Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 24. června 2019
svátek má Jan.
Hlavní menu
  • ID: 833
  • Návštěvy: 22/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Šumperk  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2399
    Týden:
    22
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 27.08. 00:00 Hrabová - Úsov 0:3
    So 27.08. 00:00 Zvole - Juv. Mohelnice 2:1
    So 27.08. 00:00 Maletín - Třeština 0:4
    So 27.08. 00:00 Mírov - Kamenná 6:3
    So 27.08. 00:00 Loštice B - Líbivá 1:1

    4.kolo

    So 03.09. 00:00 Úsov - Líbivá 2:1
    So 03.09. 00:00 Kamenná - Loštice B 1:3
    So 03.09. 00:00 Třeština - Mírov 3:1
    So 03.09. 00:00 Juv. Mohelnice - Maletín 6:0
    So 03.09. 00:00 Hrabová - Zvole 2:2

    5.kolo

    So 10.09. 00:00 Zvole - Úsov 3:5
    So 10.09. 00:00 Maletín - Hrabová 0:2
    So 10.09. 00:00 Mírov - Juv. Mohelnice 2:4
    So 10.09. 00:00 Loštice B - Třeština 0:2
    So 10.09. 00:00 Líbivá - Kamenná 1:0

    6.kolo

    So 17.09. 00:00 Úsov - Kamenná 3:0
    So 17.09. 00:00 Třeština - Líbivá 2:0
    So 17.09. 00:00 Juv. Mohelnice - Loštice B 1:2
    So 17.09. 00:00 Hrabová - Mírov 1:1
    So 17.09. 00:00 Zvole - Maletín 6:0

    7.kolo

    So 24.09. 00:00 Maletín - Úsov 2:6
    So 24.09. 00:00 Mírov - Zvole 2:2
    So 24.09. 00:00 Loštice B - Hrabová 4:0
    So 24.09. 00:00 Líbivá - Juv. Mohelnice 2:1
    So 24.09. 00:00 Kamenná - Třeština 0:2

    8.kolo

    So 01.10. 00:00 Úsov - Třeština 1:2
    So 01.10. 00:00 Juv. Mohelnice - Kamenná 1:0
    So 01.10. 00:00 Hrabová - Líbivá 1:3
    So 01.10. 00:00 Zvole - Loštice B 1:2
    So 01.10. 00:00 Maletín - Mírov 0:1

    9.kolo

    So 08.10. 00:00 Mírov - Úsov 0:4
    So 08.10. 00:00 Loštice B - Maletín 5:0
    So 08.10. 00:00 Líbivá - Zvole 2:4
    So 08.10. 00:00 Kamenná - Hrabová 0:3
    So 08.10. 00:00 Třeština - Juv. Mohelnice 3:0

    1.kolo

    So 15.10. 00:00 Juv. Mohelnice - Úsov 1:1
    So 15.10. 00:00 Hrabová - Třeština 0:1
    So 15.10. 00:00 Zvole - Kamenná 0:1
    So 15.10. 00:00 Maletín - Líbivá 0:2
    So 15.10. 00:00 Mírov - Loštice B 2:4

    2.kolo

    So 22.10. 00:00 Úsov - Loštice B 3:2
    So 22.10. 00:00 Líbivá - Mírov 2:0
    So 22.10. 00:00 Kamenná - Maletín 8:0
    So 22.10. 00:00 Třeština - Zvole 2:2
    So 22.10. 00:00 Juv. Mohelnice - Hrabová 1:0

    10.kolo

    So 22.04. 00:00 Úsov - Juv. Mohelnice 1:0
    So 22.04. 00:00 Třeština - Hrabová 4:5
    So 22.04. 00:00 Kamenná - Zvole 1:1
    So 22.04. 00:00 Líbivá - Maletín 8:0
    So 22.04. 00:00 Loštice B - Mírov 4:0 (2:0)

    11.kolo

    So 29.04. 00:00 Loštice B - Úsov 1:3 (1:2)
    So 29.04. 00:00 Mírov - Líbivá 1:3
    So 29.04. 00:00 Maletín - Kamenná 1:6
    So 29.04. 00:00 Zvole - Třeština 2:1
    So 29.04. 00:00 Hrabová - Juv. Mohelnice 3:3 (1:2)

    12.kolo

    So 06.05. 00:00 Úsov - Hrabová 0:0 (0:0)
    So 06.05. 00:00 Juv. Mohelnice - Zvole 0:1
    So 06.05. 00:00 Třeština - Maletín 4:0
    So 06.05. 00:00 Kamenná - Mírov 2:3
    So 06.05. 00:00 Líbivá - Loštice B 2:1

    13.kolo

    So 13.05. 00:00 Líbivá - Úsov 1:4
    So 13.05. 00:00 Loštice B - Kamenná 6:2
    So 13.05. 00:00 Mírov - Třeština 2:3
    So 13.05. 00:00 Maletín - Juv. Mohelnice 0:4
    So 13.05. 00:00 Zvole - Hrabová 2:1

    14.kolo

    So 20.05. 00:00 Úsov - Zvole 5:2
    So 20.05. 00:00 Hrabová - Maletín 6:2 (3:0)
    So 20.05. 00:00 Juv. Mohelnice - Mírov 1:0
    So 20.05. 00:00 Třeština - Loštice B 5:3
    So 20.05. 00:00 Kamenná - Líbivá 1:1

    15.kolo

    So 27.05. 00:00 Kamenná - Úsov 1:3
    So 27.05. 00:00 Líbivá - Třeština 0:3
    So 27.05. 00:00 Loštice B - Juv. Mohelnice 3:1
    So 27.05. 00:00 Mírov - Hrabová 4:0
    So 27.05. 00:00 Maletín - Zvole 0:5

    16.kolo

    So 03.06. 00:00 Úsov - Maletín 8:1
    So 03.06. 00:00 Zvole - Mírov 2:0
    So 03.06. 00:00 Hrabová - Loštice B 2:3
    So 03.06. 00:00 Juv. Mohelnice - Líbivá 1:0
    So 03.06. 00:00 Třeština - Kamenná 6:2

    17.kolo

    So 10.06. 00:00 Třeština - Úsov 1:1
    So 10.06. 00:00 Kamenná - Juv. Mohelnice 3:1
    So 10.06. 00:00 Líbivá - Hrabová 0:0 (0:0)
    So 10.06. 00:00 Loštice B - Zvole 1:1
    So 10.06. 00:00 Mírov - Maletín 2:1

    18.kolo

    So 17.06. 00:00 Úsov - Mírov 5:0
    So 17.06. 00:00 Maletín - Loštice B 1:5
    So 17.06. 00:00 Zvole - Líbivá 2:1
    So 17.06. 00:00 Hrabová - Kamenná 2:4
    So 17.06. 00:00 Juv. Mohelnice - Třeština 2:1
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 18 14 3 1 58:18 45
    2. 18 13 2 3 49:21 41
    3. 18 11 2 5 50:28 35
    4. 18 9 5 4 40:27 32
    5. 18 8 3 7 30:24 27
    6. 18 8 2 8 29:24 26
    7. 18 5 2 11 35:43 17
    8. 18 4 5 9 28:37 17
    9. 18 5 2 11 27:44 17
    10. 18 0 0 18 8:88 0