Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 25. června 2019
svátek má Ivan.
Hlavní menu
  • ID: 8603
  • Návštěvy: 47/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Brno-venkov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    10206
    Týden:
    47
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 09.08. 16:30 Lukovany - Mor.Bránice 3:1 (2:0)
    So 09.08. 16:30 Troubsko - Senorady 3:1 (0:0)
    So 09.08. 16:30 Popůvky - Deblín 5:1 (2:1)
    Ne 10.08. 16:30 Kuřim B - Ivančice B 1:2 (1:2)
    Ne 10.08. 16:30 Kupařovice - Prštice 3:0 (2:0)
    Ne 10.08. 16:30 Řeznovice - Lažánky 0:2 (0:0)
    Ne 10.08. 16:30 Dolní Loučky - Radostice 1:2 (1:2)

    2.kolo

    So 16.08. 16:30 Senorady - Popůvky 3:2 (2:2)
    Ne 17.08. 10:00 Lažánky - Dolní Loučky 0:4 (0:2)
    Ne 17.08. 10:30 Deblín - Řeznovice 1:4 (0:1)
    Ne 17.08. 16:30 Ivančice B - Radostice 3:0 (3:0)
    Ne 17.08. 16:30 Mor.Bránice - Troubsko 0:4 (0:2)
    Ne 17.08. 16:30 Prštice - Lukovany 4:3 (0:3)
    Ne 17.08. 16:30 Kuřim B - Kupařovice 2:0 (1:0)

    3.kolo

    So 23.08. 16:30 Kupařovice - Ivančice B 0k:3
    So 23.08. 16:30 Lukovany - Kuřim B 0:2 (0:1)
    So 23.08. 16:30 Troubsko - Prštice 2:0 (1:0)
    So 23.08. 16:30 Popůvky - Mor.Bránice 4:2 (2:0)
    Ne 24.08. 16:30 Řeznovice - Senorady 1:0 (1:0)
    Ne 24.08. 16:30 Dolní Loučky - Deblín 3:0 (1:0)
    Ne 24.08. 16:30 Radostice - Lažánky 0:5 (0:1)

    4.kolo

    So 30.08. 16:30 Senorady - Dolní Loučky 2:0 (1:0)
    So 30.08. 16:30 Prštice - Popůvky 1:1 (1:1)
    Ne 31.08. 16:30 Kupařovice - Lukovany 2:3 (0:3)
    St 10.09. 17:00 Deblín - Radostice 1:2 (0:0)
    St 10.09. 17:00 Mor.Bránice - Řeznovice 2:1 (1:1)
    Čt 11.09. 17:30 Ivančice B - Lažánky 7:0 (5:0)
    Čt 18.09. 17:00 Kuřim B - Troubsko 2:3 (0:2)

    5.kolo

    So 06.09. 16:30 Lukovany - Ivančice B 0:8 (0:5)
    So 06.09. 16:30 Troubsko - Kupařovice 3:1 (0:0)
    So 06.09. 16:30 Kuřim B - Popůvky 6:4 (3:0)
    Ne 07.09. 10:00 Lažánky - Deblín 4:1 (1:0)
    Ne 07.09. 16:30 Řeznovice - Prštice 6:2 (2:1)
    Ne 07.09. 16:30 Dolní Loučky - Mor.Bránice 4:2 (1:1)
    Ne 07.09. 16:30 Radostice - Senorady 1:5 (0:1)

    6.kolo

    Ne 14.09. 16:00 Kuřim B - Řeznovice 0:2 (0:0)
    Ne 14.09. 16:00 Kupařovice - Popůvky 1:1 (0:0)
    Čt 25.09. 16:30 Ivančice B - Deblín 5:0 (2:0)
    Čt 25.09. 16:30 Prštice - Dolní Loučky 0:4 (0:4)
    Út 28.10. 14:00 Mor.Bránice - Radostice 2:4 (1:2)
    Út 28.10. 14:30 Senorady - Lažánky 1:0 (1:0)
    Út 28.10. 14:30 Lukovany - Troubsko 2:1 (1:0)

    7.kolo

    So 20.09. 16:00 Troubsko - Ivančice B 2:2 (1:2)
    So 20.09. 16:00 Popůvky - Lukovany 5:1 (1:0)
    Ne 21.09. 10:00 Lažánky - Mor.Bránice 1:1 (1:0)
    Ne 21.09. 16:00 Dolní Loučky - Kuřim B 2:1 (0:0)
    Ne 21.09. 16:00 Radostice - Prštice 2:2 (1:2)
    Ne 21.09. 16:00 Deblín - Senorady 3:2 (2:1)
    Út 28.10. 14:30 Řeznovice - Kupařovice 7:3 (4:0)

