Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 17. července 2019
svátek má Martina.
Hlavní menu
  • ID: 841
  • Návštěvy: 17/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Vsetín  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3251
    Týden:
    17
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 13.08. 14:00 Val. Bystřice B - Kelč B 1:0 (0:0)
    So 13.08. 16:30 Dolní Bečva B - Poličná B 3:1 (1:0)
    So 13.08. 16:30 Choryně B - Lhotka n. B. 2:2 (1:1)
    Ne 14.08. 15:30 Střelná - Ústí 1:0 (0:0)
    Ne 14.08. 16:30 Police - Branky n.M. 2:0 (2:0)
    Ne 14.08. 16:30 Krhová - Prlov 2:2 (1:1)
    Ne 14.08. 16:30 Janová - AJAX Val. Senice 4:0 (1:0)

    2.kolo

    So 20.08. 10:00 Lhotka n. B. - Val. Bystřice B 1:0 (0:0)
    So 20.08. 16:30 Ústí - Kelč B 2:4 (1:3)
    Ne 21.08. 15:30 Střelná - Dolní Bečva B 3:4 (1:1)
    Ne 21.08. 16:30 AJAX Val. Senice - Choryně B 1:1 (1:1)
    Ne 21.08. 16:30 Prlov - Janová 2:2 (1:1)
    Ne 21.08. 16:30 Branky n.M. - Krhová 2:0 (1:0)
    Ne 21.08. 16:30 Poličná B - Police 0:2 (0:1)

    3.kolo

    So 27.08. 16:30 Dolní Bečva B - Ústí 6:0 (5:0)
    So 27.08. 16:30 Choryně B - Prlov 4:1 (1:1)
    Ne 28.08. 10:00 Kelč B - Lhotka n. B. 2:2 (0:1)
    Ne 28.08. 16:30 Police - Střelná 4:0 (1:0)
    Ne 28.08. 16:30 Krhová - Poličná B 1:1 (0:0)
    Ne 28.08. 16:30 Janová - Branky n.M. 4:1 (1:0)
    Ne 28.08. 16:30 Val. Bystřice B - AJAX Val. Senice 4:0 (2:0)

    4.kolo

    So 03.09. 16:30 Ústí - Lhotka n. B. 1:1 (1:1)
    So 03.09. 16:30 AJAX Val. Senice - Kelč B 2:3 (1:2)
    So 03.09. 16:30 Dolní Bečva B - Police 1:0 (0:0)
    Ne 04.09. 15:30 Střelná - Krhová 1:2 (0:0)
    Ne 04.09. 16:30 Prlov - Val. Bystřice B 3:2 (2:1)
    Ne 04.09. 16:30 Branky n.M. - Choryně B 2:1 (0:1)
    Ne 04.09. 16:30 Poličná B - Janová 1:2 (0:0)

    5.kolo

    So 10.09. 16:30 Choryně B - Poličná B 1:2 (1:0)
    Ne 11.09. 10:00 Kelč B - Prlov 1:0 (0:0)
    Ne 11.09. 16:30 Police - Ústí 4:0 (4:0)
    Ne 11.09. 16:30 Krhová - Dolní Bečva B 2:1 (0:1)
    Ne 11.09. 16:30 Janová - Střelná 5:0 (3:0)
    Ne 11.09. 16:30 Val. Bystřice B - Branky n.M. 6:0 (0:0)
    Ne 11.09. 16:30 Lhotka n. B. - AJAX Val. Senice 1:1 (0:1)

    6.kolo

    So 17.09. 16:00 Ústí - AJAX Val. Senice 1:0 (0:0)
    So 17.09. 16:00 Dolní Bečva B - Janová 0:3 (0:0)
    Ne 18.09. 15:30 Střelná - Choryně B 5:0 (2:0)
    Ne 18.09. 16:00 Prlov - Lhotka n. B. 1:3 (0:0)
    Ne 18.09. 16:00 Branky n.M. - Kelč B 1:2 (1:1)
    Ne 18.09. 16:00 Poličná B - Val. Bystřice B 4:2 (2:1)
    Ne 18.09. 16:00 Police - Krhová 1:1 (0:1)

    7.kolo

    So 24.09. 16:00 Choryně B - Dolní Bečva B 5:3 (2:2)
    Ne 25.09. 10:00 Kelč B - Poličná B 1:1 (1:1)
    Ne 25.09. 16:00 Krhová - Ústí 0:1 (0:1)
    Ne 25.09. 16:00 Janová - Police 1:1 (0:0)
    Ne 25.09. 16:00 Val. Bystřice B - Střelná 0:1 (0:0)
    Ne 25.09. 16:00 Lhotka n. B. - Branky n.M. 1:0 (1:0)
    Ne 25.09. 16:00 AJAX Val. Senice - Prlov 1:1 (0:0)

