Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 15. listopadu 2019
svátek má Leopold.
Hlavní menu
  • ID: 8729
  • Návštěvy: 33/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Ústecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    ME 2012 Chorvatsko

    Evropské soutěže

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6466
    Týden:
    33
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    Po 15.09. 20:00 Combix UL B - FC Atletico CV 2:6 (1:1)
    Po 15.09. 20:30 Italové UL - Dynamo UL 5:1 (2:1)
    Po 15.09. 21:00 Gardenline LT B - ACZ Lovosice 3:5 (0:2)
    St 17.09. 20:00 1.FC Kostelníci UL - CF Radobýl LT B 3:2 (1:1)
    St 17.09. 21:00 FC Třebenice - Rapid UL 8:9 (3:1)
    Čt 18.09. 19:30 Fírova Pivnice - FC Tiradores UL 3:3 (1:2)
    10.10. 20:00 Baník CV - Tutti Pizza UL 5:0k

    2.kolo

    Po 22.09. 19:00 Dynamo UL - 1.FC Kostelníci UL 2:4 (2:1)
    Út 23.09. 20:00 Combix UL B - Fírova Pivnice 1:7 (0:1)
    St 24.09. 21:00 CF Radobýl LT B - FC Třebenice 0k:5
    Čt 25.09. 20:30 Rapid UL - Baník CV 2:11 (0:7)
    26.09. 19:00 FC Atletico CV - Tutti Pizza UL 4:4 (3:1)
    26.09. 19:30 FC Tiradores UL - Gardenline LT B 5:0k
    26.09. 21:30 ACZ Lovosice - Italové UL 2:2 (1:2)

    3.kolo

    Po 29.09. 20:30 Italové UL - FC Tiradores UL 7:3 (0:1)
    Po 29.09. 21:00 Gardenline LT B - Combix UL B 3:2 (0:0)
    Út 30.09. 18:00 Fírova Pivnice - FC Atletico CV 2:6 (1:4)
    St 01.10. 21:00 FC Třebenice - Dynamo UL 8:5 (5:2)
    St 01.10. 21:00 Tutti Pizza UL - Rapid UL 3:3 (2:1)
    03.10. 20:00 Baník CV - CF Radobýl LT B 7:3 (2:2)
    St 08.10. 20:00 1.FC Kostelníci UL - ACZ Lovosice 6:1 (2:1)

    4.kolo

    Po 06.10. 19:00 Dynamo UL - Baník CV 1:6 (0:5)
    Po 06.10. 20:00 Combix UL B - Italové UL 3:8 (3:1)
    Út 07.10. 18:00 Fírova Pivnice - Gardenline LT B 5:3 (2:1)
    St 08.10. 21:00 CF Radobýl LT B - Tutti Pizza UL 0k:5
    10.10. 19:00 FC Atletico CV - Rapid UL 1:5 (0:3)
    10.10. 19:30 FC Tiradores UL - 1.FC Kostelníci UL 3:6 (1:4)
    10.10. 21:30 ACZ Lovosice - FC Třebenice 4:7 (1:5)

    5.kolo

    Po 13.10. 20:30 Italové UL - Fírova Pivnice 8:1 (5:0)
    Po 13.10. 21:00 Gardenline LT B - FC Atletico CV 3:6 (1:4)
    St 15.10. 20:00 1.FC Kostelníci UL - Combix UL B 3:1 (3:0)
    St 15.10. 21:00 FC Třebenice - FC Tiradores UL 7:4 (1:3)
    St 15.10. 21:00 Tutti Pizza UL - Dynamo UL 5:3 (2:1)
    Čt 16.10. 20:30 Rapid UL - CF Radobýl LT B 5:4 (0:2)
    17.10. 20:00 Baník CV - ACZ Lovosice 16:2 (6:1)

