Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 15. října 2019
svátek má Tereza.
Hlavní menu
  • ID: 883
  • Návštěvy: 15/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Nymburk  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2987
    Týden:
    15
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 20.08. 00:00 Křečkov - Košík 0:0 (0:0)
    So 20.08. 00:00 Pátek B - Odřepsy 2:1 (0:0)
    So 20.08. 00:00 Městec Králové B - Sány 3:2 (2:1)
    So 20.08. 00:00 Dymokury - Kněžice 1:3 (0:0)
    So 20.08. 00:00 Vrbice - Sloveč 2:1 (1:1)
    So 20.08. 00:00 Rožďalovice B - Žehuň 1:1 (0:1)
    So 20.08. 00:00 Křinec - Sn Poděbrady 3:2 (1:2)

    2.kolo

    So 27.08. 00:00 Košík - Sn Poděbrady 2:3
    So 27.08. 00:00 Žehuň - Křinec 3:2
    So 27.08. 00:00 Sloveč - Rožďalovice B 0:0 (0:0)
    So 27.08. 00:00 Kněžice - Vrbice 4:0
    So 27.08. 00:00 Sány - Dymokury 0:0 (0:0)
    So 27.08. 00:00 Odřepsy - Městec Králové B 2:4
    So 27.08. 00:00 Křečkov - Pátek B 0:1

    3.kolo

    So 03.09. 00:00 Pátek B - Košík 2:1 (1:1)
    So 03.09. 00:00 Městec Králové B - Křečkov 1:1 (0:0)
    So 03.09. 00:00 Dymokury - Odřepsy 2:0 (0:0)
    So 03.09. 00:00 Vrbice - Sány 4:2 (1:0)
    So 03.09. 00:00 Rožďalovice B - Kněžice 2:1 (1:1)
    So 03.09. 00:00 Křinec - Sloveč 1:4 (1:1)
    So 03.09. 00:00 Sn Poděbrady - Žehuň 2:0 (1:0)

    4.kolo

    So 10.09. 00:00 Košík - Žehuň 2:4
    So 10.09. 00:00 Sloveč - Sn Poděbrady 2:2
    So 10.09. 00:00 Kněžice - Křinec 3:1 (1:1)
    So 10.09. 00:00 Sány - Rožďalovice B 1:7
    So 10.09. 00:00 Odřepsy - Vrbice 1:0 (1:0)
    So 10.09. 00:00 Křečkov - Dymokury 2:2
    So 10.09. 00:00 Pátek B - Městec Králové B 0:1

    5.kolo

    So 17.09. 00:00 Městec Králové B - Košík 3:1
    So 17.09. 00:00 Dymokury - Pátek B 2:1
    So 17.09. 00:00 Vrbice - Křečkov 1:0
    So 17.09. 00:00 Rožďalovice B - Odřepsy 3:0
    So 17.09. 00:00 Křinec - Sány 3:0
    So 17.09. 00:00 Sn Poděbrady - Kněžice 1:2 (0:2)
    So 17.09. 00:00 Žehuň - Sloveč 4:1

    6.kolo

    So 24.09. 00:00 Košík - Sloveč 2:1
    So 24.09. 00:00 Kněžice - Žehuň 2:1 (2:1)
    So 24.09. 00:00 Sány - Sn Poděbrady 1:3
    So 24.09. 00:00 Odřepsy - Křinec 2:0 (1:0)
    So 24.09. 00:00 Křečkov - Rožďalovice B 1:2
    So 24.09. 00:00 Pátek B - Vrbice 0:1
    So 24.09. 00:00 Městec Králové B - Dymokury 5:0

    7.kolo

    So 01.10. 00:00 Dymokury - Košík 0:0 (0:0)
    So 01.10. 00:00 Vrbice - Městec Králové B 0:1 (0:1)
    So 01.10. 00:00 Rožďalovice B - Pátek B 1:2 (1:2)
    So 01.10. 00:00 Křinec - Křečkov 2:0
    So 01.10. 00:00 Sn Poděbrady - Odřepsy 9:0
    So 01.10. 00:00 Žehuň - Sány 3:1
    So 01.10. 00:00 Sloveč - Kněžice 4:4 (4:2)

