Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 21. července 2019
svátek má Vítězslav.
Hlavní menu
  • ID: 8937
  • Návštěvy: 69/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Zlínský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    21509
    Týden:
    69
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 09.08. 16:30 Slušovice - Podlesí 4:1 (1:1)
    Ne 10.08. 10:00 Val. Meziříčí B - Juřinka 5:0 (3:0)
    Ne 10.08. 10:00 Brumov B - Nedašov 4:1 (1:0)
    Ne 10.08. 16:30 Hrachovec - Vlachovice 4:1 (2:0)
    Ne 10.08. 16:30 Podkopná Lhota - Vidče 4:1 (1:0)
    Ne 10.08. 16:30 Štítná n.Vláří - Val. Příkazy 2:0 (1:0)
    Ne 10.08. 16:30 Val. Klobouky - Zubří 3:2 np (2:2)

    2.kolo

    So 16.08. 16:30 Vlachovice - Zubří 2:1 (0:0)
    So 16.08. 16:30 Juřinka - Brumov B 2:1 (2:0)
    So 16.08. 16:30 Vidče - Štítná n.Vláří 2:1 (1:1)
    Ne 17.08. 10:00 Val. Příkazy - Val. Meziříčí B 3:1 (1:1)
    Ne 17.08. 16:30 Podlesí - Val. Klobouky 1:0 np (0:0)
    Ne 17.08. 16:30 Nedašov - Slušovice 1:2 (0:1)
    Ne 17.08. 16:30 Hrachovec - Podkopná Lhota 1:0 (1:0)

    3.kolo

    So 23.08. 16:30 Slušovice - Juřinka 2:1 (1:0)
    Ne 24.08. 10:00 Val. Meziříčí B - Vidče 3:0 (3:0)
    Ne 24.08. 10:00 Brumov B - Val. Příkazy 4:2 (1:0)
    Ne 24.08. 16:30 Podkopná Lhota - Vlachovice 3:1 (1:1)
    Ne 24.08. 16:30 Štítná n.Vláří - Hrachovec 2:0 (0:0)
    Ne 24.08. 16:30 Nedašov - Val. Klobouky 2:4 (2:3)
    Ne 24.08. 16:30 Zubří - Podlesí 5:0 (4:0)

    4.kolo

    So 30.08. 16:30 Vlachovice - Podlesí 3:0 (1:0)
    So 30.08. 16:30 Vidče - Brumov B 1:2 np (1:1)
    Ne 31.08. 10:00 Val. Příkazy - Slušovice 3:2 (2:0)
    Ne 31.08. 16:30 Nedašov - Zubří 0:1 (0:1)
    Ne 31.08. 16:30 Juřinka - Val. Klobouky 1:3 (0:1)
    Ne 31.08. 16:30 Hrachovec - Val. Meziříčí B 0:1 (0:0)
    Ne 31.08. 16:30 Podkopná Lhota - Štítná n.Vláří 2:1 np (1:1)

    5.kolo

    So 06.09. 16:00 Slušovice - Vidče 2:1 np (1:1)
    Ne 07.09. 10:00 Val. Meziříčí B - Podkopná Lhota 1:3 (0:2)
    Ne 07.09. 10:00 Brumov B - Hrachovec 6:2 (5:1)
    Ne 07.09. 16:00 Štítná n.Vláří - Vlachovice 3:0 (3:0)
    Ne 07.09. 16:00 Val. Klobouky - Val. Příkazy 2:0 (0:0)
    Ne 07.09. 16:00 Zubří - Juřinka 0:1 (0:1)
    Ne 07.09. 16:00 Podlesí - Nedašov 2:0 (0:0)

    7.kolo

    So 20.09. 15:30 Slušovice - Podkopná Lhota 2:1 (1:1)
    Ne 21.09. 10:00 Val. Meziříčí B - Vlachovice 1:4 (1:1)
    Ne 21.09. 15:30 Brumov B - Štítná n.Vláří 2:0 (0:0)
    Ne 21.09. 15:30 Val. Klobouky - Hrachovec 2:1 (1:0)
    Ne 21.09. 15:30 Zubří - Vidče 4:1 (2:0)
    Ne 21.09. 15:30 Podlesí - Val. Příkazy 3:2 np (2:2)
    Ne 21.09. 15:30 Nedašov - Juřinka 5:0 (3:0)

