Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 22. února 2019
svátek má Petr.
Hlavní menu
  • ID: 8768
  • Návštěvy: 80/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Znojmo  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    14399
    Týden:
    80
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 09.08. 16:30 Přímětice - Mikulovice 2:0 (0:0)
    So 09.08. 16:30 M. Krumlov B - Práče 2:1 (1:0)
    Ne 10.08. 10:15 Dobšice B - Hostim 4:2 (1:2)
    Ne 10.08. 10:15 FK Znojmo B - Únanov 7:1 (3:0)
    Ne 10.08. 16:30 Miroslav B - Hevlín 3:2 (2:2)
    Ne 10.08. 16:30 Rakšice - Bohutice 0:0 (0:0)
    Ne 10.08. 16:30 Hostěradice - Jaroslavice 5:0 (3:0)

    2.kolo

    15.08. 18:00 Hevlín - M. Krumlov B 0:1 (0:0)
    So 16.08. 16:30 Mikulovice - Únanov 4:1 (3:1)
    So 16.08. 16:30 Bohutice - Dobšice B 1:0 (1:0)
    So 16.08. 16:30 Práče - Rakšice 4:2 (1:1)
    Ne 17.08. 16:30 Jaroslavice - FK Znojmo B 0:3 (0:0)
    Ne 17.08. 16:30 Hostim - Hostěradice 0:2 (0:1)
    Ne 17.08. 16:30 Přímětice - Miroslav B 4:0 (1:0)

    3.kolo

    So 23.08. 16:30 M. Krumlov B - Přímětice 1:5 (0:2)
    Ne 24.08. 10:15 Dobšice B - Práče 5:8 (1:4)
    Ne 24.08. 10:15 FK Znojmo B - Hostim 3:3 (3:3)
    Ne 24.08. 16:30 Miroslav B - Mikulovice 1:1 (1:1)
    Ne 24.08. 16:30 Rakšice - Hevlín 3:1 (0:0)
    Ne 24.08. 16:30 Hostěradice - Bohutice 3:0 (2:0)
    Ne 24.08. 16:30 Únanov - Jaroslavice 2:4 (2:1)

    4.kolo

    So 30.08. 15:00 Hevlín - Dobšice B 1:2
    So 30.08. 16:30 Mikulovice - Jaroslavice 3:1 (1:1)
    So 30.08. 16:30 Práče - Hostěradice 0:1 (0:1)
    So 30.08. 16:30 Přímětice - Rakšice 4:1 (2:1)
    Ne 31.08. 16:30 Hostim - Únanov 4:2 (2:2)
    Ne 31.08. 16:30 Bohutice - FK Znojmo B 2:5 (1:2)
    Ne 31.08. 16:30 Miroslav B - M. Krumlov B 0:1

    5.kolo

    05.09. 18:00 M. Krumlov B - Mikulovice 3:3 (2:0)
    Ne 07.09. 10:15 Dobšice B - Přímětice 2:2 (0:2)
    Ne 07.09. 10:15 FK Znojmo B - Práče 1:2 (0:1)
    Ne 07.09. 16:30 Rakšice - Miroslav B 2:3 (1:1)
    Ne 07.09. 16:30 Hostěradice - Hevlín 1:1
    Ne 07.09. 16:30 Únanov - Bohutice 4:1
    Ne 07.09. 16:30 Jaroslavice - Hostim 1:3 (0:1)

    7.kolo

    Ne 21.09. 10:15 Dobšice B - M. Krumlov B 0:3 (0:0)
    Ne 21.09. 10:15 FK Znojmo B - Přímětice 1:2 (1:0)
    Ne 21.09. 16:00 Rakšice - Mikulovice 2:4 (0:1)
    Ne 21.09. 16:00 Hostěradice - Miroslav B 1:0 (1:0)
    Ne 21.09. 16:00 Únanov - Hevlín 0:4 (0:3)
    Ne 21.09. 16:00 Jaroslavice - Práče 2:3 (1:2)
    Ne 21.09. 16:00 Hostim - Bohutice 4:2

    8.kolo

    So 27.09. 10:15 Rakšice - Dobšice B 8:3 (4:1)
    So 27.09. 15:00 Hevlín - Jaroslavice 5:2 (3:0)
    So 27.09. 16:00 Práče - Hostim 0:1 (0:1)
    So 27.09. 16:00 Přímětice - Únanov 1:2 (1:0)
    So 27.09. 16:00 M. Krumlov B - Hostěradice 3:1 (2:0)
    Ne 28.09. 16:00 Mikulovice - Bohutice 5:1 (1:0)
    Ne 28.09. 16:00 Miroslav B - FK Znojmo B 0:2 (0:1)

