Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 17. června 2019
svátek má Adolf.
Hlavní menu
  • ID: 859
  • Návštěvy: 1/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Opava  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1609
    Týden:
    1
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 13.08. 00:00 Kylešovice - Těškovice 4:0
    So 13.08. 00:00 Vávrovice - Chvalíkovice 2:0
    So 13.08. 00:00 Březová - Velké Heraltice 1:1
    So 13.08. 00:00 Moravice - Budišov n. B. B 0:2
    So 13.08. 00:00 Skřipov - Holasovice 2:1
    So 13.08. 00:00 Kyjovice - Horní Lhota 3:0

    2.kolo

    So 20.08. 00:00 Těškovice - Horní Lhota 2:0
    So 20.08. 00:00 Dolní Životice - Kyjovice 0:1
    So 20.08. 00:00 Budišov n. B. B - Skřipov 1:2
    So 20.08. 00:00 Velké Heraltice - Moravice 6:0
    So 20.08. 00:00 Chvalíkovice - Březová 0:0 (0:0)
    So 20.08. 00:00 Kylešovice - Vávrovice 1:3

    3.kolo

    So 27.08. 00:00 Vávrovice - Těškovice 2:3
    So 27.08. 00:00 Březová - Kylešovice 1:1
    So 27.08. 00:00 Moravice - Chvalíkovice 2:2
    So 27.08. 00:00 Skřipov - Velké Heraltice 1:0
    So 27.08. 00:00 Kyjovice - Holasovice 0:3
    So 27.08. 00:00 Horní Lhota - Dolní Životice 0:5

    4.kolo

    So 03.09. 00:00 Těškovice - Dolní Životice 0:0 (0:0)
    So 03.09. 00:00 Holasovice - Horní Lhota 1:0
    So 03.09. 00:00 Budišov n. B. B - Kyjovice 1:0
    So 03.09. 00:00 Chvalíkovice - Skřipov 0:1
    So 03.09. 00:00 Kylešovice - Moravice 1:2
    So 03.09. 00:00 Vávrovice - Březová 6:2

    5.kolo

    So 10.09. 00:00 Březová - Těškovice 2:3
    So 10.09. 00:00 Moravice - Vávrovice 0:2
    So 10.09. 00:00 Skřipov - Kylešovice 1:0
    So 10.09. 00:00 Kyjovice - Velké Heraltice 2:2
    So 10.09. 00:00 Horní Lhota - Budišov n. B. B 1:0 (1:0)
    So 10.09. 00:00 Dolní Životice - Holasovice 2:1

    6.kolo

    So 17.09. 00:00 Těškovice - Holasovice 0:6
    So 17.09. 00:00 Budišov n. B. B - Dolní Životice 2:5
    So 17.09. 00:00 Velké Heraltice - Horní Lhota 7:0
    So 17.09. 00:00 Chvalíkovice - Kyjovice 2:4
    So 17.09. 00:00 Vávrovice - Skřipov 3:2
    So 17.09. 00:00 Březová - Moravice 4:2

    7.kolo

    So 24.09. 00:00 Moravice - Těškovice 1:0
    So 24.09. 00:00 Skřipov - Březová 0:2
    So 24.09. 00:00 Kyjovice - Kylešovice 4:0
    So 24.09. 00:00 Horní Lhota - Chvalíkovice 2:0
    So 24.09. 00:00 Dolní Životice - Velké Heraltice 1:2
    So 24.09. 00:00 Holasovice - Budišov n. B. B 1:0

    8.kolo

    So 01.10. 00:00 Těškovice - Budišov n. B. B 1:3
    So 01.10. 00:00 Velké Heraltice - Holasovice 4:0
    So 01.10. 00:00 Chvalíkovice - Dolní Životice 4:1
    So 01.10. 00:00 Kylešovice - Horní Lhota 1:1
    So 01.10. 00:00 Vávrovice - Kyjovice 1:2
    So 01.10. 00:00 Moravice - Skřipov 1:3

    9.kolo

    So 08.10. 00:00 Skřipov - Těškovice 5:0
    So 08.10. 00:00 Kyjovice - Březová 0:2
    So 08.10. 00:00 Horní Lhota - Vávrovice 2:4
    So 08.10. 00:00 Dolní Životice - Kylešovice 3:1
    So 08.10. 00:00 Holasovice - Chvalíkovice 0:2
    So 08.10. 00:00 Budišov n. B. B - Velké Heraltice 2:2

