Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 26. června 2019
svátek má Adriana.
Hlavní menu
  • ID: 840
  • Návštěvy: 16/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Vsetín  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1710
    Týden:
    16
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 13.08. 16:30 Val. Meziříčí B - Hošťálková 1:4 (1:0)
    Ne 14.08. 16:30 Horní Bečva - Podlesí 2:1 (1:0)
    Ne 14.08. 16:30 Hrachovec B - Nový Hrozenkov 3:1 (2:0)
    Ne 14.08. 16:30 Francova Lhota - Ratiboř 5:3 (4:1)
    Ne 14.08. 16:30 Jablůnka - Bynina 1:1 (1:0)
    Ne 14.08. 16:30 Huslenky - Kateřinice B 0:3 (0:2)
    Ne 14.08. 16:30 Val. Polanka - Liptál 2:2 (1:2)

    2.kolo

    So 20.08. 16:30 Hošťálková - Val. Polanka 0:2 (0:1)
    So 20.08. 16:30 Nový Hrozenkov - Francova Lhota 3:3 (3:0)
    Ne 21.08. 16:30 Podlesí - Liptál 3:1 (0:1)
    Ne 21.08. 16:30 Kateřinice B - Val. Meziříčí B 1:0 (0:0)
    Ne 21.08. 16:30 Bynina - Huslenky 2:3 (1:2)
    Ne 21.08. 16:30 Ratiboř - Jablůnka 0:2 (0:1)
    St 31.08. 17:00 Horní Bečva - Hrachovec B 4:1 (4:0)

    3.kolo

    So 27.08. 16:30 Val. Polanka - Kateřinice B 1:1 (1:0)
    Ne 28.08. 16:30 Hrachovec B - Podlesí 0:4 (0:4)
    Ne 28.08. 16:30 Francova Lhota - Horní Bečva 7:2 (4:0)
    Ne 28.08. 16:30 Jablůnka - Nový Hrozenkov 3:3 (0:2)
    Ne 28.08. 16:30 Huslenky - Ratiboř 6:0 (4:0)
    Ne 28.08. 16:30 Val. Meziříčí B - Bynina 2:1 (0:0)
    Ne 28.08. 16:30 Liptál - Hošťálková 5:2 (1:1)

    4.kolo

    02.09. 17:00 Hrachovec B - Francova Lhota 1:3 (0:0)
    So 03.09. 16:30 Nový Hrozenkov - Huslenky 2:0 (0:0)
    Ne 04.09. 16:30 Podlesí - Hošťálková 5:3 (3:0)
    Ne 04.09. 16:30 Kateřinice B - Liptál 3:2 (2:2)
    Ne 04.09. 16:30 Bynina - Val. Polanka 5:3 (1:0)
    Ne 04.09. 16:30 Ratiboř - Val. Meziříčí B 1:0 (1:0)
    Ne 04.09. 16:30 Horní Bečva - Jablůnka 1:1 (1:0)

    5.kolo

    So 10.09. 16:30 Val. Meziříčí B - Nový Hrozenkov 3:1 (0:0)
    So 10.09. 16:30 Hošťálková - Kateřinice B 0:3 (0:1)
    Ne 11.09. 16:30 Francova Lhota - Podlesí 3:1 (1:0)
    Ne 11.09. 16:30 Jablůnka - Hrachovec B 3:1 (2:1)
    Ne 11.09. 16:30 Huslenky - Horní Bečva 1:4 (0:2)
    Ne 11.09. 16:30 Val. Polanka - Ratiboř 2:1 (2:0)
    Ne 11.09. 16:30 Liptál - Bynina 5:1 (3:1)

    6.kolo

    So 17.09. 16:00 Nový Hrozenkov - Val. Polanka 3:1 (2:1)
    Ne 18.09. 16:00 Podlesí - Kateřinice B 5:0 (4:0)
    Ne 18.09. 16:00 Bynina - Hošťálková 6:1 (2:0)
    Ne 18.09. 16:00 Ratiboř - Liptál 4:0 (1:0)
    Ne 18.09. 16:00 Horní Bečva - Val. Meziříčí B 1:0 (1:0)
    Ne 18.09. 16:00 Hrachovec B - Huslenky 8:3 (3:1)
    Ne 18.09. 16:00 Francova Lhota - Jablůnka 2:0 (0:0)

    7.kolo

    So 24.09. 16:00 Val. Meziříčí B - Hrachovec B 5:1 (0:0)
    So 24.09. 16:00 Hošťálková - Ratiboř 0:1 (0:1)
    Ne 25.09. 16:00 Jablůnka - Podlesí 0:1 (0:0)
    Ne 25.09. 16:00 Huslenky - Francova Lhota 1:4 (0:2)
    Ne 25.09. 16:00 Val. Polanka - Horní Bečva 3:2 (1:1)
    Ne 25.09. 16:00 Liptál - Nový Hrozenkov 1:3 (1:2)
    Ne 25.09. 16:00 Kateřinice B - Bynina 8:0 (3:0)

