Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 19. listopadu 2019
svátek má Alžběta.
Hlavní menu
  • ID: 8521
  • Návštěvy: 74/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    48329
    Týden:
    74
    Dnes:
    9
    On-line:
    1

    1.kolo

    08.08. 18:00 Kroměříž - HFK Olomouc 1:0 (0:0)
    So 09.08. 10:30 Zlín B - Orlová 1:0 (0:0)
    So 09.08. 16:30 Líšeň - Hulín 1:5 (0:2)
    So 09.08. 16:30 Třebíč - Sigma Olomouc B 0:0 (0:0)
    So 09.08. 16:30 Břeclav - Vyškov 2:5 (1:2)
    So 09.08. 16:30 Prostějov - Hlučín 3:2 (2:1)
    Ne 10.08. 10:15 Uničov - 1.FC Slovácko B 0:4 (0:2)
    Ne 10.08. 16:30 Zábřeh - Opava B 3:1 (1:1)

    2.kolo

    So 16.08. 16:30 Vyškov - Prostějov 6:3 (5:0)
    So 16.08. 16:30 HFK Olomouc - Břeclav 2:1 (0:0)
    So 16.08. 16:30 Hulín - Uničov 4:1 (2:1)
    So 16.08. 16:30 Orlová - Líšeň 2:2 (0:0)
    Ne 17.08. 10:15 Sigma Olomouc B - Kroměříž 2:1 (1:1)
    Ne 17.08. 10:15 1.FC Slovácko B - Třebíč 1:0 (1:0)
    Ne 17.08. 10:30 Opava B - Hlučín 0:3 (0:0)
    Ne 17.08. 16:30 Zábřeh - Zlín B 4:0 (3:0)

    3.kolo

    22.08. 18:00 Kroměříž - 1.FC Slovácko B 5:0 (4:0)
    So 23.08. 10:30 Zlín B - Opava B 3:0 (2:0)
    So 23.08. 16:30 Líšeň - Zábřeh 1:0 (1:0)
    So 23.08. 16:30 Třebíč - Hulín 2:4 (1:2)
    So 23.08. 16:30 Prostějov - HFK Olomouc 5:0 (3:0)
    So 23.08. 16:30 Hlučín - Vyškov 3:0 (2:0)
    Ne 24.08. 10:15 Uničov - Orlová 1:1 (1:0)
    St 03.09. 17:00 Břeclav - Sigma Olomouc B 2:1 (0:0)

    4.kolo

    So 30.08. 10:30 Zlín B - Líšeň 1:0 (0:0)
    So 30.08. 16:30 HFK Olomouc - Hlučín 1:0 (1:0)
    So 30.08. 16:30 Hulín - Kroměříž 1:3 (1:1)
    So 30.08. 16:30 Orlová - Třebíč 1:0 (1:0)
    Ne 31.08. 10:15 Sigma Olomouc B - Prostějov 1:1 (1:1)
    Ne 31.08. 10:15 1.FC Slovácko B - Břeclav 3:1 (3:0)
    Ne 31.08. 10:30 Opava B - Vyškov 0:2 (0:2)
    Ne 31.08. 16:30 Zábřeh - Uničov 2:0 (1:0)

    5.kolo

    05.09. 18:00 Kroměříž - Orlová 2:0 (1:0)
    So 06.09. 10:15 Prostějov - 1.FC Slovácko B 3:1 (0:1)
    So 06.09. 16:30 Líšeň - Opava B 2:0 (1:0)
    So 06.09. 16:30 Třebíč - Zábřeh 1:1 (1:0)
    So 06.09. 16:30 Břeclav - Hulín 3:0 (2:0)
    So 06.09. 16:30 Hlučín - Sigma Olomouc B 2:2 (1:1)
    So 06.09. 16:30 Vyškov - HFK Olomouc 0:0 (0:0)
    Ne 07.09. 10:15 Uničov - Zlín B 2:2 (1:0)

