Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 23. října 2019
svátek má Teodor, Theodor.
Hlavní menu
  • ID: 8608
  • Návštěvy: 53/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    24307
    Týden:
    53
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    4.kolo

    So 30.08. 00:00 Slavia Praha - 1.FK Příbram 8:5 (3:2)
    So 30.08. 00:00 Tempo - Povltavská FA 7:3 (2:3)
    So 30.08. 00:00 Táborsko - Sparta Praha 2:13 (0:7)
    So 30.08. 00:00 Viktoria Plzeň - Bohemians 1905 11:18 (5:10)
    So 30.08. 00:00 Benešov - České Budějovice 1:2 (0:0)
    So 30.08. 00:00 Písek - Rokycany 19:1 (11:0)

    5.kolo

    So 06.09. 00:00 Rokycany - Slavia Praha 0:40 (0:23)
    So 06.09. 00:00 České Budějovice - Písek 13:7 (5:2)
    So 06.09. 00:00 Bohemians 1905 - Benešov 19:2 (9:1)
    So 06.09. 00:00 Sparta Praha - Viktoria Plzeň 14:4 (7:2)
    So 06.09. 00:00 1.FK Příbram - Tempo 17:2 (8:2)
    19.09. 15:30 Povltavská FA - Táborsko 4:14

    6.kolo

    So 13.09. 10:15 Slavia Praha - Tempo 14:3 (5:1)
    So 13.09. 10:15 Táborsko - 1.FK Příbram 8:11 (4:5)
    Ne 14.09. 10:00 Benešov - Sparta Praha 3:15 (0:6)
    Ne 14.09. 10:00 Písek - Bohemians 1905 2:4 (0:1)
    Ne 14.09. 10:00 Rokycany - České Budějovice 4:16 (3:4)
    St 01.10. 13:30 Viktoria Plzeň - Povltavská FA 21:3 (14:1)

    7.kolo

    So 20.09. 10:00 1.FK Příbram - Viktoria Plzeň 11:8 (7:4)
    Ne 21.09. 10:00 České Budějovice - Slavia Praha 3:23
    Ne 21.09. 10:00 Sparta Praha - Písek 20:3 (10:3)
    Ne 21.09. 10:00 Povltavská FA - Benešov 6:13 (3:7)
    Ne 21.09. 10:30 Tempo - Táborsko 1:7 (1:5)
    Ne 21.09. 14:30 Bohemians 1905 - Rokycany 26:1

    8.kolo

    So 27.09. 10:00 Rokycany - Sparta Praha 1:19
    So 27.09. 10:15 Slavia Praha - Táborsko 5:12 (2:5)
    Ne 28.09. 10:00 Benešov - 1.FK Příbram 3:15 (3:6)
    Ne 28.09. 10:00 Písek - Povltavská FA 7:2 (0:0)
    Ne 28.09. 10:00 České Budějovice - Bohemians 1905 5:10 (4:4)
    Ne 28.09. 10:15 Viktoria Plzeň - Tempo 19:6

    9.kolo

    St 01.10. 15:30 Bohemians 1905 - Slavia Praha 2:6 (1:4)
    So 04.10. 10:00 1.FK Příbram - Písek 14:7 (6:2)
    So 04.10. 10:15 Táborsko - Viktoria Plzeň 12:4 (2:3)
    Ne 05.10. 10:00 Sparta Praha - České Budějovice 13:4
    Ne 05.10. 10:00 Povltavská FA - Rokycany 14:3 (6:1)
    Ne 05.10. 10:30 Tempo - Benešov 6:2 (3:0)

    10.kolo

    St 08.10. 15:00 Bohemians 1905 - Sparta Praha 7:7 (2:2)
    So 11.10. 10:00 Rokycany - 1.FK Příbram 0:30 (0:17)
    So 11.10. 10:15 Slavia Praha - Viktoria Plzeň 19:2
    Ne 12.10. 10:00 Benešov - Táborsko 5:10 (2:5)
    Ne 12.10. 10:00 Písek - Tempo 5:9 (4:3)
    Ne 12.10. 10:00 České Budějovice - Povltavská FA 13:4