    10.kolo

    So 15.10. 00:00 Těškovice - Velké Heraltice 3:0
    So 15.10. 00:00 Chvalíkovice - Budišov n. B. B 2:0
    So 15.10. 00:00 Kylešovice - Holasovice 0:3
    So 15.10. 00:00 Vávrovice - Dolní Životice 1:1
    So 15.10. 00:00 Březová - Horní Lhota 0:0 (0:0)
    So 15.10. 00:00 Moravice - Kyjovice 1:0

    11.kolo

    So 22.10. 00:00 Kyjovice - Skřipov 2:1
    So 22.10. 00:00 Horní Lhota - Moravice 2:4
    So 22.10. 00:00 Dolní Životice - Březová 3:3
    So 22.10. 00:00 Holasovice - Vávrovice 2:1
    So 22.10. 00:00 Budišov n. B. B - Kylešovice 4:0
    So 22.10. 00:00 Velké Heraltice - Chvalíkovice 2:2

    12.kolo

    So 29.10. 00:00 Těškovice - Chvalíkovice 1:1
    So 29.10. 00:00 Kylešovice - Velké Heraltice 3:5
    So 29.10. 00:00 Vávrovice - Budišov n. B. B 2:1
    So 29.10. 00:00 Březová - Holasovice 0:2
    So 29.10. 00:00 Moravice - Dolní Životice 3:3
    So 29.10. 00:00 Skřipov - Horní Lhota 0:4

    13.kolo

    So 05.11. 00:00 Kyjovice - Těškovice 4:0
    So 05.11. 00:00 Dolní Životice - Skřipov 0:0 (0:0)
    So 05.11. 00:00 Holasovice - Moravice 1:1
    So 05.11. 00:00 Budišov n. B. B - Březová 0:0 (0:0)
    So 05.11. 00:00 Velké Heraltice - Vávrovice 2:1
    So 05.11. 00:00 Chvalíkovice - Kylešovice 1:1

    16.kolo

    So 25.03. 00:00 Těškovice - Vávrovice 0:2
    So 25.03. 00:00 Kylešovice - Březová 2:0
    So 25.03. 00:00 Chvalíkovice - Moravice 1:3
    So 25.03. 00:00 Velké Heraltice - Skřipov 2:1
    So 25.03. 00:00 Holasovice - Kyjovice 2:1 (2:0)
    So 25.03. 00:00 Dolní Životice - Horní Lhota 1:2

    17.kolo

    So 01.04. 00:00 Dolní Životice - Těškovice 5:3
    So 01.04. 00:00 Horní Lhota - Holasovice 0:1
    So 01.04. 00:00 Kyjovice - Budišov n. B. B 7:1
    So 01.04. 00:00 Skřipov - Chvalíkovice 2:1
    So 01.04. 00:00 Moravice - Kylešovice 0:2
    So 01.04. 00:00 Březová - Vávrovice 2:2

    18.kolo

    Út 00.00. 00:00 Vávrovice - Moravice 5:3
    Út 00.00. 00:00 Kylešovice - Skřipov 1:0
    So 08.04. 00:00 Těškovice - Březová 2:3
    So 08.04. 00:00 Velké Heraltice - Kyjovice 4:0
    So 08.04. 00:00 Budišov n. B. B - Horní Lhota 0:0 (0:0)
    So 08.04. 00:00 Holasovice - Dolní Životice 1:1

    19.kolo

    So 15.04. 00:00 Holasovice - Těškovice 1:1
    So 15.04. 00:00 Dolní Životice - Budišov n. B. B 6:0
    So 15.04. 00:00 Horní Lhota - Velké Heraltice 0:3
    So 15.04. 00:00 Kyjovice - Chvalíkovice 2:0
    So 15.04. 00:00 Skřipov - Vávrovice 2:2
    So 15.04. 00:00 Moravice - Březová 0:2

    20.kolo

    So 22.04. 00:00 Těškovice - Moravice 2:2
    So 22.04. 00:00 Březová - Skřipov 1:1
    So 22.04. 00:00 Kylešovice - Kyjovice 0:0 (0:0)
    So 22.04. 00:00 Chvalíkovice - Horní Lhota 2:2
    So 22.04. 00:00 Velké Heraltice - Dolní Životice 4:1
    So 22.04. 00:00 Budišov n. B. B - Holasovice 1:4

