Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 19. července 2019
svátek má Čeněk.
Hlavní menu
  • ID: 83
  • Návštěvy: 15/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Zlínský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3017
    Týden:
    15
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    Ne 15.08. 10:15 Malenovice - Lukov 2:1 (1:1)
    Ne 15.08. 10:15 Holešov B - Žalkovice 1:0 (1:0)
    Ne 15.08. 16:30 Fryšták - Štípa 0:0 (0:0)
    Ne 15.08. 16:30 Lužkovice - Míškovice 3:0 (1:0)
    Ne 15.08. 16:30 Břest - Roštění 0:1 (0:1)
    Ne 15.08. 16:30 Příluky - Mrlínek 2:0 (1:0)
    Ne 15.08. 16:30 Podkopná Lhota - Štítná n.Vláří 2:2 (0:1)

    2.kolo

    So 21.08. 16:30 Lukov - Příluky 1:4 (1:2)
    Ne 22.08. 10:00 Míškovice - Břest 1:3 (1:2)
    Ne 22.08. 16:30 Štípa - Štítná n.Vláří 2:0 (1:0)
    Ne 22.08. 16:30 Žalkovice - Podkopná Lhota 2:1 (1:0)
    Ne 22.08. 16:30 Mrlínek - Holešov B 1:1 (1:0)
    Ne 22.08. 16:30 Roštění - Malenovice 3:0 (0:0)
    Ne 22.08. 16:30 Fryšták - Lužkovice 3:0 (1:0)

    3.kolo

    Ne 29.08. 10:15 Malenovice - Míškovice 4:0 (2:0)
    Ne 29.08. 10:15 Holešov B - Lukov 1:1 (0:0)
    Ne 29.08. 16:30 Lužkovice - Štípa 2:0 (2:0)
    Ne 29.08. 16:30 Břest - Fryšták 1:2 (0:2)
    Ne 29.08. 16:30 Příluky - Roštění 2:1 (2:0)
    Ne 29.08. 16:30 Podkopná Lhota - Mrlínek 2:1 (1:0)
    Ne 29.08. 16:30 Štítná n.Vláří - Žalkovice 1:2 (1:0)

    4.kolo

    So 04.09. 16:30 Štípa - Žalkovice 3:0 (1:0)
    So 04.09. 16:30 Lukov - Podkopná Lhota 3:0 (2:0)
    So 04.09. 16:30 Roštění - Holešov B 1:2 (0:1)
    Ne 05.09. 10:00 Míškovice - Příluky 1:1 (1:0)
    Ne 05.09. 16:30 Mrlínek - Štítná n.Vláří 1:4 (0:0)
    Ne 05.09. 16:30 Fryšták - Malenovice 1:0 (0:0)
    Ne 05.09. 16:30 Lužkovice - Břest 2:3 (1:1)

    5.kolo

    Ne 12.09. 10:15 Malenovice - Lužkovice 2:4 (1:2)
    Ne 12.09. 10:15 Holešov B - Míškovice 2:4 (1:2)
    Ne 12.09. 16:30 Břest - Štípa 3:1 (2:1)
    Ne 12.09. 16:30 Příluky - Fryšták 4:1 (0:1)
    Ne 12.09. 16:30 Podkopná Lhota - Roštění 6:1 (3:1)
    Ne 12.09. 16:30 Štítná n.Vláří - Lukov 1:1 (0:0)
    Ne 12.09. 16:30 Žalkovice - Mrlínek 2:0 (1:0)

    6.kolo

    So 18.09. 16:00 Lukov - Žalkovice 0:1 (0:0)
    Ne 19.09. 10:00 Míškovice - Podkopná Lhota 1:4 (0:2)
    Ne 19.09. 16:00 Štípa - Mrlínek 1:1 (1:0)
    Ne 19.09. 16:00 Roštění - Štítná n.Vláří 4:4 (1:3)
    Ne 19.09. 16:00 Fryšták - Holešov B 2:0 (0:0)
    Ne 19.09. 16:00 Lužkovice - Příluky 1:1 (0:0)
    Ne 19.09. 16:00 Břest - Malenovice 1:1 (1:1)