    8.kolo

    So 08.10. 00:00 Košík - Kněžice 3:1 (0:1)
    So 08.10. 00:00 Sány - Sloveč 1:0
    So 08.10. 00:00 Odřepsy - Žehuň 2:2 (0:2)
    So 08.10. 00:00 Křečkov - Sn Poděbrady 1:2 (1:0)
    So 08.10. 00:00 Pátek B - Křinec 3:2 (1:1)
    So 08.10. 00:00 Městec Králové B - Rožďalovice B 1:0 (1:0)
    So 08.10. 00:00 Dymokury - Vrbice 0:5 (0:2)

    9.kolo

    So 15.10. 00:00 Vrbice - Košík 1:0 (1:0)
    So 15.10. 00:00 Rožďalovice B - Dymokury 4:0 (2:0)
    So 15.10. 00:00 Křinec - Městec Králové B 0:1
    So 15.10. 00:00 Sn Poděbrady - Pátek B 0:1 (0:0)
    So 15.10. 00:00 Žehuň - Křečkov 5:1 (3:0)
    So 15.10. 00:00 Sloveč - Odřepsy 1:0
    So 15.10. 00:00 Kněžice - Sány 1:0 (0:0)

    10.kolo

    So 22.10. 00:00 Košík - Sány 2:2 (1:2)
    So 22.10. 00:00 Odřepsy - Kněžice 0:0 (0:0)
    So 22.10. 00:00 Křečkov - Sloveč 1:0 (0:0)
    So 22.10. 00:00 Pátek B - Žehuň 1:0 (1:0)
    So 22.10. 00:00 Městec Králové B - Sn Poděbrady 2:1 (0:1)
    So 22.10. 00:00 Dymokury - Křinec 2:1
    So 22.10. 00:00 Vrbice - Rožďalovice B 2:1 (0:0)

    11.kolo

    So 29.10. 00:00 Rožďalovice B - Košík 1:2
    So 29.10. 00:00 Křinec - Vrbice 1:2
    So 29.10. 00:00 Sn Poděbrady - Dymokury 1:0 (1:0)
    So 29.10. 00:00 Žehuň - Městec Králové B 2:2 (1:2)
    So 29.10. 00:00 Sloveč - Pátek B 1:1 (1:1)
    So 29.10. 00:00 Kněžice - Křečkov 1:1 (1:1)
    So 29.10. 00:00 Sány - Odřepsy 1:1 (1:0)

    12.kolo

    So 05.11. 00:00 Košík - Odřepsy 1:0 (0:0)
    So 05.11. 00:00 Křečkov - Sány 2:1 (0:1)
    So 05.11. 00:00 Kněžice - Pátek B 3:0
    So 05.11. 00:00 Městec Králové B - Sloveč 1:1
    So 05.11. 00:00 Dymokury - Žehuň 4:0
    So 05.11. 00:00 Vrbice - Sn Poděbrady 2:0
    So 05.11. 00:00 Rožďalovice B - Křinec 0:0 (0:0)

    13.kolo

    So 12.11. 00:00 Křinec - Košík 5:0 (1:0)
    So 12.11. 00:00 Sn Poděbrady - Rožďalovice B 0:4
    So 12.11. 00:00 Žehuň - Vrbice 0:2
    So 12.11. 00:00 Sloveč - Dymokury 3:1 (0:1)
    So 12.11. 00:00 Kněžice - Městec Králové B 1:2
    So 12.11. 00:00 Sány - Pátek B 0:3
    So 12.11. 00:00 Odřepsy - Křečkov 1:5 (0:2)