    11.kolo

    St 15.10. 15:00 Sparta Praha - Slavia Praha 5:3 (1:2)
    So 18.10. 10:00 1.FK Příbram - České Budějovice 14:4
    So 18.10. 10:15 Táborsko - Písek 16:3 (11:2)
    So 18.10. 10:15 Viktoria Plzeň - Benešov 14:5
    Ne 19.10. 11:00 Tempo - Rokycany 11:2 (5:1)
    Ne 19.10. 14:00 Povltavská FA - Bohemians 1905 2:15 (2:7)

    2.kolo

    So 25.10. 10:00 1.FK Příbram - Sparta Praha 7:8
    So 25.10. 10:15 Slavia Praha - Povltavská FA 15:0 (6:0)
    So 25.10. 10:15 Táborsko - České Budějovice 8:2 (4:0)
    So 25.10. 11:30 Tempo - Bohemians 1905 3:5 (1:3)
    Ne 26.10. 10:00 Benešov - Písek 8:3 (5:2)
    Ne 26.10. 10:15 Viktoria Plzeň - Rokycany 14:3

    3.kolo

    So 01.11. 10:00 Rokycany - Benešov 2:13
    So 01.11. 14:00 České Budějovice - Viktoria Plzeň 11:9 (5:2)
    Ne 02.11. 10:00 Písek - Slavia Praha 1:16 (0:11)
    Ne 02.11. 10:00 Povltavská FA - 1.FK Příbram 3:14 (0:7)
    Ne 02.11. 14:00 Bohemians 1905 - Táborsko 5:4 (2:2)
    Út 04.11. 15:00 Sparta Praha - Tempo 15:2 (6:1)

    1.kolo

    So 08.11. 10:00 Rokycany - Táborsko 2:23 (0:10)
    So 08.11. 12:15 Bohemians 1905 - 1.FK Příbram 11:4 (7:1)
    Ne 09.11. 10:00 Benešov - Slavia Praha 2:21 (0:12)
    Ne 09.11. 10:00 Sparta Praha - Povltavská FA 17:2 (5:1)
    Ne 09.11. 14:00 Písek - Viktoria Plzeň 7:8
    Ne 09.11. 14:00 České Budějovice - Tempo 11:9 (9:3)

    17.kolo

    So 28.03. 00:00 Tempo - Slavia Praha 2:4 (1:1)
    So 28.03. 00:00 1.FK Příbram - Táborsko 9:3 (4:3)
    So 28.03. 00:00 Povltavská FA - Viktoria Plzeň 4:11
    So 28.03. 00:00 Sparta Praha - Benešov 21:0
    So 28.03. 00:00 Bohemians 1905 - Písek 4:2 (3:1)
    So 28.03. 00:00 České Budějovice - Rokycany 16:2 (7:1)

    18.kolo

    Čt 02.04. 10:15 Slavia Praha - České Budějovice 18:2 (5:0)
    So 04.04. 10:00 Rokycany - Bohemians 1905 2:14 (0:9)
    So 04.04. 10:00 Táborsko - Tempo 10:7 (5:2)
    Ne 05.04. 10:00 Benešov - Povltavská FA 4:3 (1:1)
    Ne 05.04. 10:15 Viktoria Plzeň - 1.FK Příbram 8:16 (3:10)
    Ne 05.04. 14:00 Písek - Sparta Praha 2:21 (0:9)

    19.kolo

    So 11.04. 10:00 Táborsko - Slavia Praha 0:12 (0:3)
    So 11.04. 10:00 1.FK Příbram - Benešov 16:2 (11:1)
    Ne 12.04. 10:00 Povltavská FA - Písek 4:13 (2:6)
    Ne 12.04. 10:00 Bohemians 1905 - České Budějovice 11:3 (7:1)
    Ne 12.04. 12:00 Tempo - Viktoria Plzeň 6:8 (3:2)
    Út 14.04. 13:30 Sparta Praha - Rokycany 17:1 (9:0)

    20.kolo

    So 18.04. 10:00 České Budějovice - Sparta Praha 1:14 (1:4)
    So 18.04. 10:00 Rokycany - Povltavská FA 0:6 (0:1)
    So 18.04. 10:15 Slavia Praha - Bohemians 1905 7:2 (2:1)
    Ne 19.04. 10:00 Benešov - Tempo 6:5 (1:3)
    Ne 19.04. 10:15 Viktoria Plzeň - Táborsko 4:8 (3:5)
    Ne 19.04. 14:00 Písek - 1.FK Příbram 3:9 (1:5)