    8.kolo

    So 01.10. 15:30 Nový Hrozenkov - Hošťálková 1:2 (1:2)
    Ne 02.10. 15:30 Podlesí - Bynina 6:0 (2:0)
    Ne 02.10. 15:30 Ratiboř - Kateřinice B 0:2 (0:1)
    Ne 02.10. 15:30 Horní Bečva - Liptál 4:1 (2:0)
    Ne 02.10. 15:30 Hrachovec B - Val. Polanka 0:3 (0:1)
    Ne 02.10. 15:30 Francova Lhota - Val. Meziříčí B 1:3 (0:1)
    Ne 02.10. 15:30 Jablůnka - Huslenky 4:1 (3:1)

    9.kolo

    So 08.10. 15:30 Hošťálková - Horní Bečva 4:1 (2:1)
    Ne 09.10. 15:30 Huslenky - Podlesí 1:5 (0:3)
    Ne 09.10. 15:30 Val. Meziříčí B - Jablůnka 4:0 (1:0)
    Ne 09.10. 15:30 Val. Polanka - Francova Lhota 3:2 (1:2)
    Ne 09.10. 15:30 Liptál - Hrachovec B 3:2 (0:0)
    Ne 09.10. 15:30 Kateřinice B - Nový Hrozenkov 5:4 (1:2)
    Ne 09.10. 15:30 Bynina - Ratiboř 0:1 (0:0)

    10.kolo

    So 15.10. 15:00 Nový Hrozenkov - Bynina 1:0 (1:0)
    Ne 16.10. 15:00 Podlesí - Ratiboř 1:0 (0:0)
    Ne 16.10. 15:00 Horní Bečva - Kateřinice B 0:0 (0:0)
    Ne 16.10. 15:00 Hrachovec B - Hošťálková 2:3 (0:1)
    Ne 16.10. 15:00 Francova Lhota - Liptál 3:1 (3:0)
    Ne 16.10. 15:00 Jablůnka - Val. Polanka 1:1 (0:1)
    Ne 16.10. 15:00 Huslenky - Val. Meziříčí B 0:5 (0:3)

    11.kolo

    So 22.10. 14:30 Hošťálková - Francova Lhota 2:0 (1:0)
    Ne 23.10. 14:30 Val. Polanka - Huslenky 4:1 (1:0)
    Ne 23.10. 14:30 Liptál - Jablůnka 2:1 (0:1)
    Ne 23.10. 14:30 Kateřinice B - Hrachovec B 7:1 (2:0)
    Ne 23.10. 14:30 Bynina - Horní Bečva 2:2 (1:2)
    Ne 23.10. 14:30 Ratiboř - Nový Hrozenkov 1:1 (1:1)
    So 19.11. 13:00 Val. Meziříčí B - Podlesí 4:3 (2:1)

    12.kolo

    So 29.10. 13:30 Val. Meziříčí B - Val. Polanka 1:1 (0:0)
    Ne 30.10. 13:30 Podlesí - Nový Hrozenkov 3:1 (1:1)
    Ne 30.10. 13:30 Horní Bečva - Ratiboř 1:1 (0:1)
    Ne 30.10. 13:30 Hrachovec B - Bynina 3:0 (0:0)
    Ne 30.10. 13:30 Francova Lhota - Kateřinice B 3:3 (3:1)
    Ne 30.10. 13:30 Jablůnka - Hošťálková 1:2 (1:1)
    Ne 30.10. 13:30 Huslenky - Liptál 1:6 (0:4)

    13.kolo

    So 05.11. 13:00 Hošťálková - Huslenky 1:0 (0:0)
    So 05.11. 13:00 Nový Hrozenkov - Horní Bečva 3:3 (3:2)
    Ne 06.11. 13:00 Val. Polanka - Podlesí 2:2 (2:0)
    Ne 06.11. 13:00 Liptál - Val. Meziříčí B 3:2 (0:2)
    Ne 06.11. 13:00 Kateřinice B - Jablůnka 3:1 (1:0)
    Ne 06.11. 13:00 Bynina - Francova Lhota 2:1 (1:1)
    Ne 06.11. 13:00 Ratiboř - Hrachovec B 4:1 (1:1)

