Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 13. července 2020
svátek má Markéta.
Hlavní menu
  • ID: 8746
  • Návštěvy: 36/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Vyškov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6562
    Týden:
    36
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 09.08. 12:00 Křenovice B - Lovčičky 1:1 (0:1)
    So 09.08. 16:30 Kroužek - Zbýšov 2:3 (2:2)
    Ne 10.08. 10:00 Otnice B - Nížkovice 0k:3
    Ne 10.08. 10:00 Letonice B - Velešovice 1:1 (0:1)
    Ne 10.08. 10:00 Dražovice B - Mouřínov 2:4 (0:1)
    Ne 10.08. 16:30 Hodějice - Slavíkovice 1:2 (0:0)

    2.kolo

    Ne 17.08. 16:30 Lovčičky - Otnice B 7:1 (2:1)
    Ne 17.08. 16:30 Zbýšov - Hodějice 3:1 (1:0)
    Ne 17.08. 16:30 Mouřínov - Kroužek 5:2 (3:0)
    Ne 17.08. 16:30 Velešovice - Dražovice B 6:0 (1:0)
    Ne 17.08. 16:30 Nížkovice - Letonice B 2:1 (1:0)
    Ne 17.08. 16:30 Bošovice - Křenovice B 3:1 (2:0)

    3.kolo

    So 23.08. 16:00 Hodějice - Mouřínov 2:5 (0:3)
    So 23.08. 16:30 Kroužek - Velešovice 4:1 (3:1)
    Ne 24.08. 10:00 Otnice B - Bošovice 5:2 (2:0)
    Ne 24.08. 10:00 Letonice B - Lovčičky 1:1 (1:1)
    Ne 24.08. 10:00 Dražovice B - Nížkovice 1:1 (1:0)
    Ne 24.08. 16:30 Slavíkovice - Zbýšov 2:2 (0:2)

    4.kolo

    So 30.08. 16:30 Křenovice B - Otnice B 3:5 (1:3)
    Ne 31.08. 16:30 Mouřínov - Slavíkovice 4:0 (4:0)
    Ne 31.08. 16:30 Velešovice - Hodějice 0:5 (0:1)
    Ne 31.08. 16:30 Nížkovice - Kroužek 1:0 (0:0)
    Ne 31.08. 16:30 Lovčičky - Dražovice B 3:1 (1:1)
    Ne 31.08. 16:30 Bošovice - Letonice B 2:3 (1:1)

    5.kolo

    So 06.09. 16:30 Kroužek - Lovčičky 8:0 (6:0)
    Ne 07.09. 10:00 Letonice B - Křenovice B 3:4 (2:2)
    Ne 07.09. 10:00 Dražovice B - Bošovice 7:1 (3:1)
    Ne 07.09. 14:00 Slavíkovice - Velešovice 2:1 (2:1)
    Ne 07.09. 16:30 Hodějice - Nížkovice 3:1 (1:1)
    Ne 07.09. 16:30 Zbýšov - Mouřínov 2:2 (1:1)

    6.kolo

    26.09. 17:00 Otnice B - Letonice B 0:3 (0:1)
    Čt 02.10. 19:30 Bošovice - Kroužek 1:0 (1:0)
    03.10. 16:30 Velešovice - Zbýšov 2:0 (1:0)
    Čt 16.10. 19:00 Nížkovice - Slavíkovice 2:1 (2:0)
    Út 28.10. 14:30 Lovčičky - Hodějice 2:7 (0:4)
    Út 28.10. 14:30 Křenovice B - Dražovice B 5:2 (3:1)

    7.kolo

    Ne 21.09. 10:00 Dražovice B - Otnice B 11:0 (6:0)
    Ne 21.09. 13:45 Kroužek - Křenovice B 0:2 (0:1)
    Ne 21.09. 16:00 Hodějice - Bošovice 1:2 (0:1)
    Ne 21.09. 16:00 Slavíkovice - Lovčičky 1:1 (1:1)
    Ne 21.09. 16:00 Zbýšov - Nížkovice 3:1 (0:1)
    Ne 21.09. 16:00 Mouřínov - Velešovice 4:2 (1:0)

