Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 20. října 2019
svátek má Vendelín.
Hlavní menu
  • ID: 8276
  • Návštěvy: 107/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Liberecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    20062
    Týden:
    107
    Dnes:
    19
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 16.08. 09:45 Krásná Studánka - Rynoltice 2:4 (1:0)
    So 16.08. 10:30 Frýdlant - Rapid Liberec 6:0 (3:0)
    So 16.08. 17:00 Hejnice - Desná 2:1 (2:1)
    So 16.08. 17:00 Mimoň - Mírová 5:0 (0:0)
    So 16.08. 17:00 Bílý Kostel - Doubí 0:2 (0:2)
    So 16.08. 17:00 Stráž p.R. - Harrachov 3:1 (2:0)
    So 16.08. 17:00 Cvikov - Lomnice 1:1 (1:1)

    3.kolo

    So 23.08. 17:00 Lomnice - Krásná Studánka 2:1 (0:0)
    So 23.08. 17:00 Harrachov - Cvikov 1:2 (0:2)
    So 23.08. 17:00 Doubí - Stráž p.R. 3:1 (2:1)
    So 23.08. 17:00 Mírová - Bílý Kostel 0:5 (0:2)
    So 23.08. 17:00 Desná - Mimoň 6:3 (3:1)
    So 23.08. 17:00 Rapid Liberec - Hejnice 1:2 (1:1)
    So 23.08. 17:00 Rynoltice - Frýdlant 2:3 (0:3)

    4.kolo

    So 30.08. 10:45 Krásná Studánka - Frýdlant 1:3 (1:1)
    So 30.08. 17:00 Hejnice - Rynoltice 3:4 (1:3)
    So 30.08. 17:00 Mimoň - Rapid Liberec 2:1 (2:1)
    So 30.08. 17:00 Bílý Kostel - Desná 5:1 (2:0)
    So 30.08. 17:00 Stráž p.R. - Mírová 5:1 (2:0)
    So 30.08. 17:00 Cvikov - Doubí 3:3 (2:1)
    So 30.08. 17:00 Lomnice - Harrachov 3:2 (3:0)

    5.kolo

    So 06.09. 10:30 Frýdlant - Hejnice 3:2 (2:1)
    So 06.09. 17:00 Harrachov - Krásná Studánka 0:1 (0:0)
    So 06.09. 17:00 Doubí - Lomnice 1:0 (1:0)
    So 06.09. 17:00 Mírová - Cvikov 1:3 (0:1)
    So 06.09. 17:00 Desná - Stráž p.R. 0:1 (0:1)
    So 06.09. 17:00 Rapid Liberec - Bílý Kostel 2:2 (1:0)
    So 06.09. 17:00 Rynoltice - Mimoň 2:3 (0:1)

    6.kolo

    So 13.09. 17:00 Krásná Studánka - Hejnice 1:0 (0:0)
    So 13.09. 17:00 Mimoň - Frýdlant 2:1 (0:1)
    So 13.09. 17:00 Bílý Kostel - Rynoltice 3:1 (2:1)
    So 13.09. 17:00 Stráž p.R. - Rapid Liberec 3:3 (2:1)
    So 13.09. 17:00 Cvikov - Desná 4:1 (0:0)
    So 13.09. 17:00 Lomnice - Mírová 2:0 (2:0)
    So 13.09. 17:00 Harrachov - Doubí 0:3 (0:1)

    7.kolo

    So 20.09. 10:30 Frýdlant - Bílý Kostel 0k:3
    So 20.09. 16:30 Doubí - Krásná Studánka 2:0 (0:0)
    So 20.09. 16:30 Mírová - Harrachov 3:0 (1:0)
    So 20.09. 16:30 Desná - Lomnice 0:4 (0:3)
    So 20.09. 16:30 Rapid Liberec - Cvikov 1:3 (1:2)
    So 20.09. 16:30 Rynoltice - Stráž p.R. 2:1 (1:1)
    So 20.09. 16:30 Hejnice - Mimoň 4:1 (3:0)

    8.kolo

    So 27.09. 10:45 Krásná Studánka - Mimoň 0:4 (0:1)
    So 27.09. 16:30 Bílý Kostel - Hejnice 2:2 (0:1)
    So 27.09. 16:30 Stráž p.R. - Frýdlant 0:4 (0:2)
    So 27.09. 16:30 Cvikov - Rynoltice 0:1 (0:0)
    So 27.09. 16:30 Lomnice - Rapid Liberec 3:1 (1:1)
    So 27.09. 16:30 Harrachov - Desná 2:3 (0:2)
    So 27.09. 16:30 Doubí - Mírová 1:1 (1:0)

