Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 12. července 2020
svátek má Bořek.
Hlavní menu
  • ID: 8052
  • Návštěvy: 11/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Teplice  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    8713
    Týden:
    11
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 24.08. 15:00 Hrobčice - Kladruby 2:2 (0:2)
    So 24.08. 15:00 Křemýž - SK Dubí 2:6
    So 24.08. 17:00 Bořislav - Modlany B 4:1 (0:0)
    So 24.08. 17:00 Suché - Měrunice 5:1
    Ne 25.08. 10:00 Suché B - Hrobčice B 4:3 (2:0)
    Ne 25.08. 14:00 Ohníč B - Hrob B 3:3 (1:2)
    Ne 25.08. 15:00 Oldřichov B - Osek B 1:2 (0:1)

    2.kolo

    So 31.08. 11:00 Hrobčice B - Suché 0:2 (0:0)
    So 31.08. 14:00 Měrunice - Ohníč B 1:6 (1:2)
    So 31.08. 14:30 Modlany B - SK Dubí 4:0 (2:0)
    So 31.08. 17:00 Kladruby - Křemýž 7:2 (3:1)
    So 31.08. 17:00 Bořislav - Suché B 5:2 (2:1)
    Ne 01.09. 10:30 Osek B - Hrobčice 3:4 (1:4)
    Ne 01.09. 17:00 Hrob B - Oldřichov B 2:9 (0:2)

    3.kolo

    So 07.09. 15:00 Oldřichov B - Měrunice 6:1 (3:0)
    So 07.09. 15:00 Hrobčice - Hrob B 6:0 (3:0)
    So 07.09. 15:00 Křemýž - Osek B 1:5 (1:2)
    So 07.09. 17:00 Suché - Bořislav 3:4 (2:3)
    So 07.09. 17:00 SK Dubí - Kladruby 0:3 (0:1)
    Ne 08.09. 10:00 Suché B - Modlany B 0:7 (0:4)
    Ne 08.09. 14:00 Ohníč B - Hrobčice B 3:3 (2:2)

    4.kolo

    So 14.09. 11:00 Hrobčice B - Oldřichov B 3:1 (2:1)
    So 14.09. 14:00 Měrunice - Hrobčice 2:4 (2:2)
    So 14.09. 14:30 Modlany B - Kladruby 2:1 (0:0)
    So 14.09. 17:00 Bořislav - Ohníč B 7:1 (4:1)
    Ne 15.09. 10:00 Suché B - Suché 6:2 (3:0)
    Ne 15.09. 10:30 Osek B - SK Dubí 1:1 (1:0)
    Ne 15.09. 17:00 Hrob B - Křemýž 5:2 (4:0)

    5.kolo

    So 21.09. 15:00 Hrobčice - Hrobčice B 6:1 (3:1)
    So 21.09. 15:00 Křemýž - Měrunice 2:2
    So 21.09. 16:30 Suché - Modlany B 0:3
    So 21.09. 16:30 Kladruby - Osek B 3:1 (2:1)
    Ne 22.09. 14:00 Ohníč B - Suché B 5:1 (4:0)
    Ne 22.09. 15:00 Oldřichov B - Bořislav 4:4 (1:1)
    Ne 22.09. 16:30 SK Dubí - Hrob B 6:5

    6.kolo

    So 28.09. 11:00 Hrobčice B - Křemýž 3:2 (2:1)
    So 28.09. 14:00 Měrunice - SK Dubí 0:2 (0:1)
    So 28.09. 14:30 Modlany B - Osek B 1:1 (0:1)
    So 28.09. 16:30 Bořislav - Hrobčice 1:5 (1:1)
    So 28.09. 16:30 Suché - Ohníč B 1:2 (0:2)
    Ne 29.09. 10:00 Suché B - Oldřichov B 0:3 (0:2)
    Ne 29.09. 16:30 Hrob B - Kladruby 0:6 (0:3)

    7.kolo

    So 05.10. 15:00 Hrobčice - Suché B 6:1 (1:1)
    So 05.10. 15:00 Křemýž - Bořislav 4:1 (4:0)
    So 05.10. 16:00 Kladruby - Měrunice 9:1 (6:0)
    Ne 06.10. 10:30 Osek B - Hrob B 2:5 (1:2)
    Ne 06.10. 14:00 Ohníč B - Modlany B 1:1 (1:0)
    Ne 06.10. 15:00 Oldřichov B - Suché 1:0 (0:0)
    Ne 06.10. 16:00 SK Dubí - Hrobčice B 1:2 (0:1)

