Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 18. listopadu 2019
svátek má Romana.
Hlavní menu
  • ID: 8411
  • Návštěvy: 40/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Věkové kategorie

    MEM 2013      MEŽ 2013

    Evropské soutěže

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7443
    Týden:
    40
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 19.10. 15:00 Zlín - Ostrava 3:2
    So 19.10. 17:00 VK Ostrava - Staré Město 3:1
    So 19.10. 18:00 Benátky n.J - Č. Budějovice 2:3
    So 19.10. 18:00 ČZU Praha - Liberec 1:3
    So 19.10. 20:00 Odolena Voda - Příbram 1:3
    Po 21.10. 20:20 Volejbal Brno - Ústí n.L 2:3

    2.kolo

    So 26.10. 00:00 Staré Město - Ostrava 0:3
    So 26.10. 00:00 Liberec - Zlín 0:3
    So 26.10. 00:00 Příbram - ČZU Praha 3:1
    So 26.10. 00:00 Ústí n.L - Odolena Voda 0:3
    So 26.10. 00:00 Č. Budějovice - Volejbal Brno 3:1
    So 26.10. 00:00 VK Ostrava - Benátky n.J 0:3

    3.kolo

    So 02.11. 00:00 Benátky n.J - VK Ostrava 3:0
    So 02.11. 00:00 Volejbal Brno - VK Ostrava 3:0
    So 02.11. 00:00 Odolena Voda - Č. Budějovice 1:3
    So 02.11. 00:00 ČZU Praha - Ústí n.L 3:0
    So 02.11. 00:00 Zlín - Příbram 3:1
    So 02.11. 00:00 Ostrava - Liberec 3:2

    4.kolo

    So 09.11. 00:00 Staré Město - Liberec 0:3
    So 09.11. 00:00 Příbram - Ostrava 1:3
    So 09.11. 00:00 Ústí n.L - Zlín 0:3
    So 09.11. 00:00 Č. Budějovice - ČZU Praha 3:2
    So 09.11. 00:00 VK Ostrava - Odolena Voda 3:0
    So 09.11. 00:00 Benátky n.J - Volejbal Brno 3:0

    5.kolo

    Čt 14.11. 00:00 Volejbal Brno - Staré Město 3:0
    Čt 14.11. 00:00 Odolena Voda - Benátky n.J 0:3
    Čt 14.11. 00:00 ČZU Praha - VK Ostrava 3:2
    Čt 14.11. 00:00 Zlín - Č. Budějovice 3:0
    Čt 14.11. 00:00 Ostrava - Ústí n.L 3:1
    Čt 14.11. 00:00 Liberec - Příbram 3:0

    6.kolo

    So 16.11. 00:00 Staré Město - Příbram 0:3
    So 16.11. 00:00 Ústí n.L - Liberec 0:3
    So 16.11. 00:00 Č. Budějovice - Ostrava 3:0
    So 16.11. 00:00 VK Ostrava - Zlín 0:3
    So 16.11. 00:00 Benátky n.J - ČZU Praha 0:3
    So 16.11. 00:00 Odolena Voda - Volejbal Brno 3:2

    7.kolo

    So 23.11. 00:00 Odolena Voda - Staré Město 3:0
    So 23.11. 00:00 ČZU Praha - Volejbal Brno 3:1
    So 23.11. 00:00 Zlín - Benátky n.J 3:0
    So 23.11. 00:00 Ostrava - VK Ostrava 2:3
    So 23.11. 00:00 Liberec - Č. Budějovice 3:2
    So 23.11. 00:00 Příbram - Ústí n.L 3:0

    8.kolo

    So 30.11. 00:00 Staré Město - Ústí n.L 1:3
    So 30.11. 00:00 Č. Budějovice - Příbram 3:1
    So 30.11. 00:00 VK Ostrava - Liberec 0:3
    So 30.11. 00:00 Benátky n.J - Ostrava 0:3
    So 30.11. 00:00 Volejbal Brno - Zlín 3:0
    So 30.11. 00:00 Odolena Voda - ČZU Praha 1:3

    9.kolo

    So 07.12. 00:00 ČZU Praha - Staré Město 3:1
    So 07.12. 00:00 Zlín - Odolena Voda 3:1
    So 07.12. 00:00 Ostrava - Volejbal Brno 3:2
    So 07.12. 00:00 Liberec - Benátky n.J 3:2
    So 07.12. 00:00 Příbram - VK Ostrava 3:0
    So 07.12. 00:00 Ústí n.L - Č. Budějovice 0:3

    10.kolo

    So 14.12. 00:00 Staré Město - Č. Budějovice 0:3
    So 14.12. 00:00 VK Ostrava - Ústí n.L 2:3
    So 14.12. 00:00 Benátky n.J - Příbram 2:3
    So 14.12. 00:00 Volejbal Brno - Liberec 1:3
    So 14.12. 00:00 Odolena Voda - Ostrava 1:3
    So 14.12. 00:00 ČZU Praha - Zlín 2:3

    11.kolo

    So 21.12. 00:00 Zlín - Staré Město 3:1
    So 21.12. 00:00 Ostrava - ČZU Praha 1:3
    So 21.12. 00:00 Liberec - Odolena Voda 3:0
    So 21.12. 00:00 Příbram - Volejbal Brno 0:3
    So 21.12. 00:00 Ústí n.L - Benátky n.J 0:3
    So 21.12. 00:00 Č. Budějovice - VK Ostrava 3:0