    6.kolo

    12.09. 17:00 Hulín - Prostějov 0:2 (0:0)
    So 13.09. 16:00 Orlová - Břeclav 0:0 (0:0)
    So 13.09. 16:00 Líšeň - Uničov 0:2 (0:1)
    Ne 14.09. 10:15 Sigma Olomouc B - Vyškov 3:2 (2:1)
    Ne 14.09. 10:15 1.FC Slovácko B - Hlučín 6:1 (3:0)
    Ne 14.09. 10:30 Opava B - HFK Olomouc 0:2 (0:1)
    Ne 14.09. 10:30 Zlín B - Třebíč 0:1 (0:0)
    Ne 14.09. 16:00 Zábřeh - Kroměříž 3:0 (2:0)

    15.kolo

    St 10.09. 16:30 Vyškov - Kroměříž 0:0 (0:0)
    St 17.09. 16:30 Prostějov - Opava B 3:1 (2:0)
    St 17.09. 16:30 Hlučín - Břeclav 2:2 (1:1)
    St 17.09. 16:30 Orlová - Zábřeh 1:3 (0:1)
    St 17.09. 17:00 HFK Olomouc - Třebíč 2:4 (2:1)
    St 17.09. 17:00 Sigma Olomouc B - Uničov 1:1 (0:1)
    St 17.09. 17:00 1.FC Slovácko B - Líšeň 3:1 (2:1)
    St 24.09. 17:00 Hulín - Zlín B 1:1 (0:0)

    7.kolo

    So 20.09. 10:15 Prostějov - Orlová 1:0 (0:0)
    So 20.09. 16:00 Břeclav - Zábřeh 1:2 (0:1)
    So 20.09. 16:00 Vyškov - 1.FC Slovácko B 4:1 (2:1)
    So 20.09. 16:00 HFK Olomouc - Sigma Olomouc B 0:3 (0:2)
    So 20.09. 16:30 Hlučín - Hulín 1:0 (0:0)
    Ne 21.09. 10:15 Uničov - Opava B 2:0 (0:0)
    Ne 21.09. 16:00 Třebíč - Líšeň 4:3 (1:2)
    St 08.10. 18:00 Kroměříž - Zlín B 0:3 (0:2)

    8.kolo

    So 27.09. 16:00 Hulín - Vyškov 1:2 (0:0)
    So 27.09. 16:00 Orlová - Hlučín 0:2 (0:1)
    So 27.09. 16:00 Zábřeh - Prostějov 1:1 (0:1)
    So 27.09. 16:00 Líšeň - Kroměříž 0:1 (0:0)
    Ne 28.09. 10:15 1.FC Slovácko B - HFK Olomouc 1:1 (1:0)
    Ne 28.09. 10:15 Uničov - Třebíč 2:0 (0:0)
    Ne 28.09. 10:30 Opava B - Sigma Olomouc B 0:2 (0:0)
    Ne 28.09. 10:30 Zlín B - Břeclav 2:1 (0:0)

    9.kolo

    03.10. 15:30 Břeclav - Líšeň 1:1 (0:0)
    So 04.10. 14:30 HFK Olomouc - Hulín 1:1 (1:0)
    So 04.10. 15:30 Třebíč - Opava B 1:0 (1:0)
    So 04.10. 15:30 Kroměříž - Uničov 1:1 (0:0)
    So 04.10. 15:30 Prostějov - Zlín B 1:1 (1:0)
    So 04.10. 15:30 Hlučín - Zábřeh 2:2 (2:1)
    So 04.10. 15:30 Vyškov - Orlová 0:0 (0:0)
    Ne 05.10. 10:15 Sigma Olomouc B - 1.FC Slovácko B 3:2 (2:1)