    7.kolo

    Ne 26.09. 10:15 Malenovice - Štípa 1:2 (1:1)
    Ne 26.09. 10:15 Holešov B - Lužkovice 2:3 (0:1)
    Ne 26.09. 16:00 Příluky - Břest 1:1 (1:0)
    Ne 26.09. 16:00 Podkopná Lhota - Fryšták 1:1 (0:0)
    Ne 26.09. 16:00 Štítná n.Vláří - Míškovice 5:2 (2:1)
    Ne 26.09. 16:00 Žalkovice - Roštění 1:1 (1:0)
    Ne 26.09. 16:00 Mrlínek - Lukov 0:0 (0:0)

    8.kolo

    So 02.10. 15:30 Míškovice - Žalkovice 0:3 (0:1)
    Ne 03.10. 10:15 Malenovice - Příluky 2:2 (0:1)
    Ne 03.10. 15:30 Štípa - Lukov 0:4 (0:2)
    Ne 03.10. 15:30 Roštění - Mrlínek 2:0 (1:0)
    Ne 03.10. 15:30 Fryšták - Štítná n.Vláří 2:0 (2:0)
    Ne 03.10. 15:30 Lužkovice - Podkopná Lhota 0:3 (0:2)
    Ne 03.10. 15:30 Břest - Holešov B 3:1 (0:1)

    9.kolo

    So 09.10. 15:30 Lukov - Roštění 3:0 (1:0)
    Ne 10.10. 10:15 Holešov B - Malenovice 3:0 (1:0)
    Ne 10.10. 15:30 Příluky - Štípa 5:2 (4:1)
    Ne 10.10. 15:30 Podkopná Lhota - Břest 7:0 (3:0)
    Ne 10.10. 15:30 Štítná n.Vláří - Lužkovice 1:1 (1:0)
    Ne 10.10. 15:30 Žalkovice - Fryšták 2:1 (1:1)
    Ne 10.10. 15:30 Mrlínek - Míškovice 0:1 (0:0)

    10.kolo

    So 16.10. 15:30 Míškovice - Lukov 2:2 (2:2)
    Ne 17.10. 10:15 Malenovice - Podkopná Lhota 1:1 (1:1)
    Ne 17.10. 15:00 Štípa - Roštění 1:3 (1:1)
    Ne 17.10. 15:00 Fryšták - Mrlínek 1:3 (0:1)
    Ne 17.10. 15:00 Lužkovice - Žalkovice 0:2 (0:0)
    Ne 17.10. 15:00 Břest - Štítná n.Vláří 3:1 (0:0)
    Ne 17.10. 15:00 Příluky - Holešov B 3:0 (1:0)

    11.kolo

    So 23.10. 14:30 Lukov - Fryšták 2:1 (1:0)
    Ne 24.10. 10:15 Holešov B - Štípa 2:1 (0:0)
    Ne 24.10. 14:30 Podkopná Lhota - Příluky 1:1 (1:1)
    Ne 24.10. 14:30 Štítná n.Vláří - Malenovice 1:0 (0:0)
    Ne 24.10. 14:30 Žalkovice - Břest 0:4 (0:1)
    Ne 24.10. 14:30 Mrlínek - Lužkovice 4:3 (3:2)
    Ne 24.10. 14:30 Roštění - Míškovice 2:1 (1:0)

    12.kolo

    Ne 31.10. 10:15 Malenovice - Žalkovice 1:3 (1:1)
    Ne 31.10. 10:15 Holešov B - Podkopná Lhota 1:0 (0:0)
    Ne 31.10. 14:30 Štípa - Míškovice 3:4 (1:2)
    Ne 31.10. 14:30 Fryšták - Roštění 2:0 (1:0)
    Ne 31.10. 14:30 Lužkovice - Lukov 2:0 (1:0)
    Ne 31.10. 14:30 Břest - Mrlínek 0:1 (0:0)
    Ne 31.10. 14:30 Příluky - Štítná n.Vláří 4:1 (3:0)

    13.kolo

    So 06.11. 14:00 Lukov - Břest 1:1 (0:0)
    So 06.11. 14:00 Míškovice - Fryšták 4:2 (3:0)
    Ne 07.11. 14:00 Podkopná Lhota - Štípa 4:2 (1:2)
    Ne 07.11. 14:00 Štítná n.Vláří - Holešov B 3:1 (1:0)
    Ne 07.11. 14:00 Žalkovice - Příluky 2:0 (0:0)
    Ne 07.11. 14:00 Mrlínek - Malenovice 0:2 (0:0)
    Ne 07.11. 14:00 Roštění - Lužkovice 1:1 (1:0)

