Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 17. června 2019
svátek má Adolf.
Hlavní menu
  • ID: 802
  • Návštěvy: 19/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Břeclav  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2385
    Týden:
    19
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 13.08. 00:00 V. Pavlovice B - Nikolčice 2:5
    So 13.08. 00:00 V. Němčice - Pohořelice 0:3
    So 13.08. 00:00 Bořetice - Hustopeče 1:2
    So 13.08. 00:00 Bavory - Strachotín 2:0
    So 13.08. 00:00 Rakvice - Křepice 1:3
    So 13.08. 00:00 Březí - Vranovice 1:3
    So 13.08. 00:00 Břeclav B - Dolní Dunajovice 6:0

    2.kolo

    So 20.08. 00:00 Nikolčice - Dolní Dunajovice 4:1
    So 20.08. 00:00 Vranovice - Břeclav B 2:1
    So 20.08. 00:00 Křepice - Březí 5:2
    So 20.08. 00:00 Strachotín - Rakvice 2:0
    So 20.08. 00:00 Hustopeče - Bavory 1:3
    So 20.08. 00:00 Pohořelice - Bořetice 2:1
    So 20.08. 00:00 V. Pavlovice B - V. Němčice 8:0

    3.kolo

    So 27.08. 00:00 V. Němčice - Nikolčice 1:2
    So 27.08. 00:00 Bořetice - V. Pavlovice B 1:0
    So 27.08. 00:00 Bavory - Pohořelice 3:1
    So 27.08. 00:00 Rakvice - Hustopeče 1:0
    So 27.08. 00:00 Březí - Strachotín 2:1
    So 27.08. 00:00 Břeclav B - Křepice 3:1
    So 27.08. 00:00 Dolní Dunajovice - Vranovice 9:0

    4.kolo

    So 03.09. 00:00 Nikolčice - Vranovice 1:0
    So 03.09. 00:00 Křepice - Dolní Dunajovice 1:3
    So 03.09. 00:00 Strachotín - Břeclav B 0:4
    So 03.09. 00:00 Hustopeče - Březí 2:3
    So 03.09. 00:00 Pohořelice - Rakvice 6:2
    So 03.09. 00:00 V. Pavlovice B - Bavory 1:3
    So 03.09. 00:00 V. Němčice - Bořetice 2:2

    5.kolo

    So 10.09. 00:00 Bořetice - Nikolčice 0:1
    So 10.09. 00:00 Bavory - V. Němčice 3:0
    So 10.09. 00:00 Rakvice - V. Pavlovice B 4:1
    So 10.09. 00:00 Březí - Pohořelice 2:0
    So 10.09. 00:00 Břeclav B - Hustopeče 0:0 (0:0)
    So 10.09. 00:00 Dolní Dunajovice - Strachotín 2:2
    So 10.09. 00:00 Vranovice - Křepice 1:6

    6.kolo

    So 17.09. 00:00 Nikolčice - Křepice 1:1
    So 17.09. 00:00 Strachotín - Vranovice 6:2
    So 17.09. 00:00 Hustopeče - Dolní Dunajovice 2:3
    So 17.09. 00:00 Pohořelice - Břeclav B 0:4
    So 17.09. 00:00 V. Pavlovice B - Březí 0:1
    So 17.09. 00:00 V. Němčice - Rakvice 0:0 (0:0)
    So 17.09. 00:00 Bořetice - Bavory 1:1

    7.kolo

    So 24.09. 00:00 Bavory - Nikolčice 5:0
    So 24.09. 00:00 Rakvice - Bořetice 3:2
    So 24.09. 00:00 Březí - V. Němčice 5:2
    So 24.09. 00:00 Břeclav B - V. Pavlovice B 1:1
    So 24.09. 00:00 Dolní Dunajovice - Pohořelice 3:1
    So 24.09. 00:00 Vranovice - Hustopeče 1:4
    So 24.09. 00:00 Křepice - Strachotín 4:2

    8.kolo

    So 01.10. 00:00 Nikolčice - Strachotín 2:1
    So 01.10. 00:00 Hustopeče - Křepice 0:6
    So 01.10. 00:00 Pohořelice - Vranovice 0:0 (0:0)
    So 01.10. 00:00 V. Pavlovice B - Dolní Dunajovice 2:2
    So 01.10. 00:00 V. Němčice - Břeclav B 0:4
    So 01.10. 00:00 Bořetice - Březí 2:2
    So 01.10. 00:00 Bavory - Rakvice 1:1

    9.kolo

    So 08.10. 00:00 Rakvice - Nikolčice 1:3
    So 08.10. 00:00 Březí - Bavory 0:5
    So 08.10. 00:00 Břeclav B - Bořetice 4:1
    So 08.10. 00:00 Dolní Dunajovice - V. Němčice 4:0
    So 08.10. 00:00 Vranovice - V. Pavlovice B 5:1
    So 08.10. 00:00 Křepice - Pohořelice 2:2
    So 08.10. 00:00 Strachotín - Hustopeče 3:0