    26.kolo

    So 18.03. 00:00 Košík - Křinec 5:1 (5:1)
    So 18.03. 00:00 Rožďalovice B - Sn Poděbrady 5:0
    So 18.03. 00:00 Vrbice - Žehuň 2:3
    So 18.03. 00:00 Dymokury - Sloveč 4:1
    So 18.03. 00:00 Městec Králové B - Kněžice 2:3
    So 18.03. 00:00 Pátek B - Sány 4:3
    So 18.03. 00:00 Křečkov - Odřepsy 2:3

    14.kolo

    So 25.03. 00:00 Košík - Křečkov 1:0 (1:0)
    So 25.03. 00:00 Odřepsy - Pátek B 5:2 (2:0)
    So 25.03. 00:00 Sány - Městec Králové B 0:5
    So 25.03. 00:00 Kněžice - Dymokury 6:1 (2:1)
    So 25.03. 00:00 Sloveč - Vrbice 3:2
    So 25.03. 00:00 Žehuň - Rožďalovice B 0:2 (0:0)
    So 25.03. 00:00 Sn Poděbrady - Křinec 1:1

    15.kolo

    So 01.04. 00:00 Sn Poděbrady - Košík 2:0 (1:0)
    So 01.04. 00:00 Křinec - Žehuň 3:2
    So 01.04. 00:00 Rožďalovice B - Sloveč 1:3
    So 01.04. 00:00 Vrbice - Kněžice 0:2 (0:0)
    So 01.04. 00:00 Dymokury - Sány 6:0
    So 01.04. 00:00 Městec Králové B - Odřepsy 2:0
    So 01.04. 00:00 Pátek B - Křečkov 1:2 (0:0)

    16.kolo

    So 08.04. 00:00 Košík - Pátek B 3:3
    So 08.04. 00:00 Křečkov - Městec Králové B 0:0 (0:0)
    So 08.04. 00:00 Odřepsy - Dymokury 1:3
    So 08.04. 00:00 Sány - Vrbice 4:1
    So 08.04. 00:00 Kněžice - Rožďalovice B 1:2 (1:0)
    So 08.04. 00:00 Sloveč - Křinec 5:1
    So 08.04. 00:00 Žehuň - Sn Poděbrady 1:4

    17.kolo

    So 15.04. 00:00 Žehuň - Košík 5:1
    So 15.04. 00:00 Sn Poděbrady - Sloveč 0:0 (0:0)
    So 15.04. 00:00 Křinec - Kněžice 2:3 (0:2)
    So 15.04. 00:00 Rožďalovice B - Sány 3:1 (0:1)
    So 15.04. 00:00 Vrbice - Odřepsy 2:1 (1:1)
    So 15.04. 00:00 Dymokury - Křečkov 0:1 (0:1)
    So 15.04. 00:00 Městec Králové B - Pátek B 4:3 (0:1)

    18.kolo

    So 22.04. 00:00 Košík - Městec Králové B 0:1
    So 22.04. 00:00 Pátek B - Dymokury 5:2
    So 22.04. 00:00 Křečkov - Vrbice 0:2 (0:1)
    So 22.04. 00:00 Odřepsy - Rožďalovice B 1:1 (1:0)
    So 22.04. 00:00 Sány - Křinec 2:2
    So 22.04. 00:00 Kněžice - Sn Poděbrady 3:1 (2:1)
    So 22.04. 00:00 Sloveč - Žehuň 0:0 (0:0)

    19.kolo

    So 29.04. 00:00 Sloveč - Košík 1:0 (1:0)
    So 29.04. 00:00 Žehuň - Kněžice 2:7 (1:2)
    So 29.04. 00:00 Sn Poděbrady - Sány 3:1 (1:0)
    So 29.04. 00:00 Křinec - Odřepsy 3:1
    So 29.04. 00:00 Rožďalovice B - Křečkov 3:0 (0:0)
    So 29.04. 00:00 Vrbice - Pátek B 3:0 (1:0)
    So 29.04. 00:00 Dymokury - Městec Králové B 1:2

