Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 20. srpna 2019
svátek má Bernard.
Hlavní menu
  • ID: 8493
  • Návštěvy: 253/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    109484
    Týden:
    253
    Dnes:
    15
    On-line:
    1

    1.kolo

    25.07. 18:00 Bohemians 1905 - Sparta Praha 1:2 (0:1)
    25.07. 20:15 Dukla Praha - Baník Ostrava 0:0 (0:0)
    So 26.07. 17:00 Hradec Králové - Teplice 0:0 (0:0)
    So 26.07. 17:00 1.FK Příbram - Viktoria Plzeň 2:2 (1:2)
    So 26.07. 17:00 Jablonec - Zbrojovka Brno 2:0 (1:0)
    So 26.07. 20:15 1.FC Slovácko - Slavia Praha 1:2 (1:0)
    Ne 27.07. 17:00 Jihlava - Mladá Boleslav 0:1 (0:1)
    Ne 27.07. 20:15 České Budějovice - Slovan Liberec 1:1 (1:1)

    2.kolo

    01.08. 20:15 Slavia Praha - Baník Ostrava 3:1 (1:0)
    So 02.08. 17:00 Zbrojovka Brno - Hradec Králové 3:0 (0:0)
    So 02.08. 17:00 1.FC Slovácko - Bohemians 1905 4:1 (1:0)
    So 02.08. 20:15 Sparta Praha - Jihlava 3:0 (0:0)
    Ne 03.08. 17:00 Mladá Boleslav - Dukla Praha 0:1 (0:1)
    Ne 03.08. 17:00 Slovan Liberec - 1.FK Příbram 0:0 (0:0)
    Ne 03.08. 20:15 Viktoria Plzeň - Jablonec 3:1 (2:1)
    Út 02.09. 18:00 Teplice - České Budějovice 4:0 (2:0)

    3.kolo

    08.08. 18:00 Jihlava - Bohemians 1905 1:2 (0:1)
    08.08. 20:15 Baník Ostrava - Teplice 1:1 (1:1)
    So 09.08. 17:00 Jablonec - 1.FC Slovácko 1:1 (1:0)
    So 09.08. 17:00 Dukla Praha - Zbrojovka Brno 1:1 (1:1)
    So 09.08. 20:15 1.FK Příbram - Sparta Praha 0:1 (0:0)
    Ne 10.08. 17:00 Hradec Králové - Mladá Boleslav 0:0 (0:0)
    Ne 10.08. 17:00 České Budějovice - Viktoria Plzeň 0:4 (0:3)
    Ne 10.08. 20:15 Slavia Praha - Slovan Liberec 4:1 (1:1)

    4.kolo

    15.08. 18:00 Slovan Liberec - Dukla Praha 0:0 (0:0)
    15.08. 20:20 Sparta Praha - Baník Ostrava 0:1 (0:1)
    So 16.08. 17:00 Bohemians 1905 - Jablonec 1:2 (0:1)
    So 16.08. 17:00 Mladá Boleslav - 1.FK Příbram 4:1 (3:1)
    So 16.08. 17:00 Zbrojovka Brno - České Budějovice 2:2 (2:1)
    So 16.08. 17:00 1.FC Slovácko - Jihlava 2:0 (0:0)
    So 16.08. 20:15 Teplice - Slavia Praha 2:1 (2:0)
    Ne 17.08. 20:15 Viktoria Plzeň - Hradec Králové 4:0 (2:0)

    5.kolo

    22.08. 18:00 Baník Ostrava - Zbrojovka Brno 1:0 (1:0)
    22.08. 20:15 Teplice - Slovan Liberec 2:2 (0:0)
    So 23.08. 17:00 České Budějovice - Mladá Boleslav 2:1 (1:1)
    So 23.08. 17:00 1.FK Příbram - Bohemians 1905 2:3 (1:0)
    So 23.08. 17:00 Jablonec - Jihlava 2:0 (1:0)
    So 23.08. 17:00 Hradec Králové - 1.FC Slovácko 2:0 (1:0)
    So 23.08. 20:15 Slavia Praha - Viktoria Plzeň 1:0 (0:0)
    Ne 24.08. 20:15 Dukla Praha - Sparta Praha 1:0 (1:0)