    9.kolo

    So 04.10. 15:30 Jaroslavice - Přímětice 2:4 (0:3)
    Ne 05.10. 10:15 Dobšice B - Mikulovice 1:2 (1:0)
    Ne 05.10. 10:15 FK Znojmo B - M. Krumlov B 2:0 (0:0)
    Ne 05.10. 15:30 Hostěradice - Rakšice 1:1 (0:0)
    Ne 05.10. 15:30 Únanov - Miroslav B 3:1 (1:1)
    Ne 05.10. 15:30 Hostim - Hevlín 2:1 (0:0)
    Ne 05.10. 15:30 Bohutice - Práče 0:3 (0:1)

    10.kolo

    So 11.10. 15:00 Mikulovice - Práče 2:1 (1:0)
    So 11.10. 15:00 Hevlín - Bohutice 4:3 (3:1)
    So 11.10. 15:00 Přímětice - Hostim 1:0 (1:0)
    So 11.10. 15:00 M. Krumlov B - Únanov 5:1 (1:0)
    Ne 12.10. 10:15 Dobšice B - Hostěradice 2:2 (2:1)
    Ne 12.10. 15:00 Miroslav B - Jaroslavice 0:0 (0:0)
    Ne 12.10. 15:00 Rakšice - FK Znojmo B 7:2 (5:0)

    11.kolo

    So 18.10. 15:00 Práče - Hevlín 3:2 (3:1)
    Ne 19.10. 10:15 FK Znojmo B - Dobšice B 2:3 (2:0)
    Ne 19.10. 15:00 Hostěradice - Mikulovice 1:1 (0:0)
    Ne 19.10. 15:00 Únanov - Rakšice 4:9 (4:2)
    Ne 19.10. 15:00 Jaroslavice - M. Krumlov B 1:3
    Ne 19.10. 15:00 Hostim - Miroslav B 2:3 (1:1)
    Ne 19.10. 15:00 Bohutice - Přímětice 2:2 (2:1)

    12.kolo

    So 25.10. 14:30 Mikulovice - Hevlín 0:3 (0:2)
    So 25.10. 14:30 Přímětice - Práče 5:0 (2:0)
    So 25.10. 14:30 M. Krumlov B - Hostim 2:2 (1:1)
    Ne 26.10. 10:15 Dobšice B - Únanov 4:0
    Ne 26.10. 14:30 Miroslav B - Bohutice 3:2 (1:1)
    Ne 26.10. 14:30 Rakšice - Jaroslavice 3:0 (2:0)
    Ne 26.10. 14:30 Hostěradice - FK Znojmo B 3:2

    13.kolo

    So 01.11. 14:00 Jaroslavice - Dobšice B 2:3
    So 01.11. 15:00 Hevlín - Přímětice 1:1 (1:0)
    Ne 02.11. 10:15 FK Znojmo B - Mikulovice 1:0 (0:0)
    Ne 02.11. 14:00 Únanov - Hostěradice 4:1
    Ne 02.11. 14:00 Hostim - Rakšice 2:0 (1:0)
    Ne 02.11. 14:00 Bohutice - M. Krumlov B 1:2 (1:1)
    Ne 02.11. 14:00 Práče - Miroslav B 0:2 (0:2)

    14.kolo

    So 08.11. 14:00 Mikulovice - Přímětice 3:3 (0:3)
    So 08.11. 14:00 Hevlín - Miroslav B 2:0 (0:0)
    So 08.11. 14:00 Práče - M. Krumlov B 1:4 (1:2)
    So 08.11. 14:00 Hostim - Dobšice B 2:3 (2:1)
    Ne 09.11. 14:00 Bohutice - Rakšice 2:1
    Ne 09.11. 14:00 Jaroslavice - Hostěradice 0:3
    Ne 09.11. 14:00 Únanov - FK Znojmo B 2:5 (0:1)