    9.kolo

    So 04.10. 15:00 Slušovice - Val. Meziříčí B 4:1 (2:0)
    Ne 05.10. 10:00 Brumov B - Vlachovice 0:1 np (0:0)
    Ne 05.10. 15:00 Val. Klobouky - Štítná n.Vláří 1:0 (0:0)
    Ne 05.10. 15:00 Zubří - Podkopná Lhota 3:0 (2:0)
    Ne 05.10. 15:00 Podlesí - Hrachovec 3:1 (1:0)
    Ne 05.10. 15:00 Nedašov - Vidče 3:2 (2:1)
    Ne 05.10. 15:00 Juřinka - Val. Příkazy 2:1 (2:1)

    10.kolo

    So 11.10. 10:15 Val. Meziříčí B - Val. Klobouky 4:1 (1:1)
    So 11.10. 14:30 Vlachovice - Val. Příkazy 3:1 (1:0)
    So 11.10. 14:30 Vidče - Juřinka 2:1 (2:1)
    Ne 12.10. 10:00 Brumov B - Slušovice 3:1 (1:1)
    Ne 12.10. 14:30 Hrachovec - Nedašov 1:0 (1:0)
    Ne 12.10. 14:30 Podkopná Lhota - Podlesí 1:2 np (1:1)
    Ne 12.10. 14:30 Štítná n.Vláří - Zubří 4:1 (1:0)

    11.kolo

    So 18.10. 14:00 Slušovice - Vlachovice 2:0
    Ne 19.10. 10:00 Val. Příkazy - Vidče 4:0 (2:0)
    Ne 19.10. 14:00 Val. Klobouky - Brumov B 1:2 np (1:1)
    Ne 19.10. 14:00 Zubří - Val. Meziříčí B 1:2 np (1:1)
    Ne 19.10. 14:00 Podlesí - Štítná n.Vláří 1:2 np (1:1)
    Ne 19.10. 14:00 Nedašov - Podkopná Lhota 1:2
    Ne 19.10. 14:00 Juřinka - Hrachovec 1:3 (0:1)

    12.kolo

    So 25.10. 14:00 Vlachovice - Vidče 6:0 (5:0)
    So 25.10. 14:00 Slušovice - Val. Klobouky 4:0 (3:0)
    Ne 26.10. 10:00 Val. Meziříčí B - Podlesí 3:4 np (3:3)
    Ne 26.10. 10:00 Brumov B - Zubří 1:0 (1:0)
    Ne 26.10. 14:00 Hrachovec - Val. Příkazy 1:5 (1:0)
    Ne 26.10. 14:00 Podkopná Lhota - Juřinka 0:3 (0:3)
    Ne 26.10. 14:00 Štítná n.Vláří - Nedašov 4:2 (2:1)

    6.kolo

    So 13.09. 16:00 Vlachovice - Nedašov 2:0 (0:0)
    So 13.09. 16:00 Juřinka - Podlesí 1:5 (0:2)
    So 13.09. 16:00 Vidče - Val. Klobouky 2:3 (1:1)
    Ne 14.09. 16:00 Hrachovec - Slušovice 0:4 (0:2)
    Ne 14.09. 16:00 Štítná n.Vláří - Val. Meziříčí B 2:1 (1:1)
    St 01.10. 16:00 Podkopná Lhota - Brumov B 5:3 (3:2)
    Út 28.10. 14:00 Val. Příkazy - Zubří 3:2 (1:2)

    8.kolo

    So 27.09. 15:30 Vlachovice - Juřinka 5:0 (3:0)
    Ne 28.09. 10:00 Val. Příkazy - Nedašov 3:0 (2:0)
    Ne 28.09. 10:00 Val. Meziříčí B - Brumov B 2:1 (1:0)
    Ne 28.09. 15:30 Hrachovec - Zubří 0:4 (0:2)
    Ne 28.09. 15:30 Podkopná Lhota - Val. Klobouky 4:0 (1:0)
    Ne 28.09. 15:30 Štítná n.Vláří - Slušovice 1:0 np (0:0)
    Út 28.10. 13:30 Vidče - Podlesí 0:1 np (0:0)

    13.kolo

    So 01.11. 13:30 Juřinka - Štítná n.Vláří 0:1 (0:1)
    So 01.11. 13:30 Vidče - Hrachovec 4:0
    Ne 02.11. 10:00 Val. Příkazy - Podkopná Lhota 2:1 np (1:0)
    Ne 02.11. 13:30 Val. Klobouky - Vlachovice 1:3 (0:1)
    Ne 02.11. 13:30 Zubří - Slušovice 0:1 np (0:0)
    Ne 02.11. 13:30 Podlesí - Brumov B 5:1 (2:1)
    Ne 02.11. 13:30 Nedašov - Val. Meziříčí B 1:0 (1:0)

