Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 18. listopadu 2019
svátek má Romana.
Hlavní menu
  • ID: 8
  • Návštěvy: 24/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4941
    Týden:
    24
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 14.08. 10:15 Prostějov - Rousínov 5:3 (2:2)
    Ne 15.08. 10:15 Kyjov - Jihlava B 2:4 (1:1)
    Ne 15.08. 10:15 Slavičín - Horka n.M. 5:3 (2:0)
    Ne 15.08. 16:30 Ždírec n.D. - Břeclav 0:2 (0:2)
    Ne 15.08. 16:30 Hrušovany - Lipník n. B. 1:3 (0:1)
    Ne 15.08. 16:30 Mutěnice - Brumov 5:1 (3:0)
    Ne 15.08. 16:30 Žďár n.Sázavou - Vyškov 2:2 (1:0)
    Ne 15.08. 16:30 Třebíč - Napajedla 3:1 (3:1)

    2.kolo

    So 21.08. 10:15 Jihlava B - Slavičín 2:1 (0:0)
    So 21.08. 16:30 Břeclav - Napajedla 0:3 (0:1)
    So 21.08. 16:30 Horka n.M. - Mutěnice 4:1 (3:1)
    So 21.08. 16:30 Lipník n. B. - Kyjov 0:0 (0:0)
    Ne 22.08. 10:15 Rousínov - Třebíč 1:1 (0:1)
    Ne 22.08. 10:15 Brumov - Žďár n.Sázavou 3:0 (1:0)
    Ne 22.08. 16:30 Vyškov - Prostějov 0:1 (0:0)
    Ne 22.08. 16:30 Ždírec n.D. - Hrušovany 1:4 (1:0)

    3.kolo

    So 28.08. 10:15 Prostějov - Brumov 0:1 (0:1)
    So 28.08. 16:30 Napajedla - Rousínov 4:1 (3:0)
    Ne 29.08. 10:15 Kyjov - Ždírec n.D. 2:1 (0:0)
    Ne 29.08. 10:15 Slavičín - Lipník n. B. 4:2 (1:1)
    Ne 29.08. 16:30 Hrušovany - Břeclav 0:0 (0:0)
    Ne 29.08. 16:30 Mutěnice - Jihlava B 1:2 (1:1)
    Ne 29.08. 16:30 Žďár n.Sázavou - Horka n.M. 4:1 (0:0)
    Ne 29.08. 16:30 Třebíč - Vyškov 2:0 (1:0)

    4.kolo

    So 04.09. 10:15 Jihlava B - Žďár n.Sázavou 3:1 (2:0)
    So 04.09. 16:30 Břeclav - Rousínov 1:1 (0:1)
    So 04.09. 16:30 Horka n.M. - Prostějov 2:2 (1:1)
    So 04.09. 16:30 Lipník n. B. - Mutěnice 1:0 (1:0)
    Ne 05.09. 10:15 Brumov - Třebíč 4:1 (1:0)
    Ne 05.09. 16:30 Vyškov - Napajedla 0:4 (0:3)
    Ne 05.09. 16:30 Ždírec n.D. - Slavičín 0:1 (0:0)
    Ne 05.09. 16:30 Hrušovany - Kyjov 3:2 (2:0)

    15.kolo

    St 08.09. 16:30 Třebíč - Břeclav 3:0 (2:0)
    St 08.09. 16:30 Napajedla - Prostějov 3:0 (0:0)
    St 08.09. 16:30 Rousínov - Žďár n.Sázavou 4:2 (1:1)
    St 08.09. 16:30 Vyškov - Mutěnice 1:3 (0:2)
    St 08.09. 16:30 Brumov - Slavičín 0:1 (0:0)
    St 08.09. 16:30 Horka n.M. - Kyjov 2:2 (1:1)
    St 08.09. 16:30 Jihlava B - Hrušovany 5:1 (0:1)
    St 08.09. 16:30 Lipník n. B. - Ždírec n.D. 0:0 (0:0)