    6.kolo

    03.10. 16:30 Hevlín - FK Znojmo B 2:1 (1:0)
    Út 28.10. 10:15 Mikulovice - Hostim 4:0 (1:0)
    Út 28.10. 10:15 Bohutice - Jaroslavice 5:3 (3:1)
    Út 28.10. 10:15 Práče - Únanov 4:1 (3:1)
    Út 28.10. 10:15 M. Krumlov B - Rakšice 5:2 (1:1)
    Út 28.10. 14:00 Miroslav B - Dobšice B 2:2 (1:0)
    Ne 16.11. 13:00 Přímětice - Hostěradice 5:1 (3:0)

    15.kolo

    So 28.03. 15:00 M. Krumlov B - Hevlín 2:2 (1:1)
    Ne 29.03. 10:15 FK Znojmo B - Jaroslavice 4:3 (2:2)
    Ne 29.03. 10:15 Dobšice B - Bohutice 0:0 (0:0)
    Ne 29.03. 15:00 Únanov - Mikulovice 0:3 (0:1)
    Ne 29.03. 15:00 Hostěradice - Hostim 0:2 (0:0)
    Ne 29.03. 15:00 Rakšice - Práče 3:3 (1:2)
    Ne 29.03. 15:00 Miroslav B - Přímětice 1:5 (1:2)

    16.kolo

    So 04.04. 15:00 Hevlín - Rakšice 0:2
    So 04.04. 15:30 Přímětice - M. Krumlov B 1:0 (0:0)
    Ne 05.04. 15:30 Mikulovice - Miroslav B 2:0 (0:0)
    Ne 05.04. 15:30 Práče - Dobšice B 3:1 (2:1)
    Ne 05.04. 15:30 Bohutice - Hostěradice 2:4 (0:1)
    Ne 05.04. 15:30 Hostim - FK Znojmo B 6:3 (2:2)
    Ne 05.04. 15:30 Jaroslavice - Únanov 1:0 (0:0)

    17.kolo

    So 11.04. 15:30 M. Krumlov B - Miroslav B 2:0 (1:0)
    Ne 12.04. 10:15 FK Znojmo B - Bohutice 5:1 (1:0)
    Ne 12.04. 10:15 Dobšice B - Hevlín 3:9 (1:6)
    Ne 12.04. 15:30 Jaroslavice - Mikulovice 0:1 (0:1)
    Ne 12.04. 15:30 Únanov - Hostim 1:2 (1:1)
    Ne 12.04. 15:30 Hostěradice - Práče 1:0 (0:0)
    Ne 12.04. 15:30 Rakšice - Přímětice 0:1 (0:1)

    18.kolo

    So 18.04. 15:00 Hevlín - Hostěradice 3:0 (2:0)
    So 18.04. 16:00 Mikulovice - M. Krumlov B 1:1 (1:0)
    So 18.04. 16:00 Přímětice - Dobšice B 2:1 (1:0)
    So 18.04. 16:00 Práče - FK Znojmo B 3:1 (0:0)
    Ne 19.04. 16:00 Miroslav B - Rakšice 1:1 (0:1)
    Ne 19.04. 16:00 Bohutice - Únanov 1:5
    Ne 19.04. 16:00 Hostim - Jaroslavice 1:0 (0:0)

    19.kolo

    Ne 26.04. 10:15 FK Znojmo B - Hevlín 3:2 (1:0)
    Ne 26.04. 10:15 Dobšice B - Miroslav B 7:1 (3:0)
    Ne 26.04. 16:00 Hostim - Mikulovice 2:1 (1:1)
    Ne 26.04. 16:00 Jaroslavice - Bohutice 10:0 (1:0)
    Ne 26.04. 16:00 Únanov - Práče 3:2 (1:1)
    Ne 26.04. 16:00 Hostěradice - Přímětice 4:1 (3:1)
    Ne 26.04. 16:00 Rakšice - M. Krumlov B 3:6 (1:3)

    20.kolo

    So 02.05. 15:00 Hevlín - Únanov 0:0 (0:0)
    So 02.05. 16:30 Mikulovice - Rakšice 1:2 (0:0)
    So 02.05. 16:30 M. Krumlov B - Dobšice B 4:0 (2:0)
    So 02.05. 16:30 Přímětice - FK Znojmo B 0:0 (0:0)
    So 02.05. 16:30 Práče - Jaroslavice 2:4
    Ne 03.05. 16:30 Miroslav B - Hostěradice 2:6 (0:4)
    Ne 03.05. 16:30 Bohutice - Hostim 1:4 (1:3)

