Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 26. června 2019
svátek má Adriana.
Hlavní menu
  • ID: 8175
  • Návštěvy: 21/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Moravskoslezský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    10981
    Týden:
    21
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 28.09. 15:30 Karviná - Rožnov 13:2
    So 28.09. 17:00 Rožnov B - Bohumín 2:6
    Ne 29.09. 17:00 Krnov - Studénka 3:2 np
    Ne 29.09. 17:00 Orlová B - Horní Benešov 2:3 np
    Ne 29.09. 17:00 Šumperk - Kopřivnice 4:3

    2.kolo

    So 05.10. 17:00 Krnov - Kopřivnice 2:4
    So 05.10. 17:00 Rožnov - Šumperk 1:6
    So 05.10. 17:00 Horní Benešov - Karviná 2:3 pp
    So 05.10. 20:00 Rožnov B - Studénka 5:3
    Ne 06.10. 17:30 Bohumín - Orlová B 2:5

    3.kolo

    So 12.10. 15:30 Karviná - Bohumín 11:1
    So 12.10. 17:00 Rožnov B - Krnov 4:3
    So 12.10. 17:00 Orlová B - Studénka 0:5
    So 12.10. 17:00 Kopřivnice - Rožnov 4:3
    Ne 13.10. 17:00 Šumperk - Horní Benešov 4:3 pp

    4.kolo

    So 19.10. 17:00 Krnov - Rožnov 5:3
    So 19.10. 17:00 Horní Benešov - Kopřivnice 4:5 pp
    So 19.10. 17:00 Studénka - Karviná 4:5
    So 19.10. 17:00 Rožnov B - Orlová B 4:9
    Ne 20.10. 17:30 Bohumín - Šumperk 4:5 np

    5.kolo

    So 26.10. 15:30 Karviná - Rožnov B 9:5
    So 26.10. 17:00 Orlová B - Krnov 2:3 pp
    So 26.10. 17:00 Kopřivnice - Bohumín 5:3
    So 26.10. 17:00 Rožnov - Horní Benešov 3:4 pp
    Ne 27.10. 17:00 Šumperk - Studénka 8:2

    6.kolo

    Po 28.10. 16:00 Bohumín - Rožnov 4:7
    Po 28.10. 17:00 Krnov - Horní Benešov 0:6
    Po 28.10. 17:00 Rožnov B - Šumperk 3:8
    Po 28.10. 17:00 Orlová B - Karviná 3:2
    St 30.10. 18:00 Studénka - Kopřivnice 3:2 pp

    7.kolo

    So 02.11. 15:30 Karviná - Krnov 10:6
    So 02.11. 17:00 Kopřivnice - Rožnov B 4:3
    So 02.11. 17:00 Rožnov - Studénka 1:4
    So 02.11. 17:00 Horní Benešov - Bohumín 5:2
    Ne 03.11. 17:00 Šumperk - Orlová B 10:0

    8.kolo

    So 09.11. 15:30 Karviná - Šumperk 3:4
    So 09.11. 17:00 Krnov - Bohumín 9:3
    So 09.11. 17:00 Studénka - Horní Benešov 6:2
    So 09.11. 17:00 Rožnov B - Rožnov 0:5
    So 09.11. 17:00 Orlová B - Kopřivnice 4:5 pp

    9.kolo

    So 16.11. 17:00 Kopřivnice - Karviná 0:5
    So 16.11. 17:00 Rožnov - Orlová B 5:0k
    So 16.11. 17:00 Horní Benešov - Rožnov B 5:0k
    Ne 17.11. 17:00 Šumperk - Krnov 4:3 np
    Ne 17.11. 17:30 Bohumín - Studénka 3:5

    10.kolo

    So 23.11. 16:30 Bohumín - Rožnov B 8:5
    So 23.11. 17:00 Kopřivnice - Šumperk 4:1
    So 23.11. 17:00 Rožnov - Karviná 2:8
    So 23.11. 17:00 Horní Benešov - Orlová B 11:0
    So 23.11. 17:00 Studénka - Krnov 6:4

    11.kolo

    29.11. 18:30 Orlová B - Bohumín 0:5k
    So 30.11. 15:30 Karviná - Horní Benešov 10:4
    So 30.11. 17:00 Studénka - Rožnov B 3:4 np
    So 30.11. 17:00 Šumperk - Rožnov 7:3
    Ne 01.12. 17:00 Kopřivnice - Krnov 4:2