    14.kolo

    So 12.11. 13:00 Hošťálková - Val. Meziříčí B 4:4 (1:2)
    Ne 13.11. 13:00 Podlesí - Horní Bečva 2:2 (0:0)
    Ne 13.11. 13:00 Nový Hrozenkov - Hrachovec B 2:3 (1:1)
    Ne 13.11. 13:00 Ratiboř - Francova Lhota 2:1 (2:0)
    Ne 13.11. 13:00 Bynina - Jablůnka 5:1 (3:0)
    Ne 13.11. 13:00 Kateřinice B - Huslenky 6:2 (3:1)
    Ne 13.11. 13:00 Liptál - Val. Polanka 1:3 (0:2)

    15.kolo

    Ne 02.04. 16:00 Val. Meziříčí B - Kateřinice B 2:2 (1:1)
    21.04. 17:30 Francova Lhota - Nový Hrozenkov 2:0 (0:0)
    28.04. 17:00 Jablůnka - Ratiboř 1:3 (1:1)
    05.05. 17:00 Val. Polanka - Hošťálková 1:0 (1:0)
    Čt 11.05. 17:00 Liptál - Podlesí 1:3 (0:2)
    Čt 11.05. 17:00 Hrachovec B - Horní Bečva 4:3 (0:1)
    02.06. 17:00 Huslenky - Bynina 2:4 (1:2)

    17.kolo

    So 15.04. 16:30 Hošťálková - Podlesí 2:1 (1:0)
    Ne 16.04. 15:30 Francova Lhota - Hrachovec B 3:1 (2:1)
    Ne 16.04. 16:30 Liptál - Kateřinice B 1:2 (1:0)
    Ne 16.04. 16:30 Val. Polanka - Bynina 1:3 (0:1)
    Ne 16.04. 16:30 Val. Meziříčí B - Ratiboř 1:0 (0:0)
    Ne 16.04. 16:30 Huslenky - Nový Hrozenkov 2:0 (1:0)
    Ne 16.04. 16:30 Jablůnka - Horní Bečva 1:0 (1:0)

    18.kolo

    Ne 23.04. 16:30 Podlesí - Francova Lhota 0:0 (0:0)
    Ne 23.04. 16:30 Hrachovec B - Jablůnka 2:3 (2:1)
    Ne 23.04. 16:30 Horní Bečva - Huslenky 2:3 (1:0)
    Ne 23.04. 16:30 Nový Hrozenkov - Val. Meziříčí B 0:2 (0:1)
    Ne 23.04. 16:30 Ratiboř - Val. Polanka 0:3 (0:2)
    Ne 23.04. 16:30 Bynina - Liptál 2:2 (1:1)
    Ne 23.04. 16:30 Kateřinice B - Hošťálková 3:3 (2:2)

    19.kolo

    So 29.04. 16:30 Huslenky - Hrachovec B 4:0 (1:0)
    Ne 30.04. 16:30 Liptál - Ratiboř 1:0 (0:0)
    Ne 30.04. 16:30 Val. Meziříčí B - Horní Bečva 2:3 (1:1)
    19.05. 17:00 Hošťálková - Bynina 5:4 (2:0)
    19.05. 18:00 Jablůnka - Francova Lhota 2:2 (2:1)
    26.05. 17:00 Kateřinice B - Podlesí 1:1 (1:0)
    09.06. 17:30 Val. Polanka - Nový Hrozenkov 3:0 (1:0)

    20.kolo

    Ne 07.05. 16:30 Podlesí - Jablůnka 1:0 (1:0)
    Ne 07.05. 16:30 Francova Lhota - Huslenky 1:0 (0:0)
    Ne 07.05. 16:30 Hrachovec B - Val. Meziříčí B 0:2 (0:1)
    Ne 07.05. 16:30 Horní Bečva - Val. Polanka 3:1 (2:1)
    Ne 07.05. 16:30 Nový Hrozenkov - Liptál 0:3 (0:2)
    Ne 07.05. 16:30 Ratiboř - Hošťálková 4:4 (0:0)
    Ne 07.05. 16:30 Bynina - Kateřinice B 1:2 (0:1)

    21.kolo

    So 13.05. 16:30 Hošťálková - Nový Hrozenkov 2:2 (1:1)
    Ne 14.05. 16:30 Bynina - Podlesí 0:6 (0:4)
    Ne 14.05. 16:30 Kateřinice B - Ratiboř 1:1 (0:1)
    Ne 14.05. 16:30 Liptál - Horní Bečva 3:2 (1:1)
    Ne 14.05. 16:30 Val. Polanka - Hrachovec B 6:0 (2:0)
    Ne 14.05. 16:30 Val. Meziříčí B - Francova Lhota 3:3 (2:1)
    Ne 14.05. 16:30 Huslenky - Jablůnka 0:0 (0:0)