    21.kolo

    So 09.05. 16:30 Hostěradice - M. Krumlov B 0:3 (0:1)
    Ne 10.05. 10:15 FK Znojmo B - Miroslav B 5:3 (2:1)
    Ne 10.05. 10:15 Dobšice B - Rakšice 1:1 (1:0)
    Ne 10.05. 16:30 Bohutice - Mikulovice 3:2 (1:2)
    Ne 10.05. 16:30 Hostim - Práče 5:2 (0:2)
    Ne 10.05. 16:30 Jaroslavice - Hevlín 2:4 (0:2)
    Ne 10.05. 16:30 Únanov - Přímětice 3:4 (2:1)

    22.kolo

    So 16.05. 15:00 Hevlín - Hostim 4:2 (1:0)
    So 16.05. 16:30 M. Krumlov B - FK Znojmo B 6:0 (2:0)
    So 16.05. 16:30 Přímětice - Jaroslavice 2:0 (1:0)
    So 16.05. 16:30 Práče - Bohutice 9:3 (5:1)
    Ne 17.05. 16:30 Mikulovice - Dobšice B 3:3
    Ne 17.05. 16:30 Rakšice - Hostěradice 2:1 (2:0)
    Ne 17.05. 16:30 Miroslav B - Únanov 0:5

    23.kolo

    So 23.05. 16:30 Práče - Mikulovice 1:0
    So 23.05. 16:30 Bohutice - Hevlín 0:5 (0:2)
    So 23.05. 16:30 Hostim - Přímětice 1:4 (0:1)
    So 23.05. 16:30 Únanov - M. Krumlov B 0:3 (0:0)
    Ne 24.05. 10:15 FK Znojmo B - Rakšice 9:3 (4:2)
    Ne 24.05. 16:30 Jaroslavice - Miroslav B 7:2 (2:2)
    Ne 24.05. 16:30 Hostěradice - Dobšice B 3:2

    24.kolo

    So 30.05. 15:00 Hevlín - Práče 3:3
    So 30.05. 16:30 Mikulovice - Hostěradice 1:3 (0:3)
    So 30.05. 16:30 Rakšice - Únanov 2:1 (1:1)
    So 30.05. 16:30 M. Krumlov B - Jaroslavice 2:0 (0:0)
    So 30.05. 16:30 Přímětice - Bohutice 7:0 (3:0)
    Ne 31.05. 10:15 Dobšice B - FK Znojmo B 6:1 (5:0)
    Ne 31.05. 16:30 Miroslav B - Hostim 1:1 (1:0)

    25.kolo

    So 06.06. 15:00 Hevlín - Mikulovice 1:0 (1:0)
    So 06.06. 16:30 Práče - Přímětice 1:2 (0:0)
    So 06.06. 16:30 Jaroslavice - Rakšice 4:1 (1:0)
    So 06.06. 16:30 Únanov - Dobšice B 4:2 (2:1)
    Ne 07.06. 10:15 FK Znojmo B - Hostěradice 4:2 (3:1)
    Ne 07.06. 16:30 Bohutice - Miroslav B 1:4 (1:2)
    Ne 07.06. 16:30 Hostim - M. Krumlov B 1:7 (0:2)

    26.kolo

    12.06. 18:00 Mikulovice - FK Znojmo B 2:0 (1:0)
    12.06. 18:00 M. Krumlov B - Bohutice 7:0 (3:0)
    So 13.06. 16:30 Hostěradice - Únanov 1:5 (1:4)
    So 13.06. 16:30 Rakšice - Hostim 2:2 (1:1)
    So 13.06. 16:30 Přímětice - Hevlín 4:1 (3:1)
    Ne 14.06. 10:15 Dobšice B - Jaroslavice 4:2 (1:1)
    Ne 14.06. 16:30 Miroslav B - Práče 2:0
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 19 5 2 74:28 62
    2. 26 19 4 3 78:28 61
    3. 26 13 4 9 51:46 43
    4. 26 13 4 9 56:54 43
    5. 26 12 5 9 63:43 41
    6. 26 13 2 11 72:64 41
    7. 26 11 6 9 49:37 39
    8. 26 11 2 13 59:58 35
    9. 26 9 6 11 63:65 33
    10. 26 9 6 11 64:70 33
    11. 26 9 1 16 54:75 28
    12. 26 7 5 14 35:66 26
    13. 26 6 1 19 51:68 19
    14. 26 4 3 19 34:101 15