    10.kolo

    So 11.10. 15:00 Hulín - Sigma Olomouc B 0:5 (0:3)
    So 11.10. 15:00 Orlová - HFK Olomouc 2:0 (0:0)
    So 11.10. 15:00 Líšeň - Prostějov 0:3 (0:2)
    So 11.10. 15:00 Třebíč - Kroměříž 3:1 (1:0)
    Ne 12.10. 10:15 Uničov - Břeclav 3:1 (1:0)
    Ne 12.10. 10:30 Opava B - 1.FC Slovácko B 1:2 (0:2)
    Ne 12.10. 10:30 Zlín B - Hlučín 1:2 (1:0)
    Ne 12.10. 15:00 Zábřeh - Vyškov 2:1 (1:1)

    11.kolo

    17.10. 18:00 Kroměříž - Opava B 2:1 (1:0)
    So 18.10. 14:30 HFK Olomouc - Zábřeh 2:0 (1:0)
    So 18.10. 15:00 Břeclav - Třebíč 2:0 (0:0)
    So 18.10. 15:00 Prostějov - Uničov 0:2 (0:2)
    So 18.10. 15:00 Hlučín - Líšeň 1:1 (0:0)
    So 18.10. 15:00 Vyškov - Zlín B 4:1 (2:1)
    Ne 19.10. 10:15 Sigma Olomouc B - Orlová 4:0 (2:0)
    Ne 19.10. 10:15 1.FC Slovácko B - Hulín 4:1 (2:1)

    12.kolo

    24.10. 18:00 Kroměříž - Břeclav 2:2 (1:0)
    So 25.10. 14:30 Orlová - 1.FC Slovácko B 4:2 (1:0)
    So 25.10. 14:30 Líšeň - Vyškov 6:1 (5:1)
    So 25.10. 14:30 Třebíč - Prostějov 1:0 (0:0)
    Ne 26.10. 10:15 Uničov - Hlučín 0:0 (0:0)
    Ne 26.10. 10:30 Opava B - Hulín 3:2 (3:0)
    Ne 26.10. 10:30 Zlín B - HFK Olomouc 3:0 (2:0)
    Ne 26.10. 14:30 Zábřeh - Sigma Olomouc B 1:1 (1:0)

    13.kolo

    So 01.11. 14:00 Břeclav - Opava B 1:1 (1:1)
    So 01.11. 14:00 Prostějov - Kroměříž 1:1 (0:1)
    So 01.11. 14:00 Hlučín - Třebíč 1:0 (1:0)
    So 01.11. 14:00 Vyškov - Uničov 1:2 (0:1)
    So 01.11. 14:00 HFK Olomouc - Líšeň 1:1 (1:0)
    So 01.11. 14:00 Hulín - Orlová 3:1 (2:0)
    Ne 02.11. 10:15 Sigma Olomouc B - Zlín B 2:2 (0:1)
    Ne 02.11. 10:15 1.FC Slovácko B - Zábřeh 3:1 (1:1)

    14.kolo

    So 08.11. 14:00 Zábřeh - Hulín 1:4 (0:2)
    So 08.11. 14:00 Líšeň - Sigma Olomouc B 0:5 (0:4)
    So 08.11. 14:00 Třebíč - Vyškov 2:0 (1:0)
    So 08.11. 14:00 Kroměříž - Hlučín 1:0 (0:0)
    So 08.11. 14:00 Břeclav - Prostějov 4:3 (2:1)
    Ne 09.11. 10:15 Uničov - HFK Olomouc 0:3 (0:2)
    Ne 09.11. 10:30 Opava B - Orlová 1:2 (1:2)
    Ne 09.11. 10:30 Zlín B - 1.FC Slovácko B 2:3 (1:3)

