 1:1
    So 20.09. 16:00 Návsí - Bukovec 3:3 (1:1)
    Ne 21.09. 10:30 Lučina - Lískovec B 0:3 (0:2)
    Ne 21.09. 16:00 Paskov - Vojkovice 1:2
    Ne 21.09. 16:00 Milíkov - Vendryně B 3:1

    8.kolo

    So 27.09. 16:00 Pržno - Lučina 2:2
    Ne 28.09. 16:00 Milíkov - Návsí 3:0 (2:0)
    Ne 28.09. 16:00 Bukovec - Kunčice 4:1 (0:1)
    So 25.10. 18:00 Lískovec B - Paskov odloženo
    So 25.10. 18:00 Vendryně B - Vojkovice 3:1

    9.kolo

    So 04.10. 15:30 Vojkovice - Lískovec B 3:3
    So 04.10. 15:30 Kunčice - Milíkov 1:0
    So 04.10. 15:30 Návsí - Vendryně B 2:2 (2:0)
    Ne 05.10. 10:30 Lučina - Bukovec 1:7
    Ne 05.10. 15:30 Paskov - Pržno 1:6

    1.kolo

    So 11.10. 15:00 Návsí - Kunčice 4:1 (2:1)
    So 11.10. 15:00 Pržno - Vojkovice 3:1
    So 11.10. 15:00 Lískovec B - Vendryně B 7:1 (4:0)
    Ne 12.10. 15:00 Milíkov - Lučina 2:0
    Ne 12.10. 15:00 Bukovec - Paskov 3:0 (0:0)

    2.kolo

    So 18.10. 15:00 Vojkovice - Bukovec 0:1 (0:1)
    Ne 19.10. 10:30 Lučina - Návsí 1:3
    Ne 19.10. 15:00 Paskov - Milíkov 1:1
    Ne 19.10. 15:00 Vendryně B - Kunčice 0:0
    Út 28.10. 13:30 Lískovec B - Pržno 2:1 (1:0)

    12.kolo

    So 18.04. 16:00 Vojkovice - Milíkov 1:3 (0:3)
    So 18.04. 16:00 Lískovec B - Bukovec 5:3 (2:3)
    So 18.04. 16:00 Vendryně B - Pržno 0:1
    Ne 19.04. 10:30 Lučina - Kunčice 2:1 (2:0)
    Ne 19.04. 16:00 Paskov - Návsí 0:2

    13.kolo

    So 25.04. 16:00 Návsí - Vojkovice 3:1 (1:1)
    So 25.04. 16:00 Kunčice - Paskov 4:1
    Ne 26.04. 10:30 Lučina - Vendryně B 2:1 (2:1)
    Ne 26.04. 16:00 Bukovec - Pržno 2:2
    Ne 26.04. 16:00 Milíkov - Lískovec B 3:3

    14.kolo

    So 02.05. 16:30 Vojkovice - Kunčice 2:1 (0:0)
    So 02.05. 16:30 Lískovec B - Návsí 3:2 (1:2)
    So 02.05. 16:30 Pržno - Milíkov 2:1 (2:1)
    Ne 03.05. 16:30 Paskov - Lučina 0:3 (0:3)
    Ne 03.05. 16:30 Vendryně B - Bukovec 3:0 (2:0)

    15.kolo

    So 09.05. 16:30 Návsí - Pržno 5:1 (3:1)
    So 09.05. 16:30 Kunčice - Lískovec B 0:6
    Ne 10.05. 10:30 Lučina - Vojkovice 3:1 (1:1)
    Ne 10.05. 16:30 Milíkov - Bukovec odloženo
    Ne 10.05. 16:30 Paskov - Vendryně B 1:2 (0:0)

    16.kolo

    So 16.05. 17:00 Vojkovice - Paskov 5:1
    So 16.05. 17:00 Lískovec B - Lučina 6:2 (1:0)
    So 16.05. 17:00 Pržno - Kunčice 8:2
    Ne 17.05. 17:00 Bukovec - Návsí 2:4
    Ne 17.05. 17:00 Vendryně B - Milíkov 3:0 (1:0)

    17.kolo

    So 23.05. 17:00 Návsí - Milíkov 6:0
    So 23.05. 17:00 Kunčice - Bukovec 1:4 (1:2)
    So 23.05. 17:00 Vojkovice - Vendryně B 3:2
    Ne 24.05. 10:30 Lučina - Pržno 7:1 (5:1)
    Ne 24.05. 17:00 Paskov - Lískovec B 2:8

    18.kolo

    So 30.05. 17:00 Lískovec B - Vojkovice 6:1 (4:1)
    So 30.05. 17:00 Pržno - Paskov 4:1
    Ne 31.05. 17:00 Bukovec - Lučina 4:1
    Ne 31.05. 17:00 Milíkov - Kunčice 2:0
    Ne 31.05. 17:00 Vendryně B - Návsí 2:3 (0:3)

    11.kolo

    So 06.06. 17:00 Pržno - Lískovec B 3:3 (0:1)
    So 06.06. 17:00 Návsí - Lučina 7:0 (5:0)
    So 06.06. 17:00 Kunčice - Vendryně B 0:2 (0:1)
    Ne 07.06. 17:00 Bukovec - Vojkovice 1:2 (0:0)
    Ne 07.06. 17:00 Milíkov - Paskov 7:1

    10.kolo

    So 13.06. 17:00 Kunčice - Návsí 0:2 (0:2)
    So 13.06. 17:00 Vojkovice - Pržno 3:2 (1:1)
    Ne 14.06. 10:30 Lučina - Milíkov 11:0 (7:0)
    Ne 14.06. 17:00 Paskov - Bukovec 1:2 (0:1)
    Ne 14.06. 17:00 Vendryně B - Lískovec B 2:1 (1:0)
    Správce soutěže: Jiří Orság

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 18 12 4 2 56:25 40
    2. 18 11 6 1 70:31 39
    3. 18 9 3 6 52:37 30
    4. 18 9 2 7 37:32 29
    5. 18 7 5 6 47:42 26
    6. 18 7 3 8 30:42 24
    7. 18 7 2 9 42:49 23
    8. 18 6 4 8 32:40 22
    9. 18 4 4 10 26:42 16
    10. 18 1 1 16 19:71 4