Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 20. listopadu 2019
svátek má Nikola.
Hlavní menu
  • ID: 8708
  • Návštěvy: 77/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    52744
    Týden:
    77
    Dnes:
    12
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 09.08. 16:30 Moravská Slavia - Bohunice 1:2 (0:0)
    So 09.08. 16:30 Vojkovice - Dubňany 1:1 (1:1)
    So 09.08. 16:30 Sparta Brno - Novosedly 6:0 (1:0)
    So 09.08. 16:30 Ivančice - Jevišovice 5:0 (1:0)
    Ne 10.08. 16:30 M. Krumlov - Rousínov 1:2 (0:1)
    Ne 10.08. 16:30 Bystrc - Bosonohy 1:0 (0:0)
    Ne 10.08. 16:30 Ráječko - Bzenec 3:1 (1:0)
    St 17.09. 17:00 Kuřim - FK Znojmo 4:0 (2:0)

    2.kolo

    So 16.08. 13:00 Novosedly - Ráječko 1:3 (1:1)
    So 16.08. 16:00 Bzenec - Ivančice 4:2 (0:1)
    So 16.08. 16:30 Dubňany - Bystrc 4:1 (1:1)
    So 16.08. 16:30 Bohunice - Vojkovice 4:0 (2:0)
    So 16.08. 16:30 Rousínov - Moravská Slavia 3:4 (3:1)
    So 16.08. 16:30 Kuřim - M. Krumlov 1:2 (0:0)
    Ne 17.08. 16:30 FK Znojmo - Jevišovice 2:1 (0:0)
    Ne 17.08. 16:30 Bosonohy - Sparta Brno 0:6 (0:1)

    14.kolo

    St 20.08. 17:30 FK Znojmo - Rousínov 2:1 (2:0)
    St 20.08. 17:30 Kuřim - Bohunice 1:6 (1:2)
    St 20.08. 17:30 M. Krumlov - Dubňany 2:0 (1:0)
    St 20.08. 17:30 Moravská Slavia - Bosonohy 3:0 (0:0)
    St 20.08. 17:30 Vojkovice - Novosedly 0:0 (0:0)
    St 20.08. 17:30 Bystrc - Bzenec 2:5 (2:0)
    St 20.08. 17:30 Sparta Brno - Jevišovice 1:0 (0:0)
    St 20.08. 17:30 Ráječko - Ivančice 2:0 (1:0)

    3.kolo

    So 23.08. 16:30 Moravská Slavia - Kuřim 6:1 (1:1)
    So 23.08. 16:30 Vojkovice - Rousínov 0:1 (0:0)
    So 23.08. 16:30 Sparta Brno - Dubňany 6:1 (3:1)
    So 23.08. 16:30 Ivančice - Novosedly 5:1 (2:0)
    Ne 24.08. 16:30 M. Krumlov - FK Znojmo 3:1 (2:1)
    Ne 24.08. 16:30 Bystrc - Bohunice 2:2 (2:0)
    Ne 24.08. 16:30 Ráječko - Bosonohy 5:1 (3:1)
    Ne 24.08. 16:30 Jevišovice - Bzenec 0:2 (0:0)

    4.kolo

    So 30.08. 16:30 Novosedly - Jevišovice 3:0 (1:0)
    So 30.08. 16:30 Bosonohy - Ivančice 2:1 (0:0)
    So 30.08. 16:30 Bohunice - Sparta Brno 2:0 (1:0)
    So 30.08. 16:30 Kuřim - Vojkovice 1:0 (1:0)
    So 30.08. 16:30 M. Krumlov - Moravská Slavia 1:1 (0:1)
    Ne 31.08. 16:30 FK Znojmo - Bzenec 0:3 (0:2)
    Ne 31.08. 16:30 Dubňany - Ráječko 0:4 (0:2)
    Ne 31.08. 16:30 Rousínov - Bystrc 1:3 (1:1)