    16.kolo

    St 22.10. 17:00 Opava B - Zábřeh 1:3 (0:1)
    14.11. 13:30 Sigma Olomouc B - Třebíč 4:1 (1:1)
    So 15.11. 10:15 1.FC Slovácko B - Uničov 2:2 (0:2)
    So 15.11. 10:15 HFK Olomouc - Kroměříž 0:1 (0:1)
    So 15.11. 13:30 Orlová - Zlín B 5:0 (1:0)
    So 15.11. 13:30 Hulín - Líšeň 3:0 (1:0)
    So 15.11. 13:30 Vyškov - Břeclav 4:0 (3:0)
    So 15.11. 13:30 Hlučín - Prostějov 1:3 (1:1)

    18.kolo

    So 21.03. 13:00 HFK Olomouc - Prostějov 0:1 (0:0)
    So 21.03. 15:00 Hulín - Třebíč 1:0 (1:0)
    So 21.03. 15:00 Vyškov - Hlučín 0:1 (0:0)
    Ne 22.03. 10:15 Orlová - Uničov 2:2 (1:2)
    Ne 22.03. 10:15 1.FC Slovácko B - Kroměříž 1:2 (1:0)
    Ne 22.03. 10:15 Sigma Olomouc B - Břeclav 6:0 (1:0)
    Ne 22.03. 10:30 Opava B - Zlín B 1:3 (0:2)
    Ne 22.03. 15:00 Zábřeh - Líšeň 2:0 (0:0)

    19.kolo

    So 28.03. 15:00 Vyškov - Opava B 2:1 (0:1)
    So 28.03. 15:00 Hlučín - HFK Olomouc 1:0 (1:0)
    So 28.03. 15:00 Prostějov - Sigma Olomouc B 0:1 (0:0)
    So 28.03. 15:00 Břeclav - 1.FC Slovácko B 1:2 (0:1)
    So 28.03. 15:00 Kroměříž - Hulín 1:3 (1:2)
    So 28.03. 15:00 Třebíč - Orlová 0:1 (0:1)
    So 28.03. 15:00 Líšeň - Zlín B 1:1 (0:0)
    Ne 29.03. 10:15 Uničov - Zábřeh 0:1 (0:0)

    20.kolo

    So 04.04. 14:30 HFK Olomouc - Vyškov 1:1 (1:0)
    So 04.04. 15:30 Hulín - Břeclav 1:1 (1:0)
    Ne 05.04. 10:15 1.FC Slovácko B - Prostějov 2:3 (1:2)
    Ne 05.04. 10:15 Sigma Olomouc B - Hlučín 4:1 (2:0)
    Ne 05.04. 10:30 Opava B - Líšeň 1:3 (1:1)
    Ne 05.04. 10:30 Zlín B - Uničov 6:2 (2:0)
    Ne 05.04. 15:30 Zábřeh - Třebíč 2:0 (0:0)
    St 15.04. 17:00 Orlová - Kroměříž 1:1 (0:1)

    21.kolo

    10.04. 18:00 Kroměříž - Zábřeh 0:0 (0:0)
    So 11.04. 15:30 HFK Olomouc - Opava B 2:0 (0:0)
    So 11.04. 15:30 Vyškov - Sigma Olomouc B 0:3 (0:2)
    So 11.04. 15:30 Hlučín - 1.FC Slovácko B 2:0 (2:0)
    So 11.04. 15:30 Prostějov - Hulín 1:1 (1:1)
    So 11.04. 15:30 Břeclav - Orlová 1:0 (0:0)
    So 11.04. 15:30 Třebíč - Zlín B 0:4 (0:2)
    Ne 12.04. 10:15 Uničov - Líšeň 2:2 (1:1)

    22.kolo

    So 18.04. 15:00 Hulín - Hlučín 1:2 (0:0)
    So 18.04. 16:00 Líšeň - Třebíč 6:0 (4:0)
    Ne 19.04. 10:15 Orlová - Prostějov 3:1 (1:1)
    Ne 19.04. 10:15 1.FC Slovácko B - Vyškov 2:1 (0:1)
    Ne 19.04. 10:15 Sigma Olomouc B - HFK Olomouc 5:0 (2:0)
    Ne 19.04. 10:30 Opava B - Uničov 0:2 (0:0)
    Ne 19.04. 10:30 Zlín B - Kroměříž 1:4 (1:2)
    Ne 19.04. 16:00 Zábřeh - Břeclav 0:0 (0:0)