    5.kolo

    So 11.09. 10:15 Prostějov - Jihlava B 1:2 (0:0)
    So 11.09. 16:30 Napajedla - Brumov 4:0 (3:0)
    Ne 12.09. 10:15 Kyjov - Břeclav 5:1 (2:1)
    Ne 12.09. 10:15 Slavičín - Hrušovany 1:1 (0:0)
    Ne 12.09. 10:15 Rousínov - Vyškov 0:2 (0:0)
    Ne 12.09. 16:30 Mutěnice - Ždírec n.D. 2:1 (1:0)
    Ne 12.09. 16:30 Žďár n.Sázavou - Lipník n. B. 0:0 (0:0)
    Ne 12.09. 16:30 Třebíč - Horka n.M. 1:1 (0:0)

    6.kolo

    So 18.09. 16:00 Břeclav - Vyškov 1:0 (1:0)
    So 18.09. 16:00 Horka n.M. - Napajedla 1:0 (0:0)
    So 18.09. 16:00 Lipník n. B. - Prostějov 0:1 (0:0)
    So 18.09. 16:00 Hrušovany - Mutěnice 1:1 (0:1)
    Ne 19.09. 10:15 Brumov - Rousínov 0:1 (0:1)
    Ne 19.09. 10:15 Kyjov - Slavičín 2:2 (1:1)
    Ne 19.09. 16:00 Jihlava B - Třebíč 3:0 (1:0)
    Ne 19.09. 16:00 Ždírec n.D. - Žďár n.Sázavou 2:1 (1:0)

    7.kolo

    So 25.09. 10:15 Prostějov - Ždírec n.D. 0:3 (0:2)
    So 25.09. 16:00 Napajedla - Jihlava B 2:4 (2:2)
    So 25.09. 16:00 Vyškov - Brumov 2:2 (0:1)
    Ne 26.09. 10:15 Slavičín - Břeclav 0:0 (0:0)
    Ne 26.09. 10:15 Rousínov - Horka n.M. 0:2 (0:1)
    Ne 26.09. 16:00 Mutěnice - Kyjov 3:1 (1:1)
    Ne 26.09. 16:00 Žďár n.Sázavou - Hrušovany 0:4 (0:2)
    Ne 26.09. 16:00 Třebíč - Lipník n. B. 2:0 (0:0)

    8.kolo

    So 02.10. 10:15 Jihlava B - Rousínov 6:0 (2:0)
    So 02.10. 15:30 Břeclav - Brumov 2:2 (1:1)
    So 02.10. 15:30 Horka n.M. - Vyškov 0:1 (0:1)
    So 02.10. 15:30 Lipník n. B. - Napajedla 1:2 (0:1)
    Ne 03.10. 10:15 Kyjov - Žďár n.Sázavou 3:2 (2:1)
    Ne 03.10. 10:15 Slavičín - Mutěnice 4:1 (1:1)
    Ne 03.10. 15:30 Ždírec n.D. - Třebíč 2:3 (0:0)
    Ne 03.10. 15:30 Hrušovany - Prostějov 1:0 (0:0)

    9.kolo

    So 09.10. 10:15 Prostějov - Kyjov 4:1 (2:1)
    So 09.10. 10:15 Napajedla - Ždírec n.D. 2:1 (1:1)
    Ne 10.10. 10:15 Rousínov - Lipník n. B. 3:3 (1:1)
    Ne 10.10. 10:15 Brumov - Horka n.M. 0:1 (0:1)
    Ne 10.10. 15:30 Mutěnice - Břeclav 3:4 (2:2)
    Ne 10.10. 15:30 Žďár n.Sázavou - Slavičín 2:1 (1:0)
    Ne 10.10. 15:30 Třebíč - Hrušovany 2:1 (0:1)
    Ne 10.10. 15:30 Vyškov - Jihlava B 4:0 (1:0)

