Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 16. června 2019
svátek má Zbyněk.
Hlavní menu
  • ID: 860
  • Návštěvy: 4/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Opava  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2021
    Týden:
    4
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 13.08. 00:00 Oldřišov B - Rohov 3:0
    So 13.08. 00:00 Cremonese - Štítina 0:9
    So 13.08. 00:00 Darkovice B - Služovice B 7:2
    So 13.08. 00:00 Hněvošice B - Závada 0:2
    So 13.08. 00:00 Strahovice B - Nové Sedlice 3:2
    So 13.08. 00:00 Hrabyně - Chuchelná B 1:0

    2.kolo

    So 20.08. 00:00 Rohov - Chuchelná B 1:1
    So 20.08. 00:00 Nové Sedlice - Hrabyně 0:2
    So 20.08. 00:00 Závada - Strahovice B 5:1
    So 20.08. 00:00 Služovice B - Hněvošice B 1:1
    So 20.08. 00:00 Štítina - Darkovice B 2:0
    So 20.08. 00:00 Oldřišov B - Cremonese 7:2

    3.kolo

    So 27.08. 00:00 Cremonese - Rohov 1:4
    So 27.08. 00:00 Darkovice B - Oldřišov B 3:2
    So 27.08. 00:00 Hněvošice B - Štítina 0:2
    So 27.08. 00:00 Strahovice B - Služovice B 1:3
    So 27.08. 00:00 Hrabyně - Závada 0:3
    So 27.08. 00:00 Chuchelná B - Nové Sedlice 1:2

    4.kolo

    So 03.09. 00:00 Rohov - Nové Sedlice 2:3
    So 03.09. 00:00 Závada - Chuchelná B 2:2
    So 03.09. 00:00 Služovice B - Hrabyně 0:1
    So 03.09. 00:00 Štítina - Strahovice B 5:2
    So 03.09. 00:00 Oldřišov B - Hněvošice B 3:0
    So 03.09. 00:00 Cremonese - Darkovice B 2:4

    5.kolo

    So 10.09. 00:00 Darkovice B - Rohov 4:0
    So 10.09. 00:00 Hněvošice B - Cremonese 3:2
    So 10.09. 00:00 Strahovice B - Oldřišov B 4:1
    So 10.09. 00:00 Hrabyně - Štítina 0:3
    So 10.09. 00:00 Chuchelná B - Služovice B 1:3
    So 10.09. 00:00 Nové Sedlice - Závada 4:0

    6.kolo

    So 17.09. 00:00 Rohov - Závada 4:2
    So 17.09. 00:00 Služovice B - Nové Sedlice 1:0
    So 17.09. 00:00 Štítina - Chuchelná B 5:0
    So 17.09. 00:00 Oldřišov B - Hrabyně 3:4
    So 17.09. 00:00 Cremonese - Strahovice B 3:5
    So 17.09. 00:00 Darkovice B - Hněvošice B 3:0

    7.kolo

    So 24.09. 00:00 Hněvošice B - Rohov 0:3
    So 24.09. 00:00 Strahovice B - Darkovice B 2:3
    So 24.09. 00:00 Hrabyně - Cremonese 5:4
    So 24.09. 00:00 Chuchelná B - Oldřišov B 1:4
    So 24.09. 00:00 Nové Sedlice - Štítina 0:2
    So 24.09. 00:00 Závada - Služovice B 4:0

    8.kolo

    So 01.10. 00:00 Rohov - Služovice B 3:2
    So 01.10. 00:00 Štítina - Závada 1:0
    So 01.10. 00:00 Oldřišov B - Nové Sedlice 4:1
    So 01.10. 00:00 Cremonese - Chuchelná B 1:3
    So 01.10. 00:00 Darkovice B - Hrabyně 0:0 (0:0)
    So 01.10. 00:00 Hněvošice B - Strahovice B 3:1

    9.kolo

    So 08.10. 00:00 Strahovice B - Rohov 3:4
    So 08.10. 00:00 Hrabyně - Hněvošice B 6:1
    So 08.10. 00:00 Chuchelná B - Darkovice B 1:1
    So 08.10. 00:00 Nové Sedlice - Cremonese 3:1
    So 08.10. 00:00 Závada - Oldřišov B 1:3
    So 08.10. 00:00 Služovice B - Štítina 0:1

    10.kolo

    So 15.10. 00:00 Rohov - Štítina 2:6
    So 15.10. 00:00 Oldřišov B - Služovice B 3:0
    So 15.10. 00:00 Cremonese - Závada 2:7
    So 15.10. 00:00 Darkovice B - Nové Sedlice 2:1
    So 15.10. 00:00 Hněvošice B - Chuchelná B 4:2
    So 15.10. 00:00 Strahovice B - Hrabyně 3:4

    11.kolo

    So 22.10. 00:00 Hrabyně - Rohov 0:1
    So 22.10. 00:00 Chuchelná B - Strahovice B 3:0
    So 22.10. 00:00 Nové Sedlice - Hněvošice B 2:2
    So 22.10. 00:00 Závada - Darkovice B 2:3
    So 22.10. 00:00 Služovice B - Cremonese 1:0
    So 22.10. 00:00 Štítina - Oldřišov B 1:0