    9.kolo

    So 04.10. 10:30 Frýdlant - Cvikov 3:1 (1:1)
    So 04.10. 16:00 Mírová - Krásná Studánka 0:4 (0:1)
    So 04.10. 16:00 Desná - Doubí 6:0 (3:0)
    So 04.10. 16:00 Rapid Liberec - Harrachov 4:0 (3:0)
    So 04.10. 16:00 Rynoltice - Lomnice 1:1 (1:0)
    So 04.10. 16:00 Hejnice - Stráž p.R. 4:1 (1:0)
    So 04.10. 16:00 Mimoň - Bílý Kostel 0:3 (0:1)

    10.kolo

    So 11.10. 10:45 Krásná Studánka - Bílý Kostel 4:5 (0:5)
    So 11.10. 16:00 Stráž p.R. - Mimoň 2:2 (0:1)
    So 11.10. 16:00 Cvikov - Hejnice 1:3 (0:2)
    So 11.10. 16:00 Lomnice - Frýdlant 2:0 (2:0)
    So 11.10. 16:00 Harrachov - Rynoltice 3:1 (1:1)
    So 11.10. 16:00 Doubí - Rapid Liberec 2:3 (1:0)
    So 11.10. 16:00 Mírová - Desná 4:1 (1:1)

    11.kolo

    So 18.10. 10:30 Frýdlant - Harrachov 5:0 (0:0)
    So 18.10. 15:30 Desná - Krásná Studánka 2:6 (2:2)
    So 18.10. 15:30 Rapid Liberec - Mírová 2:5 (1:1)
    So 18.10. 15:30 Rynoltice - Doubí 1:2 (0:1)
    So 18.10. 15:30 Hejnice - Lomnice 3:3 (3:0)
    So 18.10. 15:30 Mimoň - Cvikov 2:0 (0:0)
    So 18.10. 15:30 Bílý Kostel - Stráž p.R. 0:2 (0:2)

    12.kolo

    So 25.10. 00:00 Krásná Studánka - Stráž p.R. 1:0 (1:0)
    So 25.10. 00:00 Cvikov - Bílý Kostel 4:3 (2:1)
    So 25.10. 00:00 Lomnice - Mimoň 1:1 (0:0)
    So 25.10. 00:00 Harrachov - Hejnice 1:2 (0:0)
    So 25.10. 00:00 Doubí - Frýdlant 0:3 (0:2)
    So 25.10. 00:00 Mírová - Rynoltice 1:3 (1:3)
    So 25.10. 00:00 Desná - Rapid Liberec 4:4 (2:2)

    13.kolo

    So 01.11. 00:00 Rapid Liberec - Krásná Studánka 4:3 (3:0)
    So 01.11. 00:00 Rynoltice - Desná 1:2 (0:1)
    So 01.11. 00:00 Frýdlant - Mírová 7:0 (2:0)
    So 01.11. 00:00 Hejnice - Doubí 3:1 (1:0)
    So 01.11. 00:00 Mimoň - Harrachov 5:0 (2:0)
    So 01.11. 00:00 Bílý Kostel - Lomnice 1:1 (0:1)
    So 01.11. 00:00 Stráž p.R. - Cvikov 2:1 (0:0)

    1.kolo

    So 08.11. 00:00 Cvikov - Krásná Studánka 2:2 (2:1)
    So 08.11. 00:00 Lomnice - Stráž p.R. 5:1 (3:1)
    So 08.11. 00:00 Harrachov - Bílý Kostel 1:5 (1:3)
    So 08.11. 00:00 Doubí - Mimoň 1:1 (0:0)
    So 08.11. 00:00 Mírová - Hejnice 2:0 (1:0)
    So 08.11. 00:00 Desná - Frýdlant 4:3 (1:2)
    So 08.11. 00:00 Rapid Liberec - Rynoltice 2:2 (1:2)

