Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 15. června 2019
svátek má Vít.
Hlavní menu
  • ID: 8606
  • Návštěvy: 79/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Kraj Vysočina  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    38158
    Týden:
    79
    Dnes:
    8
    On-line:
    1

    1.kolo

    Ne 10.08. 10:15 M. Budějovice - Žirovnice 4:1 (4:1)
    Ne 10.08. 16:30 Herálec - Jemnicko 3:1 (1:1)
    Ne 10.08. 16:30 Luka n.J. - Chotěboř 0:0 (0:0)
    Ne 10.08. 16:30 Světlá n.S. - Čáslavice-Sádek 1:2 (0:1)
    Ne 10.08. 16:30 Třešť - Přibyslav 0:1 (0:1)
    Ne 10.08. 16:30 Jaroměřice n.R. - Okříšky 2:0 (1:0)
    Ne 10.08. 16:30 Ždírec n.D. - Velká Bíteš 2:0 (0:0)
    Ne 10.08. 16:30 Humpolec - Sapeli Polná 1:1 (0:1)

    2.kolo

    So 16.08. 16:30 Jemnicko - Sapeli Polná 3:2 (0:2)
    So 16.08. 16:30 Okříšky - Ždírec n.D. 0:0 (0:0)
    So 16.08. 16:30 Žirovnice - Třešť 2:1 (1:0)
    So 16.08. 16:30 Čáslavice-Sádek - M. Budějovice 2:2 (1:1)
    Ne 17.08. 10:15 Velká Bíteš - Humpolec 5:1 (2:1)
    Ne 17.08. 16:30 Přibyslav - Jaroměřice n.R. 2:1 (1:1)
    Ne 17.08. 16:30 Chotěboř - Světlá n.S. 0:1 (0:0)
    Ne 17.08. 16:30 Herálec - Luka n.J. 6:0 (2:0)

    3.kolo

    Ne 24.08. 10:15 M. Budějovice - Chotěboř 1:0 (0:0)
    Ne 24.08. 10:30 Sapeli Polná - Velká Bíteš 5:0 (2:0)
    Ne 24.08. 16:30 Luka n.J. - Jemnicko 3:3 (1:2)
    Ne 24.08. 16:30 Světlá n.S. - Herálec 0:1 (0:0)
    Ne 24.08. 16:30 Třešť - Čáslavice-Sádek 0:0 (0:0)
    Ne 24.08. 16:30 Jaroměřice n.R. - Žirovnice 3:1 (2:0)
    Ne 24.08. 16:30 Ždírec n.D. - Přibyslav 0:0 (0:0)
    Ne 24.08. 16:30 Humpolec - Okříšky 4:0 (1:0)

    14.kolo

    St 27.08. 17:30 Jemnicko - Chotěboř 6:1 (2:0)
    St 27.08. 17:30 Herálec - Čáslavice-Sádek 1:0 (0:0)
    St 27.08. 17:30 Luka n.J. - Žirovnice 0:1 (0:0)
    St 27.08. 17:30 Světlá n.S. - Přibyslav 2:1 (0:1)
    St 27.08. 17:30 M. Budějovice - Okříšky 0:1 (0:1)
    St 27.08. 17:30 Třešť - Velká Bíteš 3:1 (1:1)
    St 27.08. 17:30 Jaroměřice n.R. - Sapeli Polná 1:3 (1:2)
    St 27.08. 17:30 Ždírec n.D. - Humpolec 3:1 (2:0)

    5.kolo

    Ne 07.09. 10:15 M. Budějovice - Luka n.J. 3:0 (0:0)
    Ne 07.09. 10:15 Velká Bíteš - Okříšky 3:0 (1:0)
    Ne 07.09. 10:30 Sapeli Polná - Přibyslav 3:1 (1:1)
    Ne 07.09. 16:00 Světlá n.S. - Jemnicko 2:5 (1:2)
    Ne 07.09. 16:00 Třešť - Herálec 1:3 (0:1)
    Ne 07.09. 16:00 Jaroměřice n.R. - Chotěboř 1:2 (1:1)
    Ne 07.09. 16:00 Ždírec n.D. - Čáslavice-Sádek 5:1 (3:0)
    Ne 07.09. 16:00 Humpolec - Žirovnice 2:1 (1:1)

