Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 18. června 2018
svátek má Milan.
Hlavní menu
  • ID: 8859
  • Návštěvy: 227/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    81963
    Týden:
    227
    Dnes:
    37
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 09.08. 17:00 Jíloviště - Semice 3:0 (2:0)
    So 09.08. 17:00 Tatran Rakovník - Vraný 3:1 (1:1)
    So 09.08. 17:00 Ovčáry - Suchdol 4:0 (2:0)
    So 09.08. 17:00 ČLU Beroun - SK Rakovník 0:1 (0:0)
    So 09.08. 17:00 Klecany - Rejšice 1:1 (1:1)
    So 09.08. 17:00 Dobříš - Ostrá 4:2 (1:0)
    Ne 10.08. 17:00 Hostouň - Sedlčany 6:0 (4:0)
    Ne 10.08. 17:00 Nymburk - Spartak Příbram 2:0 (1:0)

    2.kolo

    So 16.08. 10:30 Spartak Příbram - Klecany 2:2 (1:0)
    So 16.08. 17:00 Rejšice - Dobříš 0:2 (0:0)
    So 16.08. 17:00 Suchdol - Hostouň 1:0 (0:0)
    So 16.08. 17:00 Jíloviště - Tatran Rakovník 1:2 (1:0)
    Ne 17.08. 17:00 Semice - Ostrá 1:1 (1:0)
    Ne 17.08. 17:00 SK Rakovník - Nymburk 0:1 (0:0)
    Ne 17.08. 17:00 Sedlčany - ČLU Beroun 4:1 (2:1)
    Ne 17.08. 17:00 Vraný - Ovčáry 2:3 (0:1)

    3.kolo

    So 23.08. 17:00 Tatran Rakovník - Semice 2:3 (1:2)
    So 23.08. 17:00 Ovčáry - Jíloviště 4:0 (3:0)
    So 23.08. 17:00 ČLU Beroun - Suchdol 1:5 (1:1)
    So 23.08. 17:00 Klecany - SK Rakovník 0:1 (0:1)
    So 23.08. 17:00 Dobříš - Spartak Příbram 1:1 (0:1)
    So 23.08. 17:00 Ostrá - Rejšice 3:0 (2:0)
    Ne 24.08. 17:00 Hostouň - Vraný 1:4 (0:2)
    Ne 24.08. 17:00 Nymburk - Sedlčany 6:2 (3:1)

    4.kolo

    So 30.08. 10:30 Spartak Příbram - Ostrá 1:4 (0:0)
    So 30.08. 17:00 Suchdol - Nymburk 2:2 (1:0)
    So 30.08. 17:00 Jíloviště - Hostouň 6:2 (4:2)
    So 30.08. 17:00 Tatran Rakovník - Ovčáry 2:0 (0:0)
    Ne 31.08. 17:00 Semice - Rejšice 2:2 (1:0)
    Ne 31.08. 17:00 SK Rakovník - Dobříš 2:0 (0:0)
    Ne 31.08. 17:00 Sedlčany - Klecany 3:0 (0:0)
    Ne 31.08. 17:00 Vraný - ČLU Beroun 3:2 (2:1)

    5.kolo

    So 06.09. 17:00 Ovčáry - Semice 6:2 (4:1)
    So 06.09. 17:00 ČLU Beroun - Jíloviště 3:1 (1:0)
    So 06.09. 17:00 Klecany - Suchdol 0:2 (0:1)
    So 06.09. 17:00 Dobříš - Sedlčany 1:1 (1:0)
    So 06.09. 17:00 Ostrá - SK Rakovník 2:1 (0:0)
    So 06.09. 17:00 Rejšice - Spartak Příbram 6:1 (3:0)
    Ne 07.09. 17:00 Hostouň - Tatran Rakovník 4:3 (2:2)
    St 17.09. 17:00 Nymburk - Vraný 4:0 (1:0)