    8.kolo

    So 27.09. 15:00 Lovčičky - Zbýšov 1:2 (0:2)
    So 27.09. 16:00 Křenovice B - Hodějice 0:3 (0:2)
    Ne 28.09. 10:00 Otnice B - Kroužek 1:4 (0:1)
    Ne 28.09. 10:00 Letonice B - Dražovice B 4:3 (1:2)
    Ne 28.09. 16:00 Nížkovice - Mouřínov 2:2 (0:2)
    Ne 28.09. 16:00 Bošovice - Slavíkovice 2:3 (0:1)

    9.kolo

    Ne 05.10. 13:15 Kroužek - Letonice B 1:2 (1:1)
    Ne 05.10. 14:00 Slavíkovice - Křenovice B 3:5 (1:3)
    Ne 05.10. 15:30 Hodějice - Otnice B 12:0 (6:0)
    Ne 05.10. 15:30 Zbýšov - Bošovice 3:2 (1:1)
    Ne 05.10. 15:30 Mouřínov - Lovčičky 4:0 (2:0)
    Ne 05.10. 15:30 Velešovice - Nížkovice 3:1 (2:0)

    10.kolo

    So 11.10. 15:00 Křenovice B - Zbýšov 5:1 (2:0)
    Ne 12.10. 10:00 Otnice B - Slavíkovice 5:0 (2:0)
    Ne 12.10. 10:00 Letonice B - Hodějice 3:0 (1:0)
    Ne 12.10. 10:00 Dražovice B - Kroužek 3:2 (2:1)
    Ne 12.10. 15:00 Lovčičky - Velešovice 1:7 (1:1)
    Ne 12.10. 15:00 Bošovice - Mouřínov 0:4 (0:2)

    11.kolo

    Ne 19.10. 14:00 Slavíkovice - Letonice B 3:1 (0:0)
    Ne 19.10. 15:00 Zbýšov - Otnice B 4:1 (2:1)
    Ne 19.10. 15:00 Hodějice - Dražovice B 6:1 (4:0)
    Ne 19.10. 15:00 Mouřínov - Křenovice B 7:2 (4:0)
    Ne 19.10. 15:00 Velešovice - Bošovice 1:0 (0:0)
    Ne 19.10. 15:00 Nížkovice - Lovčičky 2:0 (0:0)

    12.kolo

    So 25.10. 14:30 Křenovice B - Velešovice 2:2 (1:0)
    Ne 26.10. 10:00 Otnice B - Mouřínov 3:11 (1:5)
    Ne 26.10. 10:00 Letonice B - Zbýšov 0:3 (0:0)
    Ne 26.10. 10:00 Dražovice B - Slavíkovice 3:1 (3:0)
    Ne 26.10. 12:15 Kroužek - Hodějice 1:4 (0:3)
    Ne 26.10. 14:30 Bošovice - Nížkovice 3:1 (0:1)

    13.kolo

    So 01.11. 14:00 Mouřínov - Letonice B 4:4 (4:3)
    Ne 02.11. 14:00 Velešovice - Otnice B 3:2 (1:0)
    Ne 02.11. 14:00 Slavíkovice - Kroužek 2:1 (1:0)
    Ne 02.11. 14:00 Zbýšov - Dražovice B 4:2 (3:2)
    Ne 02.11. 14:00 Nížkovice - Křenovice B 1:4 (0:2)
    Ne 02.11. 14:00 Lovčičky - Bošovice 1:1 (0:1)