    6.kolo

    Po 20.10. 19:00 Dynamo UL - Rapid UL 3:5 (1:1)
    Po 20.10. 20:00 Combix UL B - FC Třebenice 10:6 (6:3)
    Po 20.10. 21:00 Gardenline LT B - Italové UL 6:7 (2:2)
    Út 21.10. 18:00 Fírova Pivnice - 1.FC Kostelníci UL 3:2 (2:1)
    24.10. 19:00 FC Atletico CV - CF Radobýl LT B 11:2 (5:0)
    24.10. 19:30 FC Tiradores UL - Baník CV 2:4 (1:2)
    24.10. 21:30 ACZ Lovosice - Tutti Pizza UL 3:13 (0:5)

    7.kolo

    Po 27.10. 20:30 Italové UL - FC Atletico CV 3:5 (1:0)
    St 29.10. 19:30 FC Třebenice - Fírova Pivnice 5:5 (2:4)
    St 29.10. 20:00 1.FC Kostelníci UL - Gardenline LT B 7:4 (4:1)
    St 29.10. 21:00 Tutti Pizza UL - FC Tiradores UL 2:3 (1:3)
    St 29.10. 21:00 CF Radobýl LT B - Dynamo UL 7:3 (4:2)
    Čt 30.10. 20:30 Rapid UL - ACZ Lovosice 4:4 (1:1)
    31.10. 20:00 Baník CV - Combix UL B 5:1 (4:1)

    8.kolo

    Po 03.11. 20:00 Combix UL B - Tutti Pizza UL 6:7 (1:3)
    Po 03.11. 20:30 Italové UL - 1.FC Kostelníci UL 6:2 (4:2)
    Po 03.11. 21:00 Gardenline LT B - FC Třebenice 5:6 (2:3)
    St 05.11. 18:30 Fírova Pivnice - Baník CV 1:5 (1:4)
    07.11. 19:00 FC Atletico CV - Dynamo UL 9:2 (5:1)
    07.11. 19:30 FC Tiradores UL - Rapid UL 2:2 (1:0)
    07.11. 21:30 ACZ Lovosice - CF Radobýl LT B 6:6 (3:5)

    9.kolo

    Po 10.11. 20:00 Dynamo UL - ACZ Lovosice 7:3 (2:3)
    Po 10.11. 21:00 Gardenline LT B - Baník CV 4:3 (1:1)
    St 12.11. 19:30 FC Třebenice - Italové UL 6:6 (3:2)
    St 12.11. 20:00 1.FC Kostelníci UL - FC Atletico CV 3:1 (1:0)
    St 12.11. 21:00 Tutti Pizza UL - Fírova Pivnice 5:4 (1:2)
    St 12.11. 21:00 CF Radobýl LT B - FC Tiradores UL 7:1 (3:0)
    Čt 13.11. 20:30 Rapid UL - Combix UL B 3:4 (2:0)

    10.kolo

    Po 17.11. 20:00 Combix UL B - CF Radobýl LT B 4:11 (1:3)
    Po 17.11. 20:30 Italové UL - Baník CV 3:3 (2:2)
    Po 17.11. 21:00 Gardenline LT B - Tutti Pizza UL 9:3 (5:0)
    Út 18.11. 18:00 Fírova Pivnice - Rapid UL 1:6 (0:2)
    St 19.11. 20:00 1.FC Kostelníci UL - FC Třebenice 4:3 (1:1)
    21.11. 19:00 FC Atletico CV - ACZ Lovosice 10:6 (5:2)
    21.11. 19:30 FC Tiradores UL - Dynamo UL 1:3 (1:2)

    11.kolo

    St 26.11. 20:00 FC Třebenice - FC Atletico CV 8:12 (3:6)
    St 26.11. 21:00 Tutti Pizza UL - Italové UL 4:9 (1:4)
    St 26.11. 21:00 CF Radobýl LT B - Fírova Pivnice 9:3 (5:3)
    Čt 27.11. 20:30 Rapid UL - Gardenline LT B 2:2 (0:1)
    28.11. 20:00 Baník CV - 1.FC Kostelníci UL 10:3 (5:1)
    28.11. 21:30 ACZ Lovosice - FC Tiradores UL 4:5 (3:2)
    Po 22.12. 19:00 Dynamo UL - Combix UL B 2:5 (2:4)

