Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 19. července 2019
svátek má Čeněk.
Hlavní menu
  • ID: 842
  • Návštěvy: 10/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Vsetín  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1686
    Týden:
    10
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 13.08. 16:30 Jablůnka B - Halenkov 2:2 (1:1)
    Ne 14.08. 10:15 Vsetín B - Juřinka B 2:1 (1:0)
    Ne 14.08. 15:00 Mikulůvka - Růžďka 4:0 (3:0)
    Ne 14.08. 15:00 Velká Lhota - FC Dungannon 4:1 (3:0)
    Ne 14.08. 15:30 Študlov - Lačnov 3:3 (0:1)
    Ne 14.08. 16:30 Leskovec - Jarcová 1:3 (1:1)
    Ne 14.08. 16:30 Lužná - Zděchov 3:2 (1:0)

    2.kolo

    So 20.08. 16:30 Zděchov - Jablůnka B 1:2 (0:2)
    Ne 21.08. 15:30 Študlov - Leskovec 2:2 (0:0)
    Ne 21.08. 16:30 Lačnov - Juřinka B 2:4 (0:3)
    Ne 21.08. 16:30 FC Dungannon - Vsetín B 3:8 (2:3)
    Ne 21.08. 16:30 Růžďka - Velká Lhota 2:5 (1:3)
    Ne 21.08. 16:30 Halenkov - Mikulůvka 9:0 (3:0)
    Ne 21.08. 16:30 Jarcová - Lužná 7:1 (3:0)

    3.kolo

    So 27.08. 16:30 Jablůnka B - Jarcová 1:2 (0:1)
    Ne 28.08. 10:00 Růžďka - Vsetín B 1:5 (0:2)
    Ne 28.08. 15:00 Mikulůvka - Zděchov 3:5 (0:4)
    Ne 28.08. 15:00 Velká Lhota - Halenkov 3:4 (1:2)
    Ne 28.08. 16:30 Leskovec - Lačnov 5:0 (3:0)
    Ne 28.08. 16:30 Lužná - Študlov 1:2 (1:1)
    Ne 28.08. 16:30 Juřinka B - FC Dungannon 5:2 (2:1)

    4.kolo

    Ne 04.09. 15:30 Študlov - Jablůnka B 4:1 (1:0)
    Ne 04.09. 16:30 Lačnov - FC Dungannon 3:0
    Ne 04.09. 16:30 Růžďka - Juřinka B 4:3 (3:1)
    Ne 04.09. 16:30 Halenkov - Vsetín B 1:1 (0:1)
    Ne 04.09. 16:30 Zděchov - Velká Lhota 3:0
    Ne 04.09. 16:30 Jarcová - Mikulůvka 6:0 (3:0)
    Ne 04.09. 16:30 Leskovec - Lužná 1:1 (1:1)

    5.kolo

    So 10.09. 16:30 Jablůnka B - Leskovec 1:0 (0:0)
    Ne 11.09. 10:30 Vsetín B - Zděchov 5:2 (2:0)
    Ne 11.09. 15:00 Mikulůvka - Študlov 3:2 (1:0)
    Ne 11.09. 15:00 Velká Lhota - Jarcová 1:1 (0:1)
    Ne 11.09. 16:30 Lužná - Lačnov 2:0 (2:0)
    Ne 11.09. 16:30 Juřinka B - Halenkov 1:3 (1:1)
    Ne 11.09. 16:30 FC Dungannon - Růžďka 3:2 (0:0)

    6.kolo

    So 17.09. 16:30 Halenkov - FC Dungannon 1:1 (0:0)
    Ne 18.09. 15:30 Študlov - Velká Lhota 0:1 (0:0)
    Ne 18.09. 16:00 Lačnov - Růžďka 3:2 (2:1)
    Ne 18.09. 16:00 Zděchov - Juřinka B 5:1 (4:0)
    Ne 18.09. 16:00 Jarcová - Vsetín B 2:1 (0:1)
    Ne 18.09. 16:00 Leskovec - Mikulůvka 5:0 (3:0)
    Ne 18.09. 16:00 Lužná - Jablůnka B 3:2 (2:0)

    7.kolo

    So 24.09. 16:00 Jablůnka B - Lačnov 5:1 (1:0)
    Ne 25.09. 10:15 Vsetín B - Študlov 4:0 (3:0)
    Ne 25.09. 15:00 Mikulůvka - Lužná 1:3 (1:3)
    Ne 25.09. 15:00 Velká Lhota - Leskovec 2:0 (1:0)
    Ne 25.09. 16:00 Juřinka B - Jarcová 1:3 (0:0)
    Ne 25.09. 16:00 FC Dungannon - Zděchov 1:4 (0:1)
    Ne 25.09. 16:00 Růžďka - Halenkov 4:5 (3:5)