    10.kolo

    So 16.10. 10:15 Jihlava B - Brumov 12:0 (6:0)
    So 16.10. 15:00 Břeclav - Horka n.M. 1:2 (0:0)
    Ne 17.10. 10:15 Slavičín - Prostějov 4:2 (0:1)
    Ne 17.10. 15:00 Mutěnice - Žďár n.Sázavou 1:3 (1:1)
    Čt 28.10. 10:15 Kyjov - Třebíč 2:1 (2:1)
    Čt 28.10. 14:30 Lipník n. B. - Vyškov 0:1 (0:0)
    Čt 28.10. 14:30 Ždírec n.D. - Rousínov 2:1 (1:1)
    Čt 28.10. 14:30 Hrušovany - Napajedla 2:1 (2:0)

    11.kolo

    So 23.10. 10:15 Prostějov - Mutěnice 0:1 (0:0)
    So 23.10. 15:00 Napajedla - Kyjov 2:1 (1:0)
    So 23.10. 15:00 Horka n.M. - Jihlava B 4:3 (0:2)
    Ne 24.10. 10:15 Rousínov - Hrušovany 1:6 (1:3)
    Ne 24.10. 10:15 Brumov - Lipník n. B. 4:0 (2:0)
    Ne 24.10. 15:00 Žďár n.Sázavou - Břeclav 2:2 (2:1)
    Ne 24.10. 15:00 Třebíč - Slavičín 1:0 (1:0)
    Ne 24.10. 15:00 Vyškov - Ždírec n.D. 2:1 (0:1)

    12.kolo

    So 30.10. 14:00 Břeclav - Jihlava B 4:3 (1:2)
    Ne 31.10. 10:00 Lipník n. B. - Horka n.M. 0:1 (0:0)
    Ne 31.10. 10:15 Kyjov - Rousínov 4:1 (2:0)
    Ne 31.10. 10:15 Slavičín - Napajedla 0:1 (0:0)
    Ne 31.10. 14:00 Ždírec n.D. - Brumov 2:1 (1:0)
    Ne 31.10. 14:00 Hrušovany - Vyškov 1:1 (0:0)
    Ne 31.10. 14:00 Mutěnice - Třebíč 2:2 (1:0)
    Ne 31.10. 14:00 Žďár n.Sázavou - Prostějov 0:0 (0:0)

    13.kolo

    So 06.11. 10:15 Prostějov - Břeclav 2:5 (0:3)
    So 06.11. 10:15 Jihlava B - Lipník n. B. 4:0 (1:0)
    So 06.11. 13:30 Napajedla - Mutěnice 3:0 (1:0)
    So 06.11. 13:30 Horka n.M. - Ždírec n.D. 4:4 (1:3)
    Ne 07.11. 10:15 Rousínov - Slavičín 0:7 (0:4)
    Ne 07.11. 10:15 Brumov - Hrušovany 0:3 (0:3)
    Ne 07.11. 13:30 Třebíč - Žďár n.Sázavou 2:1 (2:0)
    Ne 07.11. 13:30 Vyškov - Kyjov 3:1 (0:1)

    14.kolo

    So 13.11. 10:15 Prostějov - Třebíč 2:2 (1:1)
    So 13.11. 13:30 Břeclav - Lipník n. B. 5:3 (3:2)
    Ne 14.11. 10:15 Kyjov - Brumov 4:2 (3:1)
    Ne 14.11. 10:15 Slavičín - Vyškov 1:4 (1:1)
    Ne 14.11. 13:30 Ždírec n.D. - Jihlava B 0:0 (0:0)
    Ne 14.11. 13:30 Hrušovany - Horka n.M. 2:3 (0:2)
    Ne 14.11. 13:30 Mutěnice - Rousínov 4:1 (1:1)
    Ne 14.11. 13:30 Žďár n.Sázavou - Napajedla 3:1 (0:1)