    6.kolo

    29.08. 18:00 Zbrojovka Brno - Teplice 1:1 (0:1)
    29.08. 20:15 Jihlava - České Budějovice 0:0 (0:0)
    So 30.08. 17:00 Bohemians 1905 - Hradec Králové 1:1 (1:1)
    So 30.08. 17:00 1.FC Slovácko - 1.FK Příbram 4:1 (2:0)
    So 30.08. 17:00 Slovan Liberec - Baník Ostrava 6:0 (3:0)
    So 30.08. 20:15 Mladá Boleslav - Slavia Praha 2:1 (2:1)
    Ne 31.08. 15:45 Sparta Praha - Jablonec 2:0 (0:0)
    Ne 31.08. 17:00 Viktoria Plzeň - Dukla Praha 2:1 (0:1)

    7.kolo

    12.09. 20:15 Slavia Praha - Zbrojovka Brno 1:3 (1:1)
    So 13.09. 17:00 Baník Ostrava - Mladá Boleslav 1:0 (1:0)
    So 13.09. 17:00 Dukla Praha - Bohemians 1905 0:1 (0:0)
    So 13.09. 17:00 Hradec Králové - Jihlava 0:3 (0:1)
    So 13.09. 17:00 České Budějovice - 1.FC Slovácko 2:2 (2:0)
    So 13.09. 17:00 1.FK Příbram - Jablonec 1:4 (0:0)
    So 13.09. 20:15 Teplice - Sparta Praha 0:0 (0:0)
    Po 15.09. 19:00 Slovan Liberec - Viktoria Plzeň 1:1 (0:1)

    8.kolo

    19.09. 20:15 Mladá Boleslav - Teplice 3:0 (1:0)
    So 20.09. 17:00 1.FC Slovácko - Dukla Praha 5:1 (3:1)
    So 20.09. 17:00 Jihlava - 1.FK Příbram 0:1 (0:0)
    So 20.09. 17:00 Jablonec - České Budějovice 0:0 (0:0)
    So 20.09. 17:00 Zbrojovka Brno - Slovan Liberec 1:0 (1:0)
    So 20.09. 20:15 Bohemians 1905 - Slavia Praha 2:0 (0:0)
    Ne 21.09. 15:45 Viktoria Plzeň - Baník Ostrava 2:0 (1:0)
    Ne 21.09. 17:00 Sparta Praha - Hradec Králové 3:1 (1:1)

    9.kolo

    26.09. 20:15 Teplice - 1.FC Slovácko 4:0 (2:0)
    So 27.09. 14:00 České Budějovice - 1.FK Příbram 0:3 (0:1)
    So 27.09. 15:00 Zbrojovka Brno - Viktoria Plzeň 2:3 (2:1)
    So 27.09. 15:00 Dukla Praha - Jihlava 4:1 (2:0)
    So 27.09. 15:00 Hradec Králové - Jablonec 0:2 (0:0)
    So 27.09. 15:00 Baník Ostrava - Bohemians 1905 1:0 (0:0)
    So 27.09. 18:00 Slavia Praha - Sparta Praha 0:2 (0:0)
    Ne 28.09. 17:30 Slovan Liberec - Mladá Boleslav 0:0 (0:0)

    10.kolo

    03.10. 20:15 Jablonec - Dukla Praha 6:0 (4:0)
    So 04.10. 17:00 Bohemians 1905 - České Budějovice 3:0 (0:0)
    So 04.10. 17:00 Jihlava - Slavia Praha 1:0 (1:0)
    So 04.10. 17:00 Mladá Boleslav - Zbrojovka Brno 5:1 (2:0)
    So 04.10. 17:00 1.FK Příbram - Hradec Králové 1:0 (0:0)
    So 04.10. 20:15 1.FC Slovácko - Baník Ostrava 1:2 (1:1)
    Ne 05.10. 15:30 Sparta Praha - Slovan Liberec 1:0 (0:0)
    Ne 05.10. 20:20 Viktoria Plzeň - Teplice 1:0 (0:0)