    10.kolo

    So 15.10. 00:00 Nikolčice - Hustopeče 1:1
    So 15.10. 00:00 Pohořelice - Strachotín 2:0
    So 15.10. 00:00 V. Pavlovice B - Křepice 3:1
    So 15.10. 00:00 V. Němčice - Vranovice 2:1
    So 15.10. 00:00 Bořetice - Dolní Dunajovice 1:2
    So 15.10. 00:00 Bavory - Břeclav B 1:2
    So 15.10. 00:00 Rakvice - Březí 1:0

    11.kolo

    So 22.10. 00:00 Březí - Nikolčice 0:2
    So 22.10. 00:00 Břeclav B - Rakvice 2:1
    So 22.10. 00:00 Dolní Dunajovice - Bavory 0:1
    So 22.10. 00:00 Vranovice - Bořetice 4:2
    So 22.10. 00:00 Křepice - V. Němčice 7:2
    So 22.10. 00:00 Strachotín - V. Pavlovice B 3:1
    So 22.10. 00:00 Hustopeče - Pohořelice 3:0

    12.kolo

    So 29.10. 00:00 Nikolčice - Pohořelice 4:1
    So 29.10. 00:00 V. Pavlovice B - Hustopeče 1:1
    So 29.10. 00:00 V. Němčice - Strachotín 0:2
    So 29.10. 00:00 Bořetice - Křepice 1:5
    So 29.10. 00:00 Bavory - Vranovice 8:0
    So 29.10. 00:00 Rakvice - Dolní Dunajovice 3:1
    So 29.10. 00:00 Březí - Břeclav B 2:0

    13.kolo

    So 05.11. 00:00 Břeclav B - Nikolčice 0:0 (0:0)
    So 05.11. 00:00 Dolní Dunajovice - Březí 4:2
    So 05.11. 00:00 Vranovice - Rakvice 0:1
    So 05.11. 00:00 Křepice - Bavory 1:2
    So 05.11. 00:00 Strachotín - Bořetice 5:0
    So 05.11. 00:00 Hustopeče - V. Němčice 2:2
    So 05.11. 00:00 Pohořelice - V. Pavlovice B 4:1

    17.kolo

    Ne 02.04. 16:00 Březí - Hustopeče 2:4
    Ne 02.04. 16:00 Rakvice - Pohořelice 3:2
    Ne 02.04. 16:00 Bořetice - V. Němčice 0:0 (0:0)
    St 26.04. 18:00 Břeclav B - Strachotín 1:1
    Po 01.05. 16:30 Vranovice - Nikolčice 1:0
    Po 01.05. 16:30 Bavory - V. Pavlovice B 2:0
    05.05. 18:00 Dolní Dunajovice - Křepice 2:0

    18.kolo

    Ne 09.04. 10:00 V. Pavlovice B - Rakvice 0:3
    Ne 09.04. 16:00 Nikolčice - Bořetice 0:2
    Ne 09.04. 16:00 V. Němčice - Bavory 0:2
    Ne 09.04. 16:00 Pohořelice - Březí 1:0 (0:0)
    Ne 09.04. 16:00 Hustopeče - Břeclav B 4:1
    Ne 09.04. 16:00 Strachotín - Dolní Dunajovice 3:2
    Ne 09.04. 16:00 Křepice - Vranovice 4:1

    19.kolo

    Ne 16.04. 10:30 Břeclav B - Pohořelice 2:3
    Ne 16.04. 16:30 Křepice - Nikolčice 1:1
    Ne 16.04. 16:30 Vranovice - Strachotín 1:2
    Ne 16.04. 16:30 Dolní Dunajovice - Hustopeče 2:1
    Ne 16.04. 16:30 Březí - V. Pavlovice B 3:0
    Ne 16.04. 16:30 Rakvice - V. Němčice 0:3
    Ne 16.04. 16:30 Bavory - Bořetice 6:0

    20.kolo

    Ne 23.04. 10:00 V. Pavlovice B - Břeclav B 2:7
    Ne 23.04. 16:30 Nikolčice - Bavory 0:4
    Ne 23.04. 16:30 Bořetice - Rakvice 0:4
    Ne 23.04. 16:30 V. Němčice - Březí 0:0 (0:0)
    Ne 23.04. 16:30 Pohořelice - Dolní Dunajovice 0:1
    Ne 23.04. 16:30 Hustopeče - Vranovice 0:0 (0:0)
    Ne 23.04. 16:30 Strachotín - Křepice 4:1

    21.kolo

    So 29.04. 16:30 Křepice - Hustopeče 1:1
    So 29.04. 16:30 Vranovice - Pohořelice 2:1
    So 29.04. 16:30 Dolní Dunajovice - V. Pavlovice B 4:7
    So 29.04. 16:30 Rakvice - Bavory 2:1
    Ne 30.04. 10:30 Břeclav B - V. Němčice 2:1
    Ne 30.04. 16:30 Strachotín - Nikolčice 6:0
    Ne 30.04. 16:30 Březí - Bořetice 6:1