    23.kolo

    24.04. 18:00 Kroměříž - Líšeň 1:1 (1:0)
    So 25.04. 14:30 HFK Olomouc - 1.FC Slovácko B 2:2 (1:1)
    So 25.04. 16:00 Vyškov - Hulín 2:3 (1:1)
    So 25.04. 16:00 Prostějov - Zábřeh 3:0 (2:0)
    So 25.04. 16:00 Břeclav - Zlín B 1:2 (0:1)
    So 25.04. 16:00 Třebíč - Uničov 0:4 (0:1)
    So 25.04. 16:30 Hlučín - Orlová 1:1 (1:0)
    Ne 26.04. 10:15 Sigma Olomouc B - Opava B 2:0 (2:0)

    24.kolo

    So 02.05. 15:00 Hulín - HFK Olomouc 3:1 (1:0)
    So 02.05. 16:30 Líšeň - Břeclav 2:1 (1:0)
    So 02.05. 16:30 Orlová - Vyškov 2:1 (1:1)
    Ne 03.05. 10:15 Uničov - Kroměříž 3:3 (2:1)
    Ne 03.05. 10:15 1.FC Slovácko B - Sigma Olomouc B 1:0 (1:0)
    Ne 03.05. 10:30 Opava B - Třebíč 1:1 (1:0)
    Ne 03.05. 10:30 Zlín B - Prostějov 1:2 (0:1)
    Ne 03.05. 16:30 Zábřeh - Hlučín 0:1 (0:1)

    17.kolo

    St 06.05. 16:30 Břeclav - HFK Olomouc 1:1 (1:0)
    St 06.05. 16:30 Uničov - Hulín 0:0 (0:0)
    St 06.05. 17:00 Hlučín - Opava B 2:4 (1:3)
    St 06.05. 17:00 Prostějov - Vyškov 0:0 (0:0)
    St 06.05. 17:00 Třebíč - 1.FC Slovácko B 0:0 (0:0)
    St 06.05. 17:00 Líšeň - Orlová 2:2 (1:1)
    St 06.05. 17:00 Zlín B - Zábřeh 1:1 (1:0)
    St 06.05. 18:00 Kroměříž - Sigma Olomouc B 1:0 (1:0)

    25.kolo

    So 09.05. 14:30 HFK Olomouc - Orlová 2:1 (1:1)
    So 09.05. 16:30 Vyškov - Zábřeh 2:3 (2:2)
    So 09.05. 16:30 Hlučín - Zlín B 1:1 (0:0)
    So 09.05. 16:30 Prostějov - Líšeň 3:3 (3:2)
    So 09.05. 16:30 Břeclav - Uničov 1:4 (0:3)
    So 09.05. 18:00 Kroměříž - Třebíč 1:0 (1:0)
    Ne 10.05. 10:15 1.FC Slovácko B - Opava B 9:2 (5:0)
    Ne 10.05. 10:15 Sigma Olomouc B - Hulín 4:0 (3:0)

    26.kolo

    So 16.05. 10:15 Hulín - 1.FC Slovácko B 1:2 (0:1)
    So 16.05. 16:30 Třebíč - Břeclav 0:0 (0:0)
    So 16.05. 16:30 Líšeň - Hlučín 4:2 (1:0)
    So 16.05. 16:30 Orlová - Sigma Olomouc B 2:3 (2:0)
    Ne 17.05. 10:15 Uničov - Prostějov 0:0 (0:0)
    Ne 17.05. 10:30 Opava B - Kroměříž 2:5 (2:2)
    Ne 17.05. 10:30 Zlín B - Vyškov 0:1 (0:0)
    Ne 17.05. 16:30 Zábřeh - HFK Olomouc 0:1 (0:0)