    8.kolo

    So 01.10. 15:30 Ústí - Prlov 0:2 (0:0)
    So 01.10. 15:30 Dolní Bečva B - Val. Bystřice B 0:2 (0:2)
    Ne 02.10. 15:30 Branky n.M. - AJAX Val. Senice 3:1 (0:1)
    Ne 02.10. 15:30 Poličná B - Lhotka n. B. 0:4 (0:0)
    Ne 02.10. 15:30 Střelná - Kelč B 0:2 (0:1)
    Ne 02.10. 15:30 Police - Choryně B 1:1 (0:0)
    28.10. 14:00 Krhová - Janová 1:1 (1:0)

    9.kolo

    So 08.10. 15:30 Choryně B - Krhová 1:4 (0:2)
    Ne 09.10. 10:00 Kelč B - Dolní Bečva B 1:1 (1:1)
    Ne 09.10. 15:30 Janová - Ústí 2:0 (2:0)
    Ne 09.10. 15:30 Val. Bystřice B - Police 2:0 (0:0)
    Ne 09.10. 15:30 Lhotka n. B. - Střelná 3:0 (1:0)
    Ne 09.10. 15:30 AJAX Val. Senice - Poličná B 2:1 (1:0)
    Ne 09.10. 15:30 Prlov - Branky n.M. 4:1 (4:0)

    10.kolo

    So 15.10. 15:00 Ústí - Branky n.M. 3:1 (1:0)
    So 15.10. 15:00 Dolní Bečva B - Lhotka n. B. 0:1 (0:1)
    Ne 16.10. 15:00 Poličná B - Prlov 1:3 (1:1)
    Ne 16.10. 15:00 Střelná - AJAX Val. Senice 1:0 (0:0)
    Ne 16.10. 15:00 Police - Kelč B 1:3 (1:1)
    Ne 16.10. 15:00 Krhová - Val. Bystřice B 4:1 (2:0)
    Ne 16.10. 15:00 Janová - Choryně B 7:0 (3:0)

    11.kolo

    So 22.10. 14:30 Choryně B - Ústí 1:3 (1:1)
    Ne 23.10. 10:00 Kelč B - Krhová 1:4 (0:1)
    Ne 23.10. 14:30 Val. Bystřice B - Janová 0:2 (0:1)
    Ne 23.10. 14:30 Lhotka n. B. - Police 0:1 (0:1)
    Ne 23.10. 14:30 AJAX Val. Senice - Dolní Bečva B 1:1 (0:1)
    Ne 23.10. 14:30 Prlov - Střelná 4:0 (1:0)
    Ne 23.10. 14:30 Branky n.M. - Poličná B 2:2 (1:1)

    12.kolo

    So 29.10. 13:30 Ústí - Poličná B 4:2 (3:2)
    So 29.10. 13:30 Dolní Bečva B - Prlov 2:3 (0:1)
    So 29.10. 13:30 Choryně B - Val. Bystřice B 1:1 (0:1)
    Ne 30.10. 13:30 Střelná - Branky n.M. 0:3 (0:0)
    Ne 30.10. 13:30 Police - AJAX Val. Senice 2:1 (1:1)
    Ne 30.10. 13:30 Krhová - Lhotka n. B. 2:1 (1:1)
    Ne 30.10. 13:30 Janová - Kelč B 6:2 (3:1)

    13.kolo

    Ne 06.11. 10:00 Kelč B - Choryně B 6:2 (2:0)
    Ne 06.11. 13:00 Val. Bystřice B - Ústí 3:0 (2:0)
    Ne 06.11. 13:00 Lhotka n. B. - Janová 1:2 (0:1)
    Ne 06.11. 13:00 AJAX Val. Senice - Krhová 2:2 (0:1)
    Ne 06.11. 13:00 Prlov - Police 1:0 (0:0)
    Ne 06.11. 13:00 Branky n.M. - Dolní Bečva B 0:1 (0:1)
    Ne 06.11. 13:00 Poličná B - Střelná 2:1 (1:0)