    8.kolo

    So 12.10. 11:00 Hrobčice B - Kladruby 1:4 (0:1)
    So 12.10. 14:00 Měrunice - Osek B 6:3 (3:2)
    So 12.10. 14:30 Modlany B - Hrob B 6:0
    So 12.10. 16:00 Bořislav - SK Dubí 3:1 (2:1)
    So 12.10. 16:00 Suché - Hrobčice 0:3 (0:0)
    Ne 13.10. 10:00 Suché B - Křemýž 3:2 (3:1)
    Ne 13.10. 14:00 Ohníč B - Oldřichov B 4:1 (2:0)

    9.kolo

    So 19.10. 15:00 Hrobčice - Ohníč B 2:0 (0:0)
    So 19.10. 15:00 Křemýž - Suché 0:0 (0:0)
    So 19.10. 15:30 Kladruby - Bořislav 1:1 (1:1)
    Ne 20.10. 10:30 Osek B - Hrobčice B 3:4 (1:1)
    Ne 20.10. 15:00 Oldřichov B - Modlany B 6:3 (4:1)
    Ne 20.10. 15:30 SK Dubí - Suché B 0:0 (0:0)
    Ne 20.10. 15:30 Hrob B - Měrunice 11:3 (3:1)

    10.kolo

    So 26.10. 11:00 Hrobčice B - Hrob B 3:0k
    So 26.10. 14:30 Modlany B - Měrunice 3:0k
    So 26.10. 15:30 Bořislav - Osek B 7:0 (5:0)
    So 26.10. 15:30 Suché - SK Dubí 2:4 (2:2)
    Ne 27.10. 10:00 Suché B - Kladruby 2:2 (1:2)
    Ne 27.10. 14:00 Ohníč B - Křemýž 7:2 (3:1)
    Ne 27.10. 15:00 Oldřichov B - Hrobčice 1:2 (0:2)

    11.kolo

    So 02.11. 14:00 Hrobčice - Modlany B 2:2 (1:1)
    So 02.11. 14:00 Kladruby - Suché 6:1 (5:0)
    So 02.11. 14:00 Měrunice - Hrobčice B 1:2 (1:1)
    So 02.11. 15:00 Křemýž - Oldřichov B 2:4 (1:2)
    Ne 03.11. 10:30 Osek B - Suché B 5:4 (1:4)
    Ne 03.11. 14:00 SK Dubí - Ohníč B 6:2
    Ne 03.11. 14:00 Hrob B - Bořislav 2:2 (0:1)

    12.kolo

    So 09.11. 14:00 Modlany B - Hrobčice B 7:1 (4:0)
    So 09.11. 14:00 Bořislav - Měrunice 3:2 (1:2)
    So 09.11. 14:00 Suché - Osek B 7:2 (2:1)
    So 09.11. 14:00 Hrobčice - Křemýž 7:2 (6:1)
    Ne 10.11. 10:00 Suché B - Hrob B 5:2 (2:0)
    Ne 10.11. 14:00 Ohníč B - Kladruby 2:2 (1:0)
    Ne 10.11. 14:00 Oldřichov B - SK Dubí 5:2 (3:0)

    13.kolo

    So 16.11. 11:00 Hrobčice B - Bořislav 0:2 (0:0)
    So 16.11. 13:30 Kladruby - Oldřichov B 1:2 (1:1)
    So 16.11. 14:00 Měrunice - Suché B 6:1 (3:1)
    So 16.11. 15:00 Křemýž - Modlany B 2:3 (0:2)
    Ne 17.11. 10:30 Osek B - Ohníč B 4:0 (2:0)
    Ne 17.11. 13:30 SK Dubí - Hrobčice 1:4 (1:0)
    Ne 17.11. 13:30 Hrob B - Suché 1:2 (1:1)

