Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 26. června 2019
svátek má Adriana.
Hlavní menu
  • ID: 8289
  • Návštěvy: 124/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    34252
    Týden:
    124
    Dnes:
    28
    On-line:
    1

    1.kolo

    08.08. 18:00 Soběslav - Písek B 2:2 (1:2)
    So 09.08. 10:00 Rudolfov - Čimelice 2:0 (0:0)
    So 09.08. 17:00 Dražice - Kaplice 4:1 (3:0)
    So 09.08. 17:00 Prachatice - Jankov 1:0 (1:0)
    So 09.08. 17:00 Veselí - Dačice 3:0 (0:0)
    So 09.08. 17:00 Osek - Sedlice 3:0 (2:0)
    Ne 10.08. 10:30 Třeboň - J. Hradec 1:0 (1:0)
    Ne 10.08. 17:00 Hluboká - Želeč 0:1 (0:1)

    2.kolo

    So 16.08. 10:15 Čimelice - Hluboká 3:2 (1:2)
    So 16.08. 10:15 J. Hradec - Soběslav 0:0 (0:0)
    So 16.08. 13:15 Písek B - Veselí 1:1 (0:0)
    So 16.08. 17:00 Sedlice - Rudolfov 5:2 (2:1)
    Ne 17.08. 15:00 Dačice - Osek 1:5 (1:4)
    Ne 17.08. 17:00 Kaplice - Želeč 4:0 (1:0)
    Ne 17.08. 17:00 Jankov - Třeboň 1:0 (0:0)
    Ne 17.08. 17:00 Dražice - Prachatice 1:1 (0:1)

    3.kolo

    So 23.08. 10:00 Rudolfov - Dačice 7:0 (1:0)
    So 23.08. 14:00 Želeč - Čimelice 0:1 (0:0)
    So 23.08. 17:00 Prachatice - Kaplice 1:1 (1:1)
    So 23.08. 17:00 Veselí - J. Hradec 2:1 (1:1)
    So 23.08. 17:00 Osek - Písek B 1:1 (1:0)
    Ne 24.08. 10:30 Třeboň - Dražice 2:0 (1:0)
    Ne 24.08. 17:00 Soběslav - Jankov 2:1 (2:1)
    Ne 24.08. 17:00 Hluboká - Sedlice 1:0 (0:0)

    4.kolo

    So 30.08. 10:15 J. Hradec - Osek 4:0 (1:0)
    So 30.08. 13:15 Písek B - Rudolfov 3:1 (3:0)
    So 30.08. 17:00 Sedlice - Želeč 1:0 (1:0)
    So 30.08. 17:00 Dražice - Soběslav 0:3 (0:0)
    So 30.08. 17:00 Prachatice - Třeboň 1:2 (1:1)
    Ne 31.08. 15:00 Dačice - Hluboká 3:1 (2:1)
    Ne 31.08. 17:00 Kaplice - Čimelice 2:1 (0:1)
    Ne 31.08. 17:00 Jankov - Veselí 0:0 (0:0)

    5.kolo

    05.09. 17:30 Rudolfov - J. Hradec 2:3 (1:0)
    05.09. 18:30 Třeboň - Kaplice 5:0 (2:0)
    So 06.09. 10:15 Čimelice - Sedlice 4:1 (1:0)
    So 06.09. 14:00 Želeč - Dačice 3:1 (0:1)
    So 06.09. 17:00 Soběslav - Prachatice 1:2 (1:0)
    So 06.09. 17:00 Osek - Jankov 1:0 (0:0)
    Ne 07.09. 13:30 Veselí - Dražice 0:0 (0:0)
    Ne 07.09. 17:00 Hluboká - Písek B 2:1 (1:1)

    6.kolo

    So 13.09. 13:15 Písek B - Želeč 1:0 (1:0)
    So 13.09. 17:00 Prachatice - Veselí 1:0 (0:0)
    Ne 14.09. 10:30 Třeboň - Soběslav 4:1 (2:1)
    St 17.09. 17:00 J. Hradec - Hluboká 3:0 (2:0)
    St 24.09. 16:30 Dačice - Čimelice 0:4 (0:1)
    St 24.09. 17:00 Kaplice - Sedlice 3:2 (2:1)
    St 24.09. 17:00 Jankov - Rudolfov 1:3 (0:0)
    St 01.10. 17:00 Dražice - Osek 1:2 (1:0)