    8.kolo

    So 27.09. 16:00 Mor.Bránice - Deblín 2:2 (0:1)
    So 27.09. 16:00 Lukovany - Řeznovice 2:1 (2:1)
    So 27.09. 16:00 Troubsko - Popůvky 2:0 (0:0)
    Ne 28.09. 12:30 Prštice - Lažánky 2:1 (1:1)
    Ne 28.09. 16:00 Ivančice B - Senorady 3:1 (1:0)
    Ne 28.09. 16:00 Kuřim B - Radostice 1:1 (0:0)
    Ne 28.09. 16:00 Kupařovice - Dolní Loučky 2:1 (2:1)

    9.kolo

    So 04.10. 15:30 Popůvky - Ivančice B 4:6 (1:4)
    Ne 05.10. 10:00 Lažánky - Kuřim B 7:0 (1:0)
    Ne 05.10. 15:30 Řeznovice - Troubsko 2:3 (1:3)
    Ne 05.10. 15:30 Dolní Loučky - Lukovany 6:0 (3:0)
    Ne 05.10. 15:30 Radostice - Kupařovice 1:0 (0:0)
    Ne 05.10. 15:30 Deblín - Prštice 4:2 (1:1)
    Ne 05.10. 15:30 Senorady - Mor.Bránice 3:1 (0:0)

    10.kolo

    So 11.10. 15:30 Prštice - Senorady 1:2 (0:1)
    So 11.10. 15:30 Lukovany - Radostice 1:2 (1:1)
    So 11.10. 15:30 Troubsko - Dolní Loučky 1:1 (1:0)
    So 11.10. 15:30 Popůvky - Řeznovice 5:1 (2:0)
    Ne 12.10. 15:30 Ivančice B - Mor.Bránice 10:0 (5:0)
    Ne 12.10. 15:30 Kuřim B - Deblín 2:0 (0:0)
    Ne 12.10. 15:30 Kupařovice - Lažánky 2:2 (1:0)

    11.kolo

    Ne 19.10. 10:00 Lažánky - Lukovany 5:2 (5:1)
    Ne 19.10. 10:30 Deblín - Kupařovice 1:3 (0:1)
    Ne 19.10. 15:00 Řeznovice - Ivančice B 1:4 (1:1)
    Ne 19.10. 15:00 Dolní Loučky - Popůvky 3:0 (0:0)
    Ne 19.10. 15:00 Radostice - Troubsko 1:1 (1:0)
    Ne 19.10. 15:00 Senorady - Kuřim B 2:1 (0:0)
    Ne 19.10. 15:00 Mor.Bránice - Prštice 0:5 (0:1)

    12.kolo

    So 25.10. 14:30 Ivančice B - Prštice 5:0 (0:0)
    So 25.10. 14:30 Lukovany - Deblín 2:5 (1:2)
    So 25.10. 14:30 Troubsko - Lažánky 3:0 (1:0)
    So 25.10. 14:30 Popůvky - Radostice 1:2 (1:2)
    Ne 26.10. 14:30 Kuřim B - Mor.Bránice 9:0 (3:0)
    Ne 26.10. 14:30 Kupařovice - Senorady 1:1 (1:0)
    Ne 26.10. 14:30 Řeznovice - Dolní Loučky 1:3 (0:1)

    13.kolo

    Ne 02.11. 10:00 Lažánky - Popůvky 2:2 (1:2)
    Ne 02.11. 10:30 Deblín - Troubsko 3:3 (2:1)
    Ne 02.11. 10:30 Prštice - Kuřim B 0:1 (0:0)
    Ne 02.11. 14:00 Dolní Loučky - Ivančice B 1:4 (1:0)
    Ne 02.11. 14:00 Radostice - Řeznovice 0:4 (0:2)
    Ne 02.11. 14:00 Senorady - Lukovany 3:0k
    Ne 02.11. 14:00 Mor.Bránice - Kupařovice 0:7 (0:4)