    14.kolo

    So 08.11. 14:00 Nížkovice - Otnice B 1:7 (0:3)
    So 08.11. 14:00 Velešovice - Letonice B 1:3 (1:3)
    So 08.11. 14:00 Lovčičky - Křenovice B 1:2 (1:1)
    Ne 09.11. 14:00 Zbýšov - Kroužek 3:1 (1:0)
    Ne 09.11. 14:00 Mouřínov - Dražovice B 3:3 (0:3)
    Ne 09.11. 14:00 Slavíkovice - Hodějice 4:5 (1:2)

    16.kolo

    So 04.04. 15:30 Zbýšov - Slavíkovice 1:1 (1:1)
    24.04. 17:00 Mouřínov - Hodějice 3:4 (1:2)
    01.05. 16:00 Velešovice - Kroužek 2:4 (2:2)
    01.05. 17:00 Nížkovice - Dražovice B 3:1 (1:0)
    Út 05.05. 18:00 Bošovice - Otnice B 4:2 (1:2)
    08.05. 10:15 Lovčičky - Letonice B 6:4 (3:3)

    17.kolo

    So 11.04. 15:30 Kroužek - Nížkovice 2:1 (1:1)
    Ne 12.04. 10:00 Otnice B - Křenovice B 3:6 (1:1)
    Ne 12.04. 10:00 Dražovice B - Lovčičky 1:1 (1:1)
    Ne 12.04. 10:00 Letonice B - Bošovice 0:0 (0:0)
    Ne 12.04. 13:15 Hodějice - Velešovice 5:1 (2:0)
    Ne 12.04. 15:30 Slavíkovice - Mouřínov 2:2 (1:1)

    18.kolo

    So 18.04. 16:00 Křenovice B - Letonice B 5:0 (3:0)
    So 18.04. 16:00 Bošovice - Dražovice B 3:2 (1:1)
    Ne 19.04. 16:00 Lovčičky - Kroužek 1:1 (0:1)
    Ne 19.04. 16:00 Nížkovice - Hodějice 3:4 (1:1)
    Ne 19.04. 16:00 Velešovice - Slavíkovice 4:1 (2:1)
    Ne 19.04. 16:00 Mouřínov - Zbýšov 2:4 (2:0)

    19.kolo

    Ne 26.04. 10:00 Dražovice B - Křenovice B 4:2 (1:1)
    Ne 26.04. 10:00 Letonice B - Otnice B 2:1 (0:1)
    Ne 26.04. 13:15 Hodějice - Lovčičky 1:4 (0:3)
    Ne 26.04. 13:45 Kroužek - Bošovice 2:3 (1:0)
    Ne 26.04. 16:00 Zbýšov - Velešovice 5:0 (1:0)
    Ne 26.04. 16:00 Slavíkovice - Nížkovice 0:0 (0:0)

    20.kolo

    So 02.05. 16:30 Křenovice B - Kroužek 1:1 (0:1)
    So 02.05. 16:30 Bošovice - Hodějice 0:3 (0:1)
    Ne 03.05. 10:00 Otnice B - Dražovice B 1:2 (0:2)
    Ne 03.05. 16:30 Lovčičky - Slavíkovice 4:1 (3:0)
    Ne 03.05. 16:30 Nížkovice - Zbýšov 1:2 (1:2)
    Ne 03.05. 16:30 Velešovice - Mouřínov 2:6 (1:4)

    21.kolo

    Ne 10.05. 10:00 Dražovice B - Letonice B 3:2 (2:1)
    Ne 10.05. 13:45 Hodějice - Křenovice B 4:0 (0:0)
    Ne 10.05. 14:00 Zbýšov - Lovčičky 3:1 (1:1)
    Ne 10.05. 14:15 Kroužek - Otnice B 11:1 (5:0)
    Ne 10.05. 16:30 Mouřínov - Nížkovice 8:0 (4:0)
    Ne 10.05. 16:30 Slavíkovice - Bošovice 3:1 (2:1)