    21.kolo

    So 29.04. 00:00 Budišov n. B. B - Těškovice 4:1
    So 29.04. 00:00 Holasovice - Velké Heraltice 2:1
    So 29.04. 00:00 Dolní Životice - Chvalíkovice 2:2
    So 29.04. 00:00 Horní Lhota - Kylešovice 2:1
    So 29.04. 00:00 Kyjovice - Vávrovice 3:2
    So 29.04. 00:00 Skřipov - Moravice 0:0 (0:0)

    22.kolo

    So 06.05. 00:00 Těškovice - Skřipov 0:2
    So 06.05. 00:00 Březová - Kyjovice 1:1
    So 06.05. 00:00 Vávrovice - Horní Lhota 3:1
    So 06.05. 00:00 Kylešovice - Dolní Životice 2:0
    So 06.05. 00:00 Chvalíkovice - Holasovice 1:3
    So 06.05. 00:00 Velké Heraltice - Budišov n. B. B 4:0

    23.kolo

    So 13.05. 00:00 Velké Heraltice - Těškovice 3:0
    So 13.05. 00:00 Budišov n. B. B - Chvalíkovice 1:0
    So 13.05. 00:00 Holasovice - Kylešovice 2:0 (1:0)
    So 13.05. 00:00 Dolní Životice - Vávrovice 2:2
    So 13.05. 00:00 Horní Lhota - Březová 3:0
    So 13.05. 00:00 Kyjovice - Moravice 3:1

    24.kolo

    So 20.05. 00:00 Skřipov - Kyjovice 0:1
    So 20.05. 00:00 Moravice - Horní Lhota 0:1
    So 20.05. 00:00 Březová - Dolní Životice 2:1
    So 20.05. 00:00 Vávrovice - Holasovice 1:3
    So 20.05. 00:00 Kylešovice - Budišov n. B. B 3:0
    So 20.05. 00:00 Chvalíkovice - Velké Heraltice 1:4

    25.kolo

    So 27.05. 00:00 Chvalíkovice - Těškovice 2:2
    So 27.05. 00:00 Velké Heraltice - Kylešovice 3:1
    So 27.05. 00:00 Budišov n. B. B - Vávrovice 2:1
    So 27.05. 00:00 Holasovice - Březová 2:2 (1:2)
    So 27.05. 00:00 Dolní Životice - Moravice 4:0
    So 27.05. 00:00 Horní Lhota - Skřipov 4:1

    26.kolo

    So 03.06. 00:00 Těškovice - Kyjovice 0:0 (0:0)
    So 03.06. 00:00 Skřipov - Dolní Životice 3:0
    So 03.06. 00:00 Moravice - Holasovice 1:2
    So 03.06. 00:00 Březová - Budišov n. B. B 1:4
    So 03.06. 00:00 Vávrovice - Velké Heraltice 0:0 (0:0)
    So 03.06. 00:00 Kylešovice - Chvalíkovice 2:3

    14.kolo

    So 10.06. 00:00 Těškovice - Kylešovice 0:4
    So 10.06. 00:00 Chvalíkovice - Vávrovice 1:0
    So 10.06. 00:00 Velké Heraltice - Březová 1:0
    So 10.06. 00:00 Budišov n. B. B - Moravice 0:2
    So 10.06. 00:00 Holasovice - Skřipov 2:0 (2:0)
    So 10.06. 00:00 Horní Lhota - Kyjovice 0:3

    15.kolo

    So 17.06. 00:00 Horní Lhota - Těškovice 3:0
    So 17.06. 00:00 Kyjovice - Dolní Životice 4:1
    So 17.06. 00:00 Skřipov - Budišov n. B. B 3:0 (2:0)
    So 17.06. 00:00 Moravice - Velké Heraltice 1:4
    So 17.06. 00:00 Březová - Chvalíkovice 1:1
    So 17.06. 00:00 Vávrovice - Kylešovice 4:1
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 24 16 5 3 66:23 53
    2. 24 16 4 4 46:22 52
    3. 24 14 4 6 47:25 46
    4. 24 11 5 8 52:38 38
    5. 24 11 4 9 33:28 37
    6. 24 9 4 11 30:42 31
    7. 24 7 8 9 48:43 29
    8. 24 6 11 7 32:38 29
    9. 24 8 3 13 29:48 27
    10. 24 7 4 13 32:42 25
    11. 24 5 9 10 31:40 24
    12. 24 6 5 13 30:52 23
    13. 24 4 6 14 24:59 18