    15.kolo

    Ne 03.04. 10:15 Holešov B - Mrlínek 5:1 (1:1)
    Ne 03.04. 10:15 Malenovice - Roštění 4:1 (1:0)
    Ne 03.04. 16:00 Štítná n.Vláří - Štípa 1:0 (1:0)
    Ne 03.04. 16:00 Podkopná Lhota - Žalkovice 2:1 (0:0)
    Ne 03.04. 16:00 Příluky - Lukov 2:1 (0:0)
    Ne 03.04. 16:00 Břest - Míškovice 0:2 (0:2)
    Ne 03.04. 16:00 Lužkovice - Fryšták 2:1 (0:1)

    22.kolo

    So 21.05. 16:30 Štípa - Příluky 1:6 (1:3)
    So 21.05. 16:30 Malenovice - Holešov B 0:1 (0:1)
    So 21.05. 16:30 Břest - Podkopná Lhota 0:0 (0:0)
    So 21.05. 16:30 Lužkovice - Štítná n.Vláří 0:1 (0:0)
    So 21.05. 16:30 Fryšták - Žalkovice 1:0 (1:0)
    So 21.05. 16:30 Míškovice - Mrlínek 1:1 (0:0)
    So 21.05. 16:30 Roštění - Lukov 4:1 (2:0)

    16.kolo

    So 09.04. 16:00 Štípa - Lužkovice 1:1 (0:1)
    So 09.04. 16:00 Fryšták - Břest 2:0 (2:0)
    So 09.04. 16:00 Míškovice - Malenovice 1:2 (1:0)
    So 09.04. 16:00 Roštění - Příluky 2:1 (1:1)
    So 09.04. 16:00 Lukov - Holešov B 1:1 (1:0)
    So 09.04. 16:00 Mrlínek - Podkopná Lhota 0:1 (0:1)
    So 09.04. 16:00 Žalkovice - Štítná n.Vláří 3:1 (1:0)

    17.kolo

    So 16.04. 16:30 Žalkovice - Štípa 3:1 (0:1)
    So 16.04. 16:30 Štítná n.Vláří - Mrlínek 1:0 (1:0)
    So 16.04. 16:30 Podkopná Lhota - Lukov 3:0 (1:0)
    So 16.04. 16:30 Holešov B - Roštění 5:2 (4:1)
    So 16.04. 16:30 Příluky - Míškovice 5:1 (3:0)
    So 16.04. 16:30 Malenovice - Fryšták 2:1 (1:0)
    So 16.04. 16:30 Břest - Lužkovice 0:1 (0:0)

    18.kolo

    So 23.04. 16:30 Štípa - Břest 1:2 (0:2)
    So 23.04. 16:30 Lužkovice - Malenovice 1:0 (0:0)
    So 23.04. 16:30 Fryšták - Příluky 4:0 (1:0)
    So 23.04. 16:30 Míškovice - Holešov B 1:0 (0:0)
    So 23.04. 16:30 Roštění - Podkopná Lhota 3:3 (0:0)
    So 23.04. 16:30 Lukov - Štítná n.Vláří 3:1 (1:0)
    So 23.04. 16:30 Mrlínek - Žalkovice 2:3 (1:3)

    19.kolo

    So 30.04. 16:30 Mrlínek - Štípa 0:4 (0:3)
    So 30.04. 16:30 Žalkovice - Lukov 1:1 (0:0)
    So 30.04. 16:30 Štítná n.Vláří - Roštění 2:1 (0:1)
    So 30.04. 16:30 Podkopná Lhota - Míškovice 3:0 (2:0)
    So 30.04. 16:30 Holešov B - Fryšták 1:3 (1:2)
    So 30.04. 16:30 Příluky - Lužkovice 1:3 (0:2)
    So 30.04. 16:30 Malenovice - Břest 0:0 (0:0)

    20.kolo

    So 07.05. 16:30 Štípa - Malenovice 1:3 (0:1)
    So 07.05. 16:30 Břest - Příluky 2:2 (0:1)
    So 07.05. 16:30 Lužkovice - Holešov B 1:0 (1:0)
    So 07.05. 16:30 Fryšták - Podkopná Lhota 1:1 (0:1)
    So 07.05. 16:30 Míškovice - Štítná n.Vláří 4:2 (4:0)
    So 07.05. 16:30 Roštění - Žalkovice 1:2 (1:2)
    So 07.05. 16:30 Lukov - Mrlínek 2:2 (0:1)