    14.kolo

    So 08.11. 10:30 Ivančice B - Kuřim B 5:2 (2:0)
    So 08.11. 14:00 Prštice - Kupařovice 2:2 (1:1)
    So 08.11. 14:00 Mor.Bránice - Lukovany 0:6 (0:3)
    So 08.11. 14:00 Lažánky - Řeznovice 4:0 (3:0)
    So 08.11. 14:00 Radostice - Dolní Loučky 0:4 (0:3)
    Ne 09.11. 14:00 Senorady - Troubsko 3:2 (1:0)
    So 15.11. 13:30 Deblín - Popůvky 0:0 (0:0)

    16.kolo

    So 04.04. 15:30 Senorady - Řeznovice 4:0 (1:0)
    Ne 05.04. 10:00 Lažánky - Radostice 2:1 (2:0)
    Ne 05.04. 15:30 Ivančice B - Kupařovice 6:2 (4:0)
    Ne 05.04. 15:30 Kuřim B - Lukovany 8:0 (4:0)
    Ne 05.04. 15:30 Prštice - Troubsko 1:3 (0:2)
    Ne 05.04. 15:30 Mor.Bránice - Popůvky 3:3 (3:1)
    Čt 07.05. 17:30 Deblín - Dolní Loučky 1:1 (0:1)

    17.kolo

    So 11.04. 15:30 Popůvky - Prštice 2:1 (1:1)
    So 11.04. 15:30 Troubsko - Kuřim B 4:1 (2:0)
    So 11.04. 15:30 Lukovany - Kupařovice 1:2 (0:0)
    Ne 12.04. 10:00 Lažánky - Ivančice B 1:4 (0:1)
    Ne 12.04. 15:30 Radostice - Deblín 2:0 (1:0)
    Ne 12.04. 15:30 Dolní Loučky - Senorady 0:3 (0:2)
    Ne 12.04. 15:30 Řeznovice - Mor.Bránice 5:0 (3:0)

    18.kolo

    So 18.04. 16:00 Ivančice B - Lukovany 3:0 (0:0)
    So 18.04. 16:00 Prštice - Řeznovice 0:3 (0:2)
    Ne 19.04. 10:30 Deblín - Lažánky 3:2 (3:1)
    Ne 19.04. 13:30 Popůvky - Kuřim B 3:0k
    Ne 19.04. 16:00 Kupařovice - Troubsko 3:1 (0:1)
    Ne 19.04. 16:00 Mor.Bránice - Dolní Loučky 3:2 (0:1)
    Ne 19.04. 16:00 Senorady - Radostice 5:3 (4:2)

    19.kolo

    So 25.04. 16:00 Popůvky - Kupařovice 4:1 (3:1)
    So 25.04. 16:00 Troubsko - Lukovany 6:2 (0:1)
    Ne 26.04. 10:00 Deblín - Ivančice B 1:0 (1:0)
    Ne 26.04. 10:30 Lažánky - Senorady 2:0 (1:0)
    Ne 26.04. 16:00 Radostice - Mor.Bránice 4:0 (2:0)
    Ne 26.04. 16:00 Dolní Loučky - Prštice 5:2 (2:0)
    Ne 26.04. 16:00 Řeznovice - Kuřim B 3:2 (1:1)

    20.kolo

    So 02.05. 16:30 Ivančice B - Troubsko 0:1 (0:1)
    So 02.05. 16:30 Lukovany - Popůvky 3:2 (1:2)
    So 02.05. 16:30 Senorady - Deblín 3:5 (1:4)
    Ne 03.05. 13:00 Prštice - Radostice 4:1 (1:0)
    Ne 03.05. 16:30 Kupařovice - Řeznovice 4:0 (1:0)
    Ne 03.05. 16:30 Kuřim B - Dolní Loučky 2:3 (1:2)
    Ne 03.05. 16:30 Mor.Bránice - Lažánky 3:1 (1:0)

    21.kolo

    So 09.05. 16:30 Senorady - Ivančice B 1:3 (0:0)
    So 09.05. 16:30 Popůvky - Troubsko 0:0 (0:0)
    Ne 10.05. 10:00 Lažánky - Prštice 1:3 (0:0)
    Ne 10.05. 10:30 Deblín - Mor.Bránice 5:2 (2:0)
    Ne 10.05. 16:30 Radostice - Kuřim B 3:1 (0:1)
    Ne 10.05. 16:30 Dolní Loučky - Kupařovice 2:0 (2:0)
    Ne 10.05. 16:30 Řeznovice - Lukovany 2:3 (1:1)