    22.kolo

    Ne 21.05. 16:30 Podlesí - Huslenky 3:0 (1:0)
    Ne 21.05. 16:30 Jablůnka - Val. Meziříčí B 3:2 (2:1)
    Ne 21.05. 16:30 Francova Lhota - Val. Polanka 2:2 (0:1)
    Ne 21.05. 16:30 Hrachovec B - Liptál 2:4 (1:1)
    Ne 21.05. 16:30 Horní Bečva - Hošťálková 2:1 (1:1)
    Ne 21.05. 16:30 Nový Hrozenkov - Kateřinice B 3:1 (0:1)
    Ne 21.05. 16:30 Ratiboř - Bynina 6:3 (3:1)

    23.kolo

    So 27.05. 16:30 Hošťálková - Hrachovec B 3:0 (1:0)
    So 27.05. 16:30 Val. Meziříčí B - Huslenky 2:0 (1:0)
    Ne 28.05. 16:30 Ratiboř - Podlesí 2:1 (0:1)
    Ne 28.05. 16:30 Bynina - Nový Hrozenkov 2:1 (1:0)
    Ne 28.05. 16:30 Kateřinice B - Horní Bečva 3:0 (2:0)
    Ne 28.05. 16:30 Liptál - Francova Lhota 2:5 (0:2)
    Ne 28.05. 16:30 Val. Polanka - Jablůnka 1:1 (0:0)

    24.kolo

    Ne 04.06. 16:30 Podlesí - Val. Meziříčí B 2:2 (2:2)
    Ne 04.06. 16:30 Huslenky - Val. Polanka 2:4 (0:1)
    Ne 04.06. 16:30 Jablůnka - Liptál 5:2 (1:1)
    Ne 04.06. 16:30 Francova Lhota - Hošťálková 2:0 (1:0)
    Ne 04.06. 16:30 Hrachovec B - Kateřinice B 2:2 (2:0)
    Ne 04.06. 16:30 Horní Bečva - Bynina 2:1 (1:0)
    Ne 04.06. 16:30 Nový Hrozenkov - Ratiboř 2:5 (0:2)

    25.kolo

    So 10.06. 16:30 Bynina - Hrachovec B 4:0 (4:0)
    So 10.06. 16:30 Hošťálková - Jablůnka 3:2 (1:0)
    Ne 11.06. 16:30 Nový Hrozenkov - Podlesí 0:5 (0:2)
    Ne 11.06. 16:30 Ratiboř - Horní Bečva 2:2 (0:2)
    Ne 11.06. 16:30 Kateřinice B - Francova Lhota 4:2 (2:1)
    Ne 11.06. 16:30 Liptál - Huslenky 1:1 (0:1)
    Ne 11.06. 16:30 Val. Polanka - Val. Meziříčí B 1:2 (0:1)

    26.kolo

    So 18.03. 16:30 Huslenky - Hošťálková 0:2 (0:0)
    So 17.06. 16:30 Val. Meziříčí B - Liptál 2:1 (0:0)
    Ne 18.06. 16:30 Podlesí - Val. Polanka 2:0 (1:0)
    Ne 18.06. 16:30 Jablůnka - Kateřinice B 2:1 (2:0)
    Ne 18.06. 16:30 Francova Lhota - Bynina 1:1 (1:1)
    Ne 18.06. 16:30 Hrachovec B - Ratiboř 0:3 (0:0)
    Ne 18.06. 16:30 Horní Bečva - Nový Hrozenkov 2:2 (0:0)

    16.kolo

    16.06. 17:00 Kateřinice B - Val. Polanka 5:2 (1:1)
    So 24.06. 16:30 Horní Bečva - Francova Lhota 1:2 (0:2)
    So 24.06. 16:30 Hošťálková - Liptál 5:1 (3:1)
    So 24.06. 17:00 Nový Hrozenkov - Jablůnka 1:1 (0:1)
    Ne 25.06. 16:30 Podlesí - Hrachovec B 7:1 (3:1)
    Ne 25.06. 16:30 Ratiboř - Huslenky 7:0 (3:0)
    Ne 25.06. 16:30 Bynina - Val. Meziříčí B 1:1 (0:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 16 5 5 74:28 53
    2. 26 15 8 3 72:39 53
    3. 26 13 7 6 63:43 46
    4. 26 13 6 7 57:38 45
    5. 26 12 7 7 56:42 43
    6. 26 13 4 9 58:54 43
    7. 26 12 5 9 52:41 41
    8. 26 9 8 9 51:52 35
    9. 26 10 3 13 55:63 33
    10. 26 8 8 10 40:45 32
    11. 26 8 5 13 51:67 29
    12. 26 5 7 14 40:61 22
    13. 26 5 2 19 34:80 17
    14. 26 5 1 20 39:89 16