    8.kolo

    So 01.10. 15:30 Jablůnka B - Mikulůvka 7:0 (3:0)
    Ne 02.10. 15:30 Lačnov - Halenkov 1:1 (0:0)
    Ne 02.10. 15:30 Zděchov - Růžďka 3:1 (2:0)
    Ne 02.10. 15:30 Jarcová - FC Dungannon 2:1 (1:0)
    Ne 02.10. 15:30 Študlov - Juřinka B 3:3 (2:0)
    Ne 02.10. 15:30 Leskovec - Vsetín B 3:1 (1:0)
    Ne 02.10. 15:30 Lužná - Velká Lhota 4:1 (2:1)

    9.kolo

    Ne 09.10. 10:15 Vsetín B - Lužná 4:1 (3:0)
    Ne 09.10. 15:00 Mikulůvka - Lačnov 2:4 (1:2)
    Ne 09.10. 15:00 Velká Lhota - Jablůnka B 6:1 (3:0)
    Ne 09.10. 15:30 Juřinka B - Leskovec 5:7 (2:6)
    Ne 09.10. 15:30 FC Dungannon - Študlov 1:2 (0:2)
    Ne 09.10. 15:30 Růžďka - Jarcová 1:4 (0:2)
    Ne 09.10. 15:30 Halenkov - Zděchov 3:1 (1:0)

    10.kolo

    So 15.10. 15:00 Študlov - Růžďka 3:1 (2:0)
    So 15.10. 15:00 Jablůnka B - Vsetín B 1:1 (0:1)
    Ne 16.10. 15:00 Lačnov - Zděchov 1:3 (0:2)
    Ne 16.10. 15:00 Jarcová - Halenkov 1:2 (1:1)
    Ne 16.10. 15:00 Leskovec - FC Dungannon 6:0 (4:0)
    Ne 16.10. 15:00 Lužná - Juřinka B 5:0 (4:0)
    Ne 16.10. 15:00 Mikulůvka - Velká Lhota 3:7 (1:3)

    11.kolo

    Ne 23.10. 10:15 Vsetín B - Mikulůvka 11:0 (9:0)
    Ne 23.10. 14:30 Velká Lhota - Lačnov 1:3 (0:2)
    Ne 23.10. 14:30 Juřinka B - Jablůnka B 2:2 (0:2)
    Ne 23.10. 14:30 FC Dungannon - Lužná 1:0 (0:0)
    Ne 23.10. 14:30 Růžďka - Leskovec 3:4 (2:2)
    Ne 23.10. 14:30 Halenkov - Študlov 1:1 (1:1)
    Ne 23.10. 14:30 Zděchov - Jarcová 2:3 (1:0)

    12.kolo

    So 29.10. 13:30 Jablůnka B - FC Dungannon 6:1 (2:1)
    Ne 30.10. 13:30 Lačnov - Jarcová 3:2 (2:1)
    Ne 30.10. 13:30 Študlov - Zděchov 1:1 (0:1)
    Ne 30.10. 13:30 Leskovec - Halenkov 5:2 (2:1)
    Ne 30.10. 13:30 Lužná - Růžďka 2:2 (2:1)
    Ne 30.10. 13:30 Mikulůvka - Juřinka B 2:4 (2:3)
    Ne 30.10. 13:30 Velká Lhota - Vsetín B 3:3 (2:2)

    13.kolo

    Ne 06.11. 10:15 Vsetín B - Lačnov 4:1 (3:1)
    Ne 06.11. 13:00 Juřinka B - Velká Lhota 4:1 (2:0)
    Ne 06.11. 13:00 FC Dungannon - Mikulůvka 4:0 (1:0)
    Ne 06.11. 13:00 Růžďka - Jablůnka B 0:3 (0:1)
    Ne 06.11. 13:00 Halenkov - Lužná 4:1 (3:0)
    Ne 06.11. 13:00 Zděchov - Leskovec 1:2 (1:2)
    Ne 06.11. 13:00 Jarcová - Študlov 6:1 (4:0)