    6.kolo

    So 13.09. 17:00 Suchdol - Dobříš 9:1 (5:1)
    So 13.09. 17:00 Jíloviště - Nymburk 1:2 (1:0)
    So 13.09. 17:00 Tatran Rakovník - ČLU Beroun 3:1 (0:0)
    So 13.09. 17:00 Ovčáry - Hostouň 4:1 (2:0)
    Ne 14.09. 17:00 Semice - Spartak Příbram 2:2 (0:1)
    Ne 14.09. 17:00 SK Rakovník - Rejšice 2:2 (0:1)
    Ne 14.09. 17:00 Sedlčany - Ostrá 2:3 (0:2)
    Ne 14.09. 17:00 Vraný - Klecany 0:3 (0:2)

    7.kolo

    So 20.09. 10:30 Spartak Příbram - SK Rakovník 0:1 (0:0)
    So 20.09. 16:30 ČLU Beroun - Ovčáry 2:1 (1:1)
    So 20.09. 16:30 Klecany - Jíloviště 1:1 (1:1)
    So 20.09. 16:30 Dobříš - Vraný 4:1 (2:0)
    So 20.09. 16:30 Ostrá - Suchdol 2:1 (1:0)
    So 20.09. 16:30 Rejšice - Sedlčany 3:2 (1:1)
    Ne 21.09. 16:30 Hostouň - Semice 4:0 (1:0)
    Ne 21.09. 16:30 Nymburk - Tatran Rakovník 2:3 (2:2)

    8.kolo

    So 27.09. 16:30 Suchdol - Rejšice 1:1 (0:1)
    So 27.09. 16:30 Jíloviště - Dobříš 3:1 (2:0)
    So 27.09. 16:30 Tatran Rakovník - Klecany 3:0 (1:0)
    So 27.09. 16:30 Ovčáry - Nymburk 6:0 (2:0)
    Ne 28.09. 16:30 Semice - SK Rakovník 2:2 (2:0)
    Ne 28.09. 16:30 Sedlčany - Spartak Příbram 5:0 (1:0)
    Ne 28.09. 16:30 Vraný - Ostrá 0:2 (0:1)
    Ne 28.09. 16:30 Hostouň - ČLU Beroun 2:1 (1:1)

    9.kolo

    So 04.10. 10:30 Spartak Příbram - Suchdol 0:2 (0:1)
    So 04.10. 16:00 ČLU Beroun - Semice 0:2 (0:2)
    So 04.10. 16:00 Klecany - Ovčáry 0:4 (0:1)
    So 04.10. 16:00 Dobříš - Tatran Rakovník 0:3 (0:1)
    So 04.10. 16:00 Ostrá - Jíloviště 2:1 (0:0)
    So 04.10. 16:00 Rejšice - Vraný 5:3 (0:3)
    Ne 05.10. 16:00 Nymburk - Hostouň 1:2 (0:1)
    Ne 05.10. 16:00 SK Rakovník - Sedlčany 1:1 (0:1)

    10.kolo

    So 11.10. 16:00 Suchdol - SK Rakovník 1:0 (1:0)
    So 11.10. 16:00 Jíloviště - Rejšice 2:0 (1:0)
    So 11.10. 16:00 Tatran Rakovník - Ostrá 0:0 (0:0)
    So 11.10. 16:00 Ovčáry - Dobříš 3:0 (1:0)
    So 11.10. 16:00 ČLU Beroun - Nymburk 1:4 (1:1)
    Ne 12.10. 16:00 Semice - Sedlčany 2:3 (1:2)
    Ne 12.10. 16:00 Vraný - Spartak Příbram 1:1 (0:0)
    Ne 12.10. 16:00 Hostouň - Klecany 4:0 (1:0)