    22.kolo

    So 16.05. 13:00 Bošovice - Zbýšov 1:0 (0:0)
    Ne 17.05. 10:00 Letonice B - Kroužek 1:7 (1:1)
    Ne 17.05. 10:00 Křenovice B - Slavíkovice 4:1 (3:0)
    Ne 17.05. 10:00 Otnice B - Hodějice 0:8 (0:2)
    Ne 17.05. 16:30 Lovčičky - Mouřínov 2:2 (0:0)
    Ne 17.05. 16:30 Nížkovice - Velešovice 1:2 (1:1)

    23.kolo

    Ne 24.05. 14:15 Kroužek - Dražovice B 0:6 (0:2)
    Ne 24.05. 16:30 Velešovice - Lovčičky 4:2 (2:0)
    Ne 24.05. 16:30 Mouřínov - Bošovice 4:1 (2:1)
    Ne 24.05. 16:30 Zbýšov - Křenovice B 1:2 (0:1)
    Ne 24.05. 16:30 Hodějice - Letonice B 12:0 (8:0)
    Ne 24.05. 16:30 Slavíkovice - Otnice B 10:1 (4:0)

    24.kolo

    So 30.05. 16:30 Křenovice B - Mouřínov 2:7 (1:2)
    So 30.05. 16:30 Bošovice - Velešovice 1:2 (1:2)
    Ne 31.05. 10:00 Letonice B - Slavíkovice 2:4 (1:1)
    Ne 31.05. 10:00 Otnice B - Zbýšov 3:3 (3:1)
    Ne 31.05. 13:30 Dražovice B - Hodějice 1:5 (1:3)
    Ne 31.05. 16:30 Lovčičky - Nížkovice 4:3 (1:1)

    25.kolo

    Ne 07.06. 16:30 Nížkovice - Bošovice 4:1 (1:0)
    Ne 07.06. 16:30 Velešovice - Křenovice B 3:3 (2:0)
    Ne 07.06. 16:30 Zbýšov - Letonice B 2:0 (1:0)
    Ne 07.06. 16:30 Slavíkovice - Dražovice B 3:1 (3:1)
    Ne 07.06. 16:30 Hodějice - Kroužek 5:0 (2:0)
    Ne 07.06. 16:30 Mouřínov - Otnice B 16:1 (9:0)

    26.kolo

    12.06. 18:00 Letonice B - Mouřínov 1:1 (0:1)
    So 13.06. 10:00 Křenovice B - Nížkovice 2:5 (0:1)
    So 13.06. 16:30 Bošovice - Lovčičky 3:2 (1:0)
    Ne 14.06. 10:00 Dražovice B - Zbýšov 4:0 (2:0)
    Ne 14.06. 10:00 Otnice B - Velešovice 3:4 (2:0)
    Ne 14.06. 16:30 Kroužek - Slavíkovice 0:7 (0:3)

    15.kolo

    St 17.06. 18:00 Křenovice B - Bošovice 2:2 (0:2)
    So 20.06. 10:00 Otnice B - Lovčičky 2:5 (2:4)
    So 20.06. 13:00 Dražovice B - Velešovice 2:3 (1:2)
    So 20.06. 16:00 Hodějice - Zbýšov 8:0 (3:0)
    Ne 21.06. 10:00 Letonice B - Nížkovice 2:0 (1:0)
    Ne 21.06. 16:30 Kroužek - Mouřínov 2:1 (0:0)
    Správce soutěže: Jaroslav Andrla

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 24 18 0 6 109:36 54
    2. 24 14 7 3 111:45 49
    3. 24 14 4 6 54:45 46
    4. 24 12 3 9 57:58 39
    5. 24 11 5 8 65:63 38
    6. 24 10 5 9 57:53 35
    7. 24 9 3 12 66:63 30
    8. 24 9 3 12 39:56 30
    9. 24 8 5 11 43:66 29
    10. 24 7 7 10 51:63 28
    11. 24 8 3 13 40:56 27
    12. 24 8 2 14 56:57 26
    13. 24 4 1 19 48:135 13