Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 21. září 2018
svátek má Matouš.
Hlavní menu
  • ID: 8587
  • Návštěvy: 46/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Ústecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    29678
    Týden:
    46
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 23.08. 10:00 Ledvice - Sokol Březno 0:1 (0:1)
    So 23.08. 15:00 Obrnice - Podbořany 2:1 (0:0)
    So 23.08. 17:00 Postoloprty - LoKo Chomutov B 2:1 (1:1)
    So 23.08. 17:00 Ervěnice - Duchcov 1:5 (1:3)
    So 23.08. 17:00 Žatec B - Lom 2:1 (1:1)
    So 23.08. 17:00 Domoušice - Dobroměřice 2:3 np (2:2)
    Ne 24.08. 17:00 Strupčice - Dubí 1:0 (0:0)

    2.kolo

    So 30.08. 15:00 Dubí - Duchcov 1:0 (1:0)
    So 30.08. 17:00 LoKo Chomutov B - Dobroměřice 2:0 (1:0)
    So 30.08. 17:00 Sokol Březno - Domoušice 2:3 np (2:2)
    So 30.08. 17:00 Podbořany - Ledvice 2:0 (1:0)
    So 30.08. 17:00 Lom - Obrnice 0:3 (0:3)
    So 30.08. 17:00 Postoloprty - Strupčice 4:1 (3:1)
    Ne 31.08. 17:00 Ervěnice - Žatec B 4:0

    3.kolo

    So 06.09. 14:00 Dobroměřice - Sokol Březno 3:1 (0:1)
    So 06.09. 15:00 Duchcov - Postoloprty 2:5 (2:1)
    So 06.09. 15:00 Obrnice - Ervěnice 3:0 (2:0)
    So 06.09. 15:00 Ledvice - Lom 2:1 (2:0)
    So 06.09. 17:00 Domoušice - Podbořany 2:1 (1:1)
    Ne 07.09. 17:00 Strupčice - LoKo Chomutov B 1:3 (0:2)
    Ne 07.09. 17:00 Žatec B - Dubí 1:4 (1:2)

    4.kolo

    So 13.09. 15:00 Dubí - Obrnice 1:4 (1:3)
    So 13.09. 17:00 Podbořany - Dobroměřice 4:1 (1:0)
    So 13.09. 17:00 Ervěnice - Ledvice 5:1 (1:0)
    So 13.09. 17:00 Postoloprty - Žatec B 2:0 (1:0)
    Ne 14.09. 17:00 LoKo Chomutov B - Sokol Březno 1:2 (1:2)
    Ne 14.09. 17:00 Strupčice - Duchcov 2:4 (0:2)
    St 17.09. 17:00 Lom - Domoušice 2:3 np (2:2)

    5.kolo

    So 20.09. 14:00 Dobroměřice - Lom 3:2 (1:0)
    So 20.09. 15:00 Obrnice - Postoloprty 2:3 (0:1)
    So 20.09. 15:00 Ledvice - Dubí 4:2 (0:2)
    So 20.09. 16:30 Domoušice - Ervěnice 4:3 (3:2)
    St 01.10. 16:30 Duchcov - LoKo Chomutov B 6:0 (4:0)
    St 01.10. 16:30 Sokol Březno - Podbořany 2:1 (1:1)
    Čt 02.10. 16:30 Žatec B - Strupčice 0:3 (0:1)

    6.kolo

    So 27.09. 14:30 Dubí - Domoušice 1:2 (0:1)
    So 27.09. 15:00 Duchcov - Žatec B 3:1 (1:0)
    So 27.09. 16:30 Lom - Sokol Březno 1:0 np (0:0)
    So 27.09. 16:30 Ervěnice - Dobroměřice 6:2 (2:0)
    So 27.09. 16:30 Postoloprty - Ledvice 3:1 (1:0)
    Ne 28.09. 16:30 LoKo Chomutov B - Podbořany 3:1 (2:1)
    Ne 28.09. 16:30 Strupčice - Obrnice 6:5 (2:3)

    7.kolo

    So 04.10. 13:00 Dobroměřice - Dubí 2:0 (1:0)
    So 04.10. 15:00 Obrnice - Duchcov 2:4 (2:4)
    So 04.10. 15:00 Ledvice - Strupčice 2:3 (0:2)
    So 04.10. 16:00 Žatec B - LoKo Chomutov B 3:1 (0:1)
    So 04.10. 16:00 Domoušice - Postoloprty 2:3 np (1:0)
    So 04.10. 16:00 Sokol Březno - Ervěnice 4:0 (1:0)
    So 04.10. 16:00 Podbořany - Lom 5:3 (2:1)