    11.kolo

    So 18.10. 10:30 Spartak Příbram - Jíloviště 3:2 (1:2)
    So 18.10. 15:30 Klecany - ČLU Beroun 2:5 (0:1)
    So 18.10. 15:30 Dobříš - Hostouň 2:2 (2:1)
    So 18.10. 15:30 Ostrá - Ovčáry 1:3 (0:1)
    So 18.10. 15:30 Rejšice - Tatran Rakovník 1:5 (1:2)
    Ne 19.10. 15:30 Nymburk - Semice 4:1 (2:0)
    Ne 19.10. 15:30 SK Rakovník - Vraný 3:0 (1:0)
    Ne 19.10. 15:30 Sedlčany - Suchdol 3:1 (0:1)

    12.kolo

    So 25.10. 14:30 Jíloviště - SK Rakovník 2:4 (1:0)
    So 25.10. 14:30 Tatran Rakovník - Spartak Příbram 2:2 (1:1)
    So 25.10. 14:30 Ovčáry - Rejšice 3:0 (1:0)
    So 25.10. 14:30 ČLU Beroun - Dobříš 3:1 (1:1)
    Ne 26.10. 14:30 Semice - Suchdol 1:5 (0:2)
    Ne 26.10. 14:30 Vraný - Sedlčany 0:3 (0:2)
    Ne 26.10. 14:30 Hostouň - Ostrá 4:0 (3:0)
    Ne 26.10. 14:30 Nymburk - Klecany 4:1 (1:0)

    13.kolo

    So 01.11. 10:30 Spartak Příbram - Ovčáry 0:6 (0:2)
    So 01.11. 14:00 Klecany - Semice 3:0 (3:0)
    So 01.11. 14:00 Dobříš - Nymburk 1:2 (1:0)
    So 01.11. 14:00 Ostrá - ČLU Beroun 1:3 (0:1)
    So 01.11. 14:00 Rejšice - Hostouň 0:4 (0:1)
    So 01.11. 14:00 Suchdol - Vraný 6:2 (2:2)
    Ne 02.11. 14:00 SK Rakovník - Tatran Rakovník 1:1 (0:0)
    Ne 02.11. 14:00 Sedlčany - Jíloviště 3:0 (1:0)

    14.kolo

    So 08.11. 14:00 Jíloviště - Suchdol 2:3 (1:2)
    So 08.11. 14:00 Tatran Rakovník - Sedlčany 0:2 (0:1)
    So 08.11. 14:00 Ovčáry - SK Rakovník 2:1 (1:0)
    So 08.11. 14:00 ČLU Beroun - Rejšice 3:2 (1:0)
    So 08.11. 14:00 Klecany - Dobříš 0:0 (0:0)
    Ne 09.11. 14:00 Semice - Vraný 1:2 (0:0)
    Ne 09.11. 14:00 Hostouň - Spartak Příbram 2:1 (2:1)
    Ne 09.11. 14:00 Nymburk - Ostrá 1:0 (1:0)

    15.kolo

    So 15.11. 10:00 Spartak Příbram - ČLU Beroun 2:1 (1:1)
    So 15.11. 13:30 Dobříš - Semice 6:0 (3:0)
    So 15.11. 13:30 Ostrá - Klecany 5:2 (2:0)
    So 15.11. 13:30 Rejšice - Nymburk 2:2 (1:0)
    So 15.11. 13:30 Suchdol - Tatran Rakovník 1:0 (1:0)
    Ne 16.11. 13:30 SK Rakovník - Hostouň 1:3 (0:2)
    Ne 16.11. 13:30 Sedlčany - Ovčáry 1:0 (1:0)
    Ne 16.11. 13:30 Vraný - Jíloviště 2:0 (1:0)