    14.kolo

    So 08.11. 13:30 Vlachovice - Hrachovec 6:1 (2:0)
    So 08.11. 13:30 Podlesí - Slušovice 4:3 (2:1)
    Ne 09.11. 13:30 Nedašov - Brumov B 2:3 (1:1)
    So 15.11. 13:30 Juřinka - Val. Meziříčí B 2:3 (1:3)
    So 15.11. 13:30 Zubří - Val. Klobouky 2:1 np (1:1)
    Ne 16.11. 10:00 Val. Příkazy - Štítná n.Vláří 3:1 (2:1)
    So 21.03. 15:00 Vidče - Podkopná Lhota 2:0 (0:0)

    15.kolo

    So 28.03. 15:00 Slušovice - Nedašov 3:0 (1:0)
    Ne 29.03. 10:00 Brumov B - Juřinka 0:2 (0:1)
    Ne 29.03. 10:00 Val. Meziříčí B - Val. Příkazy 2:3 np (0:1)
    Ne 29.03. 15:00 Zubří - Vlachovice 1:2 (1:0)
    Ne 29.03. 15:00 Val. Klobouky - Podlesí 1:0 (1:0)
    Ne 29.03. 15:00 Štítná n.Vláří - Vidče 0:3 (0:1)
    Ne 29.03. 15:00 Podkopná Lhota - Hrachovec 5:1 (2:0)

    17.kolo

    So 11.04. 15:30 Slušovice - Val. Příkazy 0:3 (0:1)
    Ne 12.04. 10:00 Brumov B - Vidče 3:4 np (3:0)
    Ne 12.04. 10:00 Val. Meziříčí B - Hrachovec 6:0 (3:0)
    Ne 12.04. 15:30 Podlesí - Vlachovice 7:0 (3:0)
    Ne 12.04. 15:30 Zubří - Nedašov 2:1 np (0:1)
    Ne 12.04. 15:30 Val. Klobouky - Juřinka 1:2 (1:1)
    Ne 12.04. 15:30 Štítná n.Vláří - Podkopná Lhota 2:1 (1:1)

    18.kolo

    So 18.04. 16:00 Vlachovice - Štítná n.Vláří 1:0 np (0:0)
    So 18.04. 16:00 Vidče - Slušovice 2:1 np (1:1)
    Ne 19.04. 10:00 Val. Příkazy - Val. Klobouky 1:2 (0:0)
    Ne 19.04. 16:00 Podkopná Lhota - Val. Meziříčí B 1:2 (0:2)
    Ne 19.04. 16:00 Hrachovec - Brumov B 1:5
    Ne 19.04. 16:00 Juřinka - Zubří 1:2 np (0:1)
    Ne 19.04. 16:00 Nedašov - Podlesí 1:0 (0:0)

    19.kolo

    So 25.04. 16:00 Slušovice - Hrachovec 4:1 (2:1)
    So 25.04. 16:00 Val. Meziříčí B - Štítná n.Vláří 0:1 (0:0)
    Ne 26.04. 10:00 Brumov B - Podkopná Lhota 1:0 (0:0)
    Ne 26.04. 16:00 Nedašov - Vlachovice 2:1 (0:1)
    Ne 26.04. 16:00 Podlesí - Juřinka 2:1 (2:0)
    Ne 26.04. 16:00 Zubří - Val. Příkazy 0:1 (0:1)
    Ne 26.04. 16:00 Val. Klobouky - Vidče 5:1 (3:0)

    20.kolo

    So 02.05. 16:30 Vlachovice - Val. Meziříčí B 2:0
    So 02.05. 16:30 Vidče - Zubří 3:1 (1:1)
    So 02.05. 16:30 Juřinka - Nedašov 3:1 (2:0)
    Ne 03.05. 10:00 Val. Příkazy - Podlesí 0:3 (0:2)
    Ne 03.05. 16:30 Štítná n.Vláří - Brumov B 1:2 np (0:0)
    Ne 03.05. 16:30 Podkopná Lhota - Slušovice 1:0 np (0:0)
    Ne 03.05. 16:30 Hrachovec - Val. Klobouky 1:5 (0:2)

    21.kolo

    08.05. 17:00 Slušovice - Štítná n.Vláří 0:1 (0:1)
    So 09.05. 16:30 Juřinka - Vlachovice 5:1 (2:1)
    Ne 10.05. 16:30 Nedašov - Val. Příkazy 3:0 (0:0)
    Ne 10.05. 16:30 Podlesí - Vidče 2:0 (1:0)
    Ne 10.05. 16:30 Zubří - Hrachovec 5:0 (1:0)
    Ne 10.05. 16:30 Val. Klobouky - Podkopná Lhota 0:3 (0:2)
    Ne 10.05. 16:30 Brumov B - Val. Meziříčí B 3:1 (3:1)