    14.kolo

    Ne 13.11. 13:00 Lačnov - Študlov 2:1 (1:1)
    Ne 13.11. 13:00 Jarcová - Leskovec 2:4 (1:1)
    Ne 13.11. 13:00 Zděchov - Lužná 3:1 (2:0)
    Ne 13.11. 13:00 Halenkov - Jablůnka B 5:0 (3:0)
    Ne 13.11. 13:00 Růžďka - Mikulůvka 4:0 (1:0)
    Ne 13.11. 13:00 FC Dungannon - Velká Lhota 5:3 (2:3)
    Ne 13.11. 13:00 Juřinka B - Vsetín B 3:4 (1:1)

    17.kolo

    So 15.04. 16:30 Jablůnka B - Študlov 1:0 (0:0)
    Ne 16.04. 10:15 Vsetín B - Halenkov 3:0 (2:0)
    Ne 16.04. 15:00 Velká Lhota - Zděchov 5:2 (2:1)
    Ne 16.04. 15:00 Mikulůvka - Jarcová 2:3 (1:3)
    Ne 16.04. 16:30 FC Dungannon - Lačnov 3:3 (0:2)
    Ne 16.04. 16:30 Juřinka B - Růžďka 2:0 (0:0)
    Ne 16.04. 16:30 Lužná - Leskovec 2:3 (1:1)

    18.kolo

    Ne 23.04. 15:30 Študlov - Mikulůvka 1:2 (0:1)
    Ne 23.04. 16:30 Lačnov - Lužná 0:3 (0:2)
    Ne 23.04. 16:30 Leskovec - Jablůnka B 4:0 (1:0)
    Ne 23.04. 16:30 Jarcová - Velká Lhota 3:2 (1:2)
    Ne 23.04. 16:30 Růžďka - FC Dungannon 2:2 (1:1)
    Po 01.05. 15:00 Halenkov - Juřinka B 3:2 (1:0)
    Čt 11.05. 17:00 Zděchov - Vsetín B 1:4 (0:1)

    15.kolo

    Čt 27.04. 17:00 Vsetín B - FC Dungannon 6:1 (1:0)
    28.04. 17:00 Lužná - Jarcová 6:2 (2:0)
    28.04. 17:00 Leskovec - Študlov 2:0 (2:0)
    05.05. 17:00 Jablůnka B - Zděchov 2:5 (1:1)
    05.05. 17:30 Mikulůvka - Halenkov 0:2 (0:1)
    Po 08.05. 14:30 Juřinka B - Lačnov 3:0 (2:0)
    12.05. 17:00 Velká Lhota - Růžďka 7:2 (4:1)

    19.kolo

    So 29.04. 16:30 Juřinka B - Zděchov 1:3 (0:3)
    So 29.04. 16:30 Jablůnka B - Lužná 1:1 (0:1)
    Ne 30.04. 10:15 Vsetín B - Jarcová 9:1 (4:0)
    Ne 30.04. 15:00 Velká Lhota - Študlov 2:1 (2:1)
    Ne 30.04. 15:00 Mikulůvka - Leskovec 0:3 (0:0)
    Ne 30.04. 16:30 FC Dungannon - Halenkov 3:5 (2:4)
    02.06. 17:00 Růžďka - Lačnov 5:1 (0:0)

    20.kolo

    Ne 07.05. 15:30 Študlov - Vsetín B 2:2 (1:2)
    Ne 07.05. 16:30 Lačnov - Jablůnka B 0:0 (0:0)
    Ne 07.05. 16:30 Lužná - Mikulůvka 3:2 (2:0)
    Ne 07.05. 16:30 Leskovec - Velká Lhota 2:0 (1:0)
    Ne 07.05. 16:30 Jarcová - Juřinka B 4:1 (0:0)
    Ne 07.05. 16:30 Zděchov - FC Dungannon 3:0 (0:0)
    Ne 07.05. 16:30 Halenkov - Růžďka 3:2 (2:1)

    21.kolo

    Ne 14.05. 10:15 Vsetín B - Leskovec 1:0 (0:0)
    Ne 14.05. 15:00 Velká Lhota - Lužná 3:4 (0:3)
    Ne 14.05. 15:00 Mikulůvka - Jablůnka B 3:3 (3:0)
    Ne 14.05. 16:30 Halenkov - Lačnov 8:1 (4:0)
    Ne 14.05. 16:30 Růžďka - Zděchov 3:4 (1:2)
    Ne 14.05. 16:30 FC Dungannon - Jarcová 3:4 (0:0)
    Ne 14.05. 16:30 Juřinka B - Študlov 2:2 (1:1)