    14.kolo

    So 12.11. 13:00 Ústí - Střelná 1:5 (0:1)
    Ne 13.11. 10:00 Kelč B - Val. Bystřice B 1:2 (0:1)
    Ne 13.11. 13:00 Poličná B - Dolní Bečva B 2:4 (1:3)
    Ne 13.11. 13:00 Branky n.M. - Police 2:1 (2:0)
    Ne 13.11. 13:00 Prlov - Krhová 6:1 (3:0)
    Ne 13.11. 13:00 AJAX Val. Senice - Janová 4:3 (2:1)
    Ne 13.11. 13:00 Lhotka n. B. - Choryně B 2:0 (1:0)

    15.kolo

    So 01.04. 16:00 Choryně B - AJAX Val. Senice 2:0 (0:0)
    Ne 02.04. 10:00 Kelč B - Ústí 2:2 (2:1)
    28.04. 17:00 Val. Bystřice B - Lhotka n. B. 3:1 (2:0)
    28.04. 17:30 Janová - Prlov 1:0 (0:0)
    Po 08.05. 16:30 Krhová - Branky n.M. 2:0 (0:0)
    Po 08.05. 16:30 Dolní Bečva B - Střelná 1:0 (1:0)
    Čt 11.05. 17:00 Police - Poličná B 1:3 (0:0)

    17.kolo

    So 15.04. 16:30 Choryně B - Branky n.M. 5:1 (4:0)
    Ne 16.04. 10:00 Kelč B - AJAX Val. Senice 1:0 (1:0)
    Ne 16.04. 16:30 Lhotka n. B. - Ústí 2:0 (1:0)
    Ne 16.04. 16:30 Val. Bystřice B - Prlov 0:0 (0:0)
    Ne 16.04. 16:30 Janová - Poličná B 4:0 (3:0)
    Ne 16.04. 16:30 Krhová - Střelná 4:0 (1:0)
    Ne 16.04. 16:30 Police - Dolní Bečva B 0:1 (0:0)

    18.kolo

    So 22.04. 16:00 Střelná - Janová 1:5 (0:5)
    So 22.04. 16:30 Ústí - Police 1:2 (1:0)
    So 22.04. 16:30 Dolní Bečva B - Krhová 4:0 (2:0)
    Ne 23.04. 16:30 Poličná B - Choryně B 3:0 (1:0)
    Ne 23.04. 16:30 Branky n.M. - Val. Bystřice B 1:1 (0:1)
    Ne 23.04. 16:30 Prlov - Kelč B 4:0 (2:0)
    Ne 23.04. 16:30 AJAX Val. Senice - Lhotka n. B. 4:1 (2:0)

    19.kolo

    So 29.04. 16:30 Choryně B - Střelná 7:1 (4:0)
    Ne 30.04. 10:00 Kelč B - Branky n.M. 4:1 (1:1)
    Ne 30.04. 16:30 AJAX Val. Senice - Ústí 0:0 (0:0)
    Ne 30.04. 16:30 Lhotka n. B. - Prlov 1:5 (1:3)
    Ne 30.04. 16:30 Val. Bystřice B - Poličná B 2:0 (0:0)
    Ne 30.04. 16:30 Janová - Dolní Bečva B 5:1 (2:1)
    26.05. 17:30 Krhová - Police 1:1 (1:0)

    20.kolo

    So 06.05. 16:00 Střelná - Val. Bystřice B 1:5 (1:1)
    So 06.05. 16:30 Ústí - Krhová 2:1 (1:0)
    So 06.05. 16:30 Dolní Bečva B - Choryně B 1:2 (0:2)
    Ne 07.05. 16:30 Police - Janová 3:5 (1:1)
    Ne 07.05. 16:30 Poličná B - Kelč B 2:2 (1:0)
    Ne 07.05. 16:30 Branky n.M. - Lhotka n. B. 0:4 (0:0)
    Ne 07.05. 16:30 Prlov - AJAX Val. Senice 1:1 (0:0)

    21.kolo

    So 13.05. 16:30 Choryně B - Police 0:2 (0:1)
    Ne 14.05. 10:00 Kelč B - Střelná 2:2 (1:0)
    Ne 14.05. 16:30 Prlov - Ústí 0:0 (0:0)
    Ne 14.05. 16:30 AJAX Val. Senice - Branky n.M. 4:0 (2:0)
    Ne 14.05. 16:30 Lhotka n. B. - Poličná B 0:2 (0:0)
    Ne 14.05. 16:30 Val. Bystřice B - Dolní Bečva B 0:0 (0:0)
    Ne 14.05. 16:30 Janová - Krhová 2:1 (1:1)