    22.kolo

    So 16.05. 16:30 Ivančice B - Popůvky 3:0k
    So 16.05. 16:30 Troubsko - Řeznovice 3:0k
    So 16.05. 16:30 Lukovany - Dolní Loučky 0:0 (0:0)
    Ne 17.05. 13:00 Prštice - Deblín 1:1 (1:1)
    Ne 17.05. 16:30 Kupařovice - Radostice 3:2 (3:1)
    Ne 17.05. 16:30 Kuřim B - Lažánky 1:1 (0:0)
    Ne 17.05. 16:30 Mor.Bránice - Senorady 2:4 (2:0)

    23.kolo

    So 23.05. 16:30 Senorady - Prštice 3:0k
    Ne 24.05. 10:00 Lažánky - Kupařovice 3:0 (2:0)
    Ne 24.05. 10:30 Deblín - Kuřim B 1:2 (0:0)
    Ne 24.05. 16:30 Mor.Bránice - Ivančice B 2:4 (1:1)
    Ne 24.05. 16:30 Radostice - Lukovany 3:4 (3:1)
    Ne 24.05. 16:30 Dolní Loučky - Troubsko 2:3 (0:2)
    Ne 24.05. 16:30 Řeznovice - Popůvky 3:0 (2:0)

    24.kolo

    Ne 31.05. 13:00 Prštice - Mor.Bránice 3:1 (1:0)
    Ne 31.05. 16:30 Ivančice B - Řeznovice 5:1 (3:0)
    Ne 31.05. 16:30 Popůvky - Dolní Loučky 2:0 (1:0)
    Ne 31.05. 16:30 Troubsko - Radostice 5:1 (2:0)
    Ne 31.05. 16:30 Lukovany - Lažánky 1:0 (1:0)
    Ne 31.05. 16:30 Kupařovice - Deblín 3:0 (1:0)
    Ne 31.05. 16:30 Kuřim B - Senorady 3:1 (1:0)

    25.kolo

    So 06.06. 14:00 Senorady - Kupařovice 3:0
    Ne 07.06. 10:00 Lažánky - Troubsko 2:3 (1:1)
    Ne 07.06. 10:30 Deblín - Lukovany 4:0 (1:0)
    Ne 07.06. 13:00 Prštice - Ivančice B 0:5
    Ne 07.06. 16:30 Mor.Bránice - Kuřim B 2:3 (1:2)
    Ne 07.06. 16:30 Radostice - Popůvky 1:2 (0:1)
    Ne 07.06. 16:30 Dolní Loučky - Řeznovice 4:2 (1:2)

    26.kolo

    So 13.06. 16:30 Popůvky - Lažánky 3:4 (2:0)
    So 13.06. 16:30 Troubsko - Deblín 3:0 (2:0)
    Ne 14.06. 16:30 Řeznovice - Radostice 4:1 (1:1)
    Ne 14.06. 16:30 Lukovany - Senorady 0:5 (0:3)
    Ne 14.06. 16:30 Kupařovice - Mor.Bránice 6:1 (1:0)
    Ne 14.06. 16:30 Kuřim B - Prštice 8:1 (4:1)
    Čt 18.06. 17:30 Ivančice B - Dolní Loučky výsledek

    15.kolo

    So 20.06. 13:45 Řeznovice - Deblín 4:1 (3:0)
    So 20.06. 16:30 Radostice - Ivančice B 5:6 (1:1)
    So 20.06. 16:30 Dolní Loučky - Lažánky 4:1 (2:1)
    So 20.06. 16:30 Popůvky - Senorady 2:1 (0:0)
    So 20.06. 16:30 Troubsko - Mor.Bránice 5:0 (2:0)
    So 20.06. 16:30 Lukovany - Prštice 5:2 (3:0)
    So 20.06. 16:30 Kupařovice - Kuřim B 3:0k
    Správce soutěže: Jaromír Kudělka

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 25 22 1 2 106:26 67
    2. 26 18 5 3 70:30 59
    3. 26 16 1 9 62:39 49
    4. 25 14 3 8 60:34 45
    5. 26 11 4 11 54:50 37
    6. 26 10 6 10 57:51 36
    7. 26 12 0 14 58:58 36
    8. 26 11 2 13 61:53 35
    9. 26 10 4 12 53:51 34
    10. 26 10 1 15 44:82 31
    11. 26 9 3 14 45:67 30
    12. 26 8 5 13 44:62 29
    13. 26 6 4 16 39:74 22
    14. 26 3 3 20 32:108 12