    18.kolo

    So 26.03. 10:15 Jihlava B - Mutěnice 1:1 (1:0)
    So 26.03. 15:00 Břeclav - Hrušovany 2:1 (1:0)
    So 26.03. 15:00 Lipník n. B. - Slavičín 0:3 (0:2)
    Ne 27.03. 10:15 Brumov - Prostějov 3:0 (2:0)
    Ne 27.03. 10:15 Vyškov - Třebíč 2:0 (2:0)
    Ne 27.03. 12:30 Horka n.M. - Žďár n.Sázavou 2:2 (0:1)
    Ne 27.03. 15:00 Rousínov - Napajedla 2:1 (1:0)
    St 27.04. 17:00 Ždírec n.D. - Kyjov 2:1 (2:1)

    19.kolo

    So 02.04. 10:15 Prostějov - Horka n.M. 0:1 (0:0)
    So 02.04. 16:00 Rousínov - Břeclav 0:2 (0:1)
    So 02.04. 16:00 Napajedla - Vyškov 1:0 (1:0)
    Ne 03.04. 10:00 Třebíč - Brumov 0:1 (0:1)
    Ne 03.04. 10:15 Slavičín - Ždírec n.D. 2:1 (1:1)
    Ne 03.04. 10:15 Kyjov - Hrušovany 0:0 (0:0)
    Ne 03.04. 16:00 Žďár n.Sázavou - Jihlava B 2:5 (0:1)
    Ne 03.04. 16:00 Mutěnice - Lipník n. B. 4:0 (3:0)

    21.kolo

    So 16.04. 16:30 Vyškov - Břeclav 2:2 (0:1)
    So 16.04. 16:30 Rousínov - Brumov 0:0 (0:0)
    So 16.04. 16:30 Napajedla - Horka n.M. 2:0 (0:0)
    So 16.04. 16:30 Třebíč - Jihlava B 1:3 (1:1)
    So 16.04. 16:30 Prostějov - Lipník n. B. 1:2 (0:1)
    So 16.04. 16:30 Žďár n.Sázavou - Ždírec n.D. 2:2 (0:2)
    So 16.04. 16:30 Mutěnice - Hrušovany 3:0 (1:0)
    So 16.04. 16:30 Slavičín - Kyjov 2:1 (1:0)

    16.kolo

    St 20.04. 17:00 Břeclav - Ždírec n.D. 4:1 (3:1)
    St 20.04. 17:00 Lipník n. B. - Hrušovany 1:1 (0:0)
    St 20.04. 17:00 Jihlava B - Kyjov 2:0 (2:0)
    St 20.04. 17:00 Horka n.M. - Slavičín 1:1 (1:1)
    St 20.04. 17:00 Brumov - Mutěnice 2:1 (1:0)
    St 20.04. 17:00 Vyškov - Žďár n.Sázavou 1:1 (1:1)
    St 20.04. 17:00 Rousínov - Prostějov 2:0 (1:0)
    St 20.04. 17:00 Napajedla - Třebíč 2:4 (0:1)

    22.kolo

    So 23.04. 16:30 Břeclav - Slavičín 1:0 (0:0)
    So 23.04. 16:30 Kyjov - Mutěnice 1:2 (1:0)
    So 23.04. 16:30 Hrušovany - Žďár n.Sázavou 2:2 (1:1)
    So 23.04. 16:30 Ždírec n.D. - Prostějov 1:0 (0:0)
    So 23.04. 16:30 Lipník n. B. - Třebíč 2:0 (1:0)
    So 23.04. 16:30 Jihlava B - Napajedla 3:0 (3:0)
    So 23.04. 16:30 Horka n.M. - Rousínov 0:1 (0:0)
    So 23.04. 16:30 Brumov - Vyškov 0:1 (0:1)