    12.kolo

    Po 01.12. 20:00 Combix UL B - ACZ Lovosice 8:2 (5:1)
    Po 01.12. 20:30 Italové UL - Rapid UL 3:1 (0:0)
    Po 01.12. 21:00 Gardenline LT B - CF Radobýl LT B 0:2 (0:0)
    Út 02.12. 18:00 Fírova Pivnice - Dynamo UL 5:3 (4:1)
    St 03.12. 20:00 1.FC Kostelníci UL - Tutti Pizza UL 8:4 (5:2)
    St 03.12. 21:00 FC Třebenice - Baník CV 2:7 (2:4)
    Čt 04.12. 19:00 FC Atletico CV - FC Tiradores UL 5:2 (4:0)

    13.kolo

    Po 08.12. 19:00 Dynamo UL - Gardenline LT B 4:9 (1:4)
    St 10.12. 21:00 Tutti Pizza UL - FC Třebenice 11:8 (6:4)
    St 10.12. 21:00 CF Radobýl LT B - Italové UL 3:6 (2:2)
    Čt 11.12. 20:30 Rapid UL - 1.FC Kostelníci UL 3:7 (2:4)
    12.12. 19:30 FC Tiradores UL - Combix UL B 7:4 (6:1)
    12.12. 20:00 Baník CV - FC Atletico CV 3:1 (1:1)
    12.12. 21:30 ACZ Lovosice - Fírova Pivnice 2:6 (2:2)

    14.kolo

    Po 15.12. 00:00 ACZ Lovosice - Gardenline LT B 7:1 (3:0)
    Po 15.12. 19:00 Dynamo UL - Italové UL 1:3 (1:2)
    St 17.12. 21:00 CF Radobýl LT B - 1.FC Kostelníci UL 5:8 (4:2)
    St 17.12. 21:00 Tutti Pizza UL - Baník CV 8:10 (3:2)
    Čt 18.12. 20:30 Rapid UL - FC Třebenice 10:4 (5:3)
    19.12. 19:00 FC Atletico CV - Combix UL B 4:1 (3:0)
    19.12. 19:30 FC Tiradores UL - Fírova Pivnice 3:6 (1:2)

    15.kolo

    Po 05.01. 20:00 Italové UL - ACZ Lovosice 9:1 (3:0)
    Po 05.01. 21:00 Gardenline LT B - FC Tiradores UL 9:4 (3:1)
    St 07.01. 20:00 1.FC Kostelníci UL - Dynamo UL 6:2 (3:0)
    St 07.01. 21:00 FC Třebenice - CF Radobýl LT B 5:6 (1:3)
    Čt 08.01. 18:00 Fírova Pivnice - Combix UL B 4:7 (2:3)
    09.01. 19:00 Baník CV - Rapid UL 9:1 (3:0)
    St 18.03. 21:00 Tutti Pizza UL - FC Atletico CV 7:7 (3:5)

    16.kolo

    Po 12.01. 19:00 Dynamo UL - FC Třebenice 5:2 (2:1)
    Po 12.01. 20:00 Combix UL B - Gardenline LT B 9:3 (3:1)
    St 14.01. 21:00 CF Radobýl LT B - Baník CV 7:8 (4:3)
    Čt 15.01. 20:30 Rapid UL - Tutti Pizza UL 5:4 (4:2)
    16.01. 19:00 FC Atletico CV - Fírova Pivnice 7:2 (3:1)
    16.01. 19:30 FC Tiradores UL - Italové UL 4:7 (1:3)
    16.01. 21:30 ACZ Lovosice - 1.FC Kostelníci UL 5:6 (3:2)