    27.kolo

    22.05. 17:00 HFK Olomouc - Zlín B 1:3 (0:1)
    So 23.05. 16:30 Hulín - Opava B 4:0 (3:0)
    So 23.05. 16:30 Vyškov - Líšeň 3:0 (2:0)
    So 23.05. 16:30 Hlučín - Uničov 1:3 (0:2)
    So 23.05. 16:30 Prostějov - Třebíč 2:2 (2:0)
    So 23.05. 16:30 Břeclav - Kroměříž 2:4 (1:1)
    Ne 24.05. 10:15 1.FC Slovácko B - Orlová 3:0 (2:0)
    Ne 24.05. 10:15 Sigma Olomouc B - Zábřeh 4:1 (1:1)

    28.kolo

    St 27.05. 17:00 Opava B - Břeclav 1:3 (0:2)
    29.05. 18:00 Kroměříž - Prostějov 2:0 (1:0)
    So 30.05. 10:30 Zlín B - Sigma Olomouc B 2:3 (2:1)
    So 30.05. 16:30 Třebíč - Hlučín 0:2 (0:1)
    So 30.05. 16:30 Líšeň - HFK Olomouc 5:0 (3:0)
    So 30.05. 16:30 Orlová - Hulín 4:4 (2:3)
    Ne 31.05. 10:15 Uničov - Vyškov 2:0 (1:0)
    Ne 31.05. 16:30 Zábřeh - 1.FC Slovácko B 0:0 (0:0)

    29.kolo

    05.06. 17:00 HFK Olomouc - Uničov 2:6 (1:3)
    So 06.06. 14:30 Hulín - Zábřeh 1:0 (0:0)
    So 06.06. 15:00 Vyškov - Třebíč 0:2 (0:1)
    So 06.06. 15:30 Hlučín - Kroměříž 3:1 (1:0)
    So 06.06. 16:00 1.FC Slovácko B - Zlín B 0:1 (0:1)
    So 06.06. 16:30 Orlová - Opava B 2:1 (0:1)
    So 06.06. 16:30 Prostějov - Břeclav 3:0 (0:0)
    Ne 07.06. 10:15 Sigma Olomouc B - Líšeň 1:2 (1:1)

    30.kolo

    St 27.05. 17:00 Uničov - Sigma Olomouc B 2:2 (0:1)
    St 27.05. 17:00 Zábřeh - Orlová 0:0 (0:0)
    St 03.06. 17:00 Opava B - Prostějov 0:5 (0:2)
    St 03.06. 17:00 Břeclav - Hlučín 4:3 (1:0)
    St 03.06. 17:00 Zlín B - Hulín 0:1 (0:1)
    St 10.06. 17:00 Třebíč - HFK Olomouc 2:1 (0:0)
    12.06. 18:00 Kroměříž - Vyškov 2:2 (0:0)
    So 13.06. 16:30 Líšeň - 1.FC Slovácko B 2:1 (0:1)
    Správce soutěže: Erik Kappel

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 19 7 4 77:27 64
    2. 30 15 9 6 50:36 54
    3. 30 14 9 7 57:37 51
    4. 30 15 5 10 63:47 50
    5. 30 12 12 6 53:42 48
    6. 30 13 7 10 46:45 46
    7. 30 13 6 11 54:49 45
    8. 30 12 9 9 39:33 45
    9. 30 12 7 11 49:45 43
    10. 30 10 9 11 52:53 39
    11. 30 9 10 11 40:44 37
    12. 30 10 6 14 47:48 36
    13. 30 9 6 15 27:47 33
    14. 30 8 7 15 29:54 31
    15. 30 7 9 14 40:60 30
    16. 30 2 2 26 24:80 8