    8.kolo

    So 11.10. 14:00 Dubí - Sokol Březno 2:1 np (1:1)
    So 11.10. 15:00 Duchcov - Ledvice 3:2 (1:0)
    So 11.10. 16:00 Ervěnice - Podbořany 2:1 np (0:0)
    So 11.10. 16:00 Postoloprty - Dobroměřice 1:3 (0:1)
    So 11.10. 16:00 Žatec B - Obrnice 5:1
    Ne 12.10. 16:00 LoKo Chomutov B - Lom 1:2 (1:1)
    Ne 12.10. 16:00 Strupčice - Domoušice 3:2 (3:0)

    9.kolo

    So 18.10. 13:00 Dobroměřice - Strupčice 1:2 (1:0)
    So 18.10. 15:00 Ledvice - Žatec B 3:1 (1:0)
    So 18.10. 15:30 Domoušice - Duchcov 2:3 (0:3)
    So 18.10. 15:30 Podbořany - Dubí 4:0 (2:0)
    So 18.10. 15:30 Lom - Ervěnice 2:1 np (0:0)
    Út 28.10. 11:00 Obrnice - LoKo Chomutov B 0:2 (0:0)
    Út 28.10. 14:30 Sokol Březno - Postoloprty 2:1 (2:1)

    10.kolo

    So 25.10. 12:30 Dubí - Lom 2:1 (1:0)
    So 25.10. 14:30 Postoloprty - Podbořany 5:2 (2:1)
    So 25.10. 14:30 Duchcov - Dobroměřice 4:1 (2:0)
    So 25.10. 14:30 Obrnice - Ledvice 4:1 (1:1)
    Ne 26.10. 14:30 LoKo Chomutov B - Ervěnice 2:0 (1:0)
    Ne 26.10. 14:30 Strupčice - Sokol Březno 1:2 (1:1)
    Ne 26.10. 14:30 Žatec B - Domoušice 1:2 (1:1)

    11.kolo

    So 01.11. 14:00 Ledvice - LoKo Chomutov B 2:3 np (0:1)
    So 01.11. 14:00 Domoušice - Obrnice 1:0
    So 01.11. 14:00 Sokol Březno - Duchcov 2:1 (2:0)
    So 01.11. 14:00 Podbořany - Strupčice 2:1 np (0:1)
    So 01.11. 14:00 Lom - Postoloprty 1:4 (1:2)
    So 01.11. 14:00 Ervěnice - Dubí 3:0
    Ne 02.11. 14:00 Dobroměřice - Žatec B 3:0 (2:0)

    12.kolo

    So 08.11. 14:00 Postoloprty - Ervěnice 3:5 (3:1)
    So 08.11. 14:00 Duchcov - Podbořany 1:0 (0:0)
    So 08.11. 14:00 Žatec B - Sokol Březno 4:2 (2:1)
    So 08.11. 14:00 Obrnice - Dobroměřice 3:4 np (2:2)
    So 08.11. 14:00 Ledvice - Domoušice 0:3 (0:0)
    Ne 09.11. 14:00 LoKo Chomutov B - Dubí 3:1 (1:1)
    Ne 09.11. 14:00 Strupčice - Lom 4:1 (1:0)

    13.kolo

    So 15.11. 11:30 Dubí - Postoloprty 0:4 (0:2)
    So 15.11. 13:30 Domoušice - LoKo Chomutov B 5:3 (1:2)
    So 15.11. 13:30 Dobroměřice - Ledvice 3:1 (1:0)
    So 15.11. 13:30 Sokol Březno - Obrnice 5:2 (4:0)
    So 15.11. 13:30 Podbořany - Žatec B 5:1 (2:1)
    So 15.11. 13:30 Lom - Duchcov 1:2 (1:1)
    So 15.11. 13:30 Ervěnice - Strupčice 1:0 (1:0)