    5.kolo

    05.09. 17:30 Jevišovice - Bosonohy 4:2 (4:1)
    So 06.09. 16:30 Moravská Slavia - FK Znojmo 3:0 (2:0)
    So 06.09. 16:30 Vojkovice - M. Krumlov 3:0 (3:0)
    So 06.09. 16:30 Sparta Brno - Rousínov 4:2 (3:0)
    So 06.09. 16:30 Ivančice - Dubňany 1:0 (1:0)
    So 06.09. 16:30 Bzenec - Novosedly 2:2 (0:1)
    Ne 07.09. 16:30 Bystrc - Kuřim 1:0 (0:0)
    Ne 07.09. 16:30 Ráječko - Bohunice 0:1 (0:1)

    15.kolo

    St 10.09. 16:30 Ivančice - FK Znojmo 0:0 (0:0)
    St 10.09. 16:30 Bzenec - Sparta Brno 1:2 (0:1)
    St 10.09. 16:30 Bosonohy - Vojkovice 2:2 (2:1)
    St 10.09. 16:30 Dubňany - Moravská Slavia 1:2 (1:1)
    St 10.09. 16:30 Bohunice - M. Krumlov 1:0 (0:0)
    St 10.09. 16:30 Rousínov - Kuřim 7:1 (4:0)
    St 10.09. 17:30 Jevišovice - Ráječko 3:3 (3:3)
    Čt 25.09. 16:30 Novosedly - Bystrc 3:2 (2:1)

    6.kolo

    St 24.09. 16:45 Bohunice - Ivančice 3:0 (1:0)
    St 01.10. 15:30 Dubňany - Jevišovice 2:0 (0:0)
    St 01.10. 16:30 Kuřim - Sparta Brno 1:2 (0:1)
    St 01.10. 16:30 M. Krumlov - Bystrc 1:2 (0:1)
    Út 28.10. 10:15 Moravská Slavia - Vojkovice 5:0 (2:0)
    Út 28.10. 14:30 FK Znojmo - Novosedly 1:1 (0:1)
    Út 28.10. 14:30 Rousínov - Ráječko 3:0k
    So 08.11. 14:00 Bosonohy - Bzenec 1:3 (1:2)

    7.kolo

    So 20.09. 16:00 Vojkovice - FK Znojmo 1:1 (1:0)
    So 20.09. 16:00 Sparta Brno - M. Krumlov 2:0 (0:0)
    So 20.09. 16:00 Jevišovice - Bohunice 0:3 (0:2)
    So 20.09. 16:00 Bzenec - Dubňany 4:1 (1:0)
    So 20.09. 16:00 Novosedly - Bosonohy 2:0 (1:0)
    Ne 21.09. 16:00 Bystrc - Moravská Slavia 1:1 (0:0)
    Ne 21.09. 16:00 Ráječko - Kuřim 2:2 (0:0)
    Ne 21.09. 16:00 Ivančice - Rousínov 5:0 (4:0)

    8.kolo

    So 27.09. 10:15 FK Znojmo - Bosonohy 2:0 (1:0)
    So 27.09. 16:00 Kuřim - Ivančice 0:3 (0:0)
    So 27.09. 16:00 Moravská Slavia - Sparta Brno 2:0 (0:0)
    Ne 28.09. 16:00 Dubňany - Novosedly 0:2 (0:0)
    Ne 28.09. 16:00 M. Krumlov - Ráječko 1:2 (1:1)
    Ne 28.09. 16:00 Vojkovice - Bystrc 0:4 (0:1)
    Út 28.10. 10:30 Bohunice - Bzenec 1:1 (1:0)
    So 08.11. 14:00 Rousínov - Jevišovice 4:1 (1:0)