    7.kolo

    So 20.09. 10:15 Čimelice - Písek B 1:1 (1:0)
    So 20.09. 14:00 Želeč - J. Hradec 0:2 (0:1)
    So 20.09. 16:30 Soběslav - Kaplice 4:0 (3:0)
    So 20.09. 16:30 Veselí - Třeboň 0:4 (0:1)
    So 20.09. 16:30 Osek - Prachatice 7:0 (2:0)
    So 20.09. 16:30 Rudolfov - Dražice 0:0 (0:0)
    So 20.09. 16:30 Sedlice - Dačice 1:1 (1:0)
    Ne 21.09. 16:30 Hluboká - Jankov 2:3 (1:2)

    8.kolo

    So 27.09. 16:30 Prachatice - Rudolfov 2:3 (2:1)
    So 27.09. 16:30 Soběslav - Veselí 0:1 (0:0)
    Ne 28.09. 10:15 J. Hradec - Čimelice 1:1 (1:0)
    Ne 28.09. 10:30 Třeboň - Osek 1:1 (1:0)
    Ne 28.09. 13:15 Písek B - Sedlice 3:0 (2:0)
    Ne 28.09. 16:30 Kaplice - Dačice 4:2 (0:1)
    Ne 28.09. 16:30 Jankov - Želeč 4:0 (1:0)
    Ne 28.09. 16:30 Dražice - Hluboká 2:0 (2:0)

    9.kolo

    So 04.10. 10:15 Čimelice - Jankov 1:2 (1:2)
    So 04.10. 14:00 Želeč - Dražice 1:2 (0:2)
    So 04.10. 15:00 Dačice - Písek B 2:1 (1:0)
    So 04.10. 16:00 Veselí - Kaplice 2:2 (2:0)
    So 04.10. 16:00 Osek - Soběslav 3:0 (3:0)
    So 04.10. 16:00 Rudolfov - Třeboň 1:1 (1:1)
    So 04.10. 16:00 Sedlice - J. Hradec 1:1 (1:0)
    Ne 05.10. 16:00 Hluboká - Prachatice 0:3 (0:2)

    10.kolo

    10.10. 18:00 Třeboň - Hluboká 4:0 (2:0)
    So 11.10. 10:15 J. Hradec - Dačice 5:0 (2:0)
    So 11.10. 16:00 Dražice - Čimelice 2:0 (1:0)
    So 11.10. 16:00 Prachatice - Želeč 2:0 (1:0)
    So 11.10. 16:00 Soběslav - Rudolfov 5:1 (1:1)
    So 11.10. 16:00 Veselí - Osek 1:1 (1:0)
    Ne 12.10. 16:00 Kaplice - Písek B 1:0 (1:0)
    Ne 12.10. 16:00 Jankov - Sedlice 5:0 (2:0)

    11.kolo

    So 18.10. 10:15 Čimelice - Prachatice 3:2 (2:1)
    So 18.10. 13:15 Písek B - J. Hradec 0:1 (0:1)
    So 18.10. 14:00 Želeč - Třeboň 3:2 (1:1)
    So 18.10. 15:00 Dačice - Jankov 2:3 (1:1)
    So 18.10. 15:30 Osek - Kaplice 4:2 (2:2)
    So 18.10. 15:30 Rudolfov - Veselí 2:0 (1:0)
    So 18.10. 15:30 Sedlice - Dražice 2:1 (2:1)
    Ne 19.10. 15:30 Hluboká - Soběslav 2:0 (2:0)

    12.kolo

    24.10. 18:00 Třeboň - Čimelice 1:1 (0:1)
    So 25.10. 10:30 Jankov - Písek B 2:0 (2:0)
    So 25.10. 14:30 Dražice - Dačice 4:1 (3:0)
    So 25.10. 14:30 Prachatice - Sedlice 1:0 (0:0)
    So 25.10. 14:30 Soběslav - Želeč 1:1 (0:0)
    So 25.10. 14:30 Veselí - Hluboká 0:2 (0:1)
    So 25.10. 14:30 Osek - Rudolfov 4:2 (3:1)
    Ne 26.10. 14:30 Kaplice - J. Hradec 1:2 (1:1)