    15.kolo

    So 28.03. 10:30 Dobroměřice - LoKo Chomutov B 5:1 (3:1)
    So 28.03. 15:00 Domoušice - Sokol Březno 2:1 (0:1)
    So 28.03. 15:00 Ledvice - Podbořany 4:0 (1:0)
    So 28.03. 15:00 Obrnice - Lom 6:1 (2:0)
    So 28.03. 15:00 Duchcov - Dubí 5:0 (3:0)
    Ne 29.03. 15:00 Žatec B - Ervěnice 1:5 (0:1)
    Ne 29.03. 15:00 Strupčice - Postoloprty 2:3 (1:2)

    16.kolo

    So 04.04. 14:30 Dubí - Žatec B 3:4 (1:3)
    So 04.04. 16:30 Postoloprty - Duchcov 1:0 (1:0)
    So 04.04. 16:30 Ervěnice - Obrnice 5:1 (2:0)
    So 04.04. 16:30 Lom - Ledvice 0:1 (0:0)
    So 04.04. 16:30 Podbořany - Domoušice 3:1 (2:1)
    So 04.04. 16:30 Sokol Březno - Dobroměřice 0:1 (0:0)
    St 15.04. 17:30 LoKo Chomutov B - Strupčice 1:4 (0:1)

    17.kolo

    So 11.04. 13:00 Dobroměřice - Podbořany 4:3 np (3:3)
    So 11.04. 15:00 Ledvice - Ervěnice 2:1 (1:1)
    So 11.04. 15:00 Obrnice - Dubí 3:1 (3:1)
    So 11.04. 15:00 Duchcov - Strupčice 2:0 (1:0)
    So 11.04. 16:30 Sokol Březno - LoKo Chomutov B 2:1 (0:0)
    So 11.04. 16:30 Domoušice - Lom 5:1 (2:1)
    So 11.04. 16:30 Žatec B - Postoloprty 4:2 (3:2)

    18.kolo

    So 18.04. 15:00 Dubí - Ledvice 1:0 (0:0)
    So 18.04. 17:00 Postoloprty - Obrnice 2:1 np (0:0)
    So 18.04. 17:00 Ervěnice - Domoušice 4:0 (1:0)
    So 18.04. 17:00 Lom - Dobroměřice 0:4 (0:2)
    So 18.04. 17:00 Podbořany - Sokol Březno 3:2 np (0:1)
    Ne 19.04. 17:00 LoKo Chomutov B - Duchcov 0:1 np (0:0)
    Ne 19.04. 17:00 Strupčice - Žatec B 5:3 (1:1)

    19.kolo

    So 25.04. 10:15 Žatec B - Duchcov 1:3 (1:1)
    So 25.04. 13:00 Dobroměřice - Ervěnice 4:0 (0:0)
    So 25.04. 15:00 Ledvice - Postoloprty 0:5 (0:3)
    So 25.04. 15:00 Obrnice - Strupčice 3:1 (0:1)
    So 25.04. 17:00 Podbořany - LoKo Chomutov B 1:0 (0:0)
    So 25.04. 17:00 Sokol Březno - Lom 3:2 np (2:2)
    So 25.04. 17:00 Domoušice - Dubí 2:0 (1:0)

    20.kolo

    So 02.05. 15:00 Duchcov - Obrnice 1:4 (1:2)
    So 02.05. 15:00 Dubí - Dobroměřice 1:2 (1:2)
    So 02.05. 17:00 LoKo Chomutov B - Žatec B 1:2
    So 02.05. 17:00 Postoloprty - Domoušice 2:1 np (1:1)
    So 02.05. 17:00 Ervěnice - Sokol Březno 3:1 (1:1)
    So 02.05. 17:00 Lom - Podbořany 4:3 np (3:3)
    Ne 03.05. 17:00 Strupčice - Ledvice 2:1 np (0:0)

    21.kolo

    So 09.05. 14:00 Dobroměřice - Postoloprty 2:0 (0:0)
    So 09.05. 15:00 Ledvice - Duchcov 0:3 (0:1)
    So 09.05. 15:00 Obrnice - Žatec B 4:0 (2:0)
    So 09.05. 17:00 Lom - LoKo Chomutov B 1:6 (0:4)
    So 09.05. 17:00 Podbořany - Ervěnice 3:2 (1:0)
    So 09.05. 17:00 Sokol Březno - Dubí 1:3 (0:2)
    So 09.05. 17:00 Domoušice - Strupčice 2:0 (1:0)