    9.kolo

    So 04.10. 15:30 Sparta Brno - Vojkovice 8:1 (5:0)
    So 04.10. 15:30 Ivančice - M. Krumlov 2:1 (1:0)
    So 04.10. 15:30 Bzenec - Rousínov 4:1 (2:1)
    So 04.10. 15:30 Novosedly - Bohunice 0:7 (0:4)
    So 04.10. 15:30 Bosonohy - Dubňany 5:1 (1:1)
    Ne 05.10. 15:30 Bystrc - FK Znojmo 4:1 (1:0)
    Ne 05.10. 15:30 Ráječko - Moravská Slavia 1:4 (0:2)
    Ne 05.10. 15:30 Jevišovice - Kuřim 2:0 (1:0)

    10.kolo

    So 11.10. 15:00 FK Znojmo - Dubňany 5:0 (3:0)
    So 11.10. 15:00 Bohunice - Bosonohy 3:0 (2:0)
    So 11.10. 15:00 Kuřim - Bzenec 3:3 (1:2)
    So 11.10. 15:00 Moravská Slavia - Ivančice 6:0 (1:0)
    So 11.10. 15:00 Vojkovice - Ráječko 3:2 (2:2)
    Ne 12.10. 15:00 Rousínov - Novosedly 1:0 (0:0)
    Ne 12.10. 15:00 M. Krumlov - Jevišovice 1:0 (0:0)
    Ne 12.10. 15:00 Bystrc - Sparta Brno 1:1 (0:1)

    11.kolo

    So 18.10. 15:00 Sparta Brno - FK Znojmo 3:0 (1:0)
    So 18.10. 15:00 Ivančice - Vojkovice 2:1 (2:0)
    So 18.10. 15:00 Bzenec - M. Krumlov 1:0 (0:0)
    So 18.10. 15:00 Novosedly - Kuřim 3:1 (2:1)
    So 18.10. 15:00 Bosonohy - Rousínov 2:2 (2:0)
    Ne 19.10. 15:00 Ráječko - Bystrc 1:1 (0:1)
    Ne 19.10. 15:00 Jevišovice - Moravská Slavia 2:3 (2:2)
    Ne 19.10. 15:00 Dubňany - Bohunice 0:2 (0:0)

    12.kolo

    So 25.10. 14:30 FK Znojmo - Bohunice 1:1 (0:1)
    So 25.10. 14:30 Rousínov - Dubňany 4:1 (4:0)
    So 25.10. 14:30 Kuřim - Bosonohy 1:6 (0:2)
    So 25.10. 14:30 Moravská Slavia - Bzenec 2:3 (1:1)
    So 25.10. 14:30 Vojkovice - Jevišovice 3:2 (1:0)
    So 25.10. 14:30 Sparta Brno - Ráječko 1:3 (1:0)
    Ne 26.10. 14:30 M. Krumlov - Novosedly 1:0 (0:0)
    Ne 26.10. 14:30 Bystrc - Ivančice 2:1 (1:0)

    13.kolo

    So 01.11. 14:00 Ivančice - Sparta Brno 0:0 (0:0)
    So 01.11. 14:00 Jevišovice - Bystrc 3:3 (1:1)
    So 01.11. 14:00 Bzenec - Vojkovice 2:1 (0:0)
    So 01.11. 14:00 Novosedly - Moravská Slavia 2:6 (0:0)
    So 01.11. 14:00 Bosonohy - M. Krumlov 1:1 (0:1)
    So 01.11. 14:00 Bohunice - Rousínov 5:2 (1:0)
    Ne 02.11. 14:00 Ráječko - FK Znojmo 5:1 (2:0)
    Ne 02.11. 14:00 Dubňany - Kuřim 4:2 (1:2)