    24.kolo

    So 07.05. 16:30 Břeclav - Mutěnice 2:0 (0:0)
    So 07.05. 16:30 Slavičín - Žďár n.Sázavou 2:2 (0:1)
    So 07.05. 16:30 Kyjov - Prostějov 2:0 (2:0)
    So 07.05. 16:30 Hrušovany - Třebíč 3:1 (0:1)
    So 07.05. 16:30 Ždírec n.D. - Napajedla 0:0 (0:0)
    So 07.05. 16:30 Lipník n. B. - Rousínov 0:1 (0:0)
    So 07.05. 16:30 Jihlava B - Vyškov 4:1 (1:0)
    So 07.05. 16:30 Horka n.M. - Brumov 0:2 (0:0)

    17.kolo

    St 11.05. 17:00 Napajedla - Břeclav 2:1 (1:1)
    St 11.05. 17:00 Třebíč - Rousínov 2:1 (1:0)
    St 11.05. 17:00 Prostějov - Vyškov 0:3 (0:0)
    St 11.05. 17:00 Žďár n.Sázavou - Brumov 2:3 (0:1)
    St 11.05. 17:00 Mutěnice - Horka n.M. 3:3 (2:1)
    St 11.05. 17:00 Slavičín - Jihlava B 0:3 (0:1)
    St 11.05. 17:00 Kyjov - Lipník n. B. 3:1 (2:1)
    St 11.05. 17:00 Hrušovany - Ždírec n.D. 0:1 (0:0)

    20.kolo

    So 09.04. 10:15 Jihlava B - Prostějov 4:0 (4:0)
    So 09.04. 16:00 Břeclav - Kyjov 1:0 (0:0)
    So 09.04. 16:00 Lipník n. B. - Žďár n.Sázavou 1:7 (0:3)
    So 09.04. 16:00 Horka n.M. - Třebíč 2:1 (1:1)
    Ne 10.04. 10:15 Brumov - Napajedla 4:0 (2:0)
    Ne 10.04. 10:15 Vyškov - Rousínov 0:2 (0:1)
    Ne 10.04. 16:00 Hrušovany - Slavičín 1:3 (0:1)
    Ne 10.04. 16:00 Ždírec n.D. - Mutěnice 1:0 (0:0)

    23.kolo

    So 30.04. 16:30 Brumov - Břeclav 2:1 (1:1)
    So 30.04. 16:30 Vyškov - Horka n.M. 3:0 (1:0)
    So 30.04. 16:30 Rousínov - Jihlava B 1:0 (0:0)
    So 30.04. 16:30 Napajedla - Lipník n. B. 4:0 (0:0)
    So 30.04. 16:30 Třebíč - Ždírec n.D. 1:1 (0:0)
    So 30.04. 16:30 Prostějov - Hrušovany 2:4 (1:3)
    So 30.04. 16:30 Žďár n.Sázavou - Kyjov 2:1 (0:1)
    So 30.04. 16:30 Mutěnice - Slavičín 2:0 (2:0)

    25.kolo

    So 14.05. 16:30 Horka n.M. - Břeclav 1:2 (0:1)
    So 14.05. 16:30 Brumov - Jihlava B 2:2 (0:1)
    So 14.05. 16:30 Vyškov - Lipník n. B. 5:1 (1:1)
    So 14.05. 16:30 Rousínov - Ždírec n.D. 0:0 (0:0)
    So 14.05. 16:30 Napajedla - Hrušovany 0:0 (0:0)
    So 14.05. 16:30 Třebíč - Kyjov 1:0 (0:0)
    So 14.05. 16:30 Prostějov - Slavičín 1:2 (0:1)
    So 14.05. 16:30 Žďár n.Sázavou - Mutěnice 1:5 (0:2)

    26.kolo

    So 21.05. 16:30 Břeclav - Žďár n.Sázavou 1:1 (1:0)
    So 21.05. 16:30 Mutěnice - Prostějov 3:0 (2:0)
    So 21.05. 16:30 Slavičín - Třebíč 2:0 (2:0)
    So 21.05. 16:30 Kyjov - Napajedla 4:0 (2:0)
    So 21.05. 16:30 Hrušovany - Rousínov 3:3 (1:3)
    So 21.05. 16:30 Ždírec n.D. - Vyškov 0:0 (0:0)
    So 21.05. 16:30 Lipník n. B. - Brumov 0:2 (0:0)
    So 21.05. 16:30 Jihlava B - Horka n.M. 3:0 (2:0)