    16.kolo

    So 07.03. 10:30 Spartak Příbram - Nymburk 1:2 (1:0)
    So 07.03. 14:30 Suchdol - Ovčáry 3:1 (1:0)
    So 07.03. 14:30 Rejšice - Klecany 2:2 (0:1)
    So 07.03. 14:30 Ostrá - Dobříš 2:0 (1:0)
    Ne 08.03. 14:30 Semice - Jíloviště 1:0 (1:0)
    Ne 08.03. 14:30 Vraný - Tatran Rakovník 2:0 (0:0)
    Ne 08.03. 14:30 Sedlčany - Hostouň 1:1 (1:1)
    Ne 08.03. 14:30 SK Rakovník - ČLU Beroun 0:0 (0:0)

    17.kolo

    So 14.03. 14:30 Ostrá - Semice 1:1 (1:0)
    So 14.03. 14:30 Dobříš - Rejšice 1:1 (1:0)
    So 14.03. 14:30 Klecany - Spartak Příbram 1:0 (0:0)
    So 14.03. 14:30 Ovčáry - Vraný 2:1 (1:0)
    So 14.03. 14:30 Tatran Rakovník - Jíloviště 2:1 (1:0)
    Ne 15.03. 14:30 Nymburk - SK Rakovník 2:0 (2:0)
    Ne 15.03. 14:30 ČLU Beroun - Sedlčany 1:4 (1:1)
    Ne 15.03. 14:30 Hostouň - Suchdol 1:0 (0:0)

    18.kolo

    So 21.03. 10:30 Spartak Příbram - Dobříš 5:1 (3:0)
    So 21.03. 15:00 Jíloviště - Ovčáry 2:2 (0:1)
    So 21.03. 15:00 Suchdol - ČLU Beroun 2:0 (1:0)
    So 21.03. 15:00 Rejšice - Ostrá 3:2 (2:0)
    Ne 22.03. 15:00 Semice - Tatran Rakovník 3:2 (2:1)
    Ne 22.03. 15:00 Vraný - Hostouň 1:1 (0:0)
    Ne 22.03. 15:00 Sedlčany - Nymburk 2:2 (1:1)
    Ne 22.03. 15:00 SK Rakovník - Klecany 2:2 (0:1)

    19.kolo

    So 28.03. 15:00 Rejšice - Semice 1:0 (0:0)
    So 28.03. 15:00 Ostrá - Spartak Příbram 3:2 (1:0)
    So 28.03. 15:00 Dobříš - SK Rakovník 4:1 (3:0)
    So 28.03. 15:00 Klecany - Sedlčany 2:1 (0:1)
    So 28.03. 15:00 Ovčáry - Tatran Rakovník 6:0 (2:0)
    Ne 29.03. 15:00 Nymburk - Suchdol 2:0 (2:0)
    Ne 29.03. 15:00 ČLU Beroun - Vraný 2:1 (1:1)
    Ne 29.03. 15:00 Hostouň - Jíloviště 1:3 (0:3)

    20.kolo

    So 04.04. 10:30 Spartak Příbram - Rejšice 0:1 (0:0)
    So 04.04. 14:00 Tatran Rakovník - Hostouň 2:2 (2:2)
    So 04.04. 16:30 Jíloviště - ČLU Beroun 3:1 (2:1)
    So 04.04. 16:30 Suchdol - Klecany 5:1 (1:0)
    Ne 05.04. 16:30 Semice - Ovčáry 2:2 (2:1)
    Ne 05.04. 16:30 Vraný - Nymburk 1:1 (0:1)
    Ne 05.04. 16:30 Sedlčany - Dobříš 0:0 (0:0)
    Ne 05.04. 16:30 SK Rakovník - Ostrá 0:2 (0:1)

    21.kolo

    So 11.04. 10:30 Spartak Příbram - Semice 1:1 (0:0)
    So 11.04. 16:30 Rejšice - SK Rakovník 7:1 (3:0)
    So 11.04. 16:30 Ostrá - Sedlčany 0:2 (0:0)
    So 11.04. 16:30 Dobříš - Suchdol 4:1 (2:0)
    So 11.04. 16:30 Klecany - Vraný 1:0 (0:0)
    Ne 12.04. 16:30 Nymburk - Jíloviště 0:0 (0:0)
    Ne 12.04. 16:30 ČLU Beroun - Tatran Rakovník 1:3 (0:1)
    Ne 12.04. 16:30 Hostouň - Ovčáry 3:1 (1:0)