    20.kolo

    So 06.05. 00:00 Košík - Dymokury 3:3
    So 06.05. 00:00 Městec Králové B - Vrbice 1:1
    So 06.05. 00:00 Pátek B - Rožďalovice B 0:1 (0:1)
    So 06.05. 00:00 Křečkov - Křinec 0:2
    So 06.05. 00:00 Odřepsy - Sn Poděbrady 1:2
    So 06.05. 00:00 Sány - Žehuň 0:1
    So 06.05. 00:00 Kněžice - Sloveč 2:1 (1:0)

    21.kolo

    So 13.05. 00:00 Kněžice - Košík 5:0
    So 13.05. 00:00 Sloveč - Sány 2:0
    So 13.05. 00:00 Žehuň - Odřepsy 1:3 (1:2)
    So 13.05. 00:00 Sn Poděbrady - Křečkov 1:1 (1:1)
    So 13.05. 00:00 Křinec - Pátek B 2:1 (0:0)
    So 13.05. 00:00 Rožďalovice B - Městec Králové B 2:0 (1:0)
    So 13.05. 00:00 Vrbice - Dymokury 1:0 (0:0)

    22.kolo

    So 20.05. 00:00 Košík - Vrbice 3:0
    So 20.05. 00:00 Dymokury - Rožďalovice B 1:3 (0:1)
    So 20.05. 00:00 Městec Králové B - Křinec 4:1 (1:0)
    So 20.05. 00:00 Pátek B - Sn Poděbrady 4:0 (2:0)
    So 20.05. 00:00 Křečkov - Žehuň 4:0 (1:0)
    So 20.05. 00:00 Odřepsy - Sloveč 0:6 (0:3)
    So 20.05. 00:00 Sány - Kněžice 1:4 (0:3)

    23.kolo

    So 27.05. 00:00 Sány - Košík 2:0
    So 27.05. 00:00 Kněžice - Odřepsy 4:1 (2:1)
    So 27.05. 00:00 Sloveč - Křečkov 6:0 (3:0)
    So 27.05. 00:00 Žehuň - Pátek B 4:2
    So 27.05. 00:00 Sn Poděbrady - Městec Králové B 1:2
    So 27.05. 00:00 Křinec - Dymokury 4:2
    So 27.05. 00:00 Rožďalovice B - Vrbice 3:0

    24.kolo

    So 03.06. 00:00 Košík - Rožďalovice B 2:5
    So 03.06. 00:00 Vrbice - Křinec 1:4
    So 03.06. 00:00 Dymokury - Sn Poděbrady 3:1 (1:1)
    So 03.06. 00:00 Městec Králové B - Žehuň 2:1 (1:0)
    So 03.06. 00:00 Pátek B - Sloveč 2:0 (1:0)
    So 03.06. 00:00 Křečkov - Kněžice 2:0
    So 03.06. 00:00 Odřepsy - Sány 4:2 (3:2)

    25.kolo

    So 10.06. 00:00 Odřepsy - Košík 1:0 (1:0)
    So 10.06. 00:00 Sány - Křečkov 1:2 (1:0)
    So 10.06. 00:00 Kněžice - Pátek B 4:2
    So 10.06. 00:00 Sloveč - Městec Králové B 1:0 (1:0)
    So 10.06. 00:00 Žehuň - Dymokury 2:3 (0:2)
    So 10.06. 00:00 Sn Poděbrady - Vrbice 1:0
    So 10.06. 00:00 Křinec - Rožďalovice B 0:3
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 18 5 3 52:25 59
    2. 26 18 3 5 70:33 57
    3. 26 17 4 5 60:20 55
    4. 26 14 1 11 37:36 43
    5. 26 11 7 8 48:32 40
    6. 26 12 2 12 46:46 38
    7. 26 11 4 11 43:42 37
    8. 26 10 3 13 47:52 33
    9. 26 9 4 13 47:56 31
    10. 26 9 4 13 43:55 31
    11. 26 8 6 12 29:39 30
    12. 26 7 5 14 34:52 26
    13. 26 7 4 15 32:60 25
    14. 26 3 4 19 29:69 13