    11.kolo

    17.10. 20:15 Baník Ostrava - Jihlava 0:0 (0:0)
    So 18.10. 17:00 Slavia Praha - Jablonec 1:1 (1:1)
    So 18.10. 17:00 Teplice - Bohemians 1905 4:1 (1:0)
    So 18.10. 17:00 Slovan Liberec - 1.FC Slovácko 2:2 (0:2)
    So 18.10. 17:00 Hradec Králové - České Budějovice 2:3 (0:2)
    So 18.10. 20:15 Zbrojovka Brno - Sparta Praha 1:3 (0:1)
    Ne 19.10. 15:45 Mladá Boleslav - Viktoria Plzeň 0:3 (0:1)
    Út 28.10. 20:15 Dukla Praha - 1.FK Příbram 0:0 (0:0)

    12.kolo

    24.10. 18:00 Jihlava - Zbrojovka Brno 2:0 (1:0)
    24.10. 18:00 České Budějovice - Slavia Praha 1:1 (0:0)
    24.10. 20:15 Bohemians 1905 - Slovan Liberec 2:4 (1:1)
    So 25.10. 17:00 Jablonec - Teplice 4:2 (1:0)
    So 25.10. 17:00 1.FK Příbram - Baník Ostrava 3:1 (1:0)
    So 25.10. 17:00 Hradec Králové - Dukla Praha 2:4 (1:2)
    So 25.10. 20:15 1.FC Slovácko - Viktoria Plzeň 0:1 (0:0)
    Ne 26.10. 15:45 Sparta Praha - Mladá Boleslav 1:0 (0:0)

    13.kolo

    31.10. 20:15 Mladá Boleslav - Bohemians 1905 1:0 (1:0)
    So 01.11. 15:00 Dukla Praha - České Budějovice 3:1 (1:0)
    So 01.11. 17:00 Zbrojovka Brno - 1.FC Slovácko 0:1 (0:0)
    So 01.11. 17:00 Baník Ostrava - Hradec Králové 2:1 (2:0)
    So 01.11. 17:00 Slavia Praha - 1.FK Příbram 3:2 (1:1)
    So 01.11. 17:00 Teplice - Jihlava 2:3 (0:1)
    So 01.11. 20:15 Viktoria Plzeň - Sparta Praha 2:0 (2:0)
    Ne 02.11. 15:45 Slovan Liberec - Jablonec 0:1 (0:0)

    14.kolo

    07.11. 18:00 1.FK Příbram - Teplice 1:1 (1:0)
    07.11. 20:15 Dukla Praha - Slavia Praha 2:2 (2:2)
    So 08.11. 17:00 České Budějovice - Baník Ostrava 1:0 (1:0)
    So 08.11. 20:15 Jablonec - Mladá Boleslav 1:0 (0:0)
    Ne 09.11. 15:00 Hradec Králové - Slovan Liberec 0:0 (0:0)
    Ne 09.11. 17:00 1.FC Slovácko - Sparta Praha 0:2 (0:1)
    Ne 09.11. 17:00 Jihlava - Viktoria Plzeň 2:1 (0:1)
    Po 10.11. 19:00 Bohemians 1905 - Zbrojovka Brno 0:0 (0:0)

    15.kolo

    21.11. 20:15 Mladá Boleslav - 1.FC Slovácko 2:0 (0:0)
    So 22.11. 17:00 Sparta Praha - České Budějovice 4:0 (1:0)
    So 22.11. 17:00 Zbrojovka Brno - 1.FK Příbram 1:0 (1:0)
    So 22.11. 17:00 Teplice - Dukla Praha 1:0 (0:0)
    So 22.11. 17:00 Slovan Liberec - Jihlava 2:2 (0:1)
    So 22.11. 20:15 Baník Ostrava - Jablonec 1:2 (0:1)
    Ne 23.11. 15:45 Viktoria Plzeň - Bohemians 1905 2:1 (1:0)
    Ne 23.11. 18:00 Slavia Praha - Hradec Králové 1:1 (0:0)