    17.kolo

    Po 19.01. 20:00 Italové UL - Combix UL B 5:6 (2:4)
    Po 19.01. 21:00 Gardenline LT B - Fírova Pivnice 6:5 (2:2)
    St 21.01. 20:00 1.FC Kostelníci UL - FC Tiradores UL 3:0 (1:0)
    St 21.01. 21:00 Tutti Pizza UL - CF Radobýl LT B 5:11 (2:4)
    St 21.01. 21:00 FC Třebenice - ACZ Lovosice 7:3 (1:1)
    Čt 22.01. 20:30 Rapid UL - FC Atletico CV 1:5 (1:3)
    23.01. 19:00 Baník CV - Dynamo UL 7:4 (3:1)

    18.kolo

    Po 26.01. 19:00 Dynamo UL - Tutti Pizza UL 5:4 (2:2)
    Po 26.01. 20:00 Combix UL B - 1.FC Kostelníci UL 6:3 (2:2)
    St 28.01. 21:00 CF Radobýl LT B - Rapid UL 0k:5
    Čt 29.01. 18:00 Fírova Pivnice - Italové UL 0:5
    30.01. 19:00 FC Atletico CV - Gardenline LT B 9:4 (5:0)
    30.01. 19:30 FC Tiradores UL - FC Třebenice 4:9 (2:3)
    30.01. 21:30 ACZ Lovosice - Baník CV 1:18 (1:9)

    19.kolo

    Po 02.02. 20:00 Italové UL - Gardenline LT B 7:5 (2:1)
    St 04.02. 20:00 FC Třebenice - Combix UL B 3:3 (1:2)
    St 04.02. 20:00 1.FC Kostelníci UL - Fírova Pivnice 12:2 (6:2)
    St 04.02. 21:00 CF Radobýl LT B - FC Atletico CV 3:6 (2:2)
    St 04.02. 21:00 Tutti Pizza UL - ACZ Lovosice 2:7 (0:3)
    Čt 05.02. 20:30 Rapid UL - Dynamo UL 3:4 (2:4)
    06.02. 19:00 Baník CV - FC Tiradores UL 6:2 (3:1)

    21.kolo

    Po 16.02. 19:00 Dynamo UL - FC Atletico CV 5:2 (2:2)
    St 18.02. 20:00 FC Třebenice - Gardenline LT B 7:6 (2:3)
    St 18.02. 20:00 1.FC Kostelníci UL - Italové UL 2:4 (1:1)
    St 18.02. 21:00 CF Radobýl LT B - ACZ Lovosice 10:5 (5:3)
    St 18.02. 21:00 Tutti Pizza UL - Combix UL B 0k:5
    Čt 19.02. 20:30 Rapid UL - FC Tiradores UL 4:4 (3:2)
    20.02. 19:00 Baník CV - Fírova Pivnice 5:0k

    22.kolo

    Po 23.02. 20:00 Italové UL - FC Třebenice 8:1 (5:1)
    Po 23.02. 20:00 Combix UL B - Rapid UL 3:1 (2:1)
    Čt 26.02. 19:30 Fírova Pivnice - Tutti Pizza UL 4:7 (0:4)
    27.02. 19:00 FC Atletico CV - 1.FC Kostelníci UL 3:1 (3:0)
    27.02. 19:30 FC Tiradores UL - CF Radobýl LT B 2:3 (0:1)
    27.02. 21:30 ACZ Lovosice - Dynamo UL 5:1 (1:1)

    23.kolo

    Po 02.03. 19:00 Dynamo UL - FC Tiradores UL 6:8 (3:5)
    St 04.03. 20:00 FC Třebenice - 1.FC Kostelníci UL 4:7 (3:3)
    St 04.03. 21:00 CF Radobýl LT B - Combix UL B 0k:5
    St 04.03. 21:00 Tutti Pizza UL - Gardenline LT B 5:0k
    Čt 05.03. 20:30 Rapid UL - Fírova Pivnice 7:2 (3:1)
    06.03. 19:00 Baník CV - Italové UL 3:2 (2:1)
    06.03. 21:30 ACZ Lovosice - FC Atletico CV 6:8 (3:4)