    16.kolo

    So 21.03. 14:30 Jevišovice - Ivančice 2:2 (0:1)
    So 21.03. 15:00 FK Znojmo - Kuřim 2:4 (2:3)
    So 21.03. 15:00 Bosonohy - Bystrc 2:2 (2:0)
    So 21.03. 15:00 Novosedly - Sparta Brno 0:1 (0:0)
    So 21.03. 15:00 Bzenec - Ráječko 3:1 (0:0)
    Ne 22.03. 15:00 Rousínov - M. Krumlov 1:0 (1:0)
    Ne 22.03. 15:00 Bohunice - Moravská Slavia 0:1 (0:0)
    Ne 22.03. 15:00 Dubňany - Vojkovice 0k:3

    17.kolo

    So 28.03. 15:00 Ivančice - Bzenec 1:1 (1:0)
    So 28.03. 15:00 Sparta Brno - Bosonohy 3:3 (1:1)
    So 28.03. 15:00 Vojkovice - Bohunice 2:4 (2:1)
    So 28.03. 15:00 Moravská Slavia - Rousínov 3:1 (2:1)
    So 28.03. 15:00 M. Krumlov - Kuřim 2:1 (0:0)
    Ne 29.03. 15:00 Jevišovice - FK Znojmo 2:0 (0:0)
    Ne 29.03. 15:00 Ráječko - Novosedly 1:0 (1:0)
    Ne 29.03. 15:00 Bystrc - Dubňany 3:0k

    18.kolo

    So 04.04. 15:30 FK Znojmo - M. Krumlov 0:1 (0:1)
    So 04.04. 15:30 Dubňany - Sparta Brno 1:2 (0:2)
    So 04.04. 15:30 Novosedly - Ivančice 0:1 (0:0)
    So 04.04. 15:30 Bzenec - Jevišovice 8:1 (3:1)
    Ne 05.04. 15:30 Kuřim - Moravská Slavia 1:2 (0:0)
    Ne 05.04. 15:30 Rousínov - Vojkovice 2:1 (0:1)
    St 15.04. 17:00 Bosonohy - Ráječko 2:2 (1:2)
    St 15.04. 17:30 Bohunice - Bystrc 0:2 (0:1)

    19.kolo

    So 11.04. 15:30 Bzenec - FK Znojmo 1:0 (1:0)
    So 11.04. 15:30 Ivančice - Bosonohy 3:1 (1:1)
    So 11.04. 15:30 Sparta Brno - Bohunice 1:1 (0:0)
    So 11.04. 15:30 Vojkovice - Kuřim 0:2 (0:0)
    So 11.04. 15:30 Moravská Slavia - M. Krumlov 0:0 (0:0)
    Ne 12.04. 15:30 Jevišovice - Novosedly 1:0 (1:0)
    Ne 12.04. 15:30 Ráječko - Dubňany 0:1 (0:1)
    Ne 12.04. 15:30 Bystrc - Rousínov 2:1 (0:0)

    20.kolo

    So 18.04. 16:00 FK Znojmo - Moravská Slavia 2:4 (2:3)
    So 18.04. 16:00 Kuřim - Bystrc 0:0 (0:0)
    So 18.04. 16:00 Rousínov - Sparta Brno 0:2 (0:0)
    So 18.04. 16:00 Bohunice - Ráječko 2:0 (1:0)
    So 18.04. 16:00 Bosonohy - Jevišovice 1:2 (0:1)
    So 18.04. 16:00 Novosedly - Bzenec 1:3 (1:1)
    Ne 19.04. 16:00 M. Krumlov - Vojkovice 2:1 (1:1)
    Ne 19.04. 16:00 Dubňany - Ivančice 0:3 (0:1)

    21.kolo

    So 25.04. 16:00 Novosedly - FK Znojmo 8:1 (1:0)
    So 25.04. 16:00 Bzenec - Bosonohy 1:1 (1:0)
    So 25.04. 16:00 Jevišovice - Dubňany 1:1 (0:0)
    So 25.04. 16:00 Ivančice - Bohunice 2:3 (2:1)
    So 25.04. 16:00 Sparta Brno - Kuřim 3:0 (3:0)
    So 25.04. 16:00 Bystrc - M. Krumlov 0:1 (0:0)
    So 25.04. 16:00 Vojkovice - Moravská Slavia 4:1 (1:1)
    Ne 26.04. 16:00 Ráječko - Rousínov 2:1 (1:1)