    16.kolo

    28.11. 18:00 České Budějovice - Teplice 2:0 (0:0)
    28.11. 20:15 Baník Ostrava - Slavia Praha 0:0 (0:0)
    So 29.11. 17:00 Dukla Praha - Mladá Boleslav 0:2 (0:1)
    So 29.11. 17:00 Hradec Králové - Zbrojovka Brno 2:1 (1:1)
    So 29.11. 17:00 1.FK Příbram - Slovan Liberec 1:0 (1:0)
    So 29.11. 20:15 Bohemians 1905 - 1.FC Slovácko 1:2 (1:1)
    Ne 30.11. 14:30 Jihlava - Sparta Praha 0:2 (0:2)
    Ne 30.11. 17:15 Jablonec - Viktoria Plzeň 1:2 (0:0)

    17.kolo

    20.02. 20:15 1.FC Slovácko - Jablonec 1:2 (1:1)
    So 21.02. 17:00 Teplice - Baník Ostrava 1:0 (1:0)
    So 21.02. 17:00 Bohemians 1905 - Jihlava 0:0 (0:0)
    So 21.02. 17:00 Slovan Liberec - Slavia Praha 1:3 (1:3)
    So 21.02. 17:00 Zbrojovka Brno - Dukla Praha 0:1 (0:0)
    So 21.02. 17:00 Mladá Boleslav - Hradec Králové 2:2 (2:0)
    So 21.02. 20:15 Viktoria Plzeň - České Budějovice 6:0 (2:0)
    Po 23.02. 18:00 Sparta Praha - 1.FK Příbram 4:1 (2:1)

    18.kolo

    27.02. 18:00 Dukla Praha - Slovan Liberec 3:1 (0:0)
    27.02. 20:15 Jihlava - 1.FC Slovácko 0:1 (0:1)
    So 28.02. 14:00 Jablonec - Bohemians 1905 3:0 (0:0)
    So 28.02. 15:00 Baník Ostrava - Sparta Praha 1:1 (0:1)
    So 28.02. 17:00 1.FK Příbram - Mladá Boleslav 2:0 (1:0)
    So 28.02. 17:00 České Budějovice - Zbrojovka Brno 1:3 (0:1)
    So 28.02. 20:15 Slavia Praha - Teplice 2:2 (1:2)
    Ne 01.03. 16:00 Hradec Králové - Viktoria Plzeň 2:3 (1:1)

    19.kolo

    06.03. 18:00 Zbrojovka Brno - Baník Ostrava 0:0 (0:0)
    So 07.03. 14:00 Mladá Boleslav - České Budějovice 4:1 (1:1)
    So 07.03. 17:00 Bohemians 1905 - 1.FK Příbram 3:1 (1:1)
    So 07.03. 17:00 Jihlava - Jablonec 1:1 (0:1)
    So 07.03. 17:00 1.FC Slovácko - Hradec Králové 0:1 (0:1)
    So 07.03. 20:15 Slovan Liberec - Teplice 0:2 (0:1)
    Ne 08.03. 18:45 Sparta Praha - Dukla Praha 3:0 (2:0)
    St 18.03. 18:00 Viktoria Plzeň - Slavia Praha 1:0 (0:0)

    20.kolo

    13.03. 20:15 Slavia Praha - Mladá Boleslav 3:4 (2:2)
    So 14.03. 14:00 Teplice - Zbrojovka Brno 0:1 (0:0)
    So 14.03. 17:00 Baník Ostrava - Slovan Liberec 3:3 (2:2)
    So 14.03. 17:00 České Budějovice - Jihlava 1:3 (1:1)
    So 14.03. 17:00 1.FK Příbram - 1.FC Slovácko 1:0 (0:0)
    So 14.03. 20:15 Jablonec - Sparta Praha 0:0 (0:0)
    Ne 15.03. 14:15 Dukla Praha - Viktoria Plzeň 2:3 (1:0)
    Ne 15.03. 16:00 Hradec Králové - Bohemians 1905 1:0 (0:0)

    21.kolo

    20.03. 20:15 Mladá Boleslav - Baník Ostrava 1:0 (1:0)
    So 21.03. 17:00 Jablonec - 1.FK Příbram 2:0 (1:0)
    So 21.03. 17:00 1.FC Slovácko - České Budějovice 3:1 (2:0)
    So 21.03. 17:00 Jihlava - Hradec Králové 2:0 (1:0)
    So 21.03. 20:15 Sparta Praha - Teplice 1:0 (0:0)
    Ne 22.03. 15:45 Viktoria Plzeň - Slovan Liberec 2:0 (1:0)
    Ne 22.03. 18:00 Bohemians 1905 - Dukla Praha 0:0 (0:0)
    Ne 22.03. 18:00 Zbrojovka Brno - Slavia Praha 3:0 (0:0)