    12.kolo

    Čt 09.01. 00:00 Staré Město - VK Ostrava 3:0
    Čt 09.01. 00:00 Č. Budějovice - Benátky n.J 3:1
    Čt 09.01. 00:00 Ústí n.L - Volejbal Brno 0:3
    Čt 09.01. 00:00 Příbram - Odolena Voda 3:2
    Čt 09.01. 00:00 Liberec - ČZU Praha 3:1
    Čt 09.01. 00:00 Ostrava - Zlín 3:1

    13.kolo

    So 11.01. 00:00 Ostrava - Staré Město 3:0
    So 11.01. 00:00 Zlín - Liberec 0:3
    So 11.01. 00:00 ČZU Praha - Příbram 3:2
    So 11.01. 00:00 Odolena Voda - Ústí n.L 3:1
    So 11.01. 00:00 Volejbal Brno - Č. Budějovice 1:3
    So 11.01. 00:00 Benátky n.J - VK Ostrava 3:0

    14.kolo

    So 18.01. 00:00 Staré Město - Benátky n.J 2:3
    So 18.01. 00:00 VK Ostrava - Volejbal Brno 2:3
    So 18.01. 00:00 Č. Budějovice - Odolena Voda 3:0
    So 18.01. 00:00 Ústí n.L - ČZU Praha 0:3
    So 18.01. 00:00 Příbram - Zlín 2:3
    So 18.01. 00:00 Liberec - Ostrava 3:0

    15.kolo

    So 25.01. 00:00 Liberec - Staré Město 3:0
    So 25.01. 00:00 Ostrava - Příbram 0:3
    So 25.01. 00:00 Zlín - Ústí n.L 3:2
    So 25.01. 00:00 ČZU Praha - Č. Budějovice 0:3
    So 25.01. 00:00 Odolena Voda - VK Ostrava 1:3
    So 25.01. 00:00 Volejbal Brno - Benátky n.J 3:1

    16.kolo

    So 01.02. 00:00 Staré Město - Volejbal Brno 1:3
    So 01.02. 00:00 Benátky n.J - Odolena Voda 1:3
    So 01.02. 00:00 VK Ostrava - ČZU Praha 0:3
    So 01.02. 00:00 Č. Budějovice - Zlín 3:1
    So 01.02. 00:00 Ústí n.L - Ostrava 2:3
    So 01.02. 00:00 Příbram - Liberec 2:3

    17.kolo

    So 08.02. 00:00 Příbram - Staré Město 3:0
    So 08.02. 00:00 Liberec - Ústí n.L 3:0
    So 08.02. 00:00 Ostrava - Č. Budějovice 2:3
    So 08.02. 00:00 Zlín - VK Ostrava 3:0
    So 08.02. 00:00 ČZU Praha - Benátky n.J 3:1
    So 08.02. 00:00 Volejbal Brno - Odolena Voda 0:3

    18.kolo

    So 15.02. 00:00 Staré Město - Odolena Voda 3:1
    So 15.02. 00:00 Volejbal Brno - ČZU Praha 3:0
    So 15.02. 00:00 Benátky n.J - Zlín 3:1
    So 15.02. 00:00 VK Ostrava - Ostrava 1:3
    So 15.02. 00:00 Č. Budějovice - Liberec 2:3
    So 15.02. 00:00 Ústí n.L - Příbram 0:3

    19.kolo

    So 22.02. 00:00 Ústí n.L - Staré Město 3:0
    So 22.02. 00:00 Příbram - Č. Budějovice 3:2
    So 22.02. 00:00 Liberec - VK Ostrava 3:0
    So 22.02. 00:00 Ostrava - Benátky n.J 3:2
    So 22.02. 00:00 Zlín - Volejbal Brno 3:0
    So 22.02. 00:00 ČZU Praha - Odolena Voda 3:0

    20.kolo

    So 01.03. 00:00 Staré Město - ČZU Praha 0:3
    So 01.03. 00:00 Odolena Voda - Zlín 2:3
    So 01.03. 00:00 Volejbal Brno - Ostrava 1:3
    So 01.03. 00:00 Benátky n.J - Liberec 0:3
    So 01.03. 00:00 VK Ostrava - Příbram 0:3
    So 01.03. 00:00 Č. Budějovice - Ústí n.L 3:0

    21.kolo

    So 08.03. 00:00 Č. Budějovice - Staré Město 3:0
    So 08.03. 00:00 Ústí n.L - VK Ostrava 0:3
    So 08.03. 00:00 Příbram - Benátky n.J 3:1
    So 08.03. 00:00 Liberec - Volejbal Brno 3:0
    So 08.03. 00:00 Ostrava - Odolena Voda 3:0
    So 08.03. 00:00 Zlín - ČZU Praha 3:2

    22.kolo

    So 15.03. 00:00 Staré Město - Zlín 1:3
    So 15.03. 00:00 ČZU Praha - Ostrava 0:3
    So 15.03. 00:00 Odolena Voda - Liberec 0:3
    So 15.03. 00:00 Volejbal Brno - Příbram 1:3
    So 15.03. 00:00 Benátky n.J - Ústí n.L 3:1
    So 15.03. 00:00 VK Ostrava - Č. Budějovice 0:3
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 22 20 0 0 2 62:17 57
    2. 22 18 0 0 4 60:24 54
    3. 22 17 0 0 5 54:31 45
    4. 22 15 0 0 7 52:35 44
    5. 22 14 0 0 8 51:34 42
    6. 22 13 0 0 9 48:36 40
    7. 22 9 0 0 13 40:43 30
    8. 22 9 0 0 13 39:43 29
    9. 22 6 0 0 16 29:52 19
    10. 23 5 0 0 18 22:58 17
    11. 22 4 0 0 18 19:59 12
    12. 21 2 0 0 19 14:58 7