    15.kolo

    Út 28.10. 10:15 Čimelice - Osek 0:1 (0:0)
    Út 28.10. 10:15 Písek B - Třeboň 3:0 (2:0)
    Út 28.10. 10:15 J. Hradec - Prachatice 1:1 (1:1)
    Út 28.10. 14:00 Želeč - Rudolfov 2:2 (2:2)
    Út 28.10. 14:30 Hluboká - Kaplice 2:3 (2:2)
    Út 28.10. 14:30 Sedlice - Veselí 1:1 (1:0)
    Út 28.10. 14:30 Dačice - Soběslav 5:1 (3:0)
    Út 28.10. 14:30 Jankov - Dražice 1:1 (0:1)

    13.kolo

    So 01.11. 10:00 Rudolfov - Kaplice 3:1 (1:1)
    So 01.11. 10:15 Čimelice - Soběslav 4:4 (3:2)
    So 01.11. 10:15 J. Hradec - Jankov 2:0 (1:0)
    So 01.11. 13:15 Písek B - Dražice 3:0 (3:0)
    So 01.11. 14:00 Želeč - Veselí 1:2 (0:1)
    So 01.11. 14:00 Sedlice - Třeboň 1:3 (0:0)
    So 01.11. 14:00 Dačice - Prachatice 1:1 (1:0)
    Ne 02.11. 14:00 Hluboká - Osek 0:0 (0:0)

    14.kolo

    07.11. 18:00 Třeboň - Dačice 1:3 (1:2)
    So 08.11. 14:00 Dražice - J. Hradec 1:1 (0:0)
    So 08.11. 14:00 Prachatice - Písek B 0:0 (0:0)
    So 08.11. 14:00 Soběslav - Sedlice 1:0 (1:0)
    So 08.11. 14:00 Veselí - Čimelice 2:0 (0:0)
    So 08.11. 14:00 Osek - Želeč 3:0 (3:0)
    So 08.11. 14:00 Rudolfov - Hluboká 0:3 (0:0)
    Ne 09.11. 14:00 Kaplice - Jankov 2:2 (0:0)

    16.kolo

    So 15.11. 10:15 Čimelice - Rudolfov 2:1 (2:0)
    So 15.11. 10:15 J. Hradec - Třeboň 2:2 (0:2)
    So 15.11. 13:15 Písek B - Soběslav 0:0 (0:0)
    So 15.11. 13:30 Sedlice - Osek 0:0 (0:0)
    So 15.11. 13:30 Jankov - Prachatice 0:1 (0:0)
    Ne 16.11. 13:30 Želeč - Hluboká 2:0 (1:0)
    Ne 16.11. 13:30 Dačice - Veselí 3:1 (2:0)
    Ne 16.11. 13:30 Kaplice - Dražice 1:2 (1:1)

    17.kolo

    So 14.03. 15:00 Prachatice - Dražice 2:1 (1:1)
    So 14.03. 15:00 Soběslav - J. Hradec 1:4 (0:2)
    So 14.03. 15:00 Veselí - Písek B 0:2 (0:2)
    So 14.03. 15:00 Želeč - Kaplice 3:0 (1:0)
    Ne 15.03. 10:00 Rudolfov - Sedlice 0:0 (0:0)
    Ne 15.03. 10:30 Třeboň - Jankov 1:1 (1:0)
    Ne 15.03. 15:00 Hluboká - Čimelice 1:1 (1:1)
    St 01.04. 17:00 Osek - Dačice 5:1 (0:0)

    18.kolo

    So 21.03. 10:15 J. Hradec - Veselí 2:1 (2:0)
    So 21.03. 13:15 Písek B - Osek 3:1 (1:0)
    So 21.03. 15:00 Sedlice - Hluboká 3:0 (1:0)
    So 21.03. 15:00 Dačice - Rudolfov 3:2 (0:2)
    So 21.03. 15:00 Dražice - Třeboň 0:0 (0:0)
    Ne 22.03. 10:00 Čimelice - Želeč 1:0 (0:0)
    Ne 22.03. 15:00 Jankov - Soběslav 1:0 (0:0)
    Ne 22.03. 15:00 Kaplice - Prachatice 3:1 (1:0)

    19.kolo

    27.03. 18:00 Třeboň - Prachatice 0:1 (0:0)
    So 28.03. 10:15 Čimelice - Kaplice 2:0 (2:0)
    So 28.03. 10:30 Veselí - Jankov 0:0 (0:0)
    So 28.03. 15:00 Soběslav - Dražice 1:1 (0:0)
    So 28.03. 15:00 Osek - J. Hradec 2:6 (1:1)
    So 28.03. 15:00 Želeč - Sedlice 1:0 (1:0)
    Ne 29.03. 15:00 Rudolfov - Písek B 1:0 (0:0)
    Ne 29.03. 15:00 Hluboká - Dačice 4:2 (0:2)