    22.kolo

    So 02.05. 16:30 FK Znojmo - Vojkovice 1:3 (0:1)
    So 02.05. 16:30 Moravská Slavia - Bystrc 0:1 (0:0)
    So 02.05. 16:30 Bohunice - Jevišovice 2:1 (2:0)
    So 02.05. 16:30 Bosonohy - Novosedly 2:2 (1:1)
    Ne 03.05. 16:30 M. Krumlov - Sparta Brno 1:1 (1:0)
    Ne 03.05. 16:30 Kuřim - Ráječko 3:1 (2:1)
    Ne 03.05. 16:30 Rousínov - Ivančice 0:3 (0:2)
    Ne 03.05. 16:30 Dubňany - Bzenec 0:1 (0:0)

    30.kolo

    St 06.05. 17:30 Sparta Brno - Bzenec 4:2 (3:2)
    St 06.05. 17:30 M. Krumlov - Bohunice 2:1 (0:0)
    Čt 07.05. 17:30 FK Znojmo - Ivančice 0:0 (0:0)
    Čt 07.05. 17:30 Ráječko - Jevišovice 5:4 (3:2)
    Čt 07.05. 17:30 Bystrc - Novosedly 0:1 (0:0)
    Čt 07.05. 17:30 Vojkovice - Bosonohy 3:1 (3:0)
    Čt 07.05. 17:30 Moravská Slavia - Dubňany 5:0 (2:0)
    Čt 07.05. 17:30 Kuřim - Rousínov 0:1 (0:1)

    23.kolo

    So 09.05. 10:30 Bosonohy - FK Znojmo 4:0 (0:0)
    So 09.05. 16:30 Novosedly - Dubňany 3:1 (0:1)
    So 09.05. 16:30 Bzenec - Bohunice 0:1 (0:1)
    So 09.05. 16:30 Jevišovice - Rousínov 1:3 (0:3)
    So 09.05. 16:30 Sparta Brno - Moravská Slavia 2:2 (1:1)
    Ne 10.05. 16:30 Ivančice - Kuřim 3:1 (1:0)
    Ne 10.05. 16:30 Ráječko - M. Krumlov 2:0 (1:0)
    Ne 10.05. 16:30 Bystrc - Vojkovice 6:1 (4:0)

    24.kolo

    So 16.05. 16:30 FK Znojmo - Bystrc 2:1 (0:0)
    So 16.05. 16:30 Vojkovice - Sparta Brno 1:6 (0:2)
    So 16.05. 16:30 Moravská Slavia - Ráječko 4:3 (4:1)
    So 16.05. 16:30 Kuřim - Jevišovice 0:0 (0:0)
    So 16.05. 16:30 Rousínov - Bzenec 3:1 (1:0)
    So 16.05. 16:30 Bohunice - Novosedly 1:1 (0:0)
    Ne 17.05. 16:30 M. Krumlov - Ivančice 0:0 (0:0)
    Ne 17.05. 16:30 Dubňany - Bosonohy 0:3 (0:2)

    25.kolo

    22.05. 18:00 Jevišovice - M. Krumlov 2:1 (1:0)
    So 23.05. 10:30 Bosonohy - Bohunice 4:0 (1:0)
    So 23.05. 16:30 Novosedly - Rousínov 1:3 (0:2)
    So 23.05. 16:30 Bzenec - Kuřim 2:1 (1:1)
    So 23.05. 16:30 Ivančice - Moravská Slavia 0:1 (0:0)
    So 23.05. 16:30 Sparta Brno - Bystrc 4:2 (1:0)
    Ne 24.05. 16:30 Dubňany - FK Znojmo 3:0 (2:0)
    Ne 24.05. 16:30 Ráječko - Vojkovice 2:1 (1:1)