    22.kolo

    So 18.04. 17:00 Ovčáry - ČLU Beroun 1:1 (1:0)
    So 18.04. 17:00 Tatran Rakovník - Nymburk 5:3 (3:1)
    So 18.04. 17:00 Jíloviště - Klecany 5:2 (3:0)
    So 18.04. 17:00 Suchdol - Ostrá 4:0 (2:0)
    Ne 19.04. 17:00 Semice - Hostouň 0:2 (0:1)
    Ne 19.04. 17:00 Vraný - Dobříš 1:4 (0:2)
    Ne 19.04. 17:00 Sedlčany - Rejšice 3:0k
    Ne 19.04. 17:00 SK Rakovník - Spartak Příbram 1:0 (0:0)

    23.kolo

    So 25.04. 10:30 Spartak Příbram - Sedlčany 1:2 (1:1)
    So 25.04. 14:00 ČLU Beroun - Hostouň 1:0 (1:0)
    So 25.04. 17:00 Rejšice - Suchdol 1:2 (0:2)
    So 25.04. 17:00 Ostrá - Vraný 3:1 (1:0)
    So 25.04. 17:00 Dobříš - Jíloviště 3:0 (0:0)
    So 25.04. 17:00 Klecany - Tatran Rakovník 1:4 (0:2)
    Ne 26.04. 17:00 SK Rakovník - Semice 3:0 (1:0)
    Ne 26.04. 17:00 Nymburk - Ovčáry 1:0 (1:0)

    24.kolo

    So 02.05. 17:00 Ovčáry - Klecany 3:2 (1:1)
    So 02.05. 17:00 Tatran Rakovník - Dobříš 2:1 (1:0)
    So 02.05. 17:00 Jíloviště - Ostrá 4:1 (2:0)
    So 02.05. 17:00 Suchdol - Spartak Příbram 2:1 (1:0)
    Ne 03.05. 17:00 Semice - ČLU Beroun 2:2 (1:0)
    Ne 03.05. 17:00 Hostouň - Nymburk 1:1 (0:0)
    Ne 03.05. 17:00 Vraný - Rejšice 3:3 (0:2)
    Ne 03.05. 17:00 Sedlčany - SK Rakovník 1:1 (0:0)

    25.kolo

    So 09.05. 10:30 Spartak Příbram - Vraný 2:1 (1:0)
    So 09.05. 17:00 Rejšice - Jíloviště 0:1 (0:1)
    So 09.05. 17:00 Ostrá - Tatran Rakovník 1:3 (0:0)
    So 09.05. 17:00 Dobříš - Ovčáry 0:1 (0:1)
    So 09.05. 17:00 Klecany - Hostouň 1:6 (1:3)
    Ne 10.05. 17:00 Sedlčany - Semice 4:0 (1:0)
    Ne 10.05. 17:00 SK Rakovník - Suchdol 0:3 (0:1)
    Ne 10.05. 17:00 Nymburk - ČLU Beroun 2:1 (1:0)

    26.kolo

    So 16.05. 17:00 ČLU Beroun - Klecany 5:3 (0:2)
    So 16.05. 17:00 Ovčáry - Ostrá 2:1 (0:1)
    So 16.05. 17:00 Tatran Rakovník - Rejšice 0:3 (0:0)
    So 16.05. 17:00 Jíloviště - Spartak Příbram 0:0 (0:0)
    So 16.05. 17:00 Suchdol - Sedlčany 2:0 (0:0)
    Ne 17.05. 17:00 Semice - Nymburk 1:4 (0:1)
    Ne 17.05. 17:00 Hostouň - Dobříš 3:6 (2:3)
    Ne 17.05. 17:00 Vraný - SK Rakovník 1:1 (1:0)