    21.kolo

    So 14.05. 16:30 Lukov - Štípa 1:0 (1:0)
    So 14.05. 16:30 Mrlínek - Roštění 3:1 (1:0)
    So 14.05. 16:30 Žalkovice - Míškovice 2:4 (1:2)
    So 14.05. 16:30 Štítná n.Vláří - Fryšták 2:2 (1:1)
    So 14.05. 16:30 Podkopná Lhota - Lužkovice 4:1 (2:0)
    So 14.05. 16:30 Holešov B - Břest 2:0 (1:0)
    So 14.05. 16:30 Příluky - Malenovice 2:1 (1:0)

    23.kolo

    So 28.05. 16:30 Roštění - Štípa 6:1 (4:1)
    So 28.05. 16:30 Lukov - Míškovice 2:0 (0:0)
    So 28.05. 16:30 Mrlínek - Fryšták 3:1 (2:1)
    So 28.05. 16:30 Žalkovice - Lužkovice 1:2 (0:0)
    So 28.05. 16:30 Štítná n.Vláří - Břest 2:0 (2:0)
    So 28.05. 16:30 Podkopná Lhota - Malenovice 3:2 (1:1)
    So 28.05. 16:30 Holešov B - Příluky 2:1 (2:1)

    24.kolo

    So 04.06. 16:30 Štípa - Holešov B 1:2 (0:1)
    So 04.06. 16:30 Příluky - Podkopná Lhota 1:1 (0:0)
    So 04.06. 16:30 Malenovice - Štítná n.Vláří 3:3 (1:1)
    So 04.06. 16:30 Břest - Žalkovice 1:2 (1:1)
    So 04.06. 16:30 Lužkovice - Mrlínek 1:1 (0:0)
    So 04.06. 16:30 Fryšták - Lukov 1:3 (0:1)
    So 04.06. 16:30 Míškovice - Roštění 2:2 (2:2)

    26.kolo

    So 18.06. 16:30 Štípa - Podkopná Lhota 0:0
    So 18.06. 16:30 Holešov B - Štítná n.Vláří 2:1
    So 18.06. 16:30 Příluky - Žalkovice 3:3
    So 18.06. 16:30 Malenovice - Mrlínek 3:1 (0:1)
    So 18.06. 16:30 Břest - Lukov 2:2
    So 18.06. 16:30 Lužkovice - Roštění 6:1
    So 18.06. 16:30 Fryšták - Míškovice 0:2

    14.kolo

    So 25.06. 16:30 Štípa - Fryšták 0:3
    So 25.06. 16:30 Míškovice - Lužkovice 3:4
    So 25.06. 16:30 Roštění - Břest 2:0
    So 25.06. 16:30 Lukov - Malenovice 5:4
    So 25.06. 16:30 Mrlínek - Příluky 1:4 (0:3)
    So 25.06. 16:30 Žalkovice - Holešov B 4:1
    So 25.06. 16:30 Štítná n.Vláří - Podkopná Lhota 1:3

    25.kolo

    So 11.06. 16:30 Míškovice - Štípa 4:3
    So 11.06. 16:30 Roštění - Fryšták 1:2 (1:0)
    So 11.06. 16:30 Lukov - Lužkovice 0:2 (0:1)
    So 11.06. 16:30 Mrlínek - Břest 2:1 (1:0)
    So 11.06. 16:30 Žalkovice - Malenovice 3:1 (2:0)
    So 11.06. 16:30 Štítná n.Vláří - Příluky 1:2 (0:1)
    So 11.06. 16:30 Podkopná Lhota - Holešov B 1:1 (1:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 16 3 7 48:34 51
    2. 26 13 8 5 60:37 47
    3. 26 14 5 7 47:36 47
    4. 26 12 4 10 41:34 40
    5. 26 12 4 10 40:39 40
    6. 26 10 4 12 46:60 34
    7. 26 9 5 12 47:55 32
    8. 26 8 5 13 41:45 29
    9. 26 7 7 12 31:40 28
    10. 26 6 6 14 29:49 24
    11. 26 4 4 18 32:61 16
    12. 26 14 7 5 52:29 49
    13. 26 8 10 8 46:47 34
    14. 26 10 3 13 33:44 33