    22.kolo

    So 04.04. 14:30 Hradec Králové - Sparta Praha 0:3 (0:1)
    So 04.04. 17:00 Teplice - Mladá Boleslav 5:0 (3:0)
    So 04.04. 17:00 České Budějovice - Jablonec 0:3 (0:0)
    So 04.04. 17:00 1.FK Příbram - Jihlava 1:1 (0:1)
    So 04.04. 17:00 Dukla Praha - 1.FC Slovácko 0:0 (0:0)
    So 04.04. 20:15 Slavia Praha - Bohemians 1905 1:1 (0:0)
    Ne 05.04. 14:45 Baník Ostrava - Viktoria Plzeň 0:2 (0:0)
    Ne 05.04. 17:00 Slovan Liberec - Zbrojovka Brno 1:0 (0:0)

    23.kolo

    Út 17.03. 18:00 1.FC Slovácko - Teplice 2:2 (0:1)
    10.04. 18:00 Jablonec - Hradec Králové 4:0 (1:0)
    10.04. 20:15 Bohemians 1905 - Baník Ostrava 0:2 (0:0)
    So 11.04. 16:00 Mladá Boleslav - Slovan Liberec 1:1 (0:1)
    So 11.04. 16:00 1.FK Příbram - České Budějovice 1:0 (0:0)
    So 11.04. 16:00 Jihlava - Dukla Praha 1:2 (1:1)
    So 11.04. 19:15 Sparta Praha - Slavia Praha 2:1 (0:1)
    Ne 12.04. 14:45 Viktoria Plzeň - Zbrojovka Brno 4:1 (2:0)

    24.kolo

    So 18.04. 17:00 Baník Ostrava - 1.FC Slovácko 0:2 (0:1)
    So 18.04. 17:00 Dukla Praha - Jablonec 1:0 (1:0)
    So 18.04. 17:00 Slavia Praha - Jihlava 1:2 (0:0)
    So 18.04. 17:00 České Budějovice - Bohemians 1905 2:3 (1:0)
    So 18.04. 20:15 Slovan Liberec - Sparta Praha 2:1 (1:1)
    Ne 19.04. 16:00 Zbrojovka Brno - Mladá Boleslav 1:0 (1:0)
    Ne 19.04. 17:00 Hradec Králové - 1.FK Příbram 2:3 (2:0)
    Po 20.04. 18:00 Teplice - Viktoria Plzeň 0:0 (0:0)

    25.kolo

    24.04. 17:00 Jihlava - Baník Ostrava 2:0 (2:0)
    So 25.04. 17:00 České Budějovice - Hradec Králové 2:2 (0:2)
    So 25.04. 17:00 1.FC Slovácko - Slovan Liberec 2:3 (1:2)
    So 25.04. 17:00 Bohemians 1905 - Teplice 1:0 (1:0)
    So 25.04. 17:00 Jablonec - Slavia Praha 2:1 (1:1)
    So 25.04. 17:00 1.FK Příbram - Dukla Praha 3:0 (2:0)
    So 25.04. 20:15 Viktoria Plzeň - Mladá Boleslav 1:2 (0:1)
    Ne 26.04. 17:45 Sparta Praha - Zbrojovka Brno 4:0 (2:0)

    26.kolo

    01.05. 18:00 Zbrojovka Brno - Jihlava 3:2 (1:1)
    So 02.05. 15:00 Dukla Praha - Hradec Králové 1:0 (1:0)
    So 02.05. 15:00 Slovan Liberec - Bohemians 1905 1:1 (1:0)
    So 02.05. 15:00 Baník Ostrava - 1.FK Příbram 0:0 (0:0)
    So 02.05. 17:30 Viktoria Plzeň - 1.FC Slovácko 4:0 (2:0)
    Ne 03.05. 17:00 Slavia Praha - České Budějovice 2:0 (1:0)
    Ne 03.05. 17:00 Teplice - Jablonec 1:1 (0:0)
    Ne 03.05. 19:30 Mladá Boleslav - Sparta Praha 2:3 (1:0)