    24.kolo

    Po 09.03. 20:00 Italové UL - Tutti Pizza UL 18:8 (6:3)
    Po 09.03. 20:00 Combix UL B - Dynamo UL 5:3 (3:2)
    Po 09.03. 21:00 Gardenline LT B - Rapid UL 10:9 (5:5)
    St 11.03. 20:00 1.FC Kostelníci UL - Baník CV 5:12 (1:4)
    Čt 12.03. 19:30 Fírova Pivnice - CF Radobýl LT B 3:5 (1:2)
    13.03. 19:30 FC Atletico CV - FC Třebenice 5:0k
    13.03. 19:30 FC Tiradores UL - ACZ Lovosice 4:9 (1:4)

    25.kolo

    Po 16.03. 19:00 Dynamo UL - Fírova Pivnice 3:5 (3:2)
    St 18.03. 20:00 Tutti Pizza UL - 1.FC Kostelníci UL 0k:5
    St 18.03. 21:00 CF Radobýl LT B - Gardenline LT B 5:7 (1:3)
    Čt 19.03. 19:00 Baník CV - Gardenline LT B 2:7 (1:4)
    Čt 19.03. 20:30 Rapid UL - Italové UL 4:6 (3:3)
    20.03. 19:00 Baník CV - FC Třebenice 10:2 (5:1)
    20.03. 19:30 FC Tiradores UL - FC Atletico CV 8:4 (3:0)
    20.03. 21:30 ACZ Lovosice - Combix UL B 7:1 (2:1)

    20.kolo

    Po 09.02. 19:00 Dynamo UL - CF Radobýl LT B 3:7 (2:2)
    Po 09.02. 20:00 Combix UL B - Baník CV 5:12 (2:5)
    Po 09.02. 21:00 Gardenline LT B - 1.FC Kostelníci UL 3:2 (1:2)
    Čt 12.02. 19:30 Fírova Pivnice - FC Třebenice 6:6 (2:0)
    13.02. 19:00 FC Atletico CV - Italové UL 2:5 (0:1)
    13.02. 21:30 ACZ Lovosice - Rapid UL 2:5 (1:4)
    27.03. 19:30 FC Tiradores UL - Tutti Pizza UL 3:11 (2:4)

    26.kolo

    Po 23.03. 20:00 Italové UL - CF Radobýl LT B 9:7 (4:2)
    Po 23.03. 20:00 Combix UL B - FC Tiradores UL 8:5 (3:3)
    Po 23.03. 21:00 Gardenline LT B - Dynamo UL 9:9 (3:5)
    St 25.03. 20:00 1.FC Kostelníci UL - Rapid UL 5:4 (3:1)
    St 25.03. 21:00 FC Třebenice - Tutti Pizza UL 6:11 (2:5)
    Čt 26.03. 19:30 Fírova Pivnice - ACZ Lovosice 5:4 (3:1)
    27.03. 19:00 FC Atletico CV - Baník CV 3:5 (2:2)
    Správce soutěže: Zdeněk Valta

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 23 1 2 192:72 70
    2. 26 20 3 3 161:84 63
    3. 26 18 0 8 123:93 54
    4. 26 17 2 7 142:93 53
    5. 26 13 1 12 115:120 40
    6. 26 10 5 11 109:111 35
    7. 26 11 1 14 125:130 34
    8. 26 10 3 13 138:151 33
    9. 26 10 2 14 121:137 32
    10. 26 8 4 14 135:166 28
    11. 26 8 3 15 90:135 27
    12. 26 6 3 17 92:139 21
    13. 26 6 3 17 106:170 21
    14. 26 6 1 19 90:138 19