    20.kolo

    So 04.04. 13:15 Písek B - Hluboká 5:1 (3:0)
    So 04.04. 16:30 Prachatice - Soběslav 1:1 (1:0)
    So 04.04. 16:30 Kaplice - Třeboň 1:2 (1:1)
    Ne 05.04. 15:00 Dačice - Želeč 1:2 (0:1)
    Ne 05.04. 16:30 Jankov - Osek 0:0 (0:0)
    Út 14.04. 17:30 Dražice - Veselí 0:0 (0:0)
    St 22.04. 17:00 J. Hradec - Rudolfov 1:0
    St 22.04. 17:30 Sedlice - Čimelice 2:2

    21.kolo

    So 11.04. 10:15 Veselí - Prachatice 1:0 (1:0)
    So 11.04. 10:15 Čimelice - Dačice 4:2 (2:1)
    So 11.04. 16:30 Soběslav - Třeboň 0:2 (0:2)
    So 11.04. 16:30 Osek - Dražice 4:0 (0:0)
    So 11.04. 16:30 Rudolfov - Jankov 0:3 (0:1)
    So 11.04. 16:30 Želeč - Písek B 2:0 (0:0)
    So 11.04. 16:30 Sedlice - Kaplice 3:1 (1:1)
    Ne 12.04. 16:30 Hluboká - J. Hradec 2:2 (0:0)

    22.kolo

    17.04. 18:00 Třeboň - Veselí 0:1 (0:0)
    So 18.04. 10:15 J. Hradec - Želeč 3:0 (1:0)
    So 18.04. 13:15 Písek B - Čimelice 3:1 (1:1)
    So 18.04. 17:00 Dražice - Rudolfov 0:1 (0:0)
    So 18.04. 17:00 Prachatice - Osek 3:0 (1:0)
    Ne 19.04. 15:00 Dačice - Sedlice 3:0 (1:0)
    Ne 19.04. 17:00 Jankov - Hluboká 1:0 (1:0)
    Ne 19.04. 17:00 Kaplice - Soběslav 3:4 (1:1)

    23.kolo

    So 25.04. 10:15 Čimelice - J. Hradec 1:0 (1:0)
    So 25.04. 10:30 Veselí - Soběslav 0:3 (0:3)
    So 25.04. 17:00 Osek - Třeboň 1:0 (1:0)
    So 25.04. 17:00 Rudolfov - Prachatice 1:3 (1:2)
    So 25.04. 17:00 Želeč - Jankov 2:0 (0:0)
    Ne 26.04. 15:00 Sedlice - Písek B 4:1 (3:1)
    Ne 26.04. 15:00 Dačice - Kaplice 3:0 (0:0)
    Ne 26.04. 17:00 Hluboká - Dražice 2:1 (2:0)

    24.kolo

    01.05. 18:00 Třeboň - Rudolfov 3:0 (1:0)
    So 02.05. 10:15 J. Hradec - Sedlice 4:0 (3:0)
    So 02.05. 13:15 Písek B - Dačice 5:2 (1:1)
    So 02.05. 17:00 Prachatice - Hluboká 1:3 (0:1)
    So 02.05. 17:00 Soběslav - Osek 1:1 (1:1)
    Ne 03.05. 17:00 Jankov - Čimelice 2:1 (2:0)
    Ne 03.05. 17:00 Dražice - Želeč 2:1 (0:0)
    Ne 03.05. 17:00 Kaplice - Veselí 1:3 (0:1)

    25.kolo

    So 09.05. 10:15 Čimelice - Dražice 1:1 (1:0)
    So 09.05. 10:15 Dačice - J. Hradec 1:0 (1:0)
    So 09.05. 17:00 Osek - Veselí 2:1 (2:1)
    So 09.05. 17:00 Rudolfov - Soběslav 2:1 (1:0)
    So 09.05. 17:00 Želeč - Prachatice 3:3 (1:2)
    So 09.05. 17:00 Sedlice - Jankov 0:0 (0:0)
    Ne 10.05. 17:00 Hluboká - Třeboň 1:0 (1:0)
    Út 12.05. 17:30 Písek B - Kaplice 2:0 (1:0)