    27.kolo

    So 28.05. 16:30 Jihlava B - Břeclav 1:3 (0:1)
    So 28.05. 16:30 Horka n.M. - Lipník n. B. 2:1 (0:1)
    So 28.05. 16:30 Brumov - Ždírec n.D. 1:1 (1:1)
    So 28.05. 16:30 Vyškov - Hrušovany 1:1 (0:1)
    So 28.05. 16:30 Rousínov - Kyjov 2:1 (0:1)
    So 28.05. 16:30 Napajedla - Slavičín 0:0 (0:0)
    So 28.05. 16:30 Třebíč - Mutěnice 2:5 (0:2)
    So 28.05. 16:30 Prostějov - Žďár n.Sázavou 2:4 (1:1)

    28.kolo

    So 04.06. 16:30 Břeclav - Prostějov 2:0 (0:0)
    So 04.06. 16:30 Žďár n.Sázavou - Třebíč 0:1 (0:1)
    So 04.06. 16:30 Mutěnice - Napajedla 5:1 (3:0)
    So 04.06. 16:30 Slavičín - Rousínov 2:1 (1:1)
    So 04.06. 16:30 Kyjov - Vyškov 1:1 (1:0)
    So 04.06. 16:30 Hrušovany - Brumov 1:2 (0:1)
    So 04.06. 16:30 Ždírec n.D. - Horka n.M. 0:0 (0:0)
    So 04.06. 16:30 Lipník n. B. - Jihlava B 0:3 (0:0)

    29.kolo

    So 11.06. 16:30 Lipník n. B. - Břeclav 1:2 (1:0)
    So 11.06. 16:30 Jihlava B - Ždírec n.D. 2:1 (1:0)
    So 11.06. 16:30 Horka n.M. - Hrušovany 1:2 (1:1)
    So 11.06. 16:30 Brumov - Kyjov 1:0 (0:0)
    So 11.06. 16:30 Vyškov - Slavičín 0:1 (0:0)
    So 11.06. 16:30 Rousínov - Mutěnice 0:3 (0:0)
    So 11.06. 16:30 Napajedla - Žďár n.Sázavou 6:2 (5:0)
    So 11.06. 16:30 Třebíč - Prostějov 2:0 (0:0)

    30.kolo

    So 18.06. 16:30 Břeclav - Třebíč 0:0 (0:0)
    So 18.06. 16:30 Prostějov - Napajedla 1:3 (0:0)
    So 18.06. 16:30 Žďár n.Sázavou - Rousínov 1:4 (1:1)
    So 18.06. 16:30 Mutěnice - Vyškov 6:1 (4:0)
    So 18.06. 16:30 Slavičín - Brumov 1:6 (0:2)
    So 18.06. 16:30 Kyjov - Horka n.M. 1:1 (0:0)
    So 18.06. 16:30 Hrušovany - Jihlava B 2:1 (2:0)
    So 18.06. 16:30 Ždírec n.D. - Lipník n. B. 2:0 (1:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 21 3 6 90:35 66
    2. 30 16 8 6 54:41 56
    3. 30 16 4 10 71:44 52
    4. 30 16 3 11 55:43 51
    5. 30 15 6 9 53:41 51
    6. 30 15 5 10 51:48 50
    7. 30 13 6 11 42:44 45
    8. 30 12 8 10 44:39 44
    9. 30 11 10 9 52:44 43
    10. 30 11 9 10 45:50 42
    11. 30 9 10 11 34:38 37
    12. 30 10 6 14 38:64 36
    13. 30 9 6 15 48:49 33
    14. 30 7 10 13 54:67 31
    15. 30 4 5 21 23:68 17
    16. 30 4 3 23 27:66 15