    21.kolo

    So 25.04. 10:00 Táborsko - Benešov 16:2 (7:1)
    So 25.04. 10:00 1.FK Příbram - Rokycany 35:2 (15:0)
    Ne 26.04. 10:00 Povltavská FA - České Budějovice 2:10 (1:5)
    Ne 26.04. 10:00 Sparta Praha - Bohemians 1905 7:4 (2:2)
    Ne 26.04. 10:15 Viktoria Plzeň - Slavia Praha 2:13 (1:4)
    Ne 26.04. 12:00 Tempo - Písek 6:6 (4:2)

    22.kolo

    So 02.05. 10:00 České Budějovice - 1.FK Příbram 8:18 (4:10)
    Ne 03.05. 10:00 Bohemians 1905 - Povltavská FA 18:3 (6:1)
    Ne 03.05. 10:00 Rokycany - Tempo 1:3 (1:0)
    Ne 03.05. 10:00 Benešov - Viktoria Plzeň 3:12 (1:7)
    Ne 03.05. 10:15 Slavia Praha - Sparta Praha 9:5 (7:3)
    Ne 03.05. 14:00 Písek - Táborsko 1:8 (0:2)

    15.kolo

    So 09.05. 10:00 1.FK Příbram - Slavia Praha 6:2 (0:1)
    So 09.05. 10:00 Rokycany - Písek 5:12 (2:6)
    Ne 10.05. 10:00 Povltavská FA - Tempo 4:10 (1:2)
    Ne 10.05. 10:00 Sparta Praha - Táborsko odloženo
    Ne 10.05. 10:00 Bohemians 1905 - Viktoria Plzeň 10:5 (4:3)
    Ne 10.05. 10:00 České Budějovice - Benešov 15:5 (9:0)

    16.kolo

    So 16.05. 00:00 Slavia Praha - Rokycany 6:3 (1:0)
    So 16.05. 00:00 Písek - České Budějovice 4:7 (2:4)
    So 16.05. 00:00 Benešov - Bohemians 1905 2:10
    So 16.05. 00:00 Viktoria Plzeň - Sparta Praha 5:14 (2:7)
    So 16.05. 00:00 Táborsko - Povltavská FA 17:1
    So 16.05. 00:00 Tempo - 1.FK Příbram 5:28 (3:9)

    13.kolo

    St 20.05. 16:00 Rokycany - Viktoria Plzeň 2:16
    St 20.05. 16:00 Písek - Benešov 10:2 (4:0)
    Ne 24.05. 10:00 Bohemians 1905 - Tempo 4:3 (0:1)
    Ne 24.05. 10:00 České Budějovice - Táborsko 7:7
    St 03.06. 16:00 Povltavská FA - Slavia Praha 3:16 (1:4)
    Čt 04.06. 00:00 Sparta Praha - 1.FK Příbram 5:7

    14.kolo

    So 30.05. 10:00 1.FK Příbram - Povltavská FA 30:1 (11:1)
    Ne 31.05. 10:00 Benešov - Rokycany 9:2 (4:1)
    Ne 31.05. 10:00 Táborsko - Bohemians 1905 6:5 (4:3)
    Ne 31.05. 10:15 Slavia Praha - Písek 18:2
    Ne 31.05. 10:15 Viktoria Plzeň - České Budějovice 9:10 (2:3)
    Ne 31.05. 11:00 Tempo - Sparta Praha 4:10 (2:7)

    12.kolo

    St 03.06. 14:00 Viktoria Plzeň - Písek 16:7 (6:3)
    So 06.06. 10:00 1.FK Příbram - Bohemians 1905 6:3 (1:2)
    So 06.06. 10:00 Táborsko - Rokycany 3:0k
    Ne 07.06. 10:00 Povltavská FA - Sparta Praha 0:21 (0:8)
    Ne 07.06. 10:15 Slavia Praha - Benešov 14:1 (11:1)
    Ne 07.06. 12:00 Tempo - České Budějovice 5:15 (3:9)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 19 1 2 296:76 58
    2. 22 19 0 3 289:63 57
    3. 22 19 0 3 322:104 57
    4. 22 16 1 5 207:93 49
    5. 22 15 1 6 199:118 46
    6. 22 12 1 9 178:197 37
    7. 22 10 0 12 210:202 30
    8. 22 6 1 15 115:196 19
    9. 22 6 0 16 93:237 18
    10. 22 5 1 16 126:211 16
    11. 22 2 0 20 74:289 6
    12. 22 0 0 22 39:362 0