    27.kolo

    08.05. 20:15 1.FC Slovácko - Zbrojovka Brno 1:1 (0:0)
    So 09.05. 15:00 Hradec Králové - Baník Ostrava 1:0 (0:0)
    So 09.05. 16:00 Jihlava - Teplice 0:1 (0:0)
    So 09.05. 16:00 České Budějovice - Dukla Praha 1:0 (1:0)
    So 09.05. 16:00 1.FK Příbram - Slavia Praha 2:1 (1:1)
    So 09.05. 19:15 Sparta Praha - Viktoria Plzeň 0:2 (0:0)
    Ne 10.05. 13:15 Jablonec - Slovan Liberec 2:0 (0:0)
    Ne 10.05. 19:00 Bohemians 1905 - Mladá Boleslav 1:1 (1:1)

    28.kolo

    15.05. 18:00 Zbrojovka Brno - Bohemians 1905 0:1 (0:0)
    15.05. 20:30 Sparta Praha - 1.FC Slovácko 5:2 (4:2)
    Ne 17.05. 15:00 Teplice - 1.FK Příbram 1:1 (0:1)
    Ne 17.05. 17:00 Slovan Liberec - Hradec Králové 2:0 (2:0)
    Ne 17.05. 17:00 Baník Ostrava - České Budějovice 4:3 (2:2)
    Ne 17.05. 18:00 Slavia Praha - Dukla Praha 2:0 (1:0)
    Ne 17.05. 18:00 Mladá Boleslav - Jablonec 1:1 (1:0)
    Po 18.05. 18:00 Viktoria Plzeň - Jihlava 2:0 (2:0)

    29.kolo

    So 23.05. 17:15 Jihlava - Slovan Liberec 4:0 (2:0)
    So 23.05. 17:15 Dukla Praha - Teplice 5:1 (2:1)
    So 23.05. 17:15 1.FK Příbram - Zbrojovka Brno 3:2 (1:1)
    So 23.05. 17:15 1.FC Slovácko - Mladá Boleslav 1:1 (1:0)
    So 23.05. 17:15 Bohemians 1905 - Viktoria Plzeň 3:2 (2:1)
    So 23.05. 17:15 Hradec Králové - Slavia Praha 0:1 (0:0)
    So 23.05. 17:15 České Budějovice - Sparta Praha 1:3 (0:2)
    So 23.05. 17:15 Jablonec - Baník Ostrava 4:0 (2:0)

    30.kolo

    So 30.05. 17:15 Sparta Praha - Bohemians 1905 1:1 (0:1)
    So 30.05. 17:15 Baník Ostrava - Dukla Praha 1:1 (1:0)
    So 30.05. 17:15 Teplice - Hradec Králové 1:3 (1:1)
    So 30.05. 17:15 Slovan Liberec - České Budějovice 5:1 (1:1)
    So 30.05. 17:15 Viktoria Plzeň - 1.FK Příbram 5:2 (1:2)
    So 30.05. 17:15 Zbrojovka Brno - Jablonec 2:3 (0:3)
    So 30.05. 17:15 Mladá Boleslav - Jihlava 3:0 (1:0)
    So 30.05. 17:15 Slavia Praha - 1.FC Slovácko 1:3 (0:1)
    Správce soutěže: Marek Horký

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 23 3 4 70:24 72
    2. 30 21 4 5 57:20 67
    3. 30 19 7 4 58:22 64
    4. 30 13 7 10 43:34 46
    5. 30 12 7 11 40:45 43
    6. 30 11 8 11 34:40 41
    7. 30 9 11 10 41:37 38
    8. 30 10 8 12 35:41 38
    9. 30 10 7 13 43:46 37
    10. 30 10 6 14 33:38 36
    11. 30 9 7 14 40:45 34
    12. 30 7 12 11 39:43 33
    13. 30 9 6 15 34:45 33
    14. 30 8 9 13 23:41 33
    15. 30 6 7 17 26:52 25
    16. 30 5 7 18 29:72 22