    26.kolo

    So 16.05. 10:15 J. Hradec - Písek B 6:2 (4:1)
    So 16.05. 17:00 Dražice - Sedlice 1:2 (1:1)
    So 16.05. 17:00 Soběslav - Hluboká 1:2 (0:0)
    So 16.05. 17:00 Veselí - Rudolfov 1:2 (1:1)
    Ne 17.05. 10:15 Prachatice - Čimelice 2:0 (1:0)
    Ne 17.05. 10:30 Třeboň - Želeč 4:1 (3:0)
    Ne 17.05. 17:00 Jankov - Dačice 4:1 (3:1)
    Ne 17.05. 17:00 Kaplice - Osek 1:4 (0:2)

    27.kolo

    So 23.05. 10:15 Čimelice - Třeboň 0:0 (0:0)
    So 23.05. 10:15 J. Hradec - Kaplice 8:0 (3:0)
    So 23.05. 13:15 Písek B - Jankov 3:0 (2:0)
    So 23.05. 17:00 Rudolfov - Osek 2:4 (1:1)
    So 23.05. 17:00 Želeč - Soběslav 2:1 (1:0)
    So 23.05. 17:00 Sedlice - Prachatice 1:0 (0:0)
    Ne 24.05. 15:00 Dačice - Dražice 5:2 (3:2)
    Ne 24.05. 17:00 Hluboká - Veselí 0:2 (0:2)

    28.kolo

    29.05. 17:30 Veselí - Želeč 1:1 (1:1)
    So 30.05. 17:00 Dražice - Písek B 2:0 (1:0)
    So 30.05. 17:00 Prachatice - Dačice 0:2 (0:1)
    So 30.05. 17:00 Soběslav - Čimelice 4:0 (1:0)
    So 30.05. 17:00 Osek - Hluboká 2:1 (1:1)
    Ne 31.05. 10:30 Třeboň - Sedlice 4:2 (1:0)
    Ne 31.05. 17:00 Jankov - J. Hradec 0:2 (0:1)
    Ne 31.05. 17:00 Kaplice - Rudolfov 1:3 (1:1)

    29.kolo

    So 06.06. 10:15 Čimelice - Veselí 2:1 (2:1)
    So 06.06. 10:15 J. Hradec - Dražice 4:0 (0:0)
    So 06.06. 13:15 Písek B - Prachatice 5:1 (2:1)
    Ne 07.06. 17:00 Hluboká - Rudolfov 1:3 (1:2)
    Ne 07.06. 17:00 Želeč - Osek 1:3 (1:1)
    Ne 07.06. 17:00 Sedlice - Soběslav 3:0 (1:0)
    Ne 07.06. 17:00 Dačice - Třeboň 0:4 (0:4)
    Ne 07.06. 17:00 Jankov - Kaplice 4:0 (3:0)

    30.kolo

    St 10.06. 19:00 Třeboň - Písek B 3:2 (2:1)
    So 13.06. 10:00 Kaplice - Hluboká 1:2 (0:1)
    So 13.06. 13:30 Dražice - Jankov 0:4 (0:2)
    So 13.06. 17:00 Prachatice - J. Hradec 0:5 (0:3)
    So 13.06. 17:00 Soběslav - Dačice 5:2 (3:1)
    So 13.06. 17:00 Veselí - Sedlice 0:2 (0:2)
    So 13.06. 17:00 Osek - Čimelice 4:1 (2:1)
    So 13.06. 17:00 Rudolfov - Želeč 1:2 (1:1)
    Správce soutěže: Zdeněk Kemény

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 19 7 4 76:22 64
    2. 30 19 7 4 69:34 64
    3. 30 15 7 8 56:29 52
    4. 30 14 7 9 45:28 49
    5. 30 13 6 11 53:38 45
    6. 30 12 7 11 38:46 43
    7. 30 11 8 11 43:46 41
    8. 30 12 4 14 50:55 40
    9. 30 10 7 13 37:47 37
    10. 30 11 4 15 35:48 37
    11. 30 9 9 12 28:36 36
    12. 30 11 3 16 37:53 36
    13. 30 9 8 13 48:50 35
    14. 30 11 2 17 53:82 35
    15. 30 8 9 13 32:46 33
    16. 30 7 3 20 40:80 24