    22.kolo

    Ne 07.05. 10:00 V. Pavlovice B - Vranovice 2:0
    Ne 07.05. 16:30 Nikolčice - Rakvice 3:3
    Ne 07.05. 16:30 Bavory - Březí 3:1
    Ne 07.05. 16:30 Bořetice - Břeclav B 0:1
    Ne 07.05. 16:30 V. Němčice - Dolní Dunajovice 3:1
    Ne 07.05. 16:30 Pohořelice - Křepice 5:3
    Ne 07.05. 16:30 Hustopeče - Strachotín 2:3

    23.kolo

    Ne 14.05. 10:30 Břeclav B - Bavory 0:2
    Ne 14.05. 16:30 Hustopeče - Nikolčice 2:1
    Ne 14.05. 16:30 Strachotín - Pohořelice 4:1
    Ne 14.05. 16:30 Křepice - V. Pavlovice B 1:2
    Ne 14.05. 16:30 Vranovice - V. Němčice 1:1
    Ne 14.05. 16:30 Dolní Dunajovice - Bořetice 4:0
    Ne 14.05. 16:30 Březí - Rakvice 0:4

    24.kolo

    So 20.05. 16:30 V. Pavlovice B - Strachotín 3:1
    Ne 21.05. 16:30 Nikolčice - Březí 2:2
    Ne 21.05. 16:30 Rakvice - Břeclav B 2:1
    Ne 21.05. 16:30 Bavory - Dolní Dunajovice 7:0
    Ne 21.05. 16:30 Bořetice - Vranovice 5:1
    Ne 21.05. 16:30 V. Němčice - Křepice 1:1
    Ne 21.05. 16:30 Pohořelice - Hustopeče 2:1

    14.kolo

    12.05. 18:00 Křepice - Rakvice 0:4
    St 24.05. 18:00 Nikolčice - V. Pavlovice B 0:2 (0:0)
    St 24.05. 18:00 Pohořelice - V. Němčice 6:2
    St 24.05. 18:00 Hustopeče - Bořetice 1:2
    St 24.05. 18:00 Strachotín - Bavory 1:1
    St 24.05. 18:00 Vranovice - Březí 1:1
    St 24.05. 18:00 Dolní Dunajovice - Břeclav B 4:1

    25.kolo

    Ne 28.05. 10:30 Břeclav B - Březí 4:3
    Ne 28.05. 16:30 Pohořelice - Nikolčice 2:0
    Ne 28.05. 16:30 Hustopeče - V. Pavlovice B 1:1
    Ne 28.05. 16:30 Strachotín - V. Němčice 3:3
    Ne 28.05. 16:30 Křepice - Bořetice 2:0
    Ne 28.05. 16:30 Vranovice - Bavory 0:1
    Ne 28.05. 16:30 Dolní Dunajovice - Rakvice 1:2

    16.kolo

    26.05. 18:00 Křepice - Břeclav B 0:4
    St 31.05. 18:00 Nikolčice - V. Němčice 5:3
    St 31.05. 18:00 V. Pavlovice B - Bořetice 0:1 (0:1)
    St 31.05. 18:00 Pohořelice - Bavory 1:5
    St 31.05. 18:00 Strachotín - Březí 2:0
    St 31.05. 18:00 Vranovice - Dolní Dunajovice 3:2
    02.06. 18:00 Hustopeče - Rakvice 3:2

    26.kolo

    Ne 04.06. 10:00 V. Pavlovice B - Pohořelice 4:1 (3:1)
    Ne 04.06. 16:30 Nikolčice - Břeclav B 2:1
    Ne 04.06. 16:30 Březí - Dolní Dunajovice 1:1
    Ne 04.06. 16:30 Rakvice - Vranovice 6:1 (3:0)
    Ne 04.06. 16:30 Bavory - Křepice 10:0
    Ne 04.06. 16:30 Bořetice - Strachotín 4:2
    Ne 04.06. 16:30 V. Němčice - Hustopeče 1:3

    15.kolo

    Ne 11.06. 10:30 Břeclav B - Vranovice 2:1
    Ne 11.06. 16:30 Dolní Dunajovice - Nikolčice 7:1
    Ne 11.06. 16:30 Březí - Křepice 5:2
    Ne 11.06. 16:30 Rakvice - Strachotín 3:2
    Ne 11.06. 16:30 Bavory - Hustopeče 7:1
    Ne 11.06. 16:30 Bořetice - Pohořelice 3:2
    Ne 11.06. 16:30 V. Němčice - V. Pavlovice B 3:3
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 21 3 2 89:14 66
    2. 26 16 3 7 57:38 51
    3. 26 14 4 8 58:34 46
    4. 26 13 4 9 61:43 43
    5. 26 13 3 10 65:54 42
    6. 26 11 6 9 41:50 39
    7. 26 11 2 13 49:55 35
    8. 26 9 5 12 59:63 32
    9. 26 9 5 12 46:52 32
    10. 26 8 7 11 42:50 31
    11. 26 8 5 13 48:58 29
    12. 26 7 4 15 33:62 25
    13. 26 7 4 15 32:69 25
    14. 26 3 9 14 32:70 18