    22.kolo

    So 20.05. 16:30 Jablůnka B - Velká Lhota 6:2 (1:2)
    Ne 21.05. 15:30 Študlov - FC Dungannon 9:0 (6:0)
    Ne 21.05. 16:30 Lačnov - Mikulůvka 1:2 (0:1)
    Ne 21.05. 16:30 Lužná - Vsetín B 3:3 (2:2)
    Ne 21.05. 16:30 Leskovec - Juřinka B 7:0 (6:0)
    Ne 21.05. 16:30 Jarcová - Růžďka 10:2 (6:2)
    Ne 21.05. 16:30 Zděchov - Halenkov 3:2 (3:0)

    23.kolo

    Ne 28.05. 10:15 Vsetín B - Jablůnka B 8:0 (4:0)
    Ne 28.05. 15:00 Velká Lhota - Mikulůvka 6:2 (5:0)
    Ne 28.05. 16:30 Zděchov - Lačnov 2:0 (0:0)
    Ne 28.05. 16:30 Halenkov - Jarcová 3:1 (1:1)
    Ne 28.05. 16:30 Růžďka - Študlov 1:0 (0:0)
    Ne 28.05. 16:30 FC Dungannon - Leskovec 1:3 (1:2)
    Ne 28.05. 16:30 Juřinka B - Lužná 1:1 (0:0)

    24.kolo

    So 03.06. 16:30 Jablůnka B - Juřinka B 1:0 (0:0)
    Ne 04.06. 15:00 Mikulůvka - Vsetín B 1:9 (1:4)
    Ne 04.06. 15:30 Študlov - Halenkov 1:4 (0:4)
    Ne 04.06. 16:30 Lačnov - Velká Lhota 5:1 (3:0)
    Ne 04.06. 16:30 Lužná - FC Dungannon 4:1 (1:0)
    Ne 04.06. 16:30 Leskovec - Růžďka 3:1 (1:1)
    Ne 04.06. 16:30 Jarcová - Zděchov 3:2 (2:2)

    25.kolo

    Ne 11.06. 10:15 Vsetín B - Velká Lhota 6:3 (0:0)
    Ne 11.06. 16:30 Jarcová - Lačnov 5:0 (3:0)
    Ne 11.06. 16:30 Zděchov - Študlov 3:2 (2:1)
    Ne 11.06. 16:30 Halenkov - Leskovec 5:2 (2:0)
    Ne 11.06. 16:30 Růžďka - Lužná 0:4 (0:2)
    Ne 11.06. 16:30 FC Dungannon - Jablůnka B 2:1 (1:0)
    Ne 11.06. 16:30 Juřinka B - Mikulůvka 1:3 (1:1)

    26.kolo

    So 17.06. 16:30 Jablůnka B - Růžďka 6:0 (3:0)
    Ne 18.06. 15:00 Velká Lhota - Juřinka B 8:4 (6:2)
    Ne 18.06. 15:00 Mikulůvka - FC Dungannon 4:3 (1:3)
    Ne 18.06. 15:30 Študlov - Jarcová 2:0 (0:0)
    Ne 18.06. 16:30 Lačnov - Vsetín B 1:3 (1:2)
    Ne 18.06. 16:30 Lužná - Halenkov 0:5 (0:3)
    Ne 18.06. 16:30 Leskovec - Zděchov 1:0 (1:0)

    16.kolo

    So 24.06. 17:00 Študlov - Lužná 1:1 (0:1)
    Ne 25.06. 10:15 Vsetín B - Růžďka 9:4 (7:0)
    Ne 25.06. 16:30 Lačnov - Leskovec 0:9 (0:6)
    Ne 25.06. 16:30 Jarcová - Jablůnka B 1:3 (0:1)
    Ne 25.06. 16:30 Zděchov - Mikulůvka 8:1 (5:0)
    Ne 25.06. 16:30 Halenkov - Velká Lhota 3:0
    Ne 25.06. 16:30 FC Dungannon - Juřinka B 5:2 (4:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 19 5 2 117:39 62
    2. 26 19 2 5 84:33 59
    3. 26 18 5 3 86:40 59
    4. 26 17 1 8 81:55 52
    5. 26 15 1 10 72:51 46
    6. 26 12 6 8 60:52 42
    7. 26 11 6 9 58:54 39
    8. 26 11 2 13 77:74 35
    9. 26 6 8 12 46:50 26
    10. 26 7 4 15 39:79 25
    11. 26 6 4 16 56:82 22
    12. 26 6 3 17 48:92 21
    13. 26 6 1 19 40:114 19
    14. 26 4 2 20 49:98 14