    27.kolo

    So 23.05. 10:30 Spartak Příbram - Tatran Rakovník 0:2 (0:1)
    So 23.05. 17:00 Suchdol - Semice 4:1 (1:0)
    So 23.05. 17:00 Rejšice - Ovčáry 0:5 (0:4)
    So 23.05. 17:00 Ostrá - Hostouň 2:5 (1:1)
    So 23.05. 17:00 Dobříš - ČLU Beroun 6:0 (3:0)
    So 23.05. 17:00 Klecany - Nymburk 2:5 (0:2)
    Ne 24.05. 17:00 Sedlčany - Vraný 2:1 (1:0)
    Ne 24.05. 17:00 SK Rakovník - Jíloviště 0:2 (0:1)

    28.kolo

    So 30.05. 17:00 ČLU Beroun - Ostrá 0:3 (0:3)
    So 30.05. 17:00 Ovčáry - Spartak Příbram 2:0 (0:0)
    So 30.05. 17:00 Tatran Rakovník - SK Rakovník 1:1 (1:1)
    So 30.05. 17:00 Jíloviště - Sedlčany 2:1 (1:0)
    Ne 31.05. 17:00 Semice - Klecany 5:2 (1:1)
    Ne 31.05. 17:00 Nymburk - Dobříš 3:0 (1:0)
    Ne 31.05. 17:00 Hostouň - Rejšice 2:5 (2:4)
    Ne 31.05. 17:00 Vraný - Suchdol 0:1 (0:0)

    29.kolo

    So 06.06. 10:30 Spartak Příbram - Hostouň 2:0 (1:0)
    So 06.06. 17:00 Suchdol - Jíloviště 2:1 (2:0)
    So 06.06. 17:00 Rejšice - ČLU Beroun 2:1 (1:1)
    So 06.06. 17:00 Ostrá - Nymburk 1:1 (0:0)
    So 06.06. 17:00 Dobříš - Klecany 9:3 (5:1)
    Ne 07.06. 17:00 Vraný - Semice 2:0 (0:0)
    Ne 07.06. 17:00 Sedlčany - Tatran Rakovník 3:1 (1:1)
    Ne 07.06. 17:00 SK Rakovník - Ovčáry 1:4 (0:1)

    30.kolo

    So 13.06. 14:00 Nymburk - Rejšice 3:3 (1:2)
    So 13.06. 14:00 Tatran Rakovník - Suchdol 5:2 (3:1)
    So 13.06. 15:00 Hostouň - SK Rakovník 2:3 (1:0)
    So 13.06. 15:00 Ovčáry - Sedlčany 1:0 (1:0)
    Ne 14.06. 17:00 Semice - Dobříš 6:2 (2:1)
    Ne 14.06. 17:00 Klecany - Ostrá 5:2 (1:1)
    Ne 14.06. 17:00 ČLU Beroun - Spartak Příbram 4:1 (1:1)
    Ne 14.06. 17:00 Jíloviště - Vraný 1:3 (0:2)
    Správce soutěže: Karel Horňák

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 21 3 6 82:29 66
    2. 30 21 2 7 73:37 65
    3. 30 18 8 4 69:40 62
    4. 30 16 6 8 61:39 54
    5. 30 16 5 9 64:49 53
    6. 30 15 5 10 71:53 50
    7. 30 13 4 13 52:57 43
    8. 30 11 6 13 65:61 39
    9. 30 10 9 11 57:62 39
    10. 30 11 4 15 50:51 37
    11. 30 9 9 12 36:48 36
    12. 30 10 3 17 47:67 33
    13. 30 7 5 18 40:65 26
    14. 30 6 8 16 42:77 26
    15. 30 6 6 18 45:89 24
    16. 30 5 7 18 32:62 22