    22.kolo

    So 16.05. 13:00 Ervěnice - Lom 4:3 np (3:3)
    So 16.05. 15:00 Duchcov - Domoušice 3:1 (1:0)
    So 16.05. 15:00 Dubí - Podbořany 0:3 (0:0)
    So 16.05. 17:00 Postoloprty - Sokol Březno 6:1 (3:0)
    Ne 17.05. 10:15 Žatec B - Ledvice 2:3 np (2:2)
    Ne 17.05. 14:00 LoKo Chomutov B - Obrnice 3:5 (2:2)
    Ne 17.05. 17:00 Strupčice - Dobroměřice 2:3 (0:0)

    23.kolo

    So 23.05. 15:00 Ledvice - Obrnice 5:0 (4:0)
    So 23.05. 17:00 Ervěnice - LoKo Chomutov B 6:1 (1:0)
    So 23.05. 17:00 Lom - Dubí 2:6 (0:5)
    So 23.05. 17:00 Podbořany - Postoloprty 3:2 (1:2)
    So 23.05. 17:00 Sokol Březno - Strupčice 0:3 (0:1)
    So 23.05. 17:00 Dobroměřice - Duchcov 1:3 (0:3)
    So 23.05. 17:00 Domoušice - Žatec B 6:2 (2:2)

    24.kolo

    So 30.05. 15:00 Obrnice - Domoušice 3:2 (0:1)
    So 30.05. 15:00 Duchcov - Sokol Březno 3:2 (2:1)
    So 30.05. 15:00 Dubí - Ervěnice 2:1 np (1:0)
    So 30.05. 17:00 Postoloprty - Lom 9:2 (6:1)
    Ne 31.05. 17:00 LoKo Chomutov B - Ledvice 5:1 (3:0)
    Ne 31.05. 17:00 Žatec B - Dobroměřice 3:6 (2:2)
    Ne 31.05. 17:00 Strupčice - Podbořany 3:5 (1:3)

    25.kolo

    So 06.06. 14:00 Dobroměřice - Obrnice 2:3 (0:0)
    So 06.06. 15:00 Dubí - LoKo Chomutov B 5:3 (1:1)
    So 06.06. 17:00 Ervěnice - Postoloprty 1:5 (0:4)
    So 06.06. 17:00 Lom - Strupčice 1:4 (1:2)
    So 06.06. 17:00 Podbořany - Duchcov 1:2 (1:1)
    So 06.06. 17:00 Sokol Březno - Žatec B 5:2 (2:1)
    So 06.06. 17:00 Domoušice - Ledvice 3:1 (1:1)

    26.kolo

    Čt 11.06. 17:30 Žatec B - Podbořany 2:1 np (1:1)
    So 13.06. 15:00 Ledvice - Dobroměřice 4:2 (2:2)
    So 13.06. 15:00 Obrnice - Sokol Březno 1:2 np (0:0)
    So 13.06. 15:00 Duchcov - Lom 6:1 (5:0)
    So 13.06. 17:00 Postoloprty - Dubí 4:2 (1:1)
    Ne 14.06. 17:00 LoKo Chomutov B - Domoušice 1:2 np (1:1)
    Ne 14.06. 17:00 Strupčice - Ervěnice 2:1 (0:0)

    14.kolo

    So 21.03. 14:00 Dobroměřice - Domoušice 0:2 (0 :1)
    So 21.03. 15:00 Podbořany - Obrnice 2:1 (0:1)
    Út 16.06. 17:00 Lom - Žatec B 3:4 np (3:3)
    So 20.06. 15:00 Duchcov - Ervěnice 3:2 (1:1)
    So 20.06. 17:00 LoKo Chomutov B - Postoloprty 2:4 (2:3)
    So 20.06. 17:00 Dubí - Strupčice 2:3 (1:1)
    So 20.06. 17:00 Sokol Březno - Ledvice 4:2 (4:1)
    Správce soutěže: "Dejwíňo"

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 20 1 0 5 72:34 62
    2. 26 17 3 0 6 82:43 57
    3. 26 14 3 3 6 59:43 51
    4. 26 14 3 0 9 62:50 48
    5. 26 12 2 4 8 58:46 44
    6. 26 13 0 3 10 66:57 42
    7. 26 13 1 1 11 58:53 42
    8. 26 11 2 4 9 48:48 41
    9. 26 11 2 2 11 64:53 39
    10. 26 8 1 2 15 49:62 28
    11. 26 8 1 2 15 42:60 28
    12. 26 7 2 1 16 47:80 26
    13. 26 7 2 0 17 38:63 25
    14.
     Lom
    26 1 3 4 18 36:89 13