    26.kolo

    So 30.05. 16:30 FK Znojmo - Sparta Brno 2:1 (2:1)
    So 30.05. 16:30 Vojkovice - Ivančice 1:2 (0:0)
    So 30.05. 16:30 Kuřim - Novosedly 4:0 (0:0)
    So 30.05. 16:30 Rousínov - Bosonohy 2:2 (0:1)
    So 30.05. 16:30 Bohunice - Dubňany 4:1 (0:1)
    Ne 31.05. 16:30 Bystrc - Ráječko 1:1 (1:1)
    Ne 31.05. 16:30 M. Krumlov - Bzenec 2:0 (0:0)
    Út 09.06. 18:00 Moravská Slavia - Jevišovice 4:2 (2:1)

    27.kolo

    So 06.06. 16:30 Bohunice - FK Znojmo 2:1 (1:0)
    So 06.06. 16:30 Bosonohy - Kuřim 2:2 (1:0)
    So 06.06. 16:30 Novosedly - M. Krumlov 4:2 (3:0)
    So 06.06. 16:30 Bzenec - Moravská Slavia 0:2 (0:1)
    So 06.06. 16:30 Jevišovice - Vojkovice 1:1 (1:1)
    So 06.06. 16:30 Ivančice - Bystrc 1:2 (0:1)
    Ne 07.06. 16:30 Dubňany - Rousínov 0:1 (0:0)
    Ne 07.06. 16:30 Ráječko - Sparta Brno 1:3 (1:2)

    28.kolo

    12.06. 17:30 Rousínov - Bohunice 0:1 (0:1)
    So 13.06. 10:15 FK Znojmo - Ráječko 5:3 (2:2)
    So 13.06. 16:30 Sparta Brno - Ivančice 2:1 (2:1)
    So 13.06. 16:30 Vojkovice - Bzenec 3:5 (3:3)
    So 13.06. 16:30 Moravská Slavia - Novosedly 5:0 (2:0)
    So 13.06. 16:30 Kuřim - Dubňany 2:0 (0:0)
    Ne 14.06. 16:30 Bystrc - Jevišovice 3:0 (2:0)
    Ne 14.06. 16:30 M. Krumlov - Bosonohy 0:2 (0:0)

    29.kolo

    19.06. 17:30 Novosedly - Vojkovice 0:1 (0:0)
    So 20.06. 16:30 Rousínov - FK Znojmo 0:2 (0:0)
    So 20.06. 16:30 Bohunice - Kuřim 4:1 (2:1)
    So 20.06. 16:30 Dubňany - M. Krumlov 5:0 (2:0)
    So 20.06. 16:30 Bosonohy - Moravská Slavia 2:1 (1:0)
    So 20.06. 16:30 Bzenec - Bystrc 1:3 (0:1)
    So 20.06. 16:30 Jevišovice - Sparta Brno 2:0 (0:0)
    So 20.06. 16:30 Ivančice - Ráječko 1:4 (1:2)
    Správce soutěže: Jaroslav Andrla

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 21 5 4 69:27 68
    2. 30 21 4 5 84:35 67
    3. 30 19 6 5 77:33 63
    4. 30 17 5 8 68:45 56
    5. 30 15 8 7 58:39 53
    6. 30 14 5 11 64:54 47
    7. 30 13 6 11 50:40 45
    8. 30 14 2 14 53:54 44
    9. 30 11 5 14 29:39 38
    10. 30 8 10 12 54:60 34
    11. 30 9 5 16 41:62 32
    12. 30 8 5 17 42:70 29
    13. 30 8 5 17 35:67 29
    14. 30 7 6 17 40:68 27
    15. 30 7 5 18 41:69 26
    16. 30 6 2 22 29:72 20