    14.kolo

    So 22.03. 00:00 SK Dubí - Křemýž 1:3
    So 22.03. 00:00 Kladruby - Hrobčice 0:3
    So 22.03. 00:00 Osek B - Oldřichov B 6:2 (2:2)
    So 22.03. 00:00 Hrob B - Ohníč B 2:3
    So 22.03. 00:00 Měrunice - Suché 1:3 (0:2)
    So 22.03. 00:00 Hrobčice B - Suché B 2:1 (2:1)
    So 22.03. 00:00 Modlany B - Bořislav 7:0 (3:0)

    15.kolo

    So 29.03. 00:00 Oldřichov B - Hrob B 4:6 (3:1)
    So 29.03. 00:00 Hrobčice - Osek B 5:2 (1:1)
    So 29.03. 00:00 Křemýž - Kladruby 4:1 (4:0)
    So 29.03. 00:00 SK Dubí - Modlany B 0:0 (0:0)
    So 29.03. 00:00 Suché B - Bořislav 3:1 (1:1)
    So 29.03. 00:00 Suché - Hrobčice B 1:6 (1:4)
    So 29.03. 00:00 Ohníč B - Měrunice 4:0 (2:0)

    16.kolo

    So 05.04. 00:00 Kladruby - SK Dubí 3:1 (3:0)
    So 05.04. 00:00 Osek B - Křemýž 1:4 (0:2)
    So 05.04. 00:00 Hrob B - Hrobčice 2:4 (1:1)
    So 05.04. 00:00 Měrunice - Oldřichov B 1:6 (0:4)
    So 05.04. 00:00 Hrobčice B - Ohníč B 3:0 (1:0)
    So 05.04. 00:00 Bořislav - Suché 2:1 (0:0)
    So 05.04. 00:00 Modlany B - Suché B 5:5 (4:0)

    17.kolo

    So 12.04. 00:00 Kladruby - Modlany B 3:1 (2:1)
    So 12.04. 00:00 SK Dubí - Osek B 1:0 (1:0)
    So 12.04. 00:00 Křemýž - Hrob B 3:0 (1:0)
    So 12.04. 00:00 Hrobčice - Měrunice 7:4
    So 12.04. 00:00 Oldřichov B - Hrobčice B 3:0 (2:0)
    So 12.04. 00:00 Ohníč B - Bořislav 1:2 (0:0)
    So 12.04. 00:00 Suché - Suché B 1:5 (1:3)

    18.kolo

    So 19.04. 00:00 Modlany B - Suché 3:1 (0:1)
    So 19.04. 00:00 Suché B - Ohníč B 6:2 (3:1)
    So 19.04. 00:00 Bořislav - Oldřichov B 2:2 (2:2)
    So 19.04. 00:00 Měrunice - Křemýž 0:3 (0:1)
    So 19.04. 00:00 Hrob B - SK Dubí 2:1 (1:1)
    So 19.04. 00:00 Osek B - Kladruby 0:5 (0:3)
    St 07.05. 17:30 Hrobčice B - Hrobčice 0:3 (0:1)

    19.kolo

    So 26.04. 00:00 Osek B - Modlany B 5:1 (1:1)
    So 26.04. 00:00 Kladruby - Hrob B 6:1 (2:1)
    So 26.04. 00:00 SK Dubí - Měrunice 3:2 (2:1)
    So 26.04. 00:00 Křemýž - Hrobčice B 2:3 (1:0)
    So 26.04. 00:00 Hrobčice - Bořislav 8:0 (2:0)
    So 26.04. 00:00 Oldřichov B - Suché B 7:1 (5:0)
    So 26.04. 00:00 Ohníč B - Suché 0:2 (0:1)

    20.kolo

    So 03.05. 00:00 Modlany B - Ohníč B 10:0 (4:0)
    So 03.05. 00:00 Suché - Oldřichov B 2:5 (1:3)
    So 03.05. 00:00 Suché B - Hrobčice 1:5 (1:3)
    So 03.05. 00:00 Bořislav - Křemýž 2:1 (2:1)
    So 03.05. 00:00 Hrobčice B - SK Dubí 2:1 (1:1)
    So 03.05. 00:00 Měrunice - Kladruby 2:5 (1:2)
    So 03.05. 00:00 Hrob B - Osek B 5:5 (3:1)