    15.kolo

    St 17.09. 16:30 Humpolec - Jemnicko 3:1 (1:1)
    St 17.09. 16:30 Sapeli Polná - Ždírec n.D. 0:2 (0:0)
    St 17.09. 16:30 Velká Bíteš - Jaroměřice n.R. 3:0 (2:0)
    St 17.09. 16:30 Okříšky - Třešť 5:2 (4:1)
    St 17.09. 16:30 Přibyslav - M. Budějovice 2:2 (1:1)
    St 17.09. 16:30 Žirovnice - Světlá n.S. 0:1 (0:0)
    St 17.09. 16:30 Čáslavice-Sádek - Luka n.J. 1:4 (1:1)
    St 17.09. 16:30 Chotěboř - Herálec 1:0 (1:0)

    7.kolo

    So 20.09. 15:30 Okříšky - Přibyslav 2:1 (2:0)
    Ne 21.09. 10:15 M. Budějovice - Jemnicko 0:4 (0:2)
    Ne 21.09. 10:15 Velká Bíteš - Žirovnice 5:0 (3:0)
    Ne 21.09. 10:30 Sapeli Polná - Čáslavice-Sádek 2:2 (1:1)
    Ne 21.09. 15:30 Třešť - Světlá n.S. 2:4 (0:2)
    Ne 21.09. 15:30 Jaroměřice n.R. - Luka n.J. 1:1 (1:1)
    Ne 21.09. 15:30 Ždírec n.D. - Herálec 1:1 (0:0)
    Ne 21.09. 15:30 Humpolec - Chotěboř 1:1 (0:1)

    4.kolo

    So 30.08. 16:30 Jemnicko - Velká Bíteš 0:0 (0:0)
    So 30.08. 16:30 Okříšky - Sapeli Polná 1:1 (1:1)
    So 30.08. 16:30 Žirovnice - Ždírec n.D. 0:0 (0:0)
    Ne 31.08. 16:30 Čáslavice-Sádek - Jaroměřice n.R. 1:2 (0:2)
    Ne 31.08. 16:30 Herálec - M. Budějovice 2:0 (1:0)
    Ne 31.08. 16:30 Luka n.J. - Světlá n.S. 1:5 (1:1)
    St 10.09. 17:00 Přibyslav - Humpolec 5:2 (3:1)
    St 24.09. 16:30 Chotěboř - Třešť 2:0 (1:0)

    8.kolo

    So 27.09. 15:30 Jemnicko - Přibyslav 1:1 (0:0)
    So 27.09. 15:30 Žirovnice - Okříšky 1:1 (1:1)
    Ne 28.09. 10:15 M. Budějovice - Třešť 3:0 (1:0)
    Ne 28.09. 15:30 Čáslavice-Sádek - Velká Bíteš 1:3 (1:1)
    Ne 28.09. 15:30 Chotěboř - Sapeli Polná 2:0 (0:0)
    Ne 28.09. 15:30 Herálec - Humpolec 2:2 (2:1)
    Ne 28.09. 15:30 Luka n.J. - Ždírec n.D. 0:2 (0:1)
    Ne 28.09. 15:30 Světlá n.S. - Jaroměřice n.R. 2:2 (1:1)

    9.kolo

    So 04.10. 15:00 Okříšky - Čáslavice-Sádek 6:0 (2:0)
    Ne 05.10. 10:15 Velká Bíteš - Chotěboř 1:2 (0:1)
    Ne 05.10. 10:30 Sapeli Polná - Herálec 1:0 (1:0)
    Ne 05.10. 15:00 Třešť - Jemnicko 0:2 (0:0)
    Ne 05.10. 15:00 Jaroměřice n.R. - M. Budějovice 3:2 (1:0)
    Ne 05.10. 15:00 Ždírec n.D. - Světlá n.S. 4:0 (2:0)
    Ne 05.10. 15:00 Humpolec - Luka n.J. 1:1 (0:0)
    Ne 05.10. 15:00 Přibyslav - Žirovnice 2:2 (0:1)