    16.kolo

    So 08.04. 00:00 Rohov - Darkovice B 1:2
    So 08.04. 00:00 Cremonese - Hněvošice B 2:5
    So 08.04. 00:00 Oldřišov B - Strahovice B 1:1
    So 08.04. 00:00 Štítina - Hrabyně 5:0
    So 08.04. 00:00 Služovice B - Chuchelná B 1:0
    So 08.04. 00:00 Závada - Nové Sedlice 2:3

    17.kolo

    So 15.04. 00:00 Závada - Rohov 2:2
    So 15.04. 00:00 Nové Sedlice - Služovice B 4:1
    So 15.04. 00:00 Chuchelná B - Štítina 0:3
    So 15.04. 00:00 Hrabyně - Oldřišov B 0:2
    So 15.04. 00:00 Strahovice B - Cremonese 3:0
    So 15.04. 00:00 Hněvošice B - Darkovice B 0:1

    18.kolo

    So 22.04. 00:00 Rohov - Hněvošice B 0:1
    So 22.04. 00:00 Darkovice B - Strahovice B 2:0
    So 22.04. 00:00 Cremonese - Hrabyně 0:1
    So 22.04. 00:00 Oldřišov B - Chuchelná B 1:0
    So 22.04. 00:00 Štítina - Nové Sedlice 4:0
    So 22.04. 00:00 Služovice B - Závada 2:3

    19.kolo

    So 29.04. 00:00 Služovice B - Rohov 0:1
    So 29.04. 00:00 Závada - Štítina 1:8
    So 29.04. 00:00 Nové Sedlice - Oldřišov B 7:4
    So 29.04. 00:00 Chuchelná B - Cremonese 3:1
    So 29.04. 00:00 Hrabyně - Darkovice B 2:2
    So 29.04. 00:00 Strahovice B - Hněvošice B 0:1

    20.kolo

    So 06.05. 00:00 Rohov - Strahovice B 2:2
    So 06.05. 00:00 Hněvošice B - Hrabyně 0:1
    So 06.05. 00:00 Darkovice B - Chuchelná B 4:0
    So 06.05. 00:00 Cremonese - Nové Sedlice 2:2
    So 06.05. 00:00 Oldřišov B - Závada 4:1
    So 06.05. 00:00 Štítina - Služovice B 12:0

    21.kolo

    So 13.05. 00:00 Štítina - Rohov 9:0
    So 13.05. 00:00 Služovice B - Oldřišov B 0:4
    So 13.05. 00:00 Závada - Cremonese 2:3
    So 13.05. 00:00 Nové Sedlice - Darkovice B 1:1
    So 13.05. 00:00 Chuchelná B - Hněvošice B 1:3
    So 13.05. 00:00 Hrabyně - Strahovice B 3:4

    22.kolo

    So 20.05. 00:00 Rohov - Hrabyně 2:0
    So 20.05. 00:00 Strahovice B - Chuchelná B 3:2
    So 20.05. 00:00 Hněvošice B - Nové Sedlice 0:0 (0:0)
    So 20.05. 00:00 Darkovice B - Závada 1:0
    So 20.05. 00:00 Cremonese - Služovice B 2:3
    So 20.05. 00:00 Oldřišov B - Štítina 1:3

    12.kolo

    So 27.05. 00:00 Rohov - Oldřišov B 3:2
    So 27.05. 00:00 Štítina - Cremonese 7:0
    So 27.05. 00:00 Služovice B - Darkovice B 2:1
    So 27.05. 00:00 Závada - Hněvošice B 2:2
    So 27.05. 00:00 Nové Sedlice - Strahovice B 3:0
    So 27.05. 00:00 Chuchelná B - Hrabyně 3:3

    13.kolo

    So 03.06. 00:00 Chuchelná B - Rohov 1:2
    So 03.06. 00:00 Hrabyně - Nové Sedlice 0:3
    So 03.06. 00:00 Strahovice B - Závada 4:5
    So 03.06. 00:00 Hněvošice B - Služovice B 2:1
    So 03.06. 00:00 Darkovice B - Štítina 1:2
    So 03.06. 00:00 Cremonese - Oldřišov B 6:2

    14.kolo

    So 10.06. 00:00 Rohov - Cremonese 1:1
    So 10.06. 00:00 Oldřišov B - Darkovice B 2:2
    So 10.06. 00:00 Štítina - Hněvošice B 3:0
    So 10.06. 00:00 Služovice B - Strahovice B 2:1
    So 10.06. 00:00 Závada - Hrabyně 1:5
    So 10.06. 00:00 Nové Sedlice - Chuchelná B 3:2

    15.kolo

    So 17.06. 00:00 Nové Sedlice - Rohov 3:2
    So 17.06. 00:00 Chuchelná B - Závada 2:3
    So 17.06. 00:00 Hrabyně - Služovice B 4:2
    So 17.06. 00:00 Strahovice B - Štítina 1:5
    So 17.06. 00:00 Hněvošice B - Oldřišov B 0:3
    So 17.06. 00:00 Darkovice B - Cremonese 8:1
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 22 0 0 98:8 66
    2. 22 14 5 3 55:25 47
    3. 22 12 2 8 59:40 38
    4. 22 11 4 7 47:38 37
    5. 22 11 3 8 42:42 36
    6. 22 10 4 8 40:48 34
    7. 22 8 4 10 28:41 28
    8. 22 8 3 11 50:56 27
    9. 22 8 1 13 27:56 25
    10. 22 6 2 14 44:62 20
    11. 22 3 4 15 29:51 13
    12. 22 2 2 18 36:88 8