    21.kolo

    So 10.05. 00:00 Hrob B - Modlany B 2:4 (0:2)
    So 10.05. 00:00 Osek B - Měrunice 5:2 (3:1)
    So 10.05. 00:00 Kladruby - Hrobčice B 0:1 (0:0)
    So 10.05. 00:00 SK Dubí - Bořislav 4:2 (4:2)
    So 10.05. 00:00 Křemýž - Suché B 0k:3
    So 10.05. 00:00 Hrobčice - Suché 3:0 (0:0)
    So 10.05. 00:00 Oldřichov B - Ohníč B 5:2 (3:0)

    22.kolo

    So 17.05. 00:00 Modlany B - Oldřichov B 4:1 (2:1)
    So 17.05. 00:00 Ohníč B - Hrobčice 2:4 (1:2)
    So 17.05. 00:00 Suché - Křemýž 1:2 (1:2)
    So 17.05. 00:00 Suché B - SK Dubí 4:3 (3:2)
    So 17.05. 00:00 Bořislav - Kladruby 1:2 (0:1)
    So 17.05. 00:00 Hrobčice B - Osek B 2:2 (1:1)
    So 17.05. 00:00 Měrunice - Hrob B 3:4 (3:3)

    23.kolo

    So 24.05. 15:00 Hrobčice - Oldřichov B 1:7 (1:3)
    So 24.05. 17:00 Měrunice - Modlany B 6:3 (3:1)
    So 24.05. 17:00 Hrob B - Hrobčice B 1:0 (0:0)
    So 24.05. 17:00 Kladruby - Suché B 2:1 (1:1)
    Ne 25.05. 10:30 Osek B - Bořislav 2:4 (1:1)
    Ne 25.05. 15:00 Křemýž - Ohníč B 3:5 (1:3)
    Ne 25.05. 17:00 SK Dubí - Suché 2:2 (1:0)

    24.kolo

    30.05. 18:00 Suché - Kladruby 1:4 (0:1)
    So 31.05. 14:00 Hrobčice B - Měrunice 3:2 (1:1)
    So 31.05. 15:00 Oldřichov B - Křemýž 9:4 (3:2)
    So 31.05. 17:00 Bořislav - Hrob B 8:2 (5:1)
    Ne 01.06. 10:00 Suché B - Osek B 4:10 (2:4)
    Ne 01.06. 14:00 Ohníč B - SK Dubí 2:2
    Ne 01.06. 17:00 Modlany B - Hrobčice 4:6 (3:2)

    25.kolo

    Čt 29.05. 18:00 SK Dubí - Oldřichov B 1:1 (1:1)
    So 07.06. 14:00 Měrunice - Bořislav 10:1 (6:0)
    So 07.06. 15:00 Křemýž - Hrobčice 0:0
    So 07.06. 17:00 Hrob B - Suché B 0:2 (0:0)
    So 07.06. 17:00 Kladruby - Ohníč B 2:1 (1:0)
    Ne 08.06. 10:30 Osek B - Suché 1:0 (0:0)
    Ne 08.06. 17:00 Hrobčice B - Modlany B 6:0 (2:0)

    26.kolo

    So 14.06. 00:00 Modlany B - Křemýž 2:5 (2:1)
    So 14.06. 00:00 Hrobčice - SK Dubí 6:0 (1:0)
    So 14.06. 00:00 Oldřichov B - Kladruby 1:2 (1:1)
    So 14.06. 00:00 Ohníč B - Osek B 3:1 (0:1)
    So 14.06. 00:00 Suché - Hrob B 3:2 (2:1)
    So 14.06. 00:00 Suché B - Měrunice 10:0 (6:0)
    So 14.06. 00:00 Bořislav - Hrobčice B 5:6 (1:2)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 22 3 1 108:38 69
    2. 26 17 4 5 82:35 55
    3. 26 15 3 8 97:58 48
    4. 26 15 2 9 60:57 47
    5. 26 13 5 8 87:58 44
    6. 26 13 4 9 74:75 43
    7. 26 11 3 12 75:86 36
    8. 26 9 5 12 61:76 32
    9. 26 9 4 13 72:82 31
    10. 26 8 6 12 50:62 30
    11. 26 8 3 15 59:81 27
    12. 26 7 3 16 65:101 24
    13. 26 7 2 17 43:69 23
    14. 26 4 1 21 59:114 13