    10.kolo

    So 11.10. 15:00 Jemnicko - Žirovnice 5:0 (2:0)
    Ne 12.10. 10:15 M. Budějovice - Ždírec n.D. 1:1 (1:1)
    Ne 12.10. 15:00 Čáslavice-Sádek - Přibyslav 2:1 (0:0)
    Ne 12.10. 15:00 Chotěboř - Okříšky 1:0 (1:0)
    Ne 12.10. 15:00 Herálec - Velká Bíteš 5:0 (2:0)
    Ne 12.10. 15:00 Luka n.J. - Sapeli Polná 2:1 (2:1)
    Ne 12.10. 15:00 Světlá n.S. - Humpolec 1:2 (1:1)
    Ne 12.10. 15:00 Třešť - Jaroměřice n.R. 2:1 (2:0)

    11.kolo

    So 18.10. 14:30 Okříšky - Herálec 2:1 (0:1)
    So 18.10. 14:30 Žirovnice - Čáslavice-Sádek 3:1 (1:1)
    Ne 19.10. 10:30 Sapeli Polná - Světlá n.S. 3:1 (1:0)
    Ne 19.10. 14:30 Jaroměřice n.R. - Jemnicko 3:3 (1:0)
    Ne 19.10. 14:30 Ždírec n.D. - Třešť 0:0 (0:0)
    Ne 19.10. 14:30 Humpolec - M. Budějovice 4:0 (1:0)
    Ne 19.10. 14:30 Velká Bíteš - Luka n.J. 1:1 (1:0)
    Ne 19.10. 14:30 Přibyslav - Chotěboř 0:2 (0:1)

    12.kolo

    So 25.10. 14:30 Jemnicko - Čáslavice-Sádek 4:2 (4:0)
    So 25.10. 14:30 Chotěboř - Žirovnice 3:2 (1:2)
    Ne 26.10. 10:15 M. Budějovice - Sapeli Polná 1:1 (1:0)
    Ne 26.10. 14:30 Herálec - Přibyslav 0:0 (0:0)
    Ne 26.10. 14:30 Luka n.J. - Okříšky 2:1 (0:1)
    Ne 26.10. 14:30 Světlá n.S. - Velká Bíteš 1:4 (1:2)
    Ne 26.10. 14:30 Třešť - Humpolec 1:1 (1:1)
    Ne 26.10. 14:30 Jaroměřice n.R. - Ždírec n.D. 2:3 (0:1)

    6.kolo

    So 13.09. 16:00 Jemnicko - Okříšky 3:1 (1:1)
    So 13.09. 16:00 Žirovnice - Sapeli Polná 0:1 (0:0)
    Ne 14.09. 16:00 Čáslavice-Sádek - Humpolec 1:4 (0:3)
    Ne 14.09. 16:00 Herálec - Jaroměřice n.R. 1:1 (0:0)
    Ne 14.09. 16:00 Luka n.J. - Třešť 1:1 (1:0)
    Ne 14.09. 16:00 Světlá n.S. - M. Budějovice 1:1 (1:0)
    St 01.10. 16:30 Velká Bíteš - Přibyslav 3:0 (3:0)
    Út 28.10. 14:30 Chotěboř - Ždírec n.D. 0:1 (0:0)

    13.kolo

    So 01.11. 13:30 Okříšky - Světlá n.S. 0:0 (0:0)
    So 01.11. 13:30 Žirovnice - Herálec 2:2 (0:2)
    Ne 02.11. 10:15 Velká Bíteš - M. Budějovice 0:1 (0:1)
    Ne 02.11. 10:30 Sapeli Polná - Třešť 2:1 (1:0)
    Ne 02.11. 13:30 Ždírec n.D. - Jemnicko 0:2 (0:1)
    Ne 02.11. 13:30 Humpolec - Jaroměřice n.R. 3:1 (2:0)
    Ne 02.11. 13:30 Přibyslav - Luka n.J. 4:1 (1:1)
    Ne 02.11. 13:30 Čáslavice-Sádek - Chotěboř 0:2 (0:2)