    16.kolo

    So 21.03. 00:00 Hejnice - Rapid Liberec 3:1 (2:0)
    So 21.03. 00:00 Frýdlant - Rynoltice 0:3
    So 21.03. 00:00 Mimoň - Desná 4:0
    So 21.03. 00:00 Bílý Kostel - Mírová 6:1 (3:1)
    So 21.03. 00:00 Stráž p.R. - Doubí 3:1 (1:1)
    So 21.03. 00:00 Cvikov - Harrachov 5:0
    So 21.03. 00:00 Krásná Studánka - Lomnice 1:0 (1:0)

    17.kolo

    So 28.03. 00:00 Doubí - Cvikov 0:2 (0:0)
    So 28.03. 00:00 Harrachov - Lomnice 2:4 (0:1)
    So 28.03. 00:00 Mírová - Stráž p.R. 4:0 (2:0)
    So 28.03. 00:00 Desná - Bílý Kostel 1:1 (0:0)
    So 28.03. 00:00 Rapid Liberec - Mimoň 1:3 (1:2)
    So 28.03. 00:00 Rynoltice - Hejnice 0:1 (0:0)
    So 28.03. 00:00 Frýdlant - Krásná Studánka 7:0 (4:0)

    18.kolo

    So 04.04. 00:00 Hejnice - Frýdlant 1:0
    So 04.04. 00:00 Mimoň - Rynoltice 1:2 (0:0)
    So 04.04. 00:00 Bílý Kostel - Rapid Liberec 3:2 (2:2)
    So 04.04. 00:00 Stráž p.R. - Desná 4:3
    So 04.04. 00:00 Cvikov - Mírová 4:0 (1:0)
    So 04.04. 00:00 Lomnice - Doubí 3:2 (1:2)
    So 04.04. 00:00 Krásná Studánka - Harrachov 2:1 (1:0)

    19.kolo

    So 11.04. 00:00 Doubí - Harrachov 3:0 (3:0)
    So 11.04. 00:00 Mírová - Lomnice 1:1 (0:1)
    So 11.04. 00:00 Desná - Cvikov 3:3
    So 11.04. 00:00 Rapid Liberec - Stráž p.R. 3:1 (2:1)
    So 11.04. 00:00 Rynoltice - Bílý Kostel 2:0 (2:0)
    So 11.04. 00:00 Frýdlant - Mimoň 2:2 (1:2)
    So 11.04. 00:00 Hejnice - Krásná Studánka 5:1 (3:1)

    20.kolo

    So 18.04. 00:00 Mimoň - Hejnice 5:0 (0:0)
    So 18.04. 00:00 Bílý Kostel - Frýdlant 1:1 (1:1)
    So 18.04. 00:00 Stráž p.R. - Rynoltice 2:1 (0:0)
    So 18.04. 00:00 Cvikov - Rapid Liberec 0:0 (0:0)
    So 18.04. 00:00 Lomnice - Desná 9:2 (5:1)
    So 18.04. 00:00 Harrachov - Mírová 2:4 (1:1)
    So 18.04. 00:00 Krásná Studánka - Doubí 3:2 (3:1)

    21.kolo

    So 25.04. 00:00 Mírová - Doubí 0:0 (0:0)
    So 25.04. 00:00 Desná - Harrachov 6:0 (2:0)
    So 25.04. 00:00 Rapid Liberec - Lomnice 2:3 (0:1)
    So 25.04. 00:00 Rynoltice - Cvikov 6:0 (5:0)
    So 25.04. 00:00 Frýdlant - Stráž p.R. 4:0 (2:0)
    So 25.04. 00:00 Hejnice - Bílý Kostel 1:0 (0:0)
    So 25.04. 00:00 Mimoň - Krásná Studánka 1:0 (1:0)

    22.kolo

    So 02.05. 00:00 Bílý Kostel - Mimoň 1:1 (1:1)
    So 02.05. 00:00 Stráž p.R. - Hejnice 3:5 (2:2)
    So 02.05. 00:00 Cvikov - Frýdlant 2:2
    So 02.05. 00:00 Lomnice - Rynoltice 0:2 (0:0)
    So 02.05. 00:00 Harrachov - Rapid Liberec 0:6
    So 02.05. 00:00 Doubí - Desná 0:0 (0:0)
    So 02.05. 00:00 Krásná Studánka - Mírová 2:3 (0:1)