    22.kolo

    So 20.05. 16:00 Střelná - Lhotka n. B. 3:2 (1:1)
    So 20.05. 16:30 Ústí - Janová 1:4 (1:3)
    So 20.05. 16:30 Dolní Bečva B - Kelč B 2:2 (0:2)
    Ne 21.05. 16:30 Krhová - Choryně B 4:0 (2:0)
    Ne 21.05. 16:30 Police - Val. Bystřice B 3:0 (0:0)
    Ne 21.05. 16:30 Poličná B - AJAX Val. Senice 3:3 (1:1)
    Ne 21.05. 16:30 Branky n.M. - Prlov 0:2 (0:0)

    23.kolo

    So 27.05. 16:30 Choryně B - Janová 0:1 (0:0)
    Ne 28.05. 10:00 Kelč B - Police 1:1 (0:0)
    Ne 28.05. 16:30 Branky n.M. - Ústí 1:1 (0:1)
    Ne 28.05. 16:30 Prlov - Poličná B 3:0 (1:0)
    Ne 28.05. 16:30 AJAX Val. Senice - Střelná 0:0 (0:0)
    Ne 28.05. 16:30 Lhotka n. B. - Dolní Bečva B 0:2 (0:1)
    Ne 28.05. 16:30 Val. Bystřice B - Krhová 4:0 (3:0)

    24.kolo

    So 03.06. 16:00 Střelná - Prlov 1:2 (0:0)
    So 03.06. 16:30 Ústí - Choryně B 0:1 (0:0)
    So 03.06. 16:30 Dolní Bečva B - AJAX Val. Senice 2:1 (2:0)
    Ne 04.06. 16:30 Janová - Val. Bystřice B 0:1 (0:0)
    Ne 04.06. 16:30 Krhová - Kelč B 6:3 (4:1)
    Ne 04.06. 16:30 Police - Lhotka n. B. 0:2 (0:0)
    Ne 04.06. 16:30 Poličná B - Branky n.M. 1:2 (0:0)

    25.kolo

    So 10.06. 16:30 Prlov - Dolní Bečva B 3:1 (1:1)
    So 10.06. 16:30 Val. Bystřice B - Choryně B 2:1 (2:1)
    Ne 11.06. 10:00 Kelč B - Janová 0:10 (0:5)
    Ne 11.06. 16:30 Poličná B - Ústí 0:1 (0:1)
    Ne 11.06. 16:30 Branky n.M. - Střelná 4:2 (3:1)
    Ne 11.06. 16:30 AJAX Val. Senice - Police 4:2 (1:1)
    Ne 11.06. 16:30 Lhotka n. B. - Krhová 2:0 (1:0)

    26.kolo

    So 17.06. 16:00 Střelná - Poličná B 0:4 (0:1)
    So 17.06. 16:30 Ústí - Val. Bystřice B 3:0 (1:0)
    So 17.06. 16:30 Choryně B - Kelč B 8:0 (8:0)
    So 17.06. 16:30 Dolní Bečva B - Branky n.M. 1:2 (1:0)
    Ne 18.06. 16:30 Janová - Lhotka n. B. 9:0 (3:0)
    Ne 18.06. 16:30 Krhová - AJAX Val. Senice 3:0 (1:0)
    Ne 18.06. 16:30 Police - Prlov 2:2 (1:1)

    16.kolo

    02.06. 17:30 Lhotka n. B. - Kelč B 5:2 (1:2)
    So 24.06. 16:00 Střelná - Police 2:3 (0:1)
    So 24.06. 16:30 Ústí - Dolní Bečva B 5:2 (2:0)
    So 24.06. 17:00 Prlov - Choryně B 6:0 (4:0)
    Ne 25.06. 16:30 Poličná B - Krhová 4:3 (2:2)
    Ne 25.06. 16:30 Branky n.M. - Janová 2:5 (2:3)
    Ne 25.06. 16:30 AJAX Val. Senice - Val. Bystřice B 2:1 (0:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 21 3 2 95:23 66
    2. 26 15 7 4 61:27 52
    3. 26 13 4 9 45:29 43
    4. 26 12 4 10 43:42 40
    5. 26 11 6 9 51:44 39
    6. 26 11 4 11 45:44 37
    7. 26 10 6 10 40:35 36
    8. 26 9 8 9 48:68 35
    9. 26 9 5 12 32:47 32
    10. 26 8 5 13 42:53 29
    11. 26 8 4 14 46:61 28
    12. 26 6 9 11 35:44 27
    13. 26 8 3 15 32:60 27
    14. 26 6 2 18 31:69 20