    16.kolo

    So 08.11. 13:30 Jemnicko - Herálec 2:0 (0:0)
    So 08.11. 13:30 Čáslavice-Sádek - Světlá n.S. 6:2 (3:1)
    So 08.11. 13:30 Žirovnice - M. Budějovice 2:0 (0:0)
    So 08.11. 13:30 Sapeli Polná - Humpolec 0:0 (0:0)
    Ne 09.11. 10:15 Velká Bíteš - Ždírec n.D. 1:4 (1:0)
    Ne 09.11. 13:30 Chotěboř - Luka n.J. 1:0 (1:0)
    Ne 09.11. 13:30 Přibyslav - Třešť 3:2 (0:0)
    Ne 09.11. 13:30 Okříšky - Jaroměřice n.R. 0:0 (0:0)

    17.kolo

    Ne 29.03. 10:15 M. Budějovice - Čáslavice-Sádek 2:1 (1:0)
    Ne 29.03. 10:30 Sapeli Polná - Jemnicko 2:1 (1:0)
    Ne 29.03. 15:00 Humpolec - Velká Bíteš 2:0 (0:0)
    Ne 29.03. 15:00 Ždírec n.D. - Okříšky 2:2 (1:1)
    Ne 29.03. 15:00 Jaroměřice n.R. - Přibyslav 1:1 (1:1)
    Ne 29.03. 15:00 Třešť - Žirovnice 5:1 (1:1)
    Ne 29.03. 15:00 Světlá n.S. - Chotěboř 2:0 (1:0)
    Ne 29.03. 15:00 Luka n.J. - Herálec 0:2 (0:1)

    19.kolo

    Ne 12.04. 10:15 Velká Bíteš - Jemnicko 1:1 (0:0)
    Ne 12.04. 10:15 M. Budějovice - Herálec 0:0 (0:0)
    Ne 12.04. 10:30 Sapeli Polná - Okříšky 0:0 (0:0)
    Ne 12.04. 15:30 Humpolec - Přibyslav 8:0 (3:0)
    Ne 12.04. 15:30 Ždírec n.D. - Žirovnice 0:0 (0:0)
    Ne 12.04. 15:30 Jaroměřice n.R. - Čáslavice-Sádek 2:0 (1:0)
    Ne 12.04. 15:30 Třešť - Chotěboř 1:4 (0:2 )
    Ne 12.04. 15:30 Světlá n.S. - Luka n.J. 1:1 (0:0)

    20.kolo

    So 18.04. 16:00 Jemnicko - Světlá n.S. 2:3 (0:2)
    So 18.04. 16:00 Čáslavice-Sádek - Ždírec n.D. 1:4 (0:1)
    Ne 19.04. 16:00 Luka n.J. - M. Budějovice 1:1 (1:1)
    Ne 19.04. 16:00 Herálec - Třešť 3:0 (1:0)
    Ne 19.04. 16:00 Chotěboř - Jaroměřice n.R. 2:0 (0:0)
    Ne 19.04. 16:00 Žirovnice - Humpolec 0:2 (0:1)
    Ne 19.04. 16:00 Přibyslav - Sapeli Polná 1:1 (1:1)
    Ne 19.04. 16:00 Okříšky - Velká Bíteš 1:1 (0:0)

    21.kolo

    So 25.04. 14:00 Okříšky - Jemnicko 1:1 (1:0)
    Ne 26.04. 10:15 M. Budějovice - Světlá n.S. 3:0 (1:0)
    Ne 26.04. 10:30 Sapeli Polná - Žirovnice 0:0 (0:0)
    Ne 26.04. 16:00 Přibyslav - Velká Bíteš 3:0 (2:0)
    Ne 26.04. 16:00 Humpolec - Čáslavice-Sádek 1:3 (1:2)
    Ne 26.04. 16:00 Ždírec n.D. - Chotěboř 0:1 (0:1)
    Ne 26.04. 16:00 Jaroměřice n.R. - Herálec 0:1 (0:1)
    Ne 26.04. 16:00 Třešť - Luka n.J. 0:2 (0:1)

    29.kolo

    St 29.04. 17:00 Chotěboř - Jemnicko 7:1 (0:1)
    St 29.04. 17:00 Čáslavice-Sádek - Herálec 3:2 (3:0)
    St 29.04. 17:00 Žirovnice - Luka n.J. 2:1 (2:1)
    St 29.04. 17:00 Přibyslav - Světlá n.S. 3:2 (1:1)
    St 29.04. 17:00 Okříšky - M. Budějovice 1:2 (0:0)
    St 29.04. 17:00 Velká Bíteš - Třešť 1:2 (1:1)
    St 29.04. 17:00 Sapeli Polná - Jaroměřice n.R. 3:1 (1:0)
    St 29.04. 17:00 Humpolec - Ždírec n.D. 1:0 (0:0)