    23.kolo

    So 09.05. 00:00 Desná - Mírová 3:0 (3:0)
    So 09.05. 00:00 Rapid Liberec - Doubí 4:1 (1:0)
    So 09.05. 00:00 Rynoltice - Harrachov 9:0 (5:0)
    So 09.05. 00:00 Frýdlant - Lomnice 2:1 (2:0)
    So 09.05. 00:00 Hejnice - Cvikov 2:3 (1:2)
    So 09.05. 00:00 Mimoň - Stráž p.R. 2:0 (1:0)
    So 09.05. 00:00 Bílý Kostel - Krásná Studánka 5:0 (3:0)

    24.kolo

    So 16.05. 00:00 Stráž p.R. - Bílý Kostel 4:2 (1:1)
    So 16.05. 00:00 Cvikov - Mimoň 1:2 (1:1)
    So 16.05. 00:00 Lomnice - Hejnice 4:2 (2:2)
    So 16.05. 00:00 Harrachov - Frýdlant 2:4 (1:2)
    So 16.05. 00:00 Doubí - Rynoltice 2:1 (0:0)
    So 16.05. 00:00 Mírová - Rapid Liberec 3:1 (2:0)
    So 16.05. 00:00 Krásná Studánka - Desná 2:6 (0:1)

    25.kolo

    So 23.05. 10:30 Frýdlant - Doubí 4:1 (1:1)
    So 23.05. 17:00 Rapid Liberec - Desná 0:1 (0:1)
    So 23.05. 17:00 Rynoltice - Mírová 6:0 (3:0)
    So 23.05. 17:00 Hejnice - Harrachov 6:2 (3:1)
    So 23.05. 17:00 Mimoň - Lomnice 0:3 (0:2)
    So 23.05. 17:00 Bílý Kostel - Cvikov 1:1 (1:0)
    So 23.05. 17:00 Stráž p.R. - Krásná Studánka 1:3 (0:2)

    26.kolo

    So 30.05. 09:45 Krásná Studánka - Rapid Liberec 0:3 (0:2)
    So 30.05. 17:00 Lomnice - Bílý Kostel 4:2 (2:2)
    So 30.05. 17:00 Harrachov - Mimoň 1:3 (1:2)
    So 30.05. 17:00 Doubí - Hejnice 0:2 (0:2)
    So 30.05. 17:00 Mírová - Frýdlant 3:4 (1:2)
    So 30.05. 17:00 Desná - Rynoltice 3:4 (2:2)
    Ne 31.05. 17:00 Cvikov - Stráž p.R. 2:0 (1:0)

    14.kolo

    So 06.06. 09:45 Krásná Studánka - Cvikov 4:2 (2:0)
    So 06.06. 10:30 Frýdlant - Desná 4:1 (1:1)
    So 06.06. 17:00 Rynoltice - Rapid Liberec 0:2 (0:0)
    So 06.06. 17:00 Hejnice - Mírová 5:2 (2:1)
    So 06.06. 17:00 Mimoň - Doubí 4:1 (0:0)
    So 06.06. 17:00 Bílý Kostel - Harrachov 3:0 (2:0)
    So 06.06. 17:00 Stráž p.R. - Lomnice 2:2 (1:0)

    15.kolo

    So 13.06. 17:00 Lomnice - Cvikov 4:1 (1:0)
    So 13.06. 17:00 Harrachov - Stráž p.R. 1:3 (0:2)
    So 13.06. 17:00 Doubí - Bílý Kostel 0:1 (0:0)
    So 13.06. 17:00 Desná - Hejnice 3:4 (3:0)
    So 13.06. 17:00 Mírová - Mimoň 7:5 (3:2)
    So 13.06. 17:00 Rapid Liberec - Frýdlant 1:3 (1:2)
    So 13.06. 17:00 Rynoltice - Krásná Studánka 2:0 (1:0)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 17 3 6 78:35 54
    2. 26 17 2 7 67:46 53
    3. 26 15 7 4 66:34 52
    4. 26 15 5 6 64:40 50
    5. 26 14 2 10 63:37 44
    6. 26 12 7 7 63:38 43
    7. 26 10 7 9 51:48 37
    8. 26 10 3 13 45:60 33
    9. 26 9 4 13 63:74 31
    10. 26 10 1 15 44:66 31
    11. 26 9 3 14 46:77 30
    12. 26 8 5 13 54:58 29
    13. 26 8 5 13 34:49 29
    14. 26 1 0 25 22:98 3