    22.kolo

    So 16.05. 16:30 Vlachovice - Brumov B 1:2 (1:1)
    So 16.05. 16:30 Vidče - Nedašov 3:2 np (1:1)
    Ne 17.05. 10:00 Val. Meziříčí B - Slušovice 2:0 (0:0)
    Ne 17.05. 10:00 Val. Příkazy - Juřinka 1:2 np (0:0)
    Ne 17.05. 16:30 Štítná n.Vláří - Val. Klobouky 5:1 (3:0)
    Ne 17.05. 16:30 Podkopná Lhota - Zubří 0:1 (0:1)
    Ne 17.05. 16:30 Hrachovec - Podlesí 0:4 (0:2)

    16.kolo

    Ne 05.04. 15:30 Juřinka - Slušovice 3:1
    St 22.04. 17:00 Val. Příkazy - Brumov B 4:3 (1:2)
    01.05. 17:00 Hrachovec - Štítná n.Vláří 1:2 (0:0)
    08.05. 17:00 Val. Klobouky - Nedašov 1:3 (0:2)
    St 13.05. 17:00 Vidče - Val. Meziříčí B 4:1 (1:0)
    St 13.05. 17:00 Podlesí - Zubří 1:0 (0:0)
    22.05. 17:00 Vlachovice - Podkopná Lhota 0:1 (0:1)

    23.kolo

    So 23.05. 16:30 Slušovice - Brumov B 4:0
    Ne 24.05. 10:00 Val. Příkazy - Vlachovice 5:2
    Ne 24.05. 16:30 Juřinka - Vidče 6:1
    Ne 24.05. 16:30 Nedašov - Hrachovec 1:2 np
    Ne 24.05. 16:30 Podlesí - Podkopná Lhota 0:3 (0:0)
    Ne 24.05. 16:30 Zubří - Štítná n.Vláří 1:0 np (0:0)
    Ne 24.05. 16:30 Val. Klobouky - Val. Meziříčí B 1:2 (1:1)

    24.kolo

    So 30.05. 16:30 Vlachovice - Slušovice 0:1 (0:1)
    So 30.05. 16:30 Vidče - Val. Příkazy 5:3 (3:1)
    Ne 31.05. 10:00 Brumov B - Val. Klobouky 3:1 (2:0)
    Ne 31.05. 10:00 Val. Meziříčí B - Zubří 5:0 (2:0)
    Ne 31.05. 16:30 Štítná n.Vláří - Podlesí 2:0
    Ne 31.05. 16:30 Podkopná Lhota - Nedašov 3:1
    Ne 31.05. 16:30 Hrachovec - Juřinka 0:1 (0:0)

    25.kolo

    So 06.06. 16:30 Vidče - Vlachovice 2:3
    So 06.06. 16:30 Juřinka - Podkopná Lhota 6:3 (2:1)
    Ne 07.06. 10:00 Val. Příkazy - Hrachovec 3:1 (2:1)
    Ne 07.06. 16:30 Nedašov - Štítná n.Vláří 3:2 (1:2)
    Ne 07.06. 16:30 Podlesí - Val. Meziříčí B 1:2 (0:1)
    Ne 07.06. 16:30 Zubří - Brumov B 2:1 np (1:1)
    Ne 07.06. 16:30 Val. Klobouky - Slušovice 0:3 (0:2)

    26.kolo

    12.06. 17:00 Val. Meziříčí B - Nedašov 6:1 (3:0)
    So 13.06. 16:30 Vlachovice - Val. Klobouky 2:3 (1:3)
    So 13.06. 16:30 Slušovice - Zubří 7:0 (6:0)
    So 13.06. 16:30 Podkopná Lhota - Val. Příkazy 0:2 (0:1)
    Ne 14.06. 16:30 Brumov B - Podlesí 4:0 (3:0)
    Ne 14.06. 16:30 Štítná n.Vláří - Juřinka 3:2 np (1:0)
    Ne 14.06. 16:30 Hrachovec - Vidče 1:2 (0:1)
    Správce soutěže: JEEN JEEN

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 13 3 4 6 40:26 49
    2. 26 14 2 3 7 55:27 49
    3. 26 13 3 3 7 57:43 48
    4. 26 13 2 2 9 56:45 45
    5. 26 11 5 1 9 47:39 44
    6. 26 13 1 2 10 56:41 43
    7. 26 12 2 0 12 50:46 40
    8. 26 12 1 2 11 48:50 40
    9. 26 11 2 2 11 45:37 39
    10. 26 11 1 3 11 42:51 38
    11. 26 9 3 3 11 45:59 36
    12. 26 7 5 3 11 36:38 34
    13. 26 8 0 3 15 37:53 27
    14. 26 4 1 0 21 23:82 14