    22.kolo

    So 02.05. 16:30 Jemnicko - M. Budějovice 2:0 (1:0)
    Ne 03.05. 16:30 Světlá n.S. - Třešť 3:0 (2:0)
    Ne 03.05. 16:30 Luka n.J. - Jaroměřice n.R. 1:2 (0:0)
    Ne 03.05. 16:30 Herálec - Ždírec n.D. 1:2 (1:2)
    Ne 03.05. 16:30 Chotěboř - Humpolec 0:2 (0:2)
    Ne 03.05. 16:30 Čáslavice-Sádek - Sapeli Polná 1:2 (1:1)
    Ne 03.05. 16:30 Žirovnice - Velká Bíteš 4:1 (3:0)
    Ne 03.05. 16:30 Přibyslav - Okříšky 0:4 (0:2)

    18.kolo

    Ne 05.04. 15:30 Chotěboř - M. Budějovice 1:2 (1:1)
    St 15.04. 17:00 Přibyslav - Ždírec n.D. 0:1 (0:0)
    St 22.04. 17:00 Čáslavice-Sádek - Třešť 2:3 (2:1)
    St 22.04. 17:00 Okříšky - Humpolec 1:3 (0:1)
    St 06.05. 17:30 Herálec - Světlá n.S. 3:1 (2:1)
    Čt 07.05. 17:30 Jemnicko - Luka n.J. 4:1 (1:0)
    Čt 07.05. 17:30 Žirovnice - Jaroměřice n.R. 2:0 (1:0)
    08.05. 10:15 Velká Bíteš - Sapeli Polná 2:0 (1:0)

    23.kolo

    Ne 10.05. 10:30 Sapeli Polná - Chotěboř 1:1 (1:1)
    Ne 10.05. 16:30 Přibyslav - Jemnicko 1:3 (0:2)
    Ne 10.05. 16:30 Okříšky - Žirovnice 1:2 (1:1)
    Ne 10.05. 16:30 Velká Bíteš - Čáslavice-Sádek 4:2 (1:1)
    Ne 10.05. 16:30 Humpolec - Herálec 2:0 (1:0)
    Ne 10.05. 16:30 Ždírec n.D. - Luka n.J. 4:1 (1:0)
    Ne 10.05. 16:30 Jaroměřice n.R. - Světlá n.S. 2:0 (1:0)
    Ne 10.05. 16:30 Třešť - M. Budějovice 0:4 (0:2)

    24.kolo

    So 16.05. 16:30 Jemnicko - Třešť 3:4 (2:3)
    So 16.05. 16:30 Chotěboř - Velká Bíteš 1:2 (0:0)
    Ne 17.05. 10:15 M. Budějovice - Jaroměřice n.R. 0:0 (0:0)
    Ne 17.05. 16:30 Světlá n.S. - Ždírec n.D. 1:2 (0:1)
    Ne 17.05. 16:30 Luka n.J. - Humpolec 0:1 (0:0)
    Ne 17.05. 16:30 Herálec - Sapeli Polná 2:2 (1:1)
    Ne 17.05. 16:30 Čáslavice-Sádek - Okříšky 2:2 (2:2)
    Ne 17.05. 16:30 Žirovnice - Přibyslav 2:2 (1:1)

    25.kolo

    Ne 24.05. 10:15 Velká Bíteš - Herálec 0:0 (0:0)
    Ne 24.05. 10:30 Sapeli Polná - Luka n.J. 3:0 (0:0)
    Ne 24.05. 16:30 Žirovnice - Jemnicko 3:1 (0:1)
    Ne 24.05. 16:30 Přibyslav - Čáslavice-Sádek 2:2 (1:2)
    Ne 24.05. 16:30 Okříšky - Chotěboř 0:3 (0:1 )
    Ne 24.05. 16:30 Humpolec - Světlá n.S. 2:1 (1:0)
    Ne 24.05. 16:30 Ždírec n.D. - M. Budějovice 1:2 (1:2)
    Ne 24.05. 16:30 Jaroměřice n.R. - Třešť 4:0 (2:0)