    12.kolo

    So 07.12. 16:30 Bohumín - Karviná 5:9
    So 07.12. 17:00 Rožnov - Kopřivnice 5:3
    So 07.12. 17:00 Horní Benešov - Šumperk 2:6
    So 07.12. 17:00 Studénka - Orlová B 9:0
    So 07.12. 17:00 Krnov - Rožnov B 6:4

    13.kolo

    St 11.12. 17:00 Šumperk - Bohumín 4:3 np
    St 11.12. 18:00 Orlová B - Rožnov B 2:5
    St 11.12. 18:00 Karviná - Studénka 7:5
    St 11.12. 18:00 Kopřivnice - Horní Benešov 0:10
    Čt 12.12. 18:00 Rožnov - Krnov 4:5 pp

    14. vložené kolo I

    So 14.12. 17:00 Krnov - Rožnov B 3:4 pp
    So 14.12. 17:00 Rožnov - Bohumín 7:4
    So 14.12. 18:00 Studénka - Orlová B 6:1
    Ne 15.12. 17:00 Šumperk - Karviná 2:3 pp
    Ne 15.12. 17:00 Horní Benešov - Kopřivnice 6:1

    15. vložené kolo II

    So 21.12. 15:30 Karviná - Šumperk 2:1
    So 21.12. 16:30 Bohumín - Rožnov 5:6
    So 21.12. 17:00 Rožnov B - Krnov 6:5
    So 21.12. 17:00 Orlová B - Studénka 4:5
    Ne 22.12. 17:00 Kopřivnice - Horní Benešov 6:5 np

    16.kolo

    So 04.01. 17:00 Horní Benešov - Rožnov 12:1
    So 04.01. 17:00 Rožnov B - Karviná 6:12
    So 04.01. 17:00 Krnov - Orlová B 8:1
    Út 21.01. 16:30 Bohumín - Kopřivnice 2:1
    Ne 26.01. 17:00 Studénka - Šumperk 4:5 pp

    17.kolo

    So 11.01. 11:30 Šumperk - Rožnov B 7:4
    So 11.01. 15:30 Karviná - Orlová B 5:2
    So 11.01. 17:00 Rožnov - Bohumín 1:5
    So 11.01. 17:00 Horní Benešov - Krnov 2:3 np
    Ne 12.01. 17:00 Kopřivnice - Studénka 5:6 np

    18.kolo

    So 18.01. 16:30 Bohumín - Horní Benešov 6:8
    So 18.01. 17:00 Studénka - Rožnov 7:4
    So 18.01. 17:00 Rožnov B - Kopřivnice 2:3
    So 18.01. 17:00 Krnov - Karviná 3:8
    Ne 19.01. 17:00 Orlová B - Šumperk 0:5k

    19.kolo

    So 25.01. 16:30 Bohumín - Krnov 8:5
    So 25.01. 17:00 Horní Benešov - Studénka 0:5k
    So 25.01. 17:00 Rožnov - Rožnov B 0:5k
    So 25.01. 17:00 Kopřivnice - Orlová B 4:3 pp
    So 25.01. 17:00 Šumperk - Karviná 2:7

    20.kolo

    So 01.02. 15:30 Karviná - Kopřivnice 12:6
    So 01.02. 17:00 Krnov - Šumperk 3:0
    So 01.02. 17:00 Rožnov B - Horní Benešov 5:2
    So 01.02. 17:00 Studénka - Bohumín 9:4
    Ne 02.02. 17:00 Orlová B - Rožnov 4:3 np
    Správce soutěže: Radek Pobořil

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 20 16 2 0 2 144:65 52
    2. 20 10 5 1 4 93:57 41
    3. 20 11 2 3 4 99:67 40
    4. 20 8 2 5 5 96:68 33
    5. 20 7 4 2 7 69:85 31
    6. 20 5 4 2 9 81:85 25
    7. 20 6 2 0 12 76:103 22
    8. 20 6 0 3 11 66:105 21
    9. 20 6 0 2 12 83:109 20
    10. 20 3 1 4 12 42:105 15