    30.kolo

    St 27.05. 17:30 Jemnicko - Humpolec 2:0 (0:0)
    St 27.05. 17:30 Ždírec n.D. - Sapeli Polná 0:0 (0:0)
    St 27.05. 17:30 Jaroměřice n.R. - Velká Bíteš 2:3 (0:1)
    St 27.05. 17:30 Třešť - Okříšky 2:2 (0:0)
    St 27.05. 17:30 M. Budějovice - Přibyslav 2:0 (2:0)
    St 27.05. 17:30 Světlá n.S. - Žirovnice 3:2 (1:2)
    St 27.05. 17:30 Luka n.J. - Čáslavice-Sádek 0:1 (0:1)
    St 27.05. 17:30 Herálec - Chotěboř 2:1 (0:0)

    26.kolo

    So 30.05. 16:30 Jemnicko - Jaroměřice n.R. 2:1 (1:0)
    So 30.05. 16:30 Čáslavice-Sádek - Žirovnice 1:0 (1:0)
    Ne 31.05. 10:15 M. Budějovice - Humpolec 1:0 (1:0)
    Ne 31.05. 16:30 Třešť - Ždírec n.D. 1:2 (1:1)
    Ne 31.05. 16:30 Světlá n.S. - Sapeli Polná 1:3 (0:2)
    Ne 31.05. 16:30 Luka n.J. - Velká Bíteš 1:0 (0:0)
    Ne 31.05. 16:30 Herálec - Okříšky 3:1 (0:0)
    Ne 31.05. 16:30 Chotěboř - Přibyslav 3:1 (3:0)

    27.kolo

    So 06.06. 15:00 Sapeli Polná - M. Budějovice 1:0 (1:0)
    Ne 07.06. 10:15 Velká Bíteš - Světlá n.S. 1:4 (0:2)
    Ne 07.06. 16:30 Čáslavice-Sádek - Jemnicko 1:3 (1:1)
    Ne 07.06. 16:30 Žirovnice - Chotěboř 0:1 (0:0)
    Ne 07.06. 16:30 Přibyslav - Herálec 2:4 (0:2)
    Ne 07.06. 16:30 Okříšky - Luka n.J. 2:3 (0:0)
    Ne 07.06. 16:30 Humpolec - Třešť 3:4 (1:1)
    Ne 07.06. 16:30 Ždírec n.D. - Jaroměřice n.R. 2:2 (0:2)

    28.kolo

    12.06. 18:00 M. Budějovice - Velká Bíteš 1:1 (0:0)
    So 13.06. 16:30 Jemnicko - Ždírec n.D. 2:3 (0:0)
    So 13.06. 16:30 Jaroměřice n.R. - Humpolec 4:2 (2:1)
    So 13.06. 16:30 Herálec - Žirovnice 1:1 (1:1)
    So 13.06. 16:30 Chotěboř - Čáslavice-Sádek 5:0 (3:0)
    Ne 14.06. 16:30 Třešť - Sapeli Polná 1:3 (0:1)
    Ne 14.06. 16:30 Světlá n.S. - Okříšky 0:2 (0:2)
    Ne 14.06. 16:30 Luka n.J. - Přibyslav 3:3 (1:2)
    Správce soutěže: Josef Bouda

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 16 10 4 51:24 58
    2. 30 18 3 9 50:28 57
    3. 30 16 6 8 61:40 54
    4. 30 16 6 8 73:49 54
    5. 30 14 11 5 47:29 53
    6. 30 14 9 7 52:29 51
    7. 30 13 9 8 41:33 48
    8. 30 11 6 13 47:50 39
    9. 30 9 8 13 37:50 35
    10. 30 9 8 13 45:48 35
    11. 30 10 4 16 46:60 34
    12. 30 7 11 12 40:45 32
    13. 30 7 10 13 43:61 31
    14. 30 6 9 15 32:58 27
    15. 30 7 5 18 42:74 26
    16. 30 7 5 18 39:68 26